Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

9 maja 2014 r.
14:30
Edytuj ten wpis

Stadion wciąż mało kuszący. Tylko 1 z 14 skyboksów wynajęty

Autor: Zdjęcie autora drs
29 17 A A

Pat w sprawie nowego miejskiego stadionu trwa. Tylko jeden z czternastu skyboksów (czyli przeszklonych, biznesowych lóż z widokiem na boisko) został wynajęty w wyniku czwartkowego przetargu. Na trzy lata przejmie go lubelska firma Pol-Inowex.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Chcemy mieć reprezentacyjne pomieszczenie biurowe - mówi Bartosz Świderek, prezes spółki. Skybox ma prawie 26 mkw., spółka będzie płacić czynsz w wysokości 51 zł netto za każdy metr kwadratowy. Na pozostałe skyboksy nie zgłosił się ani jeden chętny.

Czwartkowy przetarg był już drugą próbą znalezienia najemców. Za pierwszym razem nie było ani jednego chętnego. MOSiR zapowiada już kolejne podejście. Czy zdecyduje się na obniżenie wywoławczej stawki czynszu?

- Zastanowimy się - mówi Miłosz Bednarczyk, rzecznik Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. W obecnym przetargu stawka wywoławcza wynosiła 50 zł netto za mkw. miesięcznie.

Lada dzień MOSiR ma ogłosić drugi przetarg na wynajem lokali komercyjnych w nowym stadionie. Do pierwszego nikt się nie zgłosił.

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
rycho / 30 września 2014 o 16:33
0

jak nie było stadionu wszyscy narzekali , jest stadion to już nie narzekanie to płacz., lamęt.

Najpierw ci którzy płaczą i lamentują niech  zaczną chodzić na mecze koncerty i cieszyć się z tego co się  ma. Siedzi taki w domu i pisze durnoty,że stadion za mały,że brak dojazdu,że prezydent zły.

Jesteście typowymi Polakami jęczy dupami

Avatar
Gość / 10 maja 2014 o 08:36
0

internauto cosmo -dlaczego Bydgoszcz i mniejszy Białystok mają o ponad 1/3 większy .  Piast Gliwice wybudowały stadion z możliwościa rozbudowy a w Lublinie niestety brak choćby za 30 lat takiej możliwości nie ma   .Lublin z dzielnicą ?Świdnik ma niespełna 400 tys mieszkańców -to co który chętny może wejść na stadion  .Mniejsze Zabrze 25 tys widzów jeszcze mniejszy Toruń 16 tys .Bielsko białe poniżej 200 tys ma 15.5 ty .Lublin 70 -80 tys  Dolny Śląsk ma stadion 15.5 czy 16 tys -to taka moja argumentacja proszę zajrzeć   na w/w stadiony .Pozdrawiam cosmos -A tak przy okazji  prezydent Pruszkowski by wybudował stadion około 20 tys widzów -mozecie go opluwać ale zamiary miał ambitniejsze .Jedynie pływalna 50 metrowa to widownia jak w Szczecinie czyli 2 tys sympatyków pływania .

nie wiem czy wiesz, że Białystok, Gliwice czy Bydgoszcz mają już zespół w Ekstraklasie czyli najwyższej klasie rozgrywkowej a Lublin nie

nie wiem czy wiesz, że Białystok, Gliwice czy Bydgoszcz mają już zespół w Ekstraklasie czyli najwyższej klasie rozgrywkowej a Lublin nie

rozwiń
Avatar
ech / 9 maja 2014 o 23:43
0

Jest bardzo mało prawdopodobne, żeby ten nowy stadion na siebie zarobił !!! Jeśli już to należało zmodernizować obiekt na Zygmuntowskich a nie ładować kasę w miniaturowy stadion, który w przypadku próby organizowania większych imprez okaże się za mały ! Teren po cukrowni można było przeznaczyć pod budownictwo mieszkaniowe lub okresowo przeznaczyć giełdę także samochodową konkurencyjną dla Elizówki i w ten sposób pozyskiwać niemałe środki z najmu i biletów obecnie wpływające do gminy Niemce !!! Można tak było zrobić, ale obecnie panujący urzędnicy zachłysnęli się środkami z UE i nie myślą o tym, skąd się weźmie pieniądze na utrzymanie takiego obiektu !

Jest bardzo mało prawdopodobne, żeby ten nowy stadion na siebie zarobił !!! Jeśli już to należało zmodernizować obiekt na Zygmuntowskich a nie ładować kasę w miniaturowy stadion, który w przypadku próby organizowania większych imprez okaże się za mały ! Teren po cukrowni można było przeznaczyć pod budownictwo mieszkaniowe lub okresowo przeznaczyć giełdę także samochodową konkurencyjną dla Elizówki i w ten sposób pozyskiwać niemałe środki z najmu i biletów obecnie wpływające do gminy Niemce !!! Można tak było zrobić, ale obecnie panujący u... rozwiń

Avatar
nic_się_nie_stało / 9 maja 2014 o 21:10
0

"Niiiic się nie staałooo, Polaaacy, nic się nie stałoooooo"

Najwyżej podwyższymy lublinianom podatki, żeby mieć na utrzymanie stadionu ileśnastej ligii.

I ja bym tu zaczął od razu od gis:

"Nic się nie stałoooooo......"

Avatar
AK / 9 maja 2014 o 20:55
0

internauto cosmo -dlaczego Bydgoszcz i mniejszy Białystok mają o ponad 1/3 większy .  Piast Gliwice wybudowały stadion z możliwościa rozbudowy a w Lublinie niestety brak choćby za 30 lat takiej możliwości nie ma   .Lublin z dzielnicą ?Świdnik ma niespełna 400 tys mieszkańców -to co który chętny może wejść na stadion  .Mniejsze Zabrze 25 tys widzów jeszcze mniejszy Toruń 16 tys .Bielsko białe poniżej 200 tys ma 15.5 ty .Lublin 70 -80 tys  Dolny Śląsk ma stadion 15.5 czy 16 tys -to taka moja argumentacja proszę zajrzeć   na w/w stadiony .Pozdrawiam cosmos -A tak przy okazji  prezydent Pruszkowski by wybudował stadion około 20 tys widzów -mozecie go opluwać ale zamiary miał ambitniejsze .Jedynie pływalna 50 metrowa to widownia jak w Szczecinie czyli 2 tys sympatyków pływania .

Może to coś Ci da do myślenia:

1. Bydgoszcz - Zawisza Bydgoszcz, ekstraklasa, zdobywca Pucharu Polski 2013/14

2. Białystok - Jagiellonia - od kilku sezonów w ekstraklasie

3. Gliwice - Piast Gliwice od 2008 ekstraklasa

4. Zabrze - Górnik Zabrze - tu nie trzeba nic dodawać

5. Bielsko-Biała - Podbeskidzie od kilku sezonów ekstraklasa

Jak ma się do tego Lublin i jego Motor - 13 miejsce (raczej bez szans na wyższe) w II lidze ( 3 liga rozgrywek w Polsce). Może przykładem Kielc - zanim zbudowali im nowy stadion mieli drużynę na miarę ekstraklasy.

Może to coś Ci da do myślenia:

1. Bydgoszcz - Zawisza Bydgoszcz, ekstraklasa, zdobywca Pucharu Polski 2013/14

2. Białystok - Jagiellonia - od kilku sezonów w ekstraklasie

3. Gliwice - Piast Gliwice od 2008 ekstraklasa

4. Zabrze - Górnik Zabrze - tu nie trzeba nic dodawać

5. Bielsko-Biała - Podbeskidzie od kilku sezonów ekstraklasa

Jak ma się do tego Lublin i jego Motor - 13 miejsce (raczej bez szans na wyższe) w II lidze ( 3 liga rozgrywek w Polsce). Może przykładem Kielc - zanim zbu... rozwiń

Avatar
jon / 9 maja 2014 o 20:55
0

internauto cosmo -dlaczego Bydgoszcz i mniejszy Białystok mają o ponad 1/3 większy .  Piast Gliwice wybudowały stadion z możliwościa rozbudowy a w Lublinie niestety brak choćby za 30 lat takiej możliwości nie ma   .Lublin z dzielnicą ?Świdnik ma niespełna 400 tys mieszkańców -to co który chętny może wejść na stadion  .Mniejsze Zabrze 25 tys widzów jeszcze mniejszy Toruń 16 tys .Bielsko białe poniżej 200 tys ma 15.5 ty .Lublin 70 -80 tys  Dolny Śląsk ma stadion 15.5 czy 16 tys -to taka moja argumentacja proszę zajrzeć   na w/w stadiony .Pozdrawiam cosmos -A tak przy okazji  prezydent Pruszkowski by wybudował stadion około 20 tys widzów -mozecie go opluwać ale zamiary miał ambitniejsze .Jedynie pływalna 50 metrowa to widownia jak w Szczecinie czyli 2 tys sympatyków pływania .

kiedy przystępowano do budowy stadionu, jego koszty utrzymania oszacowano na 24 mln zł.

obecnie pewnie więcej. jak myślisz , ile zarobi stadion, a ile będzie miasto musiało dokładać ?

p.s. nie zapominaj o dokładaniu do Airportu

kiedy przystępowano do budowy stadionu, jego koszty utrzymania oszacowano na 24 mln zł.

obecnie pewnie więcej. jak myślisz , ile zarobi stadion, a ile będzie miasto musiało dokładać ?

p.s. nie zapominaj o dokładaniu do Airportu

rozwiń
Avatar
upsala / 9 maja 2014 o 20:51
0

Stanie Motor na nogi to i skyboxy pójdą jak świeże bułeczki

Wynajmą je kibole z Tatar, Kaliny i Bronowic.

Ave Motor.

Avatar
maniek / 9 maja 2014 o 19:29
0

Stanie Motor na nogi to i skyboxy pójdą jak świeże bułeczki

Avatar
Gość / 9 maja 2014 o 18:56
0

Jaki prezes taka sprzedaż....

Przestań prezesie męczyć lud,

Tak nam dopomóż Zuk,

Tak nam dpomóż Żuk

Avatar
czesław / 9 maja 2014 o 18:50
0

Ten stadion powinien być tak zagospodarowany jak Stadion Startu (Al. Zygmuntowskie) w pierwszej połowie lat 90-tych.

Handlowano wszystkim. Tłumy sprzedawców i klientów w każdy weekend były zapewnione.

Rzeczy nowe i używane, mydło i powidło.

Wszyscy byli zadowoleni.

.......................

A tym lożom-skyboksom nie wróżę powodzenia.

Po kiego grzyba komuś widok na kopaczy Motoru, Górnika, pustych ławek albo festynowych imprez organizowanych przez Ratusz ?

No chyba, że ta firma co wynajęła 1 lożę będzie tam robiła bibki i "spotkania biznesowe" dla swoich gości.

Tylko po co ? I to na ledwo dwudziestu kilku metrach kw. :D

Ten stadion powinien być tak zagospodarowany jak Stadion Startu (Al. Zygmuntowskie) w pierwszej połowie lat 90-tych.

Handlowano wszystkim. Tłumy sprzedawców i klientów w każdy weekend były zapewnione.

Rzeczy nowe i używane, mydło i powidło.

Wszyscy byli zadowoleni.

.......................

A tym lożom-skyboksom nie wróżę powodzenia.

Po kiego grzyba komuś widok na kopaczy Motoru, Górnika, pustych ławek albo festynowych imprez organizowanych przez Ratusz ?

No chyba, że ta firma co wynajęła 1 ... rozwiń

Avatar
rycho / 30 września 2014 o 16:33
0

jak nie było stadionu wszyscy narzekali , jest stadion to już nie narzekanie to płacz., lamęt.

Najpierw ci którzy płaczą i lamentują niech  zaczną chodzić na mecze koncerty i cieszyć się z tego co się  ma. Siedzi taki w domu i pisze durnoty,że stadion za mały,że brak dojazdu,że prezydent zły.

Jesteście typowymi Polakami jęczy dupami

Avatar
Gość / 10 maja 2014 o 08:36
0

internauto cosmo -dlaczego Bydgoszcz i mniejszy Białystok mają o ponad 1/3 większy .  Piast Gliwice wybudowały stadion z możliwościa rozbudowy a w Lublinie niestety brak choćby za 30 lat takiej możliwości nie ma   .Lublin z dzielnicą ?Świdnik ma niespełna 400 tys mieszkańców -to co który chętny może wejść na stadion  .Mniejsze Zabrze 25 tys widzów jeszcze mniejszy Toruń 16 tys .Bielsko białe poniżej 200 tys ma 15.5 ty .Lublin 70 -80 tys  Dolny Śląsk ma stadion 15.5 czy 16 tys -to taka moja argumentacja proszę zajrzeć   na w/w stadiony .Pozdrawiam cosmos -A tak przy okazji  prezydent Pruszkowski by wybudował stadion około 20 tys widzów -mozecie go opluwać ale zamiary miał ambitniejsze .Jedynie pływalna 50 metrowa to widownia jak w Szczecinie czyli 2 tys sympatyków pływania .

nie wiem czy wiesz, że Białystok, Gliwice czy Bydgoszcz mają już zespół w Ekstraklasie czyli najwyższej klasie rozgrywkowej a Lublin nie

nie wiem czy wiesz, że Białystok, Gliwice czy Bydgoszcz mają już zespół w Ekstraklasie czyli najwyższej klasie rozgrywkowej a Lublin nie

rozwiń
Avatar
ech / 9 maja 2014 o 23:43
0

Jest bardzo mało prawdopodobne, żeby ten nowy stadion na siebie zarobił !!! Jeśli już to należało zmodernizować obiekt na Zygmuntowskich a nie ładować kasę w miniaturowy stadion, który w przypadku próby organizowania większych imprez okaże się za mały ! Teren po cukrowni można było przeznaczyć pod budownictwo mieszkaniowe lub okresowo przeznaczyć giełdę także samochodową konkurencyjną dla Elizówki i w ten sposób pozyskiwać niemałe środki z najmu i biletów obecnie wpływające do gminy Niemce !!! Można tak było zrobić, ale obecnie panujący urzędnicy zachłysnęli się środkami z UE i nie myślą o tym, skąd się weźmie pieniądze na utrzymanie takiego obiektu !

Jest bardzo mało prawdopodobne, żeby ten nowy stadion na siebie zarobił !!! Jeśli już to należało zmodernizować obiekt na Zygmuntowskich a nie ładować kasę w miniaturowy stadion, który w przypadku próby organizowania większych imprez okaże się za mały ! Teren po cukrowni można było przeznaczyć pod budownictwo mieszkaniowe lub okresowo przeznaczyć giełdę także samochodową konkurencyjną dla Elizówki i w ten sposób pozyskiwać niemałe środki z najmu i biletów obecnie wpływające do gminy Niemce !!! Można tak było zrobić, ale obecnie panujący u... rozwiń

Avatar
nic_się_nie_stało / 9 maja 2014 o 21:10
0

"Niiiic się nie staałooo, Polaaacy, nic się nie stałoooooo"

Najwyżej podwyższymy lublinianom podatki, żeby mieć na utrzymanie stadionu ileśnastej ligii.

I ja bym tu zaczął od razu od gis:

"Nic się nie stałoooooo......"

Avatar
AK / 9 maja 2014 o 20:55
0

internauto cosmo -dlaczego Bydgoszcz i mniejszy Białystok mają o ponad 1/3 większy .  Piast Gliwice wybudowały stadion z możliwościa rozbudowy a w Lublinie niestety brak choćby za 30 lat takiej możliwości nie ma   .Lublin z dzielnicą ?Świdnik ma niespełna 400 tys mieszkańców -to co który chętny może wejść na stadion  .Mniejsze Zabrze 25 tys widzów jeszcze mniejszy Toruń 16 tys .Bielsko białe poniżej 200 tys ma 15.5 ty .Lublin 70 -80 tys  Dolny Śląsk ma stadion 15.5 czy 16 tys -to taka moja argumentacja proszę zajrzeć   na w/w stadiony .Pozdrawiam cosmos -A tak przy okazji  prezydent Pruszkowski by wybudował stadion około 20 tys widzów -mozecie go opluwać ale zamiary miał ambitniejsze .Jedynie pływalna 50 metrowa to widownia jak w Szczecinie czyli 2 tys sympatyków pływania .

Może to coś Ci da do myślenia:

1. Bydgoszcz - Zawisza Bydgoszcz, ekstraklasa, zdobywca Pucharu Polski 2013/14

2. Białystok - Jagiellonia - od kilku sezonów w ekstraklasie

3. Gliwice - Piast Gliwice od 2008 ekstraklasa

4. Zabrze - Górnik Zabrze - tu nie trzeba nic dodawać

5. Bielsko-Biała - Podbeskidzie od kilku sezonów ekstraklasa

Jak ma się do tego Lublin i jego Motor - 13 miejsce (raczej bez szans na wyższe) w II lidze ( 3 liga rozgrywek w Polsce). Może przykładem Kielc - zanim zbudowali im nowy stadion mieli drużynę na miarę ekstraklasy.

Może to coś Ci da do myślenia:

1. Bydgoszcz - Zawisza Bydgoszcz, ekstraklasa, zdobywca Pucharu Polski 2013/14

2. Białystok - Jagiellonia - od kilku sezonów w ekstraklasie

3. Gliwice - Piast Gliwice od 2008 ekstraklasa

4. Zabrze - Górnik Zabrze - tu nie trzeba nic dodawać

5. Bielsko-Biała - Podbeskidzie od kilku sezonów ekstraklasa

Jak ma się do tego Lublin i jego Motor - 13 miejsce (raczej bez szans na wyższe) w II lidze ( 3 liga rozgrywek w Polsce). Może przykładem Kielc - zanim zbu... rozwiń

Avatar
jon / 9 maja 2014 o 20:55
0

internauto cosmo -dlaczego Bydgoszcz i mniejszy Białystok mają o ponad 1/3 większy .  Piast Gliwice wybudowały stadion z możliwościa rozbudowy a w Lublinie niestety brak choćby za 30 lat takiej możliwości nie ma   .Lublin z dzielnicą ?Świdnik ma niespełna 400 tys mieszkańców -to co który chętny może wejść na stadion  .Mniejsze Zabrze 25 tys widzów jeszcze mniejszy Toruń 16 tys .Bielsko białe poniżej 200 tys ma 15.5 ty .Lublin 70 -80 tys  Dolny Śląsk ma stadion 15.5 czy 16 tys -to taka moja argumentacja proszę zajrzeć   na w/w stadiony .Pozdrawiam cosmos -A tak przy okazji  prezydent Pruszkowski by wybudował stadion około 20 tys widzów -mozecie go opluwać ale zamiary miał ambitniejsze .Jedynie pływalna 50 metrowa to widownia jak w Szczecinie czyli 2 tys sympatyków pływania .

kiedy przystępowano do budowy stadionu, jego koszty utrzymania oszacowano na 24 mln zł.

obecnie pewnie więcej. jak myślisz , ile zarobi stadion, a ile będzie miasto musiało dokładać ?

p.s. nie zapominaj o dokładaniu do Airportu

kiedy przystępowano do budowy stadionu, jego koszty utrzymania oszacowano na 24 mln zł.

obecnie pewnie więcej. jak myślisz , ile zarobi stadion, a ile będzie miasto musiało dokładać ?

p.s. nie zapominaj o dokładaniu do Airportu

rozwiń
Avatar
upsala / 9 maja 2014 o 20:51
0

Stanie Motor na nogi to i skyboxy pójdą jak świeże bułeczki

Wynajmą je kibole z Tatar, Kaliny i Bronowic.

Ave Motor.

Avatar
maniek / 9 maja 2014 o 19:29
0

Stanie Motor na nogi to i skyboxy pójdą jak świeże bułeczki

Avatar
Gość / 9 maja 2014 o 18:56
0

Jaki prezes taka sprzedaż....

Przestań prezesie męczyć lud,

Tak nam dopomóż Zuk,

Tak nam dpomóż Żuk

Avatar
czesław / 9 maja 2014 o 18:50
0

Ten stadion powinien być tak zagospodarowany jak Stadion Startu (Al. Zygmuntowskie) w pierwszej połowie lat 90-tych.

Handlowano wszystkim. Tłumy sprzedawców i klientów w każdy weekend były zapewnione.

Rzeczy nowe i używane, mydło i powidło.

Wszyscy byli zadowoleni.

.......................

A tym lożom-skyboksom nie wróżę powodzenia.

Po kiego grzyba komuś widok na kopaczy Motoru, Górnika, pustych ławek albo festynowych imprez organizowanych przez Ratusz ?

No chyba, że ta firma co wynajęła 1 lożę będzie tam robiła bibki i "spotkania biznesowe" dla swoich gości.

Tylko po co ? I to na ledwo dwudziestu kilku metrach kw. :D

Ten stadion powinien być tak zagospodarowany jak Stadion Startu (Al. Zygmuntowskie) w pierwszej połowie lat 90-tych.

Handlowano wszystkim. Tłumy sprzedawców i klientów w każdy weekend były zapewnione.

Rzeczy nowe i używane, mydło i powidło.

Wszyscy byli zadowoleni.

.......................

A tym lożom-skyboksom nie wróżę powodzenia.

Po kiego grzyba komuś widok na kopaczy Motoru, Górnika, pustych ławek albo festynowych imprez organizowanych przez Ratusz ?

No chyba, że ta firma co wynajęła 1 ... rozwiń

Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wraca Puławskie Kino Samochodowe
27 lipca 2018, 0:00

Wraca Puławskie Kino Samochodowe 7 0

Co Gdzie Kiedy. Gratka dla miłośników kina w Puławach. W dniach 27-29 lipca odbędzie się kolejna już edycja Puławskiego Kina Samochodowego, nawiązującego do amerykańskiej tradycji seansów.

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia
galeria

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia 0 0

Małgorzata Hołub-Kowalik i Karol Zalewski złotymi medalistami w biegu na 400 metrów. To dość spora niespodzianka bo za faworytów w obu przypadkach uchodzili inni uczestnicy finału

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia]
galeria
film

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia] 83 17

W Lublinie trwa koncert Siła Kobiet. Na scenie występują: Paulina Przybysz, Monika Brodka, Katarzyna Nosowska i Kayah. Na plac Zamkowy przyszły tłumy

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje
kraj
film

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje 5 2

Radomyśl (woj. wielkopolskie). Na trasie Wschowa-Radomyśl samochód osobowy uderzył w dwie nastolatki jadące na rowerach. Młodsza z dziewcząt, 13-latka, zginęła na miejscu. Jej rok starsza koleżanka została przewieziona do szpitala. Przyczyny wypadku bada prokuratura.

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
2 sierpnia 2018, 17:00

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek 2 0

Co Gdzie Kiedy. Popularny spektakl Centrum Kultury - Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek będzie można zobaczyć bezpłatnie w ramach wakacyjnego projektu Lato na Placu Litewskim. Pokaz odbędzie się dwukrotnie - w czwartek, 2 sierpnia i piątek, 3 sierpnia o godz. 17 przy pomniku Unii Lubelskiej.

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić?
galeria

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić? 25 2

Żeby obejrzeć wszystkie występy, najlepiej zacząć w czwartek. Dlatego już dziś przedstawiamy program festiwalu, choć najwięcej spektakli będzie dopiero za tydzień. Jak zwykle warto zarezerwować dużo czasu, dobrze zaplanować dzień i zatroszczyć się o wygodne obuwie

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle!
film

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle! 0 0

Podczas inauguracyjnego konkursu Letniego Grand Prix 2018 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle reprezentacja Polski zajęła pierwsze miejsce osiągając rekordową przewagę 71,3 punktu nad drugimi w klasyfikacji Niemcami. Trzecie miejsce przypadło Norwegom

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty 15 3

Przebudowany po drugim spadku z rzędu zespół z Łęcznej w pierwszym meczu nowego sezonu wywalczył punkt w Wejherowie chociaż po niespełna pół godzinie gry przegrywał 0:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2 4 0

Po sparingu Stali z Tomasovią zdecydowanie lepsze humory panują w obozie czwartoligowca. Drużyna Pawła Babiarza ograła beniaminka III ligi 4:2

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów 2 2

Zawodnik Agrosu Zamość w piątek został mistrzem Polski w biegu na 100 metrów, a w sobotę zapewnił sobie awans do finałowego biegu na dwa razy dłuższym dystansie.

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę?

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę? 0 4

Pierwszy wyjazd do pracy za granicą może wiązać się z dużym stresem. Podpowiadamy, jak się do niego przygotować, by uniknąć niepotrzebnych nerwów.

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0 0 4

Piłkarze Rafała Borysiuka ostro postrzelali przy okazji sobotniego meczu kontrolnego z Włodawianką. Zawody zakończyły się zwycięstwem trzecioligowca 7:0. Rywale pod okiem Marka Droba ćwiczą jednak dopiero od tygodnia i tak naprawdę budują nową drużynę

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia
28 lipca 2018, 0:00

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia 1 0

Co Gdzie Kiedy. 28 lipca odbędzie się pierwsza w historii letnia edycja Botanicznej Piątki na terenie Ogrodu Botanicznego UMCS w Lublinie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!