Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

12 maja 2009 r.
15:23
Edytuj ten wpis

Straż miejska odholowała auta z ul. Zielonej w Lublinie

0 8 A A

Nietęgą minę musieli mieć we wtorek kierowcy opla vectra i skody fabia, którzy zaparkowali na ul. Zielonej. Ich auta nagle zniknęły. Jak się okazało, odholowała je straż miejska.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Oba auta były zaparkowane na skrzyżowaniu - nie tylko na zakazie, ale także w miejscu utrudniającym ruch. W takich sytuacjach straż miejska decyduje się na mandat i odholowanie samochodów. W tym wypadku mandat wyniósł 300 zł, a holownik 160 zł.

Dlatego strażnicy apelują, żeby parkować z głową. - Jeżeli zaparkowane auto zastawia bramę, wjazd, albo utrudnia ruch, nie mamy wyjścia - podkreśla Ryszarda Bańka, rzecznik lubelskiej straży miejskiej. - Wtedy musimy taki samochód odholować.

(mb)

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Lublin.com.pl / 13 maja 2009 o 00:36
0
Gość napisał:
milo by bylo gdyby w koncu sie ktos tym zajal moge podac jakis kontakt jesli jakis Redaktor bylby zainteresowany sprawa


Miasteczko bardzo nas interesuje...
pozdrowienia
mail w stopce
Avatar
sepjotorr / 13 maja 2009 o 00:27
0
Jakby wszystkich odholowywali,to problem złego parkowania rozwiązałby się sam bardzo szybko.
Avatar
Prymityw / 12 maja 2009 o 18:22
0
Gość napisał:
mam pytanie co oznacza wezwanie do strazy miejskiej w zwiazku z niezastosowaniem sie do znaku B-36 (zakaz za3mywania)? czy to znaczy ze bedzie mandat czy pouczenie chcieli dac? nadmienie ze jest to drugie takie zawiadomienie.

raz dzwonilem ze na ul langiewicza wzdluz akademika ``grzes`` parkuja ludzie auta uniemozliwiajac wyjazd z parkingu prostopadlego w tyl gdyz nie ma tam wystarczajacej ilosci miejsca, wystarczy ze ktos za blisko obok zaparkuje i juz nie ma jak wykrecic ani w lewo ani w prawo, druga kwestia to martwy zakaz wjazdu pod ktory i tak kazdy jezdzi "pod prad", nie wiem wogole czego jeszcze nie opisano tej sprawy chociaz pisalem wiele razy do gazet w tej kwestii, moznaby tu zastosowac znak ktory mowi o tym aby ustapic nadjezdzajacym z przeciwka lecz wstawiono zakaz wjazdu (czyzby na zbyciu byl?), szczerze mowiac jesli policja w tym miejscu chciala by mi wlepic mandat ze wjezdzam pod prad to nawet bym go nie przyjal tylko wzial sprawe do sadu i nakrecil jak nagminnie kazdy pod zakaz jezdzi ;]

milo by bylo gdyby w koncu sie ktos tym zajal moge podac jakis kontakt jesli jakis Redaktor bylby zainteresowany sprawa


Otóż informuje Cię społeczniaku, że policja codziennie stoi /niezgodnie z przepisami zresztą/ na chodniku pod SP6 i wyłapuje kierowców jadących pod prąd. Prezentujesz swoja wypowiedzią mentalność typową dla wyborców Paligłupa - jak Kali ukraść krowa - dobrze, ale jak Kalemu ukraść krowa, to ojojoj do sądu pójdzie Kali i mandatu nie przyjmie.
ztą/ na chodniku pod SP6 i wyłapuje kierowców jadących pod prąd. Prezentujesz swoja wypowiedzią mentalność typową dla wyborców Paligłupa - jak Kali ukraść krowa - dobrze, ale jak Kalemu ukraść krowa, to ojojoj do sądu pójdzie Kali i mandatu nie przyjmie. rozwiń
Avatar
rafał / 12 maja 2009 o 18:19
0
Ja tam nieraz parkuje.. tj. na rogu zielonej i staszica (koło kancelarii prawnej). ale tam chyba mozna parkowac (o ile nie stoi sie w bramie).
Avatar
Gość / 12 maja 2009 o 17:40
0
mam pytanie co oznacza wezwanie do strazy miejskiej w zwiazku z niezastosowaniem sie do znaku B-36 (zakaz za3mywania)? czy to znaczy ze bedzie mandat czy pouczenie chcieli dac? nadmienie ze jest to drugie takie zawiadomienie.

raz dzwonilem ze na ul langiewicza wzdluz akademika ``grzes`` parkuja ludzie auta uniemozliwiajac wyjazd z parkingu prostopadlego w tyl gdyz nie ma tam wystarczajacej ilosci miejsca, wystarczy ze ktos za blisko obok zaparkuje i juz nie ma jak wykrecic ani w lewo ani w prawo, druga kwestia to martwy zakaz wjazdu pod ktory i tak kazdy jezdzi "pod prad", nie wiem wogole czego jeszcze nie opisano tej sprawy chociaz pisalem wiele razy do gazet w tej kwestii, moznaby tu zastosowac znak ktory mowi o tym aby ustapic nadjezdzajacym z przeciwka lecz wstawiono zakaz wjazdu (czyzby na zbyciu byl?), szczerze mowiac jesli policja w tym miejscu chciala by mi wlepic mandat ze wjezdzam pod prad to nawet bym go nie przyjal tylko wzial sprawe do sadu i nakrecil jak nagminnie kazdy pod zakaz jezdzi ;]

milo by bylo gdyby w koncu sie ktos tym zajal moge podac jakis kontakt jesli jakis Redaktor bylby zainteresowany sprawa
mam pytanie co oznacza wezwanie do strazy miejskiej w zwiazku z niezastosowaniem sie do znaku B-36 (zakaz za3mywania)? czy to znaczy ze bedzie mandat czy pouczenie chcieli dac? nadmienie ze jest to drugie takie zawiadomienie.

raz dzwonilem ze na ul langiewicza wzdluz akademika ``grzes`` parkuja ludzie auta uniemozliwiajac wyjazd z parkingu prostopadlego w tyl gdyz nie ma tam wystarczajacej ilosci miejsca, wystarczy ze ktos za blisko obok zaparkuje i juz nie ma jak wykrecic ani w lewo ani w prawo, druga kwestia ... rozwiń
Avatar
pav / 12 maja 2009 o 16:50
0
Mam nadzieję, że jutro zawiną auta blokujące ul.Czechowską. Jadę tamtędy co dzień do pracy i nijak nie można przejechać
Avatar
cdn / 12 maja 2009 o 16:41
0
VIP napisał:
CÓD LUDZIE CÓD W LUBLINIE. Strażniki wiejskie wreszcie wykonały swoją prace jak sie należy, a nei załozyli blokady. Normalnie powinni o tym trąbić na calą polskę !!!! Kiedyś to nawet jak samochód stał na środku skrzyżowania to potrafili założyć blokade... ale cóż jedna jaskółka wiosny nei czyni. Brawo.

ORTOGRAFIA,ORTOGRAFIA!!!!!
Avatar
VIP / 12 maja 2009 o 16:08
0
CÓD LUDZIE CÓD W LUBLINIE. Strażniki wiejskie wreszcie wykonały swoją prace jak sie należy, a nei załozyli blokady. Normalnie powinni o tym trąbić na calą polskę !!!! Kiedyś to nawet jak samochód stał na środku skrzyżowania to potrafili założyć blokade... ale cóż jedna jaskółka wiosny nei czyni. Brawo.
Avatar
Lublin.com.pl / 13 maja 2009 o 00:36
0
Gość napisał:
milo by bylo gdyby w koncu sie ktos tym zajal moge podac jakis kontakt jesli jakis Redaktor bylby zainteresowany sprawa


Miasteczko bardzo nas interesuje...
pozdrowienia
mail w stopce
Avatar
sepjotorr / 13 maja 2009 o 00:27
0
Jakby wszystkich odholowywali,to problem złego parkowania rozwiązałby się sam bardzo szybko.
Avatar
Prymityw / 12 maja 2009 o 18:22
0
Gość napisał:
mam pytanie co oznacza wezwanie do strazy miejskiej w zwiazku z niezastosowaniem sie do znaku B-36 (zakaz za3mywania)? czy to znaczy ze bedzie mandat czy pouczenie chcieli dac? nadmienie ze jest to drugie takie zawiadomienie.

raz dzwonilem ze na ul langiewicza wzdluz akademika ``grzes`` parkuja ludzie auta uniemozliwiajac wyjazd z parkingu prostopadlego w tyl gdyz nie ma tam wystarczajacej ilosci miejsca, wystarczy ze ktos za blisko obok zaparkuje i juz nie ma jak wykrecic ani w lewo ani w prawo, druga kwestia to martwy zakaz wjazdu pod ktory i tak kazdy jezdzi "pod prad", nie wiem wogole czego jeszcze nie opisano tej sprawy chociaz pisalem wiele razy do gazet w tej kwestii, moznaby tu zastosowac znak ktory mowi o tym aby ustapic nadjezdzajacym z przeciwka lecz wstawiono zakaz wjazdu (czyzby na zbyciu byl?), szczerze mowiac jesli policja w tym miejscu chciala by mi wlepic mandat ze wjezdzam pod prad to nawet bym go nie przyjal tylko wzial sprawe do sadu i nakrecil jak nagminnie kazdy pod zakaz jezdzi ;]

milo by bylo gdyby w koncu sie ktos tym zajal moge podac jakis kontakt jesli jakis Redaktor bylby zainteresowany sprawa


Otóż informuje Cię społeczniaku, że policja codziennie stoi /niezgodnie z przepisami zresztą/ na chodniku pod SP6 i wyłapuje kierowców jadących pod prąd. Prezentujesz swoja wypowiedzią mentalność typową dla wyborców Paligłupa - jak Kali ukraść krowa - dobrze, ale jak Kalemu ukraść krowa, to ojojoj do sądu pójdzie Kali i mandatu nie przyjmie.
ztą/ na chodniku pod SP6 i wyłapuje kierowców jadących pod prąd. Prezentujesz swoja wypowiedzią mentalność typową dla wyborców Paligłupa - jak Kali ukraść krowa - dobrze, ale jak Kalemu ukraść krowa, to ojojoj do sądu pójdzie Kali i mandatu nie przyjmie. rozwiń
Avatar
rafał / 12 maja 2009 o 18:19
0
Ja tam nieraz parkuje.. tj. na rogu zielonej i staszica (koło kancelarii prawnej). ale tam chyba mozna parkowac (o ile nie stoi sie w bramie).
Avatar
Gość / 12 maja 2009 o 17:40
0
mam pytanie co oznacza wezwanie do strazy miejskiej w zwiazku z niezastosowaniem sie do znaku B-36 (zakaz za3mywania)? czy to znaczy ze bedzie mandat czy pouczenie chcieli dac? nadmienie ze jest to drugie takie zawiadomienie.

raz dzwonilem ze na ul langiewicza wzdluz akademika ``grzes`` parkuja ludzie auta uniemozliwiajac wyjazd z parkingu prostopadlego w tyl gdyz nie ma tam wystarczajacej ilosci miejsca, wystarczy ze ktos za blisko obok zaparkuje i juz nie ma jak wykrecic ani w lewo ani w prawo, druga kwestia to martwy zakaz wjazdu pod ktory i tak kazdy jezdzi "pod prad", nie wiem wogole czego jeszcze nie opisano tej sprawy chociaz pisalem wiele razy do gazet w tej kwestii, moznaby tu zastosowac znak ktory mowi o tym aby ustapic nadjezdzajacym z przeciwka lecz wstawiono zakaz wjazdu (czyzby na zbyciu byl?), szczerze mowiac jesli policja w tym miejscu chciala by mi wlepic mandat ze wjezdzam pod prad to nawet bym go nie przyjal tylko wzial sprawe do sadu i nakrecil jak nagminnie kazdy pod zakaz jezdzi ;]

milo by bylo gdyby w koncu sie ktos tym zajal moge podac jakis kontakt jesli jakis Redaktor bylby zainteresowany sprawa
mam pytanie co oznacza wezwanie do strazy miejskiej w zwiazku z niezastosowaniem sie do znaku B-36 (zakaz za3mywania)? czy to znaczy ze bedzie mandat czy pouczenie chcieli dac? nadmienie ze jest to drugie takie zawiadomienie.

raz dzwonilem ze na ul langiewicza wzdluz akademika ``grzes`` parkuja ludzie auta uniemozliwiajac wyjazd z parkingu prostopadlego w tyl gdyz nie ma tam wystarczajacej ilosci miejsca, wystarczy ze ktos za blisko obok zaparkuje i juz nie ma jak wykrecic ani w lewo ani w prawo, druga kwestia ... rozwiń
Avatar
pav / 12 maja 2009 o 16:50
0
Mam nadzieję, że jutro zawiną auta blokujące ul.Czechowską. Jadę tamtędy co dzień do pracy i nijak nie można przejechać
Avatar
cdn / 12 maja 2009 o 16:41
0
VIP napisał:
CÓD LUDZIE CÓD W LUBLINIE. Strażniki wiejskie wreszcie wykonały swoją prace jak sie należy, a nei załozyli blokady. Normalnie powinni o tym trąbić na calą polskę !!!! Kiedyś to nawet jak samochód stał na środku skrzyżowania to potrafili założyć blokade... ale cóż jedna jaskółka wiosny nei czyni. Brawo.

ORTOGRAFIA,ORTOGRAFIA!!!!!
Avatar
VIP / 12 maja 2009 o 16:08
0
CÓD LUDZIE CÓD W LUBLINIE. Strażniki wiejskie wreszcie wykonały swoją prace jak sie należy, a nei załozyli blokady. Normalnie powinni o tym trąbić na calą polskę !!!! Kiedyś to nawet jak samochód stał na środku skrzyżowania to potrafili założyć blokade... ale cóż jedna jaskółka wiosny nei czyni. Brawo.
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Jechali rowerami przez przejście, zauważyli policję i....
film

Jechali rowerami przez przejście, zauważyli policję i.... 4 8

Niewiele zabrakło a skończyłoby się mandatem. Rowerzyści mieli szczęście

Dwa transfery Motoru Lublin i trzy gole w sparingu z Victorią Sulejówek
galeria

Dwa transfery Motoru Lublin i trzy gole w sparingu z Victorią Sulejówek 0 0

Drugi sparing i pierwsze zwycięstwo Motoru Lublin. Podopieczni Mariusza Sawy pokonali w sobotę trzecioligowca z grupy pierwsze – Victorię Sulejówek 3:0. Gospodarze powinni jednak zdobyć zdecydowanie więcej bramek.

Andrzej Czapski startuje na prezydenta Białej Podlaskiej

Andrzej Czapski startuje na prezydenta Białej Podlaskiej 3 5

Andrzej Czapski, były prezydent Białej Podlaskiej, który przegrał w ostatnich wyborach z Dariuszem Stefaniukiem (PiS), ogłasza swój start w nadchodzących wyborach prezydenckich.

Hangar na lotnisku do wynajęcia. Na razie nikt go nie chce

Hangar na lotnisku do wynajęcia. Na razie nikt go nie chce 0 0

Hangar Agencji Mienia Wojskowego na bialskim lotnisku wciąż bez najemcy.

Spektakl "Polowanie na łosia" w Centrum Spotkania Kultur
30 września 2018, 16:00

Spektakl "Polowanie na łosia" w Centrum Spotkania Kultur 6 0

Co Gdzie Kiedy. 30 września o godz. 16 i 19 w Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) odbędzie się podwójny pokaz spektaklu w gwiazdorskiej obsadzie Polowanie na łosia.

Gorące lato wróciło i na razie z nami zostanie. Jest tylko jedno ale

Gorące lato wróciło i na razie z nami zostanie. Jest tylko jedno ale 20 0

Lato wróciło. W przyszłym tygodniu możemy spodziewać się słońca, ale i burz z deszczem.

94 PZLA MP. Efektowny konkurs skoków o tyczce
galeria

94 PZLA MP. Efektowny konkurs skoków o tyczce 0 1

Zawody w skoku o tyczce pań miały zostać rozegrane w piątek, ale ze względu na niekorzystną aurę zostały przeniesione na sobotnie przedpołudnie. Pierwsze miejsce z wynikiem 4.50 m zdobyła Justyna Śmietanka

Słowiańskie Podpłomyki - święto chleba w Lublinie
28 lipca 2018, 11:00

Słowiańskie Podpłomyki - święto chleba w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Fundacja Atoli zaprasza na Słomiany Rynek (plac zieleni między ul. Towarowa i Kalinowszczyna), na wspólne świętowanie pierwszego chleba czyli Słowiańskich Podpłomyków. Wydarzenie obędzie się 28 lipca o godz. 11.

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją 2 1

27-latek, który miał trafić do więzienia ukrywał się przed mundurowymi. W piątek zauważył go policjant.

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim 15 5

7 grill barów w Lublinie i okolicy - podpowiadamy, gdzie warto podjechać, żeby dobrze lub bardzo dobrze zjeść. W Lublinie i regionie. Podpowiadamy 7 adresów, które osobiście sprawdziliśmy

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti
4 września 2018, 19:00

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti 4 0

Co Gdzie Kiedy. 4 września o godz. 19 na scenie klubu Graffiti (al. Piłsudskiego 13) wystąpią zespoły Vader, Marduk i goście.

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom 21 6

Poważnie chory 81-latek wyszedł z domu i nie wrócił. Policjanci przeczesywali miasto i las. W końcu udało się go znaleźć.

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu 0 5

11-letnia dziewczynka trafiła do szpitala po tym jak w auto w którym jechała uderzył inny samochód.

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami
film

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami 28 9

- Czy w ruinie, gdzie dykta zastępuje szyby, a dziury w ścianach mają wielkość pięści, montowanie kamer to najpilniejsza potrzeba? - pytają oburzeni mieszkańcy bloku socjalnego w Płocku.

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia]
galeria

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia] 49 21

W piątek można było premierowo zobaczyć nowe widowisko „Anioły lubelskie” w fontannie na pl. Litewskim.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!