Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

1 listopada 2009 r.
19:04
Edytuj ten wpis

Studenci o Lublinie, czyli jak się u nas studiuje?

0 10 A A

W dziekanatach są jędze, ale i anioły. Dużo okienek między zajęciami. Medycy przerażeni anatomią. Kłopot w odnalezieniu się wśród obcych i mieście, gdzie nawet najmniej zaradni zobaczyli już kluby, kluby, kluby i Plazę.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Ponad osiemdziesięciu studentów z pierwszego roku różnych kierunków na różnych lubelskich uczelniach zapytaliśmy:

• Jak przeżyli pierwszy dzień na uczelni

• Czy mieli z czymś kłopoty: w dziekanacie, na stancji, w mieście

• Jak sobie organizują czas wolny. Szukaliśmy osób, które przyjechały do naszego miasta, by zapytać je: Co w pierwszym miesiącu pobytu w Lublinie zaskoczyło albo zainteresowało.

– Plan jest wręcz idealny. Wolny poniedziałek, we wtorek sporo, ale w środę tylko jeden wykład. W czwartek trochę zajęć, ale w piątek jeden wykład i tyle – wylicza Łukasz Grabowski z I roku politologii UMCS. Jedyny kłopot to brak legitymacji. – Jeszcze nie znam powodu, dlaczego jej nie ma.
Wszystkie koleżanki i koledzy Łukasza chwalą rozkład zajęć. Ale oprócz politologów z UMCS pozostali narzekają na plan. Praktycznie muszą być na uczelni cały dzień, bo mają okienka między ćwiczeniami i wykładami i nie opłaca się w tym czasie wracać na stancję.
Mateusz i Bartek, dwaj informatycy z Politechniki Lubelskiej, mają, co prawda, wolne piątki, ale mówią: Głównie chodzi o to, żeby się przestawić z licealnego "od-do” na większą liczbę okienek, na większą liczbę osób na wykładzie i że czasami niedokładnie słychać wykładowcę. I dodają, że złożyli z kolegami podanie o przełożenie ćwiczeń tak, by kończyły się o wcześniejszej porze.

– Plan zajęć jest o.k., gorzej z okienkami, ale wiem, że każdy je ma – mówi Michał Kostecki z Siedlec, który od miesiąca jest studentem kulturoznawstwa na UMCS.

– Ze stancji jestem bardzo zadowolona. Mieszkam na Piłsudskiego, to śródmieście, mam blisko. Jedyne, co zauważyłam, że panie w dziekanacie prawie nie pracują i wiem, że będę miała z tym problemy. Ale to chyba normalne – stwierdza Kasia z Kielc. Jej koleżanka z Suchej Beskidzkiej, która korzysta z tego samego dziekanatu, wspomina swój debiut na UMCS diametralnie inaczej: Większych kłopotów nie miałam, nawet dziekanat miło wspominam. Pani udzieliła mi odpowiedzi na wszystkie pytania i była miła tak, że nie sprawdził się stereotyp dziekanatu. Tylko kolejka mnie zaskoczyła, ale to chyba normalne – wspomina Joanna.
Basia z politologii, jak sama mówi, przyjechała do Lublina ze wsi. – Pierwszego dnia na uczelni byłam zawstydzona, bo nie znałam nikogo, ciężko się było odnaleźć. Szczególnie wśród ludzi, którzy znają miasto i mają swoje grupki znajomych. Co mnie zaskoczyło? W autobusach chamstwo ludzi i taka obojętność. W domu byłam w poprzedni weekend. Mam dobre połączenie, ale to starta czasu i imprez. Przyjeżdżasz do domu i co, i nic. A tutaj coś się dzieje. Ale na razie nie czuję się jak mieszkaniec Lublina.

– W pierwszy dzień strasznie padało, spóźniłam się na autobus. Pomijając fakt że MPK jest straszne i niedzisiejsze czułam się obco – mówi Ewelina, polonistka KUL z Siedlec. – Początek był nieciekawy. Ale pani w dziekanacie anioł nie człowiek. Załatwia za nas wszystkie sprawy, wszystko wiemy. Ludzie są dużo serdeczniejsi, to nie jest warszawska sodówa. Czasu wolnego mam mało, zajęcia są do późna, ale antykwariaty są super.


Studenci są nietuzinkowi. Udało się nam znaleźć pierwszoroczniaka, który studiuje filozofię i jest kibicem Motoru. Damian przyjechał z Konina, w czasie pierwszego miesiąca w Lublinie zdążył uznać stadion Motoru za porażkę w skali kraju i być na kilku meczach.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ziom / 2 listopada 2009 o 19:55
0
lbn napisał:
"W pierwszy dzień strasznie padało, spóźniłam się na autobus. Pomijając fakt że MPK jest straszne i niedzisiejsze czułam się obco – mówi Ewelina, polonistka KUL z Siedlec."

to ze sie spoznilas to twoja wina. autobus odjezdza o czasie wiec masz byc przed czasem. mpk to nie taksowka. w siedlcach jest inaczej? jesli tak to wypad tam skad przyjechalas

Co to znaczy,ze mpk jest straszne,moze chamy w dresach ja straszyly?
Avatar
lbn / 2 listopada 2009 o 19:24
0
"W pierwszy dzień strasznie padało, spóźniłam się na autobus. Pomijając fakt że MPK jest straszne i niedzisiejsze czułam się obco – mówi Ewelina, polonistka KUL z Siedlec."

to ze sie spoznilas to twoja wina. autobus odjezdza o czasie wiec masz byc przed czasem. mpk to nie taksowka. w siedlcach jest inaczej? jesli tak to wypad tam skad przyjechalas
Avatar
~GOŚĆ~ / 2 listopada 2009 o 16:22
0
puławiak napisał:
Żal Ci d*** ściska synu peta i pojary że studiują w Lublinie??? Pewnie sam sie nigdzie nie dostałeś zakompleksiony mały człowieczku masz 2 lewe ręce i jedyne co umiesz to siedziec przed tą klawiaturą i pisać ANTY komentarze bo do niczego innego się nie nadajesz. A pozatym nie sądze żebyś był ofiaro losu stąd więc wracaj do siebie i pilnuj swojego podwórka i nie lecz kompleksów na forum aaaa i do tego kto i co ma tu studiować Ci wara!



Trochę kultury może? Studiowałem w Lublinie więc wiem co piszę, co z tego, że ekipę miałem fajną, na uczelni wesoło i nieraz ciężko, jak to miasto jest bez przyszłości! Jeśli studiujesz to się o tym przekonasz za kilka lat. W innym wypadku rusz tyłek do innych miast jak Kraków, Warszawa, Katowice czy Wrocław i zobacz jakie tam masz perspektywy!!!! Tam jest naprawdę inny świat! Rusz głową.



Trochę kultury może? Studiowałem w Lublinie więc wiem co piszę, co z tego, że ekipę miałem fajną, na uczelni wesoło i nieraz ciężko, jak to miasto jest bez przyszłości! Jeśli studiujesz to się o tym przekonasz za kilka lat. W innym wypadku rusz tyłek do innych miast jak Kraków, Warszawa, Katowice czy Wrocław i zobacz jakie tam masz perspektywy!!!! Tam jest naprawdę inny świat! Rusz głową. rozwiń
Avatar
CHWDP / 2 listopada 2009 o 14:56
0
MIASTO WIEŚ!!! TYLE W TEMACIE
Avatar
~hmm~ / 2 listopada 2009 o 12:20
0
"Już wie, gdzie są centra handlowe" Ciekawe czy już wie gdzie jest biblioteka?
Avatar
~andzia~ / 2 listopada 2009 o 12:12
0
nie przasadzaj, trzeci rok już w lublinie studiuje i tak starsznie nie jest, ale wiadomo jęczenie jak tu źle i zasciankowo bedzie zawsze, bo WSZEDZIE DOBRZE GDZIE NAS NIE MA.
Avatar
student / 2 listopada 2009 o 12:06
0
Studiuję w Lublinie i muszę powiedzieć ,ze jestem ZAWIEDZIONY. Powincjonalność tego regionu i zaściankowe zachowanie nie mają granic. UMCS tonie w długach, nie dba o studentów, nie dba o kadrę pracującą; rządy prowadzą starzy profesorowie, którzy wymagają kultury, sami jej nie prezentując. Liczy się kasa, kasa, kasa.. Ale nie dla uniwersytetu, ale dla profesÓry... Oczywiście - spotkałem na swojej drodze wielu wspaniałych wykładowców, ale neistety muszę stwierdzić, że tych 'drugich' było zdecydowanie więcej ;/ Mam nadzieję, że skończę I-stopień i wyjadę na magsterkę gdzieś dalej, do większej normalności....
Studiuję w Lublinie i muszę powiedzieć ,ze jestem ZAWIEDZIONY. Powincjonalność tego regionu i zaściankowe zachowanie nie mają granic. UMCS tonie w długach, nie dba o studentów, nie dba o kadrę pracującą; rządy prowadzą starzy profesorowie, którzy wymagają kultury, sami jej nie prezentując. Liczy się kasa, kasa, kasa.. Ale nie dla uniwersytetu, ale dla profesÓry... Oczywiście - spotkałem na swojej drodze wielu wspaniałych wykładowców, ale neistety muszę stwierdzić, że tych 'drugich' było zdecydowanie więcej ;/ Mam nadzieję, że skończę... rozwiń
Avatar
joł / 2 listopada 2009 o 11:06
0
brawooo geluuuuuu!
Avatar
puławiak / 2 listopada 2009 o 10:50
0
~GOŚĆ~ napisał:
Ludzie nie studiujcie w Lublinie, to miasto bez przyszlości!!!! Bedziecie pracowac w Lublinie za 1200-1500zl netto albo wyjedziecie do innego miasta. Dajcie sobie spokoj i zmiencie miasto!!!AB2286


Żal Ci d*** ściska synu peta i pojary że studiują w Lublinie??? Pewnie sam sie nigdzie nie dostałeś zakompleksiony mały człowieczku masz 2 lewe ręce i jedyne co umiesz to siedziec przed tą klawiaturą i pisać ANTY komentarze bo do niczego innego się nie nadajesz. A pozatym nie sądze żebyś był ofiaro losu stąd więc wracaj do siebie i pilnuj swojego podwórka i nie lecz kompleksów na forum aaaa i do tego kto i co ma tu studiować Ci wara!


Żal Ci d*** ściska synu peta i pojary że studiują w Lublinie??? Pewnie sam sie nigdzie nie dostałeś zakompleksiony mały człowieczku masz 2 lewe ręce i jedyne co umiesz to siedziec przed tą klawiaturą i pisać ANTY komentarze bo do niczego innego się nie nadajesz. A pozatym nie sądze żebyś był ofiaro losu stąd więc wracaj do siebie i pilnuj swojego podwórka i nie lecz kompleksów na forum aaaa i do tego kto i co ma tu studiować Ci wara! rozwiń
Avatar
~GOŚĆ~ / 2 listopada 2009 o 10:33
0
Ludzie nie studiujcie w Lublinie, to miasto bez przyszlości!!!! Bedziecie pracowac w Lublinie za 1200-1500zl netto albo wyjedziecie do innego miasta. Dajcie sobie spokoj i zmiencie miasto!!!AB2286
Avatar
ziom / 2 listopada 2009 o 19:55
0
lbn napisał:
"W pierwszy dzień strasznie padało, spóźniłam się na autobus. Pomijając fakt że MPK jest straszne i niedzisiejsze czułam się obco – mówi Ewelina, polonistka KUL z Siedlec."

to ze sie spoznilas to twoja wina. autobus odjezdza o czasie wiec masz byc przed czasem. mpk to nie taksowka. w siedlcach jest inaczej? jesli tak to wypad tam skad przyjechalas

Co to znaczy,ze mpk jest straszne,moze chamy w dresach ja straszyly?
Avatar
lbn / 2 listopada 2009 o 19:24
0
"W pierwszy dzień strasznie padało, spóźniłam się na autobus. Pomijając fakt że MPK jest straszne i niedzisiejsze czułam się obco – mówi Ewelina, polonistka KUL z Siedlec."

to ze sie spoznilas to twoja wina. autobus odjezdza o czasie wiec masz byc przed czasem. mpk to nie taksowka. w siedlcach jest inaczej? jesli tak to wypad tam skad przyjechalas
Avatar
~GOŚĆ~ / 2 listopada 2009 o 16:22
0
puławiak napisał:
Żal Ci d*** ściska synu peta i pojary że studiują w Lublinie??? Pewnie sam sie nigdzie nie dostałeś zakompleksiony mały człowieczku masz 2 lewe ręce i jedyne co umiesz to siedziec przed tą klawiaturą i pisać ANTY komentarze bo do niczego innego się nie nadajesz. A pozatym nie sądze żebyś był ofiaro losu stąd więc wracaj do siebie i pilnuj swojego podwórka i nie lecz kompleksów na forum aaaa i do tego kto i co ma tu studiować Ci wara!



Trochę kultury może? Studiowałem w Lublinie więc wiem co piszę, co z tego, że ekipę miałem fajną, na uczelni wesoło i nieraz ciężko, jak to miasto jest bez przyszłości! Jeśli studiujesz to się o tym przekonasz za kilka lat. W innym wypadku rusz tyłek do innych miast jak Kraków, Warszawa, Katowice czy Wrocław i zobacz jakie tam masz perspektywy!!!! Tam jest naprawdę inny świat! Rusz głową.



Trochę kultury może? Studiowałem w Lublinie więc wiem co piszę, co z tego, że ekipę miałem fajną, na uczelni wesoło i nieraz ciężko, jak to miasto jest bez przyszłości! Jeśli studiujesz to się o tym przekonasz za kilka lat. W innym wypadku rusz tyłek do innych miast jak Kraków, Warszawa, Katowice czy Wrocław i zobacz jakie tam masz perspektywy!!!! Tam jest naprawdę inny świat! Rusz głową. rozwiń
Avatar
CHWDP / 2 listopada 2009 o 14:56
0
MIASTO WIEŚ!!! TYLE W TEMACIE
Avatar
~hmm~ / 2 listopada 2009 o 12:20
0
"Już wie, gdzie są centra handlowe" Ciekawe czy już wie gdzie jest biblioteka?
Avatar
~andzia~ / 2 listopada 2009 o 12:12
0
nie przasadzaj, trzeci rok już w lublinie studiuje i tak starsznie nie jest, ale wiadomo jęczenie jak tu źle i zasciankowo bedzie zawsze, bo WSZEDZIE DOBRZE GDZIE NAS NIE MA.
Avatar
student / 2 listopada 2009 o 12:06
0
Studiuję w Lublinie i muszę powiedzieć ,ze jestem ZAWIEDZIONY. Powincjonalność tego regionu i zaściankowe zachowanie nie mają granic. UMCS tonie w długach, nie dba o studentów, nie dba o kadrę pracującą; rządy prowadzą starzy profesorowie, którzy wymagają kultury, sami jej nie prezentując. Liczy się kasa, kasa, kasa.. Ale nie dla uniwersytetu, ale dla profesÓry... Oczywiście - spotkałem na swojej drodze wielu wspaniałych wykładowców, ale neistety muszę stwierdzić, że tych 'drugich' było zdecydowanie więcej ;/ Mam nadzieję, że skończę I-stopień i wyjadę na magsterkę gdzieś dalej, do większej normalności....
Studiuję w Lublinie i muszę powiedzieć ,ze jestem ZAWIEDZIONY. Powincjonalność tego regionu i zaściankowe zachowanie nie mają granic. UMCS tonie w długach, nie dba o studentów, nie dba o kadrę pracującą; rządy prowadzą starzy profesorowie, którzy wymagają kultury, sami jej nie prezentując. Liczy się kasa, kasa, kasa.. Ale nie dla uniwersytetu, ale dla profesÓry... Oczywiście - spotkałem na swojej drodze wielu wspaniałych wykładowców, ale neistety muszę stwierdzić, że tych 'drugich' było zdecydowanie więcej ;/ Mam nadzieję, że skończę... rozwiń
Avatar
joł / 2 listopada 2009 o 11:06
0
brawooo geluuuuuu!
Avatar
puławiak / 2 listopada 2009 o 10:50
0
~GOŚĆ~ napisał:
Ludzie nie studiujcie w Lublinie, to miasto bez przyszlości!!!! Bedziecie pracowac w Lublinie za 1200-1500zl netto albo wyjedziecie do innego miasta. Dajcie sobie spokoj i zmiencie miasto!!!AB2286


Żal Ci d*** ściska synu peta i pojary że studiują w Lublinie??? Pewnie sam sie nigdzie nie dostałeś zakompleksiony mały człowieczku masz 2 lewe ręce i jedyne co umiesz to siedziec przed tą klawiaturą i pisać ANTY komentarze bo do niczego innego się nie nadajesz. A pozatym nie sądze żebyś był ofiaro losu stąd więc wracaj do siebie i pilnuj swojego podwórka i nie lecz kompleksów na forum aaaa i do tego kto i co ma tu studiować Ci wara!


Żal Ci d*** ściska synu peta i pojary że studiują w Lublinie??? Pewnie sam sie nigdzie nie dostałeś zakompleksiony mały człowieczku masz 2 lewe ręce i jedyne co umiesz to siedziec przed tą klawiaturą i pisać ANTY komentarze bo do niczego innego się nie nadajesz. A pozatym nie sądze żebyś był ofiaro losu stąd więc wracaj do siebie i pilnuj swojego podwórka i nie lecz kompleksów na forum aaaa i do tego kto i co ma tu studiować Ci wara! rozwiń
Avatar
~GOŚĆ~ / 2 listopada 2009 o 10:33
0
Ludzie nie studiujcie w Lublinie, to miasto bez przyszlości!!!! Bedziecie pracowac w Lublinie za 1200-1500zl netto albo wyjedziecie do innego miasta. Dajcie sobie spokoj i zmiencie miasto!!!AB2286
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 lipca 2018 r. 0 0

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia]
galeria

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia] 1 0

Wernisaż wystawy "Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina" odbył się w środę w Centrum Historii Sportu w Lublinie.

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia]
galeria

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia] 24 4

Tarpany, ciężarówki star z chłodniami i inne wojskowe skarby czekają na chętnych w ostatnim w te wakacje przetargu Agencji Mienia Wojskowego, która zarabia w ten sposób na modernizację polskiej armii.

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi 0 2

Janusz Kobyłka jedzie dookoła Polski dla chorej Bianki. W trasę wyruszył z Lubartowa 30 czerwca. Wczoraj był już Lubuskiem. Do domu wróci w połowie sierpnia

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"?
galeria
film

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"? 24 9

Przed Bramą Krakowską zaczęły się prace przy zabezpieczaniu studni odkrytej podczas wymiany nawierzchni pl. Łokietka. Betonowy krąg ma wzmocnić konstrukcję i umożliwić późniejsze zamontowanie „okna czasu”, przez które zajrzymy w 22-metrową otchłań. Już w czwartek możemy poznać szczegóły tej nowej atrakcji.

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony 12 7

Po wtorkowej blokadzie rolników, inspekcja weterynaryjna wstrzymała akcję wybijania świń w miejscowości Dawidy (gm. Jabłoń).

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018 1 0

Co Gdzie Kiedy. Można już kupić bilety na wydarzenia 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się 28 lipca.

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem 34 15

Z białego sera ciekła granatowa serwatka, obiecywane przez jadłospis masło leżało w magazynie, a na talerzach lądowała margaryna, zaś żółty ser wcale nie był serem. Na takie ciekawostki natknęli się kontrolerzy w firmach dostarczających posiłki m.in. do szkół, przedszkoli, żłobków oraz szpitala.

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1 10 0

Wisła Puławy wygrała w środę z Chełmianką 2:1. W sobotę podopieczni Jacka Magnuszewskiego zagrają w Kozienicach z tamtejszą Energią. Mecz rozpocznie się o godz. 11

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku 20 7

Emperia, czyli właściciel ogólnopolskiej sieci supermarketów Stokrotka, nie musi płacić około 200 milionów złotych podatku – uznał we wtorek Wojewódzki Sądu Administracyjny w Warszawie i uchylił decyzję Dyrektora Izby Administracji Skarbowej.

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki?

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki? 3 0

Piłkarze ze Świdnika mają za sobą mecz kontrolny z kolejnym mocnym rywalem. W sobotę przegrali z Radomiakiem 0:2, a w środę zremisowali bezbramkowo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej
9 września 2018, 19:00

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej 3 0

Co Gdzie Kiedy. 9 września o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej - Urszula Dudziak. Artystka wystąpi z koncertem pt. Wyśpiewam wam więcej.

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia]
galeria

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia] 14 5

Karolina Wojtiuk, która została pierwszą wicemiss Lubelszczyzny 2018, będzie reprezentować nasze województwo podczas gali finałowej Miss Polski 2018. Impreza odbędzie się w grudniu w Krynicy Zdroju.

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny 0 1

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny. Władze miasta udzieliły już pozwolenia na budowę.

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy 25 0

3 lipca w Kocku (pow. lubartowski) zaginęła Maria Krystyna Nowicka.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!