Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

21 grudnia 2015 r.
10:38

Sukces lubelskich lekarzy w leczeniu dzieci z autyzmem. "Zachowania agresywne praktycznie ustąpiły"

0 20 A A
– Eksperyment z wykorzystaniem komórek macierzystych prowadzimy od sierpnia ubiegłego roku – mówi dr n.med. Magdalena Chrościńska-Krawczyk (fot. AS)
– Eksperyment z wykorzystaniem komórek macierzystych prowadzimy od sierpnia ubiegłego roku – mówi dr n.med. Magdalena Chrościńska-Krawczyk (fot. AS)

Kiedy zawiodły tradycyjne metody, lekarze sięgnęli po komórki macierzyste. I są efekty – poprawił się stan zdrowia u 60 proc. leczonych w ten sposób pacjentów szpitala dziecięcego, cierpiących na autyzm lub porażenie mózgowe. Problem w tym, że za terapię muszą płacić rodzice.

Artykuł premium Regionalny portal informacyjny Dziennik Wschodni
Dostęp ograniczony
lub wykup pełny dostęp do portalu:
Prenumerata
30 dni
koszt: 10,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 30 dni
Prenumerata
90 dni
koszt: 25,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 90 dni
Prenumerata
180 dni
koszt: 40,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 180 dni
Prenumerata
360 dni
koszt: 70,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 360 dni

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 20 kwietnia 2018 o 16:02
0
komórki macierzyste są stosowane w coraz szerszym zakresie. jednak pojawiają się tez kontrowersje, gdyż są to komorki potencjalne, mówiąc uproszczonym językiem - mogą przeistoczyć sie w komórki potrzebne pacjentowi, ale też... w komórki rakowe. akurat mnie lekarz ortopeda opowiadał o ich zastosowaniu, jeszcze rok temu bezkrytcznie przekonywał do zabiegu pobrania komórek i wstrzyknięcia do ciężko uszkodzonego kolana a w tym roku wypowiadał się już dużo ostrożniej bo w prasie medycznej naukowej pojawły sie doniesienia o nowotworach... co do autyzmu - nie jest on chorobą ale zaburzeniem rozwoju, warto czytać fachowe wywiady i porady ***s://***tatento.pl/a/1513/autyzm-to-nie-choroba-wywiad
komórki macierzyste są stosowane w coraz szerszym zakresie. jednak pojawiają się tez kontrowersje, gdyż są to komorki potencjalne, mówiąc uproszczonym językiem - mogą przeistoczyć sie w komórki potrzebne pacjentowi, ale też... w komórki rakowe. akurat mnie lekarz ortopeda opowiadał o ich zastosowaniu, jeszcze rok temu bezkrytcznie przekonywał do zabiegu pobrania komórek i wstrzyknięcia do ciężko uszkodzonego kolana a w tym roku wypowiadał się już dużo ostrożniej bo w prasie medycznej naukowej pojawły sie doniesienia o nowotworach... co do... rozwiń
Avatar
gafer / 26 stycznia 2018 o 12:31
0
znalazłam fundacje nowa nadzieja w kaliszu dla dzieci autystycznych, działają tez w poznaniu  ******nowanadzieja.com.pl/
Avatar
natala7 / 5 października 2016 o 19:36
0
Uważam, że nie każdy umie stwoerdzić jasno, że jego dziecko ma autyzm. Właśnie dlatego dobre diagnozowanie, to podstawa. Warto zgłosić się do Kliniki Psychomedic. Specjalizują się w diagnozowaniu autyzmu i zespołu Aspergera. Dzięki temu można będzie szybko podjąć odpowiednie działania. Można się do nich umówić pod nr tel. 22 253 88 88
Avatar
Gość / 6 stycznia 2016 o 12:23
0
Witam coś więcej informacji na temat tej kliniki mam syna z autyzmem będę wdzięczna
Avatar
Gość / 29 grudnia 2015 o 13:08
0
Fakty są następujące: 1. Ceny w Polsce są: - ok. 5 RAZY niższe, niż w Izraelu czy USA - ok. 2-3 RAZY niższe, niż w Chinach, Rosji czy Indiach - ok. 30% niższe, niż w Panamie 2. Do tego dochodzi koszt lotu i pobytu zagranicą (często kilka tys. USD) 3. Kliniki zagraniczne podają komórki w ciągu 2-3 tygodni pobytu kilka razy co ma nie ma za bardzo sensu wg lekarzy, bo potrzebny jest czas na reakcję organizmu i terapia 3-5 podań powinna trwać min. 3-6 miesięcy. 4. Inna sprawa to brak w większości krajów poza Polską zgód lokalnych władz na produkcję w warunkach GMP (jak dla firm farmaceutycznych). Hodowla komórek odbywa się zwykle w inkubatorach poza pomieszczeniami clean-room bo kliniki zagraniczne ich nie mają a leki sporządzają "na miejscu" 5. Dodatkowo, że nie wiadomo .... co jest podawane!! Nawet jeśli pobierają np. tłuszcz od samego biorcy to podawana jest jakaś zawiesina o niezbadanych parametrach. 6. Poza Polską nie ma też najczęściej zgody Komisji Bioetycznej. Ktoś kto nie poświęcił czasu, żeby takie elementarne rzeczy sprawdzić nie powinien w ogóle się wypowiadać na forach. I popieram komentarz poniżej - nic nie jest za darmo. Za służbę zdrowia też płacimy tylko w podatkach albo przez NFZ. JEDNAK uważam, że Ministerstwo Zdrowia mogłoby rozważyć jakiś specjalny fundusz na terapie eksperymentalne, żeby wesprzeć rodziców w potrzebie. Dla wielu ludzi kwoty kilkadziesiąt tysięcy złotych są zaporowe a trzeba liczyć się z koniecznością powtórzeń co jakiś czas.
Fakty są następujące: 1. Ceny w Polsce są: - ok. 5 RAZY niższe, niż w Izraelu czy USA - ok. 2-3 RAZY niższe, niż w Chinach, Rosji czy Indiach - ok. 30% niższe, niż w Panamie 2. Do tego dochodzi koszt lotu i pobytu zagranicą (często kilka tys. USD) 3. Kliniki zagraniczne podają komórki w ciągu 2-3 tygodni pobytu kilka razy co ma nie ma za bardzo sensu wg lekarzy, bo potrzebny jest czas na reakcję organizmu i terapia 3-5 podań powinna trwać min. 3-6 miesięcy. 4. Inna sprawa to brak w większości krajów poza Polską zgód lokalnych władz na produ... rozwiń
Avatar
Cania / 22 grudnia 2015 o 17:16
0
Ludzie jak się nie znacie to nie gadajcie głupot.Wydaje się Wam ze po prostu pepowiny się wyrzuca a taki super lek by był Tylko ze te pepowiny trzrba odpowiednio sprostować namnożyć komórki a to cholernie droga terapia .Ktoś za to musi płacić.Jak ludzie szukają pomocy i jeżdżą z dziećmi na operację serca do a Monachium gdzie też trzeba płacić to jedt ok .A komórki ze trzeba płacić to już nie jest ok .Ja tez bym chciała wszystko za darmo mieć ale czy Wy pracujecie za darmo ???? Takim laboratorium tez trzeba zapłacić za przygotowanie materiału .Dzięki Bogu ze w Polsce już jest to możliwe bo w Chinach chociażby juz kilka lat to się robi też odpłatnie i to znacznie więcej to kosztuje .A tutaj tez można pozyskać pieniądze przez fundacje i inne zbiórki Gdybyście mieli dziecko z autyzmem to byście tak nie mówili. Ja dziękuję Bogu i cudownym lekarzom oraz Bankowi za opiekę i efekty Jeśli by było trzeba każdy z Was by takie pieniądze uzbiera wbrew pozorom nie jest to aż tak dużo .
Ludzie jak się nie znacie to nie gadajcie głupot.Wydaje się Wam ze po prostu pepowiny się wyrzuca a taki super lek by był Tylko ze te pepowiny trzrba odpowiednio sprostować namnożyć komórki a to cholernie droga terapia .Ktoś za to musi płacić.Jak ludzie szukają pomocy i jeżdżą z dziećmi na operację serca do a Monachium gdzie też trzeba płacić to jedt ok .A komórki ze trzeba płacić to już nie jest ok .Ja tez bym chciała wszystko za darmo mieć ale czy Wy pracujecie za darmo ???? Takim laboratorium tez trzeba zapłacić za przygotowanie materiał... rozwiń
Avatar
Gość / 21 grudnia 2015 o 20:05
0
Złodziejstwo to jest bank - nawet ten z komórkami - ludzie z dobrego serca oddają komórki, dawcy, ale chore dzieci jak nie zapłacą skurwysyńskiej ceny zaporowej to dziecko prędzej umrze pod drzwiami takiego banku niż je otrzyma. - Ciekawe jak szybko znajdzie się rodzic któy dla przykładu wypierdoli taki jeden kurwidołek razem z załogą w powietrze.
Avatar
Heniu / 21 grudnia 2015 o 19:18
0

Strzeżcie się fałszywych proroków… .

Byście później nie żałowali
Avatar
Heniu / 21 grudnia 2015 o 19:17
0

Strzeżcie się fałszywych proroków… .

Byście później nie żałowali
Avatar
Gość / 21 grudnia 2015 o 18:21
0

bo w tym złodziejskim kraju jak nie umiesz kraść to nie masz po co żyć

Avatar
Gość / 20 kwietnia 2018 o 16:02
0
komórki macierzyste są stosowane w coraz szerszym zakresie. jednak pojawiają się tez kontrowersje, gdyż są to komorki potencjalne, mówiąc uproszczonym językiem - mogą przeistoczyć sie w komórki potrzebne pacjentowi, ale też... w komórki rakowe. akurat mnie lekarz ortopeda opowiadał o ich zastosowaniu, jeszcze rok temu bezkrytcznie przekonywał do zabiegu pobrania komórek i wstrzyknięcia do ciężko uszkodzonego kolana a w tym roku wypowiadał się już dużo ostrożniej bo w prasie medycznej naukowej pojawły sie doniesienia o nowotworach... co do autyzmu - nie jest on chorobą ale zaburzeniem rozwoju, warto czytać fachowe wywiady i porady ***s://***tatento.pl/a/1513/autyzm-to-nie-choroba-wywiad
komórki macierzyste są stosowane w coraz szerszym zakresie. jednak pojawiają się tez kontrowersje, gdyż są to komorki potencjalne, mówiąc uproszczonym językiem - mogą przeistoczyć sie w komórki potrzebne pacjentowi, ale też... w komórki rakowe. akurat mnie lekarz ortopeda opowiadał o ich zastosowaniu, jeszcze rok temu bezkrytcznie przekonywał do zabiegu pobrania komórek i wstrzyknięcia do ciężko uszkodzonego kolana a w tym roku wypowiadał się już dużo ostrożniej bo w prasie medycznej naukowej pojawły sie doniesienia o nowotworach... co do... rozwiń
Avatar
gafer / 26 stycznia 2018 o 12:31
0
znalazłam fundacje nowa nadzieja w kaliszu dla dzieci autystycznych, działają tez w poznaniu  ******nowanadzieja.com.pl/
Avatar
natala7 / 5 października 2016 o 19:36
0
Uważam, że nie każdy umie stwoerdzić jasno, że jego dziecko ma autyzm. Właśnie dlatego dobre diagnozowanie, to podstawa. Warto zgłosić się do Kliniki Psychomedic. Specjalizują się w diagnozowaniu autyzmu i zespołu Aspergera. Dzięki temu można będzie szybko podjąć odpowiednie działania. Można się do nich umówić pod nr tel. 22 253 88 88
Avatar
Gość / 6 stycznia 2016 o 12:23
0
Witam coś więcej informacji na temat tej kliniki mam syna z autyzmem będę wdzięczna
Avatar
Gość / 29 grudnia 2015 o 13:08
0
Fakty są następujące: 1. Ceny w Polsce są: - ok. 5 RAZY niższe, niż w Izraelu czy USA - ok. 2-3 RAZY niższe, niż w Chinach, Rosji czy Indiach - ok. 30% niższe, niż w Panamie 2. Do tego dochodzi koszt lotu i pobytu zagranicą (często kilka tys. USD) 3. Kliniki zagraniczne podają komórki w ciągu 2-3 tygodni pobytu kilka razy co ma nie ma za bardzo sensu wg lekarzy, bo potrzebny jest czas na reakcję organizmu i terapia 3-5 podań powinna trwać min. 3-6 miesięcy. 4. Inna sprawa to brak w większości krajów poza Polską zgód lokalnych władz na produkcję w warunkach GMP (jak dla firm farmaceutycznych). Hodowla komórek odbywa się zwykle w inkubatorach poza pomieszczeniami clean-room bo kliniki zagraniczne ich nie mają a leki sporządzają "na miejscu" 5. Dodatkowo, że nie wiadomo .... co jest podawane!! Nawet jeśli pobierają np. tłuszcz od samego biorcy to podawana jest jakaś zawiesina o niezbadanych parametrach. 6. Poza Polską nie ma też najczęściej zgody Komisji Bioetycznej. Ktoś kto nie poświęcił czasu, żeby takie elementarne rzeczy sprawdzić nie powinien w ogóle się wypowiadać na forach. I popieram komentarz poniżej - nic nie jest za darmo. Za służbę zdrowia też płacimy tylko w podatkach albo przez NFZ. JEDNAK uważam, że Ministerstwo Zdrowia mogłoby rozważyć jakiś specjalny fundusz na terapie eksperymentalne, żeby wesprzeć rodziców w potrzebie. Dla wielu ludzi kwoty kilkadziesiąt tysięcy złotych są zaporowe a trzeba liczyć się z koniecznością powtórzeń co jakiś czas.
Fakty są następujące: 1. Ceny w Polsce są: - ok. 5 RAZY niższe, niż w Izraelu czy USA - ok. 2-3 RAZY niższe, niż w Chinach, Rosji czy Indiach - ok. 30% niższe, niż w Panamie 2. Do tego dochodzi koszt lotu i pobytu zagranicą (często kilka tys. USD) 3. Kliniki zagraniczne podają komórki w ciągu 2-3 tygodni pobytu kilka razy co ma nie ma za bardzo sensu wg lekarzy, bo potrzebny jest czas na reakcję organizmu i terapia 3-5 podań powinna trwać min. 3-6 miesięcy. 4. Inna sprawa to brak w większości krajów poza Polską zgód lokalnych władz na produ... rozwiń
Avatar
Cania / 22 grudnia 2015 o 17:16
0
Ludzie jak się nie znacie to nie gadajcie głupot.Wydaje się Wam ze po prostu pepowiny się wyrzuca a taki super lek by był Tylko ze te pepowiny trzrba odpowiednio sprostować namnożyć komórki a to cholernie droga terapia .Ktoś za to musi płacić.Jak ludzie szukają pomocy i jeżdżą z dziećmi na operację serca do a Monachium gdzie też trzeba płacić to jedt ok .A komórki ze trzeba płacić to już nie jest ok .Ja tez bym chciała wszystko za darmo mieć ale czy Wy pracujecie za darmo ???? Takim laboratorium tez trzeba zapłacić za przygotowanie materiału .Dzięki Bogu ze w Polsce już jest to możliwe bo w Chinach chociażby juz kilka lat to się robi też odpłatnie i to znacznie więcej to kosztuje .A tutaj tez można pozyskać pieniądze przez fundacje i inne zbiórki Gdybyście mieli dziecko z autyzmem to byście tak nie mówili. Ja dziękuję Bogu i cudownym lekarzom oraz Bankowi za opiekę i efekty Jeśli by było trzeba każdy z Was by takie pieniądze uzbiera wbrew pozorom nie jest to aż tak dużo .
Ludzie jak się nie znacie to nie gadajcie głupot.Wydaje się Wam ze po prostu pepowiny się wyrzuca a taki super lek by był Tylko ze te pepowiny trzrba odpowiednio sprostować namnożyć komórki a to cholernie droga terapia .Ktoś za to musi płacić.Jak ludzie szukają pomocy i jeżdżą z dziećmi na operację serca do a Monachium gdzie też trzeba płacić to jedt ok .A komórki ze trzeba płacić to już nie jest ok .Ja tez bym chciała wszystko za darmo mieć ale czy Wy pracujecie za darmo ???? Takim laboratorium tez trzeba zapłacić za przygotowanie materiał... rozwiń
Avatar
Gość / 21 grudnia 2015 o 20:05
0
Złodziejstwo to jest bank - nawet ten z komórkami - ludzie z dobrego serca oddają komórki, dawcy, ale chore dzieci jak nie zapłacą skurwysyńskiej ceny zaporowej to dziecko prędzej umrze pod drzwiami takiego banku niż je otrzyma. - Ciekawe jak szybko znajdzie się rodzic któy dla przykładu wypierdoli taki jeden kurwidołek razem z załogą w powietrze.
Avatar
Heniu / 21 grudnia 2015 o 19:18
0

Strzeżcie się fałszywych proroków… .

Byście później nie żałowali
Avatar
Heniu / 21 grudnia 2015 o 19:17
0

Strzeżcie się fałszywych proroków… .

Byście później nie żałowali
Avatar
Gość / 21 grudnia 2015 o 18:21
0

bo w tym złodziejskim kraju jak nie umiesz kraść to nie masz po co żyć

Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lubelskie Pszczółki zagrają w III Memoriał Profesora Stanisława Łęgowskiego

Lubelskie Pszczółki zagrają w III Memoriał Profesora Stanisława Łęgowskiego 0 0

Koszykarki Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS Lublin przygotowują się do drugiego sparingowego sprawdzianu, tym razem w Toruniu. Warto jednak skupić się na tym, co zobaczyliśmy podczas pierwszych spotkań towarzyskich w Lublinie

IPN wzywa do usunięcia orła z pomnika żołnierzy. Nikt nie chce za to zapłacić

IPN wzywa do usunięcia orła z pomnika żołnierzy. Nikt nie chce za to zapłacić 0 0

IPN wezwał wspólnotę rolników do przerobienia pomnika poświęconego polskim żołnierzom forsującym Wisłę w 1944 roku w Puławach. Problem w tym, że jest to spory koszt i nikt nie chce go ponosić.

Dzisiaj nabór do ZPiT "Powiśle"

Dzisiaj nabór do ZPiT "Powiśle" 2 0

Dzieci w wieku 5-8 lat, które lubią taniec, mają szansę trafić do Zespołu Pieśni i Tańca "Powiśle". Instruktorzy zapraszają do udziału w naborze do grupy chłopców i dziewczynek.

Zwolennicy Żuka pokazali "Listę Wstydu". Przeciwko czemu głosował Tułajew i PiS?

Zwolennicy Żuka pokazali "Listę Wstydu". Przeciwko czemu głosował Tułajew i PiS? 17 32

Zwolennicy obecnego prezydenta skrytykowali kandydata PiS na to stanowisko – posła Sylwestra Tułajewa - za to, że będąc radnym głosował przeciw kolejnym budżetom miasta.

"Tchórze! Kłamcy!". Ostre spięcie na konferencji PiS, przyszedł marszałek z PSL i urzędnicy [wideo]
galeria
film

"Tchórze! Kłamcy!". Ostre spięcie na konferencji PiS, przyszedł marszałek z PSL i urzędnicy [wideo] 22 47

– Województwu lubelskiemu grozi utrata 80 mln euro z funduszy unijnych – mówił podczas wizyty w Lublinie minister inwestycji i rozwoju Jerzy Kwieciński. Jego słowom natychmiast zaprzeczył marszałek Sławomir Sosnowski, który na konferencję przyszedł z ponad setką urzędników. Polityków PiS pożegnały okrzyki „tchórze” i „kłamcy”.

Szykuje się gwałtowna zmiana pogody. Najnowsza prognoza IMGW

Szykuje się gwałtowna zmiana pogody. Najnowsza prognoza IMGW 10 0

W weekend czeka nas gwałtowna zmiana pogody, znacznie chłodniejsze powietrze nad zachodnią Polskę napłynie już w piątek wieczorem - informuje IMGW. W sobotę i niedzielę temperatura powietrza wyniesie od 14 st. C do 18 st. C.

Lublin: Napad w Biedronce. Ochroniarz dostał w głowę, napastnik wrócił po łup

Lublin: Napad w Biedronce. Ochroniarz dostał w głowę, napastnik wrócił po łup 31 9

W sklepie sieci Biedronka na lubelskich Bronowicach doszło do napadu. Złodziej ukradł alkohol i pobił ochroniarza. Policjanci zatrzymali napastnika, kiedy wrócił do sklepu po plecak z kradzionymi butelkami.

Budują nowe wejście do rektoratu UMCS

Budują nowe wejście do rektoratu UMCS 0 3

Do końca listopada potrwają prace przy budowie nowego wejścia do rektoratu UMCS. Ich zakres obejmie także zagospodarowanie terenu wzdłuż pl. Marii Skłodowskiej-Curie.

Koncert Asia Nawojska & Eddie/Hai - Alternatywa w Próbie Cafe
28 września 2018, 20:00

Koncert Asia Nawojska & Eddie/Hai - Alternatywa w Próbie Cafe 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 28 września o godz. 20 w Próbie Cafe (Warsztaty Kultury, ul. Grodzka 5a) odbędzie się koncert Asi Nawojskiej oraz składu Eddie/Hai - Alternatywa.

Auto i telefon za dobre wyniki kontroli? Były zastępca szefa Inspektoratu Pracy pod lupą prokuratury

Auto i telefon za dobre wyniki kontroli? Były zastępca szefa Inspektoratu Pracy pod lupą prokuratury 5 3

Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie byłego zastępcy szefa Okręgowego Inspektoratu Pracy w Lublinie i działacza „Solidarności”. Krzysztof Sudoł miał latami korzystać z samochodu i telefonu, za który płaciła kontrolowana przez niego firma.

Spektakl "Telewizja kłamie" w Lublinie
16 listopada 2018, 19:00

Spektakl "Telewizja kłamie" w Lublinie 0 1

16 listopada o godz. 19 w Centrum Kongresowym UP (ul. Akademicka 15) odbędzie się pokaz spektaklu w gwiazdorskiej obsadzie Telewizja Kłamie.

Obietnice dla Świdnika: In vitro z budżetu miasta i nowe drogi

Obietnice dla Świdnika: In vitro z budżetu miasta i nowe drogi 8 15

Miejski program in vitro i darmowa komunikacja miejska dla seniorów znalazły się w programie wyborczym komitetu Świdnik Wspólna Sprawa. Członkowie świdnickiego stowarzyszenia idą do wyborów szeroką koalicją m.in. z Nowoczesną, PSL i SLD. Wczoraj komitet oficjalnie przedstawił swoich kandydatów do powiatu i miasta a także kandydata na burmistrza miasta.

250 kg bomba lotnicza znaleziona na polu

250 kg bomba lotnicza znaleziona na polu 7 0

Niewybuch bomby lotniczej znaleziono podczas prac polowych.

Korytarz życia na autostradzie. W jaki sposób powinni zachować się kierowcy?

Korytarz życia na autostradzie. W jaki sposób powinni zachować się kierowcy? 1 1

Gdy na drodze szybkiego ruchu zdarzy się wypadek, w wielu europejskich krajach kierowcy mają obowiązek utworzyć tzw. korytarz życia (inaczej korytarz ratunkowy), czyli pozostawić wolne miejsce na przejazd dla służb ratunkowych. Może to zwiększyć szansę na przeżycie uczestników wypadku nawet o 40 proc. W jaki sposób powinni zachować się kierowcy w Polsce, aby ułatwić straży pożarnej czy karetce pogotowia dojazd na miejsce wypadku?

Kurów: Wjechał rowerem na przejście dla pieszych. Potrącił go samochód
galeria

Kurów: Wjechał rowerem na przejście dla pieszych. Potrącił go samochód 7 7

Dzisiaj przed godz. 9 w Kurowie mężczyzna wjechał rowerem na przejście dla pieszych. Potrącił go samochód. Karetka zabrała go do szpitala w Puławach.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!