Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

9 sierpnia 2012 r.
20:40
Edytuj ten wpis

Super Mama: Żaneta Stępniak

0 7 A A

Żaneta Stępniak z Lublina została półfinalistką konkursu Szukamy Super Mamy Mlecznego Startu. Teraz liczy na głosy i wsparcie naszych czytelników, żeby mogła spełnić marzenie o feriach z rodziną i profesjonalnej sesji zdjęciowej. Czy wygra konkurs? Głosowanie trwa do 30 września na stronie www.mlecznystart.pl.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Żaneta Stępniak jak każda mama, codziennie stara się z całego serca zapewnić swoim dzieciom wszystko co najlepsze. Chętnie dzieli się swoim doświadczeniem i pozytywną energią. Poznajmy ją!

Jaką jest pani mamą?

Zwykłą. To dzieci i znajomi utwierdzają mnie w przekonaniu, że jestem super mamą. Wszyscy dziwią się, że mam tyle siły, jestem ciągle uśmiechnięta, a ja już po prostu tak mam. Nie wyobrażam sobie, że wracam do domu po pracy i odpoczywam. Ten czas zawsze staram się spędzać z czwórką moich dzieci, które wychowuje sama. Dla mnie to naturalne.

Samotne wychowanie czwórki dzieci nie należy do łatwych zadań.

Dla mnie to nic trudnego. Jestem taką typową matką Polką. Nie lubię narzekać, a porażki motywują mnie do działania. Mieszkamy w piątkę na 15 mkw. i dajemy sobie radę. Bez dzieci nie potrafiłabym już żyć. Kiedy po 23 latach od urodzenia pierwszego z nich po raz pierwszy miałam rozstać się z moimi pociechami na tydzień, przygotowywałam się do tego z miesiąc. Zrobiłam im też zapasy jedzenia na pół roku.

Jak to się stało, że została Pani sama z dziećmi?

Po 15 latach związku z partnerem, który nie był dla mnie dobry, zdecydowałam się coś zmienić. Nie chciałam wracać do starego życia. W podjęciu decyzji o rozstaniu pomogły mi kobiety z Niebieskiej Linii. Kiedy już to zrobiłam, zakasałam rękawy i poszłam do jednej pracy, potem do drugiej i jakoś się to wszystko ułożyło. Niektóre kobiety stawiają mnie teraz za wzór, chociaż nie wiem dlaczego, bo jestem zwykłą mamą, które chce dla dzieci jak najlepiej.

Jak teraz wygląda pani dzień?

Jeśli mam zmianę na rano, wstaję o godzinie 4.45, ogarniam się, piję kawę i idę do pracy. Po pracy kontaktuje się z dziećmi, planujemy, co robimy na obiad i wracam do domu. Wspólnie sprzątamy, idziemy na zakupy, jeśli jest jakiś mecz, to go oglądamy.

Jakie są pani dzieci?

Mam czwórkę dzieci. Najmłodsza Anitka ma 7 lat i idzie do pierwszej klasy podstawówki. Córka ma zapędy artystyczne. Aleksander ma 11 lat i najchętniej spałby z piłką pod pachą. Syn jest wielkim fanem piłki nożnej i Ronaldo. Mariola jest studentką pedagogiki i niedługo sama zostanie mamą. Najstarszy jest Paweł. Syn ma zespół Aspergera.

Jak pani stara się wychowywać dzieci?

Spędzam z nimi dużo czasu i rozmawiam. Oczywiście pojawiają się też takie momenty, w których muszę być stanowczą mamą. Jest kilka zasad, które staram się wprowadzać w nasze życie. Dzieci na przykład nie oglądają bajek, w których jest przemoc.

Dlaczego chciałaby pani zostać super mamą?

Żeby pokazać wszystkim, że taka zwykła mama, która jest kasjerką, może być fajna. Robię to też dla moich dzieci. Chciałabym z nimi pojechać na wakacje.

Wszystkie mamy zasługują na najwyższe uznanie za ich codzienn trud wychowania dzieci. Mleczny Start dla Super Mamy – laureatki konkursu – przygotował wyjątkowe nagrody. Zwyciężczyni zostanie twarzą okładki Pani Domu i pojedzie na niezapomniane ferie z całą rodziną do Zakopanego. Pomóżmy wygrać mamie z naszego województwa!

Wystarczy wejść na www.mlecznystart.pl, kliknąć w banner konkursowy i zagłosować na panią Żanetę z naszego województwa. Czytelnicy – do dzieła!

Uwaga! Na głosujących również czekają nagrody i konkursy - szczegóły na stronie akcji.

Organizatorem konkursu jest Mleczny Start.

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
córka :) / 20 sierpnia 2012 o 12:06
0
Wybacz koko roko - zapewne kandydatko ale robisz to samo i to z większą premedytacją i perfidnością. Ja proszę o wsparcie nie o wymianę , a że przy okazji mogę komuś pomóc to mam tego nie robić? Prosze się dokładnie zaznajomić z sytuacją, a nie insynuować i kłamać!!
Avatar
Koko roko / 18 sierpnia 2012 o 13:01
0
Skoro samotna matka to od razu super mama ;/ AJej córka wymienia się glosami z innymi - handel taki "jak ja klikne to ty też"
Avatar
użytkownik / 14 sierpnia 2012 o 16:00
0
Użytkownicy forum nasza-biedronka.pl nie pozwolą przegrać Pani Żanecie!
http://nasza-biedronka.pl/viewtopic.php?p=24356

Powodzenia!
Avatar
koko / 13 sierpnia 2012 o 00:04
0
Mariolka Twoja mama wygra,ponieważ zasługuje na to!!!!Codziennie co 12 godzin to nic wielkiego!!!
Avatar
A / 12 sierpnia 2012 o 20:01
0
Czy Pani Żaneta nie jest przypadkiem sprzedawcą w Biedronce? :-> Bardzo miła Pani Głosuję i trzymam kciuki za wygraną!
Avatar
mila1988 / 10 sierpnia 2012 o 22:44
0
Głosuję codziennie na mamę Marioli )) nie znam ich osobiście, ale czuję że obydwie to wyjątkowe kobiety... trzymam kciuki przynajmniej swoim codziennym kliknięciem postaram się spowodować uśmiech na ich twarzy! Zasługują na wygraną i odpoczynek )).

Pozdrawiam
Głosuję codziennie na mamę Marioli )) nie znam ich osobiście, ale czuję że obydwie to wyjątkowe kobiety... trzymam kciuki przynajmniej swoim codziennym kliknięciem postaram się spowodować uśmiech na ich twarzy! Zasługują na wygraną i odpoczynek )).

Pozdrawiam rozwiń
Avatar
akjam / 10 sierpnia 2012 o 21:52
0
Trzymam kciuki za wygrana.Mamie gratuluje wspanialych dzieci a dzieciom wspanialej mamy
Avatar
córka :) / 20 sierpnia 2012 o 12:06
0
Wybacz koko roko - zapewne kandydatko ale robisz to samo i to z większą premedytacją i perfidnością. Ja proszę o wsparcie nie o wymianę , a że przy okazji mogę komuś pomóc to mam tego nie robić? Prosze się dokładnie zaznajomić z sytuacją, a nie insynuować i kłamać!!
Avatar
Koko roko / 18 sierpnia 2012 o 13:01
0
Skoro samotna matka to od razu super mama ;/ AJej córka wymienia się glosami z innymi - handel taki "jak ja klikne to ty też"
Avatar
użytkownik / 14 sierpnia 2012 o 16:00
0
Użytkownicy forum nasza-biedronka.pl nie pozwolą przegrać Pani Żanecie!
http://nasza-biedronka.pl/viewtopic.php?p=24356

Powodzenia!
Avatar
koko / 13 sierpnia 2012 o 00:04
0
Mariolka Twoja mama wygra,ponieważ zasługuje na to!!!!Codziennie co 12 godzin to nic wielkiego!!!
Avatar
A / 12 sierpnia 2012 o 20:01
0
Czy Pani Żaneta nie jest przypadkiem sprzedawcą w Biedronce? :-> Bardzo miła Pani Głosuję i trzymam kciuki za wygraną!
Avatar
mila1988 / 10 sierpnia 2012 o 22:44
0
Głosuję codziennie na mamę Marioli )) nie znam ich osobiście, ale czuję że obydwie to wyjątkowe kobiety... trzymam kciuki przynajmniej swoim codziennym kliknięciem postaram się spowodować uśmiech na ich twarzy! Zasługują na wygraną i odpoczynek )).

Pozdrawiam
Głosuję codziennie na mamę Marioli )) nie znam ich osobiście, ale czuję że obydwie to wyjątkowe kobiety... trzymam kciuki przynajmniej swoim codziennym kliknięciem postaram się spowodować uśmiech na ich twarzy! Zasługują na wygraną i odpoczynek )).

Pozdrawiam rozwiń
Avatar
akjam / 10 sierpnia 2012 o 21:52
0
Trzymam kciuki za wygrana.Mamie gratuluje wspanialych dzieci a dzieciom wspanialej mamy
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018 0 0

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 13 8

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 13 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 4

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego 0 2

W poniedziałek zacznie się kolejny etap przebudowy sieci gazowej w rejonie powstającej drogi, która pobiegnie od Kunickiego do Wrotkowskiej.

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim 457 40

Przy dźwiękach syren i okrzykach wściekłych rolników przemawiał w niedzielę w Kraśniku premier Mateusz Morawiecki. Uroczystość odsłonięcia pomnika smoleńskiego zamieniła się w antyrządowy protest przeciwko niskim cenom malin, agrestu, porzeczek i wiśni.

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018!
film

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018! 2 0

MUNDIAL 2018 Trójkolorowi wygrali w finale z Chorwacją 4:2 po kapitalnym spotkaniu na moskiewskich Łużnikach i zdobyli drugi w historii Puchar Świata. To ogromny sukces dla selekcjonera Didiera Deschampsa, który zdobył to trofeum zarówno jako piłkarz jak i trener

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków 7 0

Lubelscy policjanci szukają świadków dwóch wypadków drogowych, do których doszło na początku lipca.

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika
film

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika 17 9

Co znajdowało się na niewielkim wzgórzu zalanym podczas budowy Zalewu Zemborzyckiego?

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery 3 0

W piątkowe południe dyżurny łukowskiej komendy policji otrzymał telefoniczną informację o młodym mężczyźnie, którego zachowanie wskazywało, że chce ukraść rower. Zawiadamiający opisując jego wygląd, informował dyżurnego o trasie ucieczki młodzieńca.

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje 19 6

Rozpoczęła się przebudowa drogi Krężnica Jara - Strzeszkowice w powiecie lubelskim. To jedna z dwóch inwestycji, realizowanych przez samorząd powiatowy w ramach megaprojektu drogowego, w którym biorą udział także pozostałe powiaty ziemskie województwa lubelskiego.

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program]
16 lipca 2018, 17:30

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program] 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek w podróż po Lubelszczyźnie wyrusza Festiwal "Śladami Singera". W tym roku artyści zawitają do 12 miast i miejscowości. – Chcemy bawić, zachwycać, ale też skłaniać do refleksji – mówią organizatorzy. Słowo-klucz to pamięć lokalna.

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]
film

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] 6 4

W ostatnim meczu mistrzostw świata w Rosji Francja gra na Łużnikach z Moskwie z Chorwacją. Czy powtórzy wynik sprzed 20 lat, czy po raz pierwszy złoto zdobędzie zespół z Bałkanów?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport? 0 5

Tradycyjnie już okres wakacyjny to czas wzmożonego ruchu w punktach paszportowych. Wiele osób dopiero tuż przed planowanym urlopem zdaje sobie sprawę, że ma nieważny paszport. Dlatego warto sprawdzić termin ważności naszego paszportu. Tylko w czerwcu br. wydano prawie 215 tys. nowych paszportów, a w całym pierwszym półroczu 2018 r. aż 977 tys. dokumentów.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!