Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

30 czerwca 2011 r.
17:04
Edytuj ten wpis

Święto Europy nad Zalewem Zemborzyckim: Bawmy się razem!

0 25 A A
Najpierw zagrają sobowtóry znanych gwiazd m.in. Abby. (mat. zespołu)
Najpierw zagrają sobowtóry znanych gwiazd m.in. Abby. (mat. zespołu)

Dziennik Wschodni i MM Moje Miasto Lublin zapraszają w piątek wszystkich na wielki piknik nad Zalewem Zemborzyckim. Wspólnie chcemy uczcić pierwszy dzień polskiej prezydencji w Unii Europejskiej. Zaczynamy o godz. 17.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Zapraszamy do ośrodka Słoneczny Wrotków od wczesnego popołudnia aż do północy, kiedy zakończymy naszą imprezę wielkim pokazem sztucznych ogni. Na scenie wystąpi plejada artystów. Najpierw sobowtóry znanych gwiazd – Elvisa Presleya, Abby, Boney M. i Maryli Rodowicz. Potem – gwiazda wieczoru – grupa Afromental. Muzycy zapowiadają na dzisiejszy wieczór dobrą zabawę. Ale nie tylko.

– Polacy generalnie nadal najbardziej lubią festyny, skoczną i łatwą muzykę, przy której można się pobawić z rodziną bez zbytniego wsłuchiwania się w jej treść – mówi Wojtek Łozowski, jeden z liderów Afromental. – My reprezentujemy inne podejście. Zależy nam na przekazaniu czegoś naszym słuchaczom.

Na naszym pikniku każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Atrakcje szykujemy także dla dzieci. Będzie można wygrać gadżety Unii Europejskiej w konkursach dotyczących wspólnoty i skosztować potraw grillowanych przez znanych i lubianych mieszkańców naszego miasta i regionu.

O godz. 17 powitamy ludzi, którzy cenią dobry smak w życiu i na stole. Wśród nich będą Mirosława Gałan, prezes Multifrigo, o. Robert Głubisz, przeor klasztoru Dominikanów w Lublinie, graficy Barbara i Stanisław Bałdygowie, Krzysztof Wiejak, redaktor naczelny DW, Andrzej Malinowski, szef kuchni w Zajeździe Kmicic oraz przedstawiciele marszałka i prezydenta Lublina. Wśród grillujących VIP-ów będzie także Beata Hołub, jedna z najlepszych lekkoatletek Lubelszczyzny, olimpijka z Barcelony. Pani Beacie będzie pomagać mąż Grzegorz, także były lekkoatleta Startu.

Dostaną trudne zadanie. – Przygotowaliśmy pięć zestawów do grillowania. Od steku z żubra, przez filet z sarny, kotleciki jagnięce, karkówkę po pułankowicku i pierogi z gąsek – mówi Stanisław Stelmach z Zajazdu Marta w Pułankowicach, sponsor naszego konkursu. Najpierw uczestnicy dobierają się w pary, następnie każda z nich wylosuje pakiet mięs. – Widzę, że konkurs jest profesjonalnie przygotowany, wyzwanie duże, chciałabym trafić na delikatny filet z sarny – mówi Mirosława Gałan.

Poszczególne ekipy będą miały 45 minut na przygotowanie dań. W tym czasie jury, w skład którego wejdą także czytelnicy Dziennika Wschodniego, oceni potrawy. – Choć wszystkie zestawy będą już doprawione, to na uczestnikach zabawy spoczywa duża odpowiedzialność, żeby wydobyć smak i aromat potraw – dodaje Stanisław Stelmach.

Kiedy jury wybierze mistrzowski duet, szczęśliwcy znajdujący się najbliżej miejsca konkursu spróbują potraw.

Z pikniku autobusem

Dodatkowe kursy autobusów znad zalewu uruchomi ZTM. Wszystkie wyruszą z pętli u zbiegu ul. Żeglarskiej i Nałkowskich. Specjalny kurs linii 1 zaplanowano o godz. 23.50. Autobusem tym można dojechać do dzielnicy Za Cukrownią, do Śródmieścia, na Stare Miasto, Kalinowszczyznę i Tatary. Linia 21 odjedzie o godz. 22.45 i 23.50. Dotrze na Dziesiątą, Kośminek, Maki, Bronowice, Majdanek i Felin.

Ponadprogramowy kurs linii 37 wyznaczono na godz. 23. Trasa prowadzi przez Czuby, LSM, Wieniawę, Sławin i Sławinek. Linią 40 o godz. 23.55 będzie można odjechać na Czuby, LSM, do Śródmieścia, na Wieniawę i Czechów. ZTM zdecydował też, że pierwszy kurs nocnej linii N1 zamiast przy ul. Romera rozpocznie się przy Żeglarskiej. Autobus odjedzie minutę po północy. Z linii N1 na pl. Litewskim będzie można przesiąść się do obejmujących praktycznie wszystkie dzielnice linii N2 i N3, które odjadą spod Poczty Głównej i Baobabu o godz. 0.30.


Komentarze 25

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
merlyn / 1 lipca 2011 o 19:25
0
To VIP-y się bawią na tym pikniku!!!
Avatar
Śliwka / 1 lipca 2011 o 12:13
0
coś na temat
Nie wyobrażam sobie festynu w taką pogodę
Avatar
eurosceptyk / 1 lipca 2011 o 12:07
0
Cesarz rzymski dawał jeszcze chleb. A obecnie miłościwie panujący tylko igrzyska.
Avatar
cdx / 1 lipca 2011 o 11:52
0
[quote name='kolka' timestamp='1309510654' post='496430']
Robotników mamy dobrych tylko kierowników chu**wych.Z tym,że jak nam uniwersytety przeniosą do
Nowego Jorka to sytuacja pewnie się zmieni ... będziemy mieli super kierowników - tylko być może robotniki w tym czasie nam za chlebem gdzieś spie**olą. Przepraszam za wulgaryzmy ale tego ze spokojem i po literacku określić właściwie się nie da.Chlup w głupi dziub ,zakąśmy karpiem przyprawionym po żydowsku i walnijmy się do rana na przyzalewowej łączce.No i oto
chodzi aby ktoś od Pulitzera miał dobre zdjęcie dokumentujące rozrywki polskiego goya.
[/quote]
Mam wrażenie jakbym słyszał oddech komunisty. Gdyby nie inżynier, kierownik to byś z drzewa na ogonie zwisał.
[quote name='kolka' timestamp='1309510654' post='496430']
Robotników mamy dobrych tylko kierowników chu**wych.Z tym,że jak nam uniwersytety przeniosą do
Nowego Jorka to sytuacja pewnie się zmieni ... będziemy mieli super kierowników - tylko być może robotniki w tym czasie nam za chlebem gdzieś spie**olą. Przepraszam za wulgaryzmy ale tego ze spokojem i po literacku określić właściwie się nie da.Chlup w głupi dziub ,zakąśmy karpiem przyprawionym po żydowsku i walnijmy się do rana na przyzalewowej łączce.No... rozwiń
Avatar
kolka / 1 lipca 2011 o 10:57
0
[quote name='binglagen' timestamp='1309503129' post='496368']
z tymi dodatkowymi autobusami to rzeczywiście porażka. impreza kończy się o 24 a wszystkie autobusy odjeżdżają przed północą....

organizacja imprezy taka sama jak lotu do Smoleńska.

My Polacy na prawdę nie potrafimy zrobić niczego dobrze od początku do końca.
[/quote]
Robotników mamy dobrych tylko kierowników chu**wych.Z tym,że jak nam uniwersytety przeniosą do
Nowego Jorka to sytuacja pewnie się zmieni ... będziemy mieli super kierowników - tylko być może robotniki w tym czasie nam za chlebem gdzieś spie**olą. Przepraszam za wulgaryzmy ale tego ze spokojem i po literacku określić właściwie się nie da.Chlup w głupi dziub ,zakąśmy karpiem przyprawionym po żydowsku i walnijmy się do rana na przyzalewowej łączce.No i oto
chodzi aby ktoś od Pulitzera miał dobre zdjęcie dokumentujące rozrywki polskiego goya.
[quote name='binglagen' timestamp='1309503129' post='496368']
z tymi dodatkowymi autobusami to rzeczywiście porażka. impreza kończy się o 24 a wszystkie autobusy odjeżdżają przed północą....

organizacja imprezy taka sama jak lotu do Smoleńska.

My Polacy na prawdę nie potrafimy zrobić niczego dobrze od początku do końca.
[/quote]
Robotników mamy dobrych tylko kierowników chu**wych.Z tym,że jak nam uniwersytety przeniosą do
Nowego Jorka to sytuacja pewnie się zmieni ..... rozwiń
Avatar
nie unii / 1 lipca 2011 o 10:51
0
[quote name='Lelek Kozodój' timestamp='1309509224' post='496413']
Jaka prezydencja taka i pogoda na to święto. Jadę nad jeziorko na grila a w błazenadziepod auspicjami Bobińsko-Kolarskiej i jeszcze paru innych ło-buzków uczestniczył nie będę. Czemu ?????, bo śp. Dziadziuś ,tam zza światów wymierzyłby mi kopa,chociaż za życia nigdy tego nigdy nie zrobił.Byłem jego kochanym wnuczkiem a on moim najdroższym dziadziem.Hucpa -w której musimy się cieszyć ,że nam oddadzą parę groszy ,które wcześniej tam włożyliśmy tylko w dużo większej kwocie.Z czego się cieszyć,że musimy żyć z perspektywąGrecji,Irlandii,Portugalii a nawet Hiszpanii ?. U nas już panuje nie mniejsza nędza z tymże my jesteśmy do niej przyzwyczajeni. Przenieśmy przykładowo sytuację naszych obywateli na niemiecki grunt to wtedy byśmy zobaczyli właściwy obraz sytuacji. Wincenta by rozdrapali zanim wsiadłby na pędzącego królika i zdążył uciec. Nie malowałby błazen zielonych map.POpaprańce niech świętują i skaczą jak małpy za banana -ja wolę twardszy grunt pod nogami.
[/quote]
Żal.pl gdzie jest praca dla młodych ludzi? Gdzie idą nasze podatki? Dlaczego za nasze podatki, naszą pracę nie możemy żyć jak ludzie?
Dlaczego Niemcy przy podobnych cenach zarabiają więcej, nie tylko Niemcy.
Dlaczego nasi rolnicy dostają drobne na dopłaty?
Taka unia równych i równiejszych????
Dziękuję za niewolnictwo i odpady.
[quote name='Lelek Kozodój' timestamp='1309509224' post='496413']
Jaka prezydencja taka i pogoda na to święto. Jadę nad jeziorko na grila a w błazenadziepod auspicjami Bobińsko-Kolarskiej i jeszcze paru innych ło-buzków uczestniczył nie będę. Czemu ?????, bo śp. Dziadziuś ,tam zza światów wymierzyłby mi kopa,chociaż za życia nigdy tego nigdy nie zrobił.Byłem jego kochanym wnuczkiem a on moim najdroższym dziadziem.Hucpa -w której musimy się cieszyć ,że nam oddadzą parę groszy ,które wcześniej tam włożyliśmy tylk... rozwiń
Avatar
kolka / 1 lipca 2011 o 10:44
0
[quote name='Wieśniak' timestamp='1309504785' post='496384']
Nie kłóćcie się. Ważne , żeby było się tylko czym nagrzać na tej imprezie. Nikt przecież nie zmusza żeby słuchać i klaskać. Bawmy się jak umiemy (chyba perła będzie, no nie?) . No i wracajmy choć po pijaku to bezpiecznie.
[/quote]
"Wieśniak" to przeważnie mądry i wychowany na realiach człowiek .A ty bidaku ,z móżdżkiem
utopionym w piwie chcesz dawać recepty na życie ?.....zauważ ,że sam jej nie masz.
Walnij coś pod stołem i idź spać jak się obudzisz to popraw .......i tak aż ci zaśpiewają
"Komu bije temu bije mnie nie bije żaden dzwon bo takiemu pijakowi jakie życie taki zgon, zgo, zgon".
[quote name='Wieśniak' timestamp='1309504785' post='496384']
Nie kłóćcie się. Ważne , żeby było się tylko czym nagrzać na tej imprezie. Nikt przecież nie zmusza żeby słuchać i klaskać. Bawmy się jak umiemy (chyba perła będzie, no nie?) . No i wracajmy choć po pijaku to bezpiecznie.
[/quote]
"Wieśniak" to przeważnie mądry i wychowany na realiach człowiek .A ty bidaku ,z móżdżkiem
utopionym w piwie chcesz dawać recepty na życie ?.....zauważ ,że sam jej nie masz.
Walnij coś pod sto... rozwiń
Avatar
Lelek Kozodój / 1 lipca 2011 o 10:33
0
Jaka prezydencja taka i pogoda na to święto. Jadę nad jeziorko na grila a w błazenadzie
pod auspicjami Bobińsko-Kolarskiej i jeszcze paru innych ło-buzków uczestniczył nie będę. Czemu ?????, bo śp. Dziadziuś ,tam zza światów wymierzyłby mi kopa,chociaż za życia nigdy tego nigdy nie zrobił.Byłem jego kochanym wnuczkiem a on moim najdroższym dziadziem.
Hucpa -w której musimy się cieszyć ,że nam oddadzą parę groszy ,które wcześniej tam włożyliśmy tylko w dużo większej kwocie.Z czego się cieszyć,że musimy żyć z perspektywą
Grecji,Irlandii,Portugalii a nawet Hiszpanii ?. U nas już panuje nie mniejsza nędza z tym
że my jesteśmy do niej przyzwyczajeni. Przenieśmy przykładowo sytuację naszych obywateli na niemiecki grunt to wtedy byśmy zobaczyli właściwy obraz sytuacji. Wincenta by rozdrapali zanim wsiadłby na pędzącego królika i zdążył uciec. Nie malowałby błazen zielonych map.POpaprańce niech świętują i skaczą jak małpy za banana -ja wolę twardszy grunt pod nogami.
Jaka prezydencja taka i pogoda na to święto. Jadę nad jeziorko na grila a w błazenadzie
pod auspicjami Bobińsko-Kolarskiej i jeszcze paru innych ło-buzków uczestniczył nie będę. Czemu ?????, bo śp. Dziadziuś ,tam zza światów wymierzyłby mi kopa,chociaż za życia nigdy tego nigdy nie zrobił.Byłem jego kochanym wnuczkiem a on moim najdroższym dziadziem.
Hucpa -w której musimy się cieszyć ,że nam oddadzą parę groszy ,które wcześniej tam włożyliśmy tylko w dużo większej kwocie.Z czego się cieszyć,że musimy żyć z perspektywą
Gre... rozwiń
Avatar
jg / 1 lipca 2011 o 10:31
0
[quote name='Srutu Tutu' timestamp='1309451647' post='496161']
inflacja 5%, totalny bałagan, kryzys finansów publicznych, dziurawy budżet Unii, rosnące bezrobocie i biurokracja. BAWMY SIĘ1 JEST SUPER! Związek Socjalistycznych Republik Europejskich dziś stawia.
[/quote]
bawmy się, a na bezrobotnych 70% środków obcięli,a na lubelszczyźnie bezrobocie jest zaj....
i to nie tylko tacy co im się nie chce robić ale i tacy po studiach co pleców nie mają.
Na wszystko obcinajmy kasę, podnośmy podatki a cieszmy się unią....
Umrzyjmy z głodu ze śpiewem na ustach niech żyje unia.
Albo chodźmy kraść bo pracy nie znajdziesz normalnej za bardzo.

Na imprezy i płace dla siebie jakoś politycy nie obcinają kasy tylko sobie dodają, a szaraków wycisnąć i niech spadają za granicę bo w ich kraju nie ma dla nich przyszłości.
[quote name='Srutu Tutu' timestamp='1309451647' post='496161']
inflacja 5%, totalny bałagan, kryzys finansów publicznych, dziurawy budżet Unii, rosnące bezrobocie i biurokracja. BAWMY SIĘ1 JEST SUPER! Związek Socjalistycznych Republik Europejskich dziś stawia.
[/quote]
bawmy się, a na bezrobotnych 70% środków obcięli,a na lubelszczyźnie bezrobocie jest zaj....
i to nie tylko tacy co im się nie chce robić ale i tacy po studiach co pleców nie mają.
Na wszystko obcinajmy kasę, podnośmy p... rozwiń
Avatar
Wieśniak / 1 lipca 2011 o 09:19
0
Nie kłóćcie się. Ważne , żeby było się tylko czym nagrzać na tej imprezie. Nikt przecież nie zmusza żeby słuchać i klaskać. Bawmy się jak umiemy (chyba perła będzie, no nie?) . No i wracajmy choć po pijaku to bezpiecznie.
Avatar
merlyn / 1 lipca 2011 o 19:25
0
To VIP-y się bawią na tym pikniku!!!
Avatar
Śliwka / 1 lipca 2011 o 12:13
0
coś na temat
Nie wyobrażam sobie festynu w taką pogodę
Avatar
eurosceptyk / 1 lipca 2011 o 12:07
0
Cesarz rzymski dawał jeszcze chleb. A obecnie miłościwie panujący tylko igrzyska.
Avatar
cdx / 1 lipca 2011 o 11:52
0
[quote name='kolka' timestamp='1309510654' post='496430']
Robotników mamy dobrych tylko kierowników chu**wych.Z tym,że jak nam uniwersytety przeniosą do
Nowego Jorka to sytuacja pewnie się zmieni ... będziemy mieli super kierowników - tylko być może robotniki w tym czasie nam za chlebem gdzieś spie**olą. Przepraszam za wulgaryzmy ale tego ze spokojem i po literacku określić właściwie się nie da.Chlup w głupi dziub ,zakąśmy karpiem przyprawionym po żydowsku i walnijmy się do rana na przyzalewowej łączce.No i oto
chodzi aby ktoś od Pulitzera miał dobre zdjęcie dokumentujące rozrywki polskiego goya.
[/quote]
Mam wrażenie jakbym słyszał oddech komunisty. Gdyby nie inżynier, kierownik to byś z drzewa na ogonie zwisał.
[quote name='kolka' timestamp='1309510654' post='496430']
Robotników mamy dobrych tylko kierowników chu**wych.Z tym,że jak nam uniwersytety przeniosą do
Nowego Jorka to sytuacja pewnie się zmieni ... będziemy mieli super kierowników - tylko być może robotniki w tym czasie nam za chlebem gdzieś spie**olą. Przepraszam za wulgaryzmy ale tego ze spokojem i po literacku określić właściwie się nie da.Chlup w głupi dziub ,zakąśmy karpiem przyprawionym po żydowsku i walnijmy się do rana na przyzalewowej łączce.No... rozwiń
Avatar
kolka / 1 lipca 2011 o 10:57
0
[quote name='binglagen' timestamp='1309503129' post='496368']
z tymi dodatkowymi autobusami to rzeczywiście porażka. impreza kończy się o 24 a wszystkie autobusy odjeżdżają przed północą....

organizacja imprezy taka sama jak lotu do Smoleńska.

My Polacy na prawdę nie potrafimy zrobić niczego dobrze od początku do końca.
[/quote]
Robotników mamy dobrych tylko kierowników chu**wych.Z tym,że jak nam uniwersytety przeniosą do
Nowego Jorka to sytuacja pewnie się zmieni ... będziemy mieli super kierowników - tylko być może robotniki w tym czasie nam za chlebem gdzieś spie**olą. Przepraszam za wulgaryzmy ale tego ze spokojem i po literacku określić właściwie się nie da.Chlup w głupi dziub ,zakąśmy karpiem przyprawionym po żydowsku i walnijmy się do rana na przyzalewowej łączce.No i oto
chodzi aby ktoś od Pulitzera miał dobre zdjęcie dokumentujące rozrywki polskiego goya.
[quote name='binglagen' timestamp='1309503129' post='496368']
z tymi dodatkowymi autobusami to rzeczywiście porażka. impreza kończy się o 24 a wszystkie autobusy odjeżdżają przed północą....

organizacja imprezy taka sama jak lotu do Smoleńska.

My Polacy na prawdę nie potrafimy zrobić niczego dobrze od początku do końca.
[/quote]
Robotników mamy dobrych tylko kierowników chu**wych.Z tym,że jak nam uniwersytety przeniosą do
Nowego Jorka to sytuacja pewnie się zmieni ..... rozwiń
Avatar
nie unii / 1 lipca 2011 o 10:51
0
[quote name='Lelek Kozodój' timestamp='1309509224' post='496413']
Jaka prezydencja taka i pogoda na to święto. Jadę nad jeziorko na grila a w błazenadziepod auspicjami Bobińsko-Kolarskiej i jeszcze paru innych ło-buzków uczestniczył nie będę. Czemu ?????, bo śp. Dziadziuś ,tam zza światów wymierzyłby mi kopa,chociaż za życia nigdy tego nigdy nie zrobił.Byłem jego kochanym wnuczkiem a on moim najdroższym dziadziem.Hucpa -w której musimy się cieszyć ,że nam oddadzą parę groszy ,które wcześniej tam włożyliśmy tylko w dużo większej kwocie.Z czego się cieszyć,że musimy żyć z perspektywąGrecji,Irlandii,Portugalii a nawet Hiszpanii ?. U nas już panuje nie mniejsza nędza z tymże my jesteśmy do niej przyzwyczajeni. Przenieśmy przykładowo sytuację naszych obywateli na niemiecki grunt to wtedy byśmy zobaczyli właściwy obraz sytuacji. Wincenta by rozdrapali zanim wsiadłby na pędzącego królika i zdążył uciec. Nie malowałby błazen zielonych map.POpaprańce niech świętują i skaczą jak małpy za banana -ja wolę twardszy grunt pod nogami.
[/quote]
Żal.pl gdzie jest praca dla młodych ludzi? Gdzie idą nasze podatki? Dlaczego za nasze podatki, naszą pracę nie możemy żyć jak ludzie?
Dlaczego Niemcy przy podobnych cenach zarabiają więcej, nie tylko Niemcy.
Dlaczego nasi rolnicy dostają drobne na dopłaty?
Taka unia równych i równiejszych????
Dziękuję za niewolnictwo i odpady.
[quote name='Lelek Kozodój' timestamp='1309509224' post='496413']
Jaka prezydencja taka i pogoda na to święto. Jadę nad jeziorko na grila a w błazenadziepod auspicjami Bobińsko-Kolarskiej i jeszcze paru innych ło-buzków uczestniczył nie będę. Czemu ?????, bo śp. Dziadziuś ,tam zza światów wymierzyłby mi kopa,chociaż za życia nigdy tego nigdy nie zrobił.Byłem jego kochanym wnuczkiem a on moim najdroższym dziadziem.Hucpa -w której musimy się cieszyć ,że nam oddadzą parę groszy ,które wcześniej tam włożyliśmy tylk... rozwiń
Avatar
kolka / 1 lipca 2011 o 10:44
0
[quote name='Wieśniak' timestamp='1309504785' post='496384']
Nie kłóćcie się. Ważne , żeby było się tylko czym nagrzać na tej imprezie. Nikt przecież nie zmusza żeby słuchać i klaskać. Bawmy się jak umiemy (chyba perła będzie, no nie?) . No i wracajmy choć po pijaku to bezpiecznie.
[/quote]
"Wieśniak" to przeważnie mądry i wychowany na realiach człowiek .A ty bidaku ,z móżdżkiem
utopionym w piwie chcesz dawać recepty na życie ?.....zauważ ,że sam jej nie masz.
Walnij coś pod stołem i idź spać jak się obudzisz to popraw .......i tak aż ci zaśpiewają
"Komu bije temu bije mnie nie bije żaden dzwon bo takiemu pijakowi jakie życie taki zgon, zgo, zgon".
[quote name='Wieśniak' timestamp='1309504785' post='496384']
Nie kłóćcie się. Ważne , żeby było się tylko czym nagrzać na tej imprezie. Nikt przecież nie zmusza żeby słuchać i klaskać. Bawmy się jak umiemy (chyba perła będzie, no nie?) . No i wracajmy choć po pijaku to bezpiecznie.
[/quote]
"Wieśniak" to przeważnie mądry i wychowany na realiach człowiek .A ty bidaku ,z móżdżkiem
utopionym w piwie chcesz dawać recepty na życie ?.....zauważ ,że sam jej nie masz.
Walnij coś pod sto... rozwiń
Avatar
Lelek Kozodój / 1 lipca 2011 o 10:33
0
Jaka prezydencja taka i pogoda na to święto. Jadę nad jeziorko na grila a w błazenadzie
pod auspicjami Bobińsko-Kolarskiej i jeszcze paru innych ło-buzków uczestniczył nie będę. Czemu ?????, bo śp. Dziadziuś ,tam zza światów wymierzyłby mi kopa,chociaż za życia nigdy tego nigdy nie zrobił.Byłem jego kochanym wnuczkiem a on moim najdroższym dziadziem.
Hucpa -w której musimy się cieszyć ,że nam oddadzą parę groszy ,które wcześniej tam włożyliśmy tylko w dużo większej kwocie.Z czego się cieszyć,że musimy żyć z perspektywą
Grecji,Irlandii,Portugalii a nawet Hiszpanii ?. U nas już panuje nie mniejsza nędza z tym
że my jesteśmy do niej przyzwyczajeni. Przenieśmy przykładowo sytuację naszych obywateli na niemiecki grunt to wtedy byśmy zobaczyli właściwy obraz sytuacji. Wincenta by rozdrapali zanim wsiadłby na pędzącego królika i zdążył uciec. Nie malowałby błazen zielonych map.POpaprańce niech świętują i skaczą jak małpy za banana -ja wolę twardszy grunt pod nogami.
Jaka prezydencja taka i pogoda na to święto. Jadę nad jeziorko na grila a w błazenadzie
pod auspicjami Bobińsko-Kolarskiej i jeszcze paru innych ło-buzków uczestniczył nie będę. Czemu ?????, bo śp. Dziadziuś ,tam zza światów wymierzyłby mi kopa,chociaż za życia nigdy tego nigdy nie zrobił.Byłem jego kochanym wnuczkiem a on moim najdroższym dziadziem.
Hucpa -w której musimy się cieszyć ,że nam oddadzą parę groszy ,które wcześniej tam włożyliśmy tylko w dużo większej kwocie.Z czego się cieszyć,że musimy żyć z perspektywą
Gre... rozwiń
Avatar
jg / 1 lipca 2011 o 10:31
0
[quote name='Srutu Tutu' timestamp='1309451647' post='496161']
inflacja 5%, totalny bałagan, kryzys finansów publicznych, dziurawy budżet Unii, rosnące bezrobocie i biurokracja. BAWMY SIĘ1 JEST SUPER! Związek Socjalistycznych Republik Europejskich dziś stawia.
[/quote]
bawmy się, a na bezrobotnych 70% środków obcięli,a na lubelszczyźnie bezrobocie jest zaj....
i to nie tylko tacy co im się nie chce robić ale i tacy po studiach co pleców nie mają.
Na wszystko obcinajmy kasę, podnośmy podatki a cieszmy się unią....
Umrzyjmy z głodu ze śpiewem na ustach niech żyje unia.
Albo chodźmy kraść bo pracy nie znajdziesz normalnej za bardzo.

Na imprezy i płace dla siebie jakoś politycy nie obcinają kasy tylko sobie dodają, a szaraków wycisnąć i niech spadają za granicę bo w ich kraju nie ma dla nich przyszłości.
[quote name='Srutu Tutu' timestamp='1309451647' post='496161']
inflacja 5%, totalny bałagan, kryzys finansów publicznych, dziurawy budżet Unii, rosnące bezrobocie i biurokracja. BAWMY SIĘ1 JEST SUPER! Związek Socjalistycznych Republik Europejskich dziś stawia.
[/quote]
bawmy się, a na bezrobotnych 70% środków obcięli,a na lubelszczyźnie bezrobocie jest zaj....
i to nie tylko tacy co im się nie chce robić ale i tacy po studiach co pleców nie mają.
Na wszystko obcinajmy kasę, podnośmy p... rozwiń
Avatar
Wieśniak / 1 lipca 2011 o 09:19
0
Nie kłóćcie się. Ważne , żeby było się tylko czym nagrzać na tej imprezie. Nikt przecież nie zmusza żeby słuchać i klaskać. Bawmy się jak umiemy (chyba perła będzie, no nie?) . No i wracajmy choć po pijaku to bezpiecznie.
Zobacz wszystkie komentarze 25

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia
galeria

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia 4 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Damian Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 5

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 9 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 0 10

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 4

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 12 8

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe
22 lipca 2018, 9:45

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe 5 0

Autobusy – Jelcz 120M i Jelcz M11 przyjadą w niedzielę z Lublina do Kraśnika. Podczas przejazdów będzie można posłuchać o historii komunikacji w Kraśniku i ważnych dla niej miejscach. O tym wszystkim będzie opowiadać Maksym Bratko, autor książki „Historia Komunikacji Publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim”, której premierę zaplanowano na niedzielę.

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku 28 11

Od poniedziałku aż do końca wakacji na ul. Nowy Świat obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Drogowcy zabierają się tutaj za przebudowę kanalizacji deszczowej. Skrót z Bronowic na Czuby coraz bardziej przypomina tor przeszkód.

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny 0 8

Utrudnienia na ul. Choiny w Lublinie. Jak informuje nasz Czytelnik Paweł doszło do potrącenia pieszego na przejściu.

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb 0

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!