Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

11 listopada 2012 r.
11:36
Edytuj ten wpis

Święto Niepodległości. Kibice Motoru przemaszerowali przez Lublin

Autor: Zdjęcie autora łm
0 43 A A

W niedzielę rano kilkuset kibiców Motoru Lublin przemaszerowało przez miasto by upamiętnić Święto Niepodległości. Marsz obył się bez incydentów. Kibice krzyczeli m.in.: "Bohaterom cześć i chwała", "Wolna Polska niepodległa" oraz "Precz z komuną".

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 43

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Nie kibic / 16 listopada 2012 o 15:08
0
[quote name='RKS1950' timestamp='1352715095' post='692512']
Wstyd mi za kibiców motoru, że wypieli się na Marsz Niepodległości w Warszawie! Oczerniacie naszych wrogów z Widzewa, ale Widzew w przeciwienstwie do nas był w Warszawie porządną ekipą! A My wielcy buntownicy przeciw marianowi(sic) robimy swoje marsze. bez sensu

bez odbioru
[/quote] Narodowy Dzień Niepodległości można obchodzić tylko w Wawie.... zastanów się człowieku co piszesz!!! Wielki szacunek dla kibiców za pomysł. W każdym mieście powinny odbywać się marsze upamiętniające to wielkie święto. Nie wszyscy mają możliwość dojechania do stolicy.
[quote name='RKS1950' timestamp='1352715095' post='692512']
Wstyd mi za kibiców motoru, że wypieli się na Marsz Niepodległości w Warszawie! Oczerniacie naszych wrogów z Widzewa, ale Widzew w przeciwienstwie do nas był w Warszawie porządną ekipą! A My wielcy buntownicy przeciw marianowi(sic) robimy swoje marsze. bez sensu

bez odbioru
[/quote] Narodowy Dzień Niepodległości można obchodzić tylko w Wawie.... zastanów się człowieku co piszesz!!! Wielki szacunek dla kibiców za po... rozwiń
Avatar
wiko / 13 listopada 2012 o 19:40
0
[quote name='jace' timestamp='1352643058' post='692262']
A ta dziewczynka z tym dzieckiem na koncu filmu niech pójdzie z maleństwem na plac zabaw a nie od maleńskiego demoralizuje dziecko. CO za matka... żal tylko dzieccka.....
[/quote]

[quote name='jace' timestamp='1352643058' post='692262']
A ta dziewczynka z tym dzieckiem na koncu filmu niech pójdzie z maleństwem na plac zabaw a nie od maleńskiego demoralizuje dziecko. CO za matka... żal tylko dzieccka.....
[/quote]
To synowa jednego z dyrektorów miejskiej spółki, przyszła wspierać męża w marszu.
[quote name='jace' timestamp='1352643058' post='692262']
A ta dziewczynka z tym dzieckiem na koncu filmu niech pójdzie z maleństwem na plac zabaw a nie od maleńskiego demoralizuje dziecko. CO za matka... żal tylko dzieccka.....
[/quote]

[quote name='jace' timestamp='1352643058' post='692262']
A ta dziewczynka z tym dzieckiem na koncu filmu niech pójdzie z maleństwem na plac zabaw a nie od maleńskiego demoralizuje dziecko. CO za matka... żal tylko dzieccka.....
rozwiń
Avatar
wiko / 13 listopada 2012 o 19:37
0
Synowa jednego z dyrektorów miejskiej spółki, przyszła wspierać męża w marszu.
Avatar
Gość / 12 listopada 2012 o 16:59
0
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1352732820' post='692596']Szkoda, że tam Was nie było
[/quote] Byli obecni. Jest taka zasada, że jak się czegoś nie wie to się nie zabiera głosu.
Avatar
S Y L W E S T E R / 12 listopada 2012 o 16:07
0
Jak zawsze przed młodzieżą sympatyzującą z MOTOR LUBLIN SA, należy "czapkę zdjąć" !. Tak jak mówił dowódca "GROM" śp. gen. Petylicki --Kibice TO LUDZIE HONORU !. W Angli z Kibiców tworzy się oddziały desantowe a w Powstaniu Warszawskim właśnie tacy Młodzi Polacy brali udział . Cóż gdy w Pol sce z Kibiców robi się...przestępców (sic?). Mała uwaga , MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI w Warszawie to były Największe Uroczystości Patriotyczne w Polsce . Kibice z większości Klubów szli w MARSZU ale , aż się prosił transparent " MOTOR LUBLIN SA , ZA WOLNĄ I NIEPODLEGŁĄ POLSKĄ " . To byłaby wielka promocja Lublina i oddania patriotycznego Mieszkańców Lublina . Szkoda, że tam Was nie było ... DZIĘKUJEMY KIBICE MOTORU LUBLIN SA , ZA WASZ CIĄGŁY PATRIOTYZM !. Szczęść Boże !.
Jak zawsze przed młodzieżą sympatyzującą z MOTOR LUBLIN SA, należy "czapkę zdjąć" !. Tak jak mówił dowódca "GROM" śp. gen. Petylicki --Kibice TO LUDZIE HONORU !. W Angli z Kibiców tworzy się oddziały desantowe a w Powstaniu Warszawskim właśnie tacy Młodzi Polacy brali udział . Cóż gdy w Pol sce z Kibiców robi się...przestępców (sic?). Mała uwaga , MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI w Warszawie to były Największe Uroczystości Patriotyczne w Polsce . Kibice z większości Klubów szli w MARSZU ale , aż się prosił ... rozwiń
Avatar
RKS1950 / 12 listopada 2012 o 11:11
0
Wstyd mi za kibiców motoru, że wypieli się na Marsz Niepodległości w Warszawie! Oczerniacie naszych wrogów z Widzewa, ale Widzew w przeciwienstwie do nas był w Warszawie porządną ekipą! A My wielcy buntownicy przeciw marianowi(sic) robimy swoje marsze. bez sensu

bez odbioru
Avatar
bkh / 12 listopada 2012 o 10:16
0
Brawo kibice!! Chłopcy mają charakter i odwagę. To jest prawdziwa, patriotyczna młodzież, a nie jakieś tam palibydło.
Avatar
Gość / 12 listopada 2012 o 08:35
0
[quote name='Gość' timestamp='1352636117' post='692229']
żeby nie komuna toby solidarność nie miała co rozwalać, a rozwaliła równo ten kraj, brak pracy a jak jest to po znajomości, młodzi wyjeżdżają za granicę za chlebem, jednym słowem bieda. A za komuny była praca dla każdego, nawet meneli, którzy dostawali nawet nakaz pracy, każdy kto chciał mieć mieszkanie wpłacał pieniądze na książeczkę mieszkaniową i po kilku latach (2-4) dostawał mieszkanie, pracowaliśmy do 60 lat a nie jak teraz do 67, do tego pracujące osoby chore dostawały rentę, a teraz każą na "czterech" iść do pracy, a z kolei pracodawcy takich wywalają, no bo chory człowiek jest mniej wydajny i taki pracownik zostaje bez środków do życia.Nie było pracy poza godzinami, każdy pracował zgodnie z kodeksem pracy, nie było podwójnych list obecności i płacy, tzn. jedna normalna lista druga tzw. "pod stołem" nie dla instytucji konturujących i urzędu skarbowego. Za komuny to pracownicy byli traktowani jak ludzie, a teraz proszę do czego doprowadziła solidarność, brak pracy, a jak jest to wyzysk po 10-12 godzin za parę groszy. Gdzie ta druga Japonia gdzie te spełnione 21 postulatów. Jedynie co dobrze to można spieprzać za chlebem z tego kraju, bo inaczej grozi wegetacja, tylko, że nie każdy jest w stanie stąd spieprzać. Są osoby chore, mniej zaradne i co im pozostało, nic, cieszyć sie, że mają na chleb, bo opieka daje ok. 300 zł nam miesiąc. Oto sielanka. Także napewno komuna była zła, należało ją zmieniać, no ale nie rozwalać całkowicie kraj,Teraz żyje się dobrze owszem osobom mającym znajomości, cwaniakom, itp.
[/quote]

Żeby każdy miał pracę Polska zadłużała się na ogromne pieniądze za granicą - do tej pory spłacamy te długi.
Poza tym co to była za praca skoro pracę jednego wykonywało pięć osób.
To samo z mieszkaniami i całą resztą - to wszystko było finansowane za pożyczone pieniądze.
Nie mówię że teraz jest super ale też nie pisz takich głupot jak nie wiesz skąd się ten dobrobyt tamtych czasów brał.
[quote name='Gość' timestamp='1352636117' post='692229']
żeby nie komuna toby solidarność nie miała co rozwalać, a rozwaliła równo ten kraj, brak pracy a jak jest to po znajomości, młodzi wyjeżdżają za granicę za chlebem, jednym słowem bieda. A za komuny była praca dla każdego, nawet meneli, którzy dostawali nawet nakaz pracy, każdy kto chciał mieć mieszkanie wpłacał pieniądze na książeczkę mieszkaniową i po kilku latach (2-4) dostawał mieszkanie, pracowaliśmy do 60 lat a nie jak teraz do 67, do tego pracujące o... rozwiń
Avatar
Makarena126 / 11 listopada 2012 o 22:52
0
[quote name='Gość' timestamp='1352636117' post='692229']
żeby nie komuna toby solidarność nie miała co rozwalać, a rozwaliła równo ten kraj, brak pracy a jak jest to po znajomości, młodzi wyjeżdżają za granicę za chlebem, jednym słowem bieda. A za komuny była praca dla każdego, nawet meneli, którzy dostawali nawet nakaz pracy, każdy kto chciał mieć mieszkanie wpłacał pieniądze na książeczkę mieszkaniową i po kilku latach (2-4) dostawał mieszkanie, pracowaliśmy do 60 lat a nie jak teraz do 67, do tego pracujące osoby chore dostawały rentę, a teraz każą na "czterech" iść do pracy, a z kolei pracodawcy takich wywalają, no bo chory człowiek jest mniej wydajny i taki pracownik zostaje bez środków do życia.Nie było pracy poza godzinami, każdy pracował zgodnie z kodeksem pracy, nie było podwójnych list obecności i płacy, tzn. jedna normalna lista druga tzw. "pod stołem" nie dla instytucji konturujących i urzędu skarbowego. Za komuny to pracownicy byli traktowani jak ludzie, a teraz proszę do czego doprowadziła solidarność, brak pracy, a jak jest to wyzysk po 10-12 godzin za parę groszy. Gdzie ta druga Japonia gdzie te spełnione 21 postulatów. Jedynie co dobrze to można spieprzać za chlebem z tego kraju, bo inaczej grozi wegetacja, tylko, że nie każdy jest w stanie stąd spieprzać. Są osoby chore, mniej zaradne i co im pozostało, nic, cieszyć sie, że mają na chleb, bo opieka daje ok. 300 zł nam miesiąc. Oto sielanka. Także napewno komuna była zła, należało ją zmieniać, no ale nie rozwalać całkowicie kraj,Teraz żyje się dobrze owszem osobom mającym znajomości, cwaniakom, itp.
[/quote]


nie myl PO z Solidarnością. jak nie masz wiedzy to nie pisz bzdur, TUSK obiecywał wiele a co zrobił? nic a do tego wydłużył wiek emerytalny do 67lat (TO NIE SOLIDARNOŚĆ) za Tuska właśnie doszło do wszystkiego o czym piszesz, więc jedynie ci, co się nie interesują sprawami w państwie (lub sieją propagandę) uwierzą w bzdury które wypisujesz.
[quote name='Gość' timestamp='1352636117' post='692229']
żeby nie komuna toby solidarność nie miała co rozwalać, a rozwaliła równo ten kraj, brak pracy a jak jest to po znajomości, młodzi wyjeżdżają za granicę za chlebem, jednym słowem bieda. A za komuny była praca dla każdego, nawet meneli, którzy dostawali nawet nakaz pracy, każdy kto chciał mieć mieszkanie wpłacał pieniądze na książeczkę mieszkaniową i po kilku latach (2-4) dostawał mieszkanie, pracowaliśmy do 60 lat a nie jak teraz do 67, do tego pracujące o... rozwiń
Avatar
maupa / 11 listopada 2012 o 20:58
0
[quote name='Szybki.' timestamp='1352646872' post='692278']
pluc to kazdy moze, ale stanac w szeregu i wspolnie powiedziec NIE to raczej malo chentnych jest do patriotycznej postawy!
wlasniem niedawno wrocil ze spotkania progresywnych sil patriotycznych i marszu w naszym Lublinie. NIe widzialem nikogo co by sie odwazyl cos nam powiedziec i dobrze, bo w miescie nie ma takiego hirurga co by ich pozkladal do kupy.
Zaden duren nie mial odwagi widzac kipiacy w mlodych organizmach entuzjazm i zaangazowanie dla ojczyzny!
Ludzie pamietajcie, ze raz w roku warto pokazac po ktorej stronie sie stoi i co sie mysli.
Inaczej Polska zniknie z mapy swiata bo juz teraz za poczynania wladzy z nadania Moskwy juz nie wiele wie co to Polska i na co ja stac.
[/quote]

Człowieku - chełpisz się swoją patriotyczną postawą jednocześnie kalecząc język polski na wszystkie możliwe sposoby. Jak wiarygodne są Twoje deklaracje skoro przez kilkanaście lat nauki nie zapoznałeś się nawet z podstawami języka urzędowego twojej ojczyzny. Do tego to niedojrzałe straszenie "hirurgiem" kogoś, kto ma odmienne zdanie. W dzisiajszych czasach ojczyzny nie broni się rękami. Zażenowanie i politowanie wzbudzasz gamoniu.
[quote name='Szybki.' timestamp='1352646872' post='692278']
pluc to kazdy moze, ale stanac w szeregu i wspolnie powiedziec NIE to raczej malo chentnych jest do patriotycznej postawy!
wlasniem niedawno wrocil ze spotkania progresywnych sil patriotycznych i marszu w naszym Lublinie. NIe widzialem nikogo co by sie odwazyl cos nam powiedziec i dobrze, bo w miescie nie ma takiego hirurga co by ich pozkladal do kupy.
Zaden duren nie mial odwagi widzac kipiacy w mlodych organizmach entuzjazm i zaangazow... rozwiń
Avatar
Nie kibic / 16 listopada 2012 o 15:08
0
[quote name='RKS1950' timestamp='1352715095' post='692512']
Wstyd mi za kibiców motoru, że wypieli się na Marsz Niepodległości w Warszawie! Oczerniacie naszych wrogów z Widzewa, ale Widzew w przeciwienstwie do nas był w Warszawie porządną ekipą! A My wielcy buntownicy przeciw marianowi(sic) robimy swoje marsze. bez sensu

bez odbioru
[/quote] Narodowy Dzień Niepodległości można obchodzić tylko w Wawie.... zastanów się człowieku co piszesz!!! Wielki szacunek dla kibiców za pomysł. W każdym mieście powinny odbywać się marsze upamiętniające to wielkie święto. Nie wszyscy mają możliwość dojechania do stolicy.
[quote name='RKS1950' timestamp='1352715095' post='692512']
Wstyd mi za kibiców motoru, że wypieli się na Marsz Niepodległości w Warszawie! Oczerniacie naszych wrogów z Widzewa, ale Widzew w przeciwienstwie do nas był w Warszawie porządną ekipą! A My wielcy buntownicy przeciw marianowi(sic) robimy swoje marsze. bez sensu

bez odbioru
[/quote] Narodowy Dzień Niepodległości można obchodzić tylko w Wawie.... zastanów się człowieku co piszesz!!! Wielki szacunek dla kibiców za po... rozwiń
Avatar
wiko / 13 listopada 2012 o 19:40
0
[quote name='jace' timestamp='1352643058' post='692262']
A ta dziewczynka z tym dzieckiem na koncu filmu niech pójdzie z maleństwem na plac zabaw a nie od maleńskiego demoralizuje dziecko. CO za matka... żal tylko dzieccka.....
[/quote]

[quote name='jace' timestamp='1352643058' post='692262']
A ta dziewczynka z tym dzieckiem na koncu filmu niech pójdzie z maleństwem na plac zabaw a nie od maleńskiego demoralizuje dziecko. CO za matka... żal tylko dzieccka.....
[/quote]
To synowa jednego z dyrektorów miejskiej spółki, przyszła wspierać męża w marszu.
[quote name='jace' timestamp='1352643058' post='692262']
A ta dziewczynka z tym dzieckiem na koncu filmu niech pójdzie z maleństwem na plac zabaw a nie od maleńskiego demoralizuje dziecko. CO za matka... żal tylko dzieccka.....
[/quote]

[quote name='jace' timestamp='1352643058' post='692262']
A ta dziewczynka z tym dzieckiem na koncu filmu niech pójdzie z maleństwem na plac zabaw a nie od maleńskiego demoralizuje dziecko. CO za matka... żal tylko dzieccka.....
rozwiń
Avatar
wiko / 13 listopada 2012 o 19:37
0
Synowa jednego z dyrektorów miejskiej spółki, przyszła wspierać męża w marszu.
Avatar
Gość / 12 listopada 2012 o 16:59
0
[quote name='S Y L W E S T E R' timestamp='1352732820' post='692596']Szkoda, że tam Was nie było
[/quote] Byli obecni. Jest taka zasada, że jak się czegoś nie wie to się nie zabiera głosu.
Avatar
S Y L W E S T E R / 12 listopada 2012 o 16:07
0
Jak zawsze przed młodzieżą sympatyzującą z MOTOR LUBLIN SA, należy "czapkę zdjąć" !. Tak jak mówił dowódca "GROM" śp. gen. Petylicki --Kibice TO LUDZIE HONORU !. W Angli z Kibiców tworzy się oddziały desantowe a w Powstaniu Warszawskim właśnie tacy Młodzi Polacy brali udział . Cóż gdy w Pol sce z Kibiców robi się...przestępców (sic?). Mała uwaga , MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI w Warszawie to były Największe Uroczystości Patriotyczne w Polsce . Kibice z większości Klubów szli w MARSZU ale , aż się prosił transparent " MOTOR LUBLIN SA , ZA WOLNĄ I NIEPODLEGŁĄ POLSKĄ " . To byłaby wielka promocja Lublina i oddania patriotycznego Mieszkańców Lublina . Szkoda, że tam Was nie było ... DZIĘKUJEMY KIBICE MOTORU LUBLIN SA , ZA WASZ CIĄGŁY PATRIOTYZM !. Szczęść Boże !.
Jak zawsze przed młodzieżą sympatyzującą z MOTOR LUBLIN SA, należy "czapkę zdjąć" !. Tak jak mówił dowódca "GROM" śp. gen. Petylicki --Kibice TO LUDZIE HONORU !. W Angli z Kibiców tworzy się oddziały desantowe a w Powstaniu Warszawskim właśnie tacy Młodzi Polacy brali udział . Cóż gdy w Pol sce z Kibiców robi się...przestępców (sic?). Mała uwaga , MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI w Warszawie to były Największe Uroczystości Patriotyczne w Polsce . Kibice z większości Klubów szli w MARSZU ale , aż się prosił ... rozwiń
Avatar
RKS1950 / 12 listopada 2012 o 11:11
0
Wstyd mi za kibiców motoru, że wypieli się na Marsz Niepodległości w Warszawie! Oczerniacie naszych wrogów z Widzewa, ale Widzew w przeciwienstwie do nas był w Warszawie porządną ekipą! A My wielcy buntownicy przeciw marianowi(sic) robimy swoje marsze. bez sensu

bez odbioru
Avatar
bkh / 12 listopada 2012 o 10:16
0
Brawo kibice!! Chłopcy mają charakter i odwagę. To jest prawdziwa, patriotyczna młodzież, a nie jakieś tam palibydło.
Avatar
Gość / 12 listopada 2012 o 08:35
0
[quote name='Gość' timestamp='1352636117' post='692229']
żeby nie komuna toby solidarność nie miała co rozwalać, a rozwaliła równo ten kraj, brak pracy a jak jest to po znajomości, młodzi wyjeżdżają za granicę za chlebem, jednym słowem bieda. A za komuny była praca dla każdego, nawet meneli, którzy dostawali nawet nakaz pracy, każdy kto chciał mieć mieszkanie wpłacał pieniądze na książeczkę mieszkaniową i po kilku latach (2-4) dostawał mieszkanie, pracowaliśmy do 60 lat a nie jak teraz do 67, do tego pracujące osoby chore dostawały rentę, a teraz każą na "czterech" iść do pracy, a z kolei pracodawcy takich wywalają, no bo chory człowiek jest mniej wydajny i taki pracownik zostaje bez środków do życia.Nie było pracy poza godzinami, każdy pracował zgodnie z kodeksem pracy, nie było podwójnych list obecności i płacy, tzn. jedna normalna lista druga tzw. "pod stołem" nie dla instytucji konturujących i urzędu skarbowego. Za komuny to pracownicy byli traktowani jak ludzie, a teraz proszę do czego doprowadziła solidarność, brak pracy, a jak jest to wyzysk po 10-12 godzin za parę groszy. Gdzie ta druga Japonia gdzie te spełnione 21 postulatów. Jedynie co dobrze to można spieprzać za chlebem z tego kraju, bo inaczej grozi wegetacja, tylko, że nie każdy jest w stanie stąd spieprzać. Są osoby chore, mniej zaradne i co im pozostało, nic, cieszyć sie, że mają na chleb, bo opieka daje ok. 300 zł nam miesiąc. Oto sielanka. Także napewno komuna była zła, należało ją zmieniać, no ale nie rozwalać całkowicie kraj,Teraz żyje się dobrze owszem osobom mającym znajomości, cwaniakom, itp.
[/quote]

Żeby każdy miał pracę Polska zadłużała się na ogromne pieniądze za granicą - do tej pory spłacamy te długi.
Poza tym co to była za praca skoro pracę jednego wykonywało pięć osób.
To samo z mieszkaniami i całą resztą - to wszystko było finansowane za pożyczone pieniądze.
Nie mówię że teraz jest super ale też nie pisz takich głupot jak nie wiesz skąd się ten dobrobyt tamtych czasów brał.
[quote name='Gość' timestamp='1352636117' post='692229']
żeby nie komuna toby solidarność nie miała co rozwalać, a rozwaliła równo ten kraj, brak pracy a jak jest to po znajomości, młodzi wyjeżdżają za granicę za chlebem, jednym słowem bieda. A za komuny była praca dla każdego, nawet meneli, którzy dostawali nawet nakaz pracy, każdy kto chciał mieć mieszkanie wpłacał pieniądze na książeczkę mieszkaniową i po kilku latach (2-4) dostawał mieszkanie, pracowaliśmy do 60 lat a nie jak teraz do 67, do tego pracujące o... rozwiń
Avatar
Makarena126 / 11 listopada 2012 o 22:52
0
[quote name='Gość' timestamp='1352636117' post='692229']
żeby nie komuna toby solidarność nie miała co rozwalać, a rozwaliła równo ten kraj, brak pracy a jak jest to po znajomości, młodzi wyjeżdżają za granicę za chlebem, jednym słowem bieda. A za komuny była praca dla każdego, nawet meneli, którzy dostawali nawet nakaz pracy, każdy kto chciał mieć mieszkanie wpłacał pieniądze na książeczkę mieszkaniową i po kilku latach (2-4) dostawał mieszkanie, pracowaliśmy do 60 lat a nie jak teraz do 67, do tego pracujące osoby chore dostawały rentę, a teraz każą na "czterech" iść do pracy, a z kolei pracodawcy takich wywalają, no bo chory człowiek jest mniej wydajny i taki pracownik zostaje bez środków do życia.Nie było pracy poza godzinami, każdy pracował zgodnie z kodeksem pracy, nie było podwójnych list obecności i płacy, tzn. jedna normalna lista druga tzw. "pod stołem" nie dla instytucji konturujących i urzędu skarbowego. Za komuny to pracownicy byli traktowani jak ludzie, a teraz proszę do czego doprowadziła solidarność, brak pracy, a jak jest to wyzysk po 10-12 godzin za parę groszy. Gdzie ta druga Japonia gdzie te spełnione 21 postulatów. Jedynie co dobrze to można spieprzać za chlebem z tego kraju, bo inaczej grozi wegetacja, tylko, że nie każdy jest w stanie stąd spieprzać. Są osoby chore, mniej zaradne i co im pozostało, nic, cieszyć sie, że mają na chleb, bo opieka daje ok. 300 zł nam miesiąc. Oto sielanka. Także napewno komuna była zła, należało ją zmieniać, no ale nie rozwalać całkowicie kraj,Teraz żyje się dobrze owszem osobom mającym znajomości, cwaniakom, itp.
[/quote]


nie myl PO z Solidarnością. jak nie masz wiedzy to nie pisz bzdur, TUSK obiecywał wiele a co zrobił? nic a do tego wydłużył wiek emerytalny do 67lat (TO NIE SOLIDARNOŚĆ) za Tuska właśnie doszło do wszystkiego o czym piszesz, więc jedynie ci, co się nie interesują sprawami w państwie (lub sieją propagandę) uwierzą w bzdury które wypisujesz.
[quote name='Gość' timestamp='1352636117' post='692229']
żeby nie komuna toby solidarność nie miała co rozwalać, a rozwaliła równo ten kraj, brak pracy a jak jest to po znajomości, młodzi wyjeżdżają za granicę za chlebem, jednym słowem bieda. A za komuny była praca dla każdego, nawet meneli, którzy dostawali nawet nakaz pracy, każdy kto chciał mieć mieszkanie wpłacał pieniądze na książeczkę mieszkaniową i po kilku latach (2-4) dostawał mieszkanie, pracowaliśmy do 60 lat a nie jak teraz do 67, do tego pracujące o... rozwiń
Avatar
maupa / 11 listopada 2012 o 20:58
0
[quote name='Szybki.' timestamp='1352646872' post='692278']
pluc to kazdy moze, ale stanac w szeregu i wspolnie powiedziec NIE to raczej malo chentnych jest do patriotycznej postawy!
wlasniem niedawno wrocil ze spotkania progresywnych sil patriotycznych i marszu w naszym Lublinie. NIe widzialem nikogo co by sie odwazyl cos nam powiedziec i dobrze, bo w miescie nie ma takiego hirurga co by ich pozkladal do kupy.
Zaden duren nie mial odwagi widzac kipiacy w mlodych organizmach entuzjazm i zaangazowanie dla ojczyzny!
Ludzie pamietajcie, ze raz w roku warto pokazac po ktorej stronie sie stoi i co sie mysli.
Inaczej Polska zniknie z mapy swiata bo juz teraz za poczynania wladzy z nadania Moskwy juz nie wiele wie co to Polska i na co ja stac.
[/quote]

Człowieku - chełpisz się swoją patriotyczną postawą jednocześnie kalecząc język polski na wszystkie możliwe sposoby. Jak wiarygodne są Twoje deklaracje skoro przez kilkanaście lat nauki nie zapoznałeś się nawet z podstawami języka urzędowego twojej ojczyzny. Do tego to niedojrzałe straszenie "hirurgiem" kogoś, kto ma odmienne zdanie. W dzisiajszych czasach ojczyzny nie broni się rękami. Zażenowanie i politowanie wzbudzasz gamoniu.
[quote name='Szybki.' timestamp='1352646872' post='692278']
pluc to kazdy moze, ale stanac w szeregu i wspolnie powiedziec NIE to raczej malo chentnych jest do patriotycznej postawy!
wlasniem niedawno wrocil ze spotkania progresywnych sil patriotycznych i marszu w naszym Lublinie. NIe widzialem nikogo co by sie odwazyl cos nam powiedziec i dobrze, bo w miescie nie ma takiego hirurga co by ich pozkladal do kupy.
Zaden duren nie mial odwagi widzac kipiacy w mlodych organizmach entuzjazm i zaangazow... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 43

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Nowe autobusy mają pod górkę. Do tej pory nie dostarczono ani jednego

Lublin: Nowe autobusy mają pod górkę. Do tej pory nie dostarczono ani jednego 0 3

Do piątku spodziewana jest dostawa ośmiu nowych autobusów zamówionych przez miasto w lubelskim Ursusie. Taki termin podał miastu dostawca pojazdów, który zgodnie z umową powinien je przekazać do 29 maja. Umowa dawała mu dodatkowy czas do 29 czerwca, ale i ten termin został przekroczony.

Jacek Bąk: Jerzy Brzęczek zaczyna pracę z czystą kartą

Jacek Bąk: Jerzy Brzęczek zaczyna pracę z czystą kartą 0 0

Rozmowa z Jackiem Bąkiem, byłym piłkarzem, 96-krotnym reprezentantem Polski

Widowisko w hołdzie Michaelowi Jacksonowi w Lublinie
15 października 2018, 19:00

Widowisko w hołdzie Michaelowi Jacksonowi w Lublinie 3 0

Co Gdzie Kiedy. Już 15 października o godz. 19 w Hali Globus (ul. Kazimierza Wielkiego 8) zaprezentowane zostanie niesamowite widowisko muzyczne w hołdzie Michaelowi Jacksonowi - Thriller LIVE!

Policjanci znaleźli zakrwawione niemowlę. Rodzice usłyszeli zarzuty gdy wytrzeźwieli
film

Policjanci znaleźli zakrwawione niemowlę. Rodzice usłyszeli zarzuty gdy wytrzeźwieli 4 2

Zielona Góra. 10-miesięczne dziecko z ranami głowy znaleźli zielonogórscy policjanci podczas interwencji w sprawie zakłócania ciszy nocnej w jednym z mieszkań. Niemowlę trafiło do szpitala, a rodzice do policyjnej celi. Oboje usłyszeli zarzuty narażenia dziecka na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Grozi im do pięciu lat więzienia. 

Wypadek na wesołym miasteczku. Nie żyje 9-latek

Wypadek na wesołym miasteczku. Nie żyje 9-latek 0 1

Do tragicznego wypadku doszło na wesołym miasteczku w Szczytnie. 9-latek wypadł z karuzeli, nie przeżył

Nowy basen w Wólce Rokickiej. Wiadomo, kiedy otwarcie
galeria

Nowy basen w Wólce Rokickiej. Wiadomo, kiedy otwarcie 0 3

W końcu znamy datę uruchomienia krytej pływalni w Wólce Rokickiej: pierwsze kąpiele 8 sierpnia o godzinie 14 lub 14.30.

Lublin: Jest zgoda na osiedle. To teren, który sprzedał UMCS

Lublin: Jest zgoda na osiedle. To teren, który sprzedał UMCS 15 10

400 mieszkań może powstać przy ul. Głębokiej naprzeciw os. Słowackiego. Ratusz zgodził się na budowę sporego osiedla na terenie sprzedanym przez UMCS prywatnemu inwestorowi. Uczelnia liczy na to, że nabywca ziemi zbuduje tu akademiki.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r. 0 0

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele
galeria

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele 29 9

Z jednej strony mobilizacja do uczestnictwa w pikiecie i referendum strajkowym, z drugiej oskarżenia o działanie „godzące w dobre imię spółki”. Związki zawodowe w puławskich Azotach już dawno nie były ze sobą tak skłócone.

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie?
Alarm 24

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie? 9 4

Setki rejsów zostały odwołane z powodu strajku pilotów linii Ryanair. Chodzi także o loty z Polski i do Polski. Pechowi pasażerowie mają prawo do odszkodowania od linii lotniczych. Pieniędzy można żądać także wtedy, gdy lot opóźni się o co najmniej dwie godziny.

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje 29 2

Z powodu wysokiego stanu Wisły nie działa przeprawa promowa z Kazimierza Dolnego do Janowca.

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze
Zdjęcia
galeria

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze 183 18

Na samochody dla misjonarzy zbierano w niedzielę pieniądze w lubelskich kościołach, a obok nich można było poświęcić swój pojazd. Tak zaczął się 18. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa.

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo]
film

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo] 448 18

W związku z pożarami lasów w środkowej części Szwecji, polski rząd podjął decyzję o udzieleniu wsparcia. W sobotę ze Świnoujścia wyruszyła grupa prawie 140 strażaków, którzy mają pomóc szwedzkim ratownikom. Do Szwecji pojechał również 44 wozy ratowniczo-gaśnicze.

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin
27 lipca 2018, 19:00

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin 3 0

Co Gdzie Kiedy. Radio Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) zaprasza na koncert formacji Cheap Tobacco. Wydarzenie odbędzie się 27 lipca o godz. 19.

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia]
galeria

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia] 7 1

Po lubelskich dzielnicach krąży już Cyrk Podwórkowy, który co roku jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!