Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

16 grudnia 2015 r.
9:42

Szef lubelskiego oddziału Agencji Mienia Wojskowego stracił pracę

Autor: Zdjęcie autora (pp)
0 21 A A

Stanowisko stracił Artur Łaska, dotychczasowy szef lubelskiego oddziału Agencji Mienia Wojskowego. Jest jednym z 9 zdymisjonowanych dyrektorów podczas spotkania opłatkowego w Warszawie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Jak podało Radio Zet, w miniony piątek mianowany przez ministra MON Antoniego Macierewicza p.o. prezesa AMW Mateusz Moroz zaprosił szefów regionalnych oddziałów na spotkanie opłatkowe do Warszawy. Podczas wizyty 9 z nich otrzymało zwolnienia ze swoich stanowisk. 

– Artura Łaskę na stanowisku szefa lubelskiego oddziału Agencji Mienia Wojskowego zastąpiła Agnieszka Plesik – mówi Małgorzata Weber, rzecznik prasowy AMW. Nowa szefowa pełniła dotychczas funkcję zastępcy dyrektora lubelskiego oddziału agencji.

AMW zarządza wojskowymi kwaterami, wypłaca świadczenia mieszkaniowe, a także zajmuje się sprzedażą nieruchomości i sprzętu wojskowego.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 16 grudnia 2015 r. o 19:19
+1
maciarewicz jak zapowiedział tak robi nie ma znaczenia czy w jakikolwiek sposob winny ważne zeby był z tamtych czasów kiedy PIS dostawał w dupę i wyśmiewany - mam nadzieje żę wrócimy raz jeszcze do tego czasu i pogonimy definitywnie to pieprzone KACZOROSTWO
Avatar
Gość / 16 grudnia 2015 r. o 16:32
+1
Ciekawe, czy to prawda skoro gazeta potrafi robić błędy w nazwiskach osób opisanych. Dotyczy nowej p. dyrektor. Swoją drogą jeśli zwolnienia ze stanowisk nastąpiły podczas spotkania opłatkowego, to p. Moroz lub jego "szef" zachowali się jak ostatnie świnie i fałszywe szuje.
Avatar
stefan / 16 grudnia 2015 r. o 13:46
+1

Nie będą już sprzedawać działek developerom między blokami wojskowymi na Weteranów i Spadochroniarzy?

teraz będą sprzedawać ci z nadania PiS-u, czyli TKM

Avatar
Gość / 17 grudnia 2015 r. o 08:40
0
Pracownicy Oddziału AMW w Lublinie są zwykłymi ludźmi, którzy pracują jak każdy gdzie indziej, mają swoje rodziny i swoje problemy. Zarobki zwykłego pracownika (równe zarobkom w biedronce) pozwalają na skromne przeżycie jednego miesiąca. Pan, który twierdzi, że wszyscy pracownicy powinni być zwolnieni jest człowiekiem wypełnionym po uszy zawiścią, zazdrością i coś czuje że zbyt dużo w życiu nie osiągnął, skoro zazdrości zwykłemu pracownikowi Oddziału. Ale jak to w filmie pt. "dzień świra" nienawiść do drugiego Polaka tj. sąsiada, koleżanki z pracy, czy człowieka stojącego przed nami w kolejce, to cecha charakteru wielu z nas. Sama znam takie osoby które co niedziela chadzają do kościoła a wieczorami modlą się żeby sąsiadowi było gorzej. Szkoda mi Pana
Pracownicy Oddziału AMW w Lublinie są zwykłymi ludźmi, którzy pracują jak każdy gdzie indziej, mają swoje rodziny i swoje problemy. Zarobki zwykłego pracownika (równe zarobkom w biedronce) pozwalają na skromne przeżycie jednego miesiąca. Pan, który twierdzi, że wszyscy pracownicy powinni być zwolnieni jest człowiekiem wypełnionym po uszy zawiścią, zazdrością i coś czuje że zbyt dużo w życiu nie osiągnął, skoro zazdrości zwykłemu pracownikowi Oddziału. Ale jak to w filmie pt. "dzień świra" nienawiść do drugiego Polaka tj. sąsiada, k... rozwiń
Avatar
Klient tego badziewia / 16 grudnia 2015 r. o 15:44
0

Każdy pracownik lubelskiego oddziału "agencji" AMW powinien zostać zwolniony dyscyplinarnie!

To jest prawda!!!!!!!!!!!!!!

Avatar
Gość / 16 grudnia 2015 r. o 12:14
0
Działacze młodzieżowych struktur komunistycznych w stanie wojennym powinni już być na spokojnej emeryturze.
Avatar
kombinatorze / 16 grudnia 2015 r. o 11:52
0

Wypowiedzenia na spotkaniu opłatkowym. To typowo pisowska metoda. Ludzie lećta na L4 a na opłatki wysyłajcie zastępców!

Pewnie sam byłeś w PiSie, skor tyle o tej partii wiesz. Co do Twouich porad - namawiasz do okradania budżetu państwa, a to już nieładnie, delikatnie rzecz ujmując.

Avatar
? / 16 grudnia 2015 r. o 11:50
0

To takie miłosierne i rzymsko-katolickie potraktowanie człowieka - a o sobie mówią, że ich prześladują jak widać za mało

 To groźba?

Avatar
HR / 16 grudnia 2015 r. o 11:50
0

Rok miłosierdzia niedawno media opisywały i omawiały a oto wykonanie w praktyce. Klasa w wykonaniu pana Moroza=słonia w składzie porcelany dawać odwołania na spotkaniu opłatkowym.

Nigdy nie ma dobrego momentu na wręczenie wypowiedzenia.

Avatar
Gość / 16 grudnia 2015 r. o 11:33
0
Tak samo postąpił mierny ale wierny naczelnik drogówki Koźlak wręczając na takim spotkaniu 'wilcze bilety' podwładnym.Ciekawe co na to były poseł PO z Łukowa?
Avatar
Gość / 17 grudnia 2015 r. o 08:40
0
Pracownicy Oddziału AMW w Lublinie są zwykłymi ludźmi, którzy pracują jak każdy gdzie indziej, mają swoje rodziny i swoje problemy. Zarobki zwykłego pracownika (równe zarobkom w biedronce) pozwalają na skromne przeżycie jednego miesiąca. Pan, który twierdzi, że wszyscy pracownicy powinni być zwolnieni jest człowiekiem wypełnionym po uszy zawiścią, zazdrością i coś czuje że zbyt dużo w życiu nie osiągnął, skoro zazdrości zwykłemu pracownikowi Oddziału. Ale jak to w filmie pt. "dzień świra" nienawiść do drugiego Polaka tj. sąsiada, koleżanki z pracy, czy człowieka stojącego przed nami w kolejce, to cecha charakteru wielu z nas. Sama znam takie osoby które co niedziela chadzają do kościoła a wieczorami modlą się żeby sąsiadowi było gorzej. Szkoda mi Pana
Pracownicy Oddziału AMW w Lublinie są zwykłymi ludźmi, którzy pracują jak każdy gdzie indziej, mają swoje rodziny i swoje problemy. Zarobki zwykłego pracownika (równe zarobkom w biedronce) pozwalają na skromne przeżycie jednego miesiąca. Pan, który twierdzi, że wszyscy pracownicy powinni być zwolnieni jest człowiekiem wypełnionym po uszy zawiścią, zazdrością i coś czuje że zbyt dużo w życiu nie osiągnął, skoro zazdrości zwykłemu pracownikowi Oddziału. Ale jak to w filmie pt. "dzień świra" nienawiść do drugiego Polaka tj. sąsiada, k... rozwiń
Avatar
Gość / 16 grudnia 2015 r. o 20:45
-1
No i ku.wa prawidłowo :)!
Avatar
Gość / 16 grudnia 2015 r. o 20:34
-1
brawo brawo brawo!
Avatar
Gość / 16 grudnia 2015 r. o 20:34
-1
Brawo brawo brawo!
Avatar
Gość / 16 grudnia 2015 r. o 19:19
+1
maciarewicz jak zapowiedział tak robi nie ma znaczenia czy w jakikolwiek sposob winny ważne zeby był z tamtych czasów kiedy PIS dostawał w dupę i wyśmiewany - mam nadzieje żę wrócimy raz jeszcze do tego czasu i pogonimy definitywnie to pieprzone KACZOROSTWO
Avatar
Gość / 16 grudnia 2015 r. o 18:24
-1
na opłatki organizowane chodzą faryzeusze !
Avatar
Gość / 16 grudnia 2015 r. o 16:32
+1
Ciekawe, czy to prawda skoro gazeta potrafi robić błędy w nazwiskach osób opisanych. Dotyczy nowej p. dyrektor. Swoją drogą jeśli zwolnienia ze stanowisk nastąpiły podczas spotkania opłatkowego, to p. Moroz lub jego "szef" zachowali się jak ostatnie świnie i fałszywe szuje.
Avatar
Klient tego badziewia / 16 grudnia 2015 r. o 15:44
0

Każdy pracownik lubelskiego oddziału "agencji" AMW powinien zostać zwolniony dyscyplinarnie!

To jest prawda!!!!!!!!!!!!!!

Avatar
Gość / 16 grudnia 2015 r. o 15:39
-1
Każdy pracownik lubelskiego oddziału "agencji" AMW powinien zostać zwolniony dyscyplinarnie!
Avatar
stefan / 16 grudnia 2015 r. o 13:46
+1

Nie będą już sprzedawać działek developerom między blokami wojskowymi na Weteranów i Spadochroniarzy?

teraz będą sprzedawać ci z nadania PiS-u, czyli TKM