Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

31 lipca 2014 r.
12:45
Edytuj ten wpis

Szli i niszczyli. Jest film z wandalami z Ogrodu Saskiego

Autor: Zdjęcie autora KWP kw
90 26 A A

O skandalicznym zachowaniu kilku 17-latków, którzy w Ogrodzie Saskim urządzili sobie urodziny jednego z nich, pisaliśmy już w środę. W czwartek policja udostępniła film z przejścia nastolatków przez park.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Mieszkańcy Lublina w wieku od 16 do 19 lat przewracali kosze na śmieci oraz ławki, dwie z nich wrzucili do stawu.

Zdarzenie miało miejsce w nocy z wtorku na środę na terenie Ogrodu Saskiego. Dyżurny monitoringu obserwując kamery zwrócił uwagę na grupę młodych ludzi. Mężczyźni idąc przez park najpierw kopali i przewracali kosze rozrzucają śmieci po alejkach. Wszyscy zostali zatrzymani.

Komentarze 26

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Wieśniak.... / 1 sierpnia 2014 o 14:49
0

****************  WIEJSKIE   JUVENALIA   W   OGRODZIE   SASKIM  (sic?) ***************************  Zdjęcia  niewzraźne  ale  to  mi  przypomina  tradycyjne * Wiejskie  Juvenalia*  pod  egidą   władz   miejskich  w  Lublinie . (?)   Czy  mam  racje  p.Prezydencie  Zuk  ? .

Co masz do wsi buraku??? Ludzie ze wis są o niebo mądrzejsi niż te pizdusie z miasta, bohaterzy jak idą w kilku, a ja idzie sam to pomyka bokiem w cieniu jak kukła.... :D

Co masz do wsi buraku??? Ludzie ze wis są o niebo mądrzejsi niż te pizdusie z miasta, bohaterzy jak idą w kilku, a ja idzie sam to pomyka bokiem w cieniu jak kukła.... :D

rozwiń
Avatar
olo / 1 sierpnia 2014 o 06:51
0

Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie

--- na trazie mamy w temacie jedno wielkie ścierwo nie młodzież....

Avatar
Artur / 1 sierpnia 2014 o 05:32
0

Debilizm. Powinni pokazać mordy tych debili i tak nie wiele widać, ale dobrze, że zgarneli pedałów.

Avatar
S Y L W E S T E R / 1 sierpnia 2014 o 00:01
0

****************  WIEJSKIE   JUVENALIA   W   OGRODZIE   SASKIM  (sic?) ***************************  Zdjęcia  niewzraźne  ale  to  mi  przypomina  tradycyjne * Wiejskie  Juvenalia*  pod  egidą   władz   miejskich  w  Lublinie . (?)   Czy  mam  racje  p.Prezydencie  Zuk  ? .

Avatar
jon / 31 lipca 2014 o 23:17
0

taki film ( biorąc pod uwagę jakość )

to sobie można schować do szuflady

Avatar
krsd / 31 lipca 2014 o 20:28
0

Zauważcie, że nie wszyscy z nich szaleją, widać alkohol niektórym nie służy, poza tym ciekaw jestem na płakali na dołku...hehe, już widzę te ciotnikowate ry.je. Bydło i tyle ale w dobie powszechnej dostępności alkoholu tak to właśnie wygląda, sklep z wódą co 50 metrów, tak nie ma nigdzie na świecie.

Avatar
anka / 31 lipca 2014 o 20:16
0

A to mają do tego psy, że one zachowują więcej kultury, niż współczesny ponoć cywilizowany człowiek. Takie zdziczenie zawsze dotyczy tylko ludzi, bo to oni śmiecą, niszczą, przeklinają, wrzeszczą jak odzierani ze skóry, a zabawa kojarzy im się tylko z imprezą w remizie. Te dzieci są kopią swoich rodziców - miejskich przybyszów. Cham pana nie wychowa. Taka smutna prawda. A jak do tego dołoży się wychowanie bezstresowe to mamy, to co mamy.

Avatar
sza / 31 lipca 2014 o 18:01
0

od początku było wiadomo że to kwestia czasu... w polsce jest zbyt wiele patologii i ścierw... park na noc powinni zamykać. szkoda że nie można utylizować takich człekokształtnych gnid

Avatar
srf / 31 lipca 2014 o 17:45
0

A dlaczego tak skróciłeś tę listę?. Brak tam jeszcze Macierewicza, Kaczyńskiego, Millera, "Kwasa", i im podobnych. Widzisz stary masz krótką pamięć.!.

Avatar
lsw / 31 lipca 2014 o 16:32
0

lubelskie chamstwo !

Avatar
Wieśniak.... / 1 sierpnia 2014 o 14:49
0

****************  WIEJSKIE   JUVENALIA   W   OGRODZIE   SASKIM  (sic?) ***************************  Zdjęcia  niewzraźne  ale  to  mi  przypomina  tradycyjne * Wiejskie  Juvenalia*  pod  egidą   władz   miejskich  w  Lublinie . (?)   Czy  mam  racje  p.Prezydencie  Zuk  ? .

Co masz do wsi buraku??? Ludzie ze wis są o niebo mądrzejsi niż te pizdusie z miasta, bohaterzy jak idą w kilku, a ja idzie sam to pomyka bokiem w cieniu jak kukła.... :D

Co masz do wsi buraku??? Ludzie ze wis są o niebo mądrzejsi niż te pizdusie z miasta, bohaterzy jak idą w kilku, a ja idzie sam to pomyka bokiem w cieniu jak kukła.... :D

rozwiń
Avatar
olo / 1 sierpnia 2014 o 06:51
0

Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie

--- na trazie mamy w temacie jedno wielkie ścierwo nie młodzież....

Avatar
Artur / 1 sierpnia 2014 o 05:32
0

Debilizm. Powinni pokazać mordy tych debili i tak nie wiele widać, ale dobrze, że zgarneli pedałów.

Avatar
S Y L W E S T E R / 1 sierpnia 2014 o 00:01
0

****************  WIEJSKIE   JUVENALIA   W   OGRODZIE   SASKIM  (sic?) ***************************  Zdjęcia  niewzraźne  ale  to  mi  przypomina  tradycyjne * Wiejskie  Juvenalia*  pod  egidą   władz   miejskich  w  Lublinie . (?)   Czy  mam  racje  p.Prezydencie  Zuk  ? .

Avatar
jon / 31 lipca 2014 o 23:17
0

taki film ( biorąc pod uwagę jakość )

to sobie można schować do szuflady

Avatar
krsd / 31 lipca 2014 o 20:28
0

Zauważcie, że nie wszyscy z nich szaleją, widać alkohol niektórym nie służy, poza tym ciekaw jestem na płakali na dołku...hehe, już widzę te ciotnikowate ry.je. Bydło i tyle ale w dobie powszechnej dostępności alkoholu tak to właśnie wygląda, sklep z wódą co 50 metrów, tak nie ma nigdzie na świecie.

Avatar
anka / 31 lipca 2014 o 20:16
0

A to mają do tego psy, że one zachowują więcej kultury, niż współczesny ponoć cywilizowany człowiek. Takie zdziczenie zawsze dotyczy tylko ludzi, bo to oni śmiecą, niszczą, przeklinają, wrzeszczą jak odzierani ze skóry, a zabawa kojarzy im się tylko z imprezą w remizie. Te dzieci są kopią swoich rodziców - miejskich przybyszów. Cham pana nie wychowa. Taka smutna prawda. A jak do tego dołoży się wychowanie bezstresowe to mamy, to co mamy.

Avatar
sza / 31 lipca 2014 o 18:01
0

od początku było wiadomo że to kwestia czasu... w polsce jest zbyt wiele patologii i ścierw... park na noc powinni zamykać. szkoda że nie można utylizować takich człekokształtnych gnid

Avatar
srf / 31 lipca 2014 o 17:45
0

A dlaczego tak skróciłeś tę listę?. Brak tam jeszcze Macierewicza, Kaczyńskiego, Millera, "Kwasa", i im podobnych. Widzisz stary masz krótką pamięć.!.

Avatar
lsw / 31 lipca 2014 o 16:32
0

lubelskie chamstwo !

Zobacz wszystkie komentarze 26

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Będą podwyżki płac dla pielęgniarek z kolejnych szpitali w Lublinie?

Będą podwyżki płac dla pielęgniarek z kolejnych szpitali w Lublinie? 4 0

W sobotę pielęgniarki ze szpitala przy Jaczewskiego zawarły wstępne porozumienie z dyrekcją kończące pięciodniowy strajk. Czy ich koleżanki z pozostałych szpitali klinicznych pójdą w ich ślady i zaostrzą swoje działania?

Koncert Companions w Akwarela Cafe
20 lipca 2018, 19:30

Koncert Companions w Akwarela Cafe 0 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 20 lipca o godz. 19.30 na letniej scenie Akwarela Cafe (Rynek 6) wystąpi zespół Companions.

Łęczna: Gdzie zbudować domki dla kotów?

Łęczna: Gdzie zbudować domki dla kotów? 0 0

Do końca sierpnia można zgłaszać propozycje lokalizacji trzech domków dla kotów. Na sygnały od mieszkańców czeka Referat Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Łęcznej.

Padwa Zamość dołącza do grona pierwszoligowców

Padwa Zamość dołącza do grona pierwszoligowców 1 0

AZS AWF Biała Podlaska i MKS Padwa Zamość w nowym sezonie występować będą w grupie C. Na kibiców piłki ręcznej na tym poziomie rozgrywkowym czekają trzy nowe grupy, w każdej znalazło się 12 drużyn

Donald Trump: Prezydent Putin zdecydowanie zaprzeczył, że ingerował w wybory w USA
film

Donald Trump: Prezydent Putin zdecydowanie zaprzeczył, że ingerował w wybory w USA 0 0

– Nasze stosunki nigdy nie były tak złe, ale to się zmieniło cztery godziny temu – ocenił po spotkaniu z prezydentem Rosji Donald Trump.

Biała Podlaska: Skasuj bilet smartfonem

Biała Podlaska: Skasuj bilet smartfonem 0 0

Pasażerowie miejskiej komunikacji w Białej Podlaskiej mogą kupować bilety za pomocą aplikacji mobilnej mPay. Ceny biletów są takie same, jak w tradycyjnych punktach sprzedaży.

Lublin: Jest zgoda na stację paliw przy ul. Zelwerowicza

Lublin: Jest zgoda na stację paliw przy ul. Zelwerowicza 0 1

Nowa stacja paliw może powstać przy ul. Zelwerowicza 27 w Lublinie.

Puławy: Mieszkańcy ul. Centralnej nocą chcą spać

Puławy: Mieszkańcy ul. Centralnej nocą chcą spać 1 4

Mieszkańcy dwóch bloków z ul. Centralnej zwrócili się do radnego Ignacego Czeżyka (PiS) o pomoc w sprawie zakłócania ciszy nocnej. Chodzi o zbyt głośne przejazdy motocyklistów.

Lublin: Kierowca prowadził miejski autobus i oglądał film w telefonie komórkowym
film

Lublin: Kierowca prowadził miejski autobus i oglądał film w telefonie komórkowym 30 5

Kierowca autobusu linii 32 w Lublinie przez kilka przystanków prowadził oglądając film w telefonie komórkowym. Odłożył go dopiero po interwencji pasażera. Teraz kierowcy grożą konsekwencje służbowe.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018 0 0

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu
20 lipca 2018, 20:30

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu 1 0

W piątek, 20 lipca o godz. 20.30 na Zamku w Kazimierzu Dolnym odbędzie się koncert Sound'n'Grace & Filip Lato.

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo]
film

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo] 9 6

Pani Anna ma 30 lat. W internecie funkcjonuje jako 14-latka i od półtora roku odpowiada na ogłoszenia mężczyzn, oferujących dzieciom seks. Dzięki niej, policja zatrzymała już 40 pedofili.

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej"

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej" 37 29

Setki tysięcy przydrożnych drzew w całym kraju może pójść pod topór. Szykuje się zmiana w prawie ułatwiająca wycinkę. Ekolodzy protestują, a fachowcy od bezpieczeństwa na drogach są w tej sprawie podzieleni.

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc 59 2

6-letni Michałek z Jedlanki urodził się z wadą genetyczną lewej nogi. Chłopczyk marzy aby we wrześniu pójść do zerówki. Będzie to możliwe, jeżeli dziecko przejdzie operację ratującą staw kolanowy i wyskakujące biodro. Ale potrzeba na to 176 tys. zł

Lublin: Zamkną ul. Staszica

Lublin: Zamkną ul. Staszica 0 0

Z powodu awarii kanalizacji burzowej zamknięty dla ruchu będzie we wtorek fragment ul. Staszica.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!