Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

26 czerwca 2014 r.
17:08
Edytuj ten wpis

Szwedzi bliżej budowy centrum IKEA w Lublinie

Autor: Zdjęcie autora (jsz)
2 11 A A

Postępują formalności związane z budową centrum IKEA w Lublinie. Wojewoda dał właśnie zielone światło dla budowy połączenia al. Spółdzielczości Pracy z ul. Nasutowską. To część większego układu drogowego, który chce zbudować skandynawski gigant.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wojewoda wydał tzw. zezwolenie na realizację inwestycji drogowej. Dotyczy ono rozbudowy al. Spółdzielczości Pracy, oraz budowy czwartego wlotu skrzyżowania al. Spółdzielczości Pracy z ulicą Nasutowską.

- Decyzja ma rygor natychmiastowej wykonalności - dodaje Marcin Bielesz, rzecznik wojewody.
Zgoda obejmuje nie tylko przebudowę skrzyżowania, ale również rozbudowę drogi serwisowej. Powstaną też nowe chodniki i ścieżka rowerowa. Do tego należy doliczyć przebudowę wodociągów i kanalizacji, sieci energetycznej, budowę nowego oświetlenia i sieci teletechnicznej.

Zanim przy al. Spółdzielczości Pracy ruszy budowa centrum IKEA, inwestor musi uzyskać zgody na budowę całego układu drogowego. Gotowe jest już pozwolenie na budowę estakady, którą będzie można zjechać z al. Spółdzielczości Pracy w lewo w stronę IKEI oraz wyjechać z jego terenu w lewo, w kierunku Elizówki.

Do tego należy dodać ZRID wydany właśnie przez wojewodę.

Brakuje jeszcze pozwoleń na realizację ul. Nasutowskiej od al. Spółdzielczości Pracy do skrzyżowania z ul. Stefczyka i bezimienną drogę (w planie nazwaną 8KDD) od skrzyżowania z ul. Nasutowską do projektowanego ronda i pętli autobusowej.

- Musimy wygasić poprzednie decyzje środowiskowe, wydane z osobna na każdą z dróg i wydać nową, zbiorczą - wyjaśnia Karol Kieliszek z bura prasowego ratusza. - Procedury już trwają, a decyzji można się spodziewać w najbliższych dniach.

Za realizację całej inwestycji ma zapłacić IKEA.
Czytaj więcej o:

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Piniondz / 27 czerwca 2014 o 10:43
0

To po co robisz raban na wszystkich forach pod coraz to bardziej wymyślnymi nickami? Walczysz o kasę, to walcz - ale nie próbuj wszystkim wmawiać, że walczysz o jakieś wielkie ideały. Twój największy zarzut jest taki, że miasto pomaga inwestorowi. Ja wiem, że w Lublinie w erze "przed Żukiem" takie cuda nie miały się prawa zdarzyć a każdy inwestor to był wróg ale wyobraź sobie, że w każdym normalnym mieście to jest obecnie norma. Samorząd pomaga inwestorom, którzy chcą zainwestować w region duże pieniądze.

O jaką kasę walczę?

Nie jestem osobą o której myślisz. Naprawdę w większości macie takie małe rozumki i myślicie że jest tylko jedna osoba która "miesza"?

Samorząd pomaga ale w tym przypadku namieszał i się do tego oficjalnie przyznaje.

Jak się odniesiesz do kwestii przesunięcia drogi bo to o to chodzi?? Nie mydl ludziom oczu że chodzi o jakąś kasę czy działania "konkurencji" bo to wyłącznie gdybanie, plotkarstwo, niczym nie podparte.
 

O jaką kasę walczę?

Nie jestem osobą o której myślisz. Naprawdę w większości macie takie małe rozumki i myślicie że jest tylko jedna osoba która "miesza"?

Samorząd pomaga ale w tym przypadku namieszał i się do tego oficjalnie przyznaje.

Jak się odniesiesz do kwestii przesunięcia drogi bo to o to chodzi?? Nie mydl ludziom oczu że chodzi o jakąś kasę czy działania "konkurencji" bo to wyłącznie gdybanie, plotkarstwo, niczym nie podparte.
 

rozwiń
Avatar
BIP / 27 czerwca 2014 o 10:10
0

To po co robisz..

Jedna uwaga. Granica pomiędzy pomocą Samorządu dla inwestora a korupcją jest bardzo cienka. Pamiętaj Samorząd ma obowiązek racjonalnie wspierać obie strony czyli po równo Inwestora jak i społeczeństwo.

Avatar
Beret - Genetic Patriot / 27 czerwca 2014 o 09:46
0

Jasne że o swoją prywatę, to są właśnie prawa strony w postępowaniu administracyjnym.

Ty się z choinki urwałes?? czy po prostu jesteś urzędnikiem?

To po co robisz raban na wszystkich forach pod coraz to bardziej wymyślnymi nickami? Walczysz o kasę, to walcz - ale nie próbuj wszystkim wmawiać, że walczysz o jakieś wielkie ideały. Twój największy zarzut jest taki, że miasto pomaga inwestorowi. Ja wiem, że w Lublinie w erze "przed Żukiem" takie cuda nie miały się prawa zdarzyć a każdy inwestor to był wróg ale wyobraź sobie, że w każdym normalnym mieście to jest obecnie norma. Samorząd pomaga inwestorom, którzy chcą zainwestować w region duże pieniądze.

To po co robisz raban na wszystkich forach pod coraz to bardziej wymyślnymi nickami? Walczysz o kasę, to walcz - ale nie próbuj wszystkim wmawiać, że walczysz o jakieś wielkie ideały. Twój największy zarzut jest taki, że miasto pomaga inwestorowi. Ja wiem, że w Lublinie w erze "przed Żukiem" takie cuda nie miały się prawa zdarzyć a każdy inwestor to był wróg ale wyobraź sobie, że w każdym normalnym mieście to jest obecnie norma. Samorząd pomaga inwestorom, którzy chcą zainwestować w region duże pieniądze.

rozwiń
Avatar
jo_gurt / 27 czerwca 2014 o 07:09
0

W pewnym sensie cie rozumiem. Jakby czytać tylko lubelskie gazety to tak, to są "protestujący". Ale jakbyś sie chciała zaznajomić z tematem to byś wiedziała że chodzi o kwestie przesunięcia projektowanych dróg o kilka metrów od działek ludzi w szczere pola a nie o samą ich budowę a tym bardziej budowę centrum.

**Informacja o tym na czym tym ludziom na prawdę zależy jest pewna bo pochodzi od osoby związanej z lubelskim ratuszem (radny), a także od prawników pobliskich sklepów.

Aha, wiem też że są też ludzie mający prywatny interes w "przyspieszeniu" budowy tych dojazdów i samego centrum, którzy często podają się za mieszkańców tych terenów. Tak naprawdę mają działki w chwastach i zależy im na ich jak najszybszej sprzedaży, kosztem sprzedawania samego siebie. Mało tego - latają po gazetach i urzędach rozpowiadając takie bajki że nawet urzędnicy się z nich śmieją.

Więc pamiętajcie, są zawsze dwie strony. Gdyby "protestujący" to byli zwykli pieniacze to szybko zostaliby przygaszeni. W tym przypadku tak nie jest. A jak się sprawa skończy, przekonamy się. Mam osobistą nadzieję, że jednak zwycięży zdrowy rozsądek i interes społeczeństwa (nas wszystkich) przeważy prywatne interesiki.

Jestem zaskoczony. Pierwszy rozsądny komentarz pod artykułem "lekko sponsorowanym" o IKEA.

skoczony. Pierwszy rozsądny komentarz pod artykułem "lekko sponsorowanym" o IKEA.

rozwiń
Avatar
Sławomir Z. / 26 czerwca 2014 o 23:11
0

Pisz kolego, pisz. Może ci się wydawać, że walczysz o słuszną sprawę ale jak to zwykle bywa w takich sytuacjach - walczysz o swoją prywatę. Może i jakiś promil racji masz ale nie licz na to, że kogokolwiek to obejdzie. Możesz opóźnić budowę o rok, dwa, trzy wykorzystując różne prawnicze kruczki i sztuczki. Ale w końcu będziesz musiał podkulić ogon i zmykać.

Jasne że o swoją prywatę, to są właśnie prawa strony w postępowaniu administracyjnym.

Ty się z choinki urwałes?? czy po prostu jesteś urzędnikiem?

 

Jasne że o swoją prywatę, to są właśnie prawa strony w postępowaniu administracyjnym.

Ty się z choinki urwałes?? czy po prostu jesteś urzędnikiem?

 

rozwiń
Avatar
Beret - Genetic Patriot / 26 czerwca 2014 o 22:31
0

Kolejna decyzja środowiskowa w tej sprawie?? Która to już? Chyba ci ludzie protestujący mieli racje ze to urzędnicy coś namieszali a teraz próbują wyjść z opresji. No no no...

:ph34r:

Pisz kolego, pisz. Może ci się wydawać, że walczysz o słuszną sprawę ale jak to zwykle bywa w takich sytuacjach - walczysz o swoją prywatę. Może i jakiś promil racji masz ale nie licz na to, że kogokolwiek to obejdzie. Możesz opóźnić budowę o rok, dwa, trzy wykorzystując różne prawnicze kruczki i sztuczki. Ale w końcu będziesz musiał podkulić ogon i zmykać.

Pisz kolego, pisz. Może ci się wydawać, że walczysz o słuszną sprawę ale jak to zwykle bywa w takich sytuacjach - walczysz o swoją prywatę. Może i jakiś promil racji masz ale nie licz na to, że kogokolwiek to obejdzie. Możesz opóźnić budowę o rok, dwa, trzy wykorzystując różne prawnicze kruczki i sztuczki. Ale w końcu będziesz musiał podkulić ogon i zmykać.

rozwiń
Avatar
ZLOT-nick / 26 czerwca 2014 o 22:16
0

Jestem zbulwersowana ciągłym przedłużaniem zgody na budowę IKEA .Przez jednego czy kilku protestujących debili nie można ropocząć inwestycji.

W pewnym sensie cie rozumiem. Jakby czytać tylko lubelskie gazety to tak, to są "protestujący". Ale jakbyś sie chciała zaznajomić z tematem to byś wiedziała że chodzi o kwestie przesunięcia projektowanych dróg o kilka metrów od działek ludzi w szczere pola a nie o samą ich budowę a tym bardziej budowę centrum.

**Informacja o tym na czym tym ludziom na prawdę zależy jest pewna bo pochodzi od osoby związanej z lubelskim ratuszem (radny), a także od prawników pobliskich sklepów.

Aha, wiem też że są też ludzie mający prywatny interes w "przyspieszeniu" budowy tych dojazdów i samego centrum, którzy często podają się za mieszkańców tych terenów. Tak naprawdę mają działki w chwastach i zależy im na ich jak najszybszej sprzedaży, kosztem sprzedawania samego siebie. Mało tego - latają po gazetach i urzędach rozpowiadając takie bajki że nawet urzędnicy się z nich śmieją.

Więc pamiętajcie, są zawsze dwie strony. Gdyby "protestujący" to byli zwykli pieniacze to szybko zostaliby przygaszeni. W tym przypadku tak nie jest. A jak się sprawa skończy, przekonamy się. Mam osobistą nadzieję, że jednak zwycięży zdrowy rozsądek i interes społeczeństwa (nas wszystkich) przeważy prywatne interesiki.

W pewnym sensie cie rozumiem. Jakby czytać tylko lubelskie gazety to tak, to są "protestujący". Ale jakbyś sie chciała zaznajomić z tematem to byś wiedziała że chodzi o kwestie przesunięcia projektowanych dróg o kilka metrów od działek ludzi w szczere pola a nie o samą ich budowę a tym bardziej budowę centrum.

**Informacja o tym na czym tym ludziom na prawdę zależy jest pewna bo pochodzi od osoby związanej z lubelskim ratuszem (radny), a także od prawników pobliskich sklepów.

Aha, wiem też że są też ludzie maj... rozwiń

Avatar
ProceDury / 26 czerwca 2014 o 21:45
0

Jestem zbulwersowana ciągłym przedłużaniem zgody na budowę IKEA .Przez jednego czy kilku protestujących debili nie można ropocząć inwestycji.

Masz jakiś percepcyjny problem?

Przecież to urzędnicy zawalili nadużywając kompetencji, a nie ci, którzy na to zwrócili uwagę.

W normalnych krajach za to co urzędnicy zrobili w opisywanej sprawie jest sąd i minimum 5 lat zakazu pełnienia funkcji publicznych.

A może jesteś jednym z nich i już czapka na tobie gore?

Masz jakiś percepcyjny problem?

Przecież to urzędnicy zawalili nadużywając kompetencji, a nie ci, którzy na to zwrócili uwagę.

W normalnych krajach za to co urzędnicy zrobili w opisywanej sprawie jest sąd i minimum 5 lat zakazu pełnienia funkcji publicznych.

A może jesteś jednym z nich i już czapka na tobie gore?

rozwiń
Avatar
jk / 26 czerwca 2014 o 21:30
0
Jestem zbulwersowana ciągłym przedłużaniem zgody na budowę IKEA .Przez jednego czy kilku protestujących debili nie można ropocząć inwestycji.
Avatar
Sławomir Z. - przyjaciel / 26 czerwca 2014 o 20:16
0

– Musimy wygasić poprzednie decyzje środowiskowe, wydane z osobna na każdą z dróg i wydać nową, zbiorczą – wyjaśnia Karol Kieliszek z bura prasowego ratusza. – Procedury już trwają, a decyzji można się spodziewać w najbliższych dniach.

Kolejna decyzja środowiskowa w tej sprawie?? Która to już? Chyba ci ludzie protestujący mieli racje ze to urzędnicy coś namieszali a teraz próbują wyjść z opresji. No no no...

:ph34r:

Avatar
Piniondz / 27 czerwca 2014 o 10:43
0

To po co robisz raban na wszystkich forach pod coraz to bardziej wymyślnymi nickami? Walczysz o kasę, to walcz - ale nie próbuj wszystkim wmawiać, że walczysz o jakieś wielkie ideały. Twój największy zarzut jest taki, że miasto pomaga inwestorowi. Ja wiem, że w Lublinie w erze "przed Żukiem" takie cuda nie miały się prawa zdarzyć a każdy inwestor to był wróg ale wyobraź sobie, że w każdym normalnym mieście to jest obecnie norma. Samorząd pomaga inwestorom, którzy chcą zainwestować w region duże pieniądze.

O jaką kasę walczę?

Nie jestem osobą o której myślisz. Naprawdę w większości macie takie małe rozumki i myślicie że jest tylko jedna osoba która "miesza"?

Samorząd pomaga ale w tym przypadku namieszał i się do tego oficjalnie przyznaje.

Jak się odniesiesz do kwestii przesunięcia drogi bo to o to chodzi?? Nie mydl ludziom oczu że chodzi o jakąś kasę czy działania "konkurencji" bo to wyłącznie gdybanie, plotkarstwo, niczym nie podparte.
 

O jaką kasę walczę?

Nie jestem osobą o której myślisz. Naprawdę w większości macie takie małe rozumki i myślicie że jest tylko jedna osoba która "miesza"?

Samorząd pomaga ale w tym przypadku namieszał i się do tego oficjalnie przyznaje.

Jak się odniesiesz do kwestii przesunięcia drogi bo to o to chodzi?? Nie mydl ludziom oczu że chodzi o jakąś kasę czy działania "konkurencji" bo to wyłącznie gdybanie, plotkarstwo, niczym nie podparte.
 

rozwiń
Avatar
BIP / 27 czerwca 2014 o 10:10
0

To po co robisz..

Jedna uwaga. Granica pomiędzy pomocą Samorządu dla inwestora a korupcją jest bardzo cienka. Pamiętaj Samorząd ma obowiązek racjonalnie wspierać obie strony czyli po równo Inwestora jak i społeczeństwo.

Avatar
Beret - Genetic Patriot / 27 czerwca 2014 o 09:46
0

Jasne że o swoją prywatę, to są właśnie prawa strony w postępowaniu administracyjnym.

Ty się z choinki urwałes?? czy po prostu jesteś urzędnikiem?

To po co robisz raban na wszystkich forach pod coraz to bardziej wymyślnymi nickami? Walczysz o kasę, to walcz - ale nie próbuj wszystkim wmawiać, że walczysz o jakieś wielkie ideały. Twój największy zarzut jest taki, że miasto pomaga inwestorowi. Ja wiem, że w Lublinie w erze "przed Żukiem" takie cuda nie miały się prawa zdarzyć a każdy inwestor to był wróg ale wyobraź sobie, że w każdym normalnym mieście to jest obecnie norma. Samorząd pomaga inwestorom, którzy chcą zainwestować w region duże pieniądze.

To po co robisz raban na wszystkich forach pod coraz to bardziej wymyślnymi nickami? Walczysz o kasę, to walcz - ale nie próbuj wszystkim wmawiać, że walczysz o jakieś wielkie ideały. Twój największy zarzut jest taki, że miasto pomaga inwestorowi. Ja wiem, że w Lublinie w erze "przed Żukiem" takie cuda nie miały się prawa zdarzyć a każdy inwestor to był wróg ale wyobraź sobie, że w każdym normalnym mieście to jest obecnie norma. Samorząd pomaga inwestorom, którzy chcą zainwestować w region duże pieniądze.

rozwiń
Avatar
jo_gurt / 27 czerwca 2014 o 07:09
0

W pewnym sensie cie rozumiem. Jakby czytać tylko lubelskie gazety to tak, to są "protestujący". Ale jakbyś sie chciała zaznajomić z tematem to byś wiedziała że chodzi o kwestie przesunięcia projektowanych dróg o kilka metrów od działek ludzi w szczere pola a nie o samą ich budowę a tym bardziej budowę centrum.

**Informacja o tym na czym tym ludziom na prawdę zależy jest pewna bo pochodzi od osoby związanej z lubelskim ratuszem (radny), a także od prawników pobliskich sklepów.

Aha, wiem też że są też ludzie mający prywatny interes w "przyspieszeniu" budowy tych dojazdów i samego centrum, którzy często podają się za mieszkańców tych terenów. Tak naprawdę mają działki w chwastach i zależy im na ich jak najszybszej sprzedaży, kosztem sprzedawania samego siebie. Mało tego - latają po gazetach i urzędach rozpowiadając takie bajki że nawet urzędnicy się z nich śmieją.

Więc pamiętajcie, są zawsze dwie strony. Gdyby "protestujący" to byli zwykli pieniacze to szybko zostaliby przygaszeni. W tym przypadku tak nie jest. A jak się sprawa skończy, przekonamy się. Mam osobistą nadzieję, że jednak zwycięży zdrowy rozsądek i interes społeczeństwa (nas wszystkich) przeważy prywatne interesiki.

Jestem zaskoczony. Pierwszy rozsądny komentarz pod artykułem "lekko sponsorowanym" o IKEA.

skoczony. Pierwszy rozsądny komentarz pod artykułem "lekko sponsorowanym" o IKEA.

rozwiń
Avatar
Sławomir Z. / 26 czerwca 2014 o 23:11
0

Pisz kolego, pisz. Może ci się wydawać, że walczysz o słuszną sprawę ale jak to zwykle bywa w takich sytuacjach - walczysz o swoją prywatę. Może i jakiś promil racji masz ale nie licz na to, że kogokolwiek to obejdzie. Możesz opóźnić budowę o rok, dwa, trzy wykorzystując różne prawnicze kruczki i sztuczki. Ale w końcu będziesz musiał podkulić ogon i zmykać.

Jasne że o swoją prywatę, to są właśnie prawa strony w postępowaniu administracyjnym.

Ty się z choinki urwałes?? czy po prostu jesteś urzędnikiem?

 

Jasne że o swoją prywatę, to są właśnie prawa strony w postępowaniu administracyjnym.

Ty się z choinki urwałes?? czy po prostu jesteś urzędnikiem?

 

rozwiń
Avatar
Beret - Genetic Patriot / 26 czerwca 2014 o 22:31
0

Kolejna decyzja środowiskowa w tej sprawie?? Która to już? Chyba ci ludzie protestujący mieli racje ze to urzędnicy coś namieszali a teraz próbują wyjść z opresji. No no no...

:ph34r:

Pisz kolego, pisz. Może ci się wydawać, że walczysz o słuszną sprawę ale jak to zwykle bywa w takich sytuacjach - walczysz o swoją prywatę. Może i jakiś promil racji masz ale nie licz na to, że kogokolwiek to obejdzie. Możesz opóźnić budowę o rok, dwa, trzy wykorzystując różne prawnicze kruczki i sztuczki. Ale w końcu będziesz musiał podkulić ogon i zmykać.

Pisz kolego, pisz. Może ci się wydawać, że walczysz o słuszną sprawę ale jak to zwykle bywa w takich sytuacjach - walczysz o swoją prywatę. Może i jakiś promil racji masz ale nie licz na to, że kogokolwiek to obejdzie. Możesz opóźnić budowę o rok, dwa, trzy wykorzystując różne prawnicze kruczki i sztuczki. Ale w końcu będziesz musiał podkulić ogon i zmykać.

rozwiń
Avatar
ZLOT-nick / 26 czerwca 2014 o 22:16
0

Jestem zbulwersowana ciągłym przedłużaniem zgody na budowę IKEA .Przez jednego czy kilku protestujących debili nie można ropocząć inwestycji.

W pewnym sensie cie rozumiem. Jakby czytać tylko lubelskie gazety to tak, to są "protestujący". Ale jakbyś sie chciała zaznajomić z tematem to byś wiedziała że chodzi o kwestie przesunięcia projektowanych dróg o kilka metrów od działek ludzi w szczere pola a nie o samą ich budowę a tym bardziej budowę centrum.

**Informacja o tym na czym tym ludziom na prawdę zależy jest pewna bo pochodzi od osoby związanej z lubelskim ratuszem (radny), a także od prawników pobliskich sklepów.

Aha, wiem też że są też ludzie mający prywatny interes w "przyspieszeniu" budowy tych dojazdów i samego centrum, którzy często podają się za mieszkańców tych terenów. Tak naprawdę mają działki w chwastach i zależy im na ich jak najszybszej sprzedaży, kosztem sprzedawania samego siebie. Mało tego - latają po gazetach i urzędach rozpowiadając takie bajki że nawet urzędnicy się z nich śmieją.

Więc pamiętajcie, są zawsze dwie strony. Gdyby "protestujący" to byli zwykli pieniacze to szybko zostaliby przygaszeni. W tym przypadku tak nie jest. A jak się sprawa skończy, przekonamy się. Mam osobistą nadzieję, że jednak zwycięży zdrowy rozsądek i interes społeczeństwa (nas wszystkich) przeważy prywatne interesiki.

W pewnym sensie cie rozumiem. Jakby czytać tylko lubelskie gazety to tak, to są "protestujący". Ale jakbyś sie chciała zaznajomić z tematem to byś wiedziała że chodzi o kwestie przesunięcia projektowanych dróg o kilka metrów od działek ludzi w szczere pola a nie o samą ich budowę a tym bardziej budowę centrum.

**Informacja o tym na czym tym ludziom na prawdę zależy jest pewna bo pochodzi od osoby związanej z lubelskim ratuszem (radny), a także od prawników pobliskich sklepów.

Aha, wiem też że są też ludzie maj... rozwiń

Avatar
ProceDury / 26 czerwca 2014 o 21:45
0

Jestem zbulwersowana ciągłym przedłużaniem zgody na budowę IKEA .Przez jednego czy kilku protestujących debili nie można ropocząć inwestycji.

Masz jakiś percepcyjny problem?

Przecież to urzędnicy zawalili nadużywając kompetencji, a nie ci, którzy na to zwrócili uwagę.

W normalnych krajach za to co urzędnicy zrobili w opisywanej sprawie jest sąd i minimum 5 lat zakazu pełnienia funkcji publicznych.

A może jesteś jednym z nich i już czapka na tobie gore?

Masz jakiś percepcyjny problem?

Przecież to urzędnicy zawalili nadużywając kompetencji, a nie ci, którzy na to zwrócili uwagę.

W normalnych krajach za to co urzędnicy zrobili w opisywanej sprawie jest sąd i minimum 5 lat zakazu pełnienia funkcji publicznych.

A może jesteś jednym z nich i już czapka na tobie gore?

rozwiń
Avatar
jk / 26 czerwca 2014 o 21:30
0
Jestem zbulwersowana ciągłym przedłużaniem zgody na budowę IKEA .Przez jednego czy kilku protestujących debili nie można ropocząć inwestycji.
Avatar
Sławomir Z. - przyjaciel / 26 czerwca 2014 o 20:16
0

– Musimy wygasić poprzednie decyzje środowiskowe, wydane z osobna na każdą z dróg i wydać nową, zbiorczą – wyjaśnia Karol Kieliszek z bura prasowego ratusza. – Procedury już trwają, a decyzji można się spodziewać w najbliższych dniach.

Kolejna decyzja środowiskowa w tej sprawie?? Która to już? Chyba ci ludzie protestujący mieli racje ze to urzędnicy coś namieszali a teraz próbują wyjść z opresji. No no no...

:ph34r:

Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Żniwowanie w Muzeum Wsi Lubelskiej
22 lipca 2018, 11:00

Żniwowanie w Muzeum Wsi Lubelskiej 0 0

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Wsi Lubelskiej zaprasza na kolejną odsłonę wakacyjnych pokazów dawnego rzemiosła. W niedzielę, 22 lipca o godz. 11 w Skansenie rozpoczną się pokazy żniwowania.

Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych powstała w bialskim szpitalu

Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych powstała w bialskim szpitalu 0 0

Przy szpitalu w Białej Podlaskiej zaczęła funkcjonować Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych. Placówka podpisała umowę z lubelskim NFZ.

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 19. Nie żyje pieszy

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 19. Nie żyje pieszy 4 0

Do tragicznego wypadku doszło po godz. 1 w nocy na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Firlej.

Wraca Puławskie Kino Samochodowe
27 lipca 2018, 0:00

Wraca Puławskie Kino Samochodowe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Gratka dla miłośników kina w Puławach. W dniach 27-29 lipca odbędzie się kolejna już edycja Puławskiego Kina Samochodowego, nawiązującego do amerykańskiej tradycji seansów.

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia
galeria

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia 0 0

Małgorzata Hołub-Kowalik i Karol Zalewski złotymi medalistami w biegu na 400 metrów. To dość spora niespodzianka bo za faworytów w obu przypadkach uchodzili inni uczestnicy finału

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia]
galeria
film

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia] 91 21

W Lublinie trwa koncert Siła Kobiet. Na scenie występują: Paulina Przybysz, Monika Brodka, Katarzyna Nosowska i Kayah. Na plac Zamkowy przyszły tłumy

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje
kraj
film

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje 5 2

Radomyśl (woj. wielkopolskie). Na trasie Wschowa-Radomyśl samochód osobowy uderzył w dwie nastolatki jadące na rowerach. Młodsza z dziewcząt, 13-latka, zginęła na miejscu. Jej rok starsza koleżanka została przewieziona do szpitala. Przyczyny wypadku bada prokuratura.

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
2 sierpnia 2018, 17:00

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek 2 0

Co Gdzie Kiedy. Popularny spektakl Centrum Kultury - Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek będzie można zobaczyć bezpłatnie w ramach wakacyjnego projektu Lato na Placu Litewskim. Pokaz odbędzie się dwukrotnie - w czwartek, 2 sierpnia i piątek, 3 sierpnia o godz. 17 przy pomniku Unii Lubelskiej.

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić?
galeria

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić? 30 3

Żeby obejrzeć wszystkie występy, najlepiej zacząć w czwartek. Dlatego już dziś przedstawiamy program festiwalu, choć najwięcej spektakli będzie dopiero za tydzień. Jak zwykle warto zarezerwować dużo czasu, dobrze zaplanować dzień i zatroszczyć się o wygodne obuwie

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle!
film

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle! 0 0

Podczas inauguracyjnego konkursu Letniego Grand Prix 2018 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle reprezentacja Polski zajęła pierwsze miejsce osiągając rekordową przewagę 71,3 punktu nad drugimi w klasyfikacji Niemcami. Trzecie miejsce przypadło Norwegom

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty 15 4

Przebudowany po drugim spadku z rzędu zespół z Łęcznej w pierwszym meczu nowego sezonu wywalczył punkt w Wejherowie chociaż po niespełna pół godzinie gry przegrywał 0:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2 4 0

Po sparingu Stali z Tomasovią zdecydowanie lepsze humory panują w obozie czwartoligowca. Drużyna Pawła Babiarza ograła beniaminka III ligi 4:2

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów 2 2

Zawodnik Agrosu Zamość w piątek został mistrzem Polski w biegu na 100 metrów, a w sobotę zapewnił sobie awans do finałowego biegu na dwa razy dłuższym dystansie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!