Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

26 czerwca 2014 r.
17:08
Edytuj ten wpis

Szwedzi bliżej budowy centrum IKEA w Lublinie

Autor: Zdjęcie autora (jsz)
2 11 A A

Postępują formalności związane z budową centrum IKEA w Lublinie. Wojewoda dał właśnie zielone światło dla budowy połączenia al. Spółdzielczości Pracy z ul. Nasutowską. To część większego układu drogowego, który chce zbudować skandynawski gigant.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wojewoda wydał tzw. zezwolenie na realizację inwestycji drogowej. Dotyczy ono rozbudowy al. Spółdzielczości Pracy, oraz budowy czwartego wlotu skrzyżowania al. Spółdzielczości Pracy z ulicą Nasutowską.

- Decyzja ma rygor natychmiastowej wykonalności - dodaje Marcin Bielesz, rzecznik wojewody.
Zgoda obejmuje nie tylko przebudowę skrzyżowania, ale również rozbudowę drogi serwisowej. Powstaną też nowe chodniki i ścieżka rowerowa. Do tego należy doliczyć przebudowę wodociągów i kanalizacji, sieci energetycznej, budowę nowego oświetlenia i sieci teletechnicznej.

Zanim przy al. Spółdzielczości Pracy ruszy budowa centrum IKEA, inwestor musi uzyskać zgody na budowę całego układu drogowego. Gotowe jest już pozwolenie na budowę estakady, którą będzie można zjechać z al. Spółdzielczości Pracy w lewo w stronę IKEI oraz wyjechać z jego terenu w lewo, w kierunku Elizówki.

Do tego należy dodać ZRID wydany właśnie przez wojewodę.

Brakuje jeszcze pozwoleń na realizację ul. Nasutowskiej od al. Spółdzielczości Pracy do skrzyżowania z ul. Stefczyka i bezimienną drogę (w planie nazwaną 8KDD) od skrzyżowania z ul. Nasutowską do projektowanego ronda i pętli autobusowej.

- Musimy wygasić poprzednie decyzje środowiskowe, wydane z osobna na każdą z dróg i wydać nową, zbiorczą - wyjaśnia Karol Kieliszek z bura prasowego ratusza. - Procedury już trwają, a decyzji można się spodziewać w najbliższych dniach.

Za realizację całej inwestycji ma zapłacić IKEA.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku
Czytaj więcej o:

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Piniondz / 27 czerwca 2014 r. o 10:43
0

To po co robisz raban na wszystkich forach pod coraz to bardziej wymyślnymi nickami? Walczysz o kasę, to walcz - ale nie próbuj wszystkim wmawiać, że walczysz o jakieś wielkie ideały. Twój największy zarzut jest taki, że miasto pomaga inwestorowi. Ja wiem, że w Lublinie w erze "przed Żukiem" takie cuda nie miały się prawa zdarzyć a każdy inwestor to był wróg ale wyobraź sobie, że w każdym normalnym mieście to jest obecnie norma. Samorząd pomaga inwestorom, którzy chcą zainwestować w region duże pieniądze.

O jaką kasę walczę?

Nie jestem osobą o której myślisz. Naprawdę w większości macie takie małe rozumki i myślicie że jest tylko jedna osoba która "miesza"?

Samorząd pomaga ale w tym przypadku namieszał i się do tego oficjalnie przyznaje.

Jak się odniesiesz do kwestii przesunięcia drogi bo to o to chodzi?? Nie mydl ludziom oczu że chodzi o jakąś kasę czy działania "konkurencji" bo to wyłącznie gdybanie, plotkarstwo, niczym nie podparte.
 

O jaką kasę walczę?

Nie jestem osobą o której myślisz. Naprawdę w większości macie takie małe rozumki i myślicie że jest tylko jedna osoba która "miesza"?

Samorząd pomaga ale w tym przypadku namieszał i się do tego oficjalnie przyznaje.

Jak się odniesiesz do kwestii przesunięcia drogi bo to o to chodzi?? Nie mydl ludziom oczu że chodzi o jakąś kasę czy działania "konkurencji" bo to wyłącznie gdybanie, plotkarstwo, niczym nie podparte.
 

rozwiń
Avatar
BIP / 27 czerwca 2014 r. o 10:10
0

To po co robisz..

Jedna uwaga. Granica pomiędzy pomocą Samorządu dla inwestora a korupcją jest bardzo cienka. Pamiętaj Samorząd ma obowiązek racjonalnie wspierać obie strony czyli po równo Inwestora jak i społeczeństwo.

Avatar
Beret - Genetic Patriot / 27 czerwca 2014 r. o 09:46
0

Jasne że o swoją prywatę, to są właśnie prawa strony w postępowaniu administracyjnym.

Ty się z choinki urwałes?? czy po prostu jesteś urzędnikiem?

To po co robisz raban na wszystkich forach pod coraz to bardziej wymyślnymi nickami? Walczysz o kasę, to walcz - ale nie próbuj wszystkim wmawiać, że walczysz o jakieś wielkie ideały. Twój największy zarzut jest taki, że miasto pomaga inwestorowi. Ja wiem, że w Lublinie w erze "przed Żukiem" takie cuda nie miały się prawa zdarzyć a każdy inwestor to był wróg ale wyobraź sobie, że w każdym normalnym mieście to jest obecnie norma. Samorząd pomaga inwestorom, którzy chcą zainwestować w region duże pieniądze.

To po co robisz raban na wszystkich forach pod coraz to bardziej wymyślnymi nickami? Walczysz o kasę, to walcz - ale nie próbuj wszystkim wmawiać, że walczysz o jakieś wielkie ideały. Twój największy zarzut jest taki, że miasto pomaga inwestorowi. Ja wiem, że w Lublinie w erze "przed Żukiem" takie cuda nie miały się prawa zdarzyć a każdy inwestor to był wróg ale wyobraź sobie, że w każdym normalnym mieście to jest obecnie norma. Samorząd pomaga inwestorom, którzy chcą zainwestować w region duże pieniądze.

rozwiń
Avatar
jo_gurt / 27 czerwca 2014 r. o 07:09
0

W pewnym sensie cie rozumiem. Jakby czytać tylko lubelskie gazety to tak, to są "protestujący". Ale jakbyś sie chciała zaznajomić z tematem to byś wiedziała że chodzi o kwestie przesunięcia projektowanych dróg o kilka metrów od działek ludzi w szczere pola a nie o samą ich budowę a tym bardziej budowę centrum.

**Informacja o tym na czym tym ludziom na prawdę zależy jest pewna bo pochodzi od osoby związanej z lubelskim ratuszem (radny), a także od prawników pobliskich sklepów.

Aha, wiem też że są też ludzie mający prywatny interes w "przyspieszeniu" budowy tych dojazdów i samego centrum, którzy często podają się za mieszkańców tych terenów. Tak naprawdę mają działki w chwastach i zależy im na ich jak najszybszej sprzedaży, kosztem sprzedawania samego siebie. Mało tego - latają po gazetach i urzędach rozpowiadając takie bajki że nawet urzędnicy się z nich śmieją.

Więc pamiętajcie, są zawsze dwie strony. Gdyby "protestujący" to byli zwykli pieniacze to szybko zostaliby przygaszeni. W tym przypadku tak nie jest. A jak się sprawa skończy, przekonamy się. Mam osobistą nadzieję, że jednak zwycięży zdrowy rozsądek i interes społeczeństwa (nas wszystkich) przeważy prywatne interesiki.

Jestem zaskoczony. Pierwszy rozsądny komentarz pod artykułem "lekko sponsorowanym" o IKEA.

skoczony. Pierwszy rozsądny komentarz pod artykułem "lekko sponsorowanym" o IKEA.

rozwiń
Avatar
Sławomir Z. / 26 czerwca 2014 r. o 23:11
0

Pisz kolego, pisz. Może ci się wydawać, że walczysz o słuszną sprawę ale jak to zwykle bywa w takich sytuacjach - walczysz o swoją prywatę. Może i jakiś promil racji masz ale nie licz na to, że kogokolwiek to obejdzie. Możesz opóźnić budowę o rok, dwa, trzy wykorzystując różne prawnicze kruczki i sztuczki. Ale w końcu będziesz musiał podkulić ogon i zmykać.

Jasne że o swoją prywatę, to są właśnie prawa strony w postępowaniu administracyjnym.

Ty się z choinki urwałes?? czy po prostu jesteś urzędnikiem?

 

Jasne że o swoją prywatę, to są właśnie prawa strony w postępowaniu administracyjnym.

Ty się z choinki urwałes?? czy po prostu jesteś urzędnikiem?

 

rozwiń
Avatar
Beret - Genetic Patriot / 26 czerwca 2014 r. o 22:31
0

Kolejna decyzja środowiskowa w tej sprawie?? Która to już? Chyba ci ludzie protestujący mieli racje ze to urzędnicy coś namieszali a teraz próbują wyjść z opresji. No no no...

:ph34r:

Pisz kolego, pisz. Może ci się wydawać, że walczysz o słuszną sprawę ale jak to zwykle bywa w takich sytuacjach - walczysz o swoją prywatę. Może i jakiś promil racji masz ale nie licz na to, że kogokolwiek to obejdzie. Możesz opóźnić budowę o rok, dwa, trzy wykorzystując różne prawnicze kruczki i sztuczki. Ale w końcu będziesz musiał podkulić ogon i zmykać.

Pisz kolego, pisz. Może ci się wydawać, że walczysz o słuszną sprawę ale jak to zwykle bywa w takich sytuacjach - walczysz o swoją prywatę. Może i jakiś promil racji masz ale nie licz na to, że kogokolwiek to obejdzie. Możesz opóźnić budowę o rok, dwa, trzy wykorzystując różne prawnicze kruczki i sztuczki. Ale w końcu będziesz musiał podkulić ogon i zmykać.

rozwiń
Avatar
ZLOT-nick / 26 czerwca 2014 r. o 22:16
0

Jestem zbulwersowana ciągłym przedłużaniem zgody na budowę IKEA .Przez jednego czy kilku protestujących debili nie można ropocząć inwestycji.

W pewnym sensie cie rozumiem. Jakby czytać tylko lubelskie gazety to tak, to są "protestujący". Ale jakbyś sie chciała zaznajomić z tematem to byś wiedziała że chodzi o kwestie przesunięcia projektowanych dróg o kilka metrów od działek ludzi w szczere pola a nie o samą ich budowę a tym bardziej budowę centrum.

**Informacja o tym na czym tym ludziom na prawdę zależy jest pewna bo pochodzi od osoby związanej z lubelskim ratuszem (radny), a także od prawników pobliskich sklepów.

Aha, wiem też że są też ludzie mający prywatny interes w "przyspieszeniu" budowy tych dojazdów i samego centrum, którzy często podają się za mieszkańców tych terenów. Tak naprawdę mają działki w chwastach i zależy im na ich jak najszybszej sprzedaży, kosztem sprzedawania samego siebie. Mało tego - latają po gazetach i urzędach rozpowiadając takie bajki że nawet urzędnicy się z nich śmieją.

Więc pamiętajcie, są zawsze dwie strony. Gdyby "protestujący" to byli zwykli pieniacze to szybko zostaliby przygaszeni. W tym przypadku tak nie jest. A jak się sprawa skończy, przekonamy się. Mam osobistą nadzieję, że jednak zwycięży zdrowy rozsądek i interes społeczeństwa (nas wszystkich) przeważy prywatne interesiki.

W pewnym sensie cie rozumiem. Jakby czytać tylko lubelskie gazety to tak, to są "protestujący". Ale jakbyś sie chciała zaznajomić z tematem to byś wiedziała że chodzi o kwestie przesunięcia projektowanych dróg o kilka metrów od działek ludzi w szczere pola a nie o samą ich budowę a tym bardziej budowę centrum.

**Informacja o tym na czym tym ludziom na prawdę zależy jest pewna bo pochodzi od osoby związanej z lubelskim ratuszem (radny), a także od prawników pobliskich sklepów.

Aha, wiem też że są też ludzie maj... rozwiń

Avatar
ProceDury / 26 czerwca 2014 r. o 21:45
0

Jestem zbulwersowana ciągłym przedłużaniem zgody na budowę IKEA .Przez jednego czy kilku protestujących debili nie można ropocząć inwestycji.

Masz jakiś percepcyjny problem?

Przecież to urzędnicy zawalili nadużywając kompetencji, a nie ci, którzy na to zwrócili uwagę.

W normalnych krajach za to co urzędnicy zrobili w opisywanej sprawie jest sąd i minimum 5 lat zakazu pełnienia funkcji publicznych.

A może jesteś jednym z nich i już czapka na tobie gore?

Masz jakiś percepcyjny problem?

Przecież to urzędnicy zawalili nadużywając kompetencji, a nie ci, którzy na to zwrócili uwagę.

W normalnych krajach za to co urzędnicy zrobili w opisywanej sprawie jest sąd i minimum 5 lat zakazu pełnienia funkcji publicznych.

A może jesteś jednym z nich i już czapka na tobie gore?

rozwiń
Avatar
jk / 26 czerwca 2014 r. o 21:30
0
Jestem zbulwersowana ciągłym przedłużaniem zgody na budowę IKEA .Przez jednego czy kilku protestujących debili nie można ropocząć inwestycji.
Avatar
Sławomir Z. - przyjaciel / 26 czerwca 2014 r. o 20:16
0

– Musimy wygasić poprzednie decyzje środowiskowe, wydane z osobna na każdą z dróg i wydać nową, zbiorczą – wyjaśnia Karol Kieliszek z bura prasowego ratusza. – Procedury już trwają, a decyzji można się spodziewać w najbliższych dniach.

Kolejna decyzja środowiskowa w tej sprawie?? Która to już? Chyba ci ludzie protestujący mieli racje ze to urzędnicy coś namieszali a teraz próbują wyjść z opresji. No no no...

:ph34r:

Avatar
Piniondz / 27 czerwca 2014 r. o 10:43
0

To po co robisz raban na wszystkich forach pod coraz to bardziej wymyślnymi nickami? Walczysz o kasę, to walcz - ale nie próbuj wszystkim wmawiać, że walczysz o jakieś wielkie ideały. Twój największy zarzut jest taki, że miasto pomaga inwestorowi. Ja wiem, że w Lublinie w erze "przed Żukiem" takie cuda nie miały się prawa zdarzyć a każdy inwestor to był wróg ale wyobraź sobie, że w każdym normalnym mieście to jest obecnie norma. Samorząd pomaga inwestorom, którzy chcą zainwestować w region duże pieniądze.

O jaką kasę walczę?

Nie jestem osobą o której myślisz. Naprawdę w większości macie takie małe rozumki i myślicie że jest tylko jedna osoba która "miesza"?

Samorząd pomaga ale w tym przypadku namieszał i się do tego oficjalnie przyznaje.

Jak się odniesiesz do kwestii przesunięcia drogi bo to o to chodzi?? Nie mydl ludziom oczu że chodzi o jakąś kasę czy działania "konkurencji" bo to wyłącznie gdybanie, plotkarstwo, niczym nie podparte.
 

O jaką kasę walczę?

Nie jestem osobą o której myślisz. Naprawdę w większości macie takie małe rozumki i myślicie że jest tylko jedna osoba która "miesza"?

Samorząd pomaga ale w tym przypadku namieszał i się do tego oficjalnie przyznaje.

Jak się odniesiesz do kwestii przesunięcia drogi bo to o to chodzi?? Nie mydl ludziom oczu że chodzi o jakąś kasę czy działania "konkurencji" bo to wyłącznie gdybanie, plotkarstwo, niczym nie podparte.
 

rozwiń
Avatar
BIP / 27 czerwca 2014 r. o 10:10
0

To po co robisz..

Jedna uwaga. Granica pomiędzy pomocą Samorządu dla inwestora a korupcją jest bardzo cienka. Pamiętaj Samorząd ma obowiązek racjonalnie wspierać obie strony czyli po równo Inwestora jak i społeczeństwo.

Avatar
Beret - Genetic Patriot / 27 czerwca 2014 r. o 09:46
0

Jasne że o swoją prywatę, to są właśnie prawa strony w postępowaniu administracyjnym.

Ty się z choinki urwałes?? czy po prostu jesteś urzędnikiem?

To po co robisz raban na wszystkich forach pod coraz to bardziej wymyślnymi nickami? Walczysz o kasę, to walcz - ale nie próbuj wszystkim wmawiać, że walczysz o jakieś wielkie ideały. Twój największy zarzut jest taki, że miasto pomaga inwestorowi. Ja wiem, że w Lublinie w erze "przed Żukiem" takie cuda nie miały się prawa zdarzyć a każdy inwestor to był wróg ale wyobraź sobie, że w każdym normalnym mieście to jest obecnie norma. Samorząd pomaga inwestorom, którzy chcą zainwestować w region duże pieniądze.

To po co robisz raban na wszystkich forach pod coraz to bardziej wymyślnymi nickami? Walczysz o kasę, to walcz - ale nie próbuj wszystkim wmawiać, że walczysz o jakieś wielkie ideały. Twój największy zarzut jest taki, że miasto pomaga inwestorowi. Ja wiem, że w Lublinie w erze "przed Żukiem" takie cuda nie miały się prawa zdarzyć a każdy inwestor to był wróg ale wyobraź sobie, że w każdym normalnym mieście to jest obecnie norma. Samorząd pomaga inwestorom, którzy chcą zainwestować w region duże pieniądze.

rozwiń
Avatar
jo_gurt / 27 czerwca 2014 r. o 07:09
0

W pewnym sensie cie rozumiem. Jakby czytać tylko lubelskie gazety to tak, to są "protestujący". Ale jakbyś sie chciała zaznajomić z tematem to byś wiedziała że chodzi o kwestie przesunięcia projektowanych dróg o kilka metrów od działek ludzi w szczere pola a nie o samą ich budowę a tym bardziej budowę centrum.

**Informacja o tym na czym tym ludziom na prawdę zależy jest pewna bo pochodzi od osoby związanej z lubelskim ratuszem (radny), a także od prawników pobliskich sklepów.

Aha, wiem też że są też ludzie mający prywatny interes w "przyspieszeniu" budowy tych dojazdów i samego centrum, którzy często podają się za mieszkańców tych terenów. Tak naprawdę mają działki w chwastach i zależy im na ich jak najszybszej sprzedaży, kosztem sprzedawania samego siebie. Mało tego - latają po gazetach i urzędach rozpowiadając takie bajki że nawet urzędnicy się z nich śmieją.

Więc pamiętajcie, są zawsze dwie strony. Gdyby "protestujący" to byli zwykli pieniacze to szybko zostaliby przygaszeni. W tym przypadku tak nie jest. A jak się sprawa skończy, przekonamy się. Mam osobistą nadzieję, że jednak zwycięży zdrowy rozsądek i interes społeczeństwa (nas wszystkich) przeważy prywatne interesiki.

Jestem zaskoczony. Pierwszy rozsądny komentarz pod artykułem "lekko sponsorowanym" o IKEA.

skoczony. Pierwszy rozsądny komentarz pod artykułem "lekko sponsorowanym" o IKEA.

rozwiń
Avatar
Sławomir Z. / 26 czerwca 2014 r. o 23:11
0

Pisz kolego, pisz. Może ci się wydawać, że walczysz o słuszną sprawę ale jak to zwykle bywa w takich sytuacjach - walczysz o swoją prywatę. Może i jakiś promil racji masz ale nie licz na to, że kogokolwiek to obejdzie. Możesz opóźnić budowę o rok, dwa, trzy wykorzystując różne prawnicze kruczki i sztuczki. Ale w końcu będziesz musiał podkulić ogon i zmykać.

Jasne że o swoją prywatę, to są właśnie prawa strony w postępowaniu administracyjnym.

Ty się z choinki urwałes?? czy po prostu jesteś urzędnikiem?

 

Jasne że o swoją prywatę, to są właśnie prawa strony w postępowaniu administracyjnym.

Ty się z choinki urwałes?? czy po prostu jesteś urzędnikiem?

 

rozwiń
Avatar
Beret - Genetic Patriot / 26 czerwca 2014 r. o 22:31
0

Kolejna decyzja środowiskowa w tej sprawie?? Która to już? Chyba ci ludzie protestujący mieli racje ze to urzędnicy coś namieszali a teraz próbują wyjść z opresji. No no no...

:ph34r:

Pisz kolego, pisz. Może ci się wydawać, że walczysz o słuszną sprawę ale jak to zwykle bywa w takich sytuacjach - walczysz o swoją prywatę. Może i jakiś promil racji masz ale nie licz na to, że kogokolwiek to obejdzie. Możesz opóźnić budowę o rok, dwa, trzy wykorzystując różne prawnicze kruczki i sztuczki. Ale w końcu będziesz musiał podkulić ogon i zmykać.

Pisz kolego, pisz. Może ci się wydawać, że walczysz o słuszną sprawę ale jak to zwykle bywa w takich sytuacjach - walczysz o swoją prywatę. Może i jakiś promil racji masz ale nie licz na to, że kogokolwiek to obejdzie. Możesz opóźnić budowę o rok, dwa, trzy wykorzystując różne prawnicze kruczki i sztuczki. Ale w końcu będziesz musiał podkulić ogon i zmykać.

rozwiń
Avatar
ZLOT-nick / 26 czerwca 2014 r. o 22:16
0

Jestem zbulwersowana ciągłym przedłużaniem zgody na budowę IKEA .Przez jednego czy kilku protestujących debili nie można ropocząć inwestycji.

W pewnym sensie cie rozumiem. Jakby czytać tylko lubelskie gazety to tak, to są "protestujący". Ale jakbyś sie chciała zaznajomić z tematem to byś wiedziała że chodzi o kwestie przesunięcia projektowanych dróg o kilka metrów od działek ludzi w szczere pola a nie o samą ich budowę a tym bardziej budowę centrum.

**Informacja o tym na czym tym ludziom na prawdę zależy jest pewna bo pochodzi od osoby związanej z lubelskim ratuszem (radny), a także od prawników pobliskich sklepów.

Aha, wiem też że są też ludzie mający prywatny interes w "przyspieszeniu" budowy tych dojazdów i samego centrum, którzy często podają się za mieszkańców tych terenów. Tak naprawdę mają działki w chwastach i zależy im na ich jak najszybszej sprzedaży, kosztem sprzedawania samego siebie. Mało tego - latają po gazetach i urzędach rozpowiadając takie bajki że nawet urzędnicy się z nich śmieją.

Więc pamiętajcie, są zawsze dwie strony. Gdyby "protestujący" to byli zwykli pieniacze to szybko zostaliby przygaszeni. W tym przypadku tak nie jest. A jak się sprawa skończy, przekonamy się. Mam osobistą nadzieję, że jednak zwycięży zdrowy rozsądek i interes społeczeństwa (nas wszystkich) przeważy prywatne interesiki.

W pewnym sensie cie rozumiem. Jakby czytać tylko lubelskie gazety to tak, to są "protestujący". Ale jakbyś sie chciała zaznajomić z tematem to byś wiedziała że chodzi o kwestie przesunięcia projektowanych dróg o kilka metrów od działek ludzi w szczere pola a nie o samą ich budowę a tym bardziej budowę centrum.

**Informacja o tym na czym tym ludziom na prawdę zależy jest pewna bo pochodzi od osoby związanej z lubelskim ratuszem (radny), a także od prawników pobliskich sklepów.

Aha, wiem też że są też ludzie maj... rozwiń

Avatar
ProceDury / 26 czerwca 2014 r. o 21:45
0

Jestem zbulwersowana ciągłym przedłużaniem zgody na budowę IKEA .Przez jednego czy kilku protestujących debili nie można ropocząć inwestycji.

Masz jakiś percepcyjny problem?

Przecież to urzędnicy zawalili nadużywając kompetencji, a nie ci, którzy na to zwrócili uwagę.

W normalnych krajach za to co urzędnicy zrobili w opisywanej sprawie jest sąd i minimum 5 lat zakazu pełnienia funkcji publicznych.

A może jesteś jednym z nich i już czapka na tobie gore?

Masz jakiś percepcyjny problem?

Przecież to urzędnicy zawalili nadużywając kompetencji, a nie ci, którzy na to zwrócili uwagę.

W normalnych krajach za to co urzędnicy zrobili w opisywanej sprawie jest sąd i minimum 5 lat zakazu pełnienia funkcji publicznych.

A może jesteś jednym z nich i już czapka na tobie gore?

rozwiń
Avatar
jk / 26 czerwca 2014 r. o 21:30
0
Jestem zbulwersowana ciągłym przedłużaniem zgody na budowę IKEA .Przez jednego czy kilku protestujących debili nie można ropocząć inwestycji.
Avatar
Sławomir Z. - przyjaciel / 26 czerwca 2014 r. o 20:16
0

– Musimy wygasić poprzednie decyzje środowiskowe, wydane z osobna na każdą z dróg i wydać nową, zbiorczą – wyjaśnia Karol Kieliszek z bura prasowego ratusza. – Procedury już trwają, a decyzji można się spodziewać w najbliższych dniach.

Kolejna decyzja środowiskowa w tej sprawie?? Która to już? Chyba ci ludzie protestujący mieli racje ze to urzędnicy coś namieszali a teraz próbują wyjść z opresji. No no no...

:ph34r:

Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lubelskie o krok od obostrzeń. Ten powiat już się do nich kwalifikuje

Lubelskie o krok od obostrzeń. Ten powiat już się do nich kwalifikuje

Powiat łęczyński jako pierwszy w województwie lubelskim kwalifikuje się do obostrzeń regionalnych. Nie ma jeszcze decyzji resortu zdrowia o ich wprowadzeniu, ale można się jej spodziewać jeszcze w tym tygodniu.

Awantura o maskotkę Lubelskiego Festiwalu Nauki. "Niesmak pozostaje" kontra "krzywdzące opinie"

Awantura o maskotkę Lubelskiego Festiwalu Nauki. "Niesmak pozostaje" kontra "krzywdzące opinie"

Zamieszanie wokół konkursu na maskotkę Lubelskiego Festiwalu Nauki. Autorka jednej z wyróżnionych prac zarzuca wykorzystanie swojego pomysłu, choć konkurs formalnie nie został rozstrzygnięty. Zdaniem organizatorów, zarzuty są nieprawdziwe, krzywdzące i godzą w wizerunek wydarzenia

Koncert Wojtka Władka w Restauracji Może
25 września 2021, 20:00

Koncert Wojtka Władka w Restauracji Może

Restauracja Może przy ul. Żeglarskiej 5a otwiera swoje wnętrze. 25 września o godz. 20 będzie można wziąć udział w koncercie Wojtka Władka i degustacji.

Polski Cukier Avia Świdnik zaczyna nowy sezon. Cel? Powtórzyć wynik z wiosny

Polski Cukier Avia Świdnik zaczyna nowy sezon. Cel? Powtórzyć wynik z wiosny

Spotkaniem u siebie z ZAKSĄ Strzelce Opolskie Polski Cukier Avia Świdnik rozpocznie nowe rozgrywki na zapleczu PlusLigi. Początek środowego meczu w hali Szkoły Podstawowej nr 7 o godzinie 18.

Biała Podlaska: Tytuł dla działaczki "Solidarności"? Zadecydują o tym radni

Biała Podlaska: Tytuł dla działaczki "Solidarności"? Zadecydują o tym radni

Władze Białej Podlaskiej chcą uhonorować Elżbietę Chaberską, działaczkę „Solidarności”. O przyznaniu jej tytułu „Zasłużonego dla Miasta” zdecydują radni.

Będzie nowe stanowisko sejmiku województwa w sprawie "ideologii LGBT". Co się zmieni?

Będzie nowe stanowisko sejmiku województwa w sprawie "ideologii LGBT". Co się zmieni?

Zapadła decyzja dotycząca stanowiska sejmiku województwa w sprawie „ideologii LGBT”. Kontrowersyjny dokument nie zostanie uchylony. – Zmienimy jego treść tak, by nie było pola do nadinterpretacji – mówi Marek Wojciechowski, sekretarz sejmikowego klubu Prawa i Sprawiedliwości

Lublin: Pożar w wieżowcu przy Niepodległości [zdjęcia]
galeria

Lublin: Pożar w wieżowcu przy Niepodległości [zdjęcia]

Cztery zastępy straży walczyły z pożarem, który wybuchł w jednym z mieszkań w wieżowcu przy Niepodległości 11

Michał Oleksiejczuk i Cezary Kęsik już znają swoich przeciwników

Michał Oleksiejczuk i Cezary Kęsik już znają swoich przeciwników

Zdecydowane trudniejsze zadanie będzie miał pochodzący spod Łęcznej Oleksiejczuk. Popularny „Lord” 30 października w Abu Zabi zmierzy się z Szamilem Gamzatowem na gali UFC 267.

"Pogranicza języka, muzyki i kultury popularnej" - spotkanie z Bartkiem Chacińskim
24 września 2021, 17:00

"Pogranicza języka, muzyki i kultury popularnej" - spotkanie z Bartkiem Chacińskim

Miejska Biblioteka Publiczna w Lublinie zaprasza na kolejną odsłonę projektu "Muzyka. Kultura. Książka. Biblioteka". W piątek, 24 września o godz. 17 w Filii nr 2 przy ul. Peowiaków 12 odbędzie się spotkanie autorskie Bartkiem Chacińskim pt. "Polifonia - Pogranicza języka, muzyki i kultury popularnej".

Poszedł na grzyby i zabłądził. 76-latka szukała policja

Poszedł na grzyby i zabłądził. 76-latka szukała policja

Mieszkaniec Puław do lasu wybrał się w poniedziałek. Gdy do wieczora nie pojawił się w domu, jego syn powiadomił policję. Na nogi postawiono całą jednostkę. W poszukiwaniach wzięli udział także strażnicy leśni wyposażeni w noktowizory.

Skuteczna obsługa stron internetowych, czyli jak efektywnie reprezentować markę w Internecie

Skuteczna obsługa stron internetowych, czyli jak efektywnie reprezentować markę w Internecie

Do zapewnienia trwałej pozycji strony www w Internecie konieczny jest jej stały rozwój techniczny, optymalizacja treści, regularne aktualizacje oraz przemyślana strategia SEO. Nie zawsze jednak jesteśmy w stanie wykonać te działania samodzielnie, bez odpowiedniej wiedzy i doświadczenia.

Pobyt dzienny seniora w domu opieki, dlaczego warto?

Pobyt dzienny seniora w domu opieki, dlaczego warto?

Opieka dzienna nad seniorem pozwala zapewnić bezpieczne środowisko dla osób starszych. Może stanowić skuteczne antidotum na samotność i brak stymulujących zajęć umożliwiających zachowanie aktywności umysłowej i fizycznej.

Trzy kursy kosmetyczne, które warto mieć w ofercie gabinetu kosmetycznego

Trzy kursy kosmetyczne, które warto mieć w ofercie gabinetu kosmetycznego

Kosmetologia oraz medycyna estetyczna wciąż się rozwijają. Nowe technologie, innowacyjne preparaty, ale również zmiana postrzegania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej sprawiają, że rośnie zainteresowanie nimi przede wszystkim wśród płci pięknej, ale nie tylko.

Artur Sowiński z Pogoni Mostostal Puławy blisko podium w Gdyni

Artur Sowiński z Pogoni Mostostal Puławy blisko podium w Gdyni

Dość nieoczekiwanie w Pucharze Polski w maratonie MTB w Gdyni wystartował Artur Sowiński. Zawodnik Pogoni Mostostal Puławy to specjalista od wyścigów na szosie. Na dużo cięższym rowerze spisał się jednak równie dobrze.

Amerykańskie Herculesy latały nad Białą Podlaską. Ćwiczyli z nimi żołnierze GROM [zdjęcia]
galeria

Amerykańskie Herculesy latały nad Białą Podlaską. Ćwiczyli z nimi żołnierze GROM [zdjęcia]