Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

3 marca 2015 r.
8:15
Edytuj ten wpis

Ul. Koncertowa: Jednak nie wytną wszystkich drzew

Autor: Zdjęcie autora drs
2 16 A A

Na polecenie miasta zmieniony zostanie przebieg projektowanego chodnika, którego budowa skutkowałaby wycinką drzew rosnących na pasie zieleni między jezdnią ul. Koncertowej a parkingiem sklepu Lidl.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
O sprawie pisaliśmy w zeszłym tygodniu, wtedy Ratusz informował, że są szanse na korekty. - Rozmawialiśmy już w tej sprawie z projektantem - mówi Karol Kieliszek z Urzędu Miasta. Na górze powstanie tylko ścieżka rowerowa, nie będzie tu za to nowego chodnika.

W zamian poszerzony zostanie chodnik biegnący dołem wzdłuż jezdni. Budowa samej ścieżki też będzie się wiązać z wycinką drzew, ale na mniejszą skalę. - O ile mniejszą, to okaże się po zmianie dokumentacji - zastrzega Kieliszek.

Czytaj również: Ul. Koncertowa: Kolejne drzewa do wycięcia
Czytaj więcej o:

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
poirytowany / 5 marca 2015 o 20:12
0

Drzewa drzewami ale jakoś nikt tych śmieci tam nie wyzbiera tylko cały czas ktoś tam je wyrzuca nie mówiąc już o schadzkach lumpów i bezdomnych którzy tam koczują to jakoś nie przeszkadza wam pseudo ekolodzy, wszystko wam przeszkadza jak coś robią a jak nic nie robią to też wam źle 

Avatar
Lublinianin / 3 marca 2015 o 19:08
0

Czasem wystarczy zmienić kilka kresek na projekcie, by można było uratować drzewa, ale trzeba chcieć i ktoś powinien tego zawsze pilnować a nie gdybać, że może się uda coś uratować

Avatar
ikarus / 3 marca 2015 o 12:52
0

"Lublin aktualnie jest w czołówce najprężniej rozwijających się.."

Jak komuś mało drzewek to zawsze pozostaje w obwodzie wyprowadzka na wieś. Miasto to miasto. Tu ma być praca, firmy, biurowce, baseny, domy kultury i inne przybytki. Miejsce na zieleń też oczywiście musi być ale nie kosztem wywrócenia całej cywilizacji do góry nogami. MIASTO TO NIE SKANSEN.

~Doti to nie jest żadna propaganda. Podaję ci oficjalne dane, które potwierdzają, że drzew w mieście wcale nie ubywa, a wręcz przybywa. Tyle, że część skwerów znika, gdzie indziej pojawiają się nowe. Przez długie lata zieleń była w mieście zaniedbywana. Teraz nareszcie zaczyna się robić z tym porządek i wszystko porządkować, przycinać, wycinać, sadzić tam gdzie jest odpowiednie miejsce a nie byle gdzie ITD.

No i nie zapominajmy, że Lublin aktualnie jest w czołówce najprężniej rozwijających się miast w Polsce i siłą rzeczy zieleń a w szczególności stare drzewa muszą na tym ucierpieć. Granice miasta nie są z gumy i nie da się zbudować wszystkiego między drzewami albo tam gdzie ich akurat nie ma.

Jeśli omija się przepisy środowiskowe to nie ma się co dziwić że tak jest.  A czy jest to zgodne z prawem??  :lol:  :lol:  :lol:    

"Lublin aktualnie jest w czołówce najprężniej rozwijających się.."

Jak komuś mało drzewek to zawsze pozostaje w obwodzie wyprowadzka na wieś. Miasto to miasto. Tu ma być praca, firmy, biurowce, baseny, domy kultury i inne przybytki. Miejsce na zieleń też oczywiście musi być ale nie kosztem wywrócenia całej cywilizacji do góry nogami. MIASTO TO NIE SKANSEN.

~Doti to nie jest żadna propaganda. Podaję ci oficjalne dane, które potwierdzają, że... rozwiń

Avatar
Gość / 3 marca 2015 o 12:18
0

Jak komuś mało drzewek to zawsze pozostaje w obwodzie wyprowadzka na wieś. Miasto to miasto. Tu ma być praca, firmy, biurowce, baseny, domy kultury i inne przybytki. Miejsce na zieleń też oczywiście musi być ale nie kosztem wywrócenia całej cywilizacji do góry nogami. MIASTO TO NIE SKANSEN.

~Doti to nie jest żadna propaganda. Podaję ci oficjalne dane, które potwierdzają, że drzew w mieście wcale nie ubywa, a wręcz przybywa. Tyle, że część skwerów znika, gdzie indziej pojawiają się nowe. Przez długie lata zieleń była w mieście zaniedbywana. Teraz nareszcie zaczyna się robić z tym porządek i wszystko porządkować, przycinać, wycinać, sadzić tam gdzie jest odpowiednie miejsce a nie byle gdzie ITD.

No i nie zapominajmy, że Lublin aktualnie jest w czołówce najprężniej rozwijających się miast w Polsce i siłą rzeczy zieleń a w szczególności stare drzewa muszą na tym ucierpieć. Granice miasta nie są z gumy i nie da się zbudować wszystkiego między drzewami albo tam gdzie ich akurat nie ma.

Jak komuś mało drzewek to zawsze pozostaje w obwodzie wyprowadzka na wieś. Miasto to miasto. Tu ma być praca, firmy, biurowce, baseny, domy kultury i inne przybytki. Miejsce na zieleń też oczywiście musi być ale nie kosztem wywrócenia całej cywilizacji do góry nogami. MIASTO TO NIE SKANSEN.

~Doti to nie jest żadna propaganda. Podaję ci oficjalne dane, które potwierdzają, że drzew w mieście wcale nie ubywa, a wręcz przybywa. Tyle, że część skwerów znika, gdzie indziej pojawiają się nowe. Przez długie lata zieleń była w mieście zani... rozwiń

Avatar
Doti / 3 marca 2015 o 11:51
0

Skrajana propaganda.

Jeżeli myślisz, że zysk ekologiczny ze starego dorodnego drzewa da się zrekompensować jedną czy dwoma małymi sadzonkami, którymi z reguły nikt się nie opiekuje to jesteś skrajnym ignorantem bez elementarnej wiedzy.

Twój wpis ma chronić obecną władzę i jej decyzje!!

Avatar
Gość / 3 marca 2015 o 11:41
0

W 2013 r. w Lublinie wydano 1220 decyzji dotyczących wycinki drzew (były to decyzje zarówno zezwalające i niezezwalające na wycinkę). Zdecydowano o usunięciu 4867 drzew, jednocześnie wskazano 6124 miejsc nowych nasadzeń. Z kolei w ub.r. lubelski wydział ochrony środowiska wydał 1157 decyzji dotyczących wycinki. Wskazano 4652 drzew do usunięcia, a zasadzono 6303 nowych.

Avatar
Gość / 3 marca 2015 o 11:14
0

Chyba przydałaby się jakaś społeczna kontrola w tym urzędzie olewania środowiska!

co oni wyprawiają??!! Chyba więcej szkodzą środowisku niż je chronią!! Ciągle tylko zgadzają się na wycinkę, zazwyczaj w zamian nasadzeń młodych drzewek które nie mają żadnej wartości i często usychają.

Zamiast bronić i walczyć o drzewa to lekką ręką pozwalają wycinać wszystko jak leci!!

kto tam jest w tym urzędzie?!! czy ktoś tam w ogóle myśli??

Może przydałaby się tam zmiana głównodowodzącego któremu naprawdę zależałoby na OCHRONIE ŚRODOWISKA!!??

A jak ty sobie synek wyobrażasz rozwój Lublina bez wycinania drzew które często są posadzone na dziko, w sposób nieuporządkowany itd?

Przypominam:

W 2013 r. w Lublinie wydano 1220 decyzji dotyczących wycinki drzew (były to decyzje zarówno zezwalające i niezezwalające na wycinkę). Zdecydowano o usunięciu 4867 drzew, jednocześnie wskazano 6124 miejsc nowych nasadzeń. Z kolei w ub.r. lubelski wydział ochrony środowiska wydał 1157 decyzji dotyczących wycinki. Wskazano 4652 drzew do usunięcia, a zasadzono 6303 nowych.
rozwiń
Avatar
ant / 3 marca 2015 o 11:05
0

Rudery też będą wyburzone i to wszystkie a w ich miejscu powstaną nowe bloki. Wyburzenie tych ruder  też wiąże się z wycinką kilku drzew.Ja wolę wyciąć kilka małych drzewek które tam rosą niż wąchać smród z krzaków gdzie siedzą żule chyba nie takiej wizytówki chcemy na koncertowej.

Musisz mieć duży nos skoro to czujesz...

Avatar
Justyna / 3 marca 2015 o 10:45
0

Jednego w tym wszystkim nie rozumiem ; rudery nie ma komu wyburzyć, ścieżki rowerowe są dwie, po obu stronach jezdni wyznaczone są pasy dla rowerów przerywają je tylko skrzyżowania i te skrzyżowania nadal będą przerywać ścieżki czy nowe czy stare , chodnik zamiast ścieżki na górze skarpy byłby najlepszym rozwiązaniem , ale ktoś koniecznie chce zrobić coś co się dubluje i nie ma sensu

Rudery też będą wyburzone i to wszystkie a w ich miejscu powstaną nowe bloki. Wyburzenie tych ruder  też wiąże się z wycinką kilku drzew.Ja wolę wyciąć kilka małych drzewek które tam rosą niż wąchać smród z krzaków gdzie siedzą żule chyba nie takiej wizytówki chcemy na koncertowej.

Rudery też będą wyburzone i to wszystkie a w ich miejscu powstaną nowe bloki. Wyburzenie tych ruder  też wiąże się z wycinką kilku drzew.Ja wolę wyciąć kilka małych drzewek które tam rosą niż wąchać smród z krzaków gdzie siedzą żule chyba nie takiej wizytówki chcemy na koncertowej.

rozwiń
Avatar
gelo / 3 marca 2015 o 10:31
0

Chyba przydałaby się jakaś społeczna kontrola w tym urzędzie olewania środowiska!

co oni wyprawiają??!! Chyba więcej szkodzą środowisku niż je chronią!! Ciągle tylko zgadzają się na wycinkę, zazwyczaj w zamian nasadzeń młodych drzewek które nie mają żadnej wartości i często usychają.

Zamiast bronić i walczyć o drzewa to lekką ręką pozwalają wycinać wszystko jak leci!!

kto tam jest w tym urzędzie?!! czy ktoś tam w ogóle myśli??

Może przydałaby się tam zmiana głównodowodzącego któremu naprawdę zależałoby na OCHRONIE ŚRODOWISKA!!??

Proponuje udać się na Zana i zobaczyć jak się tam pracuje. Cisza spokój. W trybie dyscyplinarnym powinno się zwolnić minimum 50% pracowników tego wydziału.

Proponuje udać się na Zana i zobaczyć jak się tam pracuje. Cisza spokój. W trybie dyscyplinarnym powinno się zwolnić minimum 50% pracowników tego wydziału.

rozwiń
Avatar
poirytowany / 5 marca 2015 o 20:12
0

Drzewa drzewami ale jakoś nikt tych śmieci tam nie wyzbiera tylko cały czas ktoś tam je wyrzuca nie mówiąc już o schadzkach lumpów i bezdomnych którzy tam koczują to jakoś nie przeszkadza wam pseudo ekolodzy, wszystko wam przeszkadza jak coś robią a jak nic nie robią to też wam źle 

Avatar
Lublinianin / 3 marca 2015 o 19:08
0

Czasem wystarczy zmienić kilka kresek na projekcie, by można było uratować drzewa, ale trzeba chcieć i ktoś powinien tego zawsze pilnować a nie gdybać, że może się uda coś uratować

Avatar
ikarus / 3 marca 2015 o 12:52
0

"Lublin aktualnie jest w czołówce najprężniej rozwijających się.."

Jak komuś mało drzewek to zawsze pozostaje w obwodzie wyprowadzka na wieś. Miasto to miasto. Tu ma być praca, firmy, biurowce, baseny, domy kultury i inne przybytki. Miejsce na zieleń też oczywiście musi być ale nie kosztem wywrócenia całej cywilizacji do góry nogami. MIASTO TO NIE SKANSEN.

~Doti to nie jest żadna propaganda. Podaję ci oficjalne dane, które potwierdzają, że drzew w mieście wcale nie ubywa, a wręcz przybywa. Tyle, że część skwerów znika, gdzie indziej pojawiają się nowe. Przez długie lata zieleń była w mieście zaniedbywana. Teraz nareszcie zaczyna się robić z tym porządek i wszystko porządkować, przycinać, wycinać, sadzić tam gdzie jest odpowiednie miejsce a nie byle gdzie ITD.

No i nie zapominajmy, że Lublin aktualnie jest w czołówce najprężniej rozwijających się miast w Polsce i siłą rzeczy zieleń a w szczególności stare drzewa muszą na tym ucierpieć. Granice miasta nie są z gumy i nie da się zbudować wszystkiego między drzewami albo tam gdzie ich akurat nie ma.

Jeśli omija się przepisy środowiskowe to nie ma się co dziwić że tak jest.  A czy jest to zgodne z prawem??  :lol:  :lol:  :lol:    

"Lublin aktualnie jest w czołówce najprężniej rozwijających się.."

Jak komuś mało drzewek to zawsze pozostaje w obwodzie wyprowadzka na wieś. Miasto to miasto. Tu ma być praca, firmy, biurowce, baseny, domy kultury i inne przybytki. Miejsce na zieleń też oczywiście musi być ale nie kosztem wywrócenia całej cywilizacji do góry nogami. MIASTO TO NIE SKANSEN.

~Doti to nie jest żadna propaganda. Podaję ci oficjalne dane, które potwierdzają, że... rozwiń

Avatar
Gość / 3 marca 2015 o 12:18
0

Jak komuś mało drzewek to zawsze pozostaje w obwodzie wyprowadzka na wieś. Miasto to miasto. Tu ma być praca, firmy, biurowce, baseny, domy kultury i inne przybytki. Miejsce na zieleń też oczywiście musi być ale nie kosztem wywrócenia całej cywilizacji do góry nogami. MIASTO TO NIE SKANSEN.

~Doti to nie jest żadna propaganda. Podaję ci oficjalne dane, które potwierdzają, że drzew w mieście wcale nie ubywa, a wręcz przybywa. Tyle, że część skwerów znika, gdzie indziej pojawiają się nowe. Przez długie lata zieleń była w mieście zaniedbywana. Teraz nareszcie zaczyna się robić z tym porządek i wszystko porządkować, przycinać, wycinać, sadzić tam gdzie jest odpowiednie miejsce a nie byle gdzie ITD.

No i nie zapominajmy, że Lublin aktualnie jest w czołówce najprężniej rozwijających się miast w Polsce i siłą rzeczy zieleń a w szczególności stare drzewa muszą na tym ucierpieć. Granice miasta nie są z gumy i nie da się zbudować wszystkiego między drzewami albo tam gdzie ich akurat nie ma.

Jak komuś mało drzewek to zawsze pozostaje w obwodzie wyprowadzka na wieś. Miasto to miasto. Tu ma być praca, firmy, biurowce, baseny, domy kultury i inne przybytki. Miejsce na zieleń też oczywiście musi być ale nie kosztem wywrócenia całej cywilizacji do góry nogami. MIASTO TO NIE SKANSEN.

~Doti to nie jest żadna propaganda. Podaję ci oficjalne dane, które potwierdzają, że drzew w mieście wcale nie ubywa, a wręcz przybywa. Tyle, że część skwerów znika, gdzie indziej pojawiają się nowe. Przez długie lata zieleń była w mieście zani... rozwiń

Avatar
Doti / 3 marca 2015 o 11:51
0

Skrajana propaganda.

Jeżeli myślisz, że zysk ekologiczny ze starego dorodnego drzewa da się zrekompensować jedną czy dwoma małymi sadzonkami, którymi z reguły nikt się nie opiekuje to jesteś skrajnym ignorantem bez elementarnej wiedzy.

Twój wpis ma chronić obecną władzę i jej decyzje!!

Avatar
Gość / 3 marca 2015 o 11:41
0

W 2013 r. w Lublinie wydano 1220 decyzji dotyczących wycinki drzew (były to decyzje zarówno zezwalające i niezezwalające na wycinkę). Zdecydowano o usunięciu 4867 drzew, jednocześnie wskazano 6124 miejsc nowych nasadzeń. Z kolei w ub.r. lubelski wydział ochrony środowiska wydał 1157 decyzji dotyczących wycinki. Wskazano 4652 drzew do usunięcia, a zasadzono 6303 nowych.

Avatar
Gość / 3 marca 2015 o 11:14
0

Chyba przydałaby się jakaś społeczna kontrola w tym urzędzie olewania środowiska!

co oni wyprawiają??!! Chyba więcej szkodzą środowisku niż je chronią!! Ciągle tylko zgadzają się na wycinkę, zazwyczaj w zamian nasadzeń młodych drzewek które nie mają żadnej wartości i często usychają.

Zamiast bronić i walczyć o drzewa to lekką ręką pozwalają wycinać wszystko jak leci!!

kto tam jest w tym urzędzie?!! czy ktoś tam w ogóle myśli??

Może przydałaby się tam zmiana głównodowodzącego któremu naprawdę zależałoby na OCHRONIE ŚRODOWISKA!!??

A jak ty sobie synek wyobrażasz rozwój Lublina bez wycinania drzew które często są posadzone na dziko, w sposób nieuporządkowany itd?

Przypominam:

W 2013 r. w Lublinie wydano 1220 decyzji dotyczących wycinki drzew (były to decyzje zarówno zezwalające i niezezwalające na wycinkę). Zdecydowano o usunięciu 4867 drzew, jednocześnie wskazano 6124 miejsc nowych nasadzeń. Z kolei w ub.r. lubelski wydział ochrony środowiska wydał 1157 decyzji dotyczących wycinki. Wskazano 4652 drzew do usunięcia, a zasadzono 6303 nowych.
rozwiń
Avatar
ant / 3 marca 2015 o 11:05
0

Rudery też będą wyburzone i to wszystkie a w ich miejscu powstaną nowe bloki. Wyburzenie tych ruder  też wiąże się z wycinką kilku drzew.Ja wolę wyciąć kilka małych drzewek które tam rosą niż wąchać smród z krzaków gdzie siedzą żule chyba nie takiej wizytówki chcemy na koncertowej.

Musisz mieć duży nos skoro to czujesz...

Avatar
Justyna / 3 marca 2015 o 10:45
0

Jednego w tym wszystkim nie rozumiem ; rudery nie ma komu wyburzyć, ścieżki rowerowe są dwie, po obu stronach jezdni wyznaczone są pasy dla rowerów przerywają je tylko skrzyżowania i te skrzyżowania nadal będą przerywać ścieżki czy nowe czy stare , chodnik zamiast ścieżki na górze skarpy byłby najlepszym rozwiązaniem , ale ktoś koniecznie chce zrobić coś co się dubluje i nie ma sensu

Rudery też będą wyburzone i to wszystkie a w ich miejscu powstaną nowe bloki. Wyburzenie tych ruder  też wiąże się z wycinką kilku drzew.Ja wolę wyciąć kilka małych drzewek które tam rosą niż wąchać smród z krzaków gdzie siedzą żule chyba nie takiej wizytówki chcemy na koncertowej.

Rudery też będą wyburzone i to wszystkie a w ich miejscu powstaną nowe bloki. Wyburzenie tych ruder  też wiąże się z wycinką kilku drzew.Ja wolę wyciąć kilka małych drzewek które tam rosą niż wąchać smród z krzaków gdzie siedzą żule chyba nie takiej wizytówki chcemy na koncertowej.

rozwiń
Avatar
gelo / 3 marca 2015 o 10:31
0

Chyba przydałaby się jakaś społeczna kontrola w tym urzędzie olewania środowiska!

co oni wyprawiają??!! Chyba więcej szkodzą środowisku niż je chronią!! Ciągle tylko zgadzają się na wycinkę, zazwyczaj w zamian nasadzeń młodych drzewek które nie mają żadnej wartości i często usychają.

Zamiast bronić i walczyć o drzewa to lekką ręką pozwalają wycinać wszystko jak leci!!

kto tam jest w tym urzędzie?!! czy ktoś tam w ogóle myśli??

Może przydałaby się tam zmiana głównodowodzącego któremu naprawdę zależałoby na OCHRONIE ŚRODOWISKA!!??

Proponuje udać się na Zana i zobaczyć jak się tam pracuje. Cisza spokój. W trybie dyscyplinarnym powinno się zwolnić minimum 50% pracowników tego wydziału.

Proponuje udać się na Zana i zobaczyć jak się tam pracuje. Cisza spokój. W trybie dyscyplinarnym powinno się zwolnić minimum 50% pracowników tego wydziału.

rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Granit Bychawa mocno rozpoczął przedsezonowe granie

Granit Bychawa mocno rozpoczął przedsezonowe granie 0 1

Podopieczni Łukasza Gieresza w pierwszym swoim sparingu w tym okresie przygotowawczym rozbili aż 7:1 beniaminka IV ligi Start Krasnystaw.

Zderzyły się czołowo i wypadły z drogi. Wśród poszkodowanych 5-letnie dziecko [zdjęcia]
galeria

Zderzyły się czołowo i wypadły z drogi. Wśród poszkodowanych 5-letnie dziecko [zdjęcia] 4 2

Groźny wypadek w miejscowości Krupe. Na prostym odcinku drogi zderzyły się czołowo dwa volkswageny.

Nie przyjęli go do szpitala, zmarł kilka dni później. Prokuratura zajmie się sprawą
Po naszej publikacji

Nie przyjęli go do szpitala, zmarł kilka dni później. Prokuratura zajmie się sprawą 10 5

Prokuratura zajmie się sprawą śmierci 26-latka z okolic Poniatowej. Kamil Gnaś mimo silnego bólu, gorączki i wymiotów nie został przyjęty do miejscowego szpitala. Zmarł po kilku dniach.

Traper przed Roztoczem i Tomasovią w turnieju oldbojów „Parkowa Cup”

Traper przed Roztoczem i Tomasovią w turnieju oldbojów „Parkowa Cup” 1 0

W Narolu został rozegrany IV Turniej Oldbojów 35+ „Parkowa Cup”. W zawodach triumfował zespół Traper Lubaczów, który pokonał w finale ekipę gospodarzy dopiero po rzutach karnych (3:2)

Prace zdobywczyni Oscara w Kazimierzu Dolnym. Wystawa Ewy Braun
28 lipca 2018, 15:00

Prace zdobywczyni Oscara w Kazimierzu Dolnym. Wystawa Ewy Braun 2 0

Co Gdzie Kiedy.Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym (Rynek 19) i Centrum Spotkania Kultur w Lublinie zapraszają na wernisaż wystawy Ewy Braun Odtwarzanie minionych światów... Otwarcie ekspozycji odbędzie się 28 lipca o godz. 15 i towarzyszyć będzie Festiwalowi Dwa Brzegi.

Terytorialsi będą strzelać na dawnym poligonie na Majdanku. Mieszkańcy mają obawy

Terytorialsi będą strzelać na dawnym poligonie na Majdanku. Mieszkańcy mają obawy 55 12

Wojsko zapowiada powrót na dawny poligon na Majdanku. Będą tu ćwiczyć „terytorialsi”. Mieszkańcy bloków na pobliskim Felinie są zaniepokojeni. Obawiają się hałasu i sądzą, że może tutaj powstać strzelnica. Mundurowi uspokajają: nie będzie ani strzelnicy, ani czołgów.

Historyczny awans Bad Boys Zastawie

Historyczny awans Bad Boys Zastawie 0 0

BIALSKA KLASA OKRĘGOWA Bad Boys Zastawie po raz pierwszy w historii będą beniaminkiem w V lidze

Zaniedbana i zagłodzona. Chodziła z kubkiem i prosiła o wodę
Kraj
film

Zaniedbana i zagłodzona. Chodziła z kubkiem i prosiła o wodę 17 2

Zamykana w domu, głodna i zaniedbana. - Kiedyś chodziła z kubkiem po klatce schodowej i prosiła o wodę – opowiadają sąsiedzi. 61-letnia pani Halina ze Słupska potrzebowała natychmiastowej pomocy

Most Kultury: PARA, Standard Brass Band i Lubelskie Babie Lato
20 lipca 2018, 0:00

Most Kultury: PARA, Standard Brass Band i Lubelskie Babie Lato 2 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 20-22 lipca na Moście imienia Mariana Lutosławskiego wystąpią zespoły: PARA, Standard Brass Band oraz Lubelskie Babie Lato. Nie zabraknie również ciekawych warsztatów i zajęć dla dzieci.

Kayah, Nosowska, Brodka, Przybysz. Darmowy koncert w Lublinie
21 lipca 2018, 19:00

Kayah, Nosowska, Brodka, Przybysz. Darmowy koncert w Lublinie 4 6

W sobotę Kayah, Katarzyna Nosowska, Monika Brodka i Paulina Przybysz zaśpiewają swoje największe przeboje na pl. Zamkowym podczas bezpłatnego koncertu „Siła Kobiet”. Przy okazji o wyjątkowych kobietach przypomni też Ośrodek Brama Grodzka – Teatr NN w swoim specjalnym wydawnictwie

Koniec z czarnymi plombami. Parlament Europejski zakazał

Koniec z czarnymi plombami. Parlament Europejski zakazał 0 2