Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

5 listopada 2019 r.
19:04

Uwaga kierowcy. Będą utrudnienia na kilku ulicach w Lublinie

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
11 12 A A

W tym i w przyszłym tygodniu kierowców czekają utrudnienia związane z pracami w obrębie jezdni. Można się ich spodziewać na ul. Dożynkowej, Kunickiego, Sowińskiego oraz na początku Janowskiej

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W środę ul. Dożynkowa

Przez większość dnia drogowcy mają zajmować w środę ul. Dożynkową między al. Spółdzielczości Pracy a ul. Cynamonową. Na zlecenie miasta wymieniana ma być tu nawierzchnia.

Z tego powodu zmienioną trasą pojedzie linia 74. – Zostanie skierowana na objazd ul. Dożynkową, Cynamonową, Strzembosza, Węglarza, al. Spółdzielczości Pracy – wylicza Justyna Góźdź z Zarządu Transportu Miejskiego. Objazd ma obowiązywać od godz. 8 do 20. W tym czasie autobusy linii 74 nie pojawią się na przystankach Kosynierów 02, Dożynkowa 02 i 03 oraz Związkowa 01.
W razie niekorzystnej pogody prace drogowe mogą być przełożone na później.

W czwartek na Kunickiego

Od czwartkowego poranka zwężona będzie ul. Kunickiego tuż za skrzyżowaniem z ul. Mickiewicza. Niedogodności muszą się spodziewać kierowcy jadący od centrum w stronę ul. Zemborzyckiej. Zagrodzony ma być pas ruchu, który przechodzi w zatokę przystankową.

W tym miejscu prowadzone mają być prace przy sieci wodociągowej, co będzie się wiązało z wygrodzeniem studzienki. Utrudnienia mogą potrwać od godz. 7.30 w czwartek do godz. 15 w piątek.

Slalomem przez Sowińskiego

W piątek utrudnień można się spodziewać na środku skrzyżowania ul. Sowińskiego z Radziszewskiego. Na jezdni wygrodzona zostanie studzienka będąca włazem do komory wodociągowej. Prace mają się zacząć o godz. 20, czyli już po popołudniowym szczycie komunikacyjnym. Zwężenie jezdni powinno zniknąć nie później niż o godz. 14 w sobotę, chociaż wiele będzie zależeć od pogody.

Nawet 11 dni objazdów

Na wtorek (12 listopada) zapowiadane jest ponowne zamknięcie przejazdu pod przebudowywanym mostem kolejowym przy ul. Janowskiej. Jezdnia ma być zagrodzona o godz. 8 rano, ale tym razem na dłużej, bo nawet do 22 listopada włącznie.

– W przypadku szybszego wykonania robót ulica zostanie otwarta dla ruchu wcześniej – zastrzega Marcin Graczyk, dyrektor w spółce iKOM odpowiedzialnej za oznakowanie prac prowadzonych przy moście kolejowym. Szanse na wcześniejsze zakończenie prac są raczej duże.

Podczas robót obowiązywać ma objazd przez Diamentową, Romera, Nałkowskich i Żeglarską. Na taką trasę zostanie wysłana autobusowa linia nr 8, a obsługę Janowskiej ma zapewnić tymczasowa linia 708 kursująca od przystanku przy stacji pomp do końcowego „szóstki” przy Romera.

e-Wydanie
Czytaj więcej o:

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 5 listopada 2019 o 20:06
+15
Teraz gdy janowska jest otwarta przejazd diamentową trwa godzinę, to co będzie po zamknięciu? Czy władze miasta odbiorą mi dzieci jak będę stać dwie godziny wracać do domu?
Avatar
Gość / 5 listopada 2019 o 20:02
+15
Ja mam dość. Przez to cholerne PKP, które nie umie zorganizować remontu 2,5 roku w korku dojeżdżam. Latem jeszcze można było rowerem dojeżdżać ale też były niespodzianki bo ścieżki co chwilę zamknięte. Nie wiem, może powinno się wystąpić o odszkodowanie za ten bajzel.
Avatar
Gość / 5 listopada 2019 o 20:12
+13
Wzywam kierowców do organizacji strajku. Jeśli po zamknięciu Janowskiej na Diamentowej dalej będą zwężenia pod wiaduktem zgaśmy auta w korku i nie uruchamiajmy ich tak by sparaliżować cały lublin
Avatar
Gość / 6 listopada 2019 o 07:40
+9
Kiedy miasto połączy droga i mostem ul. Nałkowskich z Janowską??
Avatar
Gość / 5 listopada 2019 o 19:15
+8
A ruch pod wiaduktem kolejowym na diamentowej od dzis, jedną stroną w kierunku romera.
Avatar
Gość / 6 listopada 2019 o 05:53
+7
No to się zapowiada ponownie level hard na diamentowej. Życzę dużo cierpliwości. Pozdrawiam
Avatar
Z Wrotkowa / 5 listopada 2019 o 19:44
+5
Ja prdl, to jakiś qrwa żart!!
Avatar
Gość / 5 listopada 2019 o 21:49
+3
Debile znowu janowska nie mozna zrobic raz na zawsze kto tam rzadzi jakis lesny dziadek czy gamon bo go tata wkręcił
Avatar
Gość / 6 listopada 2019 o 19:09
+2
Debilizm jakich mało! Rozumiem, że jakiś pierwszy lepszy urzędas, który mieszka domyślam się, że w centrum i piechotką popierdzela do roboty wychodząc 10 minut wcześniej wyznacza termin zakmnięcia Janowskiej?! Zapraszamy do nas... Pokaże z miłą chęcią jak wygląda dzień od samego rana do wieczora, kiedy trzeba odwieźć dzieci do przedszkola i szkoły stojąc w korku jakieś 40 minut, pojechać do pracy na drugi koniec miasta, odebrać dzieci i tu powtórka z rozrywki tylko trochę dłuższa... godzina powrotu do domu... obiad na biegu i hop z powrotem do szkoły zawieźć syna na trening (ok. 30-40 minut) - poczekać na niego, bo przecież nie będę wracała do domu... no i kolejny powrót! Nie wspomnę o innych zajęciach, wizytach u lekrza czy jakichkolwiek rzeczach do załatwienia po drugiej stronie wiaduktu! Od domu do ronda na Jana Pawła mam 1 kilometr który jadę 5 minut. Jadąc na około mam 7 km i stojąc w korku jadę 40-60 minut. I tak 9 dni roboczych?! Przeliczenia są proste... Jeśli to trudne dla niektórych z urzędu proponuję wrzucić dane do excela!!! Naprawdę tak ciężko zamnknąć ulicę od piątku, soboty, co by prace trwały 2 weekendy, gdzie dla nas ludzi z Janowskiej byłoby to napewno jakieś ułatwienie? Ciężko pracować na 2 zmiany co by pracę skończyć szybciej? Takie jaja tylko w Polsce! Pieprzycie się z tym wiaduktem - normalnie szkoda słów!!!!! Przez prawie 2 tygodnie więcej będę siedziała za kierownicą niż przez ostatnie 2 miesiące! Kto mi odda za benzynę?????????
Debilizm jakich mało! Rozumiem, że jakiś pierwszy lepszy urzędas, który mieszka domyślam się, że w centrum i piechotką popierdzela do roboty wychodząc 10 minut wcześniej wyznacza termin zakmnięcia Janowskiej?! Zapraszamy do nas... Pokaże z miłą chęcią jak wygląda dzień od samego rana do wieczora, kiedy trzeba odwieźć dzieci do przedszkola i szkoły stojąc w korku jakieś 40 minut, pojechać do pracy na drugi koniec miasta, odebrać dzieci i tu powtórka z rozrywki tylko trochę dłuższa... godzina powrotu do domu... obiad na biegu i hop z powrotem ... rozwiń
Avatar
The truth USA / 5 listopada 2019 o 23:50
+1
Nigdy nie da się nikogo zadowolić żałosne te komentarze nic dodać nic ująć Żeby coś było dobre trzeba to przeczekać odjąć. Ale najlepiej narzekać tylko negatywne emocje i nastawienie
Avatar
Gość / 6 listopada 2019 o 19:09
+2
Debilizm jakich mało! Rozumiem, że jakiś pierwszy lepszy urzędas, który mieszka domyślam się, że w centrum i piechotką popierdzela do roboty wychodząc 10 minut wcześniej wyznacza termin zakmnięcia Janowskiej?! Zapraszamy do nas... Pokaże z miłą chęcią jak wygląda dzień od samego rana do wieczora, kiedy trzeba odwieźć dzieci do przedszkola i szkoły stojąc w korku jakieś 40 minut, pojechać do pracy na drugi koniec miasta, odebrać dzieci i tu powtórka z rozrywki tylko trochę dłuższa... godzina powrotu do domu... obiad na biegu i hop z powrotem do szkoły zawieźć syna na trening (ok. 30-40 minut) - poczekać na niego, bo przecież nie będę wracała do domu... no i kolejny powrót! Nie wspomnę o innych zajęciach, wizytach u lekrza czy jakichkolwiek rzeczach do załatwienia po drugiej stronie wiaduktu! Od domu do ronda na Jana Pawła mam 1 kilometr który jadę 5 minut. Jadąc na około mam 7 km i stojąc w korku jadę 40-60 minut. I tak 9 dni roboczych?! Przeliczenia są proste... Jeśli to trudne dla niektórych z urzędu proponuję wrzucić dane do excela!!! Naprawdę tak ciężko zamnknąć ulicę od piątku, soboty, co by prace trwały 2 weekendy, gdzie dla nas ludzi z Janowskiej byłoby to napewno jakieś ułatwienie? Ciężko pracować na 2 zmiany co by pracę skończyć szybciej? Takie jaja tylko w Polsce! Pieprzycie się z tym wiaduktem - normalnie szkoda słów!!!!! Przez prawie 2 tygodnie więcej będę siedziała za kierownicą niż przez ostatnie 2 miesiące! Kto mi odda za benzynę?????????
Debilizm jakich mało! Rozumiem, że jakiś pierwszy lepszy urzędas, który mieszka domyślam się, że w centrum i piechotką popierdzela do roboty wychodząc 10 minut wcześniej wyznacza termin zakmnięcia Janowskiej?! Zapraszamy do nas... Pokaże z miłą chęcią jak wygląda dzień od samego rana do wieczora, kiedy trzeba odwieźć dzieci do przedszkola i szkoły stojąc w korku jakieś 40 minut, pojechać do pracy na drugi koniec miasta, odebrać dzieci i tu powtórka z rozrywki tylko trochę dłuższa... godzina powrotu do domu... obiad na biegu i hop z powrotem ... rozwiń
Avatar
Claudia Klein / 6 listopada 2019 o 09:02
-8
Czy potrzebujesz pożyczki w celu konsolidacji zadłużenia przy przystępnej stopie procentowej? Lub potrzebujesz pożyczki z powodów osobistych lub pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub rozszerzenie działalności itp. Zainteresowane strony powinny skontaktować się z nami w celu uzyskania dalszych informacji za pośrednictwem poczty e-mail: | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | Jeśli chodzi o pożyczanie przez Internet, jesteśmy bardzo wiarygodni i godni zaufania. Skontaktuj się z nami już dziś, koniecznie musisz współpracować z odpowiednią firmą. Pomożemy Ci uzyskać najlepszą stawkę za pożyczkę, niezależnie od kredytu !!! Jeśli szukasz jakiejkolwiek pożyczki, trafiłeś we właściwe miejsce. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem poczty e-mail: | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | Oferujemy doradztwo finansowe dla klientów, firm poszukujących finansowania dłużnego / pożyczkowego i poszukujących kapitału obrotowego na rozpoczęcie nowej działalności lub rozszerzenie istniejącej działalności. Zainteresowane strony powinny skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem poczty e-mail: spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | Oferujemy wszystkie rodzaje pożyczek
Czy potrzebujesz pożyczki w celu konsolidacji zadłużenia przy przystępnej stopie procentowej? Lub potrzebujesz pożyczki z powodów osobistych lub pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub rozszerzenie działalności itp. Zainteresowane strony powinny skontaktować się z nami w celu uzyskania dalszych informacji za pośrednictwem poczty e-mail: | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | Jeśli chodzi o pożyczanie przez Internet, jesteśmy bardzo wiarygodni i godni zaufania. Skontaktuj się z nami ... rozwiń
Avatar
Gość / 6 listopada 2019 o 07:40
+9
Kiedy miasto połączy droga i mostem ul. Nałkowskich z Janowską??
Avatar
Gość / 6 listopada 2019 o 05:53
+7
No to się zapowiada ponownie level hard na diamentowej. Życzę dużo cierpliwości. Pozdrawiam
Avatar
Kazio / 5 listopada 2019 o 23:53
-6
Co tam ulice, szybko otworzyć lodowisko, aqua park, robić rzeźby do parku nad bystrzycą - to są dopiero priorytety, bez nich żyć się nie da!
Avatar
The truth USA / 5 listopada 2019 o 23:50
+1
Nigdy nie da się nikogo zadowolić żałosne te komentarze nic dodać nic ująć Żeby coś było dobre trzeba to przeczekać odjąć. Ale najlepiej narzekać tylko negatywne emocje i nastawienie
Avatar
Gość / 5 listopada 2019 o 21:49
+3
Debile znowu janowska nie mozna zrobic raz na zawsze kto tam rzadzi jakis lesny dziadek czy gamon bo go tata wkręcił
Avatar
Gość / 5 listopada 2019 o 20:12
+13
Wzywam kierowców do organizacji strajku. Jeśli po zamknięciu Janowskiej na Diamentowej dalej będą zwężenia pod wiaduktem zgaśmy auta w korku i nie uruchamiajmy ich tak by sparaliżować cały lublin
Avatar
Gość / 5 listopada 2019 o 20:06
+15
Teraz gdy janowska jest otwarta przejazd diamentową trwa godzinę, to co będzie po zamknięciu? Czy władze miasta odbiorą mi dzieci jak będę stać dwie godziny wracać do domu?
Avatar
Gość / 5 listopada 2019 o 20:02
+15
Ja mam dość. Przez to cholerne PKP, które nie umie zorganizować remontu 2,5 roku w korku dojeżdżam. Latem jeszcze można było rowerem dojeżdżać ale też były niespodzianki bo ścieżki co chwilę zamknięte. Nie wiem, może powinno się wystąpić o odszkodowanie za ten bajzel.
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Planujesz wesele? Koniecznie odwiedź Targi Ślubne ONA&ON!
galeria
film

Planujesz wesele? Koniecznie odwiedź Targi Ślubne ONA&ON! 0

Zmysłowe suknie ślubne, garnitury i dodatki, przepyszne torty, dekoracje kwiatowe, zaproszenia, fotolustra i oczywiście obrączki – łącznie ponad 125 firm. To tylko mały fragment tego, co pojawi się na Targach Ślubnych ONA&ON. Już 30 listopada i 1 grudnia hala Targów Lublin wypełni się po brzegi ślubnymi inspiracjami. Nie zabraknie widowiskowych pokazów ekskluzywnych kolekcji ślubnych na sezon 2020, występów muzycznych i konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Z myślą o zmęczonych ślubnymi sprawunkami Panach przygotowana zostanie również specjalna strefa relaksu.

Zdaniem prokuratora Zbigniew Ziobro nie agitował w ratuszu. A koszulki z kandydatem „przejawem sympatii”

Zdaniem prokuratora Zbigniew Ziobro nie agitował w ratuszu. A koszulki z kandydatem „przejawem sympatii” 39 3

Nie będzie kary za nielegalną agitację wyborczą w zamojskim ratuszu. Zbigniew Ziobro wspierał tam swojego kandydata do sejmu. Śledczy uznali, że skoro działo się to podczas konferencji prasowej, to prezentowanych na spotkaniu materiałów nie można uznać za wyborcze.

Zespół Szkół nr 1 w Lublinie hucznie świętuje 70-lecie powstania [zdjęcia]
galeria

Zespół Szkół nr 1 w Lublinie hucznie świętuje 70-lecie powstania [zdjęcia] 15 1

Zespół Szkół nr 1 w Lublinie im. Władysława Grabskiego hucznie świętuje 70 rocznicę powstania.

Policjanci odzyskali skradziony w Lublinie samochód. Niestety już w takim stanie

Policjanci odzyskali skradziony w Lublinie samochód. Niestety już w takim stanie 8 2

Do kradzieży samochodu hyundai doszło na ulicy Bursaki w Lublinie.

Urząd zapłacił zbyt wysokie odprawy. Poproszą byłych starostów o zwrot pieniędzy?

Urząd zapłacił zbyt wysokie odprawy. Poproszą byłych starostów o zwrot pieniędzy? 12 8

Zawyżanie odpraw i ekwiwalentów dla byłych starostów, a także doprowadzenie do przedawnienia należności podatkowych - to część z kilkunastu nieprawidłowości, jakie stwierdzili kontrolerzy Regionalnej Izby Obrachunkowej w puławskim Starostwie Powiatowym

Puławy: Piknik Albertyński i kwesta na rzecz schroniska dla bezdomnych
17 listopada 2019, 12:00

Puławy: Piknik Albertyński i kwesta na rzecz schroniska dla bezdomnych 0 0

Święty Brat Albert patronuje miastu Puławy od 20 lat. Z okazji rocznicy, a także 30-lecia jego kanonizacji, w mieście zaplanowano jubileuszowe uroczystości. Wśród nich - wyświetlenie filmu oraz Piknik Albertyński.

Zmiana wiceprezesa Portu Lotniczego Lublin

Zmiana wiceprezesa Portu Lotniczego Lublin 5 17

Rada Nadzorcza Portu Lotniczego Lublin powołała w czwartek nowego wiceprezesa – Adama Klinerta. Zajął on miejsce Włodzimierza Wysockiego, który pełnił obowiązki wiceprezesa lotniska od listopada 2016 r.

Były poseł PiS Krzysztof Michałkiewicz ma nową pracę. Nowa minister wręczyła powołanie

Były poseł PiS Krzysztof Michałkiewicz ma nową pracę. Nowa minister wręczyła powołanie 53 28

Krzysztof Michałkiewicz został dziś powołany na prezesa Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Solarna wiata w Puławach naprawiona. Znów naładujesz tu telefon

Solarna wiata w Puławach naprawiona. Znów naładujesz tu telefon 51 4

Nie ma sposobu na puławskich wandali. Bazgrzą po elewacjach budynków, ich ofiarą padały już m.in. dystrybutory wody pitnej, luneta obserwacyjna przy ul. 6 Sierpnia, a w ostatnim czasie także obywatelskie rowery miejskie.

Start Lublin kontra Trefl Sopot. Pokonać rywala i kontuzje

Start Lublin kontra Trefl Sopot. Pokonać rywala i kontuzje 0 3

Start w sobotę zagra na wyjeździe z Treflem Sopot. Z powodu plagi kontuzji ekipa z Lublina zdecydowała się na podpisanie kontraktu z nowym rozgrywającym – Grzegorzem Grochowskim

Niezwykłe ślubowanie z ceremoniałem wojskowym. Tak jest w XIV LO w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Niezwykłe ślubowanie z ceremoniałem wojskowym. Tak jest w XIV LO w Lublinie [zdjęcia] 73 5

Uczniowie klas pierwszych XIV Liceum Ogólnokształcącego im. Zbigniewa Herberta w Lublinie w piątek złożyli ślubowanie.

7-latek jechał nieoświetlonym rowerem, bez odblasków. W dziecko wjechał samochód

7-latek jechał nieoświetlonym rowerem, bez odblasków. W dziecko wjechał samochód 40 7

Do groźnego wypadku doszło w czwartek popołudniu w miejscowości Przytyki (gmina Chodel).

Kiedy pensjonariusze wrócą do DPS przy Głowackiego?

Kiedy pensjonariusze wrócą do DPS przy Głowackiego? 0 0

Wiosną 2021 r. mieszkańcy wrócą do Domu Pomocy Społecznej przy Głowackiego – zapowiedział prezydent Krzysztof Żuk. Do kwietnia przyszłego roku odtworzony ma być dach na budynku, który w ostatnim dniu sierpnia uległ pożarowi.

Kolej sprzedaje budynek w Lublinie

Kolej sprzedaje budynek w Lublinie 0 1