Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

10 czerwca 2014 r.
20:56
Edytuj ten wpis

W końcu odpowiedzieli. Tyle zarabiają szefowie MKK

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
4 9 A A

Miejska Korporacja Komunikacyjna ujawniła w końcu zarobki swojego kierownictwa. O takie dane poprosiła jeszcze w listopadzie lubelska Fundacja Wolności powołując się na Ustawę o dostępie do informacji publicznej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Spółka odmówiła twierdząc, że jest podmiotem prywatnym i ta ustawa jej nie dotyczy. Fundacja zaskarżyła odmowę do sądu i wygrała. Sąd uznał, że MKK powinna być traktowana jak spółka miejska, bo w 99 proc. jest własnością Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego, czyli spółki należącej do miasta.

Wyrok zapadł 18 marca i zobowiązywał MKK do udzielenia informacji, o które prosiła fundacja. Spółka mogła odwołać się do wyższej instancji, ale tego nie zrobiła i zwlekała z udzieleniem odpowiedzi. Nieoficjalnie wiadomo, że firma liczyła na 60-dniowy termin na odwołanie się. Ale przeliczyła się, bo miała na to tylko miesiąc. Odpowiedzi udzieliła, gdy fundacja wysłała jej ponaglenie.

Spółka musiała też zwrócić Fundacji Wolności koszty postępowania sądowego, które wyniosły 200 zł. Zrobiła to w piątek. Teraz fundacja prosi o kolejną informację. - Wysłaliśmy do spółki miejskiej MKK wniosek o udzielenie informacji publicznej w zakresie kosztów, jakie spółka poniosła zatrudniając zewnętrznego radcę prawnego, który ją reprezentował przed Wojewódzkim Sądem Administracyjnym - informuje Krzysztof Jakubowski, prezes fundacji.

MKK działa od 2001 r. Przez lata prowadziła kontrolę biletów w Lublinie, świadczy też usługi ochrony, prowadzi stację paliw, zajmuje się sprzątaniem, a także szkoleniami kierowców. W imieniu miasta administruje dworcem busów obok cerkwi, targowiskiem przy Ruskiej, pawilonami handlowymi przed cmentarzem na Majdanku i przejętym przez miasto terenem dawnego Dworca Południowego PKS, gdzie mieści się dworzec busów. MKK jest też inkasentem opłaty targowej na rzecz miasta.
Ile zarabiają szefowie MKK

W radzie nadzorczej w listopadzie zasiadali: Marek Grzelaczyk, Zbigniew Pastuszak i Andrzej Pryzowicz. Średnie miesięczne wynagrodzenie na jednego członka rady w okresie od stycznia do listopada ub. r. wynosiło 646,51 zł. W tym samym okresie średnie miesięczne wynagrodzenie zarządu (w listopadzie zarząd działał w składzie: Janusz Wilk, Wojciech Sobiesiak, Mariusz Nowak) wyniosło 5114,16 zł.

MKK odpowiedziała też na pytanie o koszty zakupu i montażu wiat dla handlujących przy cmentarzu na Majdanku. W 2013 r. koszty wyniosły 220 tys. złotych netto. W 2014 r. na 12 rat leasingowych spółka wyda 205 tys.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 17 lipca 2015 o 15:13
0

To jedna wielka,czerwona sitwa jest,jeden drugiemu dupy daje.

Avatar
marian / 17 lipca 2015 o 13:18
0

Dlaczego pan Wojciech S. jest wiceprezesem MKK bo to koleżka pana prezydenta musiał dać mu stanowisko bo u Lenartowicza nie chcą o nim słyszeć.

Avatar
Gość / 22 czerwca 2015 o 20:18
0
MKK-SPOLKA KTORA WYKANCZA FINANSOWO!KAZA PLACIC ZA DASZKI KTORE MAJA POWSTAC PRZY PAWILONACH NA MAJDANKU.KOSZT DASZKU-4 100ZL,WYNAJMUJACY PAWILONY MAJA ZAPLACIC-2 500ZL. A SPOLKA Z LASKA DOLOZY 1 500ZL.NIKT NAWET NIE PYTA CZY WYNAJMUJACYCH STAC NA ZAPLACENIE TAKICH PIENIEDZY,POMIJAJAC FAKT ZE DASZKI POWINNY BYLY POWSTAC ROK TEMU W MAJU 2014-ZGODNIE Z UMOWA.KOSZTY UTRYMANIA PAWILONU CALY CZAS ROSNA,LUDZIE JUZ NIE MAJA ZA CO PLACIC TAK WYSOKICH CZYNSZOW I OPLAT ZWIAZANYCH Z PAWILONAMI,TJ-CZYNSZ,SWIATLO,SMIECI,DASZKI,WODA,PLAC-CODZIENNA OPLATA,PLATNA TOALETA ZA KTORA TRZEBA PLACIC 1ZL-ZA KAZDE WEJSCIE!-ZENADA!-LUDZIE PLACA CZYNSZE I OKAZUJE SIE ZE UBIKACJA JEST ODPLATNA-OD 22.06.2015-ZA CO JESZCZE BEDZIEMY PLACIC????-PARKING???POMIJAJAC FAKT ZE PAWILONY NIE SA PRZYSTOSOWANE POD KWIACIARNIE-W LECIE W SRODKU TEMPERATURA SIEGA 40STOPNI-PRZY OTWARTYCH DRZWIACH A PRZY ZAMKNIETYCH 60STOPNI.KWIATY W TAKICH WARUNKACH SIE GOTUJA A LUDZIE MALO NIE ZASLABNA I NIKOGO TO NIE OBCHODZI.LUDZIE NIE DAJA RADY TEGO WSZYSTKIEGO PLACIC KOSZTY SA OGROMNE A ZAROBIC TRZEBA-TYLKO NIE SOBIE!-SPOLCE NA KTORA WSZYSCY ORAJA CODZIENNIE.NIKOGO NIE INTERESUJE TO ZE SA DNI ZE NIE MOZNA UTARGOWAC NA 20ZL.-A TYLE WYNOSI OPLATA DZIENNA ZA WYSTAWIENIE SWOJEGO TOWARU I OTWOZENIE DRZWI KLUCZEM.PARANOJA CO WYPRAWIA NOWY WICEPREZES-NOWAK,LUDZI MA GORSZYCH OD SIEBIE....A SAM WIADOMO ILE ZARABIA!I TAK WLASNIE WYGLADAJA RZADY SPOLKI-DORABIANIE SIE NA LUDZKIEJ KRZYWDZIE!-PYTANIE JAK DLUGO JESZCZE LUDZIE TO WYTRZYMAJA????-I SIE UTRZYMAJA????
MKK-SPOLKA KTORA WYKANCZA FINANSOWO!KAZA PLACIC ZA DASZKI KTORE MAJA POWSTAC PRZY PAWILONACH NA MAJDANKU.KOSZT DASZKU-4 100ZL,WYNAJMUJACY PAWILONY MAJA ZAPLACIC-2 500ZL. A SPOLKA Z LASKA DOLOZY 1 500ZL.NIKT NAWET NIE PYTA CZY WYNAJMUJACYCH STAC NA ZAPLACENIE TAKICH PIENIEDZY,POMIJAJAC FAKT ZE DASZKI POWINNY BYLY POWSTAC ROK TEMU W MAJU 2014-ZGODNIE Z UMOWA.KOSZTY UTRYMANIA PAWILONU CALY CZAS ROSNA,LUDZIE JUZ NIE MAJA ZA CO PLACIC TAK WYSOKICH CZYNSZOW I OPLAT ZWIAZANYCH Z PAWILONAMI,TJ-CZYNSZ,SWIATLO,SMIECI,DASZKI,WODA,PLAC-CODZIENNA OPLATA... rozwiń
Avatar
art. 61 Konstytucji RP / 11 czerwca 2014 o 08:57
0

Przecież tu nie szło o taka czy inną wysokość wynagrodzeń, a próbę utrzymania za przeproszeniem publicznego majątku poza jakąkolwiek społeczną kontrolą.

Byłem na rozprawie w WSA, która obnażyła do cna do czego gotowy posunąć się lokalny "układ zamknięty". Koszty postępowania i wynagrodzenia dla prawnika MKK powinien z własnej kieszeni pokryć prezydent Krzysztof Żuk, bo to on odpowiada jednoosobowo za to co się dzieje w spółkach z udziałami lub akcjonariatem Gminy Lublin.

Prawnik przed Wysokim Sądem potwierdził nieprawdę o statusie formalno-prawnym tej spółki  i próbował dezawuować oraz wprawiać w zakłopotanie drugą stronę.

Rzecznicy prasowi prezydenta również utrzymywali, że jest to to prywatna spółka. Radni miejscy, którzy biorą diety za pełnienie funkcji kontrolno-stanowiących nie potrafili zrobić nawet 1/100 tego, co wolontariusz w osobie prezesa Fundacji Wolności.

To co zostało ujawnione na wniosek Fundacji Wolności w MKK otwiera bramę bezradnym radnym, a znając z KRS akta tej spółki zapewniam, że jest tam co kontrolować i o to chodziło, a nie równowartość 4 najniższych płac w mieście Lublin.

Z drugiej strony rzecz biorąc właściciel dowolnej prywatnej firmy musi mieć minimum 30 tysięcy złotych obrotu miesięcznie i nie więcej niż 25 tysięcy kosztów żeby mieć równowartość wynagrodzenia prezesa spółki, która przynosi straty...

Gratulacje dla Fundacji Wolności, która będąc na własnym utrzymaniu zrobiła w kwartał więcej niż utrzymywana z pieniędzy podatników cała rada Miasta Lublin na czele z jej przewodniczącym.

Mirrorem sprawy MKK było uderzenie w radnego, który podpisał w tym samym czasie dwie różne listy obecności z jednej miejskiej sesji.

Reasumując sprawa MKK może być dla każdego z czytelników precedensem do zajrzenia tam gdzie nawet prokuratura boi się zaglądać ;)

Przecież tu nie szło o taka czy inną wysokość wynagrodzeń, a próbę utrzymania za przeproszeniem publicznego majątku poza jakąkolwiek społeczną kontrolą.

Byłem na rozprawie w WSA, która obnażyła do cna do czego gotowy posunąć się lokalny "układ zamknięty". Koszty postępowania i wynagrodzenia dla prawnika MKK powinien z własnej kieszeni pokryć prezydent Krzysztof Żuk, bo to on odpowiada jednoosobowo za to co się dzieje w spółkach z udziałami lub akcjonariatem Gminy Lublin.

Prawnik przed Wysokim Sądem potwierdził nieprawdę o ... rozwiń

Avatar
jurek / 11 czerwca 2014 o 05:21
0

 Oby tyle zarabiali kierowcy  !!!!!!!!!!!!!!ale o tym nie napiszą.  Wypłata srednia to 1800 zł. Zeby tyle zarabiał mężczyzna  i to  z jaką odpowiedzialnościa nie wozi przeciez ziemniaków tylko ludzi. o zgroza .............. Dajcie podwyżke kierowcom !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To tak jak w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim - Niektórzy dyrektorzy, zastępcy dyrektorów po 10 tysięcy miesięcznie, a pracownicy po 1500 zł netto. Ważne żeby kadra kierownicza i ludzie zaufani dobrze zarabiali. A ty robolu siedź na d..... i ciesz się, że masz robotę.

To tak jak w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim - Niektórzy dyrektorzy, zastępcy dyrektorów po 10 tysięcy miesięcznie, a pracownicy po 1500 zł netto. Ważne żeby kadra kierownicza i ludzie zaufani dobrze zarabiali. A ty robolu siedź na d..... i ciesz się, że masz robotę.

rozwiń
Avatar
andrzej / 11 czerwca 2014 o 05:16
0

A w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim w Lublinie szykują się podwyżki dla bardzo dużej grupy pracowników. Na razie to wielka tajemnica - po ile i kto dostanie.

Avatar
olo / 10 czerwca 2014 o 23:25
0

Prószkowski za czytanie gazet bierze 11 000 zł, nic nie wybudował nic nie robi , ciekawe co na to jarek kaczyński , na wybory samorządowe z takim balastem bedzie słabo ;)

a może by radni jeszcze raz sobie przegłosowali pensję

Avatar
Magda / 10 czerwca 2014 o 21:37
0

 Oby tyle zarabiali kierowcy  !!!!!!!!!!!!!!ale o tym nie napiszą.  Wypłata srednia to 1800 zł. Zeby tyle zarabiał mężczyzna  i to  z jaką odpowiedzialnościa nie wozi przeciez ziemniaków tylko ludzi. o zgroza .............. Dajcie podwyżke kierowcom !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar
jjj / 10 czerwca 2014 o 21:24
0

Nic ciekawego.

Avatar
Gość / 17 lipca 2015 o 15:13
0

To jedna wielka,czerwona sitwa jest,jeden drugiemu dupy daje.

Avatar
marian / 17 lipca 2015 o 13:18
0

Dlaczego pan Wojciech S. jest wiceprezesem MKK bo to koleżka pana prezydenta musiał dać mu stanowisko bo u Lenartowicza nie chcą o nim słyszeć.

Avatar
Gość / 22 czerwca 2015 o 20:18
0
MKK-SPOLKA KTORA WYKANCZA FINANSOWO!KAZA PLACIC ZA DASZKI KTORE MAJA POWSTAC PRZY PAWILONACH NA MAJDANKU.KOSZT DASZKU-4 100ZL,WYNAJMUJACY PAWILONY MAJA ZAPLACIC-2 500ZL. A SPOLKA Z LASKA DOLOZY 1 500ZL.NIKT NAWET NIE PYTA CZY WYNAJMUJACYCH STAC NA ZAPLACENIE TAKICH PIENIEDZY,POMIJAJAC FAKT ZE DASZKI POWINNY BYLY POWSTAC ROK TEMU W MAJU 2014-ZGODNIE Z UMOWA.KOSZTY UTRYMANIA PAWILONU CALY CZAS ROSNA,LUDZIE JUZ NIE MAJA ZA CO PLACIC TAK WYSOKICH CZYNSZOW I OPLAT ZWIAZANYCH Z PAWILONAMI,TJ-CZYNSZ,SWIATLO,SMIECI,DASZKI,WODA,PLAC-CODZIENNA OPLATA,PLATNA TOALETA ZA KTORA TRZEBA PLACIC 1ZL-ZA KAZDE WEJSCIE!-ZENADA!-LUDZIE PLACA CZYNSZE I OKAZUJE SIE ZE UBIKACJA JEST ODPLATNA-OD 22.06.2015-ZA CO JESZCZE BEDZIEMY PLACIC????-PARKING???POMIJAJAC FAKT ZE PAWILONY NIE SA PRZYSTOSOWANE POD KWIACIARNIE-W LECIE W SRODKU TEMPERATURA SIEGA 40STOPNI-PRZY OTWARTYCH DRZWIACH A PRZY ZAMKNIETYCH 60STOPNI.KWIATY W TAKICH WARUNKACH SIE GOTUJA A LUDZIE MALO NIE ZASLABNA I NIKOGO TO NIE OBCHODZI.LUDZIE NIE DAJA RADY TEGO WSZYSTKIEGO PLACIC KOSZTY SA OGROMNE A ZAROBIC TRZEBA-TYLKO NIE SOBIE!-SPOLCE NA KTORA WSZYSCY ORAJA CODZIENNIE.NIKOGO NIE INTERESUJE TO ZE SA DNI ZE NIE MOZNA UTARGOWAC NA 20ZL.-A TYLE WYNOSI OPLATA DZIENNA ZA WYSTAWIENIE SWOJEGO TOWARU I OTWOZENIE DRZWI KLUCZEM.PARANOJA CO WYPRAWIA NOWY WICEPREZES-NOWAK,LUDZI MA GORSZYCH OD SIEBIE....A SAM WIADOMO ILE ZARABIA!I TAK WLASNIE WYGLADAJA RZADY SPOLKI-DORABIANIE SIE NA LUDZKIEJ KRZYWDZIE!-PYTANIE JAK DLUGO JESZCZE LUDZIE TO WYTRZYMAJA????-I SIE UTRZYMAJA????
MKK-SPOLKA KTORA WYKANCZA FINANSOWO!KAZA PLACIC ZA DASZKI KTORE MAJA POWSTAC PRZY PAWILONACH NA MAJDANKU.KOSZT DASZKU-4 100ZL,WYNAJMUJACY PAWILONY MAJA ZAPLACIC-2 500ZL. A SPOLKA Z LASKA DOLOZY 1 500ZL.NIKT NAWET NIE PYTA CZY WYNAJMUJACYCH STAC NA ZAPLACENIE TAKICH PIENIEDZY,POMIJAJAC FAKT ZE DASZKI POWINNY BYLY POWSTAC ROK TEMU W MAJU 2014-ZGODNIE Z UMOWA.KOSZTY UTRYMANIA PAWILONU CALY CZAS ROSNA,LUDZIE JUZ NIE MAJA ZA CO PLACIC TAK WYSOKICH CZYNSZOW I OPLAT ZWIAZANYCH Z PAWILONAMI,TJ-CZYNSZ,SWIATLO,SMIECI,DASZKI,WODA,PLAC-CODZIENNA OPLATA... rozwiń
Avatar
art. 61 Konstytucji RP / 11 czerwca 2014 o 08:57
0

Przecież tu nie szło o taka czy inną wysokość wynagrodzeń, a próbę utrzymania za przeproszeniem publicznego majątku poza jakąkolwiek społeczną kontrolą.

Byłem na rozprawie w WSA, która obnażyła do cna do czego gotowy posunąć się lokalny "układ zamknięty". Koszty postępowania i wynagrodzenia dla prawnika MKK powinien z własnej kieszeni pokryć prezydent Krzysztof Żuk, bo to on odpowiada jednoosobowo za to co się dzieje w spółkach z udziałami lub akcjonariatem Gminy Lublin.

Prawnik przed Wysokim Sądem potwierdził nieprawdę o statusie formalno-prawnym tej spółki  i próbował dezawuować oraz wprawiać w zakłopotanie drugą stronę.

Rzecznicy prasowi prezydenta również utrzymywali, że jest to to prywatna spółka. Radni miejscy, którzy biorą diety za pełnienie funkcji kontrolno-stanowiących nie potrafili zrobić nawet 1/100 tego, co wolontariusz w osobie prezesa Fundacji Wolności.

To co zostało ujawnione na wniosek Fundacji Wolności w MKK otwiera bramę bezradnym radnym, a znając z KRS akta tej spółki zapewniam, że jest tam co kontrolować i o to chodziło, a nie równowartość 4 najniższych płac w mieście Lublin.

Z drugiej strony rzecz biorąc właściciel dowolnej prywatnej firmy musi mieć minimum 30 tysięcy złotych obrotu miesięcznie i nie więcej niż 25 tysięcy kosztów żeby mieć równowartość wynagrodzenia prezesa spółki, która przynosi straty...

Gratulacje dla Fundacji Wolności, która będąc na własnym utrzymaniu zrobiła w kwartał więcej niż utrzymywana z pieniędzy podatników cała rada Miasta Lublin na czele z jej przewodniczącym.

Mirrorem sprawy MKK było uderzenie w radnego, który podpisał w tym samym czasie dwie różne listy obecności z jednej miejskiej sesji.

Reasumując sprawa MKK może być dla każdego z czytelników precedensem do zajrzenia tam gdzie nawet prokuratura boi się zaglądać ;)

Przecież tu nie szło o taka czy inną wysokość wynagrodzeń, a próbę utrzymania za przeproszeniem publicznego majątku poza jakąkolwiek społeczną kontrolą.

Byłem na rozprawie w WSA, która obnażyła do cna do czego gotowy posunąć się lokalny "układ zamknięty". Koszty postępowania i wynagrodzenia dla prawnika MKK powinien z własnej kieszeni pokryć prezydent Krzysztof Żuk, bo to on odpowiada jednoosobowo za to co się dzieje w spółkach z udziałami lub akcjonariatem Gminy Lublin.

Prawnik przed Wysokim Sądem potwierdził nieprawdę o ... rozwiń

Avatar
jurek / 11 czerwca 2014 o 05:21
0

 Oby tyle zarabiali kierowcy  !!!!!!!!!!!!!!ale o tym nie napiszą.  Wypłata srednia to 1800 zł. Zeby tyle zarabiał mężczyzna  i to  z jaką odpowiedzialnościa nie wozi przeciez ziemniaków tylko ludzi. o zgroza .............. Dajcie podwyżke kierowcom !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To tak jak w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim - Niektórzy dyrektorzy, zastępcy dyrektorów po 10 tysięcy miesięcznie, a pracownicy po 1500 zł netto. Ważne żeby kadra kierownicza i ludzie zaufani dobrze zarabiali. A ty robolu siedź na d..... i ciesz się, że masz robotę.

To tak jak w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim - Niektórzy dyrektorzy, zastępcy dyrektorów po 10 tysięcy miesięcznie, a pracownicy po 1500 zł netto. Ważne żeby kadra kierownicza i ludzie zaufani dobrze zarabiali. A ty robolu siedź na d..... i ciesz się, że masz robotę.

rozwiń
Avatar
andrzej / 11 czerwca 2014 o 05:16
0

A w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim w Lublinie szykują się podwyżki dla bardzo dużej grupy pracowników. Na razie to wielka tajemnica - po ile i kto dostanie.

Avatar
olo / 10 czerwca 2014 o 23:25
0

Prószkowski za czytanie gazet bierze 11 000 zł, nic nie wybudował nic nie robi , ciekawe co na to jarek kaczyński , na wybory samorządowe z takim balastem bedzie słabo ;)

a może by radni jeszcze raz sobie przegłosowali pensję

Avatar
Magda / 10 czerwca 2014 o 21:37
0

 Oby tyle zarabiali kierowcy  !!!!!!!!!!!!!!ale o tym nie napiszą.  Wypłata srednia to 1800 zł. Zeby tyle zarabiał mężczyzna  i to  z jaką odpowiedzialnościa nie wozi przeciez ziemniaków tylko ludzi. o zgroza .............. Dajcie podwyżke kierowcom !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar
jjj / 10 czerwca 2014 o 21:24
0

Nic ciekawego.

Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pieszy zginął na poboczu. Kierowca peugeota wymijał inne auto

Pieszy zginął na poboczu. Kierowca peugeota wymijał inne auto 1 0

43-letni mieszkaniec gminy Rudnik zginął w wypadku na drodze wojewódzkiej w miejscowości Płonka w powiecie krasnostawskim

"Impresjoniści i postimpresjoniści" - wystawa 3D w Targach Lublin
30 marca 2019, 0:00

"Impresjoniści i postimpresjoniści" - wystawa 3D w Targach Lublin 0 0

W dniach 30-31 marca w godz. 13-17 w siedzibie Targów Lublin będzie można podziwiać wystawę "Impresjoniści i postimpresjoniści" w trójwymiarze.

Aeroklub Lubelski znów zorganizuje balonowe mistrzostwa świata w Nałęczowie
galeria

Aeroklub Lubelski znów zorganizuje balonowe mistrzostwa świata w Nałęczowie 0 1

Dobra wiadomość dla miłośników sportów balonowych. Aeroklub Lubelski po raz kolejny zorganizuje Balonowe Mistrzostwa Świata Kobiet. Impreza odbędzie się w Nałęczowie w przyszłym roku. Decyzja zapadła na konferencji w Stambule

Dom Dziecka w Maniach. Dzieci już wprowadziły się do nowego domu

Dom Dziecka w Maniach. Dzieci już wprowadziły się do nowego domu 0 0

W Maniach (gm. Międzyrzec Podlaski) oficjalnie otwarto Dom Dziecka. Powstał w budynku po byłej szkole.

Policjanci przeszukali mieszkanie 25-latki na Czechowie. Grozi jej 10 lat więzienia

Policjanci przeszukali mieszkanie 25-latki na Czechowie. Grozi jej 10 lat więzienia 4 3

Około 100 gramów marihuany miała w domu mieszkanka lubelskiego Czechowa

Wypadek w Opolu Lubelskim. 37-latka z dzieckiem w szpitalu

Wypadek w Opolu Lubelskim. 37-latka z dzieckiem w szpitalu 0 1

Opolscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w piątek w Opolu Lubelskim na ul. Józefowskiej.

Cierpiący pacjent krążył między szpitalami. 63-latek zmarł
film

Cierpiący pacjent krążył między szpitalami. 63-latek zmarł 0 5

Szukająca pomocy dla cierpiącego ojca rodzina przez półtorej doby woziła go od szpitala do szpitala. Pacjenta wypisano dwukrotnie, raz bez wykonania żadnych badań. Mężczyzna zmarł.

Wypadek na obwodnicy Lublina. Wyprzedzał, doszło do dachowania [zdjęcia]
galeria

Wypadek na obwodnicy Lublina. Wyprzedzał, doszło do dachowania [zdjęcia] 5 2

Dwa samochody zderzyły się na obwodnicy Lublina

Lublin: Zaparkowała i... zablokowała przejazd kilkunastu ciężarówkom [zdjęcia]
galeria

Lublin: Zaparkowała i... zablokowała przejazd kilkunastu ciężarówkom [zdjęcia] 25 17

Źle zaparkowany ford mondeo zablokował dziś rano przejazd ul. Berylową w Lublinie

Kuba płakał. Kiedy się nieco uspokoił zapytał: Czy pan mnie uratuje? Odpowiedziałem: Tak, Kubuś, uratuję cię
Magazyn
galeria

Kuba płakał. Kiedy się nieco uspokoił zapytał: Czy pan mnie uratuje? Odpowiedziałem: Tak, Kubuś, uratuję cię 232 7

Katarzyna Zielińska, mama 3-latka: Dla mnie to był cud. Chyba sam Anioł Stróż czuwał nad Kubą. Syn wpadł do 12-metrowej studni i nic mu się nie stało. Mateusz Koszałka, naczelnik OSP KSRG Annopol, pierwszy dotarł do dziecka: Kuba płakał. Kiedy się nieco uspokoił zapytał: Czy pan mnie uratuje? Odpowiedziałem: Tak, Kubuś, uratuję cię

Pożar w Rudniku. Spłonął dom, jedna osoba nie żyje

Pożar w Rudniku. Spłonął dom, jedna osoba nie żyje 9 4

Do tragicznego w skutkach pożaru doszło w miejscowości Rudnik w powiecie krasnostawskim

Kuchnia na Wielki Post: Najlepsze przepisy na ryby

Kuchnia na Wielki Post: Najlepsze przepisy na ryby 0 4

Post i ryba, złożenie doskonałe. Mamy dobre przepisy. Zapraszamy w nostalgiczną podróż. Zaczynamy od słynnej restauracji Berensa w Kazimierzu.

Targi Pracy i Edukacji w Puławach. Praca nawet dla krasnoludów [zdjęcia]
galeria

Targi Pracy i Edukacji w Puławach. Praca nawet dla krasnoludów [zdjęcia] 24 10

Potrzebni są sprzedawcy, monterzy, ogrodnicy, kucharze, ślusarze, policjanci, a nawet krasnoludy. Nowych pracowników poszukują firmy z całego powiatu puławskiego. Z ofertami można było zapoznać się podczas tegorocznych Targów Pracy i Edukacji. Swoje atuty pokazywały również szkoły i uczelnie

Budujesz, remontujesz dom? Szukasz mieszkania w Lublinie? Program targów LUBDOM
Zdjęcia
22 marca 2019, 13:00
galeria

Budujesz, remontujesz dom? Szukasz mieszkania w Lublinie? Program targów LUBDOM 4 7

Okna, drzwi, piece, bramy, kominki, materiały budowlane, podłogi, schody, meble, dekoracje, oświetlenie, dachy, pokazy fachowców, najprawdziwszy dom zbudowany w hali oraz premierowa edycja Lubelskiego Kongresu Designu i Architektury – to wszystko w ten weekend na Targach LUBDOM.

Łęczna: Z nowej wieży widokowej widać wszystko jak na dłoni

Łęczna: Z nowej wieży widokowej widać wszystko jak na dłoni 0 11

Pierwszy dzień kalendarzowej wiosny, był jednocześnie pierwszym dniem udostępnienia wieży widokowej. Obiekt znajduje się w odrestaurowanych ruinach dawnego folwarku w Parku Podzamcze.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!