Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

16 kwietnia 2010 r.
21:31
Edytuj ten wpis

Weekend w Lublinie: Sklepy zamknięte, mecze przełożone

Autor: Zdjęcie autora (mb mag kk fp zof ak dar)
0 21 A A

W związku z żałobą narodową większość imprez sportowych i kulturalnych będzie w weekend odwołana. Także część hipermarketów i centrów handlowych będzie zamknięta lub skróci godziny pracy. Uczelnie wprowadzają godziny rektorskie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Handel

• W niedzielę nieczynne będą: Tesco, Lidl, Stokrotka, Delima, Milea, E.Leclerc (Lublin, ul. Turystyczna i Zana), OBI (Lublin, ul. Chemiczna i Związkowa), Media Markt, Galeria Olimp.

• Sklepy sieci Biedronka będą nieczynne również całą niedzielę, a w sobotę skrócono godziny pracy od 7 do 11.

• Lubelskie Real i Carrefour będą czynne w niedzielę do godz. 13.

• Centrum handlowe Lublin Plaza poinformowało natomiast, że po konsultacjach z partnerami i Polską Radą Centrów Handlowych "Lublin Plaza 17–18 kwietnia 2010 będzie udostępnione dla klientów w godzinach od 9 do 21 zarówno w sobotę jak i w niedzielę”.

• Sieci sklepów Żabka będą zamknięte w niedzielę od godz. 13 do zakończenia uroczystości pogrzebowych.

• W niedzielę nie odbędzie się giełda przy ul. Kresowej 5 w Lublinie.

• Aeroklub Ziemi Zamojskiej zdecydował, że nie odbędzie się niedzielna giełda samochodowa i towarowa w Mokrem koło Zamościa.

Sport

• Motor Lublin miał dziś zagrać ze Zniczem Pruszków, a Górnik Łęczna w Kluczborku z miejscowym MKS. Oba mecze zostały przełożone na 12 maja.

• 20 kolejka piłkarskiej III i IV ligi, zaplanowana na ten weekend, zostanie rozegrana 12 maja.

• Niedzielny żużlowy pojedynek Redstar KMŻ Lublin z Kolejarzem Opole został przełożony
na 23 kwietnia.

• W koszykarskiej pierwszej lidze kobiet AZS UMCS Lublin miał zagrać z KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego. Mecz został przeniesiony na 1 maja.

• Odwołane zostały spotkania rozgrywek Pod koszami Dziennika Wschodniego. Koszykarze-amatorzy powrócą na parkiety 24 kwietnia.

• Siatkarze Avii Świdnik w weekend powinni walczyć w play-off pierwszej ligi z Treflem Gdańsk. PZPS zadecydował, że ta para rozpocznie rywalizację w poniedziałek.

• Na poniedziałek przełożone zostały również mecze półfinałowe ekstraklasy kobiet w piłce ręcznej, w których SPR Lublin ma zmierzyć się z Piotrcovią Piotrków Trybunalski.

• W pierwszej lidze kobiet (SPR II Lublin i AZS UMCS Lublin) miała zostać rozegrana 19 kolejka. Została przeniesiona na 1 maja.

• W weekend nieczynny będzie basen przy al. Zygmuntowskich w Lublinie.

Kultura

• Cinema City w Lublinie w sobotę wyświetla filmy zgodnie z repertuarem. W niedzielę kino będzie zamknięte.

• Lubelskie kino Bajka, Sybilla w Puławach, Merkury w Białej Podlaskiej, Stylowy w Zamościu i świdnicki LOT będą nieczynne w niedzielę. Sobotnie seanse nie zostały odwołane.

• Chatka Żaka do niedzieli odwołała wszystkie imprezy.

• Niedzielny koncert Feel w hali MOSiR został odwołany. Zespół zagra 25 kwietnia w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego. Bilety zachowują ważność.

• Lubelski Teatr im. Juliusza Osterwy, Teatr im. H. Ch. Andersena i Filharmonia Lubelska będą w weekend zamknięte.

• Muzeum Lubelskie będzie w niedzielę nieczynne.

• Sobotni koncert Hemp Gru w lubelskim klubie Graffiti jest przeniesiony na 11 czerwca. Niedzielny koncert grupy Coma, także w Graffiti, został przeniesiony na 23 maja.

• Przez cały weekend nieczynne będą niektóre kluby w regionie (m.in. lubelskie 68 i MC`).

• W niedzielę nieczynne będzie Biuro Wystaw Artystycznych – Galeria Zamojska. Zamknięte będzie też Muzeum Zamojskie.

• VI Ogólnopolski Konwent Gier Fantastycznych Dragon 2010 zaplanowany na 17 i 18 kwietnia w Gimnazjum nr 19 w Lublinie został odwołany.

Uczelnie

Większość szkół wyższych wprowadza tzw. godziny rektorskie. Zajęć nie będą mieli studenci m.in. lubelskich: UMCS, KUL, Politechniki Lubelskiej, Uniwersytetu Przyrodniczego, Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji, Wyższej Szkoły Społeczno-Przyrodniczej, Wyższej Szkoły Nauk Społecznych, Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji, a także Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie i Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie.

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
biedronka / 18 kwietnia 2010 o 16:26
0
[url="http://www.youtube.com/watch?v=DXtj1mWYs68"]http://www.youtube.com/watch?v=DXtj1mWYs68[/url]

Nie dla wszystkich to jest "paranoja"
Avatar
hanka / 18 kwietnia 2010 o 14:47
0
ks85 napisał:
tak każdy sie czepiał Kaczyńskiego za życia i teraz jak już Go nie ma też źle bo na wawelu chcą pochować... drodzy rodacy przeciwni Kaczyńskiemu: dajcie sobie już siana z tymi fochami, pretensjami, czemu tak a nie tak, czego to ani tamto...zginął patriota, ważny człowiek, dajcie sobie na wstrzymanie, kraj w żałobie, za kilka tygodni będa wybory i zobaczymy co powiecie na ten temat. pozdrawiam


Doprawdy, wielki to patriota, którego największą zasługą jest to, że przez przypadek zginął w katastrofie lotniczej i za to zostanie pochowany na Wawelu. Brawo, panie Kaczyński, wielka to zasługa dla kraju. Ciekawe, czy by byl tak chetnie na Wawel wciskany, gdyby zginal pod Pcimiem Dolnym, a nie - niestety - w drodze do Katynia. Znacznie wiecej dla kraju zrobil Kaczorowski.
Troche zdrowego rozsadku zamiast tej zalobnej histerii oraz kontroli emocji zycze.


Doprawdy, wielki to patriota, którego największą zasługą jest to, że przez przypadek zginął w katastrofie lotniczej i za to zostanie pochowany na Wawelu. Brawo, panie Kaczyński, wielka to zasługa dla kraju. Ciekawe, czy by byl tak chetnie na Wawel wciskany, gdyby zginal pod Pcimiem Dolnym, a nie - niestety - w drodze do Katynia. Znacznie wiecej dla kraju zrobil Kaczorowski.
Troche zdrowego rozsadku zamiast tej zalobnej histerii oraz kontroli emocji zycze. rozwiń
Avatar
hanka / 18 kwietnia 2010 o 14:46
0
ks85 napisał:
tak każdy sie czepiał Kaczyńskiego za życia i teraz jak już Go nie ma też źle bo na wawelu chcą pochować... drodzy rodacy przeciwni Kaczyńskiemu: dajcie sobie już siana z tymi fochami, pretensjami, czemu tak a nie tak, czego to ani tamto...zginął patriota, ważny człowiek, dajcie sobie na wstrzymanie, kraj w żałobie, za kilka tygodni będa wybory i zobaczymy co powiecie na ten temat. pozdrawiam


Doprawdy, wielki to patriota, którego największą zasługą jest to, że przez przypadek zginął w katastrofie lotniczej i za to zostanie pochowany na Wawelu. Brawo, panie Kaczyński, wielka to zasługa dla kraju. Ciekawe, czy by byl tak chetnie na Wawel wciskany, gdyby zginal pod Pcimiem Dolnym, a nie - niestety - w drodze do Katynia. Znacznie wiecej dla kraju zrobil Kaczorowski.
Troche zdrowego rozsadku zamiast tej zalobnej histerii oraz wiekrzej kontroli emocji zycze.


Doprawdy, wielki to patriota, którego największą zasługą jest to, że przez przypadek zginął w katastrofie lotniczej i za to zostanie pochowany na Wawelu. Brawo, panie Kaczyński, wielka to zasługa dla kraju. Ciekawe, czy by byl tak chetnie na Wawel wciskany, gdyby zginal pod Pcimiem Dolnym, a nie - niestety - w drodze do Katynia. Znacznie wiecej dla kraju zrobil Kaczorowski.
Troche zdrowego rozsadku zamiast tej zalobnej histerii oraz wiekrzej kontroli emocji zycze. rozwiń
Avatar
mzl / 18 kwietnia 2010 o 11:13
0
Zydowscy właściciele PLAZY widać zachowują się najgorzej spośród obecnych w Polsce handlowych sieci.... Olimp - Polski jest zamknięty, może warto zignorować w przyszłości PLAZE i robić zakupy w OLIMPIE ???!!!!!
Avatar
kasa / 18 kwietnia 2010 o 09:51
0
[quote name='majka81' date='18.04.2010, 09:16:27' post='267926']
owszem w zeszł aniedziele yla plaza nieczynna ale wazniejszydziren jest dzie.plaza pracuje normalnie do 13 a pozniej zostaje TYLKO 6 SKLEPÓW CZYNNYCH DO 21!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!KASA KASA to maja wlasciciele tych sklepow przed oczami.sama ide dzis do pracy bede siedziec do 21 i szczerze rzycze zeby w kasie bylo ...nic nie bylo.moze sie ktos w koncu nauczy
[/quot A KTO CIĘ ZMUSZA DO WYDAWANIA KASY UKRYJ W SKARPECIE PRACOWNICY NIE SA LENIE TAK JAK TY --KTO CHCIAŁ TO MA WOLNE
[quote name='majka81' date='18.04.2010, 09:16:27' post='267926']
owszem w zeszł aniedziele yla plaza nieczynna ale wazniejszydziren jest dzie.plaza pracuje normalnie do 13 a pozniej zostaje TYLKO 6 SKLEPÓW CZYNNYCH DO 21!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!KASA KASA to maja wlasciciele tych sklepow przed oczami.sama ide dzis do pracy bede siedziec do 21 i szczerze rzycze zeby w kasie by... rozwiń
Avatar
majka81 / 18 kwietnia 2010 o 09:16
0
Gość napisał:
no popatrz, a dziwnym trafem w zeszłą niedzielę plaza była zamknięta.

owszem w zeszł aniedziele yla plaza nieczynna ale wazniejszydziren jest dzie.plaza pracuje normalnie do 13 a pozniej zostaje TYLKO 6 SKLEPÓW CZYNNYCH DO 21!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!KASA KASA to maja wlasciciele tych sklepow przed oczami.sama ide dzis do pracy bede siedziec do 21 i szczerze rzycze zeby w kasie bylo ...nic nie bylo.moze sie ktos w koncu nauczy

owszem w zeszł aniedziele yla plaza nieczynna ale wazniejszydziren jest dzie.plaza pracuje normalnie do 13 a pozniej zostaje TYLKO 6 SKLEPÓW CZYNNYCH DO 21!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!KASA KASA to maja wlasciciele tych sklepow przed oczami.sama ide dzis do pracy bede siedziec do 21 i szczerze rzycze zeby w kasie bylo ...nic nie bylo.moze sie ktos w koncu nauczy rozwiń
Avatar
ONIK / 17 kwietnia 2010 o 17:20
0
Gość napisał:
Za kilkaset lat na wycieczce szkolnej nauczycielka oprowadzając wycieczkę: Jesteśmy na Wawelu. Tutaj pochowani są królowie Polski oraz niektórzy najwięksi bohaterowie: Kościuszko- stanął na czele powstania, Słowacki- jeden z największych polskich poetów, Piłsudski- dzięki Niemu Polska odrodziła się po zaborach. Ploszę pani- a ten pan tutaj w przedsionku przy wyjściu?

A TU LEŻY PREZYDENT POLSKI,PATRIOTA,WRAZ Z MAŁŻONKĄ ,WSPANIAŁĄ KOBIETĄ.KOCHALI POLSKĘ I SIEBIE NAWZAJEM
IE NAWZAJEM rozwiń
Avatar
JUBY / 17 kwietnia 2010 o 14:25
0
TO MY MAMY OBI NA ZWIAZKOWEJ NIEWIEDZIALEM
Avatar
Gość / 17 kwietnia 2010 o 12:24
0
Gość napisał:
plaza liczy na duże zyski.Nie wzieli pod uwagę ludzi tam pracujących,którzy też chcieliby uczestniczyć w żałobie.

no popatrz, a dziwnym trafem w zeszłą niedzielę plaza była zamknięta.
Avatar
lukas / 17 kwietnia 2010 o 12:23
0
A ktoś wie czy może giełda w Elizówce bedzie otwarta w niedziele??
Avatar
biedronka / 18 kwietnia 2010 o 16:26
0
[url="http://www.youtube.com/watch?v=DXtj1mWYs68"]http://www.youtube.com/watch?v=DXtj1mWYs68[/url]

Nie dla wszystkich to jest "paranoja"
Avatar
hanka / 18 kwietnia 2010 o 14:47
0
ks85 napisał:
tak każdy sie czepiał Kaczyńskiego za życia i teraz jak już Go nie ma też źle bo na wawelu chcą pochować... drodzy rodacy przeciwni Kaczyńskiemu: dajcie sobie już siana z tymi fochami, pretensjami, czemu tak a nie tak, czego to ani tamto...zginął patriota, ważny człowiek, dajcie sobie na wstrzymanie, kraj w żałobie, za kilka tygodni będa wybory i zobaczymy co powiecie na ten temat. pozdrawiam


Doprawdy, wielki to patriota, którego największą zasługą jest to, że przez przypadek zginął w katastrofie lotniczej i za to zostanie pochowany na Wawelu. Brawo, panie Kaczyński, wielka to zasługa dla kraju. Ciekawe, czy by byl tak chetnie na Wawel wciskany, gdyby zginal pod Pcimiem Dolnym, a nie - niestety - w drodze do Katynia. Znacznie wiecej dla kraju zrobil Kaczorowski.
Troche zdrowego rozsadku zamiast tej zalobnej histerii oraz kontroli emocji zycze.


Doprawdy, wielki to patriota, którego największą zasługą jest to, że przez przypadek zginął w katastrofie lotniczej i za to zostanie pochowany na Wawelu. Brawo, panie Kaczyński, wielka to zasługa dla kraju. Ciekawe, czy by byl tak chetnie na Wawel wciskany, gdyby zginal pod Pcimiem Dolnym, a nie - niestety - w drodze do Katynia. Znacznie wiecej dla kraju zrobil Kaczorowski.
Troche zdrowego rozsadku zamiast tej zalobnej histerii oraz kontroli emocji zycze. rozwiń
Avatar
hanka / 18 kwietnia 2010 o 14:46
0
ks85 napisał:
tak każdy sie czepiał Kaczyńskiego za życia i teraz jak już Go nie ma też źle bo na wawelu chcą pochować... drodzy rodacy przeciwni Kaczyńskiemu: dajcie sobie już siana z tymi fochami, pretensjami, czemu tak a nie tak, czego to ani tamto...zginął patriota, ważny człowiek, dajcie sobie na wstrzymanie, kraj w żałobie, za kilka tygodni będa wybory i zobaczymy co powiecie na ten temat. pozdrawiam


Doprawdy, wielki to patriota, którego największą zasługą jest to, że przez przypadek zginął w katastrofie lotniczej i za to zostanie pochowany na Wawelu. Brawo, panie Kaczyński, wielka to zasługa dla kraju. Ciekawe, czy by byl tak chetnie na Wawel wciskany, gdyby zginal pod Pcimiem Dolnym, a nie - niestety - w drodze do Katynia. Znacznie wiecej dla kraju zrobil Kaczorowski.
Troche zdrowego rozsadku zamiast tej zalobnej histerii oraz wiekrzej kontroli emocji zycze.


Doprawdy, wielki to patriota, którego największą zasługą jest to, że przez przypadek zginął w katastrofie lotniczej i za to zostanie pochowany na Wawelu. Brawo, panie Kaczyński, wielka to zasługa dla kraju. Ciekawe, czy by byl tak chetnie na Wawel wciskany, gdyby zginal pod Pcimiem Dolnym, a nie - niestety - w drodze do Katynia. Znacznie wiecej dla kraju zrobil Kaczorowski.
Troche zdrowego rozsadku zamiast tej zalobnej histerii oraz wiekrzej kontroli emocji zycze. rozwiń
Avatar
mzl / 18 kwietnia 2010 o 11:13
0
Zydowscy właściciele PLAZY widać zachowują się najgorzej spośród obecnych w Polsce handlowych sieci.... Olimp - Polski jest zamknięty, może warto zignorować w przyszłości PLAZE i robić zakupy w OLIMPIE ???!!!!!
Avatar
kasa / 18 kwietnia 2010 o 09:51
0
[quote name='majka81' date='18.04.2010, 09:16:27' post='267926']
owszem w zeszł aniedziele yla plaza nieczynna ale wazniejszydziren jest dzie.plaza pracuje normalnie do 13 a pozniej zostaje TYLKO 6 SKLEPÓW CZYNNYCH DO 21!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!KASA KASA to maja wlasciciele tych sklepow przed oczami.sama ide dzis do pracy bede siedziec do 21 i szczerze rzycze zeby w kasie bylo ...nic nie bylo.moze sie ktos w koncu nauczy
[/quot A KTO CIĘ ZMUSZA DO WYDAWANIA KASY UKRYJ W SKARPECIE PRACOWNICY NIE SA LENIE TAK JAK TY --KTO CHCIAŁ TO MA WOLNE
[quote name='majka81' date='18.04.2010, 09:16:27' post='267926']
owszem w zeszł aniedziele yla plaza nieczynna ale wazniejszydziren jest dzie.plaza pracuje normalnie do 13 a pozniej zostaje TYLKO 6 SKLEPÓW CZYNNYCH DO 21!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!KASA KASA to maja wlasciciele tych sklepow przed oczami.sama ide dzis do pracy bede siedziec do 21 i szczerze rzycze zeby w kasie by... rozwiń
Avatar
majka81 / 18 kwietnia 2010 o 09:16
0
Gość napisał:
no popatrz, a dziwnym trafem w zeszłą niedzielę plaza była zamknięta.

owszem w zeszł aniedziele yla plaza nieczynna ale wazniejszydziren jest dzie.plaza pracuje normalnie do 13 a pozniej zostaje TYLKO 6 SKLEPÓW CZYNNYCH DO 21!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!KASA KASA to maja wlasciciele tych sklepow przed oczami.sama ide dzis do pracy bede siedziec do 21 i szczerze rzycze zeby w kasie bylo ...nic nie bylo.moze sie ktos w koncu nauczy

owszem w zeszł aniedziele yla plaza nieczynna ale wazniejszydziren jest dzie.plaza pracuje normalnie do 13 a pozniej zostaje TYLKO 6 SKLEPÓW CZYNNYCH DO 21!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!KASA KASA to maja wlasciciele tych sklepow przed oczami.sama ide dzis do pracy bede siedziec do 21 i szczerze rzycze zeby w kasie bylo ...nic nie bylo.moze sie ktos w koncu nauczy rozwiń
Avatar
ONIK / 17 kwietnia 2010 o 17:20
0
Gość napisał:
Za kilkaset lat na wycieczce szkolnej nauczycielka oprowadzając wycieczkę: Jesteśmy na Wawelu. Tutaj pochowani są królowie Polski oraz niektórzy najwięksi bohaterowie: Kościuszko- stanął na czele powstania, Słowacki- jeden z największych polskich poetów, Piłsudski- dzięki Niemu Polska odrodziła się po zaborach. Ploszę pani- a ten pan tutaj w przedsionku przy wyjściu?

A TU LEŻY PREZYDENT POLSKI,PATRIOTA,WRAZ Z MAŁŻONKĄ ,WSPANIAŁĄ KOBIETĄ.KOCHALI POLSKĘ I SIEBIE NAWZAJEM
IE NAWZAJEM rozwiń
Avatar
JUBY / 17 kwietnia 2010 o 14:25
0
TO MY MAMY OBI NA ZWIAZKOWEJ NIEWIEDZIALEM
Avatar
Gość / 17 kwietnia 2010 o 12:24
0
Gość napisał:
plaza liczy na duże zyski.Nie wzieli pod uwagę ludzi tam pracujących,którzy też chcieliby uczestniczyć w żałobie.

no popatrz, a dziwnym trafem w zeszłą niedzielę plaza była zamknięta.
Avatar
lukas / 17 kwietnia 2010 o 12:23
0
A ktoś wie czy może giełda w Elizówce bedzie otwarta w niedziele??
Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

"To odwet ze strony poprzedniego kierownictwa". Były szef CBA z zarzutami
film

"To odwet ze strony poprzedniego kierownictwa". Były szef CBA z zarzutami 0 1

– Jest to zorganizowana zemsta i odwet na mnie ze strony poprzedniego kierownictwa CBA oraz obecnego kierownictwa CBA – powiedział Paweł Wojtunik po opuszczeniu krakowskiej prokuratury.

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [20-22.07]
20 lipca 2018, 0:00

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [20-22.07] 0 0

Co Gdzie Kiedy. Pierwsza noc oczyszczenia oraz Sicario 2 to jedne z tytułów, które zawitają w piątek na ekranach lubelskich kin. Przedpremierowo będzie też można zobaczyć kontynuację przeboju Mamma Mia. Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Pogoda na piątek 20 lipca w woj. lubelskim. Jak będzie w weekend?
film

Pogoda na piątek 20 lipca w woj. lubelskim. Jak będzie w weekend? 1 0

Piątek deszczowy, ale sobota i niedziela z większymi przejaśnieniami. Sprawdź prognozę pogody na weekend 20-22 lipca w woj. lubelskim.

"Plaga”, „dziwactwo” i „sk....stwo”. Spółdzielcy poszli do prokuratury po słowach na nagraniu
Alarm 24

"Plaga”, „dziwactwo” i „sk....stwo”. Spółdzielcy poszli do prokuratury po słowach na nagraniu 1 0

Spółdzielcy ze Spółdzielni Mieszkaniowej „Wspólnota” w Łęcznej skierowali sprawę do prokuratury. Chodzi o nagranie, na którym słychać wypowiedź jednego z członków zarządu spółdzielni. W dość obcesowych słowach określa spółdzielców.

Podtopienia, zerwane drogi, hektary zniszczonych lasów. Krajobraz po nawałnicach [wideo]
film

Podtopienia, zerwane drogi, hektary zniszczonych lasów. Krajobraz po nawałnicach [wideo] 0 0

Burze i towarzyszące im ulewy w wielu rejonach Polski spowodowały znaczne zniszczenia.

Dzisiaj w Lublinie ruszają Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce

Dzisiaj w Lublinie ruszają Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce 1 0

Tego wydarzenia nie można przegapić. Dzisiaj w Lublinie rozpoczynają się 94. PZLA Mistrzostwa Polski. Przez trzy dni będziemy mogli podziwiać gwiazdy, które zdobywały medale na najważniejszych imprezach na świecie. Przyjadą do nas: Anita Włodarczyk, Paweł Wojciechowski, Piotr Lisek, Adam Kszczot, Marcin Lewandowski, czy Ewa Swoboda. Będą oczywiście także: Paweł Fajdek, Malwina Kopron i Paulina Guba

Most Kultury nie zostanie zamknięty. "Przyznajemy się do pewnego błędu"

Most Kultury nie zostanie zamknięty. "Przyznajemy się do pewnego błędu" 0 0

Nie ma zagrożenia dla działalności Mostu Kultury – zapewnia dyrektor miejskiej instytucji, która odpowiada za to miejsce i bije się w piersi za zbyt wysoki pawilon obwieszony reklamami. – Przyznajemy się do pewnego błędu – mówi szef CK.

Plantatorzy się cieszą, ekolodzy biją na alarm. Pszczoły w niebezpieczeństwie?

Plantatorzy się cieszą, ekolodzy biją na alarm. Pszczoły w niebezpieczeństwie? 0 0

Minister rolnictwa zgodził się na stosowanie neonikotynoidów w uprawach rzepaku. Plantatorzy się cieszą, ekolodzy biją na alarm, a pszczelarze studzą emocje.

Opole Lubelskie: Osadzeni z zakładu karnego w przedszkolu

Opole Lubelskie: Osadzeni z zakładu karnego w przedszkolu 0 1

Miasto remontuje przedszkole. Firma, które realizuje to zadanie zatrudnia więźniów. Prace remontowe w pomieszczeniach przeznaczonych dla maluchów są kolejnym przykładem resocjalizacji osadzonych w miejscowym zakładzie karnym przy współpracy z ratuszem.

Pieniądze na szkolne wyprawki wypłacą już w sierpniu. Jest jeden warunek

Pieniądze na szkolne wyprawki wypłacą już w sierpniu. Jest jeden warunek 2 1

Już w sierpniu wypłacane mają być pierwsze 300 zł dodatku na każde uczące się dziecko. Ale otrzymają je osoby, które wnioski o wypłatę złożyły w lipcu.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 lipca 2018 r. 0 0

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku
Alarm 24

Hipermarket z Lublina obiecuje zwrot towarów w ciągu 30 dni. Ale nie w tym przypadku 4 11

Kupiony w hipermarkecie notebook okazał się wadliwy, ale sklep nie chce go przyjąć z powrotem, mimo że obiecuje klientom możliwość zwrotu towarów w ciągu 30 dni od zakupu. Hipermarket tłumaczy, że sprzęt jest już używany. Klient jest oburzony, ale zgodnie z prawem to sklep ma rację.

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program]
28 lipca 2018, 11:00

Festiwal Dwa Brzegi 2018: Najlepsze filmy zagraniczne i najciekawsze polskie [program] 28 4

Pokaz filmu „Złodziejaszki” Hirokazu Koreedy nagrodzonego Złotą Palmą w Cannes, a potem wspólny koncert Nosowskiej i Zamilskiej na kazimierskim zamku. Tak będzie wyglądało otwarcie 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się już w następną sobotę 28 lipca.

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo
21 lipca 2018, 18:00

Muzyka na lubelskim Zamku. Koncert Gabryś & Quinn Piano Duo 2 0

Co Gdzie Kiedy. Duet Gabryś & Quinn wystąpi 21 lipca o godz. 18 w Muzeum Lubelskim w ramach cyklu Muzyka na lubelskim Zamku.

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych

Rozbita karuzela VAT. Były wiceprezes Lotosu wśród zatrzymanych 2 4

Cztery osoby, w tym prezes i dyrektorzy jednej ze spółek, zostali zatrzymani przez prokuratorów z Zamościa. Śledczy podejrzewają ich o wyłudzenia podatku VAT.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!