Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

5 grudnia 2017 r.
21:04

Wojewoda na wideoczacie Dziennika [zapis rozmowy]

0 83 A A

Naszym gościem w redakcji Dziennika Wschodniego był wojewoda lubelski Przemysław Czarnek z PiS.

Aktualizacja artykułu: 7 grudnia 2017 r. 11:58
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 83

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 10 grudnia 2017 o 22:40
0
Z takim gościem, to mógłbym konie kraść
Avatar
Gość / 10 grudnia 2017 o 16:21
0
Komuszki -3... 4... wyjemy :)
Avatar
Gość / 7 grudnia 2017 o 20:18
0
Pracowałem ciężko nagrywając co rusz to nowe odcinki by zamieścić w sieci bo chciałem być youtuberem. Tak podsumuje dwa lata ciężkiej pracy a na autorsfleksje się nie wysile bo jestem za glupi. Przykre ale prawdziwe
Avatar
Gość / 7 grudnia 2017 o 20:05
0
Celebryta a do tego maliniak
Avatar
Adam z Lublina / 7 grudnia 2017 o 20:03
0
dyx napisał:
Adam z Lublina napisał:
obserw. napisał: człowiek napisał: undefined napisał:   dlaczego przyjął pan tak prymitywną metodę walki politycznej polegającą na bezpodstawnym oczernianiu przeciwników politycznych ? jak pan się z tym czuje, gdy po pracy wraca pan do domu i staje przed lustrem? jeśli pan wojewoda stawałby przed lustrem z całą pewnością częściej korzystałby z szamponu aby umyć głowę i maszynki aby się ogolić. o tym co mówi to żal pisać, ale to, że wygląda jak pernamentnie niedomyta fleja to obrzydliwe w xxi wieku. może biedaczyna ma taką pazerną rodzinę, że go nie stać? zrzućmy się na szampon, mydło i maszynki do golenia:  mniej będzie wstydu dla województwa! czytam te posty i jest mi zwyczajnie wstyd za piszących. jest to ostatni wpis  i więcej już nie mam zamiaru czytać. wydeje mi się, że nawet czlowieka nie znacie i pewnie nie będzieci mieli okazji poznać, ponieważ na to zwyczajnie nie zaslugujecie. wyjecie i ujadacie jak psy, kryjąć się za klawiaturą. może któryś z "bohaterów" miałby odwagę stanoć twarzą w twarz. tego nie uczynicie, ponieważ jesteście zwyczajnymi smarkaczami i brakuje wam odwagi. jesteście w stosunku do pana wojewody niedorostkami i to tkże w dosłownym sęsie. trochę szcunku chociażby do stanowiska jakie zajmuje pan czarnek. jako autor pierwszego wpisu, muszę wyjaśnić że nie boję się stanąć twarzą w twarz z panem wojewodą. wręcz przeciwnie. to pan wojewoda kiedy protestowaliśmy przeciw jego oszczerstwom i pomówieniom przed urzędem wojewódzkim przy ul. spokojnej skrócił godziny urzędowania i czmychnął do domu bo bał się nam spojrzeć prosto w oczy! miało to miejsce 19.05.2017 o godzinie 14:30.  ******dziennikwschodni.pl/lublin/kod-zada-dymisji-wojewody-pikieta-przed-urzedem-wojewodzkim-w-lublinie,n,1000199509.html
Oho znalazł się prawdziwy gieroj co to niczego się nie boi, a nawet chciał spojrzeć w oczy panu wojewodzie. No ale nieopatrznie wygadał się, że nie był sam, że działał kolektywnie, zgodnie z zasadami swoich mentalnych patronów Lenina, Stalina i Dzierżyńskiego w grupie takich samych gierojów jak on, oważnych w stadzie. A tak do rzeczy: Wojewoda w wywiadzie okazał się bardzo bystrym i sprawnym prawnikiem i kiedyś może stracić cierpliwość do ludzi naruszających jego dobre imię. Nie chciałbym być wtedy w skórze jego przeciwników, nawet w stadzie.
Widzę, że obrońca Pana Wojewody stosuje te same metody dyskusji: obrażanie, oczernianie i szkalowanie. Przecież Pan mnie nie zna, więc nie może Pan mieć pojęcia jakich mam mentalnych patronów. Ale co tam, zawsze można rzucić w kogoś trochę gównem, zawsze się trochę przyklei. Właśnie na tym polega Wasza metoda walki politycznej. Własnie w taki sposób podzieliliście i skłóciliście polskie społeczeństwo. Mam nadzieję, że Polacy rozliczą Was z tego przy urnach wyborczych i wylądujecie na śmietniku historii. Żegnam Pana i radzę wyplenić z siebie tą nienawiść do ludzi bo koniec końców to Pana zeżre od środka. 
Widzę, że obrońca Pana Wojewody stosuje te same metody dyskusji: obrażanie, oczernianie i szkalowanie. Przecież Pan mnie nie zna, więc nie może Pan mieć pojęcia jakich mam mentalnych patronów. Ale co tam, zawsze można rzucić w kogoś trochę gównem, zawsze się trochę przyklei. Właśnie na tym polega Wasza metoda walki politycznej. Własnie w taki sposób podzieliliście i skłóciliście polskie społeczeństwo. Mam nadzieję, że Polacy rozliczą Was z tego przy urnach wyborczych i wylądujecie na śmietniku historii. Żegnam Pana i radzę wyp... rozwiń
Avatar
dyx / 7 grudnia 2017 o 19:19
0
Adam z Lublina napisał:
obserw. napisał: człowiek napisał: undefined napisał:   dlaczego przyjął pan tak prymitywną metodę walki politycznej polegającą na bezpodstawnym oczernianiu przeciwników politycznych ? jak pan się z tym czuje, gdy po pracy wraca pan do domu i staje przed lustrem? jeśli pan wojewoda stawałby przed lustrem z całą pewnością częściej korzystałby z szamponu aby umyć głowę i maszynki aby się ogolić. o tym co mówi to żal pisać, ale to, że wygląda jak pernamentnie niedomyta fleja to obrzydliwe w xxi wieku. może biedaczyna ma taką pazerną rodzinę, że go nie stać? zrzućmy się na szampon, mydło i maszynki do golenia:  mniej będzie wstydu dla województwa! czytam te posty i jest mi zwyczajnie wstyd za piszących. jest to ostatni wpis  i więcej już nie mam zamiaru czytać. wydeje mi się, że nawet czlowieka nie znacie i pewnie nie będzieci mieli okazji poznać, ponieważ na to zwyczajnie nie zaslugujecie. wyjecie i ujadacie jak psy, kryjąć się za klawiaturą. może któryś z "bohaterów" miałby odwagę stanoć twarzą w twarz. tego nie uczynicie, ponieważ jesteście zwyczajnymi smarkaczami i brakuje wam odwagi. jesteście w stosunku do pana wojewody niedorostkami i to tkże w dosłownym sęsie. trochę szcunku chociażby do stanowiska jakie zajmuje pan czarnek. jako autor pierwszego wpisu, muszę wyjaśnić że nie boję się stanąć twarzą w twarz z panem wojewodą. wręcz przeciwnie. to pan wojewoda kiedy protestowaliśmy przeciw jego oszczerstwom i pomówieniom przed urzędem wojewódzkim przy ul. spokojnej skrócił godziny urzędowania i czmychnął do domu bo bał się nam spojrzeć prosto w oczy! miało to miejsce 19.05.2017 o godzinie 14:30.  ******dziennikwschodni.pl/lublin/kod-zada-dymisji-wojewody-pikieta-przed-urzedem-wojewodzkim-w-lublinie,n,1000199509.html
 Oho znalazł się prawdziwy gieroj co to niczego się nie boi, a nawet chciał spojrzeć w oczy panu wojewodzie. No ale nieopatrznie wygadał się, że nie był sam, że działał kolektywnie, zgodnie z zasadami swoich mentalnych patronów Lenina, Stalina i Dzierżyńskiego w grupie takich samych gierojów jak on, oważnych w stadzie. A tak do rzeczy: Wojewoda w wywiadzie okazał się bardzo bystrym i sprawnym prawnikiem i kiedyś może stracić cierpliwość do ludzi naruszających jego dobre imię. Nie chciałbym być wtedy w skórze jego przeciwników, nawet w stadzie.
 Oho znalazł się prawdziwy gieroj co to niczego się nie boi, a nawet chciał spojrzeć w oczy panu wojewodzie. No ale nieopatrznie wygadał się, że nie był sam, że działał kolektywnie, zgodnie z zasadami swoich mentalnych patronów Lenina, Stalina i Dzierżyńskiego w grupie takich samych gierojów jak on, oważnych w stadzie. A tak do rzeczy: Wojewoda w wywiadzie okazał się bardzo bystrym i sprawnym prawnikiem i kiedyś może stracić cierpliwość do ludzi naruszających jego dobre imię. Nie chciałbym być wtedy w skórze jego przeciwników,... rozwiń
Avatar
Adam z Lublina / 7 grudnia 2017 o 16:40
0
obserw. napisał:
człowiek napisał:
undefined napisał:
 dlaczego przyjął pan tak prymitywną metodę walki politycznej polegającą na bezpodstawnym oczernianiu przeciwników politycznych ? jak pan się z tym czuje, gdy po pracy wraca pan do domu i staje przed lustrem?
jeśli pan wojewoda stawałby przed lustrem z całą pewnością częściej korzystałby z szamponu aby umyć głowę i maszynki aby się ogolić. o tym co mówi to żal pisać, ale to, że wygląda jak pernamentnie niedomyta fleja to obrzydliwe w xxi wieku. może biedaczyna ma taką pazerną rodzinę, że go nie stać? zrzućmy się na szampon, mydło i maszynki do golenia:  mniej będzie wstydu dla województwa!
czytam te posty i jest mi zwyczajnie wstyd za piszących. jest to ostatni wpis  i więcej już nie mam zamiaru czytać. wydeje mi się, że nawet czlowieka nie znacie i pewnie nie będzieci mieli okazji poznać, ponieważ na to zwyczajnie nie zaslugujecie. wyjecie i ujadacie jak psy, kryjąć się za klawiaturą. może któryś z "bohaterów" miałby odwagę stanoć twarzą w twarz. tego nie uczynicie, ponieważ jesteście zwyczajnymi smarkaczami i brakuje wam odwagi. jesteście w stosunku do pana wojewody niedorostkami i to tkże w dosłownym sęsie. trochę szcunku chociażby do stanowiska jakie zajmuje pan czarnek.
 jako autor pierwszego wpisu, muszę wyjaśnić że nie boję się stanąć twarzą w twarz z panem wojewodą. wręcz przeciwnie. to pan wojewoda kiedy protestowaliśmy przeciw jego oszczerstwom i pomówieniom przed urzędem wojewódzkim przy ul. spokojnej skrócił godziny urzędowania i czmychnął do domu bo bał się nam spojrzeć prosto w oczy! miało to miejsce 19.05.2017 o godzinie 14:30.  ******dziennikwschodni.pl/lublin/kod-zada-dymisji-wojewody-pikieta-przed-urzedem-wojewodzkim-w-lublinie,n,1000199509.html 
 jako autor pierwszego wpisu, muszę wyjaśnić że nie boję się stanąć twarzą w twarz z panem wojewodą. wręcz przeciwnie. to pan wojewoda kiedy protestowaliśmy przeciw jego oszczerstwom i pomówieniom przed urzędem wojewódzkim przy ul. spokojnej skrócił godziny urzędowania i czmychnął do domu bo bał się nam spojrzeć prosto w oczy! miało to miejsce 19.05.2017 o godzinie 14:30.  ******dziennikwschodni.pl/lublin/kod-zada-dymisji-wojewody-pikieta-przed-urzedem-wojewodzkim-w-lublinie,n,1000199509.html  rozwiń
Avatar
Gość / 7 grudnia 2017 o 16:17
0
Normalna fleja z parciem na szkło zwany wojewodą . Wstyd dla Lublina aż w oczy szczypie !!
Avatar
XWZ / 7 grudnia 2017 o 14:42
0
KSAWERY napisał:
CZY TEN CZŁOWIEK MOZE SIE OGOLIĆ?
 POD WARUNKIEM. ŻE TO SAMO UCZYNI HETMAN Z ZSL-U. TEN TO DOPIERO WYGLĄ JAK POŁOWA MOPA.
Avatar
obserw. / 7 grudnia 2017 o 14:40
0
człowiek napisał:
undefined napisał:
Dlaczego przyjął Pan tak prymitywną metodę walki politycznej polegającą na bezpodstawnym oczernianiu przeciwników politycznych ? Jak Pan się z tym czuje, gdy po pracy wraca Pan do domu i staje przed lustrem?
Jeśli pan wojewoda stawałby przed lustrem z całą pewnością częściej korzystałby z szamponu aby umyć głowę i maszynki aby się ogolić. O tym co mówi to żal pisać, ale to, że wygląda jak pernamentnie niedomyta fleja to obrzydliwe w XXI wieku. Może biedaczyna ma taką pazerną rodzinę, że go nie stać? Zrzućmy się na szampon, mydło i maszynki do golenia:  mniej będzie wstydu dla województwa!
 Czytam te posty i jest mi zwyczajnie wstyd za piszących. Jest to ostatni wpis  i więcej już nie mam zamiaru czytać. Wydeje mi się, że nawet czlowieka nie znacie i pewnie nie będzieci mieli okazji poznać, ponieważ na to zwyczajnie nie zaslugujecie. Wyjecie i ujadacie jak psy, kryjąć się za klawiaturą. Może któryś z "bohaterów" miałby odwagę stanoć twarzą w twarz. Tego nie uczynicie, ponieważ jesteście zwyczajnymi smarkaczami i brakuje Wam odwagi. Jesteście w stosunku do Pana Wojewody niedorostkami i to tkże w dosłownym sęsie. TRochę szcunku chociażby do stanowiska jakie zajmuje Pan Czarnek.
 Czytam te posty i jest mi zwyczajnie wstyd za piszących. Jest to ostatni wpis  i więcej już nie mam zamiaru czytać. Wydeje mi się, że nawet czlowieka nie znacie i pewnie nie będzieci mieli okazji poznać, ponieważ na to zwyczajnie nie zaslugujecie. Wyjecie i ujadacie jak psy, kryjąć się za klawiaturą. Może któryś z "bohaterów" miałby odwagę stanoć twarzą w twarz. Tego nie uczynicie, ponieważ jesteście zwyczajnymi smarkaczami i brakuje Wam odwagi. Jesteście w stosunku do Pana Wojewody niedorostkami i to tkże w dosłown... rozwiń
Avatar
Gość / 10 grudnia 2017 o 22:40
0
Z takim gościem, to mógłbym konie kraść
Avatar
Gość / 10 grudnia 2017 o 16:21
0
Komuszki -3... 4... wyjemy :)
Avatar
Gość / 7 grudnia 2017 o 20:18
0
Pracowałem ciężko nagrywając co rusz to nowe odcinki by zamieścić w sieci bo chciałem być youtuberem. Tak podsumuje dwa lata ciężkiej pracy a na autorsfleksje się nie wysile bo jestem za glupi. Przykre ale prawdziwe
Avatar
Gość / 7 grudnia 2017 o 20:05
0
Celebryta a do tego maliniak
Avatar
Adam z Lublina / 7 grudnia 2017 o 20:03
0
dyx napisał:
Adam z Lublina napisał:
obserw. napisał: człowiek napisał: undefined napisał:   dlaczego przyjął pan tak prymitywną metodę walki politycznej polegającą na bezpodstawnym oczernianiu przeciwników politycznych ? jak pan się z tym czuje, gdy po pracy wraca pan do domu i staje przed lustrem? jeśli pan wojewoda stawałby przed lustrem z całą pewnością częściej korzystałby z szamponu aby umyć głowę i maszynki aby się ogolić. o tym co mówi to żal pisać, ale to, że wygląda jak pernamentnie niedomyta fleja to obrzydliwe w xxi wieku. może biedaczyna ma taką pazerną rodzinę, że go nie stać? zrzućmy się na szampon, mydło i maszynki do golenia:  mniej będzie wstydu dla województwa! czytam te posty i jest mi zwyczajnie wstyd za piszących. jest to ostatni wpis  i więcej już nie mam zamiaru czytać. wydeje mi się, że nawet czlowieka nie znacie i pewnie nie będzieci mieli okazji poznać, ponieważ na to zwyczajnie nie zaslugujecie. wyjecie i ujadacie jak psy, kryjąć się za klawiaturą. może któryś z "bohaterów" miałby odwagę stanoć twarzą w twarz. tego nie uczynicie, ponieważ jesteście zwyczajnymi smarkaczami i brakuje wam odwagi. jesteście w stosunku do pana wojewody niedorostkami i to tkże w dosłownym sęsie. trochę szcunku chociażby do stanowiska jakie zajmuje pan czarnek. jako autor pierwszego wpisu, muszę wyjaśnić że nie boję się stanąć twarzą w twarz z panem wojewodą. wręcz przeciwnie. to pan wojewoda kiedy protestowaliśmy przeciw jego oszczerstwom i pomówieniom przed urzędem wojewódzkim przy ul. spokojnej skrócił godziny urzędowania i czmychnął do domu bo bał się nam spojrzeć prosto w oczy! miało to miejsce 19.05.2017 o godzinie 14:30.  ******dziennikwschodni.pl/lublin/kod-zada-dymisji-wojewody-pikieta-przed-urzedem-wojewodzkim-w-lublinie,n,1000199509.html
Oho znalazł się prawdziwy gieroj co to niczego się nie boi, a nawet chciał spojrzeć w oczy panu wojewodzie. No ale nieopatrznie wygadał się, że nie był sam, że działał kolektywnie, zgodnie z zasadami swoich mentalnych patronów Lenina, Stalina i Dzierżyńskiego w grupie takich samych gierojów jak on, oważnych w stadzie. A tak do rzeczy: Wojewoda w wywiadzie okazał się bardzo bystrym i sprawnym prawnikiem i kiedyś może stracić cierpliwość do ludzi naruszających jego dobre imię. Nie chciałbym być wtedy w skórze jego przeciwników, nawet w stadzie.
Widzę, że obrońca Pana Wojewody stosuje te same metody dyskusji: obrażanie, oczernianie i szkalowanie. Przecież Pan mnie nie zna, więc nie może Pan mieć pojęcia jakich mam mentalnych patronów. Ale co tam, zawsze można rzucić w kogoś trochę gównem, zawsze się trochę przyklei. Właśnie na tym polega Wasza metoda walki politycznej. Własnie w taki sposób podzieliliście i skłóciliście polskie społeczeństwo. Mam nadzieję, że Polacy rozliczą Was z tego przy urnach wyborczych i wylądujecie na śmietniku historii. Żegnam Pana i radzę wyplenić z siebie tą nienawiść do ludzi bo koniec końców to Pana zeżre od środka. 
Widzę, że obrońca Pana Wojewody stosuje te same metody dyskusji: obrażanie, oczernianie i szkalowanie. Przecież Pan mnie nie zna, więc nie może Pan mieć pojęcia jakich mam mentalnych patronów. Ale co tam, zawsze można rzucić w kogoś trochę gównem, zawsze się trochę przyklei. Właśnie na tym polega Wasza metoda walki politycznej. Własnie w taki sposób podzieliliście i skłóciliście polskie społeczeństwo. Mam nadzieję, że Polacy rozliczą Was z tego przy urnach wyborczych i wylądujecie na śmietniku historii. Żegnam Pana i radzę wyp... rozwiń
Avatar
dyx / 7 grudnia 2017 o 19:19
0
Adam z Lublina napisał:
obserw. napisał: człowiek napisał: undefined napisał:   dlaczego przyjął pan tak prymitywną metodę walki politycznej polegającą na bezpodstawnym oczernianiu przeciwników politycznych ? jak pan się z tym czuje, gdy po pracy wraca pan do domu i staje przed lustrem? jeśli pan wojewoda stawałby przed lustrem z całą pewnością częściej korzystałby z szamponu aby umyć głowę i maszynki aby się ogolić. o tym co mówi to żal pisać, ale to, że wygląda jak pernamentnie niedomyta fleja to obrzydliwe w xxi wieku. może biedaczyna ma taką pazerną rodzinę, że go nie stać? zrzućmy się na szampon, mydło i maszynki do golenia:  mniej będzie wstydu dla województwa! czytam te posty i jest mi zwyczajnie wstyd za piszących. jest to ostatni wpis  i więcej już nie mam zamiaru czytać. wydeje mi się, że nawet czlowieka nie znacie i pewnie nie będzieci mieli okazji poznać, ponieważ na to zwyczajnie nie zaslugujecie. wyjecie i ujadacie jak psy, kryjąć się za klawiaturą. może któryś z "bohaterów" miałby odwagę stanoć twarzą w twarz. tego nie uczynicie, ponieważ jesteście zwyczajnymi smarkaczami i brakuje wam odwagi. jesteście w stosunku do pana wojewody niedorostkami i to tkże w dosłownym sęsie. trochę szcunku chociażby do stanowiska jakie zajmuje pan czarnek. jako autor pierwszego wpisu, muszę wyjaśnić że nie boję się stanąć twarzą w twarz z panem wojewodą. wręcz przeciwnie. to pan wojewoda kiedy protestowaliśmy przeciw jego oszczerstwom i pomówieniom przed urzędem wojewódzkim przy ul. spokojnej skrócił godziny urzędowania i czmychnął do domu bo bał się nam spojrzeć prosto w oczy! miało to miejsce 19.05.2017 o godzinie 14:30.  ******dziennikwschodni.pl/lublin/kod-zada-dymisji-wojewody-pikieta-przed-urzedem-wojewodzkim-w-lublinie,n,1000199509.html
 Oho znalazł się prawdziwy gieroj co to niczego się nie boi, a nawet chciał spojrzeć w oczy panu wojewodzie. No ale nieopatrznie wygadał się, że nie był sam, że działał kolektywnie, zgodnie z zasadami swoich mentalnych patronów Lenina, Stalina i Dzierżyńskiego w grupie takich samych gierojów jak on, oważnych w stadzie. A tak do rzeczy: Wojewoda w wywiadzie okazał się bardzo bystrym i sprawnym prawnikiem i kiedyś może stracić cierpliwość do ludzi naruszających jego dobre imię. Nie chciałbym być wtedy w skórze jego przeciwników, nawet w stadzie.
 Oho znalazł się prawdziwy gieroj co to niczego się nie boi, a nawet chciał spojrzeć w oczy panu wojewodzie. No ale nieopatrznie wygadał się, że nie był sam, że działał kolektywnie, zgodnie z zasadami swoich mentalnych patronów Lenina, Stalina i Dzierżyńskiego w grupie takich samych gierojów jak on, oważnych w stadzie. A tak do rzeczy: Wojewoda w wywiadzie okazał się bardzo bystrym i sprawnym prawnikiem i kiedyś może stracić cierpliwość do ludzi naruszających jego dobre imię. Nie chciałbym być wtedy w skórze jego przeciwników,... rozwiń
Avatar
Adam z Lublina / 7 grudnia 2017 o 16:40
0
obserw. napisał:
człowiek napisał:
undefined napisał:
 dlaczego przyjął pan tak prymitywną metodę walki politycznej polegającą na bezpodstawnym oczernianiu przeciwników politycznych ? jak pan się z tym czuje, gdy po pracy wraca pan do domu i staje przed lustrem?
jeśli pan wojewoda stawałby przed lustrem z całą pewnością częściej korzystałby z szamponu aby umyć głowę i maszynki aby się ogolić. o tym co mówi to żal pisać, ale to, że wygląda jak pernamentnie niedomyta fleja to obrzydliwe w xxi wieku. może biedaczyna ma taką pazerną rodzinę, że go nie stać? zrzućmy się na szampon, mydło i maszynki do golenia:  mniej będzie wstydu dla województwa!
czytam te posty i jest mi zwyczajnie wstyd za piszących. jest to ostatni wpis  i więcej już nie mam zamiaru czytać. wydeje mi się, że nawet czlowieka nie znacie i pewnie nie będzieci mieli okazji poznać, ponieważ na to zwyczajnie nie zaslugujecie. wyjecie i ujadacie jak psy, kryjąć się za klawiaturą. może któryś z "bohaterów" miałby odwagę stanoć twarzą w twarz. tego nie uczynicie, ponieważ jesteście zwyczajnymi smarkaczami i brakuje wam odwagi. jesteście w stosunku do pana wojewody niedorostkami i to tkże w dosłownym sęsie. trochę szcunku chociażby do stanowiska jakie zajmuje pan czarnek.
 jako autor pierwszego wpisu, muszę wyjaśnić że nie boję się stanąć twarzą w twarz z panem wojewodą. wręcz przeciwnie. to pan wojewoda kiedy protestowaliśmy przeciw jego oszczerstwom i pomówieniom przed urzędem wojewódzkim przy ul. spokojnej skrócił godziny urzędowania i czmychnął do domu bo bał się nam spojrzeć prosto w oczy! miało to miejsce 19.05.2017 o godzinie 14:30.  ******dziennikwschodni.pl/lublin/kod-zada-dymisji-wojewody-pikieta-przed-urzedem-wojewodzkim-w-lublinie,n,1000199509.html 
 jako autor pierwszego wpisu, muszę wyjaśnić że nie boję się stanąć twarzą w twarz z panem wojewodą. wręcz przeciwnie. to pan wojewoda kiedy protestowaliśmy przeciw jego oszczerstwom i pomówieniom przed urzędem wojewódzkim przy ul. spokojnej skrócił godziny urzędowania i czmychnął do domu bo bał się nam spojrzeć prosto w oczy! miało to miejsce 19.05.2017 o godzinie 14:30.  ******dziennikwschodni.pl/lublin/kod-zada-dymisji-wojewody-pikieta-przed-urzedem-wojewodzkim-w-lublinie,n,1000199509.html  rozwiń
Avatar
Gość / 7 grudnia 2017 o 16:17
0
Normalna fleja z parciem na szkło zwany wojewodą . Wstyd dla Lublina aż w oczy szczypie !!
Avatar
XWZ / 7 grudnia 2017 o 14:42
0
KSAWERY napisał:
CZY TEN CZŁOWIEK MOZE SIE OGOLIĆ?
 POD WARUNKIEM. ŻE TO SAMO UCZYNI HETMAN Z ZSL-U. TEN TO DOPIERO WYGLĄ JAK POŁOWA MOPA.
Avatar
obserw. / 7 grudnia 2017 o 14:40
0
człowiek napisał:
undefined napisał:
Dlaczego przyjął Pan tak prymitywną metodę walki politycznej polegającą na bezpodstawnym oczernianiu przeciwników politycznych ? Jak Pan się z tym czuje, gdy po pracy wraca Pan do domu i staje przed lustrem?
Jeśli pan wojewoda stawałby przed lustrem z całą pewnością częściej korzystałby z szamponu aby umyć głowę i maszynki aby się ogolić. O tym co mówi to żal pisać, ale to, że wygląda jak pernamentnie niedomyta fleja to obrzydliwe w XXI wieku. Może biedaczyna ma taką pazerną rodzinę, że go nie stać? Zrzućmy się na szampon, mydło i maszynki do golenia:  mniej będzie wstydu dla województwa!
 Czytam te posty i jest mi zwyczajnie wstyd za piszących. Jest to ostatni wpis  i więcej już nie mam zamiaru czytać. Wydeje mi się, że nawet czlowieka nie znacie i pewnie nie będzieci mieli okazji poznać, ponieważ na to zwyczajnie nie zaslugujecie. Wyjecie i ujadacie jak psy, kryjąć się za klawiaturą. Może któryś z "bohaterów" miałby odwagę stanoć twarzą w twarz. Tego nie uczynicie, ponieważ jesteście zwyczajnymi smarkaczami i brakuje Wam odwagi. Jesteście w stosunku do Pana Wojewody niedorostkami i to tkże w dosłownym sęsie. TRochę szcunku chociażby do stanowiska jakie zajmuje Pan Czarnek.
 Czytam te posty i jest mi zwyczajnie wstyd za piszących. Jest to ostatni wpis  i więcej już nie mam zamiaru czytać. Wydeje mi się, że nawet czlowieka nie znacie i pewnie nie będzieci mieli okazji poznać, ponieważ na to zwyczajnie nie zaslugujecie. Wyjecie i ujadacie jak psy, kryjąć się za klawiaturą. Może któryś z "bohaterów" miałby odwagę stanoć twarzą w twarz. Tego nie uczynicie, ponieważ jesteście zwyczajnymi smarkaczami i brakuje Wam odwagi. Jesteście w stosunku do Pana Wojewody niedorostkami i to tkże w dosłown... rozwiń