Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

15 stycznia 2017 r.
18:04

Lublin: Światełko do nieba WOŚP z lotu ptaka (wideo, zdjęcia)

467 65 A A

Lublinianie i mieszkańcy regionu wyjątkowo chętnie wsparli w tym roku Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka, która zbiera pieniądze na sprzęt medyczny dla najmłodszych i najstarszych.

Aktualizacja artykułu: 16 stycznia 2017 r. 10:36
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Gabriela Pielaszkiewicz, uczennica 10 Gimnazjum w Lublinie, prawie przez cały dzień, wspólnie z koleżanką kwestowała w niedzielę na rzecz WOŚP. – Ludzie bardzo chętnie wrzucali do puszek. Nie trzeba było ich namawiać czy przekonywać – mówi Gabriela. – Najwięcej wkładały małe dzieci. To miłe, że rodzice uczą swoje pociechy, jak pomagać od najmłodszych lat – dodaje. Gabriela z koleżanką zakończyły kwestę o godz. 16. Ich puszka była ciężka. W sumie w tym roku na ulice Lublina wyszło 400 osób z puszkami.

Największym wydarzeniem był finał w Galerii Olimp w Lublinie. Gwiazdami wieczoru byli Liber, INA i Adam Stachowiak. Tradycyjnie na koniec imprezy na niebie rozbłysło światełko do nieba.

Z kolei w Białej Podlaskiej pieniądze do puszek zbierało 450 wolontariuszy. Były licytacje gadżetów i innych rzeczy podarowanych przez mieszkańców, m.in. koszulek, plakatów z autografami Kamila Bednarka czy Sylwii Grzeszczak, książki z autografem Magdy Gessler, karnetu z Klubu Strzeleckiego Guardian, biletu na zwiedzanie Sejmu oraz kolację z... posłem Stanisławem Żmijanem.

W Chełmie tradycyjnie dyrygentem Orkiestry był Automobilklub Chełmski. Pod młotek trafiły między innymi prestiżowe numerowane złote serduszka czy kursy prawa jazdy. W niedzielę na deptaku przy ul. Lwowskiej odbył się festyn, na którym promowano zdrowy tryb życia.

Przypomnijmy, że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała już 25. raz. Tym razem zbierano na sprzęt do ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. 

Do tej pory wiadomo, że WOŚP zebrała w Lublinie ponad 257 tys. zł, a w całym województwie ponad milion zł. W skali kraju Orkiestra ma już na koncie ponad 62 mln zł.

Ostateczne wyniki zbiórki poznamy 8 marca. 

Czytaj więcej o:

Komentarze 65

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
++++ / 17 stycznia 2017 o 08:50
0
Teoretyczny-hipotetyczny przykład działania w celu uzyskania odpisu podatkowego - Mamy kilka spółek-firm (umawiamy- raczej nielegalne) się z prezesem jakiejś Fundacji że nasza fima np. (a) przekaże fundacji np.milion a wzamian fundacja zakupi w baszej firmie np.(b) jakieś produkty lub usługi . Fundacja ma wyniki i biznes się kręci. Czy jest to legalne i moralne ,- raczej nie jest. Ale ekonomicznie i sytuacyjnie możliwe. Taka teoria ,ale oceńcie sami.
Avatar
młody ojciec .... / 17 stycznia 2017 o 00:54
0
...czytając komentarze zauważyłem, że nie byliśmy jedyną rodziną, która wyekspediowała śmiesznie ubranego pedofila za drzwi. U nas była to akurat furtka, ale skutek dosłownie taki sam. W bardzo grzeczny sposób poinformowałem kanalię o małych dzieciach znajdujących się w domu i żądaniu mojej kochanej małżonki o odprawieniu zagrożenia w postaci tzw. duszpasterza. Co prawda miał mi cos do powiedzenia, ale na wszelki wypadek (i słusznie) oddalił się w szybkim tempie w towarzystwie dwóch rozbawionych do łez młodych chłopców jakoś dziwnie udekorowanych ... Może zrozumie, iż rodzice kupili mi dom nie po to, abym był nachodzony przez zwyrodnialców!
...czytając komentarze zauważyłem, że nie byliśmy jedyną rodziną, która wyekspediowała śmiesznie ubranego pedofila za drzwi. U nas była to akurat furtka, ale skutek dosłownie taki sam. W bardzo grzeczny sposób poinformowałem kanalię o małych dzieciach znajdujących się w domu i żądaniu mojej kochanej małżonki o odprawieniu zagrożenia w postaci tzw. duszpasterza. Co prawda miał mi cos do powiedzenia, ale na wszelki wypadek (i słusznie) oddalił się w szybkim tempie w towarzystwie dwóch rozbawionych do łez młodych chłopców jakoś dziwnie udekoro... rozwiń
Avatar
++++ / 16 stycznia 2017 o 20:44
0
Muzyk napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Jurek będzie miał nowy samochód terenowy ;)
A ty??? Co zrobiłeś dla kogolwiek???? Katoliku :(
NIE WSZYSCY  MUSZĄ BYĆ KATOLIKAMI - NO I  DLACZEGO (WSZYSCY) MAJĄ ROBIĆ COŚ Z PRZYMUSU  DLA INNYCH TYLKO DLATEGO ŻE INNYM JEST TO NA RĘKĘ  . NA POCZĄTEK NIECH KAŻDY ZADBA SOLIDNIE O WŁASNY INTERES I NIE BĘDĄ POTRZEBNE ŻADNE CWANE FUNDACJE. I TO NIE JEST EGOIZM TYLKO PRAGMATYZM
NIE WSZYSCY  MUSZĄ BYĆ KATOLIKAMI - NO I  DLACZEGO (WSZYSCY) MAJĄ ROBIĆ COŚ Z PRZYMUSU  DLA INNYCH TYLKO DLATEGO ŻE INNYM JEST TO NA RĘKĘ  . NA POCZĄTEK NIECH KAŻDY ZADBA SOLIDNIE O WŁASNY INTERES I NIE BĘDĄ POTRZEBNE ŻADNE CWANE FUNDACJE. I TO NIE JEST EGOIZM TYLKO PRAGMATYZM rozwiń
Avatar
Rozum / 16 stycznia 2017 o 18:37
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Podpis napisał:
4 komentarze od jednego smiecia. Zycze ci, zebys musial skorzystac ze sprzetow ufundowanych przez orkiestre :D
Całe szczęście dla niego, statystycznie jest to prawie niemożliwe, bo na sprzęt wośp wydaje tylko mały procent ze swoich dochodów uzyskanych żebractwem dzieci na ulicach. Prędzej spotka na ulicy Owsiaka w nowym aucie zakupionym za fundusze z tegorocznej zbiórki ;)
Nie bliźnij! Gdyby tak było, już tacy jak ty czy inny pisior dawno wsadzili by GO do więzienia! Ale nie mogą, bo rozliczenia Orkistry są dostępne, a serduszka na zakupionym sprzęcie dla wszystkich NIE-ŚLEPYCH widoczne.
Nie bliźnij! Gdyby tak było, już tacy jak ty czy inny pisior dawno wsadzili by GO do więzienia! Ale nie mogą, bo rozliczenia Orkistry są dostępne, a serduszka na zakupionym sprzęcie dla wszystkich NIE-ŚLEPYCH widoczne. rozwiń
Avatar
Nutka / 16 stycznia 2017 o 18:34
0
to jest chore aby płacić za seks napisał:
nie dam ani grosza, bo jak rząd stać płacić za seks tj. 500+modym rodzicom to uważam, że jako kraj jesteśmy baardzo bogaci i to obowiązkiem rządu jest pomoc chorym
Nie dawaj, przymusu nie ma. Ale jak twoje dziecko czy wnuk będzie w potrzebie, NIE KORZYSTAJ!!! Miej honor, nie korzystaj, pozwól dzieciakowi umrzeć.
Avatar
Muzyk / 16 stycznia 2017 o 18:31
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Jurek będzie miał nowy samochód terenowy ;)
A ty??? Co zrobiłeś dla kogolwiek???? Katoliku :(
Avatar
Gość / 16 stycznia 2017 o 17:41
0
No to Owsiakowie odżyją. Zapewne zmieni Cadilaca na nowszy model a kilka jego spółeczek zanotuje zwyżki
Avatar
++++ / 16 stycznia 2017 o 17:06
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
W Ciemnogrodzie - nazwa administracyjna Janów Lubelski zakazano kwetowania na rzecz WOŚP. Żenada!!! To w głowie się nie mieści jak można tak upaść nisko.
Wystarczy poczytać w internecie o  tej Fundacji   i można wyrobić sobie dość jasną opinię - kto jest (ciemnogrodem)
Avatar
++++ / 16 stycznia 2017 o 16:52
0
gość napisał:
++++ napisał:
gość napisał:
++++ napisał:
gość napisał:
skromny Lublinianin ... napisał:
    ...jedni nie dają na WOSP i posiadają takie prawo , a inni bardzo chętnie dają. Osobiście  wesprę każdą inicjatywę pana Owsiaka, a nigdy nie wrzucę na tacę  sutannowym kanaliom! Pedofil, który w ub. tygodniu zapukał do moich drzwi uniknął soczystego kopa w cztery litery tylko dzięki temu, że na moją grzeczną prośbę oddalił się dokładnie tak szybko, jak sobie życzyłem ....  Szubrawiec prześladuje moją rodzinę od siedmiu lat nieustannie pomimo, że za każdym razem był wyganiany !
Prymitywny śmieciu pedofilem najprawdopodobniej sam jesteś. Jak nie chcesz by ksiądz do Ciebie przychodził to możesz wypisać się z kościoła. Wtedy nikt z księży do Twojego chlewa nawet nie zapuka z kolędą.
A po co ma ich prośić aby go wypisali- z czegoś do czego wpisano go bez jego świadomej zgody, wystarczy że ,i sami go wypiszą.
To niech ma pretensje do swoich rodziców i im nawymyśla zę go ochrzcili. A jak gościu ma problemy ze sobą to niech nie zwala na ksieży tylko skorzysta z (perady) terapeuty.
A po co ma gościu wydawać kasę na terapeutę ,wystarczy że ''pogoni-wyprosi '' nachalnego typa i już czuje się lepiej .
Ma gościu problem bo agresywnie reaguje na konkurencję. Pedofilię trzeba leczyć.
Jeśli ktoś widzi pod swoimi drzwiami typa w stroju ala Wesołowski to i skojażenie może mieć wprost  proporcjonalne .
Jeśli ktoś widzi pod swoimi drzwiami typa w stroju ala Wesołowski to i skojażenie może mieć wprost  proporcjonalne . rozwiń
Avatar
Gość / 16 stycznia 2017 o 16:06
0
W innych krajach to rząd zapewnia leczenie swoim obywatelom a w Polsce trzeba się zrzucać na sprzęt medyczny ale jak widać frajerów nie brakuje zbiorą kase kupią sprzęt .a złodziejom przy korycie oto chodzi
Avatar
++++ / 17 stycznia 2017 o 08:50
0
Teoretyczny-hipotetyczny przykład działania w celu uzyskania odpisu podatkowego - Mamy kilka spółek-firm (umawiamy- raczej nielegalne) się z prezesem jakiejś Fundacji że nasza fima np. (a) przekaże fundacji np.milion a wzamian fundacja zakupi w baszej firmie np.(b) jakieś produkty lub usługi . Fundacja ma wyniki i biznes się kręci. Czy jest to legalne i moralne ,- raczej nie jest. Ale ekonomicznie i sytuacyjnie możliwe. Taka teoria ,ale oceńcie sami.
Avatar
młody ojciec .... / 17 stycznia 2017 o 00:54
0
...czytając komentarze zauważyłem, że nie byliśmy jedyną rodziną, która wyekspediowała śmiesznie ubranego pedofila za drzwi. U nas była to akurat furtka, ale skutek dosłownie taki sam. W bardzo grzeczny sposób poinformowałem kanalię o małych dzieciach znajdujących się w domu i żądaniu mojej kochanej małżonki o odprawieniu zagrożenia w postaci tzw. duszpasterza. Co prawda miał mi cos do powiedzenia, ale na wszelki wypadek (i słusznie) oddalił się w szybkim tempie w towarzystwie dwóch rozbawionych do łez młodych chłopców jakoś dziwnie udekorowanych ... Może zrozumie, iż rodzice kupili mi dom nie po to, abym był nachodzony przez zwyrodnialców!
...czytając komentarze zauważyłem, że nie byliśmy jedyną rodziną, która wyekspediowała śmiesznie ubranego pedofila za drzwi. U nas była to akurat furtka, ale skutek dosłownie taki sam. W bardzo grzeczny sposób poinformowałem kanalię o małych dzieciach znajdujących się w domu i żądaniu mojej kochanej małżonki o odprawieniu zagrożenia w postaci tzw. duszpasterza. Co prawda miał mi cos do powiedzenia, ale na wszelki wypadek (i słusznie) oddalił się w szybkim tempie w towarzystwie dwóch rozbawionych do łez młodych chłopców jakoś dziwnie udekoro... rozwiń
Avatar
++++ / 16 stycznia 2017 o 20:44
0
Muzyk napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Jurek będzie miał nowy samochód terenowy ;)
A ty??? Co zrobiłeś dla kogolwiek???? Katoliku :(
NIE WSZYSCY  MUSZĄ BYĆ KATOLIKAMI - NO I  DLACZEGO (WSZYSCY) MAJĄ ROBIĆ COŚ Z PRZYMUSU  DLA INNYCH TYLKO DLATEGO ŻE INNYM JEST TO NA RĘKĘ  . NA POCZĄTEK NIECH KAŻDY ZADBA SOLIDNIE O WŁASNY INTERES I NIE BĘDĄ POTRZEBNE ŻADNE CWANE FUNDACJE. I TO NIE JEST EGOIZM TYLKO PRAGMATYZM
NIE WSZYSCY  MUSZĄ BYĆ KATOLIKAMI - NO I  DLACZEGO (WSZYSCY) MAJĄ ROBIĆ COŚ Z PRZYMUSU  DLA INNYCH TYLKO DLATEGO ŻE INNYM JEST TO NA RĘKĘ  . NA POCZĄTEK NIECH KAŻDY ZADBA SOLIDNIE O WŁASNY INTERES I NIE BĘDĄ POTRZEBNE ŻADNE CWANE FUNDACJE. I TO NIE JEST EGOIZM TYLKO PRAGMATYZM rozwiń
Avatar
Rozum / 16 stycznia 2017 o 18:37
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Podpis napisał:
4 komentarze od jednego smiecia. Zycze ci, zebys musial skorzystac ze sprzetow ufundowanych przez orkiestre :D
Całe szczęście dla niego, statystycznie jest to prawie niemożliwe, bo na sprzęt wośp wydaje tylko mały procent ze swoich dochodów uzyskanych żebractwem dzieci na ulicach. Prędzej spotka na ulicy Owsiaka w nowym aucie zakupionym za fundusze z tegorocznej zbiórki ;)
Nie bliźnij! Gdyby tak było, już tacy jak ty czy inny pisior dawno wsadzili by GO do więzienia! Ale nie mogą, bo rozliczenia Orkistry są dostępne, a serduszka na zakupionym sprzęcie dla wszystkich NIE-ŚLEPYCH widoczne.
Nie bliźnij! Gdyby tak było, już tacy jak ty czy inny pisior dawno wsadzili by GO do więzienia! Ale nie mogą, bo rozliczenia Orkistry są dostępne, a serduszka na zakupionym sprzęcie dla wszystkich NIE-ŚLEPYCH widoczne. rozwiń
Avatar
Nutka / 16 stycznia 2017 o 18:34
0
to jest chore aby płacić za seks napisał:
nie dam ani grosza, bo jak rząd stać płacić za seks tj. 500+modym rodzicom to uważam, że jako kraj jesteśmy baardzo bogaci i to obowiązkiem rządu jest pomoc chorym
Nie dawaj, przymusu nie ma. Ale jak twoje dziecko czy wnuk będzie w potrzebie, NIE KORZYSTAJ!!! Miej honor, nie korzystaj, pozwól dzieciakowi umrzeć.
Avatar
Muzyk / 16 stycznia 2017 o 18:31
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Jurek będzie miał nowy samochód terenowy ;)
A ty??? Co zrobiłeś dla kogolwiek???? Katoliku :(
Avatar
Gość / 16 stycznia 2017 o 17:41
0
No to Owsiakowie odżyją. Zapewne zmieni Cadilaca na nowszy model a kilka jego spółeczek zanotuje zwyżki
Avatar
++++ / 16 stycznia 2017 o 17:06
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
W Ciemnogrodzie - nazwa administracyjna Janów Lubelski zakazano kwetowania na rzecz WOŚP. Żenada!!! To w głowie się nie mieści jak można tak upaść nisko.
Wystarczy poczytać w internecie o  tej Fundacji   i można wyrobić sobie dość jasną opinię - kto jest (ciemnogrodem)
Avatar
++++ / 16 stycznia 2017 o 16:52
0
gość napisał:
++++ napisał:
gość napisał:
++++ napisał:
gość napisał:
skromny Lublinianin ... napisał:
    ...jedni nie dają na WOSP i posiadają takie prawo , a inni bardzo chętnie dają. Osobiście  wesprę każdą inicjatywę pana Owsiaka, a nigdy nie wrzucę na tacę  sutannowym kanaliom! Pedofil, który w ub. tygodniu zapukał do moich drzwi uniknął soczystego kopa w cztery litery tylko dzięki temu, że na moją grzeczną prośbę oddalił się dokładnie tak szybko, jak sobie życzyłem ....  Szubrawiec prześladuje moją rodzinę od siedmiu lat nieustannie pomimo, że za każdym razem był wyganiany !
Prymitywny śmieciu pedofilem najprawdopodobniej sam jesteś. Jak nie chcesz by ksiądz do Ciebie przychodził to możesz wypisać się z kościoła. Wtedy nikt z księży do Twojego chlewa nawet nie zapuka z kolędą.
A po co ma ich prośić aby go wypisali- z czegoś do czego wpisano go bez jego świadomej zgody, wystarczy że ,i sami go wypiszą.
To niech ma pretensje do swoich rodziców i im nawymyśla zę go ochrzcili. A jak gościu ma problemy ze sobą to niech nie zwala na ksieży tylko skorzysta z (perady) terapeuty.
A po co ma gościu wydawać kasę na terapeutę ,wystarczy że ''pogoni-wyprosi '' nachalnego typa i już czuje się lepiej .
Ma gościu problem bo agresywnie reaguje na konkurencję. Pedofilię trzeba leczyć.
Jeśli ktoś widzi pod swoimi drzwiami typa w stroju ala Wesołowski to i skojażenie może mieć wprost  proporcjonalne .
Jeśli ktoś widzi pod swoimi drzwiami typa w stroju ala Wesołowski to i skojażenie może mieć wprost  proporcjonalne . rozwiń
Avatar
Gość / 16 stycznia 2017 o 16:06
0
W innych krajach to rząd zapewnia leczenie swoim obywatelom a w Polsce trzeba się zrzucać na sprzęt medyczny ale jak widać frajerów nie brakuje zbiorą kase kupią sprzęt .a złodziejom przy korycie oto chodzi
Zobacz wszystkie komentarze 65

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Ruch Izbica wygrywa w sparingach i sprawdza bramkarzy

Ruch Izbica wygrywa w sparingach i sprawdza bramkarzy 0 0

CHEŁMSKA KLASA OKRĘGOWA Ruch Izbica zamierza jedynie uzupełnić skład. Pilnie poszukiwani są specjaliści od gry między słupkami W okresie przygotowawczym Ruch Izbica odniósł drugie zwycięstwo z rzędu. Tym razem zespół trenera Andrzeja Rycaka rozbił Deltę Nielisz 7:4

Polscy przedsiębiorcy już nie będą musieli stosować pieczątek

Polscy przedsiębiorcy już nie będą musieli stosować pieczątek 0 0

W ciągu roku zniesiony ma być wymóg stosowania pieczątek przez przedsiębiorców.

Radni PSL plan dla wsi przygotowany przez PiS nazywają wyborczą kpiną

Radni PSL plan dla wsi przygotowany przez PiS nazywają wyborczą kpiną 0 0

Przygotowany przez rząd PiS plan dla wsi jest zdaniem radnych powiatu bialskiego wyborczą kpiną. A Janusz Skólimowski wicestarosta bialski z PiS przekonuje, że program zapewni rolnictwu wsparcie, rozwój i ochronę.

Symbol Wolności na rocznicę Powstania Warszawskiego w Puławach
1 sierpnia 2018, 19:00

Symbol Wolności na rocznicę Powstania Warszawskiego w Puławach 3 1

Co Gdzie Kiedy. 1 sierpnia Puławy włączą się w obchody 74. rocznicy Powstania Warszawskiego. Mieszkańcy zbiorą się w centrum miasta o godz. 19, aby oddać hołd Powstańcom i ułożyć olbrzymi znak Polski Walczącej.

Lublin: Miasto wydało zgodę na maszt telefonii komórkowej

Lublin: Miasto wydało zgodę na maszt telefonii komórkowej 0 2

Przy Zemborzyckiej 53 w Lublinie może powstać stacja bazowa telefonii komórkowej Play.

Wyrzucił psa przez balkon w trakcie kłótni. Zwierzę spadło z 4 piętra

Wyrzucił psa przez balkon w trakcie kłótni. Zwierzę spadło z 4 piętra 140 8

W trakcie kłótni pijany mężczyzna wyrzucił psa przez balkon. Zwierzę wypadło z czwartego piętra.

Pamiętasz Baobab? Galeria Labirynt zbiera wspomnienia

Pamiętasz Baobab? Galeria Labirynt zbiera wspomnienia 0 0

Wspomnienia o najsłynniejszym lubelskim drzewie, wyciętym w maju zeszłego roku z pl. Litewskiego, jeszcze do końca sierpnia będzie zbierać Galeria Labirynt.

Nowy żłobek przy ul. Zelwerowicza przyjmie dzieci od września? Problem z kuchnią

Nowy żłobek przy ul. Zelwerowicza przyjmie dzieci od września? Problem z kuchnią 29 0

Unieważniony został przetarg na sprzęt dla nowego żłobka przy ul. Zelwerowicza. Problemem okazało się wyposażenie kuchni. Mimo to władze miasta zapewniają, że placówka zostanie otwarta zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, a posiłki będą początkowo dowożone z kuchni innego żłobka.

Jerzy Brzęczek: Lewandowski pozostanie kapitanem reprezentacji

Jerzy Brzęczek: Lewandowski pozostanie kapitanem reprezentacji 1 1

Nowy selekcjoner reprezentacji Polski Jerzy Brzęczek spotkał się z mediami na swojej pierwszej konferencji prasowej. 47-letni szkoleniowiec zapewnił, że kadrę czeka ewolucja i stopniowe wprowadzanie nowych zawodników, a jej kapitanem pozostanie Robert Lewandowski

Jechał i pił piwo. Zauważył go ten policjant

Jechał i pił piwo. Zauważył go ten policjant 4 4

47-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej jechał samochodem i pił. Inni kierowcy musieli zjeżdżać mu z drogi. Wyczyny 47-latka zauważył przypadkiem policjant jadący do pracy

Lubartów: Oczyszczalnia już prawie gotowa

Lubartów: Oczyszczalnia już prawie gotowa 1 0

Modernizacja oczyszczalni ścieków zbliża się do końca. W przyszłym tygodniu kolejne instalacje będą uruchamiane. Zaawansowanie robót modernizacyjnych oczyszczalni osiągnęło ok. 90 proc. Wybudowane zostały wszystkie obiekty, trwają ostatnie prace połączeniowe sieci między obiektami.