Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

10 grudnia 2008 r.
7:02
Edytuj ten wpis

Wypadek i utrudnienia w ruchu na ul. Jana Pawła II

Autor: Zdjęcie autora (łm)
0 4 A A

Trzy samochody zderzyły się na ul. Jana Pawła II przy skrzyżowaniu z ul. Tymiankową w Lublinie. Dwie osoby są ranne.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do wypadku doszło tuż przed godz. 7. Szczegóły nie są jeszcze znane. Na miejsce przyjechała straż pożarna i policja. Ruch drogowy w stronę ul. Armii Krajowej jest utrudniony. Według wstępnych ustaleń ranne zostały dwie osoby, ale ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 4

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Starosta / 10 grudnia 2008 r. o 17:40
Na Porębie rządzi Starosta
Avatar
horror / 10 grudnia 2008 r. o 17:31
To prawda (ograniczenie do 40) ale 100 km/h nie robi tam wrażenia, to zółwie tempo na tej drodze.
Avatar
1.2.3 / 10 grudnia 2008 r. o 15:50
To dopiero....początek. Ruch na tej trasie rośnie z dnia na dzień!!!! Na nic ograniczenia prędkości!!!! Młodzi tzw. "biznesmeni" nie zwracają uwagi ani na pieszych, ani na znaki....do tego dochodzą pędzące TIR-y....Aby przejść przez ulicę trzeba naprawdę mieć...tzw. "oczy dookoła głowy"!!!!!!!!
Panowie policjanci............stały posterunek i pomiar szybkości jest wskazany...natychmiast!!!!!!!!!!!! Nie czekajmy na tragedię!!!!!!!!!!!!!!
To dopiero....początek. Ruch na tej trasie rośnie z dnia na dzień!!!! Na nic ograniczenia prędkości!!!! Młodzi tzw. "biznesmeni" nie zwracają uwagi ani na pieszych, ani na znaki....do tego dochodzą pędzące TIR-y....Aby przejść przez ulicę trzeba naprawdę mieć...tzw. "oczy dookoła głowy"!!!!!!!!
Panowie policjanci............stały posterunek i pomiar szybkości jest wskazany...natychmiast!!!!!!!!!!!! Nie cz... rozwiń
Avatar
wjk / 10 grudnia 2008 r. o 08:22
Otwarta z wielką pompą Jana Pawła II jest torem wyścigowym dla podmiejskich rajdowców. Nie pomyślano jednocześnie o kompleksowym zapewnieniu bezpieczeństwa. Bez budowy tzw. trasy zielonej może być tylko gorzej.
Avatar
Starosta / 10 grudnia 2008 r. o 17:40
Na Porębie rządzi Starosta
Avatar
horror / 10 grudnia 2008 r. o 17:31
To prawda (ograniczenie do 40) ale 100 km/h nie robi tam wrażenia, to zółwie tempo na tej drodze.
Avatar
1.2.3 / 10 grudnia 2008 r. o 15:50
To dopiero....początek. Ruch na tej trasie rośnie z dnia na dzień!!!! Na nic ograniczenia prędkości!!!! Młodzi tzw. "biznesmeni" nie zwracają uwagi ani na pieszych, ani na znaki....do tego dochodzą pędzące TIR-y....Aby przejść przez ulicę trzeba naprawdę mieć...tzw. "oczy dookoła głowy"!!!!!!!!
Panowie policjanci............stały posterunek i pomiar szybkości jest wskazany...natychmiast!!!!!!!!!!!! Nie czekajmy na tragedię!!!!!!!!!!!!!!
To dopiero....początek. Ruch na tej trasie rośnie z dnia na dzień!!!! Na nic ograniczenia prędkości!!!! Młodzi tzw. "biznesmeni" nie zwracają uwagi ani na pieszych, ani na znaki....do tego dochodzą pędzące TIR-y....Aby przejść przez ulicę trzeba naprawdę mieć...tzw. "oczy dookoła głowy"!!!!!!!!
Panowie policjanci............stały posterunek i pomiar szybkości jest wskazany...natychmiast!!!!!!!!!!!! Nie cz... rozwiń
Avatar
wjk / 10 grudnia 2008 r. o 08:22
Otwarta z wielką pompą Jana Pawła II jest torem wyścigowym dla podmiejskich rajdowców. Nie pomyślano jednocześnie o kompleksowym zapewnieniu bezpieczeństwa. Bez budowy tzw. trasy zielonej może być tylko gorzej.
Zobacz wszystkie komentarze 4

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kino Perła: "Pianista"
12 sierpnia 2022, 21:00

Kino Perła: "Pianista"

Słynny film Romana Polańskiego, "Pianista", będzie można zobaczyć na początek kolejnego weekendu w Kinie Perła (ul. Bernardyńska 15).

Misja Dubaj za miliony złotych. Efekty znikome, nagrody urzędnikom wypłacone
Pierwsza strona dziennika
galeria

Misja Dubaj za miliony złotych. Efekty znikome, nagrody urzędnikom wypłacone

Ponad 2,2 mln złotych kosztowała prezentacja naszego regionu podczas tygodnia lubelskiego na Expo 2020 w Dubaju. Mimo braku wymiernych gospodarczych efektów tej misji, 13 pracowników Urzędu Marszałkowskiego otrzymało nagrody uznaniowe.

 Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 8 sierpnia 2022 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 8 sierpnia 2022 r.

Motor Lublin rozbił u siebie Moje Bermudy Stal Gorzów. O medale powalczy z pozycji lidera

Motor Lublin rozbił u siebie Moje Bermudy Stal Gorzów. O medale powalczy z pozycji lidera

Motor Lublin zakończył rundę zasadniczą efektownym zwycięstwem na własnym torze. W niedzielę podopieczni duetu Maciej Kuciapa-Jacek Ziółkowski rozbili Moje Bermudy Stal Gorzów 59:31, a w dwumeczu 105:75. „Koziołki” przystąpią do play-off z pozycji lidera stawki

Olivier już jest gotowy. Teraz czas, żeby dla niego zagrać w Hrubieszowie

Olivier już jest gotowy. Teraz czas, żeby dla niego zagrać w Hrubieszowie

Jeden turnus rehabilitacyjny to minimum 3 tys. zł. Fotelik samochodowy dla niepełnosprawnego dziecka – 6 tys., wypożyczenie urządzenia, które spionizuje chłopca – drugie tyle. A jeszcze koszty dojazdów na zajęcia, dodatkowe lekcje... Wydatków jest mnóstwo. Ale dzięki piłkarskiej imprezie, rodzicom Oliviera będzie choć trochę łatwiej.

Piker Open Summer Jumping Cup. Czyli świetna zabawa na koniach
zdjęcia
galeria

Piker Open Summer Jumping Cup. Czyli świetna zabawa na koniach

W weekend odbyły się zawody jeździeckie, które były pierwszym etapem zmagań. Piker Open Summer Jumping Cup.

Bliżej roślin w Ogrodzie Botanicznym UMCS
zdjęcia
galeria

Bliżej roślin w Ogrodzie Botanicznym UMCS

W niedzielę w Ogrodzie Botanicznym UMCS odbyło się Święto Botaniki. Wydarzenie, będące częścią obchodów Jubileuszu 100-lecia Polskiego Towarzystwa Botanicznego oraz corocznych obchodów Roku Botaniki.

KS Wiązownica – Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski 1:2. Eksperymentalna obrona zdała egzamin

KS Wiązownica – Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski 1:2. Eksperymentalna obrona zdała egzamin

Mimo wielu problemów kadrowych Orlęta Spomlek na otwarcie nowego sezonu wywalczyły trzy punkty na trudnym terenie w Wiązownicy. Biało-zieloni pokonali beniaminka 2:1, a decydującą bramkę w końcówce strzelił Arkadiusz Maj

Łowcy pedofilów zatrzymali mężczyznę z Lubartowa. Ponownie tego samego

Łowcy pedofilów zatrzymali mężczyznę z Lubartowa. Ponownie tego samego

Grupa Dzieciak w sieci donosi o zatrzymaniu mężczyzny, który już wcześniej został ujęty za wysyłanie dziewczynce obscenicznych treści.

Motor Lublin - Moje Bermudy Stal Gorzów. Duża przewaga gospodarzy 59:31 [zapis relacji na żywo]

Motor Lublin - Moje Bermudy Stal Gorzów. Duża przewaga gospodarzy 59:31 [zapis relacji na żywo]

Pozycje obu drużyn w tabeli PGE Ekstraligi - dzisiejszego gospodarza, czyli Motoru Lublin, oraz Moje Bermudy Stali Gorzów - już się nie zmienią. Jednak to nie oznacza, że będziemy oglądać sportowe widowisko pozbawione emocji. Nad Bystrzycę przyjeżdża przecież najlepszy obecnie polski żużlowiec - Bartosz Zmarzlik - który w przyszłym roku ma bronić żółto-biało-niebieskich barw. Początek spotkania wyznaczono na godz. 19.15. Transmisję zapewnia Canal+ Sport 5. Zachęcamy również do śledzenia naszej relacji na żywo.

Chełm: Propozycje do budżetu obywatelskiego. Boisko za drogie, kort niezgodny z planem

Chełm: Propozycje do budżetu obywatelskiego. Boisko za drogie, kort niezgodny z planem

43 wnioski zgłoszono w tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego w Chełmie. Kilkanaście z nich zostało odrzuconych. Ich autorzy mają ostatnią szansę na składanie odwołań

Dwa sparingowe zwycięstwa Azotów Puławy

Dwa sparingowe zwycięstwa Azotów Puławy

W drugim meczu kontrolnym w okresie przygotowawczym Azoty Puławy pokonały Handball Stal Mielec 29:20. W kolejnym sparingu brązowi medaliści kraju pokonali na wyjeździe Piotrkowianina Piotrków Trybunalski 31:27

Gmina Józefów. Przybędzie siłowni pod chmurką

Gmina Józefów. Przybędzie siłowni pod chmurką

W sześciu kolejnych miejscowościach mieszkańcy będą mieć do dyspozycji nie tylko place zabaw, ale również siłownie na świeżym powietrzu.

Superbohaterowie w Warsztatach Kultury. Zajęcia dla dzieci
14 sierpnia 2022, 11:00

Superbohaterowie w Warsztatach Kultury. Zajęcia dla dzieci

14 sierpnia o godz. 11 w siedzibie Warsztatów Kultury (ul. Grodzka 7) odbędą się warsztaty dla dzieci w wieku 5-12 lat o tematyce superbohaterskiej.

Dzieci z ukraińskiej Bojarki wystąpią w Domu Chemika
8 sierpnia 2022, 18:00

Dzieci z ukraińskiej Bojarki wystąpią w Domu Chemika

Puławy goszczą grupę 60 uczniów ze szkoły artystycznej z Bojarki na Ukrainie. Ich pobyt w mieście partnerskim został sfinansowany z dobrowolnych wpłat mieszkańców, wsparcia miasta Douai oraz środków budżetowych. W poniedziałek wystąpią w Puławskim Ośrodku Kultury.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!