Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

2 czerwca 2013 r.
17:30
Edytuj ten wpis

Zakamuflowane samochody ITD polują na kierowców

Autor: Zdjęcie autora Paweł Puzio
0 37 A A
Jeden z fordów lubelskiego ITD<br />
Jeden z fordów lubelskiego ITD

Posłowie chcą skończyć z polowaniem na kierowców przez Inspekcję Transportu Drogowego. Teraz jej nieoznakowane fordy oraz peugeoty, do złudzenia przypominające auta służby drogowej, można spotkać w najbardziej niespodziewanych miejscach

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Inspekcja ustawia się z fotoradarami np. w zatoczkach autobusowych przy mało ruchliwych trasach. Czasami dopiero po miesiącu czy dwóch kierowca dowiaduje się, że przekroczył prędkość. A jeśli ford ITD zrobił zdjęcie podczas jazdy, to nie wiadomo nawet, gdzie do tego doszło. Tu nie chodzi o żadną poprawę bezpieczeństwa a o wyciąganie pieniędzy od kierowców – mówi Dariusz Dobosz z Lublina.

Jest szansa, że to się zmieni. W tym miesiącu posłowie z sejmowej Komisji Infrastruktury zajmą się projektem zmian zasad kontroli prędkości prowadzonych przez ITD.

– Chcemy, aby pieniądze z fotoradarów nie wpływały do budżetu państwa, a w całości były kierowane do Krajowego Funduszu Drogowego. 60 proc. na poprawę infrastruktury bezpośrednio związanej z bezpieczeństwem na drodze, a 40 proc. na budowę dróg – mówi lubelski poseł PO Stanisław Żmijan, zastępca szefa komisji.

Posłowie chcą też zmiany sposobów działania nieoznakowanych fordów. – Te auta powinny być pomalowane w barwy inspekcji. Druga kwestia dotyczy miejsc kontroli. Powinien o niej ostrzegać przenośny znak – dodaje Stanisław Żmijan.

Ale kierowcy skarżą się nie tylko na nieoznakowane fordy z fotoradarami. Wielkie emocje budzą też małe dostawcze peugeoty ITD, pomalowane na żółto i oznaczone tak, że do złudzenia przypominają samochody służby drogowej. – W piątek widziałem takie auto zaparkowane przy ul. Krochmalnej w Lublinie – mówi pan Tomasz, kierowca z Lublina. – Cieszyłem się, że jest korek i nie można za bardzo się rozpędzić.

Co prawda lubelski żółty peugeot ITD nie robi zdjęć, ale już ten z Podkarpacia tak. A ponieważ zasięg podkarpackiego ITD pokrywa się częściowo z woj. lubelskim, można go też spotkać na naszych drogach, chociażby w okolicach Kraśnika. – Żółte pojazdy w służbie inspekcji to niezbyt fortunne posunięcie. Mogą kierowców wprowadzać w błąd – przyznaje anonimowo jeden z inspektorów ITD.

Nie tylko ITD

Lubelscy stróże prawa należą do czołówki mistrzów kamuflażu. W całej Polsce było głośno o fotoradarze ukrytym w śmietniku, który w ciągu dwóch dni na al. Spółdzielczości Pracy w Lublinie zrobił blisko 1300 zdjęć.

Z kolei drogówka z Krasnegostawu ukryła fotoradar w starym żuku zaparkowanym na poboczu.

Komentarze 37

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Marek / 7 czerwca 2013 o 22:55
0

Niech się najpierw zajmą kierowcami ciężarówek którzy jak się jedzie przepisowo podjeżdżają 2 metry za samochodem i mrugają światłami. Poza tym prędkość na drogach powinna być ograniczana inteligentnymi znakami w zależności od warunków na drodze i natężenia ruchu. Przy dobrych warunkach są miejsca gdzie można by bezpiecznie pojechać szybciej a ograniczenia są ustalane chyba dla warunków zimowych i lodu na drodze.

Avatar
miko / 6 czerwca 2013 o 22:22
0

ukryty fotoradar, tajny radiowóz nie wpływają na poprawę bezpieczeństwa  w przeciwieństwie do dobrze widocznych i oznakowanych. Najlepsza prewencja to patrol oznakowanego radiowozu.

Avatar
DDD / 6 czerwca 2013 o 20:19
0

A CZY TEN WOZ MA HOMPLOGACJĘ NA HALOGENY

Avatar
stop-ITD / 4 czerwca 2013 o 17:34
0
 
STOP - Mobilnym Fotoradarom ITD  AKCJA na FACEBOOKU 
 
https://www.facebook.com/STOP.Mobilnym.Fotoradarom.ITD
 
Avatar
Bolo / 4 czerwca 2013 o 12:58
0

A ja - w odróżnieniu od was - mam rozum!

Szanuję przepisy i innych użytkowników dróg - zachowuję się jak biały człowiek a nie jak prymitywny dzikus z buszu!

I dlatego nie tylko nie boję się żadnych służb, ale ŻĄDAM zwiększenia ilości fotoradarów i znacznego  - pięciokrotnego - podniesienia wysokości mandatów, żeby ta dzicz drogowa przestała wreszcie terroryzować wszystkich wokół!

Btw - pięciokrotny wzrost wysokości mandatów wynika z faktu, iż o tyle właśnie wzrosła średnia pensja od 1995 roku, kiedy to ustalono wysokość mandatów na aktualnym poziomie...

Abonamentu RTV cycku nie płacisz,a chcesz  podniesienia kwoty mandatów ?

Abonamentu RTV cycku nie płacisz,a chcesz  podniesienia kwoty mandatów ?

rozwiń
Avatar
Natalka z 1c / 4 czerwca 2013 o 12:35
0

A ja - w odróżnieniu od was - mam rozum!

Szanuję przepisy i innych użytkowników dróg - zachowuję się jak biały człowiek a nie jak prymitywny dzikus z buszu!

I dlatego nie tylko nie boję się żadnych służb, ale ŻĄDAM zwiększenia ilości fotoradarów i znacznego  - pięciokrotnego - podniesienia wysokości mandatów, żeby ta dzicz drogowa przestała wreszcie terroryzować wszystkich wokół!

Btw - pięciokrotny wzrost wysokości mandatów wynika z faktu, iż o tyle właśnie wzrosła średnia pensja od 1995 roku, kiedy to ustalono wysokość mandatów na aktualnym poziomie...

Ha,ha.ha,ha jesteś dzieciaku osamotniony w takim myśleniu,  "że masz rozum " tylko ty sam tak uważasz, sąsiedzi,nauczyciel w szkole,lekarz,a nawet listonosz, zupełnie coś innego o tobie mówią i co innego myślą,a wiem to bo mieszkam na przeciwko.

Ha,ha.ha,ha jesteś dzieciaku osamotniony w takim myśleniu,  "że masz rozum " tylko ty sam tak uważasz, sąsiedzi,nauczyciel w szkole,lekarz,a nawet listonosz, zupełnie coś innego o tobie mówią i co innego myślą,a wiem to bo mieszkam na przeciwko.

rozwiń
Avatar
Dzikus z Buszu.. / 4 czerwca 2013 o 12:19
0

A jak ty Cwelu wyjężdzasz na drogę , to inni dla własnego bezpieczeństwa powinni zostać w domu. bu.ha.ha

Hahahaha .. dzieciaku wyluzyj..

Twoja główna wypowiedź ma sens zarazem mówi Nam, że nie masz żadnego doświadczenia w ruchu drogowym poza terenem zabudowanym lub korzystasz z tego przywileju w stopniu znacznie ograniczonym..

Gdybyś choć troszke zainteresował sie tematem i nie żył złudzeniami o swojej zajebistości może ale to może.. moglibysmy konkretnie podyskutować..

Dopóty nie bedzie obwodnic, autostrad, dróg expresowych w ilości choćby dostatecznej, zawsze ale to zawsze ktoś będzie sie spieszył..

W dniu dziesiejszym poza kilkoma wyjatkami ( w/w )nie da się zaplanowac żadnej trasy biorąc pod uwage nawet duży zapas czasu..

Wjeżdzasz na autostrade w godzinach szczytu i stoisz w korku na bramkach do 40 min..

Wjeżdzasz na obwodnice Lublina od Żyrzyna .. przy zjezdzie czekasz ok 40min w godzinach szczytu... to tylko kilka przykładów z wielu ...

Lepsze drogi, bezkolizyjne skrzyzowania etc.. to jest rozwiązanie.. a nie fotoradary i szabrownicy z ITD.. nie masz pojęcia o czym piszesz..

Żaden kierowca nie gania się z wiatrem.. 

Hahahaha .. dzieciaku wyluzyj..

Twoja główna wypowiedź ma sens zarazem mówi Nam, że nie masz żadnego doświadczenia w ruchu drogowym poza terenem zabudowanym lub korzystasz z tego przywileju w stopniu znacznie ograniczonym..

Gdybyś choć troszke zainteresował sie tematem i nie żył złudzeniami o swojej zajebistości może ale to może.. moglibysmy konkretnie podyskutować..

Dopóty nie bedzie obwodnic, autostrad, dróg expresowych w ilości choćby dostatecznej, zawsze ale to zawsze ktoś będzie sie spieszył..rozwiń

Avatar
BOLO 666 / 4 czerwca 2013 o 08:46
0

A ja - w odróżnieniu od was - mam rozum!

Szanuję przepisy i innych użytkowników dróg - zachowuję się jak biały człowiek a nie jak prymitywny dzikus z buszu!

I dlatego nie tylko nie boję się żadnych służb, ale ŻĄDAM zwiększenia ilości fotoradarów i znacznego  - pięciokrotnego - podniesienia wysokości mandatów, żeby ta dzicz drogowa przestała wreszcie terroryzować wszystkich wokół!

Btw - pięciokrotny wzrost wysokości mandatów wynika z faktu, iż o tyle właśnie wzrosła średnia pensja od 1995 roku, kiedy to ustalono wysokość mandatów na aktualnym poziomie...

A jak ty Cwelu wyjężdzasz na drogę , to inni dla własnego bezpieczeństwa powinni zostać w domu. bu.ha.ha

A jak ty Cwelu wyjężdzasz na drogę , to inni dla własnego bezpieczeństwa powinni zostać w domu. bu.ha.ha

rozwiń
Avatar
kierowca bombowca / 4 czerwca 2013 o 08:19
0

A ja - w odróżnieniu od was - mam rozum!

Szanuję przepisy i innych użytkowników dróg - zachowuję się jak biały człowiek a nie jak prymitywny dzikus z buszu!

I dlatego nie tylko nie boję się żadnych służb, ale ŻĄDAM zwiększenia ilości fotoradarów i znacznego  - pięciokrotnego - podniesienia wysokości mandatów, żeby ta dzicz drogowa przestała wreszcie terroryzować wszystkich wokół!

Btw - pięciokrotny wzrost wysokości mandatów wynika z faktu, iż o tyle właśnie wzrosła średnia pensja od 1995 roku, kiedy to ustalono wysokość mandatów na aktualnym poziomie...

Jeżdzisz jak ostatnia CIOTA, a innych dziczą nazywasz BUCU !!!!

Jeżdzisz jak ostatnia CIOTA, a innych dziczą nazywasz BUCU !!!!

rozwiń
Avatar
old driver / 4 czerwca 2013 o 00:55
0

A ja - w odróżnieniu od was - mam rozum!

Szanuję przepisy i innych użytkowników dróg - zachowuję się jak biały człowiek a nie jak prymitywny dzikus z buszu!

I dlatego nie tylko nie boję się żadnych służb, ale ŻĄDAM zwiększenia ilości fotoradarów i znacznego  - pięciokrotnego - podniesienia wysokości mandatów, żeby ta dzicz drogowa przestała wreszcie terroryzować wszystkich wokół!

Btw - pięciokrotny wzrost wysokości mandatów wynika z faktu, iż o tyle właśnie wzrosła średnia pensja od 1995 roku, kiedy to ustalono wysokość mandatów na aktualnym poziomie...

Brawo!

W pełni popieram = 100% racji!!

Brawo!

W pełni popieram = 100% racji!!

rozwiń
Avatar
Marek / 7 czerwca 2013 o 22:55
0

Niech się najpierw zajmą kierowcami ciężarówek którzy jak się jedzie przepisowo podjeżdżają 2 metry za samochodem i mrugają światłami. Poza tym prędkość na drogach powinna być ograniczana inteligentnymi znakami w zależności od warunków na drodze i natężenia ruchu. Przy dobrych warunkach są miejsca gdzie można by bezpiecznie pojechać szybciej a ograniczenia są ustalane chyba dla warunków zimowych i lodu na drodze.

Avatar
miko / 6 czerwca 2013 o 22:22
0

ukryty fotoradar, tajny radiowóz nie wpływają na poprawę bezpieczeństwa  w przeciwieństwie do dobrze widocznych i oznakowanych. Najlepsza prewencja to patrol oznakowanego radiowozu.

Avatar
DDD / 6 czerwca 2013 o 20:19
0

A CZY TEN WOZ MA HOMPLOGACJĘ NA HALOGENY

Avatar
stop-ITD / 4 czerwca 2013 o 17:34
0
 
STOP - Mobilnym Fotoradarom ITD  AKCJA na FACEBOOKU 
 
https://www.facebook.com/STOP.Mobilnym.Fotoradarom.ITD
 
Avatar
Bolo / 4 czerwca 2013 o 12:58
0

A ja - w odróżnieniu od was - mam rozum!

Szanuję przepisy i innych użytkowników dróg - zachowuję się jak biały człowiek a nie jak prymitywny dzikus z buszu!

I dlatego nie tylko nie boję się żadnych służb, ale ŻĄDAM zwiększenia ilości fotoradarów i znacznego  - pięciokrotnego - podniesienia wysokości mandatów, żeby ta dzicz drogowa przestała wreszcie terroryzować wszystkich wokół!

Btw - pięciokrotny wzrost wysokości mandatów wynika z faktu, iż o tyle właśnie wzrosła średnia pensja od 1995 roku, kiedy to ustalono wysokość mandatów na aktualnym poziomie...

Abonamentu RTV cycku nie płacisz,a chcesz  podniesienia kwoty mandatów ?

Abonamentu RTV cycku nie płacisz,a chcesz  podniesienia kwoty mandatów ?

rozwiń
Avatar
Natalka z 1c / 4 czerwca 2013 o 12:35
0

A ja - w odróżnieniu od was - mam rozum!

Szanuję przepisy i innych użytkowników dróg - zachowuję się jak biały człowiek a nie jak prymitywny dzikus z buszu!

I dlatego nie tylko nie boję się żadnych służb, ale ŻĄDAM zwiększenia ilości fotoradarów i znacznego  - pięciokrotnego - podniesienia wysokości mandatów, żeby ta dzicz drogowa przestała wreszcie terroryzować wszystkich wokół!

Btw - pięciokrotny wzrost wysokości mandatów wynika z faktu, iż o tyle właśnie wzrosła średnia pensja od 1995 roku, kiedy to ustalono wysokość mandatów na aktualnym poziomie...

Ha,ha.ha,ha jesteś dzieciaku osamotniony w takim myśleniu,  "że masz rozum " tylko ty sam tak uważasz, sąsiedzi,nauczyciel w szkole,lekarz,a nawet listonosz, zupełnie coś innego o tobie mówią i co innego myślą,a wiem to bo mieszkam na przeciwko.

Ha,ha.ha,ha jesteś dzieciaku osamotniony w takim myśleniu,  "że masz rozum " tylko ty sam tak uważasz, sąsiedzi,nauczyciel w szkole,lekarz,a nawet listonosz, zupełnie coś innego o tobie mówią i co innego myślą,a wiem to bo mieszkam na przeciwko.

rozwiń
Avatar
Dzikus z Buszu.. / 4 czerwca 2013 o 12:19
0

A jak ty Cwelu wyjężdzasz na drogę , to inni dla własnego bezpieczeństwa powinni zostać w domu. bu.ha.ha

Hahahaha .. dzieciaku wyluzyj..

Twoja główna wypowiedź ma sens zarazem mówi Nam, że nie masz żadnego doświadczenia w ruchu drogowym poza terenem zabudowanym lub korzystasz z tego przywileju w stopniu znacznie ograniczonym..

Gdybyś choć troszke zainteresował sie tematem i nie żył złudzeniami o swojej zajebistości może ale to może.. moglibysmy konkretnie podyskutować..

Dopóty nie bedzie obwodnic, autostrad, dróg expresowych w ilości choćby dostatecznej, zawsze ale to zawsze ktoś będzie sie spieszył..

W dniu dziesiejszym poza kilkoma wyjatkami ( w/w )nie da się zaplanowac żadnej trasy biorąc pod uwage nawet duży zapas czasu..

Wjeżdzasz na autostrade w godzinach szczytu i stoisz w korku na bramkach do 40 min..

Wjeżdzasz na obwodnice Lublina od Żyrzyna .. przy zjezdzie czekasz ok 40min w godzinach szczytu... to tylko kilka przykładów z wielu ...

Lepsze drogi, bezkolizyjne skrzyzowania etc.. to jest rozwiązanie.. a nie fotoradary i szabrownicy z ITD.. nie masz pojęcia o czym piszesz..

Żaden kierowca nie gania się z wiatrem.. 

Hahahaha .. dzieciaku wyluzyj..

Twoja główna wypowiedź ma sens zarazem mówi Nam, że nie masz żadnego doświadczenia w ruchu drogowym poza terenem zabudowanym lub korzystasz z tego przywileju w stopniu znacznie ograniczonym..

Gdybyś choć troszke zainteresował sie tematem i nie żył złudzeniami o swojej zajebistości może ale to może.. moglibysmy konkretnie podyskutować..

Dopóty nie bedzie obwodnic, autostrad, dróg expresowych w ilości choćby dostatecznej, zawsze ale to zawsze ktoś będzie sie spieszył..rozwiń

Avatar
BOLO 666 / 4 czerwca 2013 o 08:46
0

A ja - w odróżnieniu od was - mam rozum!

Szanuję przepisy i innych użytkowników dróg - zachowuję się jak biały człowiek a nie jak prymitywny dzikus z buszu!

I dlatego nie tylko nie boję się żadnych służb, ale ŻĄDAM zwiększenia ilości fotoradarów i znacznego  - pięciokrotnego - podniesienia wysokości mandatów, żeby ta dzicz drogowa przestała wreszcie terroryzować wszystkich wokół!

Btw - pięciokrotny wzrost wysokości mandatów wynika z faktu, iż o tyle właśnie wzrosła średnia pensja od 1995 roku, kiedy to ustalono wysokość mandatów na aktualnym poziomie...

A jak ty Cwelu wyjężdzasz na drogę , to inni dla własnego bezpieczeństwa powinni zostać w domu. bu.ha.ha

A jak ty Cwelu wyjężdzasz na drogę , to inni dla własnego bezpieczeństwa powinni zostać w domu. bu.ha.ha

rozwiń
Avatar
kierowca bombowca / 4 czerwca 2013 o 08:19
0

A ja - w odróżnieniu od was - mam rozum!

Szanuję przepisy i innych użytkowników dróg - zachowuję się jak biały człowiek a nie jak prymitywny dzikus z buszu!

I dlatego nie tylko nie boję się żadnych służb, ale ŻĄDAM zwiększenia ilości fotoradarów i znacznego  - pięciokrotnego - podniesienia wysokości mandatów, żeby ta dzicz drogowa przestała wreszcie terroryzować wszystkich wokół!

Btw - pięciokrotny wzrost wysokości mandatów wynika z faktu, iż o tyle właśnie wzrosła średnia pensja od 1995 roku, kiedy to ustalono wysokość mandatów na aktualnym poziomie...

Jeżdzisz jak ostatnia CIOTA, a innych dziczą nazywasz BUCU !!!!

Jeżdzisz jak ostatnia CIOTA, a innych dziczą nazywasz BUCU !!!!

rozwiń
Avatar
old driver / 4 czerwca 2013 o 00:55
0

A ja - w odróżnieniu od was - mam rozum!

Szanuję przepisy i innych użytkowników dróg - zachowuję się jak biały człowiek a nie jak prymitywny dzikus z buszu!

I dlatego nie tylko nie boję się żadnych służb, ale ŻĄDAM zwiększenia ilości fotoradarów i znacznego  - pięciokrotnego - podniesienia wysokości mandatów, żeby ta dzicz drogowa przestała wreszcie terroryzować wszystkich wokół!

Btw - pięciokrotny wzrost wysokości mandatów wynika z faktu, iż o tyle właśnie wzrosła średnia pensja od 1995 roku, kiedy to ustalono wysokość mandatów na aktualnym poziomie...

Brawo!

W pełni popieram = 100% racji!!

Brawo!

W pełni popieram = 100% racji!!

rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 37

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wraca Puławskie Kino Samochodowe
27 lipca 2018, 0:00

Wraca Puławskie Kino Samochodowe 7 0

Co Gdzie Kiedy. Gratka dla miłośników kina w Puławach. W dniach 27-29 lipca odbędzie się kolejna już edycja Puławskiego Kina Samochodowego, nawiązującego do amerykańskiej tradycji seansów.

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia 0 0

Małgorzata Hołub-Kowalik i Karol Zalewski złotymi medalistami w biegu na 400 metrów. To dość spora niespodzianka bo za faworytów w obu przypadkach uchodzili inni uczestnicy finału

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia]
galeria
film

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia] 57 8

W Lublinie trwa koncert Siła Kobiet. Na scenie występują: Paulina Przybysz, Monika Brodka, Katarzyna Nosowska i Kayah. Na plac Zamkowy przyszły tłumy

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje
kraj
film

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje 3 1

Radomyśl (woj. wielkopolskie). Na trasie Wschowa-Radomyśl samochód osobowy uderzył w dwie nastolatki jadące na rowerach. Młodsza z dziewcząt, 13-latka, zginęła na miejscu. Jej rok starsza koleżanka została przewieziona do szpitala. Przyczyny wypadku bada prokuratura.

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
2 sierpnia 2018, 17:00

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek 2 0

Co Gdzie Kiedy. Popularny spektakl Centrum Kultury - Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek będzie można zobaczyć bezpłatnie w ramach wakacyjnego projektu Lato na Placu Litewskim. Pokaz odbędzie się dwukrotnie - w czwartek, 2 sierpnia i piątek, 3 sierpnia o godz. 17 przy pomniku Unii Lubelskiej.

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić?
galeria

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić? 12 2

Żeby obejrzeć wszystkie występy, najlepiej zacząć w czwartek. Dlatego już dziś przedstawiamy program festiwalu, choć najwięcej spektakli będzie dopiero za tydzień. Jak zwykle warto zarezerwować dużo czasu, dobrze zaplanować dzień i zatroszczyć się o wygodne obuwie

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle!
film

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle! 0 0

Podczas inauguracyjnego konkursu Letniego Grand Prix 2018 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle reprezentacja Polski zajęła pierwsze miejsce osiągając rekordową przewagę 71,3 punktu nad drugimi w klasyfikacji Niemcami. Trzecie miejsce przypadło Norwegom

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty 15 2

Przebudowany po drugim spadku z rzędu zespół z Łęcznej w pierwszym meczu nowego sezonu wywalczył punkt w Wejherowie chociaż po niespełna pół godzinie gry przegrywał 0:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2 3 0

Po sparingu Stali z Tomasovią zdecydowanie lepsze humory panują w obozie czwartoligowca. Drużyna Pawła Babiarza ograła beniaminka III ligi 4:2

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów 2 2

Zawodnik Agrosu Zamość w piątek został mistrzem Polski w biegu na 100 metrów, a w sobotę zapewnił sobie awans do finałowego biegu na dwa razy dłuższym dystansie.

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę?

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę? 0 4

Pierwszy wyjazd do pracy za granicą może wiązać się z dużym stresem. Podpowiadamy, jak się do niego przygotować, by uniknąć niepotrzebnych nerwów.

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0 0 4

Piłkarze Rafała Borysiuka ostro postrzelali przy okazji sobotniego meczu kontrolnego z Włodawianką. Zawody zakończyły się zwycięstwem trzecioligowca 7:0. Rywale pod okiem Marka Droba ćwiczą jednak dopiero od tygodnia i tak naprawdę budują nową drużynę

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia
28 lipca 2018, 0:00

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia 1 0

Co Gdzie Kiedy. 28 lipca odbędzie się pierwsza w historii letnia edycja Botanicznej Piątki na terenie Ogrodu Botanicznego UMCS w Lublinie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!