Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

23 września 2008 r.
11:21
Edytuj ten wpis

Zamkną ulicę, bo przyjadą kibice

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 12 A A

Przez pół dnia zamknięte będą jutro Al. Zygmuntowskie. Szlabany staną o godz. 13. Mecz Motoru Lublin z ŁKŚ Łódź zacznie się o 15.45.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Ulicę zamykamy na wniosek policji - wyjaśnia Mirosław Kalinowski z Urzędu Miasta.

Jutrzejszy mecz Motoru Lublin z Łódzkim Klubem Sportowym ŁKS Łódź policjanci uznali za spotkanie podwyższonego ryzyka.

- Zadecydowały o tym względy bezpieczeństwa. Nie mamy informacji, by miało tam dojść do burd, jednak nie można tego wykluczyć - wyjaśnia Piotr Branica z Komendy Miejskiej Policji.

Mecz zacznie się o godz. 15.45. Po jego zakończeniu droga ma być otwarta dla ruchu. - Chyba, że wystąpią zakłócenia porządku. Wtedy jezdnia będzie zamknięta dopóki nie zapanuje spokój - dodaje Branica.

Inaczej pojadą też autobusy i trolejbusy

Linia 14 z al. Piłsudskiego do ul. Fabrycznej pojedzie przez Trasę Zieloną.

Trolejbusy linii 153 i 158 będą kursować przez al. Piłsudskiego, pl. Bychawski i ul. Wolską.

Wspomniane trasy mają obowiązywać dla obu kierunków jazdy.

Natomiast autobusy linii 51 w stronę pl. Litewskiego z Fabrycznej skręcą w Trasę Zieloną, a dalej w al. Piłsudskiego. (drs)
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
RKS / 24 września 2008 r. o 10:31
0
Nie rozpłaczcie się że MOTOR was tak stresuje. Nikt was na stadion nie goni w końcu jest w lublinie tyle ciekawych rzeczy do obejrzenia ze możecie być daleko od zygmuntowskich a pałować powinny takie cioty jak wy
Avatar
cfd / 23 września 2008 r. o 20:58
0
jak widzisz dresa na ulicy to wam nie przeszkadza....na meczu juz tak...to idziecie patrzeć się na dresów czy na mecz...to się nazwywa hipokryzja....bo zupa była za słona...proponuje wejść na stronę o kibicach i poczytac że łęczna ma ponad 150 zakazów ...baranki pewnie święte...wydaje się wam że w łęcznej jest super bezpiecznie a tak nie jest...gdyby było ich więcej byłoby to co na Motorze
Avatar
Gazowany / 23 września 2008 r. o 20:44
0
mario napisał:
Powinni w końcu spałowac to bydło na maksa i przestac się z tą chołotą bawic w ganianego


Zartujesz chyba? Jak przyjdzie pacyfikowac pokojowe spoleczne demonstracje, uzyc gazow lzawiacych, armatek wodnych, gladkolufowej a moze ostrej amunicji to kto da pretekst?
Avatar
pysko / 23 września 2008 r. o 20:40
0
Mam 20 lat i Sam wybrał bym się na mecz ale na tych drechów których interesują tylko burdy nie chce oglądać dlatego wole nadrobić 20 km i pojechac na normalniejszy stadion w Łecznej. A tych lepkow to policja powinna wypalowac zeby nie mogli wstac i by moze sie nauczyli nareszczie!!!!
Avatar
drf / 23 września 2008 r. o 20:12
0
niektóre komentarze są tak głupie że poprostu wszystko opada...500 z zakazem...ciekawe skąd tylu wezmiesz...niektózy z was mają takie pojęcie o temacie że strach się bać.....kto ci baranie przyjedzie w środe ...kiedy wszyscy siedza w szkołach lub w pracy.Myślcie ludzie to nie boli
Avatar
mario / 23 września 2008 r. o 20:05
0
Powinni w końcu spałowac to bydło na maksa i przestac się z tą chołotą bawic w ganianego
Avatar
mzl / 23 września 2008 r. o 19:31
0
sam nie lubię matołów z Łodzi, ale na stadion w Lublinie przyjdzie 500 osób z zakazem stadionowym, i 500 przygłupów żeby się napierniczać z Policją... po co to komu ????
Avatar
M / 23 września 2008 r. o 19:02
0
nie słyszałem by podczas derby pomorza,łodzi czy krakoa ktoś zamykał ulice....a tam na mecze łazi po kilkanaście tysięcy ludzi a zagrożenie jest naprawde duże. mimo to miasta żyją tymi meczami, a na trybunach siedza posłowie,politycy,vipy.A patrząc na lublin widac że to wieś i zaścianek.Co tu komentować.Lublin podobno chce być wieliki a nie potrafi zabezpieczyć meczu na 1000 osób.Pytanie gdzie my się wychylamy....i z czym..jaki rozwój,jaka metropolia,jaka stolica regionu.Jesteśmy 100 lat za murzynami
Avatar
mast / 23 września 2008 r. o 18:29
0
To wina policji dlatego w innych miastach to ciągle są groźne mecze i sie odbywają normalnie choćby mecz derbowy w Rzeszowie! U nas policja patrzy i się śmieje jak się ludzie biją!
Avatar
Motor / 23 września 2008 r. o 17:30
0
na mecz przyjdzie góra 1000 osób (pogoda, godzina meczu, podziały kibiców,atmosfera wokół klubu) i z tego powodu wprowadza się prawie stan wojenny...jesli policja nie umie poradzić sobie z 50 osobową grupą deb***i bo wiadomo o kogo chodzi i z domowym przedszkolem od strony bystrzycy to widocznie policja jest nam nie potrzebna.Co by było gdyby w lublina była ekstraklasa ..zamkneliby całe miasto...co mecz.....lublin się ośmiesza i tyle..to wieś a nie metropolia...tego typu działania pokazują słabośc miasta.Problem możnaby rozwiązac po jednym meczu wyłapując kilkadziesiąt osób.Jak widać od lat nikomu nie zalezy aby przywrócić mecze kibicom i zabrac bandytom.Policja ma rozrywkę a miasto umywa ręce
na mecz przyjdzie góra 1000 osób (pogoda, godzina meczu, podziały kibiców,atmosfera wokół klubu) i z tego powodu wprowadza się prawie stan wojenny...jesli policja nie umie poradzić sobie z 50 osobową grupą deb***i bo wiadomo o kogo chodzi i z domowym przedszkolem od strony bystrzycy to widocznie policja jest nam nie potrzebna.Co by było gdyby w lublina była ekstraklasa ..zamkneliby całe miasto...co mecz.....lublin się ośmiesza i tyle..to wieś a nie metropolia...tego typu działania pokazują słabośc miasta.Problem możnaby rozwiązac po jednym m... rozwiń
Avatar
RKS / 24 września 2008 r. o 10:31
0
Nie rozpłaczcie się że MOTOR was tak stresuje. Nikt was na stadion nie goni w końcu jest w lublinie tyle ciekawych rzeczy do obejrzenia ze możecie być daleko od zygmuntowskich a pałować powinny takie cioty jak wy
Avatar
cfd / 23 września 2008 r. o 20:58
0
jak widzisz dresa na ulicy to wam nie przeszkadza....na meczu juz tak...to idziecie patrzeć się na dresów czy na mecz...to się nazwywa hipokryzja....bo zupa była za słona...proponuje wejść na stronę o kibicach i poczytac że łęczna ma ponad 150 zakazów ...baranki pewnie święte...wydaje się wam że w łęcznej jest super bezpiecznie a tak nie jest...gdyby było ich więcej byłoby to co na Motorze
Avatar
Gazowany / 23 września 2008 r. o 20:44
0
mario napisał:
Powinni w końcu spałowac to bydło na maksa i przestac się z tą chołotą bawic w ganianego


Zartujesz chyba? Jak przyjdzie pacyfikowac pokojowe spoleczne demonstracje, uzyc gazow lzawiacych, armatek wodnych, gladkolufowej a moze ostrej amunicji to kto da pretekst?
Avatar
pysko / 23 września 2008 r. o 20:40
0
Mam 20 lat i Sam wybrał bym się na mecz ale na tych drechów których interesują tylko burdy nie chce oglądać dlatego wole nadrobić 20 km i pojechac na normalniejszy stadion w Łecznej. A tych lepkow to policja powinna wypalowac zeby nie mogli wstac i by moze sie nauczyli nareszczie!!!!
Avatar
drf / 23 września 2008 r. o 20:12
0
niektóre komentarze są tak głupie że poprostu wszystko opada...500 z zakazem...ciekawe skąd tylu wezmiesz...niektózy z was mają takie pojęcie o temacie że strach się bać.....kto ci baranie przyjedzie w środe ...kiedy wszyscy siedza w szkołach lub w pracy.Myślcie ludzie to nie boli
Avatar
mario / 23 września 2008 r. o 20:05
0
Powinni w końcu spałowac to bydło na maksa i przestac się z tą chołotą bawic w ganianego
Avatar
mzl / 23 września 2008 r. o 19:31
0
sam nie lubię matołów z Łodzi, ale na stadion w Lublinie przyjdzie 500 osób z zakazem stadionowym, i 500 przygłupów żeby się napierniczać z Policją... po co to komu ????
Avatar
M / 23 września 2008 r. o 19:02
0
nie słyszałem by podczas derby pomorza,łodzi czy krakoa ktoś zamykał ulice....a tam na mecze łazi po kilkanaście tysięcy ludzi a zagrożenie jest naprawde duże. mimo to miasta żyją tymi meczami, a na trybunach siedza posłowie,politycy,vipy.A patrząc na lublin widac że to wieś i zaścianek.Co tu komentować.Lublin podobno chce być wieliki a nie potrafi zabezpieczyć meczu na 1000 osób.Pytanie gdzie my się wychylamy....i z czym..jaki rozwój,jaka metropolia,jaka stolica regionu.Jesteśmy 100 lat za murzynami
Avatar
mast / 23 września 2008 r. o 18:29
0
To wina policji dlatego w innych miastach to ciągle są groźne mecze i sie odbywają normalnie choćby mecz derbowy w Rzeszowie! U nas policja patrzy i się śmieje jak się ludzie biją!
Avatar
Motor / 23 września 2008 r. o 17:30
0
na mecz przyjdzie góra 1000 osób (pogoda, godzina meczu, podziały kibiców,atmosfera wokół klubu) i z tego powodu wprowadza się prawie stan wojenny...jesli policja nie umie poradzić sobie z 50 osobową grupą deb***i bo wiadomo o kogo chodzi i z domowym przedszkolem od strony bystrzycy to widocznie policja jest nam nie potrzebna.Co by było gdyby w lublina była ekstraklasa ..zamkneliby całe miasto...co mecz.....lublin się ośmiesza i tyle..to wieś a nie metropolia...tego typu działania pokazują słabośc miasta.Problem możnaby rozwiązac po jednym meczu wyłapując kilkadziesiąt osób.Jak widać od lat nikomu nie zalezy aby przywrócić mecze kibicom i zabrac bandytom.Policja ma rozrywkę a miasto umywa ręce
na mecz przyjdzie góra 1000 osób (pogoda, godzina meczu, podziały kibiców,atmosfera wokół klubu) i z tego powodu wprowadza się prawie stan wojenny...jesli policja nie umie poradzić sobie z 50 osobową grupą deb***i bo wiadomo o kogo chodzi i z domowym przedszkolem od strony bystrzycy to widocznie policja jest nam nie potrzebna.Co by było gdyby w lublina była ekstraklasa ..zamkneliby całe miasto...co mecz.....lublin się ośmiesza i tyle..to wieś a nie metropolia...tego typu działania pokazują słabośc miasta.Problem możnaby rozwiązac po jednym m... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Godzinami bili i gwałcili młodego chłopaka. Sąd w Lublinie uniewinnił tylko dziewczynę
galeria

Godzinami bili i gwałcili młodego chłopaka. Sąd w Lublinie uniewinnił tylko dziewczynę

Od sześciu do dziesięciu lat więzienia. To kary dla trzech młodych mężczyzn, którzy wyjątkowo brutalnie znęcali się nad swoim znajomym. Dotkliwie go pobili i gwałcili za pomocą różnych przedmiotów.

Pszczółka Start Lublin kontra Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski

Pszczółka Start Lublin kontra Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski

Pszczółka Start Lublin w sobotę zmierzy się z Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski. W ekipie Davida Dedka powinien już zadebiutować nowy podkoszowy – Josh Sharma

Lublin zaprasza na PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski. AZS UMCS chce odzyskać tytuł

Lublin zaprasza na PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski. AZS UMCS chce odzyskać tytuł

Już w sobotę w Lublinie będzie można podziwiać gwiazdy lekkiej atletyki w ramach PZLA Drużynowych Mistrzostw Polski. AZS UMCS celuje w miejsce na najwyższym stopniu podium

"Nerwica Natręctw" w Centrum Spotkania Kultur
28 września 2020, 17:00

"Nerwica Natręctw" w Centrum Spotkania Kultur

Spektakl "Nerwica Natręctw" w reżyserii Artura Barcisia będzie można zobaczyć dwukrotnie w Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1). Przedstawienie zostanie wystawione w poniedziałek, 28 września o godz. 17 i 20.

Koronawirus w puławskim starostwie. Ważny wydział zamknięty
covid-19

Koronawirus w puławskim starostwie. Ważny wydział zamknięty

U jednego z pracowników Starostwa Powiatowego w Puławach wykryto Covid-19. Władze powiatu zdecydowały o zawieszeniu działalności całego Wydziału Komunikacji i Dróg.

Rząd porozumiał się z górnikami. „Podpisaliśmy likwidację jednej z najważniejszych branż”
film

Rząd porozumiał się z górnikami. „Podpisaliśmy likwidację jednej z najważniejszych branż”

Katowice. Związkowcy i delegacja rządowa podpisały porozumienie w sprawie tempa i zasad transformacji górnictwa. Tym samym udało się zakończyć trwający od poniedziałku (21.09) protest podziemny w kopalniach Polskiej Grupy Górniczej. Ostatnia kopalnia węgla zostanie zamknięta w 2049 roku.

Urzędnicy marszałka dostali łomot od uczniów z małej szkoły koło Ryk
galeria

Urzędnicy marszałka dostali łomot od uczniów z małej szkoły koło Ryk

Mecz był promocją akcji sportowej „Z podwórka na boisko” a także okazją do sprawdzenia boiska powstałego z funduszy unijnych. Dzieciaki z Bazanowa wygrały 10:5.

LKS Tęcza Kraśnik wydaje oświadczenie: "Chcielibyśmy odciąć się od wszelakich skojarzeń"

LKS Tęcza Kraśnik wydaje oświadczenie: "Chcielibyśmy odciąć się od wszelakich skojarzeń"

- W związku z rosnącą popularnością naszego klubu, ze względu na ostatnie okoliczności, które miały miejsce w mieście Kraśnik, chcielibyśmy odciąć się od wszelakich skojarzeń i opinii zamieszczanych w mediach i social mediach - takie oświadczenie, wystosowane przez klub piłkarski LKS Tęcza Kraśnik, pojawiło się dzisiaj w mediach społecznościowych. Zarząd apeluje o to, aby kojarzyć tę drużynę wyłącznie ze sportem.

Wielcy zwycięzcy i mniejsi wygrani. „Przepraszam, że to znowu my”
Złota setka 2019
galeria
film

Wielcy zwycięzcy i mniejsi wygrani. „Przepraszam, że to znowu my”

PGE Dystrybucja zajęła pierwsze miejsce w „Złotej Setce 2019” Dziennika Wschodniego. Ta wielka spółka zwyciężyła po raz kolejny, ale jak mówiono podczas uroczystej gali finałowej równie ważne są mniejsze firmy, które pomogą nam przetrwać kryzys.

Elektryczny autobus powróci w przyszłym tygodniu do Lubartowa

Elektryczny autobus powróci w przyszłym tygodniu do Lubartowa

W przyszłym tygodniu na ulice Lubartowa wraca elektryczny autobus. Przejazd tym pojazdem, tak jak poprzedni, będzie bezpłatny.