Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

23 września 2008 r.
11:21
Edytuj ten wpis

Zamkną ulicę, bo przyjadą kibice

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 12 A A

Przez pół dnia zamknięte będą jutro Al. Zygmuntowskie. Szlabany staną o godz. 13. Mecz Motoru Lublin z ŁKŚ Łódź zacznie się o 15.45.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Ulicę zamykamy na wniosek policji - wyjaśnia Mirosław Kalinowski z Urzędu Miasta.

Jutrzejszy mecz Motoru Lublin z Łódzkim Klubem Sportowym ŁKS Łódź policjanci uznali za spotkanie podwyższonego ryzyka.

- Zadecydowały o tym względy bezpieczeństwa. Nie mamy informacji, by miało tam dojść do burd, jednak nie można tego wykluczyć - wyjaśnia Piotr Branica z Komendy Miejskiej Policji.

Mecz zacznie się o godz. 15.45. Po jego zakończeniu droga ma być otwarta dla ruchu. - Chyba, że wystąpią zakłócenia porządku. Wtedy jezdnia będzie zamknięta dopóki nie zapanuje spokój - dodaje Branica.

Inaczej pojadą też autobusy i trolejbusy

Linia 14 z al. Piłsudskiego do ul. Fabrycznej pojedzie przez Trasę Zieloną.

Trolejbusy linii 153 i 158 będą kursować przez al. Piłsudskiego, pl. Bychawski i ul. Wolską.

Wspomniane trasy mają obowiązywać dla obu kierunków jazdy.

Natomiast autobusy linii 51 w stronę pl. Litewskiego z Fabrycznej skręcą w Trasę Zieloną, a dalej w al. Piłsudskiego. (drs)

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
RKS / 24 września 2008 o 10:31
0
Nie rozpłaczcie się że MOTOR was tak stresuje. Nikt was na stadion nie goni w końcu jest w lublinie tyle ciekawych rzeczy do obejrzenia ze możecie być daleko od zygmuntowskich a pałować powinny takie cioty jak wy
Avatar
cfd / 23 września 2008 o 20:58
0
jak widzisz dresa na ulicy to wam nie przeszkadza....na meczu juz tak...to idziecie patrzeć się na dresów czy na mecz...to się nazwywa hipokryzja....bo zupa była za słona...proponuje wejść na stronę o kibicach i poczytac że łęczna ma ponad 150 zakazów ...baranki pewnie święte...wydaje się wam że w łęcznej jest super bezpiecznie a tak nie jest...gdyby było ich więcej byłoby to co na Motorze
Avatar
Gazowany / 23 września 2008 o 20:44
0
mario napisał:
Powinni w końcu spałowac to bydło na maksa i przestac się z tą chołotą bawic w ganianego


Zartujesz chyba? Jak przyjdzie pacyfikowac pokojowe spoleczne demonstracje, uzyc gazow lzawiacych, armatek wodnych, gladkolufowej a moze ostrej amunicji to kto da pretekst?
Avatar
pysko / 23 września 2008 o 20:40
0
Mam 20 lat i Sam wybrał bym się na mecz ale na tych drechów których interesują tylko burdy nie chce oglądać dlatego wole nadrobić 20 km i pojechac na normalniejszy stadion w Łecznej. A tych lepkow to policja powinna wypalowac zeby nie mogli wstac i by moze sie nauczyli nareszczie!!!!
Avatar
drf / 23 września 2008 o 20:12
0
niektóre komentarze są tak głupie że poprostu wszystko opada...500 z zakazem...ciekawe skąd tylu wezmiesz...niektózy z was mają takie pojęcie o temacie że strach się bać.....kto ci baranie przyjedzie w środe ...kiedy wszyscy siedza w szkołach lub w pracy.Myślcie ludzie to nie boli
Avatar
mario / 23 września 2008 o 20:05
0
Powinni w końcu spałowac to bydło na maksa i przestac się z tą chołotą bawic w ganianego
Avatar
mzl / 23 września 2008 o 19:31
0
sam nie lubię matołów z Łodzi, ale na stadion w Lublinie przyjdzie 500 osób z zakazem stadionowym, i 500 przygłupów żeby się napierniczać z Policją... po co to komu ????
Avatar
M / 23 września 2008 o 19:02
0
nie słyszałem by podczas derby pomorza,łodzi czy krakoa ktoś zamykał ulice....a tam na mecze łazi po kilkanaście tysięcy ludzi a zagrożenie jest naprawde duże. mimo to miasta żyją tymi meczami, a na trybunach siedza posłowie,politycy,vipy.A patrząc na lublin widac że to wieś i zaścianek.Co tu komentować.Lublin podobno chce być wieliki a nie potrafi zabezpieczyć meczu na 1000 osób.Pytanie gdzie my się wychylamy....i z czym..jaki rozwój,jaka metropolia,jaka stolica regionu.Jesteśmy 100 lat za murzynami
Avatar
mast / 23 września 2008 o 18:29
0
To wina policji dlatego w innych miastach to ciągle są groźne mecze i sie odbywają normalnie choćby mecz derbowy w Rzeszowie! U nas policja patrzy i się śmieje jak się ludzie biją!
Avatar
Motor / 23 września 2008 o 17:30
0
na mecz przyjdzie góra 1000 osób (pogoda, godzina meczu, podziały kibiców,atmosfera wokół klubu) i z tego powodu wprowadza się prawie stan wojenny...jesli policja nie umie poradzić sobie z 50 osobową grupą deb***i bo wiadomo o kogo chodzi i z domowym przedszkolem od strony bystrzycy to widocznie policja jest nam nie potrzebna.Co by było gdyby w lublina była ekstraklasa ..zamkneliby całe miasto...co mecz.....lublin się ośmiesza i tyle..to wieś a nie metropolia...tego typu działania pokazują słabośc miasta.Problem możnaby rozwiązac po jednym meczu wyłapując kilkadziesiąt osób.Jak widać od lat nikomu nie zalezy aby przywrócić mecze kibicom i zabrac bandytom.Policja ma rozrywkę a miasto umywa ręce
na mecz przyjdzie góra 1000 osób (pogoda, godzina meczu, podziały kibiców,atmosfera wokół klubu) i z tego powodu wprowadza się prawie stan wojenny...jesli policja nie umie poradzić sobie z 50 osobową grupą deb***i bo wiadomo o kogo chodzi i z domowym przedszkolem od strony bystrzycy to widocznie policja jest nam nie potrzebna.Co by było gdyby w lublina była ekstraklasa ..zamkneliby całe miasto...co mecz.....lublin się ośmiesza i tyle..to wieś a nie metropolia...tego typu działania pokazują słabośc miasta.Problem możnaby rozwiązac po jednym m... rozwiń
Avatar
RKS / 24 września 2008 o 10:31
0
Nie rozpłaczcie się że MOTOR was tak stresuje. Nikt was na stadion nie goni w końcu jest w lublinie tyle ciekawych rzeczy do obejrzenia ze możecie być daleko od zygmuntowskich a pałować powinny takie cioty jak wy
Avatar
cfd / 23 września 2008 o 20:58
0
jak widzisz dresa na ulicy to wam nie przeszkadza....na meczu juz tak...to idziecie patrzeć się na dresów czy na mecz...to się nazwywa hipokryzja....bo zupa była za słona...proponuje wejść na stronę o kibicach i poczytac że łęczna ma ponad 150 zakazów ...baranki pewnie święte...wydaje się wam że w łęcznej jest super bezpiecznie a tak nie jest...gdyby było ich więcej byłoby to co na Motorze
Avatar
Gazowany / 23 września 2008 o 20:44
0
mario napisał:
Powinni w końcu spałowac to bydło na maksa i przestac się z tą chołotą bawic w ganianego


Zartujesz chyba? Jak przyjdzie pacyfikowac pokojowe spoleczne demonstracje, uzyc gazow lzawiacych, armatek wodnych, gladkolufowej a moze ostrej amunicji to kto da pretekst?
Avatar
pysko / 23 września 2008 o 20:40
0
Mam 20 lat i Sam wybrał bym się na mecz ale na tych drechów których interesują tylko burdy nie chce oglądać dlatego wole nadrobić 20 km i pojechac na normalniejszy stadion w Łecznej. A tych lepkow to policja powinna wypalowac zeby nie mogli wstac i by moze sie nauczyli nareszczie!!!!
Avatar
drf / 23 września 2008 o 20:12
0
niektóre komentarze są tak głupie że poprostu wszystko opada...500 z zakazem...ciekawe skąd tylu wezmiesz...niektózy z was mają takie pojęcie o temacie że strach się bać.....kto ci baranie przyjedzie w środe ...kiedy wszyscy siedza w szkołach lub w pracy.Myślcie ludzie to nie boli
Avatar
mario / 23 września 2008 o 20:05
0
Powinni w końcu spałowac to bydło na maksa i przestac się z tą chołotą bawic w ganianego
Avatar
mzl / 23 września 2008 o 19:31
0
sam nie lubię matołów z Łodzi, ale na stadion w Lublinie przyjdzie 500 osób z zakazem stadionowym, i 500 przygłupów żeby się napierniczać z Policją... po co to komu ????
Avatar
M / 23 września 2008 o 19:02
0
nie słyszałem by podczas derby pomorza,łodzi czy krakoa ktoś zamykał ulice....a tam na mecze łazi po kilkanaście tysięcy ludzi a zagrożenie jest naprawde duże. mimo to miasta żyją tymi meczami, a na trybunach siedza posłowie,politycy,vipy.A patrząc na lublin widac że to wieś i zaścianek.Co tu komentować.Lublin podobno chce być wieliki a nie potrafi zabezpieczyć meczu na 1000 osób.Pytanie gdzie my się wychylamy....i z czym..jaki rozwój,jaka metropolia,jaka stolica regionu.Jesteśmy 100 lat za murzynami
Avatar
mast / 23 września 2008 o 18:29
0
To wina policji dlatego w innych miastach to ciągle są groźne mecze i sie odbywają normalnie choćby mecz derbowy w Rzeszowie! U nas policja patrzy i się śmieje jak się ludzie biją!
Avatar
Motor / 23 września 2008 o 17:30
0
na mecz przyjdzie góra 1000 osób (pogoda, godzina meczu, podziały kibiców,atmosfera wokół klubu) i z tego powodu wprowadza się prawie stan wojenny...jesli policja nie umie poradzić sobie z 50 osobową grupą deb***i bo wiadomo o kogo chodzi i z domowym przedszkolem od strony bystrzycy to widocznie policja jest nam nie potrzebna.Co by było gdyby w lublina była ekstraklasa ..zamkneliby całe miasto...co mecz.....lublin się ośmiesza i tyle..to wieś a nie metropolia...tego typu działania pokazują słabośc miasta.Problem możnaby rozwiązac po jednym meczu wyłapując kilkadziesiąt osób.Jak widać od lat nikomu nie zalezy aby przywrócić mecze kibicom i zabrac bandytom.Policja ma rozrywkę a miasto umywa ręce
na mecz przyjdzie góra 1000 osób (pogoda, godzina meczu, podziały kibiców,atmosfera wokół klubu) i z tego powodu wprowadza się prawie stan wojenny...jesli policja nie umie poradzić sobie z 50 osobową grupą deb***i bo wiadomo o kogo chodzi i z domowym przedszkolem od strony bystrzycy to widocznie policja jest nam nie potrzebna.Co by było gdyby w lublina była ekstraklasa ..zamkneliby całe miasto...co mecz.....lublin się ośmiesza i tyle..to wieś a nie metropolia...tego typu działania pokazują słabośc miasta.Problem możnaby rozwiązac po jednym m... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Tomasz Wójtowicz świętował jubileusz 65-lecia na sportowo

Tomasz Wójtowicz świętował jubileusz 65-lecia na sportowo 1 0

Największe triumfy święcił w latach 70. i na stałe wpisał się do annałów światowej siatkówki. Tomasz Wójtowicz świętował swoje 65. urodziny w hali Globus razem z kibicami podczas meczu Asseco Resovii Rzeszów z Cerrad Czarnymi Radom.

130 terytorialsów złoży przysięgę na pl. Zamkowym w Lublinie

130 terytorialsów złoży przysięgę na pl. Zamkowym w Lublinie 0 0

W najbliższą niedzielę 130 terytorialsów złoży przysięgę na placu Zamkowym w Lublinie, w przededniu 100. rocznicy urodzin patrona mjr. Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora”. Ceremonia rozpocznie się w samo południe.

Wybory w Lublinie. Propozycje Komitetu "Miasto dla Ludzi - Lubelski Ruch Miejski"

Wybory w Lublinie. Propozycje Komitetu "Miasto dla Ludzi - Lubelski Ruch Miejski" 35 12

O godz. 14 swoje pomysły dla osób niepełnosprawnych ogłosili kandydaci ruchu miejskiego. – Musimy zadbać o to, żeby nasze miasto było faktycznie dostępne – mówi Magdalena Długosz, kandydatka na prezydenta. – Musimy zadbać o tych, którzy w tym momencie nie są w stanie dotrzeć do oferty miasta i do usług publicznych.

Zamiast do rolnika, zadzwonił do dziennikarza o tym samym nazwisku. Teraz ma kłopoty

Zamiast do rolnika, zadzwonił do dziennikarza o tym samym nazwisku. Teraz ma kłopoty 39 9

„Podłożyć od kogoś, czy będziemy się szarpać?” – miał zapytać swojego rozmówcę lekarz weterynarii. Chodziło o próbkę krwi od świni z rejonu zagrożonego ASF. Weterynarz sądził, że rozmawia z rolnikiem, ale przez pomyłkę zadzwonił do dziennikarza

Tydzień innowacji w Lublinie. Leczenie światłem i samochody bez kierowcy
galeria

Tydzień innowacji w Lublinie. Leczenie światłem i samochody bez kierowcy 0 1

W każdej sekundzie do internetu podłączana jest setka urządzeń. Nasze mózgi w ciągu roku przetwarzają tyle danych, co mózgi naszych dziadków w ciągu całego życia. Materiały przyszłości to te, które można dalej przetwarzać i łatwo utylizować. A po autach elektrycznych, napędzanych wodorem, na drogi wyjechały samochody bez kierowcy.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 21-23 września

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 21-23 września 5 0

Najbliższy weekend to przede wszystkim rewanżowy mecz o awans do żużlowej ekstraligi. Speed Car Motor musi odrobić aż 14 punktów straty do ROW Rybnik. Po porażce z Hutnikiem Kraków 3:5 chcą się także zrehabilitować piłkarze Motoru

Beata Szydło w Lublinie. Burzliwy wiec na placu Litewskim [zdjęcia, wideo]
aktualizacja
galeria
film

Beata Szydło w Lublinie. Burzliwy wiec na placu Litewskim [zdjęcia, wideo] 28 54

Na plac Litewski w Lublinie przyszli zwolennicy i przeciwnicy wicepremier Beaty Szydło. Nad tłumem latały na zmianę okrzyki: Beata, złodzieje, dobra zmiana, oddaj kasę.

Wypadek w Uściążu. Zginął motocyklista, miał 26 lat

Wypadek w Uściążu. Zginął motocyklista, miał 26 lat 2 7

26-letni motocyklista zginął w wypadku w miejscowości Uściąż w powiecie opolskim. Mężczyzna nie miał prawa jazdy

Marcin Gortat i Alicja kupili konie w Janowie Podlaskim. Co się stanie ze zwierzętami?

Marcin Gortat i Alicja kupili konie w Janowie Podlaskim. Co się stanie ze zwierzętami? 0 4

W Janowie Podlaskim Marcin Gortat z Alicją Bachleda-Curuś pojawili się jakiś czas temu. Znany koszykarz sprezentował ukochanej dwa konie arabskie. Co stanie się z piękną klaczą i ogierem, po tym jak para się rozstała?

Wystawa malarstwa Mieczysława Maławskiego
28 września 2018, 18:00

Wystawa malarstwa Mieczysława Maławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 28 września o godz. 18 w Galerii Krańcowej DDK Bronowice (ul. Krańcowa 106) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Mieczysława Maławskiego.

Radni PiS: Czy urzędników marszałka zmuszono do udziału w pikiecie politycznej?
galeria
film

Radni PiS: Czy urzędników marszałka zmuszono do udziału w pikiecie politycznej? 41 57

O udostępnienie kserokopii książki wyjść pracowników urzędu marszałkowskiego proszą marszałka radni Prawa i Sprawiedliwości. I pytają, czy urzędnicy zostali zmuszeni do uczestnictwa w pikiecie w trakcie konferencji prasowej ich ugrupowania i czym tym, którzy odmówili, grożą konsekwencje służbowe.

Niedźwiedź Wojtek patronem przedszkola. "Byłyśmy zaskoczone, że dzieci taka tematyka interesuje"

Niedźwiedź Wojtek patronem przedszkola. "Byłyśmy zaskoczone, że dzieci taka tematyka interesuje" 13 1

To jedyne bezimienne przedszkole w Świdniku, ale to niedługo się zmieni, o ile radni dadzą zgodę. Przedszkole nr 4 ma nosić imię Kaprala Niedźwiedzia Wojtka. To „miś” przygarnięty przez żołnierzy II Korpusu Polskiego gen. Władysława Andersa.

Kukiz'15 zawiadamia prokuraturę. Uniemożliwiono im start w wyborach?

Kukiz'15 zawiadamia prokuraturę. Uniemożliwiono im start w wyborach? 1 15

Komitet Kukiz'15 w Białej Podlaskiej zawiadomił prokuraturę. Zdaniem pełnomocnika doszło do przywłaszczenia dokumentów wyborczych.

Lubelskie Pszczółki zagrają w III Memoriale Profesora Stanisława Łęgowskiego

Lubelskie Pszczółki zagrają w III Memoriale Profesora Stanisława Łęgowskiego 0 4

Koszykarki Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS Lublin przygotowują się do drugiego sparingowego sprawdzianu, tym razem w Toruniu. Warto jednak skupić się na tym, co zobaczyliśmy podczas pierwszych spotkań towarzyskich w Lublinie

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!