Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

23 września 2008 r.
11:21
Edytuj ten wpis

Zamkną ulicę, bo przyjadą kibice

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
0 12 A A

Przez pół dnia zamknięte będą jutro Al. Zygmuntowskie. Szlabany staną o godz. 13. Mecz Motoru Lublin z ŁKŚ Łódź zacznie się o 15.45.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Ulicę zamykamy na wniosek policji - wyjaśnia Mirosław Kalinowski z Urzędu Miasta.

Jutrzejszy mecz Motoru Lublin z Łódzkim Klubem Sportowym ŁKS Łódź policjanci uznali za spotkanie podwyższonego ryzyka.

- Zadecydowały o tym względy bezpieczeństwa. Nie mamy informacji, by miało tam dojść do burd, jednak nie można tego wykluczyć - wyjaśnia Piotr Branica z Komendy Miejskiej Policji.

Mecz zacznie się o godz. 15.45. Po jego zakończeniu droga ma być otwarta dla ruchu. - Chyba, że wystąpią zakłócenia porządku. Wtedy jezdnia będzie zamknięta dopóki nie zapanuje spokój - dodaje Branica.

Inaczej pojadą też autobusy i trolejbusy

Linia 14 z al. Piłsudskiego do ul. Fabrycznej pojedzie przez Trasę Zieloną.

Trolejbusy linii 153 i 158 będą kursować przez al. Piłsudskiego, pl. Bychawski i ul. Wolską.

Wspomniane trasy mają obowiązywać dla obu kierunków jazdy.

Natomiast autobusy linii 51 w stronę pl. Litewskiego z Fabrycznej skręcą w Trasę Zieloną, a dalej w al. Piłsudskiego. (drs)
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
RKS / 24 września 2008 r. o 10:31
0
Nie rozpłaczcie się że MOTOR was tak stresuje. Nikt was na stadion nie goni w końcu jest w lublinie tyle ciekawych rzeczy do obejrzenia ze możecie być daleko od zygmuntowskich a pałować powinny takie cioty jak wy
Avatar
cfd / 23 września 2008 r. o 20:58
0
jak widzisz dresa na ulicy to wam nie przeszkadza....na meczu juz tak...to idziecie patrzeć się na dresów czy na mecz...to się nazwywa hipokryzja....bo zupa była za słona...proponuje wejść na stronę o kibicach i poczytac że łęczna ma ponad 150 zakazów ...baranki pewnie święte...wydaje się wam że w łęcznej jest super bezpiecznie a tak nie jest...gdyby było ich więcej byłoby to co na Motorze
Avatar
Gazowany / 23 września 2008 r. o 20:44
0
mario napisał:
Powinni w końcu spałowac to bydło na maksa i przestac się z tą chołotą bawic w ganianego


Zartujesz chyba? Jak przyjdzie pacyfikowac pokojowe spoleczne demonstracje, uzyc gazow lzawiacych, armatek wodnych, gladkolufowej a moze ostrej amunicji to kto da pretekst?
Avatar
pysko / 23 września 2008 r. o 20:40
0
Mam 20 lat i Sam wybrał bym się na mecz ale na tych drechów których interesują tylko burdy nie chce oglądać dlatego wole nadrobić 20 km i pojechac na normalniejszy stadion w Łecznej. A tych lepkow to policja powinna wypalowac zeby nie mogli wstac i by moze sie nauczyli nareszczie!!!!
Avatar
drf / 23 września 2008 r. o 20:12
0
niektóre komentarze są tak głupie że poprostu wszystko opada...500 z zakazem...ciekawe skąd tylu wezmiesz...niektózy z was mają takie pojęcie o temacie że strach się bać.....kto ci baranie przyjedzie w środe ...kiedy wszyscy siedza w szkołach lub w pracy.Myślcie ludzie to nie boli
Avatar
mario / 23 września 2008 r. o 20:05
0
Powinni w końcu spałowac to bydło na maksa i przestac się z tą chołotą bawic w ganianego
Avatar
mzl / 23 września 2008 r. o 19:31
0
sam nie lubię matołów z Łodzi, ale na stadion w Lublinie przyjdzie 500 osób z zakazem stadionowym, i 500 przygłupów żeby się napierniczać z Policją... po co to komu ????
Avatar
M / 23 września 2008 r. o 19:02
0
nie słyszałem by podczas derby pomorza,łodzi czy krakoa ktoś zamykał ulice....a tam na mecze łazi po kilkanaście tysięcy ludzi a zagrożenie jest naprawde duże. mimo to miasta żyją tymi meczami, a na trybunach siedza posłowie,politycy,vipy.A patrząc na lublin widac że to wieś i zaścianek.Co tu komentować.Lublin podobno chce być wieliki a nie potrafi zabezpieczyć meczu na 1000 osób.Pytanie gdzie my się wychylamy....i z czym..jaki rozwój,jaka metropolia,jaka stolica regionu.Jesteśmy 100 lat za murzynami
Avatar
mast / 23 września 2008 r. o 18:29
0
To wina policji dlatego w innych miastach to ciągle są groźne mecze i sie odbywają normalnie choćby mecz derbowy w Rzeszowie! U nas policja patrzy i się śmieje jak się ludzie biją!
Avatar
Motor / 23 września 2008 r. o 17:30
0
na mecz przyjdzie góra 1000 osób (pogoda, godzina meczu, podziały kibiców,atmosfera wokół klubu) i z tego powodu wprowadza się prawie stan wojenny...jesli policja nie umie poradzić sobie z 50 osobową grupą deb***i bo wiadomo o kogo chodzi i z domowym przedszkolem od strony bystrzycy to widocznie policja jest nam nie potrzebna.Co by było gdyby w lublina była ekstraklasa ..zamkneliby całe miasto...co mecz.....lublin się ośmiesza i tyle..to wieś a nie metropolia...tego typu działania pokazują słabośc miasta.Problem możnaby rozwiązac po jednym meczu wyłapując kilkadziesiąt osób.Jak widać od lat nikomu nie zalezy aby przywrócić mecze kibicom i zabrac bandytom.Policja ma rozrywkę a miasto umywa ręce
na mecz przyjdzie góra 1000 osób (pogoda, godzina meczu, podziały kibiców,atmosfera wokół klubu) i z tego powodu wprowadza się prawie stan wojenny...jesli policja nie umie poradzić sobie z 50 osobową grupą deb***i bo wiadomo o kogo chodzi i z domowym przedszkolem od strony bystrzycy to widocznie policja jest nam nie potrzebna.Co by było gdyby w lublina była ekstraklasa ..zamkneliby całe miasto...co mecz.....lublin się ośmiesza i tyle..to wieś a nie metropolia...tego typu działania pokazują słabośc miasta.Problem możnaby rozwiązac po jednym m... rozwiń
Avatar
RKS / 24 września 2008 r. o 10:31
0
Nie rozpłaczcie się że MOTOR was tak stresuje. Nikt was na stadion nie goni w końcu jest w lublinie tyle ciekawych rzeczy do obejrzenia ze możecie być daleko od zygmuntowskich a pałować powinny takie cioty jak wy
Avatar
cfd / 23 września 2008 r. o 20:58
0
jak widzisz dresa na ulicy to wam nie przeszkadza....na meczu juz tak...to idziecie patrzeć się na dresów czy na mecz...to się nazwywa hipokryzja....bo zupa była za słona...proponuje wejść na stronę o kibicach i poczytac że łęczna ma ponad 150 zakazów ...baranki pewnie święte...wydaje się wam że w łęcznej jest super bezpiecznie a tak nie jest...gdyby było ich więcej byłoby to co na Motorze
Avatar
Gazowany / 23 września 2008 r. o 20:44
0
mario napisał:
Powinni w końcu spałowac to bydło na maksa i przestac się z tą chołotą bawic w ganianego


Zartujesz chyba? Jak przyjdzie pacyfikowac pokojowe spoleczne demonstracje, uzyc gazow lzawiacych, armatek wodnych, gladkolufowej a moze ostrej amunicji to kto da pretekst?
Avatar
pysko / 23 września 2008 r. o 20:40
0
Mam 20 lat i Sam wybrał bym się na mecz ale na tych drechów których interesują tylko burdy nie chce oglądać dlatego wole nadrobić 20 km i pojechac na normalniejszy stadion w Łecznej. A tych lepkow to policja powinna wypalowac zeby nie mogli wstac i by moze sie nauczyli nareszczie!!!!
Avatar
drf / 23 września 2008 r. o 20:12
0
niektóre komentarze są tak głupie że poprostu wszystko opada...500 z zakazem...ciekawe skąd tylu wezmiesz...niektózy z was mają takie pojęcie o temacie że strach się bać.....kto ci baranie przyjedzie w środe ...kiedy wszyscy siedza w szkołach lub w pracy.Myślcie ludzie to nie boli
Avatar
mario / 23 września 2008 r. o 20:05
0
Powinni w końcu spałowac to bydło na maksa i przestac się z tą chołotą bawic w ganianego
Avatar
mzl / 23 września 2008 r. o 19:31
0
sam nie lubię matołów z Łodzi, ale na stadion w Lublinie przyjdzie 500 osób z zakazem stadionowym, i 500 przygłupów żeby się napierniczać z Policją... po co to komu ????
Avatar
M / 23 września 2008 r. o 19:02
0
nie słyszałem by podczas derby pomorza,łodzi czy krakoa ktoś zamykał ulice....a tam na mecze łazi po kilkanaście tysięcy ludzi a zagrożenie jest naprawde duże. mimo to miasta żyją tymi meczami, a na trybunach siedza posłowie,politycy,vipy.A patrząc na lublin widac że to wieś i zaścianek.Co tu komentować.Lublin podobno chce być wieliki a nie potrafi zabezpieczyć meczu na 1000 osób.Pytanie gdzie my się wychylamy....i z czym..jaki rozwój,jaka metropolia,jaka stolica regionu.Jesteśmy 100 lat za murzynami
Avatar
mast / 23 września 2008 r. o 18:29
0
To wina policji dlatego w innych miastach to ciągle są groźne mecze i sie odbywają normalnie choćby mecz derbowy w Rzeszowie! U nas policja patrzy i się śmieje jak się ludzie biją!
Avatar
Motor / 23 września 2008 r. o 17:30
0
na mecz przyjdzie góra 1000 osób (pogoda, godzina meczu, podziały kibiców,atmosfera wokół klubu) i z tego powodu wprowadza się prawie stan wojenny...jesli policja nie umie poradzić sobie z 50 osobową grupą deb***i bo wiadomo o kogo chodzi i z domowym przedszkolem od strony bystrzycy to widocznie policja jest nam nie potrzebna.Co by było gdyby w lublina była ekstraklasa ..zamkneliby całe miasto...co mecz.....lublin się ośmiesza i tyle..to wieś a nie metropolia...tego typu działania pokazują słabośc miasta.Problem możnaby rozwiązac po jednym meczu wyłapując kilkadziesiąt osób.Jak widać od lat nikomu nie zalezy aby przywrócić mecze kibicom i zabrac bandytom.Policja ma rozrywkę a miasto umywa ręce
na mecz przyjdzie góra 1000 osób (pogoda, godzina meczu, podziały kibiców,atmosfera wokół klubu) i z tego powodu wprowadza się prawie stan wojenny...jesli policja nie umie poradzić sobie z 50 osobową grupą deb***i bo wiadomo o kogo chodzi i z domowym przedszkolem od strony bystrzycy to widocznie policja jest nam nie potrzebna.Co by było gdyby w lublina była ekstraklasa ..zamkneliby całe miasto...co mecz.....lublin się ośmiesza i tyle..to wieś a nie metropolia...tego typu działania pokazują słabośc miasta.Problem możnaby rozwiązac po jednym m... rozwiń