Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

17 grudnia 2014 r.
14:50
Edytuj ten wpis

Zuzanna M. oskarżona także o obcowanie płciowe z małoletnią

0 23 A A

Zuzanna M., która zamordowała rodziców swojego chłopaka odpowie nie tylko za zabójstwo. Licealistka miała regularnie uprawiać seks z dziewczynką poniżej 15 roku życia. Częstowała też marihuaną Kamila N. z którym w nocy z piątku na sobotę dokonała brutalnej zbrodni.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
O dodatkowych zarzutach wobec Zuzanny M. śledczy poinformowali w środę. Akt oskarżenia w tej sprawie trafił już do Sądu Rejonowego w Białej Podlaskiej. Tamtejszy śledczy postawili licealistce dwa zarzuty. Pierwszy dotyczy regularnego uprawiania seksu z nastoletnią dziewczyną, swoją ówczesną partnerką.

- W 2013 roku Zuzanna M. doprowadziła małoletnią poniżej 15 roku życia do obcowania płciowego i innych czynności seksualnych - mówi Beata Syk-Jankowska, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie.

Licealistka odpowie również za częstowanie nieletnich marihuaną z nieoficjalnych informacji wynika, że dawała narkotyki m.in. Kamilowi N. W nocy z piątku na sobotę para wspólnie zamordowała rodziców Kamila.

Zuzanna M. nie przyznała się do seksu z małoletnią, ani do częstowania marihuaną.

- Składała wyjaśnienia, których treści nie ujawniamy - dodaje Syk-Jankowska. - Powołani w sprawie biegli psychiatrzy ocenili, że popełniając zarzucone jej czyny Zuzanna M. była poczytalna.

Prokuratura nie udziela szczegółowych informacji na temat tej sprawy. Znane są jednak wstępne wyniki sekcji zwłok małżeństwa, zamordowanego w ostatni weekend. 48-letni Jerzy N., pułkownik Komendy Głównej Straży Granicznej i jego żona Agnieszka, nauczycielka języka rosyjskiego zginęli od kilkunastu ciosów nożem.

- W przypadku kobiety śmiertelnym był cios w przedramię, który spowodował przerwanie tętnicy - wyjaśnia Syk-Jankowska. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że przyczyną śmierci mężczyzny były ciosy zadane w brzuch.

Rodzice Kamila N. zginęli najprawdopodobniej dlatego, że sprzeciwiali się związkowi 18-latka z Zuzanną M. Licealiści od tygodni planowali zbrodnię. W piątek w nocy wraz z dwójką znajomych przyjechali do domu Kamila N. w Rakowiskach. Para weszła do środka i trzema nożami zamordowała śpiącego Jerzego N. Chwilę później nastolatkowie dopadli matkę chłopaka, która próbowała uciekać. Następnie mordercy wraz z przyjaciółmi pojechali do Krakowa. 19-letnia rzeźbiarka Linda M. i jej rówieśnik, student inżynierii zarządzania Marcin S. odpowiedzą za pomoc zabójcom.

Zuzanna M. i jej chłopak zostali zatrzymani zaledwie 3 godziny po przyjeździe do Krakowa, w mieszkaniu koleżanki. Próbowali pozbyć się dowodów zbrodni, w tym zakrwawionych ubrań. Część z nich wyrzucili na śmietnik, inne próbowali uprać. Para przyznała się do zbrodni zarówno śledczym, jak i w sądzie. Oboje zostali aresztowani.

Nastolatkowie, którzy zawieźli ich do Krakowa odpowiadają z wolnej stopy. Sami zgłosili się na policję. Przyznali, że pomogli zabójcom dostać się do Rakowisk i Krakowa, ale nie wiedzieli, że para planuje zabójstwo. Wobec Marcina S. zastosowano 10 tys. zł poręczenia majątkowego. Jego rówieśniczka trafiła pod dozór policji.

Pogrzeb

Pogrzeb zamordowanego małżeństwa odbędzie się w czwartkowe południe w kościele pw. Błogosławionego Honorata w Białej Podlaskiej. Po mszy kondukt pogrzebowy wyruszy na cmentarz parafialny przy ul. Janowskiej. Na pogrzeb wybierają się zarówno współpracownicy Jerzego N. ze Straży Granicznej, jak i nauczyciele oraz uczniowie III LO im. A. Mickiewicza, gdzie uczyła Agnieszka N. Ze względu na uroczystości, w szkole skrócono tego dnia lekcje.

Komentarze 23

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Darek / 21 grudnia 2014 o 13:33
0

Tak to wszystko i się zastanawiam nad Zuzanną. Generalnie całe jej życie wywróciło się do góry nogami po śmierci ojca. W pełni jest odpowiedzialna za zabójstwo rodziców kolegi aczkolwiek może tak warto się zastanowić nad tym, co ją ku takiemu zachowaniu pchnęło? Gdzie była jej matka? gdzie koleżanki? koledzy? rodzina? pedagodzy? Bo najłatwiej Nam ocenić wszystko z perspektywy jednego czynu. Na skutek osobistych tragedii dziewczyna się zmieniała. Jakoś nie słyszę by był ktokolwiek, kto próbowałby jej pomóc, zrozumieć ją a przede wszystkim wysłuchać ją. Komu miała się dziewczyna pożalić? ona w środku cierpiała. Na to co i dlaczego zrobiła rodzicom kolegi żadnego logicznego wyjaśnienia nie ma. Ale na pewno nie doszłoby do tej tragedii, gdyby ktoś zamiast myśleć tylko o sobie, zainteresowałby się bardziej nią. My jako ludzie dorośli powinniśmy dawać przykład czynienia dobra a nie potęgować zło, szczególnie w takich chwilach.

Tak to wszystko i się zastanawiam nad Zuzanną. Generalnie całe jej życie wywróciło się do góry nogami po śmierci ojca. W pełni jest odpowiedzialna za zabójstwo rodziców kolegi aczkolwiek może tak warto się zastanowić nad tym, co ją ku takiemu zachowaniu pchnęło? Gdzie była jej matka? gdzie koleżanki? koledzy? rodzina? pedagodzy? Bo najłatwiej Nam ocenić wszystko z perspektywy jednego czynu. Na skutek osobistych tragedii dziewczyna się zmieniała. Jakoś nie słyszę by był ktokolwiek, kto próbowałby jej pomóc, zrozumieć ją a przede wszystkim ... rozwiń

Avatar
n,mmn,mn / 18 grudnia 2014 o 13:11
0

kara śmierci dla kretynki bo dożywocie ma jak nic i teraz tego pasożyta będziemy utrzymywać do śmierci, czyli jakieś co najmniej 70 lat.

Avatar
z / 18 grudnia 2014 o 09:43
0

Gdzie jest matka tej dewintki, przeciez musiała mieć świadomość że hoduje niebezpiecznego kretyna.

I jej winą jest, że żyje? Nigdy nie wiesz co z twojego dziecka wyrośnie. Mnie tej matki osobiście żal, tak samo jak tych rodziców...

Avatar
Ami / 18 grudnia 2014 o 09:30
0

A co jeśli należała do ringu pedofili (była ofiarą jak np. Paul Bonacci?).

W końcu pisała na swoim fejsie, że jej coś Jan Paweł II zrobił... Czy prokuratura zechce się tym zainteresować? Czy z góry jest zakładane, że dziewczyna kłamie i nikt nie interesuje się skąd w niej taka frustracja, że zabija rodziców swojego chłopaka i nie ma żadnych wyrzutów sumienia?

Nie mówię, że jest niewinna, chciałabym wiedzieć dlaczego ktoś taki posuwa się do zbrodni.

Oczywiście numer jej tomiku wierszy nikomu nie wydaje się podejrzany, 33.

Nic nie świta? Masoneria się kłania.

Kim jest ta dziewczyna na prawdę? Dlaczego jej rodzice pozwoliliby na molestowanie ją przez kogokolwiek... czy należą do satanistycznej sekty?

A co jeśli należała do ringu pedofili (była ofiarą jak np. Paul Bonacci?).

W końcu pisała na swoim fejsie, że jej coś Jan Paweł II zrobił... Czy prokuratura zechce się tym zainteresować? Czy z góry jest zakładane, że dziewczyna kłamie i nikt nie interesuje się skąd w niej taka frustracja, że zabija rodziców swojego chłopaka i nie ma żadnych wyrzutów sumienia?

Nie mówię, że jest niewinna, chciałabym wiedzieć dlaczego ktoś tak... rozwiń

Avatar
Marycha Goniewicz / 18 grudnia 2014 o 08:03
0

To zabójstwo to przecież tylko taki artystyczny performance ,tak jak te genitalia powieszone na krzyżu.Teraz wszystko wolno.Coo...."hołota intelektualna" nie zna się na sztuce ???

Avatar
Azja / 18 grudnia 2014 o 07:47
0

Gdzie jest matka tej dewintki, przeciez musiała mieć świadomość że hoduje niebezpiecznego kretyna.

Avatar
nie powiem / 18 grudnia 2014 o 01:01
0

1/10 grama! 

Avatar
mike / 18 grudnia 2014 o 00:17
0
Przestancie w komentarzach mowic ze ona zla a on swietny. Ona jest tylko morderczynia. Wedlug rekonstrukcji z mediow on jest MATKOBOJCA. On zabil matke, co wiecej ja gonil na ganek. Matkobojca to najwieksze spoleczne dno, znacznie nizej niz zwykli mordercy...
Avatar
rafał / 17 grudnia 2014 o 21:52
0

zrobiła chłopakowi wode z mózgu.uzależniła go całkowicie od siebie.,podając min. narkotyki,oglądając okropne filmy itp. Za jej namową popełnił ten okrutny czyn,nie będąc może nawet w pełni świadomym. Teraz myśli i nie wierzy w to co sie stało.A ma dopiero 18 lat .Jest i mordercą i ofiarą .

Nie wybielajmy jego winy... złego kościół nie naprawi, dobrego knajpa nie zepsuje... taka prawda...

Avatar
Olaf / 17 grudnia 2014 o 20:15
0

Aż nie chce się wierzyć, że to jest prawdą! Co siedzi w mózgu tak potwornie zdegenerowanego człowieka, który zabija dwoje niewinnych ludzi. Skoro rodzice chłopaka nie chcieli się zgodzić na ich związek, mogli uciec albo się od niech odseparować, ale nie zabijać ich!

Mam nadzieję, że nigdy już nie wyjdą z więzienia. Nie powinno być takich ludzi na wolności!

Z całym szacunkiem - ale błądzisz!

Takich pomyłek ewolucji w ogóle nie powinno być wśród społeczeństwa!

Dlatego też uważam, że społeczeństwo powinno przywrócić karę śmierci - co bez wątpienia kiedyś nastąpi, ale jest to niezbędne już dziś...

Z całym szacunkiem - ale błądzisz!

Takich pomyłek ewolucji w ogóle nie powinno być wśród społeczeństwa!

Dlatego też uważam, że społeczeństwo powinno przywrócić karę śmierci - co bez wątpienia kiedyś nastąpi, ale jest to niezbędne już dziś...

rozwiń
Avatar
Darek / 21 grudnia 2014 o 13:33
0

Tak to wszystko i się zastanawiam nad Zuzanną. Generalnie całe jej życie wywróciło się do góry nogami po śmierci ojca. W pełni jest odpowiedzialna za zabójstwo rodziców kolegi aczkolwiek może tak warto się zastanowić nad tym, co ją ku takiemu zachowaniu pchnęło? Gdzie była jej matka? gdzie koleżanki? koledzy? rodzina? pedagodzy? Bo najłatwiej Nam ocenić wszystko z perspektywy jednego czynu. Na skutek osobistych tragedii dziewczyna się zmieniała. Jakoś nie słyszę by był ktokolwiek, kto próbowałby jej pomóc, zrozumieć ją a przede wszystkim wysłuchać ją. Komu miała się dziewczyna pożalić? ona w środku cierpiała. Na to co i dlaczego zrobiła rodzicom kolegi żadnego logicznego wyjaśnienia nie ma. Ale na pewno nie doszłoby do tej tragedii, gdyby ktoś zamiast myśleć tylko o sobie, zainteresowałby się bardziej nią. My jako ludzie dorośli powinniśmy dawać przykład czynienia dobra a nie potęgować zło, szczególnie w takich chwilach.

Tak to wszystko i się zastanawiam nad Zuzanną. Generalnie całe jej życie wywróciło się do góry nogami po śmierci ojca. W pełni jest odpowiedzialna za zabójstwo rodziców kolegi aczkolwiek może tak warto się zastanowić nad tym, co ją ku takiemu zachowaniu pchnęło? Gdzie była jej matka? gdzie koleżanki? koledzy? rodzina? pedagodzy? Bo najłatwiej Nam ocenić wszystko z perspektywy jednego czynu. Na skutek osobistych tragedii dziewczyna się zmieniała. Jakoś nie słyszę by był ktokolwiek, kto próbowałby jej pomóc, zrozumieć ją a przede wszystkim ... rozwiń

Avatar
n,mmn,mn / 18 grudnia 2014 o 13:11
0

kara śmierci dla kretynki bo dożywocie ma jak nic i teraz tego pasożyta będziemy utrzymywać do śmierci, czyli jakieś co najmniej 70 lat.

Avatar
z / 18 grudnia 2014 o 09:43
0

Gdzie jest matka tej dewintki, przeciez musiała mieć świadomość że hoduje niebezpiecznego kretyna.

I jej winą jest, że żyje? Nigdy nie wiesz co z twojego dziecka wyrośnie. Mnie tej matki osobiście żal, tak samo jak tych rodziców...

Avatar
Ami / 18 grudnia 2014 o 09:30
0

A co jeśli należała do ringu pedofili (była ofiarą jak np. Paul Bonacci?).

W końcu pisała na swoim fejsie, że jej coś Jan Paweł II zrobił... Czy prokuratura zechce się tym zainteresować? Czy z góry jest zakładane, że dziewczyna kłamie i nikt nie interesuje się skąd w niej taka frustracja, że zabija rodziców swojego chłopaka i nie ma żadnych wyrzutów sumienia?

Nie mówię, że jest niewinna, chciałabym wiedzieć dlaczego ktoś taki posuwa się do zbrodni.

Oczywiście numer jej tomiku wierszy nikomu nie wydaje się podejrzany, 33.

Nic nie świta? Masoneria się kłania.

Kim jest ta dziewczyna na prawdę? Dlaczego jej rodzice pozwoliliby na molestowanie ją przez kogokolwiek... czy należą do satanistycznej sekty?

A co jeśli należała do ringu pedofili (była ofiarą jak np. Paul Bonacci?).

W końcu pisała na swoim fejsie, że jej coś Jan Paweł II zrobił... Czy prokuratura zechce się tym zainteresować? Czy z góry jest zakładane, że dziewczyna kłamie i nikt nie interesuje się skąd w niej taka frustracja, że zabija rodziców swojego chłopaka i nie ma żadnych wyrzutów sumienia?

Nie mówię, że jest niewinna, chciałabym wiedzieć dlaczego ktoś tak... rozwiń

Avatar
Marycha Goniewicz / 18 grudnia 2014 o 08:03
0

To zabójstwo to przecież tylko taki artystyczny performance ,tak jak te genitalia powieszone na krzyżu.Teraz wszystko wolno.Coo...."hołota intelektualna" nie zna się na sztuce ???

Avatar
Azja / 18 grudnia 2014 o 07:47
0

Gdzie jest matka tej dewintki, przeciez musiała mieć świadomość że hoduje niebezpiecznego kretyna.

Avatar
nie powiem / 18 grudnia 2014 o 01:01
0

1/10 grama! 

Avatar
mike / 18 grudnia 2014 o 00:17
0
Przestancie w komentarzach mowic ze ona zla a on swietny. Ona jest tylko morderczynia. Wedlug rekonstrukcji z mediow on jest MATKOBOJCA. On zabil matke, co wiecej ja gonil na ganek. Matkobojca to najwieksze spoleczne dno, znacznie nizej niz zwykli mordercy...
Avatar
rafał / 17 grudnia 2014 o 21:52
0

zrobiła chłopakowi wode z mózgu.uzależniła go całkowicie od siebie.,podając min. narkotyki,oglądając okropne filmy itp. Za jej namową popełnił ten okrutny czyn,nie będąc może nawet w pełni świadomym. Teraz myśli i nie wierzy w to co sie stało.A ma dopiero 18 lat .Jest i mordercą i ofiarą .

Nie wybielajmy jego winy... złego kościół nie naprawi, dobrego knajpa nie zepsuje... taka prawda...

Avatar
Olaf / 17 grudnia 2014 o 20:15
0

Aż nie chce się wierzyć, że to jest prawdą! Co siedzi w mózgu tak potwornie zdegenerowanego człowieka, który zabija dwoje niewinnych ludzi. Skoro rodzice chłopaka nie chcieli się zgodzić na ich związek, mogli uciec albo się od niech odseparować, ale nie zabijać ich!

Mam nadzieję, że nigdy już nie wyjdą z więzienia. Nie powinno być takich ludzi na wolności!

Z całym szacunkiem - ale błądzisz!

Takich pomyłek ewolucji w ogóle nie powinno być wśród społeczeństwa!

Dlatego też uważam, że społeczeństwo powinno przywrócić karę śmierci - co bez wątpienia kiedyś nastąpi, ale jest to niezbędne już dziś...

Z całym szacunkiem - ale błądzisz!

Takich pomyłek ewolucji w ogóle nie powinno być wśród społeczeństwa!

Dlatego też uważam, że społeczeństwo powinno przywrócić karę śmierci - co bez wątpienia kiedyś nastąpi, ale jest to niezbędne już dziś...

rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 23

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Grypa atakuje w Lubelskiem. Szpitale wstrzymują odwiedziny pacjentów lub ostrzegają

Grypa atakuje w Lubelskiem. Szpitale wstrzymują odwiedziny pacjentów lub ostrzegają 0 0

Wstrzymaliśmy odwiedziny na wszystkich oddziałach, do odwołania. Obserwujemy coraz bardziej liczne przypadki zachorowań na grypę i infekcje grypopodobne wśród pacjentów. Często infekcje przenoszą odwiedzający, dlatego podjęliśmy taką decyzję. Zakaz będzie obowiązywał do odwołania – tłumaczy Ryszard Pankiewicz, zastępca dyrektora szpitala „papieskiego” w Zamościu. – Monitorujemy na bieżąco tę sprawę. Szczyt zachorowań na grypę przypada na luty i marzec, sytuacja na pewno jest rozwojowa.

Brynton Lemar (Start Lublin): Atmosfera w drużynie to nasz duży atut

Brynton Lemar (Start Lublin): Atmosfera w drużynie to nasz duży atut 0 0

Rozmowa z Bryntonem Lemarem, koszykarzem Startu Lublin

AOC: Monitor płaski albo zakrzywiony

AOC: Monitor płaski albo zakrzywiony 0 0

Za 1 399 złotych, albo za 1 439 złotych. Poza ceną i zakrzywieniem jest jeszcze jedna różnica. AOC przedtawia nowe monitory dla graczy: AOC Q27G2U i AOC CQ27G2U.

Lewart Lubartów planuje jeszcze dwa transfery

Lewart Lubartów planuje jeszcze dwa transfery 0 1

Lewart do tej pory pozyskał dwóch zawodników: Konrada Szczotkę i Krystiana Żeliskę. Trener Tomasz Bednaruk chciałby jednak, żeby do kadry jego drużyny dołączyło jeszcze dwóch kolejnych piłkarzy: lewy obrońca i defensywny pomocnik.

Lubelskie: Śmiertelny wypadek na drodze krajowej. Nie żyje kierowca audi
ALARM24
galeria

Lubelskie: Śmiertelny wypadek na drodze krajowej. Nie żyje kierowca audi 3 7

Śmiertelny wypadek w Dąbiu (Gm. łuków) na trasie Stoczek Łukowski – Łuków. Audi czołowo zderzyło się ciężarówką. Zmarł kierowca samochodu osobowego.

To ten młody mężczyzna pociął psy nożem w Chełmie. Krwawą jatkę tłumaczył alkoholem [wideo]
film

To ten młody mężczyzna pociął psy nożem w Chełmie. Krwawą jatkę tłumaczył alkoholem [wideo] 289 20

W czwartek zostanie doprowadzony do chełmskiej prokuratury 21-latek zatrzymany przez policjantów sprawca ciężkiego zranienia dwóch psów w centrum Chełma. Za znęcanie się nad zwierzętami ze szczególnym okrucieństwem grozić mu może nawet 5 lat więzienia. Nie wiadomo, co się stanie ze zwierzętami.

Urzędy w całej Polsce sparaliżowane awarią systemu. Nie dało się zarejestrować samochodu

Urzędy w całej Polsce sparaliżowane awarią systemu. Nie dało się zarejestrować samochodu 6 11

Kilka godzin trwała duża awaria systemów informatycznych niezbędnych do rejestrowania samochodów i obsługi interesantów próbujących załatwić sprawy związane z dowodami osobistymi.

Awaria na torach usunięta. Pociągi wróciły na trasę Lublin-Dęblin

Awaria na torach usunięta. Pociągi wróciły na trasę Lublin-Dęblin 2 1

Przywrócony został normalny ruch kolejowy pomiędzy Lublinem a Dęblinem zdezorganizowany przez poranną awarię sieci trakcyjnej. Pociągi znów jeżdżą podstawową trasą

Nie żyje Terry Jones, znany brytyjski komik i reżyser, członek słynnej grupy Monty Python

Nie żyje Terry Jones, znany brytyjski komik i reżyser, członek słynnej grupy Monty Python 36 0

Nie żyje Terry Jones, znany brytyjski aktor komediowy, komik, reżyser i członek słynnej grupy Monty Python. Miał 77 lat.

Miał dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Mimo to kolejny raz wsiadł za kierownicę po pijanemu

Miał dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Mimo to kolejny raz wsiadł za kierownicę po pijanemu 0 3

Mężczyzna miał dożywotni zakaz prowadzenia pojazdu, a i tak wsiadł do samochodu po spożyciu alkoholu. 35-latek z gminy Opole Lubelskie wydmuchał ponad 1.5 promila. Teraz grozi mu nawet pięcioletni pobyt za kratkami.

Koncert i prezentacja książki Andrzeja Białkowskiego i Wojciecha J. Burszty
23 stycznia 2020, 13:00

Koncert i prezentacja książki Andrzeja Białkowskiego i Wojciecha J. Burszty 0 0

W czwartek, 23 stycznia o godz. 13 w Bibliotece Głównej UMCS (ul. Radziszewskiego 11, Lublin, czytelnia ogólna na pierwszym piętrze) odbędzie się koncert jazzowy połączony z prezentacją książki Andrzeja Białkowskiego i Wojciecha J. Burszty pt. "Jedzie pan jazz: edukacja jazzowa i popkulturowa w perspektywie antropologicznej".

Dwunastolatka z okolic Puław w The Voice Kids 3. Pokonała około trzy tysiące innych dzieci

Dwunastolatka z okolic Puław w The Voice Kids 3. Pokonała około trzy tysiące innych dzieci 83 2

Natalia Kosmowska to młoda, utalentowana wokalistka, która wzięła udział w castingu do trzeciej edycji The Voice Kids. Pokonała około 3 tys. innych dzieci i zakwalifikowała się do programu. Dwunastolatka z małej wioski w gminie Puławy dostała szansę na ogólnopolską karierę.

Górnik Łęczna – Motor Lublin 2:2. Dwie bramki Krzysztofa Ropskiego [zdjęcia, gole]
galeria
film

Górnik Łęczna – Motor Lublin 2:2. Dwie bramki Krzysztofa Ropskiego [zdjęcia, gole] 0 5

Górnik Łęczna zremisował w środę w meczu kontrolnym z Motorem Lublin 2:2. Dwie bramki dla gości zdobył bohater sagi transferowej - Krzysztof Ropski.

Amerykański samolot wojskowy krążył nad województwem lubelskim

Amerykański samolot wojskowy krążył nad województwem lubelskim 44 27

Amerykański samolot Northrop Grumman E-8 Joint STARS, wykorzystywany przez wojsko, krążył wczoraj nad województwem lubelskim. Jednak zarówno wieża kontroli lotów w Świdniku, jak i Polska Agencja Żeglugi Powietrznej nie chcą udzielać informacji na ten temat.

MPK Lublin testuje przegubowy autobus z napędem hybrydowym
galeria

MPK Lublin testuje przegubowy autobus z napędem hybrydowym 1 12

Do 18 lutego potrwają w Lublinie testy przegubowego Mercedesa Citaro G z napędem hybrydowym. Dzisiaj można go spotkać na linii 31, jutro będzie kursował na trasie 26.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!