Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

17 grudnia 2014 r.
14:50
Edytuj ten wpis

Zuzanna M. oskarżona także o obcowanie płciowe z małoletnią

126 23 A A

Zuzanna M., która zamordowała rodziców swojego chłopaka odpowie nie tylko za zabójstwo. Licealistka miała regularnie uprawiać seks z dziewczynką poniżej 15 roku życia. Częstowała też marihuaną Kamila N. z którym w nocy z piątku na sobotę dokonała brutalnej zbrodni.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
O dodatkowych zarzutach wobec Zuzanny M. śledczy poinformowali w środę. Akt oskarżenia w tej sprawie trafił już do Sądu Rejonowego w Białej Podlaskiej. Tamtejszy śledczy postawili licealistce dwa zarzuty. Pierwszy dotyczy regularnego uprawiania seksu z nastoletnią dziewczyną, swoją ówczesną partnerką.

- W 2013 roku Zuzanna M. doprowadziła małoletnią poniżej 15 roku życia do obcowania płciowego i innych czynności seksualnych - mówi Beata Syk-Jankowska, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie.

Licealistka odpowie również za częstowanie nieletnich marihuaną z nieoficjalnych informacji wynika, że dawała narkotyki m.in. Kamilowi N. W nocy z piątku na sobotę para wspólnie zamordowała rodziców Kamila.

Zuzanna M. nie przyznała się do seksu z małoletnią, ani do częstowania marihuaną.

- Składała wyjaśnienia, których treści nie ujawniamy - dodaje Syk-Jankowska. - Powołani w sprawie biegli psychiatrzy ocenili, że popełniając zarzucone jej czyny Zuzanna M. była poczytalna.

Prokuratura nie udziela szczegółowych informacji na temat tej sprawy. Znane są jednak wstępne wyniki sekcji zwłok małżeństwa, zamordowanego w ostatni weekend. 48-letni Jerzy N., pułkownik Komendy Głównej Straży Granicznej i jego żona Agnieszka, nauczycielka języka rosyjskiego zginęli od kilkunastu ciosów nożem.

- W przypadku kobiety śmiertelnym był cios w przedramię, który spowodował przerwanie tętnicy - wyjaśnia Syk-Jankowska. - Ze wstępnych ustaleń wynika, że przyczyną śmierci mężczyzny były ciosy zadane w brzuch.

Rodzice Kamila N. zginęli najprawdopodobniej dlatego, że sprzeciwiali się związkowi 18-latka z Zuzanną M. Licealiści od tygodni planowali zbrodnię. W piątek w nocy wraz z dwójką znajomych przyjechali do domu Kamila N. w Rakowiskach. Para weszła do środka i trzema nożami zamordowała śpiącego Jerzego N. Chwilę później nastolatkowie dopadli matkę chłopaka, która próbowała uciekać. Następnie mordercy wraz z przyjaciółmi pojechali do Krakowa. 19-letnia rzeźbiarka Linda M. i jej rówieśnik, student inżynierii zarządzania Marcin S. odpowiedzą za pomoc zabójcom.

Zuzanna M. i jej chłopak zostali zatrzymani zaledwie 3 godziny po przyjeździe do Krakowa, w mieszkaniu koleżanki. Próbowali pozbyć się dowodów zbrodni, w tym zakrwawionych ubrań. Część z nich wyrzucili na śmietnik, inne próbowali uprać. Para przyznała się do zbrodni zarówno śledczym, jak i w sądzie. Oboje zostali aresztowani.

Nastolatkowie, którzy zawieźli ich do Krakowa odpowiadają z wolnej stopy. Sami zgłosili się na policję. Przyznali, że pomogli zabójcom dostać się do Rakowisk i Krakowa, ale nie wiedzieli, że para planuje zabójstwo. Wobec Marcina S. zastosowano 10 tys. zł poręczenia majątkowego. Jego rówieśniczka trafiła pod dozór policji.

Pogrzeb

Pogrzeb zamordowanego małżeństwa odbędzie się w czwartkowe południe w kościele pw. Błogosławionego Honorata w Białej Podlaskiej. Po mszy kondukt pogrzebowy wyruszy na cmentarz parafialny przy ul. Janowskiej. Na pogrzeb wybierają się zarówno współpracownicy Jerzego N. ze Straży Granicznej, jak i nauczyciele oraz uczniowie III LO im. A. Mickiewicza, gdzie uczyła Agnieszka N. Ze względu na uroczystości, w szkole skrócono tego dnia lekcje.

Komentarze 23

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Darek / 21 grudnia 2014 o 13:33
0

Tak to wszystko i się zastanawiam nad Zuzanną. Generalnie całe jej życie wywróciło się do góry nogami po śmierci ojca. W pełni jest odpowiedzialna za zabójstwo rodziców kolegi aczkolwiek może tak warto się zastanowić nad tym, co ją ku takiemu zachowaniu pchnęło? Gdzie była jej matka? gdzie koleżanki? koledzy? rodzina? pedagodzy? Bo najłatwiej Nam ocenić wszystko z perspektywy jednego czynu. Na skutek osobistych tragedii dziewczyna się zmieniała. Jakoś nie słyszę by był ktokolwiek, kto próbowałby jej pomóc, zrozumieć ją a przede wszystkim wysłuchać ją. Komu miała się dziewczyna pożalić? ona w środku cierpiała. Na to co i dlaczego zrobiła rodzicom kolegi żadnego logicznego wyjaśnienia nie ma. Ale na pewno nie doszłoby do tej tragedii, gdyby ktoś zamiast myśleć tylko o sobie, zainteresowałby się bardziej nią. My jako ludzie dorośli powinniśmy dawać przykład czynienia dobra a nie potęgować zło, szczególnie w takich chwilach.

Tak to wszystko i się zastanawiam nad Zuzanną. Generalnie całe jej życie wywróciło się do góry nogami po śmierci ojca. W pełni jest odpowiedzialna za zabójstwo rodziców kolegi aczkolwiek może tak warto się zastanowić nad tym, co ją ku takiemu zachowaniu pchnęło? Gdzie była jej matka? gdzie koleżanki? koledzy? rodzina? pedagodzy? Bo najłatwiej Nam ocenić wszystko z perspektywy jednego czynu. Na skutek osobistych tragedii dziewczyna się zmieniała. Jakoś nie słyszę by był ktokolwiek, kto próbowałby jej pomóc, zrozumieć ją a przede wszystkim ... rozwiń

Avatar
n,mmn,mn / 18 grudnia 2014 o 13:11
0

kara śmierci dla kretynki bo dożywocie ma jak nic i teraz tego pasożyta będziemy utrzymywać do śmierci, czyli jakieś co najmniej 70 lat.

Avatar
z / 18 grudnia 2014 o 09:43
0

Gdzie jest matka tej dewintki, przeciez musiała mieć świadomość że hoduje niebezpiecznego kretyna.

I jej winą jest, że żyje? Nigdy nie wiesz co z twojego dziecka wyrośnie. Mnie tej matki osobiście żal, tak samo jak tych rodziców...

Avatar
Ami / 18 grudnia 2014 o 09:30
0

A co jeśli należała do ringu pedofili (była ofiarą jak np. Paul Bonacci?).

W końcu pisała na swoim fejsie, że jej coś Jan Paweł II zrobił... Czy prokuratura zechce się tym zainteresować? Czy z góry jest zakładane, że dziewczyna kłamie i nikt nie interesuje się skąd w niej taka frustracja, że zabija rodziców swojego chłopaka i nie ma żadnych wyrzutów sumienia?

Nie mówię, że jest niewinna, chciałabym wiedzieć dlaczego ktoś taki posuwa się do zbrodni.

Oczywiście numer jej tomiku wierszy nikomu nie wydaje się podejrzany, 33.

Nic nie świta? Masoneria się kłania.

Kim jest ta dziewczyna na prawdę? Dlaczego jej rodzice pozwoliliby na molestowanie ją przez kogokolwiek... czy należą do satanistycznej sekty?

A co jeśli należała do ringu pedofili (była ofiarą jak np. Paul Bonacci?).

W końcu pisała na swoim fejsie, że jej coś Jan Paweł II zrobił... Czy prokuratura zechce się tym zainteresować? Czy z góry jest zakładane, że dziewczyna kłamie i nikt nie interesuje się skąd w niej taka frustracja, że zabija rodziców swojego chłopaka i nie ma żadnych wyrzutów sumienia?

Nie mówię, że jest niewinna, chciałabym wiedzieć dlaczego ktoś tak... rozwiń

Avatar
Marycha Goniewicz / 18 grudnia 2014 o 08:03
0

To zabójstwo to przecież tylko taki artystyczny performance ,tak jak te genitalia powieszone na krzyżu.Teraz wszystko wolno.Coo...."hołota intelektualna" nie zna się na sztuce ???

Avatar
Azja / 18 grudnia 2014 o 07:47
0

Gdzie jest matka tej dewintki, przeciez musiała mieć świadomość że hoduje niebezpiecznego kretyna.

Avatar
nie powiem / 18 grudnia 2014 o 01:01
0

1/10 grama! 

Avatar
mike / 18 grudnia 2014 o 00:17
0
Przestancie w komentarzach mowic ze ona zla a on swietny. Ona jest tylko morderczynia. Wedlug rekonstrukcji z mediow on jest MATKOBOJCA. On zabil matke, co wiecej ja gonil na ganek. Matkobojca to najwieksze spoleczne dno, znacznie nizej niz zwykli mordercy...
Avatar
rafał / 17 grudnia 2014 o 21:52
0

zrobiła chłopakowi wode z mózgu.uzależniła go całkowicie od siebie.,podając min. narkotyki,oglądając okropne filmy itp. Za jej namową popełnił ten okrutny czyn,nie będąc może nawet w pełni świadomym. Teraz myśli i nie wierzy w to co sie stało.A ma dopiero 18 lat .Jest i mordercą i ofiarą .

Nie wybielajmy jego winy... złego kościół nie naprawi, dobrego knajpa nie zepsuje... taka prawda...

Avatar
Olaf / 17 grudnia 2014 o 20:15
0

Aż nie chce się wierzyć, że to jest prawdą! Co siedzi w mózgu tak potwornie zdegenerowanego człowieka, który zabija dwoje niewinnych ludzi. Skoro rodzice chłopaka nie chcieli się zgodzić na ich związek, mogli uciec albo się od niech odseparować, ale nie zabijać ich!

Mam nadzieję, że nigdy już nie wyjdą z więzienia. Nie powinno być takich ludzi na wolności!

Z całym szacunkiem - ale błądzisz!

Takich pomyłek ewolucji w ogóle nie powinno być wśród społeczeństwa!

Dlatego też uważam, że społeczeństwo powinno przywrócić karę śmierci - co bez wątpienia kiedyś nastąpi, ale jest to niezbędne już dziś...

Z całym szacunkiem - ale błądzisz!

Takich pomyłek ewolucji w ogóle nie powinno być wśród społeczeństwa!

Dlatego też uważam, że społeczeństwo powinno przywrócić karę śmierci - co bez wątpienia kiedyś nastąpi, ale jest to niezbędne już dziś...

rozwiń
Avatar
Darek / 21 grudnia 2014 o 13:33
0

Tak to wszystko i się zastanawiam nad Zuzanną. Generalnie całe jej życie wywróciło się do góry nogami po śmierci ojca. W pełni jest odpowiedzialna za zabójstwo rodziców kolegi aczkolwiek może tak warto się zastanowić nad tym, co ją ku takiemu zachowaniu pchnęło? Gdzie była jej matka? gdzie koleżanki? koledzy? rodzina? pedagodzy? Bo najłatwiej Nam ocenić wszystko z perspektywy jednego czynu. Na skutek osobistych tragedii dziewczyna się zmieniała. Jakoś nie słyszę by był ktokolwiek, kto próbowałby jej pomóc, zrozumieć ją a przede wszystkim wysłuchać ją. Komu miała się dziewczyna pożalić? ona w środku cierpiała. Na to co i dlaczego zrobiła rodzicom kolegi żadnego logicznego wyjaśnienia nie ma. Ale na pewno nie doszłoby do tej tragedii, gdyby ktoś zamiast myśleć tylko o sobie, zainteresowałby się bardziej nią. My jako ludzie dorośli powinniśmy dawać przykład czynienia dobra a nie potęgować zło, szczególnie w takich chwilach.

Tak to wszystko i się zastanawiam nad Zuzanną. Generalnie całe jej życie wywróciło się do góry nogami po śmierci ojca. W pełni jest odpowiedzialna za zabójstwo rodziców kolegi aczkolwiek może tak warto się zastanowić nad tym, co ją ku takiemu zachowaniu pchnęło? Gdzie była jej matka? gdzie koleżanki? koledzy? rodzina? pedagodzy? Bo najłatwiej Nam ocenić wszystko z perspektywy jednego czynu. Na skutek osobistych tragedii dziewczyna się zmieniała. Jakoś nie słyszę by był ktokolwiek, kto próbowałby jej pomóc, zrozumieć ją a przede wszystkim ... rozwiń

Avatar
n,mmn,mn / 18 grudnia 2014 o 13:11
0

kara śmierci dla kretynki bo dożywocie ma jak nic i teraz tego pasożyta będziemy utrzymywać do śmierci, czyli jakieś co najmniej 70 lat.

Avatar
z / 18 grudnia 2014 o 09:43
0

Gdzie jest matka tej dewintki, przeciez musiała mieć świadomość że hoduje niebezpiecznego kretyna.

I jej winą jest, że żyje? Nigdy nie wiesz co z twojego dziecka wyrośnie. Mnie tej matki osobiście żal, tak samo jak tych rodziców...

Avatar
Ami / 18 grudnia 2014 o 09:30
0

A co jeśli należała do ringu pedofili (była ofiarą jak np. Paul Bonacci?).

W końcu pisała na swoim fejsie, że jej coś Jan Paweł II zrobił... Czy prokuratura zechce się tym zainteresować? Czy z góry jest zakładane, że dziewczyna kłamie i nikt nie interesuje się skąd w niej taka frustracja, że zabija rodziców swojego chłopaka i nie ma żadnych wyrzutów sumienia?

Nie mówię, że jest niewinna, chciałabym wiedzieć dlaczego ktoś taki posuwa się do zbrodni.

Oczywiście numer jej tomiku wierszy nikomu nie wydaje się podejrzany, 33.

Nic nie świta? Masoneria się kłania.

Kim jest ta dziewczyna na prawdę? Dlaczego jej rodzice pozwoliliby na molestowanie ją przez kogokolwiek... czy należą do satanistycznej sekty?

A co jeśli należała do ringu pedofili (była ofiarą jak np. Paul Bonacci?).

W końcu pisała na swoim fejsie, że jej coś Jan Paweł II zrobił... Czy prokuratura zechce się tym zainteresować? Czy z góry jest zakładane, że dziewczyna kłamie i nikt nie interesuje się skąd w niej taka frustracja, że zabija rodziców swojego chłopaka i nie ma żadnych wyrzutów sumienia?

Nie mówię, że jest niewinna, chciałabym wiedzieć dlaczego ktoś tak... rozwiń

Avatar
Marycha Goniewicz / 18 grudnia 2014 o 08:03
0

To zabójstwo to przecież tylko taki artystyczny performance ,tak jak te genitalia powieszone na krzyżu.Teraz wszystko wolno.Coo...."hołota intelektualna" nie zna się na sztuce ???

Avatar
Azja / 18 grudnia 2014 o 07:47
0

Gdzie jest matka tej dewintki, przeciez musiała mieć świadomość że hoduje niebezpiecznego kretyna.

Avatar
nie powiem / 18 grudnia 2014 o 01:01
0

1/10 grama! 

Avatar
mike / 18 grudnia 2014 o 00:17
0
Przestancie w komentarzach mowic ze ona zla a on swietny. Ona jest tylko morderczynia. Wedlug rekonstrukcji z mediow on jest MATKOBOJCA. On zabil matke, co wiecej ja gonil na ganek. Matkobojca to najwieksze spoleczne dno, znacznie nizej niz zwykli mordercy...
Avatar
rafał / 17 grudnia 2014 o 21:52
0

zrobiła chłopakowi wode z mózgu.uzależniła go całkowicie od siebie.,podając min. narkotyki,oglądając okropne filmy itp. Za jej namową popełnił ten okrutny czyn,nie będąc może nawet w pełni świadomym. Teraz myśli i nie wierzy w to co sie stało.A ma dopiero 18 lat .Jest i mordercą i ofiarą .

Nie wybielajmy jego winy... złego kościół nie naprawi, dobrego knajpa nie zepsuje... taka prawda...

Avatar
Olaf / 17 grudnia 2014 o 20:15
0

Aż nie chce się wierzyć, że to jest prawdą! Co siedzi w mózgu tak potwornie zdegenerowanego człowieka, który zabija dwoje niewinnych ludzi. Skoro rodzice chłopaka nie chcieli się zgodzić na ich związek, mogli uciec albo się od niech odseparować, ale nie zabijać ich!

Mam nadzieję, że nigdy już nie wyjdą z więzienia. Nie powinno być takich ludzi na wolności!

Z całym szacunkiem - ale błądzisz!

Takich pomyłek ewolucji w ogóle nie powinno być wśród społeczeństwa!

Dlatego też uważam, że społeczeństwo powinno przywrócić karę śmierci - co bez wątpienia kiedyś nastąpi, ale jest to niezbędne już dziś...

Z całym szacunkiem - ale błądzisz!

Takich pomyłek ewolucji w ogóle nie powinno być wśród społeczeństwa!

Dlatego też uważam, że społeczeństwo powinno przywrócić karę śmierci - co bez wątpienia kiedyś nastąpi, ale jest to niezbędne już dziś...

rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 23

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Górnik jedzie do Rzeszowa bronić pozycji lidera

Górnik jedzie do Rzeszowa bronić pozycji lidera 1 0

Po efektownej wygranej u siebie z Ruchem Chorzów zielono-czarnych czeka kolejny mecz wyjazdowy. Tym razem w Rzeszowie z tamtejszą Resovią i będzie chciał odnieść czwarte zwycięstwo z rzędu

Jechał po pijanemu, wpadł do rowu. Teraz były radny PiS ma nową pracę. W GDDKiA

Jechał po pijanemu, wpadł do rowu. Teraz były radny PiS ma nową pracę. W GDDKiA 53 31

Radny miasta Puławy Artur Kwapiński ma nową pracę. Został zatrudniony na szeregowym stanowisku w puławskim rejonie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Na razie na trzy miesiące.

Ekranów nie będzie, bo jest już za późno. Miasto proponuje krzewy

Ekranów nie będzie, bo jest już za późno. Miasto proponuje krzewy 15 11

Nie będzie na razie ekranów akustycznych między budowanym przedłużeniem ul. Wrotkowskiej a blokami mieszkalnymi przy Nowym Świecie. Ratusz tłumaczy, że gdy projektowano drogę nie było tu bloku. Twierdzi też, że jest już za późno na dopisanie ekranów do projektu. W zamian oferuje mieszkańcom krzewy

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 17-18 sierpnia

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 17-18 sierpnia 1 0

Wydarzeniem weekendu będzie pierwszy, domowy mecz Motoru Lublin w nowym sezonie. W sobotę o godz. 19 piłkarze Mariusza Sawy podejmują Sołę Oświęcim

Kura, rzemieślnicy i koncerty. Dzisiaj startuje Jarmark Jagielloński
galeria

Kura, rzemieślnicy i koncerty. Dzisiaj startuje Jarmark Jagielloński 0 4

Koniec z parkowaniem na placu Zamkowym. Od dziś można tylko przejechać. Koniec ze spacerowaniem po Starym Mieście, bo trzeba się zatrzymać przy każdym straganie. Dla zainteresowanych szybkim dotarciem do konkretnego rzemieślnika jest plan stoisk.

Chmielaki 2018: Trzy dni piwnej imprezy [program, browary]
galeria

Chmielaki 2018: Trzy dni piwnej imprezy [program, browary] 0 1

Na scenie pojawi się Illusion, Łąki Łan, Mateusz Ziółko, Patryk Kumór, Agnieszka Chylińska, Sylwia Grzeszczak, Marcin Januszkiewicz, Piotr Jaworski i Cezary Bojanowski. A do tego recital organowy i Jazz z Wami. Kolejne Chmielaki Krasnostawskie rozpoczną się już dzisiaj o godz. 17 symbolicznym zerwaniem pędu chmielu.

PiS chce władzy w sejmiku województwa. Listy kandydatów już gotowe
Wybory 2018

PiS chce władzy w sejmiku województwa. Listy kandydatów już gotowe 17 48

Wygrać wybory do sejmiku i zapewnić sobie samodzielne rządzenie – to cel, jaki przyświeca działaczom Prawa i Sprawiedliwości. Listy kandydatów są już gotowe i najprawdopodobniej zostaną ogłoszone na początku września

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 sierpnia 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 sierpnia 2018 roku 0 0

Samochodem pod prąd na ekspresówce [wideo]
film

Samochodem pod prąd na ekspresówce [wideo] 1 9

- Takie zdarzenie przytrafiło mi się na wjeździe na ekspresówkę od strony Warszawy - napisał do nas Czytelnik i przesłał film. Widać na nim jak auto jedzie pod prąd.

Mieszkańcy chcą korzystać z nowej ulicy i parkingu

Mieszkańcy chcą korzystać z nowej ulicy i parkingu 0 2

Mieszkańcy Białej Podlaskiej dopytują kiedy miasto udostępni nowy parking i przedłużenie ulicy Pocztowej. Urząd miasta zapowiada że w przyszłym tygodniu.

Port Lotniczy Lublin zapłaci Wizz Airowi za reklamę

Port Lotniczy Lublin zapłaci Wizz Airowi za reklamę 1 27

Port Lotniczy Lublin zapłaci liniom lotniczym Wizz Air za reklamę i promocję połączeń wykonywanych przez nie z lubelskiego lotniska. Kwoty, na jaką będzie opiewać umowa, spółka nie ujawnia.

Kandydat na prezydenta obiecuje działki za złotówkę

Kandydat na prezydenta obiecuje działki za złotówkę 136 24

Dariusz Grabczuk, kandydat PO i Nowoczesnej na prezydenta Chełma podkreśla, że najważniejsza dla niego jest dbałość o lokalnych przedsiębiorców. Na wczorajszym spotkaniu z dziennikarzami zapowiedział, że jeśli wygra to powoła Radę Biznesu i Centrum Obsługi Inwestora.

Jest kara za plakaty antyaborcyjne z zakrwawionymi płodami w centrum Lublina

Jest kara za plakaty antyaborcyjne z zakrwawionymi płodami w centrum Lublina 120 21

Organizator pikiety antyaborcyjnej został ukarany za publiczne sianie zgorszenia. Uczestnicy manifestacji w centrum Lublina prezentowali zdjęcia zakrwawionych płodów ludzkich

Konrad Gaca nie żyje. "Zdolny człowiek", "Mogę powiedzieć, że zmienił moje życie"
galeria

Konrad Gaca nie żyje. "Zdolny człowiek", "Mogę powiedzieć, że zmienił moje życie" 118 9

W czwartek rano w swoim domu pod Lublinem zmarł nagle Konrad Gaca, znany promotor zdrowego stylu życia i właściciel kilku salonów fitness. Miał zaledwie 42 lata

Koncert: "O, Wielki Poemacie Natury!" w Trybunale Koronnym
18 sierpnia 2018, 18:00

Koncert: "O, Wielki Poemacie Natury!" w Trybunale Koronnym 2 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 18 sierpnia o godz. 18 w Trybunale Koronnym (Rynek 1) odbędzie się koncert w hołdzie Zygmuntowi Noskowskiemu O, Wielki Poemacie Natury!

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!