Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

4 grudnia 2015 r.
16:42

Rakowiska. Zuzanna M. przed wyrokiem: Proszę o szansę, chcę znowu być człowiekiem (wideo)

Autor: Zdjęcie autora łm
0 20 A A

- Wiem, że zasłużyłam na karę. Chciałabym jednak kiedyś wrócić do społeczeństwa - powiedziała Zuzanna M., prosząc sąd o łagodną karę za morderstwo w Rakowiskach. - Zależy mi na tym, by kiedyś znowu być człowiekiem.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Morderczyni z Rakowisk podkreślała, że w tej chwili ma styczność z dziewczynami, które "niesamowicie tęsknią za domem". - A ja nigdy nie miałam okazji poczuć tego uczucia. Chciałabym wyjść i stworzyć rodzinę, za którą mogłabym tęskić - przekonywała.

- Bardzo żałuję tego, co zrobiłam. Wiem, że zasłużyłam na karę, jednak proszę o karę w miarę łagodną. Zależy mi na tym, żeby po prostu jeszcze być człowiekem - mówiła tuż przed ogłoszeniem wyroku.

Sędzia skazał Zuzannę M. i Kamila N. na 25 lat więzienia, choć prokurator wnioskował o dożywocie.  Młodzi mordercy będą mogli ubiegać się o warunkowe zwolnienie po 20 latach.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 1 stycznia 2016 r. o 09:41
Proszę o szansę, chcę jeszcze kogoś zabić, tej osoby nie powinno wypuścić się już nigdy na wolność! To skandal, że jeszcze pozwala jej się wypowiadać, pozbawiła możliwości patrzenia na świat dwóch osób. Mam nadzieję, że sąd podejmie włąściwie decyzje
Avatar
misty / 17 grudnia 2015 r. o 03:09
"nie ma co sądzić i życzyć im śmierci bo to Bóg ich osądzi. Nigdy nie wiemy co dana osoba przeżyła, że popchnęło ją to do takich dramatycznych wyborów, złych wyborów, które de facto finalnie zniszczyły jej życie, a komuś innemu je po prostu zabrały" - okropny żal ściska mi serce od czasu tej zbrodni. Myślę o tych dzieciakach i nie mogę zrozumieć, jak do tego doszło. Czemu nie było możliwe odpowiedniego przykręcenie im sruby i powstrzymanie demoralizacji? W areszcie nie sprawiają kłopotów. Poddali się rygorowi. Dlaczego nie byli w żadnej terapii? Paradoksalnie to dorośli im nie pomogli. Matka Zuzanny już wcześniej powinna była ratować dziecko. Miała jednak ważniejsze sprawy. Teraz też jest aktywna na fb. Kpina. Kamil i Zuzanna muszą ponieść karę, ale trzeba jednak ratować co się da. Liczę na krótszy wyrok.
"nie ma co sądzić i życzyć im śmierci bo to Bóg ich osądzi. Nigdy nie wiemy co dana osoba przeżyła, że popchnęło ją to do takich dramatycznych wyborów, złych wyborów, które de facto finalnie zniszczyły jej życie, a komuś innemu je po prostu zabrały" - okropny żal ściska mi serce od czasu tej zbrodni. Myślę o tych dzieciakach i nie mogę zrozumieć, jak do tego doszło. Czemu nie było możliwe odpowiedniego przykręcenie im sruby i powstrzymanie demoralizacji? W areszcie nie sprawiają kłopotów. Poddali się rygorowi. Dlaczego nie byli w żadnej ... rozwiń
Avatar
Gość / 6 grudnia 2015 r. o 02:02
Bóg jest Bogiem Wszechmogącym. Jezus powiedział " Ja jestem bramą. Jeżeli ktoś wejdzie przeze Mnie, będzie zbawiony - wejdzie i wyjdzie, i znajdzie paszę. Złodziej przychodzi tylko po to, aby kraść, zabijać i niszczyć. Ja przyszedłem po to, aby [owce] miały życie i miały je w obfitości. " Czasem aby usłyszeć głos Boga trzeba spaść na samo dno, ale Bóg właśnie dla takich, którzy są ostatnimi draniami umarł a potem Zmartwychwstał. Jeśli taki człowiek szczerze uwierzy i nawróci się i zapłacze nad swoim grzechem, to może nas prawilnych wyprzedzić w drodze do Niebie. Więc nie ma co sądzić i życzyć im śmierci bo to Bóg ich osądzi. Nigdy nie wiemy co dana osoba przeżyła, że popchnęło ją to do takich dramatycznych wyborów, złych wyborów, które de facto finalnie zniszczyły jej życie, a komuś innemu je po prostu zabrały. Mimo tego, to nadal są ludzie i choć powinni ponieść karę to jednak mają godność swoją, której nawet sam Bóg im nie odbiera. święty Paweł też dopóki nie znał Żywego Boga, zabijał niewinnych, ale nawrócił się i potem już bronił Boga, aż zginął męczeńsko. nie wiadomo jaki plan ma Bóg na ich życie. jeśli pozwolą Mu wejść do ich serc, to paradoksalnie z tej tragedii Bóg może wyciągnąć wiele dobra.
Bóg jest Bogiem Wszechmogącym. Jezus powiedział " Ja jestem bramą. Jeżeli ktoś wejdzie przeze Mnie, będzie zbawiony - wejdzie i wyjdzie, i znajdzie paszę. Złodziej przychodzi tylko po to, aby kraść, zabijać i niszczyć. Ja przyszedłem po to, aby [owce] miały życie i miały je w obfitości. " Czasem aby usłyszeć głos Boga trzeba spaść na samo dno, ale Bóg właśnie dla takich, którzy są ostatnimi draniami umarł a potem Zmartwychwstał. Jeśli taki człowiek szczerze uwierzy i nawróci się i zapłacze nad swoim grzechem, to może nas prawilnych... rozwiń
Avatar
Zawisza / 5 grudnia 2015 r. o 13:43

Powinni ją za zamknąć w celi z Mariuszem  T, słyszałem, że lubi również kobiety. A swoją drogą znając jej zdolności manipulacji to wcale bym się nie zdziwił, gdyby za kilka lat okazało się, że jest w ciąży z jakimś strażnikiem więziennym jak żona tego od Amber Gold. Bo chyba z samym Kamilem N.już nie...

Avatar
Gość / 5 grudnia 2015 r. o 11:13
Czapa ...Kiedy kara śmierci będzie w tym kraju
Avatar
Gość / 4 grudnia 2015 r. o 19:29
Za taki czyn powinna być nieuchronna czapa, ponieważ tylko ona może skutecznie powstrzymać bestię!
Avatar
Piotrek / 4 grudnia 2015 r. o 19:13

Dajmy im jeszcze jedną szansę. Dużo winy ponoszą ich rodzice!

Adoptuj ich ćwoku niech żrą z twojej michy, pewnie Ci za to podziękują poderżnieciem gardła

Avatar
Gość / 4 grudnia 2015 r. o 19:10
Strzyga ich w pierdlu dopadnie, mam nadzieje że bardzo szybko bo szkoda naszych podatków na takie ścierwo
Avatar
bee / 4 grudnia 2015 r. o 19:03

Brak slow i potepienia za to co zrobili.W chwili obecnej to tylko dozywocie w celi jednoosobowej bez prawa wyjscia do konca zycia.Mysle,ze prokurator zlozy apelacje a sad w innym skladzie dolozy tyle na co zasluzyli.Szntrapa chce byc czlowiekiem lecz nazwijmy to czym byla.Sa takie okreslenia w jezyku afrykanskim jak chmara,szarmuta a polskich okreslen tez moznaby znalesc zeby nazwac po imieniu za bandycki mord niewinnych ludzi.Tego nie mozna zapomniec a tym bardziej wybaczyc.

Avatar
Ombligo / 4 grudnia 2015 r. o 19:01

Chciałabym obejrzeć jakieś rozmowy przeprowadzone z tą socjopatką przez psychiatrów. Socjopaci potrafią manipulować, a jej kartotrka jednoznacznie pokazuje, że ta dziewczyna jest niezdolna do skuchy i naprawy. Jest po prostu zepsutą maszyną do utylizacji.

Avatar
Gość / 1 stycznia 2016 r. o 09:41
Proszę o szansę, chcę jeszcze kogoś zabić, tej osoby nie powinno wypuścić się już nigdy na wolność! To skandal, że jeszcze pozwala jej się wypowiadać, pozbawiła możliwości patrzenia na świat dwóch osób. Mam nadzieję, że sąd podejmie włąściwie decyzje
Avatar
misty / 17 grudnia 2015 r. o 03:09
"nie ma co sądzić i życzyć im śmierci bo to Bóg ich osądzi. Nigdy nie wiemy co dana osoba przeżyła, że popchnęło ją to do takich dramatycznych wyborów, złych wyborów, które de facto finalnie zniszczyły jej życie, a komuś innemu je po prostu zabrały" - okropny żal ściska mi serce od czasu tej zbrodni. Myślę o tych dzieciakach i nie mogę zrozumieć, jak do tego doszło. Czemu nie było możliwe odpowiedniego przykręcenie im sruby i powstrzymanie demoralizacji? W areszcie nie sprawiają kłopotów. Poddali się rygorowi. Dlaczego nie byli w żadnej terapii? Paradoksalnie to dorośli im nie pomogli. Matka Zuzanny już wcześniej powinna była ratować dziecko. Miała jednak ważniejsze sprawy. Teraz też jest aktywna na fb. Kpina. Kamil i Zuzanna muszą ponieść karę, ale trzeba jednak ratować co się da. Liczę na krótszy wyrok.
"nie ma co sądzić i życzyć im śmierci bo to Bóg ich osądzi. Nigdy nie wiemy co dana osoba przeżyła, że popchnęło ją to do takich dramatycznych wyborów, złych wyborów, które de facto finalnie zniszczyły jej życie, a komuś innemu je po prostu zabrały" - okropny żal ściska mi serce od czasu tej zbrodni. Myślę o tych dzieciakach i nie mogę zrozumieć, jak do tego doszło. Czemu nie było możliwe odpowiedniego przykręcenie im sruby i powstrzymanie demoralizacji? W areszcie nie sprawiają kłopotów. Poddali się rygorowi. Dlaczego nie byli w żadnej ... rozwiń
Avatar
Gość / 6 grudnia 2015 r. o 02:02
Bóg jest Bogiem Wszechmogącym. Jezus powiedział " Ja jestem bramą. Jeżeli ktoś wejdzie przeze Mnie, będzie zbawiony - wejdzie i wyjdzie, i znajdzie paszę. Złodziej przychodzi tylko po to, aby kraść, zabijać i niszczyć. Ja przyszedłem po to, aby [owce] miały życie i miały je w obfitości. " Czasem aby usłyszeć głos Boga trzeba spaść na samo dno, ale Bóg właśnie dla takich, którzy są ostatnimi draniami umarł a potem Zmartwychwstał. Jeśli taki człowiek szczerze uwierzy i nawróci się i zapłacze nad swoim grzechem, to może nas prawilnych wyprzedzić w drodze do Niebie. Więc nie ma co sądzić i życzyć im śmierci bo to Bóg ich osądzi. Nigdy nie wiemy co dana osoba przeżyła, że popchnęło ją to do takich dramatycznych wyborów, złych wyborów, które de facto finalnie zniszczyły jej życie, a komuś innemu je po prostu zabrały. Mimo tego, to nadal są ludzie i choć powinni ponieść karę to jednak mają godność swoją, której nawet sam Bóg im nie odbiera. święty Paweł też dopóki nie znał Żywego Boga, zabijał niewinnych, ale nawrócił się i potem już bronił Boga, aż zginął męczeńsko. nie wiadomo jaki plan ma Bóg na ich życie. jeśli pozwolą Mu wejść do ich serc, to paradoksalnie z tej tragedii Bóg może wyciągnąć wiele dobra.
Bóg jest Bogiem Wszechmogącym. Jezus powiedział " Ja jestem bramą. Jeżeli ktoś wejdzie przeze Mnie, będzie zbawiony - wejdzie i wyjdzie, i znajdzie paszę. Złodziej przychodzi tylko po to, aby kraść, zabijać i niszczyć. Ja przyszedłem po to, aby [owce] miały życie i miały je w obfitości. " Czasem aby usłyszeć głos Boga trzeba spaść na samo dno, ale Bóg właśnie dla takich, którzy są ostatnimi draniami umarł a potem Zmartwychwstał. Jeśli taki człowiek szczerze uwierzy i nawróci się i zapłacze nad swoim grzechem, to może nas prawilnych... rozwiń
Avatar
Zawisza / 5 grudnia 2015 r. o 13:43

Powinni ją za zamknąć w celi z Mariuszem  T, słyszałem, że lubi również kobiety. A swoją drogą znając jej zdolności manipulacji to wcale bym się nie zdziwił, gdyby za kilka lat okazało się, że jest w ciąży z jakimś strażnikiem więziennym jak żona tego od Amber Gold. Bo chyba z samym Kamilem N.już nie...

Avatar
Gość / 5 grudnia 2015 r. o 11:13
Czapa ...Kiedy kara śmierci będzie w tym kraju
Avatar
Gość / 4 grudnia 2015 r. o 19:29
Za taki czyn powinna być nieuchronna czapa, ponieważ tylko ona może skutecznie powstrzymać bestię!
Avatar
Piotrek / 4 grudnia 2015 r. o 19:13

Dajmy im jeszcze jedną szansę. Dużo winy ponoszą ich rodzice!

Adoptuj ich ćwoku niech żrą z twojej michy, pewnie Ci za to podziękują poderżnieciem gardła

Avatar
Gość / 4 grudnia 2015 r. o 19:10
Strzyga ich w pierdlu dopadnie, mam nadzieje że bardzo szybko bo szkoda naszych podatków na takie ścierwo
Avatar
bee / 4 grudnia 2015 r. o 19:03

Brak slow i potepienia za to co zrobili.W chwili obecnej to tylko dozywocie w celi jednoosobowej bez prawa wyjscia do konca zycia.Mysle,ze prokurator zlozy apelacje a sad w innym skladzie dolozy tyle na co zasluzyli.Szntrapa chce byc czlowiekiem lecz nazwijmy to czym byla.Sa takie okreslenia w jezyku afrykanskim jak chmara,szarmuta a polskich okreslen tez moznaby znalesc zeby nazwac po imieniu za bandycki mord niewinnych ludzi.Tego nie mozna zapomniec a tym bardziej wybaczyc.

Avatar
Ombligo / 4 grudnia 2015 r. o 19:01

Chciałabym obejrzeć jakieś rozmowy przeprowadzone z tą socjopatką przez psychiatrów. Socjopaci potrafią manipulować, a jej kartotrka jednoznacznie pokazuje, że ta dziewczyna jest niezdolna do skuchy i naprawy. Jest po prostu zepsutą maszyną do utylizacji.

Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Winobluszcz trójklapowy budzi zainteresowanie

Winobluszcz trójklapowy budzi zainteresowanie

Latem zielone, a jesienią czerwone okrycie budynku na Peowiaków 10 wygląda intrygująco. Za jego charakterystyczną fakturę i kolory odpowiedzialny jest winobluszcz trójklapowy. Widać go z bliska przez bramę na podwórko i z daleka między budynkami sąsiedniej ulicy. O tym, jak się uprawia pnącze na kamienicy, opowiada jego opiekun Seweryn Szczepaniak

Potrzeba więcej energii z odpadów

Potrzeba więcej energii z odpadów

W Polsce powinno powstać przy najmniej kilkanaście elektrociepłowni produkujących energię z odpadów. To szansa na znaczącą eliminację węgla, niższe rachunki za ogrzewanie, ograniczenie wzrostu opłat za śmieci i tańszą energię elektryczną dla miast. Takie wnioski płyną z ogólnopolskiej konferencji, która odbyła się w dniach 22 i 23 grudnia w Gdańsku z udziałem samorządowców, ciepłowników, naukowców i przedstawicieli instytucji rządowych. Budowa tego typu instalacji planowana jest m.in. w Lublinie.

Próbował rozdzielać psy. Sam został zaatakowany i pogryziony

Próbował rozdzielać psy. Sam został zaatakowany i pogryziony

Wczoraj we Włodawie 33-latek został pogryziony przez psa.

Hetman Zamość ma nowy zarząd i prezesa

Hetman Zamość ma nowy zarząd i prezesa

Zmiany w zarządzie Hetmana Zamość. Od 2 grudnia prezesem tego zasłużonego klubu jest Krzysztof Rysak, który zastąpił Aleksandrę Kasprzak. Z zarządu odeszli także: Tomasz Goździuk i Przemysław Gałka, a zastąpili ich: Piotr Trześniewski oraz Marcin Podsiadło

Był w takim stanie, że po stłuczce zasnął za kierownicą. Miał aż 4 promile

Był w takim stanie, że po stłuczce zasnął za kierownicą. Miał aż 4 promile

Cztery promile alkoholu w organizmie miał kierowca samochodu, który spowodował kolizję w miejscowości Kolonia Trawniki.

Na drodze było jeszcze ciemno. Piesza bez odblasków została potrącona lusterkiem

Na drodze było jeszcze ciemno. Piesza bez odblasków została potrącona lusterkiem

Kierujący dostawczym renault w miejscowości Grabowce Dolne lusterkiem pojazdu potrącił idącą z naprzeciwka 37-latkę.

Wyżły, spaniele, teriery i jamniki. IV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Lublinie
10 grudnia 2022, 10:30
galeria

Wyżły, spaniele, teriery i jamniki. IV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Lublinie

2000 psów należących do 205 ras, w tym niezwykle rzadkich w naszym kraju, jak pies faraona, kangal czy owczarek rumuński mioritic. W sobotę i niedzielę w siedzibie Targów Lublin przy ul. Dworcowej 11 odbędzie się IV Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych. W programie dwudniowej imprezy także m.in. dogfitness czy nauka.

To one będą grzać mieszkańców Lublina, gdy nadejdzie srogi mróz

To one będą grzać mieszkańców Lublina, gdy nadejdzie srogi mróz

Do elektrociepłowni na Wrotkowie dotarły już cztery nowe kotły gazowe, które mają być uruchamiane w okresie największego zapotrzebowania na energię cieplną. To kluczowy etap budowy nowej kotłowni rezerwowej.

Jak wybrać suplementy diety dobrej jakości?

Jak wybrać suplementy diety dobrej jakości?

Na rynku znajduje się wiele rodzajów suplementów diety. Jak wybrać te najlepsze? Zobacz, na co patrzeć podczas zakupów!

To znak, że dziś 6 grudnia. Czerwone czapeczki na ulicach Lublina

To znak, że dziś 6 grudnia. Czerwone czapeczki na ulicach Lublina

Z naszych wyliczeń wynika, że to siódma edycja interwencji artystycznej nieformalnej grupy Otulanie włóczką. Tym razem autorki mikołajowych czapeczek w rozmiarze XXS pobiły rekord: na lubelskich ulicach wyeksponowały 464 sztuki.

Dlaczego warto przeprowadzić badanie ankietowe podczas tworzenia strategii marketingowej?

Dlaczego warto przeprowadzić badanie ankietowe podczas tworzenia strategii marketingowej?

Prowadzenie własnego biznesu wiąże się z wieloma wyzwaniami. Niezależnie od branży, w jakiej firma działa, kluczem do sukcesu jest skutecznie prowadzona kampania marketingowa. Aby jednak móc ją zaplanować, konieczne jest dokładne zapoznanie się z oczekiwaniami klientów. Badania ankietowe okazują się być odpowiedzią na współczesne potrzeby przedsiębiorców. Usługa umożliwia dogłębną analizę wymagań konsumentów, która dla właściciela biznesu okazuje się nieoceniona.

Bądź widoczny w sieci — postaw na pozycjonowanie sklepu!

Bądź widoczny w sieci — postaw na pozycjonowanie sklepu!

Możesz mieć najlepsze produkty i usługi w branży lub oferować naprawdę innowacyjne rozwiązania, ale jeżeli nie dotrzesz do potencjalnych klientów, nic ci po tym. Dlatego myśląc o internetowej sprzedaży od razu postaw na pozycjonowanie sklepu. Co dzięki temu zyskasz? Dziś zdradzamy, jaką moc mają zintegrowane działania SEO dla e-commerce!

Nowa matura 2023. Więcej lektur i nowe – stare zadania z matematyki. Czego się spodziewać?