Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Łuków

2 stycznia 2020 r.
11:35

Łuków: Chodził, kręcił się koło samochodu. Potem okazało się dlaczego [wideo]

Autor: Zdjęcie autora opr. pab
0 15 A A

Policjanci z Łukowa poszukują mężczyzny, który 9 listopada umyślnie uszkodził drzwi w mercedesie zaparkowanym w okolicach ul. 11 Listopada i osiedla Chącińskiego.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Drzwi zaparkowanego tam samochodu zostały zarysowane przez nieznanego sprawcę. Na lewych przednich drzwiach pojazdu pojawiła się kilkudziesięciocentymetrowa rysa na lakierze.

Zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery miejskiego monitoringu. Na zabezpieczonym filmie widoczny jest mężczyzna podchodzący do zaparkowanego mercedesa, który po chwili nieustalonym przedmiotem, umyślnie uszkodził drzwi auta.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę lub posiadają informacje o zdarzeniu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Łukowie tel. 25 797 62 10, 25 797 62 84, lub 25 797 62 61, ewentualnie z najbliższą jednostką policji.

Policjanci zapewniają anonimowość.

e-Wydanie

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 2 stycznia 2020 o 14:00
+29
Dlaczego operator nie reagował gdy widział samochód jadący po chodniku?
Avatar
Sędzia Dreed / 2 stycznia 2020 o 13:19
+26
Kierowcy ze słoma w butach NIE PARKUJCIE na chodnikach i trawnikach. Uważajcie na swoje śliczne autka! Czasem nierozważny pieszy ma jakąś twardą i ostrą część garderoby i przechodząc może zarysować lakier! Czasem są to ostre nity w jego Levis'ach, czasem bransoletka, a czasem wystaje mu z kieszeni klucz od mieszkania.. Chrońcie swój lakier; NIE parkujcie na chodnikach! Czasem matka z wózkiem dziecięcym będzie się nieostrożnie przepychać obok auta! Lepiej zostawić jej 1,5m przejścia! Bywały też wypadki, że ostre źdźbła traw przebijały opony! Nie parkujcie na trawnikach, aby uniknąć przebicia!
Kierowcy ze słoma w butach NIE PARKUJCIE na chodnikach i trawnikach. Uważajcie na swoje śliczne autka! Czasem nierozważny pieszy ma jakąś twardą i ostrą część garderoby i przechodząc może zarysować lakier! Czasem są to ostre nity w jego Levis'ach, czasem bransoletka, a czasem wystaje mu z kieszeni klucz od mieszkania.. Chrońcie swój lakier; NIE parkujcie na chodnikach! Czasem matka z wózkiem dziecięcym będzie się nieostrożnie przepychać obok auta! Lepiej zostawić jej 1,5m przejścia! Bywały też wypadki, że ostre źdźbła traw przebijały opony!... rozwiń
Avatar
państwo teoretyczne w praktyce / 2 stycznia 2020 o 12:16
+22
a czy policja wyciągnęła konsekwencje z tytuły złamanie przez kierującego mercedesem ustawy prawo o ruchu drogowym? czy też uwierzyli, że samochód nie wjechał tam przez przejście dla pieszych i chodnik i sobie po prostu przyleciał? a może to nie jest przedmiotem postępowania bo nikt nie zgłosił i samemu nie można takiego podjąć?
Avatar
Gość / 2 stycznia 2020 o 11:50
+13
Ha ha, dobre, wiadomo dlaczego porysował. Mesio mógł stanąć na przejściu, a dlaczego nie? ))) Stanął na chodniku, trawie, zakazie! Po co tan artykół?
Avatar
czyt / 2 stycznia 2020 o 12:08
+11
A w niedzielę do kościółka
 Skund un się wziął, gdzie ulungł? Koszt to jakieś 200-300zł i policja ściga to z urzędu? Nie można się doprosić, a niekiedy sami bez zgłoszenia reagują - cut.
Avatar
R Ączka / 2 stycznia 2020 o 19:58
+10
Kredka koloryzujaca do lakieru i śladu nie bedzie, a za parkowanie za plotem mandat .
Avatar
... / 4 stycznia 2020 o 00:17
+6
Ja to temu dziadkowi mogę nawet podziękować za odwagę . Sam kilka razy dziennie mam ochotę zrobić to samo, jeszcze się nie odwazyłem ALE ostatnio ledwo sie powstrzymuję. Kierowcy powinniscie się bardziej obawiać że szybciej pieszy wam drapnie wasz cudo-gracik niz ten samochód jadący jezdnią w obawie lub z uprzejmosci dla którego wjeżdzacie na chodnik prawie zawsze zostawiając mniej niż 1,5 metra BA nawet mniej niż 0,5 dla pieszego.Kierowca na filmiku przejechał przez chodnik i PdP, zastawil chodnik po prawej stronie od samochodu , parkuje tuz za znakiem zakazu parkowania, pytam się czy dostał mandat sumujacy te wykroczenia.
Ja to temu dziadkowi mogę nawet podziękować za odwagę . Sam kilka razy dziennie mam ochotę zrobić to samo, jeszcze się nie odwazyłem ALE ostatnio ledwo sie powstrzymuję. Kierowcy powinniscie się bardziej obawiać że szybciej pieszy wam drapnie wasz cudo-gracik niz ten samochód jadący jezdnią w obawie lub z uprzejmosci dla którego wjeżdzacie na chodnik prawie zawsze zostawiając mniej niż 1,5 metra BA nawet mniej niż 0,5 dla pieszego.Kierowca na filmiku przejechał przez chodnik i PdP, zastawil chodnik po prawej stronie od samochodu , parkuje tu... rozwiń
Avatar
Gość / 2 stycznia 2020 o 17:45
+6
A czemu że słoma w butach a mieszczuchy jak parkuja śmieszne no w mieście mieszka gorsza patologia niż na wsi
Avatar
Litt / 6 stycznia 2020 o 17:50
+3
Niska szkodliwość czynu. Poza tym wyręczył straż miejską. Do umożenia.
Avatar
Milicjant z miejscowości Niemce. / 6 stycznia 2020 o 07:26
+3
Nie sluchajcie ze policja zapewnia anonimowość bo sprawca sie nie przyzna i sprawa trafi do sądu i wtedy stajecie sie swiadkiem z imienia i nazwiska. Tymi autami tak parkujacymi to powinna zająć się policja a nie szukać świadków. Na Elizowke policja z miejscowości Niemce daje mandaty nawet kierowcą którzy dobrze zaparkowali swój pojazd.
Avatar
Litt / 6 stycznia 2020 o 17:50
+3
Niska szkodliwość czynu. Poza tym wyręczył straż miejską. Do umożenia.
Avatar
Milicjant z miejscowości Niemce. / 6 stycznia 2020 o 07:26
+3
Nie sluchajcie ze policja zapewnia anonimowość bo sprawca sie nie przyzna i sprawa trafi do sądu i wtedy stajecie sie swiadkiem z imienia i nazwiska. Tymi autami tak parkujacymi to powinna zająć się policja a nie szukać świadków. Na Elizowke policja z miejscowości Niemce daje mandaty nawet kierowcą którzy dobrze zaparkowali swój pojazd.
Avatar
nom / 4 stycznia 2020 o 14:47
+3
najwidoczniej w metropolii łukowskiej parkowanie na chodniku to norma, na zdjęciu widac przynajmniej dwa parkujace tak auta
Avatar
... / 4 stycznia 2020 o 00:17
+6
Ja to temu dziadkowi mogę nawet podziękować za odwagę . Sam kilka razy dziennie mam ochotę zrobić to samo, jeszcze się nie odwazyłem ALE ostatnio ledwo sie powstrzymuję. Kierowcy powinniscie się bardziej obawiać że szybciej pieszy wam drapnie wasz cudo-gracik niz ten samochód jadący jezdnią w obawie lub z uprzejmosci dla którego wjeżdzacie na chodnik prawie zawsze zostawiając mniej niż 1,5 metra BA nawet mniej niż 0,5 dla pieszego.Kierowca na filmiku przejechał przez chodnik i PdP, zastawil chodnik po prawej stronie od samochodu , parkuje tuz za znakiem zakazu parkowania, pytam się czy dostał mandat sumujacy te wykroczenia.
Ja to temu dziadkowi mogę nawet podziękować za odwagę . Sam kilka razy dziennie mam ochotę zrobić to samo, jeszcze się nie odwazyłem ALE ostatnio ledwo sie powstrzymuję. Kierowcy powinniscie się bardziej obawiać że szybciej pieszy wam drapnie wasz cudo-gracik niz ten samochód jadący jezdnią w obawie lub z uprzejmosci dla którego wjeżdzacie na chodnik prawie zawsze zostawiając mniej niż 1,5 metra BA nawet mniej niż 0,5 dla pieszego.Kierowca na filmiku przejechał przez chodnik i PdP, zastawil chodnik po prawej stronie od samochodu , parkuje tu... rozwiń
Avatar
euhenio / 3 stycznia 2020 o 20:35
0
No brawo, sam wymierzył sprawiedliwość. Tak się poczuł urażony.
Avatar
R Ączka / 2 stycznia 2020 o 19:58
+10
Kredka koloryzujaca do lakieru i śladu nie bedzie, a za parkowanie za plotem mandat .
Avatar
Gość / 2 stycznia 2020 o 17:45
+6
A czemu że słoma w butach a mieszczuchy jak parkuja śmieszne no w mieście mieszka gorsza patologia niż na wsi
Avatar
Gość / 2 stycznia 2020 o 14:00
+29
Dlaczego operator nie reagował gdy widział samochód jadący po chodniku?
Avatar
Sędzia Dreed / 2 stycznia 2020 o 13:19
+26
Kierowcy ze słoma w butach NIE PARKUJCIE na chodnikach i trawnikach. Uważajcie na swoje śliczne autka! Czasem nierozważny pieszy ma jakąś twardą i ostrą część garderoby i przechodząc może zarysować lakier! Czasem są to ostre nity w jego Levis'ach, czasem bransoletka, a czasem wystaje mu z kieszeni klucz od mieszkania.. Chrońcie swój lakier; NIE parkujcie na chodnikach! Czasem matka z wózkiem dziecięcym będzie się nieostrożnie przepychać obok auta! Lepiej zostawić jej 1,5m przejścia! Bywały też wypadki, że ostre źdźbła traw przebijały opony! Nie parkujcie na trawnikach, aby uniknąć przebicia!
Kierowcy ze słoma w butach NIE PARKUJCIE na chodnikach i trawnikach. Uważajcie na swoje śliczne autka! Czasem nierozważny pieszy ma jakąś twardą i ostrą część garderoby i przechodząc może zarysować lakier! Czasem są to ostre nity w jego Levis'ach, czasem bransoletka, a czasem wystaje mu z kieszeni klucz od mieszkania.. Chrońcie swój lakier; NIE parkujcie na chodnikach! Czasem matka z wózkiem dziecięcym będzie się nieostrożnie przepychać obok auta! Lepiej zostawić jej 1,5m przejścia! Bywały też wypadki, że ostre źdźbła traw przebijały opony!... rozwiń
Avatar
Gość / 2 stycznia 2020 o 13:17
-8
fdfddfsdf