Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Na sygnale

25 lipca 2015 r.
11:11

Handlował dopalaczami w internecie. W domu miał towar za 1,3 mln zł (wideo)

Autor: Zdjęcie autora (toma)
0 12 A A
29-latek był wielokrotnie karany za przestępstwa narkotykowe (fot. KWP Lublin)
29-latek był wielokrotnie karany za przestępstwa narkotykowe (fot. KWP Lublin)

16 kg dopalaczy, 400 gramów marihuany i prawie 240 tabletek ekstazy znaleźli policjanci u 29-letniego mieszkańca Lublina. Dopalaczami handlował w internecie, od maja wysłał co najmniej 700 przesyłek.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Lubelscy policjanci mając sygnały o handlu dopalaczami w internecie w piątek po południu zatrzymali 29-latka w wynajmowanym przez niego mieszkaniu na osiedlu Choiny. Jak wynika z ustaleń, diler poprzez stronę internetową handlował niebezpiecznymi substancjami na terenie całej Polski. Za pomocą firmy kurierskiej od maja wysłał co najmniej 700 przesyłek z zawartością środków zastępczych. W momencie zatrzymania przygotowywał kilkadziesiąt kolejnych porcji, które ostatecznie nie dotrą do adresatów.

W trakcie przeszukania mieszkania mundurowi łącznie przechwycili ponad 16 kg środków zastępczych tzw. dopalaczy, 400 gramów marihuany oraz 238 tabletek ekstazy. Ich czarnorynkowa wartość to około 1,3 mln zł.  W mieszkaniu znajdowały się także naklejki i woreczki do przygotowania dopalaczy w celu sprzedaży oraz wagi elektroniczne. Zabezpieczone substancje trafiły do Laboratorium Kryminalistycznego KWP w Lublinie, gdzie zostaną szczegółowo zbadane.

 

- Policjanci wstępnie ustalili, że zabezpieczone środki zawierają składniki, które są wpisane na listę substancji uznanych za narkotyki - mówi Kamil Gołębiowski z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. - Ostatnio lista ta wydłużyła się o kolejne 114 pozycji, rozpoznawanych do tej pory jako dopalacze. Po wejściu w życie nowelizacji ustawy uzyskały one status narkotyków. To efekt nowelizacji Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, która obowiązuje od 1 lipca - dodaje

29-latek w sobotę zostanie poprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Lublinie, gdzie usłyszy zarzuty. Śledczy wnioskować będą o tymczasowy areszt. Mężczyzna wielokrotnie karany był już za przestępstwa narkotykowe. Za wprowadzanie do obrotu znacznych ilości środków odurzających może mu grozić kara do 12 lat więzienia.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 26 lipca 2015 o 09:18
0
O jakich orzeczeniach autor vel...toma,HATA ? oder namiot....cio wy ssssnafcy prawa karnego gaworzycie,a lora ! prawa reka,lewa du-pa.POpychaczkredki-To-ma,gdyby twoi rodzice wiedzeli,co z ciebie wyrosnie,to stawiam 1000 euro plus,ze.......twoj Papa,zlal by sie w krzaki,zamiast w...............walczysz mieciem toma,a giniesz od POCHWY,taki z ciebie kreolowy gigant ? teraz rowniez,bedziesz swoich rodzicow kneblowal i do.......Auto-rze-myslenie nie boli,szanuj POLSKIE srodowisko,a jak nie.....to jazda won,z...kat parchu przybyles..any questions vel. toma,what next !...................
Avatar
Gość / 25 lipca 2015 o 17:16
0

Rodziców trzeba by było przywiązać do słupów za to, że nie potrafili wychować dzieci.

Ciebie pierdoło stary przywiązać do słupa.To co jak dziecko po kryjomu bierze dopalacze to matka z ojcem są winni?pier***nięty klient!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar
Gość / 25 lipca 2015 o 17:12
0

Teraz należałoby przywiążąć go do słupa w centrum miasta tak aby rodziny dzieciaków które zatruł dopalaczami, sami mogli wymierzyć mu sprawiedliwość bo państwo polskie nie potrafi,a nawet jest wrażenie,że tyrzyma ze złodziejami i przestepcami traktując ich jak dzieci

Moich jeszcze nie zatruł...ale mógłby...A kopa bym mu sprzedała na zaś.Bo taka szmata i ścierwo nie powinno żyć!!!Do normalnej pracy się toto nie kwapi tylko na śmierci się dorabia.Zutylizować hama!!!

Moich jeszcze nie zatruł...ale mógłby...A kopa bym mu sprzedała na zaś.Bo taka szmata i ścierwo nie powinno żyć!!!Do normalnej pracy się toto nie kwapi tylko na śmierci się dorabia.Zutylizować hama!!!

rozwiń
Avatar
obserwator / 25 lipca 2015 o 16:33
0

Rodziców trzeba by było przywiązać do słupów za to, że nie potrafili wychować dzieci.

Nie bierz już nic, ja Cię proszę 

Avatar
bart / 25 lipca 2015 o 14:47
0

"Mężczyzna wielokrotnie karany był już za przestępstwa narkotykowe."

... ale widocznie miał dobrych adwokatów.

Recydywista chadza sobie po wolności.

No i sądy musiały być dla niego bardzo wyrozumiałe.

"Mężczyzna wielokrotnie karany był już za przestępstwa narkotykowe."

... ale widocznie miał dobrych adwokatów.

Recydywista chadza sobie po wolności.

rozwiń

Avatar
Gość / 25 lipca 2015 o 13:51
0
Jako kara powinien to sam zjeść.
Avatar
pfff / 25 lipca 2015 o 12:20
0

Najgorszy narkotyk to wóda! Nigdy nie było i nie będzie gorszego.


wóda to stan umysłu polskiej biedoty, nikt normalny tego nie pite
Avatar
Gość / 25 lipca 2015 o 12:11
0
Rodziców trzeba by było przywiązać do słupów za to, że nie potrafili wychować dzieci.
Avatar
Gość / 25 lipca 2015 o 12:09
0
1,3mln >.<
Avatar
Gość / 25 lipca 2015 o 12:07
0
Guest: sluchaj jak by dzieciaki mialy rozum to by nie braly .. proste nie ma co calej winy zrzucac na tego typa...
Avatar
Gość / 26 lipca 2015 o 09:18
0
O jakich orzeczeniach autor vel...toma,HATA ? oder namiot....cio wy ssssnafcy prawa karnego gaworzycie,a lora ! prawa reka,lewa du-pa.POpychaczkredki-To-ma,gdyby twoi rodzice wiedzeli,co z ciebie wyrosnie,to stawiam 1000 euro plus,ze.......twoj Papa,zlal by sie w krzaki,zamiast w...............walczysz mieciem toma,a giniesz od POCHWY,taki z ciebie kreolowy gigant ? teraz rowniez,bedziesz swoich rodzicow kneblowal i do.......Auto-rze-myslenie nie boli,szanuj POLSKIE srodowisko,a jak nie.....to jazda won,z...kat parchu przybyles..any questions vel. toma,what next !...................
Avatar
Gość / 25 lipca 2015 o 17:16
0

Rodziców trzeba by było przywiązać do słupów za to, że nie potrafili wychować dzieci.

Ciebie pierdoło stary przywiązać do słupa.To co jak dziecko po kryjomu bierze dopalacze to matka z ojcem są winni?pier***nięty klient!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar
Gość / 25 lipca 2015 o 17:12
0

Teraz należałoby przywiążąć go do słupa w centrum miasta tak aby rodziny dzieciaków które zatruł dopalaczami, sami mogli wymierzyć mu sprawiedliwość bo państwo polskie nie potrafi,a nawet jest wrażenie,że tyrzyma ze złodziejami i przestepcami traktując ich jak dzieci

Moich jeszcze nie zatruł...ale mógłby...A kopa bym mu sprzedała na zaś.Bo taka szmata i ścierwo nie powinno żyć!!!Do normalnej pracy się toto nie kwapi tylko na śmierci się dorabia.Zutylizować hama!!!

Moich jeszcze nie zatruł...ale mógłby...A kopa bym mu sprzedała na zaś.Bo taka szmata i ścierwo nie powinno żyć!!!Do normalnej pracy się toto nie kwapi tylko na śmierci się dorabia.Zutylizować hama!!!

rozwiń
Avatar
obserwator / 25 lipca 2015 o 16:33
0

Rodziców trzeba by było przywiązać do słupów za to, że nie potrafili wychować dzieci.

Nie bierz już nic, ja Cię proszę 

Avatar
bart / 25 lipca 2015 o 14:47
0

"Mężczyzna wielokrotnie karany był już za przestępstwa narkotykowe."

... ale widocznie miał dobrych adwokatów.

Recydywista chadza sobie po wolności.

No i sądy musiały być dla niego bardzo wyrozumiałe.

"Mężczyzna wielokrotnie karany był już za przestępstwa narkotykowe."

... ale widocznie miał dobrych adwokatów.

Recydywista chadza sobie po wolności.

rozwiń

Avatar
Gość / 25 lipca 2015 o 13:51
0
Jako kara powinien to sam zjeść.
Avatar
pfff / 25 lipca 2015 o 12:20
0

Najgorszy narkotyk to wóda! Nigdy nie było i nie będzie gorszego.


wóda to stan umysłu polskiej biedoty, nikt normalny tego nie pite
Avatar
Gość / 25 lipca 2015 o 12:11
0
Rodziców trzeba by było przywiązać do słupów za to, że nie potrafili wychować dzieci.
Avatar
Gość / 25 lipca 2015 o 12:09
0
1,3mln >.<
Avatar
Gość / 25 lipca 2015 o 12:07
0
Guest: sluchaj jak by dzieciaki mialy rozum to by nie braly .. proste nie ma co calej winy zrzucac na tego typa...
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wraca Puławskie Kino Samochodowe
27 lipca 2018, 0:00

Wraca Puławskie Kino Samochodowe 7 0

Co Gdzie Kiedy. Gratka dla miłośników kina w Puławach. W dniach 27-29 lipca odbędzie się kolejna już edycja Puławskiego Kina Samochodowego, nawiązującego do amerykańskiej tradycji seansów.

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia
galeria

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia 0 0

Małgorzata Hołub-Kowalik i Karol Zalewski złotymi medalistami w biegu na 400 metrów. To dość spora niespodzianka bo za faworytów w obu przypadkach uchodzili inni uczestnicy finału

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia]
galeria
film

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia] 84 17

W Lublinie trwa koncert Siła Kobiet. Na scenie występują: Paulina Przybysz, Monika Brodka, Katarzyna Nosowska i Kayah. Na plac Zamkowy przyszły tłumy

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje
kraj
film

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje 5 2

Radomyśl (woj. wielkopolskie). Na trasie Wschowa-Radomyśl samochód osobowy uderzył w dwie nastolatki jadące na rowerach. Młodsza z dziewcząt, 13-latka, zginęła na miejscu. Jej rok starsza koleżanka została przewieziona do szpitala. Przyczyny wypadku bada prokuratura.

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
2 sierpnia 2018, 17:00

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek 2 0

Co Gdzie Kiedy. Popularny spektakl Centrum Kultury - Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek będzie można zobaczyć bezpłatnie w ramach wakacyjnego projektu Lato na Placu Litewskim. Pokaz odbędzie się dwukrotnie - w czwartek, 2 sierpnia i piątek, 3 sierpnia o godz. 17 przy pomniku Unii Lubelskiej.

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić?
galeria

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić? 27 2

Żeby obejrzeć wszystkie występy, najlepiej zacząć w czwartek. Dlatego już dziś przedstawiamy program festiwalu, choć najwięcej spektakli będzie dopiero za tydzień. Jak zwykle warto zarezerwować dużo czasu, dobrze zaplanować dzień i zatroszczyć się o wygodne obuwie

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle!
film

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle! 0 0

Podczas inauguracyjnego konkursu Letniego Grand Prix 2018 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle reprezentacja Polski zajęła pierwsze miejsce osiągając rekordową przewagę 71,3 punktu nad drugimi w klasyfikacji Niemcami. Trzecie miejsce przypadło Norwegom

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty 15 3

Przebudowany po drugim spadku z rzędu zespół z Łęcznej w pierwszym meczu nowego sezonu wywalczył punkt w Wejherowie chociaż po niespełna pół godzinie gry przegrywał 0:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2 4 0

Po sparingu Stali z Tomasovią zdecydowanie lepsze humory panują w obozie czwartoligowca. Drużyna Pawła Babiarza ograła beniaminka III ligi 4:2

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów 2 2

Zawodnik Agrosu Zamość w piątek został mistrzem Polski w biegu na 100 metrów, a w sobotę zapewnił sobie awans do finałowego biegu na dwa razy dłuższym dystansie.

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę?

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę? 0 4

Pierwszy wyjazd do pracy za granicą może wiązać się z dużym stresem. Podpowiadamy, jak się do niego przygotować, by uniknąć niepotrzebnych nerwów.

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0 0 4

Piłkarze Rafała Borysiuka ostro postrzelali przy okazji sobotniego meczu kontrolnego z Włodawianką. Zawody zakończyły się zwycięstwem trzecioligowca 7:0. Rywale pod okiem Marka Droba ćwiczą jednak dopiero od tygodnia i tak naprawdę budują nową drużynę

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia
28 lipca 2018, 0:00

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia 1 0

Co Gdzie Kiedy. 28 lipca odbędzie się pierwsza w historii letnia edycja Botanicznej Piątki na terenie Ogrodu Botanicznego UMCS w Lublinie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.