

Do śmiertelnego wypadku doszło na drodze wojewódzkiej nr 812 w powiecie parczewskim. Utrudnienia po wypadku są także na drodze krajowej S19.


Do tragicznego wypadku doszło w powiecie parczewskim w miejscowości Mosty na trasie Włodawa - Wisznice po godzinie 5 rano.
- Ze wstępnych informacji wynika, że kierująca autem osobowym 52-letnia obywatelka Ukrainy zjechała na przeciwległy pas drogi i zderzyła się czołowo z samochodem ciężarowym przewożącym drób - poinformował dyżurny parczewskiej policji.
40-letni kierowca samochodu ciężarowego został przebadany alkomatem, który wykazał że był trzeźwy. Ciężarówka, którą przewoził żywy drób przewróciła się. Na miejscu trwa sprzątanie i zabezpieczenie inwentarza.
Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana, prowadzone są czynności pod nadzorem prokuratora.
Policja kieruje na objazdy:
- od strony Włodawy przez miejscowość KAPLONOSY
- od strony Wisznic przez miejscowość PODEDWÓRZE
Do wypadku doszło także na drodze krajowej nr S19d na węźle Niedrzwica Duża - węzeł Wilkołaz, kierunek Rzeszów. Z informacji przekazanej przez Punkt Informacji Drogowej w miejscowości Wilkołaz Pierwszy zderzyły się auto osobowe z przyczepą kempingową oraz samochód dostawczy. Dwie osoby zostały ranne.
Droga w miejscu zdarzenia jest zablokowana. Wprowadzono objazd na węźle Niedrzwica Duża do węzła Wilkołaz przez DW848. Utrudnienia mogą potrwać nawet 5 godzin.
Na S19 również w miejscowści Trojaczkowice napotkamy utrudnienia. Po godzinie 4 nad ranem auto osobowe uderzyło w bariery energochłonne. Zablokowany jest jeden pas, ruch odbywa się prawym pasem, informacja o zdarzeniu została wyświetlona na TZT. Utrudnienia potrwają około 4 godzin.
