Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Polecamy

18 lipca 2012 r.
9:08
Edytuj ten wpis

Dobra informacja kosztuje. Komentarz Krzysztofa Wiejaka

0 26 A A
Krzysztof Wiejak
Krzysztof Wiejak
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Drodzy Czytelnicy

Już za kilka tygodni dostęp do części artykułów ukazujących się na naszym portalu dziennikwschodni.pl będzie płatny.

Decyzję taką podjęliśmy z uwagi na warunki ekonomiczne. Tak jak piekarz nie rozdaje chleba, tak my nie możemy dłużej bezpłatnie udostępniać pracy naszych dziennikarzy i fotoreporterów, szczególnie tej, która jest czasochłonna i dzięki której powstają wyjątkowe informacje. Nad tym, by nasz serwis był aktualny, by znajdowały się w nim ekskluzywne materiały, ciekawe fotogalerie, filmy – pracuje codziennie ponad dwadzieścia osób. Dzięki ich zaangażowaniu możecie na bieżąco śledzić, co interesującego i ważnego dzieje się w naszym regionie – przez 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

Na pewno wielu z Was będzie zadawać sobie pytanie: "Dlaczego wprowadzacie opłaty, skoro emitujecie reklamy?”. – Na taki argument mogę odpowiedzieć tylko tak – reklama internetowa pokrywa zaledwie kilkanaście procent kosztów związanych z działaniem naszego portalu.

>> Przetestuj system za darmo!

Codziennie nasz serwis odwiedza około 60 tys. internautów. Dla nas to ogromna satysfakcja, że trafiamy do tak dużego grona. Ale też odpowiedzialność za to, by stale rozwijać nasz serwis. Dzięki Wam mamy reklamodawców, a opłaty, które będziemy pobierać za niektóre artykuły z kategorii Premium, pozwolą dalej rozwijać Wasz portal. Ale jednocześnie chcę Was zapewnić, że w dalszym ciągu zdecydowana większość informacji, zdjęć, filmów ukazujących się na stronie dziennikwschodni.pl, będzie bezpłatna.

Wraz z nami system płatności Piano Media uruchamia kilku dużych wydawców w Polsce, m.in. Gazeta Wyborcza, Super Express, Murator i wielu innych. Po dokonaniu płatności w wysokości 19,90 zł miesięcznie internauci z całej Polski będą mieć dostęp do zamkniętych materiałów w sumie w kilkudziesięciu portalach. Wystarczy do tego jeden login. Podobny system działa już na Słowacji i w Słowenii.

W moim przekonaniu płatności w Internecie to szansa na rozwój dziennikarstwa. 19,90 zł miesięcznej opłaty będzie służyło tworzeniu jeszcze lepszych materiałów, docieraniu do najważniejszych wydarzeń w regionie, ujawnianiu nieprawidłowości i jak najlepszemu relacjonowaniu tego, czym żyją lokalne społeczności.

Aby się przekonać, jak działa system, zapraszamy do pozostawienia swojego e-maila (poprzez stronę dziennikwschodni.pl/premium). Dzięki temu będzie można wypróbować ten system za darmo. Poinformujemy Was, kiedy rozpocznie się okres testowy.

Do zobaczenia na portalu dziennikwschodni.pl.


Krzysztof Wiejak,
redaktor naczelny

Komentarze 26

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
czy to ważne? / 19 lipca 2012 o 01:43
0
Dlaczego pracownicy dziennika wschodniego podszywają się pod user-ów? dzieciaki z oni-liną zrobią wszystko, żeby zabłysnąć.
Avatar
Łukasz Minkiewicz / 18 lipca 2012 o 18:21
0
[quote name='ewa' timestamp='1342628014' post='652710']
Panie Minkiewicz, prof. Miodek wyjaśniłby Panu, że zamiast "odnośnie niektórych komentarzy" powinien Pan napisać "odnośnie do niektórych komentarzy". Przepraszam, że zwracam uwagę, ale skoro piszemy o "dobrej informacji" i "wybitnym dziennikarstwie" to sam Pan rozumie....
[/quote]

Pani Ewo, poprawiam się
Avatar
ewa / 18 lipca 2012 o 18:13
0
Panie Minkiewicz, prof. Miodek wyjaśniłby Panu, że zamiast "odnośnie niektórych komentarzy" powinien Pan napisać "odnośnie do niektórych komentarzy". Przepraszam, że zwracam uwagę, ale skoro piszemy o "dobrej informacji" i "wybitnym dziennikarstwie" to sam Pan rozumie....
Avatar
Były czytelnik / 18 lipca 2012 o 17:41
0
Panie Łukaszu Minkiewicz po co było fałszować statystyki i kupować user-ów na różnych portalach internetowych. Jeszcze niedawno chwalił się Pan raz z dzieciakami z działu on-line DW jaka redakcja jest poczytna wybitna i w rankingach nie ma sobie równych. Teraz się Pan tłumaczy i skomle o pieniądze. Jak widać wódz Wiejak nie jest taki mocny i mu fundusze Centrala ucięła. I dobrze tak kończą kłamczuchy statystyczne
Avatar
jan / 18 lipca 2012 o 16:57
0
Niech się pan nie tłumaczy, bo to żałosne co robicie.
Avatar
Łukasz Minkiewicz / 18 lipca 2012 o 16:39
0
Odnosząc się do niektórych komentarzy, chcę coś wyjaśnić: 19,90 to kwota za dostęp do wszystkich mediów internetowych, które zdecydowały się dołączyć do systemu Piano - nie tylko DW - również m.in. wydawnictwa Agory (Wyborcza, Wysokie Obcasy czy logo24.pl) Muratora czy Axel Springer. Ogółem jest tu kilkadziesiąt stron internetowych. To tak samo jak np. płatność za telewizję kablową, gdzie za określoną kwotę miesięczną mamy kilkadziesiąt kanałów.

Więcej szczegółów znajdziecie tutaj: [url="http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/section?Category=PREMIUM"]http://www.dziennikw...ategory=PREMIUM[/url]
Odnosząc się do niektórych komentarzy, chcę coś wyjaśnić: 19,90 to kwota za dostęp do wszystkich mediów internetowych, które zdecydowały się dołączyć do systemu Piano - nie tylko DW - również m.in. wydawnictwa Agory (Wyborcza, Wysokie Obcasy czy logo24.pl) Muratora czy Axel Springer. Ogółem jest tu kilkadziesiąt stron internetowych. To tak samo jak np. płatność za telewizję kablową, gdzie za określoną kwotę miesięczną mamy kilkadziesiąt kanałów.

Więcej szczegółów znajdziecie tutaj: [url="http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.... rozwiń
Avatar
Tomass / 18 lipca 2012 o 15:43
0
fakt

dobra informacja kosztuje - tytuł trafiony

poniżej przykład

[url="http://www.tvn24.pl/wykradl-akta-z-ipn-dziennikarzowi-grozi-do-8-lat-wiezienia,265635,s.html"]http://www.tvn24.pl/...a,265635,s.html[/url]
Avatar
Chełmianin N / 18 lipca 2012 o 14:20
0
[quote name='Phenom II' timestamp='1342597892' post='652326']
Dobra, szanuję decyzje. To ja poprostu przestane tu zaglądać. Jest sporo innych stron o lubelszczyźnie za darmo.
[/quote]
Doucz się Panie Phenom II.
Ad rem: Pana uwagi są trafne. Ja i moi koledzy staramy się - w servisach i programach informacyjnych - używać sformułowań : nasz region, województwo lubelskie, Lubelskie przemiennie. Częste używanie sformułowania ''województwo lubelskie'' mogłoby znużyć słuchacza, gdy w tym samym zdaniu powtarza się słowo województwo, wojewoda itp. Można powiedzieć, że na przejściach granicznych w Lubelskiem jest tak i tak. Staramy się również często pisać i mówić, że coś się wydarzyło na Zamojszczyźnie, Ziemi Chełmskiej, w rejonach nadwiślańskich, czy nadbużańskich, na Południowym Podlasiu czy Ziemi Parczewskiej, choć takich historycznych ziem w województwie lubelskim jest więcej.
Nie możemy jednak odpowiadać za staranność językową całej rozgłośni. Przykro mi. Może należałoby kolegom pisać maile, gdy popełnią błąd na antenie pod ich adresy /są na stronie www.radio.lublin w zakłądce radio,ludzie, redakcje/ .
Pozdrawiam- Marzena Lewandowska-Wróblewska
[quote name='Phenom II' timestamp='1342597892' post='652326']
Dobra, szanuję decyzje. To ja poprostu przestane tu zaglądać. Jest sporo innych stron o lubelszczyźnie za darmo.
[/quote]
Doucz się Panie Phenom II.
Ad rem: Pana uwagi są trafne. Ja i moi koledzy staramy się - w servisach i programach informacyjnych - używać sformułowań : nasz region, województwo lubelskie, Lubelskie przemiennie. Częste używanie sformułowania ''województwo lubelskie'' mogłoby znużyć słuchacza, gdy w t... rozwiń
Avatar
pan / 18 lipca 2012 o 14:10
0
Do wiejaka i jego bandy: czy wy robicie komuś łaskę że istniejecie?? jesteście, jest w porządku. Nie będzie was, też będzie w porządku. Wisi mi to.
Avatar
no ja / 18 lipca 2012 o 14:02
0
Ale jaja "naczelny" nie potrafi napisać tekstu bez byków ludzie w redakcji są bandą jakiś deb***i. Kto wam będzie płacił za wasze teksty? W dupach wam się poprzewracało chyba. Ja nie zamierzam wam dawać nawet centa. Po prostu przestanę tu zaglądać. Tyle w temacie.
Avatar
czy to ważne? / 19 lipca 2012 o 01:43
0
Dlaczego pracownicy dziennika wschodniego podszywają się pod user-ów? dzieciaki z oni-liną zrobią wszystko, żeby zabłysnąć.
Avatar
Łukasz Minkiewicz / 18 lipca 2012 o 18:21
0
[quote name='ewa' timestamp='1342628014' post='652710']
Panie Minkiewicz, prof. Miodek wyjaśniłby Panu, że zamiast "odnośnie niektórych komentarzy" powinien Pan napisać "odnośnie do niektórych komentarzy". Przepraszam, że zwracam uwagę, ale skoro piszemy o "dobrej informacji" i "wybitnym dziennikarstwie" to sam Pan rozumie....
[/quote]

Pani Ewo, poprawiam się
Avatar
ewa / 18 lipca 2012 o 18:13
0
Panie Minkiewicz, prof. Miodek wyjaśniłby Panu, że zamiast "odnośnie niektórych komentarzy" powinien Pan napisać "odnośnie do niektórych komentarzy". Przepraszam, że zwracam uwagę, ale skoro piszemy o "dobrej informacji" i "wybitnym dziennikarstwie" to sam Pan rozumie....
Avatar
Były czytelnik / 18 lipca 2012 o 17:41
0
Panie Łukaszu Minkiewicz po co było fałszować statystyki i kupować user-ów na różnych portalach internetowych. Jeszcze niedawno chwalił się Pan raz z dzieciakami z działu on-line DW jaka redakcja jest poczytna wybitna i w rankingach nie ma sobie równych. Teraz się Pan tłumaczy i skomle o pieniądze. Jak widać wódz Wiejak nie jest taki mocny i mu fundusze Centrala ucięła. I dobrze tak kończą kłamczuchy statystyczne
Avatar
jan / 18 lipca 2012 o 16:57
0
Niech się pan nie tłumaczy, bo to żałosne co robicie.
Avatar
Łukasz Minkiewicz / 18 lipca 2012 o 16:39
0
Odnosząc się do niektórych komentarzy, chcę coś wyjaśnić: 19,90 to kwota za dostęp do wszystkich mediów internetowych, które zdecydowały się dołączyć do systemu Piano - nie tylko DW - również m.in. wydawnictwa Agory (Wyborcza, Wysokie Obcasy czy logo24.pl) Muratora czy Axel Springer. Ogółem jest tu kilkadziesiąt stron internetowych. To tak samo jak np. płatność za telewizję kablową, gdzie za określoną kwotę miesięczną mamy kilkadziesiąt kanałów.

Więcej szczegółów znajdziecie tutaj: [url="http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/section?Category=PREMIUM"]http://www.dziennikw...ategory=PREMIUM[/url]
Odnosząc się do niektórych komentarzy, chcę coś wyjaśnić: 19,90 to kwota za dostęp do wszystkich mediów internetowych, które zdecydowały się dołączyć do systemu Piano - nie tylko DW - również m.in. wydawnictwa Agory (Wyborcza, Wysokie Obcasy czy logo24.pl) Muratora czy Axel Springer. Ogółem jest tu kilkadziesiąt stron internetowych. To tak samo jak np. płatność za telewizję kablową, gdzie za określoną kwotę miesięczną mamy kilkadziesiąt kanałów.

Więcej szczegółów znajdziecie tutaj: [url="http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.... rozwiń
Avatar
Tomass / 18 lipca 2012 o 15:43
0
fakt

dobra informacja kosztuje - tytuł trafiony

poniżej przykład

[url="http://www.tvn24.pl/wykradl-akta-z-ipn-dziennikarzowi-grozi-do-8-lat-wiezienia,265635,s.html"]http://www.tvn24.pl/...a,265635,s.html[/url]
Avatar
Chełmianin N / 18 lipca 2012 o 14:20
0
[quote name='Phenom II' timestamp='1342597892' post='652326']
Dobra, szanuję decyzje. To ja poprostu przestane tu zaglądać. Jest sporo innych stron o lubelszczyźnie za darmo.
[/quote]
Doucz się Panie Phenom II.
Ad rem: Pana uwagi są trafne. Ja i moi koledzy staramy się - w servisach i programach informacyjnych - używać sformułowań : nasz region, województwo lubelskie, Lubelskie przemiennie. Częste używanie sformułowania ''województwo lubelskie'' mogłoby znużyć słuchacza, gdy w tym samym zdaniu powtarza się słowo województwo, wojewoda itp. Można powiedzieć, że na przejściach granicznych w Lubelskiem jest tak i tak. Staramy się również często pisać i mówić, że coś się wydarzyło na Zamojszczyźnie, Ziemi Chełmskiej, w rejonach nadwiślańskich, czy nadbużańskich, na Południowym Podlasiu czy Ziemi Parczewskiej, choć takich historycznych ziem w województwie lubelskim jest więcej.
Nie możemy jednak odpowiadać za staranność językową całej rozgłośni. Przykro mi. Może należałoby kolegom pisać maile, gdy popełnią błąd na antenie pod ich adresy /są na stronie www.radio.lublin w zakłądce radio,ludzie, redakcje/ .
Pozdrawiam- Marzena Lewandowska-Wróblewska
[quote name='Phenom II' timestamp='1342597892' post='652326']
Dobra, szanuję decyzje. To ja poprostu przestane tu zaglądać. Jest sporo innych stron o lubelszczyźnie za darmo.
[/quote]
Doucz się Panie Phenom II.
Ad rem: Pana uwagi są trafne. Ja i moi koledzy staramy się - w servisach i programach informacyjnych - używać sformułowań : nasz region, województwo lubelskie, Lubelskie przemiennie. Częste używanie sformułowania ''województwo lubelskie'' mogłoby znużyć słuchacza, gdy w t... rozwiń
Avatar
pan / 18 lipca 2012 o 14:10
0
Do wiejaka i jego bandy: czy wy robicie komuś łaskę że istniejecie?? jesteście, jest w porządku. Nie będzie was, też będzie w porządku. Wisi mi to.
Avatar
no ja / 18 lipca 2012 o 14:02
0
Ale jaja "naczelny" nie potrafi napisać tekstu bez byków ludzie w redakcji są bandą jakiś deb***i. Kto wam będzie płacił za wasze teksty? W dupach wam się poprzewracało chyba. Ja nie zamierzam wam dawać nawet centa. Po prostu przestanę tu zaglądać. Tyle w temacie.
Zobacz wszystkie komentarze 26

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce 0 0

Na 400 zł została ustalona stawka za jedno miejsce pod wózek gastronomiczny na odnowionym deptaku.

MKS Perła Lublin wraca do treningów

MKS Perła Lublin wraca do treningów 0 0

MKS Lublin dzisiaj wraca do treningów. Zespół mistrzyń Polski wzmocniło aż pięć nowych zawodniczek

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce. Są wiaty, będzie biurowiec
Tylko u nas
galeria

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce. Są wiaty, będzie biurowiec 2 2

Na terenie Lubelskiego Rynku Hurtowego ma powstać Centrum Obsługi Rolnictwa. – Chcemy sprowadzić do Elizówki jak najwięcej instytucji związanych z rolnictwem – zapowiada prezes największej rolno-spożywczej giełdy w regionie.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018 0 0

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 22 11

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 16 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 5

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego 0 3

W poniedziałek zacznie się kolejny etap przebudowy sieci gazowej w rejonie powstającej drogi, która pobiegnie od Kunickiego do Wrotkowskiej.

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim 517 51

Przy dźwiękach syren i okrzykach wściekłych rolników przemawiał w niedzielę w Kraśniku premier Mateusz Morawiecki. Uroczystość odsłonięcia pomnika smoleńskiego zamieniła się w antyrządowy protest przeciwko niskim cenom malin, agrestu, porzeczek i wiśni.

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018!
film

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018! 2 0

MUNDIAL 2018 Trójkolorowi wygrali w finale z Chorwacją 4:2 po kapitalnym spotkaniu na moskiewskich Łużnikach i zdobyli drugi w historii Puchar Świata. To ogromny sukces dla selekcjonera Didiera Deschampsa, który zdobył to trofeum zarówno jako piłkarz jak i trener

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków 8 0

Lubelscy policjanci szukają świadków dwóch wypadków drogowych, do których doszło na początku lipca.

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika
film

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika 18 10

Co znajdowało się na niewielkim wzgórzu zalanym podczas budowy Zalewu Zemborzyckiego?

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery 3 0

W piątkowe południe dyżurny łukowskiej komendy policji otrzymał telefoniczną informację o młodym mężczyźnie, którego zachowanie wskazywało, że chce ukraść rower. Zawiadamiający opisując jego wygląd, informował dyżurnego o trasie ucieczki młodzieńca.

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje 19 10

Rozpoczęła się przebudowa drogi Krężnica Jara - Strzeszkowice w powiecie lubelskim. To jedna z dwóch inwestycji, realizowanych przez samorząd powiatowy w ramach megaprojektu drogowego, w którym biorą udział także pozostałe powiaty ziemskie województwa lubelskiego.