Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Polecamy

17 lutego 2014 r.
14:09
Edytuj ten wpis

"Zmarli mówią - autobiografia jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego

0 12 A A

Od 12 lutego w kioskach i innych punktach sprzedaży prasy dostępny jest pierwszy tom książki "Zmarli mówią. Autobiografia jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W książce można przeczytać szczere wyznania jednego z najbardziej znanych polskich jasnowidzów. Jackowski opisuje swój niesamowity dar kontaktu z tymi, którzy odeszli. Opowiada też o najważniejszych sprawach, w rozwikłaniu których brał udział oraz o nieodkrytych tajemnicach. Wszystkie opisane w książce przypadki wyjaśnionych przez jasnowidza spraw są poparte dokumentami policyjnymi. - Moja praca w parapsychologii trwa już ponad 20 lat i w pewien sposób stałem się medialny - mówi Krzysztof Jackowski. - Zgromadziłem mnóstwo artykułów prasowych, które opisują znalezienie z moją pomocą zwłok oraz inne sprawy. Półki w moim mieszkaniu uginają się od dokumentów policyjnych, które potwierdzają rozwiązane przeze mnie zagadki. W pewnym momencie uświadomiłem sobie, że to, co przeżyłem, może być bardzo ciekawe dla czytelników. - Dla mnie samo jasnowidzenie jest ciekawym zjawiskiem - dodaje Katarzyna Świątkowska, partnerka Krzysztofa Jackowskiego i współautorka książki. - Z pewnością jest wiele osób, które chciałyby się dowiedzieć, czym jest jasnowidzenie i jak się ono odbywa. W biografii Jackowskiego przeczytamy nie tylko o jego sukcesach. Jeden z rozdziałów jest poświęcony nietrafionym wizjom. W książce można też przeczytać o życiu osobistym jasnowidza, jego znajomościach z ludźmi z pierwszych stron gazet i o jego rodzinnym mieście Człuchowie. Jak dokonać zakupu? Kup książkę już dziś Redakcja Dziennika Wschodniego Krakowskie Przedmieście 54 20-002 Lublin pn -pt , godz. 7.30- 15.30 Cena książki: 19,90 zł

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Antypalikot / 22 kwietnia 2014 o 21:10
0

Ten pan może być konkubentem, a nie konkubinem tej pani. 

Chyba, że zastosujemy przykład Bengowskiego zwanego dzisiaj Grodzką.

Avatar
jaa / 3 kwietnia 2014 o 23:09
0

bez przesady , ani nie czytam ani nie kupuję , nie stać nas na książki , nie mamy czasu na książki , więc piszcie w swoim imieniu !!!

Książki można wypożyczyć w bibliotece gratis ciemna babo

Avatar
Henio / 3 kwietnia 2014 o 08:38
0

Ten pan może być konkubentem, a nie konkubinem tej pani. 

Avatar
nie daj się nabrać / 3 kwietnia 2014 o 01:02
0

A ten p. Jackowski, co to za typ. Przepalona i przepita gęba, Katarzyna Świątkowska, partnerka Krzysztofa Jackowskiego i współautorka książki, czyli życie na kocią łapę i bez ślubu. Co to za poziom duchowy reprezentuje ten pan??? A bo drogi panie do takich spraw jak kontakt ze światem zmarłych i z duszami trzeba mieć poziom duchowy. A pan co masz, ot potoczny rynsztok moralny. Pana zdolności to czary mary i zgaduj zgadula, oj kłamczuszek z Pana, panie Jackowski, konkubinie Katarzyny Świątkowskiej.

Avatar
polon / 3 kwietnia 2014 o 00:54
0

Ja nie czytam takie bzdety, wierze w Boga a nie w jasnowidzów.

Avatar
artur / 26 marca 2014 o 18:27
0

Ktoś puka do drzwi. Jasnowidz pyta-kto tam.

Avatar
Mariola z Łopola / 26 marca 2014 o 00:34
0

bez przesady , ani nie czytam ani nie kupuję , nie stać nas na książki , nie mamy czasu na książki , więc piszcie w swoim imieniu !!!

Jest się czym chwalić......pewnie spędzasz kilka godzin dziennie przed tv, a w sklepach wydajesz pół pensji na pierdoły - typowa Alina;-) zza Lublina

Avatar
cygan2014 / 26 marca 2014 o 00:30
0

Książka w kioskach......skoro nie ma jej w księgarniach to raczej słabo.....

Cała Polska .....frazes, Polacy to w większości analfabeci - książka to za wysokie progi

......książki są za drogie? - a ile wydajesz w biedronce.......

Avatar
ktoś / 20 marca 2014 o 15:34
0

łoj, skoro dziennik promouje takie dno jak Jackowskiego, to czas przerzucić się na Kurier....

Avatar
schaboszczak / 17 marca 2014 o 08:57
0

Cała Polska, a co to jest "cała Polska"??? Bez przesady, "cała Polska" nie składa się z samych kretynów i amatorów sensacyjek na poziomie "Fakta". Takie pompowanie statystycznych słupków i robienie na siłę "czytalności" nic nie da.

Avatar
Antypalikot / 22 kwietnia 2014 o 21:10
0

Ten pan może być konkubentem, a nie konkubinem tej pani. 

Chyba, że zastosujemy przykład Bengowskiego zwanego dzisiaj Grodzką.

Avatar
jaa / 3 kwietnia 2014 o 23:09
0

bez przesady , ani nie czytam ani nie kupuję , nie stać nas na książki , nie mamy czasu na książki , więc piszcie w swoim imieniu !!!

Książki można wypożyczyć w bibliotece gratis ciemna babo

Avatar
Henio / 3 kwietnia 2014 o 08:38
0

Ten pan może być konkubentem, a nie konkubinem tej pani. 

Avatar
nie daj się nabrać / 3 kwietnia 2014 o 01:02
0

A ten p. Jackowski, co to za typ. Przepalona i przepita gęba, Katarzyna Świątkowska, partnerka Krzysztofa Jackowskiego i współautorka książki, czyli życie na kocią łapę i bez ślubu. Co to za poziom duchowy reprezentuje ten pan??? A bo drogi panie do takich spraw jak kontakt ze światem zmarłych i z duszami trzeba mieć poziom duchowy. A pan co masz, ot potoczny rynsztok moralny. Pana zdolności to czary mary i zgaduj zgadula, oj kłamczuszek z Pana, panie Jackowski, konkubinie Katarzyny Świątkowskiej.

Avatar
polon / 3 kwietnia 2014 o 00:54
0

Ja nie czytam takie bzdety, wierze w Boga a nie w jasnowidzów.

Avatar
artur / 26 marca 2014 o 18:27
0

Ktoś puka do drzwi. Jasnowidz pyta-kto tam.

Avatar
Mariola z Łopola / 26 marca 2014 o 00:34
0

bez przesady , ani nie czytam ani nie kupuję , nie stać nas na książki , nie mamy czasu na książki , więc piszcie w swoim imieniu !!!

Jest się czym chwalić......pewnie spędzasz kilka godzin dziennie przed tv, a w sklepach wydajesz pół pensji na pierdoły - typowa Alina;-) zza Lublina

Avatar
cygan2014 / 26 marca 2014 o 00:30
0

Książka w kioskach......skoro nie ma jej w księgarniach to raczej słabo.....

Cała Polska .....frazes, Polacy to w większości analfabeci - książka to za wysokie progi

......książki są za drogie? - a ile wydajesz w biedronce.......

Avatar
ktoś / 20 marca 2014 o 15:34
0

łoj, skoro dziennik promouje takie dno jak Jackowskiego, to czas przerzucić się na Kurier....

Avatar
schaboszczak / 17 marca 2014 o 08:57
0

Cała Polska, a co to jest "cała Polska"??? Bez przesady, "cała Polska" nie składa się z samych kretynów i amatorów sensacyjek na poziomie "Fakta". Takie pompowanie statystycznych słupków i robienie na siłę "czytalności" nic nie da.

Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Jerzy Brzęczek: Lewandowski pozostanie kapitanem reprezentacji

Jerzy Brzęczek: Lewandowski pozostanie kapitanem reprezentacji 0 0

Nowy selekcjoner reprezentacji Polski Jerzy Brzęczek spotkał się z mediami na swojej pierwszej konferencji prasowej. 44-letni szkoleniowiec zapewnił, że kadrę czeka ewolucja i stopniowe wprowadzanie nowych zawodników, a jej kapitanem pozostanie Robert Lewandowski

Jechał i pił. Zauważył go ten policjant

Jechał i pił. Zauważył go ten policjant 1 0

47-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej jechał samochodem i pił. Inni kierowcy musieli zjeżdżać mu z drogi. Wyczyny 47-latka zauważył przypadkiem policjant jadący do pracy

Lubartów: Oczyszczalnia już prawie gotowa

Lubartów: Oczyszczalnia już prawie gotowa 1 0

Modernizacja oczyszczalni ścieków zbliża się do końca. W przyszłym tygodniu kolejne instalacje będą uruchamiane. Zaawansowanie robót modernizacyjnych oczyszczalni osiągnęło ok. 90 proc. Wybudowane zostały wszystkie obiekty, trwają ostatnie prace połączeniowe sieci między obiektami.

Turyści w Polsce. Skąd najczęściej do nas przyjeżdżają?

Turyści w Polsce. Skąd najczęściej do nas przyjeżdżają? 0 0

Najczęściej odwiedzają nas turyści z Niemiec, Wielkiej Brytanii i Ukrainy – wynika z najnowszych danych Głównego Urzędu Statystycznego.

Wypadek w Ciecierzynie. Droga zablokowana, duże korki [zdjęcia]
galeria

Wypadek w Ciecierzynie. Droga zablokowana, duże korki [zdjęcia] 6 1

Do wypadku doszło na drodze krajowej nr 19 koło Lublina

Piotr spod Białej Podlaskiej idzie pieszo przez Europę. Do celu dotrze za 5 miesięcy
galeria

Piotr spod Białej Podlaskiej idzie pieszo przez Europę. Do celu dotrze za 5 miesięcy 0 2

22-letni Piotr Żuk wyruszył spod Białej Podlaskiej do Santiago de Compostela w Hiszpanii. Do pokonania ma ponad 3700 kilometrów. Jego samotna piesza pielgrzymka wiedzie przez 9 krajów.

Kontrolerzy biletów mają mieć ochronę

Kontrolerzy biletów mają mieć ochronę 0 4

Władze miasta szukają firmy ochroniarskiej, która w godzinach nocnych zapewni bezpieczeństwo kontrolerom sprawdzającym bilety w miejskiej komunikacji.

Śmigłowiec LPR zmieni bazę. Trwa budowa nowego hangaru

Śmigłowiec LPR zmieni bazę. Trwa budowa nowego hangaru 1 2

W pobliże lotniska w Świdniku przeniesiona zostanie baza Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, które stacjonuje teraz w podlubelskim Radawcu.

Wielkie testowanie Podlasiu Biała Podlaska

Wielkie testowanie Podlasiu Biała Podlaska 1 1

Piłkarze z Białej Podlaskiej mają za sobą kolejny mecz kontrolny. Przy okazji obozu w Mielniku Podlasie zremisowało z Turem Bielsk Podlaski 2:2. Pierwsza połowa należała do rywali, którzy prowadzili 2:0. Po zmianie stron drużyna trenera Tomasza Złomańczuka zdołała jednak wyrównać

Avia Świdnik – Hetman Zamość 2:0. Zadecydowała końcówka

Avia Świdnik – Hetman Zamość 2:0. Zadecydowała końcówka 1 0

Ciekawy sparing został rozegrany na stadionie w Świdniku. Tamtejsza Avia podejmowała Hetmana Zamość, którego trenerem jest doskonale znany przy ul. Sportowej Jacek Ziarkowski. W lepszych humorach zawody kończyli gospodarze, którzy wygrali 2:0

Lublin: Skarpa i Górki bez ciepłej wody

Lublin: Skarpa i Górki bez ciepłej wody 16 0

Tysiące mieszkańców osiedli Skarpa i Górki będą przez trzy dni pozbawieni ciepłej wody w kranach.

Wyrzucił psa z auta i odjechał. Gdy wpadł, próbował się tłumaczyć

Wyrzucił psa z auta i odjechał. Gdy wpadł, próbował się tłumaczyć 19 2

Mężczyzna wyrzucił psa z auta i odjechał. Udało się go odnaleźć, bo całe zdarzenie widział inny kierowca.

Łęczna: 18-latka zdenerwowała dziewczyna, nietypowo odreagował

Łęczna: 18-latka zdenerwowała dziewczyna, nietypowo odreagował 1 2

18-latek po kłótni z dziewczyną uszkodził kilka samochodów. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia

20. rocznica śmierci Zbigniewa Herberta. Uroczystości w lubelskim IPN
27 lipca 2018, 16:00

20. rocznica śmierci Zbigniewa Herberta. Uroczystości w lubelskim IPN 2 1

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 lipca o godz. 16 w lubelskim oddziale Instytutu Pamięci Narodowej (ul. Wodopojna 2) odbędą się obchody upamiętniające 20. rocznicę śmierci Zbigniewa Herberta.

Mistrzostwa Polski w lekkoatletyce. Lublin dał radę! [zdjęcia]
galeria

Mistrzostwa Polski w lekkoatletyce. Lublin dał radę! [zdjęcia] 5 5

Na nowym stadionie przy al. Piłsudskiego odbyły się 94 mistrzostwa Polski. Padło wiele bardzo dobrych wyników. Sam obiekt też spisał się znakomicie, a jego bieżnia należy do najszybszych w kraju

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!