Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Polityka

3 stycznia 2020 r.
14:52

Nowy szef PiS w okręgu chełmskim

Autor: Zdjęcie autora toma
17 34 A A
Sławomir Zawiślak i Jacek Sasin
Sławomir Zawiślak i Jacek Sasin

Poseł Sławomir Zawiślak nie jest już szefem struktur Prawa i Sprawiedliwości w okręgu wyborczym nr 7. W tej roli zastąpił go wicepremier i minister aktywów państwowych Jacek Sasin.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

O zmianie poinformował na Twitterze przewodniczący komitetu wykonawczego PiS Krzysztof Sobolewski. Decyzję w tej sprawie 2 stycznia podjął prezes partii Jarosław Kaczyński.

Sławomir Zawiślak z funkcją pełnomocnika okręgowego żegna się po raz drugi w ciągu roku. W lutym ubiegłego roku został odwołany ze stanowiska, a jego miejsce zajęła Beata Mazurek. Po kilku miesiącach poseł z Zamościa powrócił jednak do dawnej roli po tym, jak Mazurek została posłem do Parlamentu Europejskiego, bo partyjny statut zabrania łączenia obu funkcji.

Jacek Sasin to polityk z Warszawy, który w ostatnich wyborach parlamentarnych startował do Sejmu z tzw. okręgu chełmskiego, zdobywając rekordową liczbę ponad 91 tys. głosów. Z naszym regionem łączą go więzy rodzinne, bo jego żona pochodzi z Hrubieszowa.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 34

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 3 stycznia 2020 r. o 16:20
+24
Spadochroniarz stawia na baczność wieśniaków na lubelszczyżnie - brawo PiSowskie debile !!!
Avatar
Gość / 3 stycznia 2020 r. o 15:33
+22
prawdomówny sasin - o ile wzrosły opłaty za energię elektryczną?
Avatar
Kaczafi / 3 stycznia 2020 r. o 16:12
+21
Sasin to ten co zorganizował z Dudą wizyte Lecha Kaczyńskiego w Smoleńsku.
Avatar
wyborca / 3 stycznia 2020 r. o 16:11
+20
PIS tak samo jak za głębokiej komuny przywozili sekretarzy w teczkach z warszawy nic dodać nic ująć HAŃBA
Avatar
Gość / 3 stycznia 2020 r. o 15:06
+18
a pan Sasin to otworzyl juz biuro poselskie w chelmie czy w poblizu ? pieniadze dostaja za biuraa poselskie kosztem ludzi ciezko pracujacych
Avatar
Układy PiS / 3 stycznia 2020 r. o 15:09
+17
Tak Jacek rozdaje karty kto marszałkiem, kto wojewoda kto szefem agencji .... Michał tam dobrze musiał cisnąc :)
Avatar
józek / 3 stycznia 2020 r. o 16:34
+16
Czy to że moja babcia była u koleżanki na Żoliborzu uprawnia mnie do zostania szefem żoliborskiego Gnoma???
Avatar
gość / 3 stycznia 2020 r. o 16:05
+16
za samą twarz 10 lat bez wyroku.....
Avatar
obserwator / 3 stycznia 2020 r. o 16:53
+15
Jeden wsadzał swoich klakierów gdzie się da a teraz kolejny będzie to robił. Tylko patrzeć gdzie wsadzi swoją kompetentną, a jakże, szwagierkę. Masakra i dekadentyzm!
Avatar
Gość / 4 stycznia 2020 r. o 13:40
+13
szukam i szukam i nie moge znalezc biuea poselskiego w lubelskiem p. sasina ,czy ktos wie ,cos na ten temat ?
Avatar
MPK / 10 stycznia 2020 r. o 12:19
0
Brawo Premier Sasin. Trzeba zająć się Hrubieszowem, który najbardziej oberwał za rządów S.Z.
Avatar
PiSowiec / 9 stycznia 2020 r. o 03:46
0
 *Biuro Poselskie Jacka Sasina ul. Francuska 136 21-500 Biała Podlaska woj. lubelskie tel. (83) 343 36 77
Avatar
PiSowiec / 9 stycznia 2020 r. o 03:45
-1
[table] *Biuro Poselskie Jacka Sasina ul. Francuska 136 21-500 Biała Podlaska woj. lubelskie tel. (83) 343 36 77 [/table]
Avatar
miejscowy / 7 stycznia 2020 r. o 16:16
+3
No tak. Obiecał wszystko co chciała ciemna masa usłyszeć. A biura poselskiego jak nie było, tak nie ma. Skoro wiosny znowu naobiecuje, a przygłupy zagłosują na pisdzielstwo. Polska "B" to mało powiedziane. Dla tego terenu zabrakło alfabetu.
Avatar
Pan Bóg puści bolszewików w ramiona belzebuba / 5 stycznia 2020 r. o 18:58
+3
Akurat znam zawiśloka i mogę z czystym sumieniem powiedzieć - łotr ! A sasin ! Mafiozo, bez rozumu, mózgu i zwykłej ludzkiej przyzwoitości ! I co dalej ! Ano SKOK-i w których tenże bez rozumu gdzieś się znalazł przepadło ponad 300 milionów ! Myślicie, że go ktoś ściga ! Nie ścigają tego, który ich nakrył na złodziejstwie! Właśnie zamknęli go za .................. ????????????? czy ktoś zgadnie ! Za wykrycie mafi w skokach ! Nazywa się Pan Kwaśniak ! A kto tam wtedy był rozgrywającym ! Aaaaa starosta ! A kto nim był ! Właśnie tow. sasino ! Tak tenże sam co ma uzdrowić bialsko-chełmsko-zamojszczyznę ! Groza ! Bolszewia w natarciu, sekta pislam - tylko więzienie !!!!!!!!!!
Akurat znam zawiśloka i mogę z czystym sumieniem powiedzieć - łotr ! A sasin ! Mafiozo, bez rozumu, mózgu i zwykłej ludzkiej przyzwoitości ! I co dalej ! Ano SKOK-i w których tenże bez rozumu gdzieś się znalazł przepadło ponad 300 milionów ! Myślicie, że go ktoś ściga ! Nie ścigają tego, który ich nakrył na złodziejstwie! Właśnie zamknęli go za .................. ????????????? czy ktoś zgadnie ! Za wykrycie mafi w skokach ! Nazywa się Pan Kwaśniak ! A kto tam wtedy był rozgrywającym ! Aaaaa starosta ! A kto nim był ! Właśnie tow. sasino ! ... rozwiń
Avatar
X / 4 stycznia 2020 r. o 20:37
-2
Może rzeczywiści oczyści układy w gminach i szkołach po linii dyrektorów łamiących prawo jak w SP Tarnogród ,
Avatar
Chełmianin N / 4 stycznia 2020 r. o 19:29
-5
Barani łbie gdzie jest Lubelszczyzna???? Nie znasz historii Polski!
Avatar
Chełmianin N / 4 stycznia 2020 r. o 19:26
-1
Barani łbie gdzie jest Lubelszczyzna???? Nie znasz historii Polski!
Avatar
GOŚĆ / 4 stycznia 2020 r. o 14:56
-1
BARDZO DOBRA DECYZJA CZEKAM NA ZMIANY W BIAŁEJ PODLASKIEJ I POWIECIE BIALSKIM GDZIE PSEUDO PISOWCY KTÓRZY NIC NIE ZROBILI DLA PIS-U I NIE ROBIĄ POZANOSILI DEKLARACJE I SĄ WIELKIMI DZIAŁACZAMI A BYLI KIEDYŚ BLISKO SLD PSL I PO I TERAZ ZAJMUJĄ KLUCZOWE STANOWISKA I MAJĄ SIĘ JAK PĄCZKI W MAŚLE A SWOICH LUDZI SIĘ SZKALUJE OCZERNIA BO MÓWIĄ PRAWDĘ I SĄ NIE WYGODNI MAM NADZIEJĘ ŻE W MIEŚCIE BIAŁA PODLASKA JAK I W POWIECIE ZAWIĄŻĄ SIĘ STRUKTURY PIS I BĘDZIE JAK DAWNIEJ
Avatar
Gość / 4 stycznia 2020 r. o 13:40
+13
szukam i szukam i nie moge znalezc biuea poselskiego w lubelskiem p. sasina ,czy ktos wie ,cos na ten temat ?
Zobacz wszystkie komentarze 34

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dzikie cmentarzysko zwierząt pod Lublinem
zdjęcia
galeria

Dzikie cmentarzysko zwierząt pod Lublinem

Odór nie do zniesienia, a pod wiatą wywieszonych kilkaset martwych zwierząt bez głów i skór. – Widok rodem z filmów Hitchcocka – obrońcy zwierząt tak opisują wizytę na terenie jednego z pól w Stasinie pod Lublinem.

Euro 2020. Polska - Słowacja 1:2. Fatalne otwarcie Biało-Czerwonych
Zdjęcia ze Strefy Kibica w Lublinie
galeria

Euro 2020. Polska - Słowacja 1:2. Fatalne otwarcie Biało-Czerwonych

Reprezentacja Polski w swoim pierwszym meczu na Euro 2020 przegrała ze Słowacją i mocno skomplikowała sobie szansę na wyjście z grupy

Studenci interweniują na osiedlu Błonie w Lublinie. Znajdź ich prace
galeria

Studenci interweniują na osiedlu Błonie w Lublinie. Znajdź ich prace

To jedne z najbardziej ulotnych działań w miejskiej przestrzeni. Tym razem studentów Architektury Krajobrazu KUL można spotkać na lubelskim osiedlu Błonie. Część prac już jest, kolejne w środę

Umowa na obwodnicę Chełma podpisana, a lada dzień otwarcie nowej części S19

Umowa na obwodnicę Chełma podpisana, a lada dzień otwarcie nowej części S19

Za cztery lata kierowcy ominą Chełm nową obwodnicą. Podpisano umowę na realizację inwestycji. W ciągu kilku najbliższych dni kierowcy powinni też pojechać nowym odcinkiem S19 od Janowa Lubelskiego do Lasów Janowskich. Ta droga zostanie przekazana kierowcom na zasadzie tymczasowej organizacji ruchu.

Świdnik. Baseny pod chmurką czynne od wtorku. Są nowe atrakcje
zdjęcia
galeria

Świdnik. Baseny pod chmurką czynne od wtorku. Są nowe atrakcje

We wtorek ruszają baseny na świeżym powietrzu. Park Avia w Świdniku szykuje też kolejną atrakcję – park linowy. Prawdopodobnie ruszy z początkiem lata. – Zaczyny drugi sezon i serdecznie wszystkich zapraszamy – mówi Marcin Dmowski, zastępca burmistrza Świdnika.

Euro 2020. Szkocja – Czechy 0:2
film

Euro 2020. Szkocja – Czechy 0:2

Reprezentacja Czech niczym wytrawny bokser pokonała w Glasgow Szkotów po dwóch golach swojego snajpera Patricka Shicka. A drugą bramkę z tego spotkania czescy kibice będą wspominać latami

Gigant z Zalewu Zemborzyckiego. Wyłowili go i wrócił do wody
wideo
film

Gigant z Zalewu Zemborzyckiego. Wyłowili go i wrócił do wody

Ponad 2-metrowy sum w lubelskim zalewie? Tak, wędkarze udowodnili, że takie połowy są możliwe.

Lubelski sąd skazał syna za zabójstwo ojca. Prokurator chce surowszej kary

Lubelski sąd skazał syna za zabójstwo ojca. Prokurator chce surowszej kary

Prokuratura zapowiada apelację w sprawie Artura P. Mężczyzna zamordował swojego ojca, zadając mu serię ciosów nożem. Sąd skazał go za to na 18 lat więzienia.

W Chełmie mogą już myśleć na co wydać 2,5 miliona złotych

W Chełmie mogą już myśleć na co wydać 2,5 miliona złotych

Do 9 lipca mieszkańcy mogą zgłaszać swoje projekty do Budżetu Obywatelskiego Miasta Chełm. Po ich zweryfikowaniu i zaopiniowaniu zostaną poddane głosowaniu w dniach 6-10 września.

Piotr Roszkowski: W pumptracku ciężko określić, co to jest profesjonalizm

Piotr Roszkowski: W pumptracku ciężko określić, co to jest profesjonalizm

Rozmowa z Piotrem Roszkowskim, zwycięzcą Pucharu Polski w pumptracku

Mężczyzna wypchnięty z okna wieżowca w Lublinie. Chciał spać, a oni szli do pracy

Mężczyzna wypchnięty z okna wieżowca w Lublinie. Chciał spać, a oni szli do pracy

Jest wyrok w sprawie zabójstwa młodego mężczyzny na lubelskim Czechowie. Piotr B. został pobity i wypchnięty z okna na 10 piętrze przez kolegów, z którymi pił alkohol. Chciał spać, a oni spieszyli się do pracy.

Weekend w Kinie Perła: Greenland, Sługi Boże, Ambassada
18 czerwca 2021, 21:00

Weekend w Kinie Perła: Greenland, Sługi Boże, Ambassada

W miniony weekend została zainaugurowana tegoroczna odsłona plenerowego Kina Berła (ul. Bernardyńska 15). Przed nami kolejne czerwcowe projekcje. 18 czerwca ok. godz. 21 zobaczymy film "Greenland".

Assassin's Creed: Valhalla. Era wikingów i oblężenie Paryża (wideo)
film

Assassin's Creed: Valhalla. Era wikingów i oblężenie Paryża (wideo)

Nowa wyprawa i lekcja historii o IX-wiecznej Norwegii i Anglii, czyli najbliższe dodatki do gry Assassin's Creed: Valhalla.

Lublin bez miejskiej strefy kibica. Dwa inne miasta w regionie przygotowały się na Euro 2020

Lublin bez miejskiej strefy kibica. Dwa inne miasta w regionie przygotowały się na Euro 2020

Wuwuzele, flagi oraz wspólne kibicowanie reprezentacji Polski – za taką atmosferą kibice tęsknili długich kilka lat. Niestety w niewielu miejscach w regionie będzie można poczuć choć trochę atmosferę mistrzostw Europy.

Jak pójdzie biało-czerwonym na Euro? Pytamy puławian
film

Jak pójdzie biało-czerwonym na Euro? Pytamy puławian

Polscy piłkarze rozpoczynają dzisiaj walkę w Mistrzostwach Europy. W pierwszym meczu zmierzą się ze Słowacją. W grupie mamy także Hiszpanów i Szwedów. Sprawdziliśmy jakie oczekiwania, co do gry biało-czerwonych mają puławianie i osoby związane z miastem.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!