Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Powiat lubelski

8 sierpnia 2019 r.
12:58

Groźny wypadek w okolicach Lublina. Kobieta nie trafiła we wjazd na posesję

Autor: Zdjęcie autora pat
8 22 A A

Dwie osoby trafiły do szpitala w wyniku groźnie wyglądającego wypadku. Kobieta skręcając na podwórku, nie trafiła we wjazd, w wyniku czego auto wpadło do rowu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do całej sytuacji doszło w czwartek około godziny 12.00 w Kozubszczyźnie koło Lublina., na drodze z Konopnicy do Radawca.

Kierująca citroenem kobieta chciała skręcić w lewo na podwórku, jednak nie trafiła we wjazd i wjechała do rowu. W wyniku tego wypadku poszkodowane zostały dwie osoby, które od razu przewieziono do szpitala.

Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają przyczyny tego zdarzenia. Na drodze nie występują utrudnienia.

 

e-Wydanie

Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gosc / 8 sierpnia 2019 o 14:19
+15
Na miejscu policjantów sprawdził bym w jakich okolicznościach kierująca zdobyła prawko. Po jej jeździe istnieje podejrzenie, że za śmietanę.
Avatar
Gość / 8 sierpnia 2019 o 14:03
+15
Moda na rowy przeciwczołgowe i wjazdy na posesje co 15 - 20 metrów trwa! Taki rów stwarza większe zagrożenie dla życia mieszkańców i podróżnych, niż daje ewentualnych korzyści. W razie incydentu na drodze, zjechanie na pobocze to śmierć lub kalectwo!!!
Avatar
HI / 8 sierpnia 2019 o 16:48
+13
Żona przywaliła w futrynę drzwi od garażu. Mąż pyta: - kochanie, wstawiłaś już samochód do garażu? - Częściowo - odpowiada żona.
Avatar
KL / 8 sierpnia 2019 o 14:17
+10
Dobrze że nie w drzewo - byłby powód do dalszych wycinek.
Avatar
LOL / 8 sierpnia 2019 o 13:19
+10
Zachodzi pytanie kto dał jej prawo jazdy?
Avatar
kotlet schabowy / 8 sierpnia 2019 o 14:23
+9
Zachodzi pytanie kto dał jej prawo jazdy?
 raczej czy za kope jaj czy dwie... bo nie sądze że za umiejętność prowadzenia pojazdów mechanicznych...
Avatar
Gość / 8 sierpnia 2019 o 13:35
+8
Widziałem,ale jaja.
Avatar
Gość / 8 sierpnia 2019 o 13:30
+8
Pani Marysiu pani się nie martwi do 3 razy sztuka
Avatar
Gość / 8 sierpnia 2019 o 13:42
+7
dożywotnio zabrać prawko, bo taka lebiega nie powinna poruszać się po drodze
Avatar
Gość / 8 sierpnia 2019 o 13:17
+7
Oby tylko trafiła do kuchni bo kto zupę ugotuje domownikom?
Avatar
Uf / 8 sierpnia 2019 o 19:54
+6
hahaha jak tempota, w miejsce parkingowe tez pewnie by nie trafila... zabrac prawko
 Bardzo wielu pozornie dobrych kierowców nie potrafi prawidłowo parkować, nie tylko, że parkują, tam, gdzie absolutnie nie można, ale potrafią tak podjechać pod drzwi kierowcy innego samochodu, że nie ma możliwości wejścia, jak tylko przez bagażnik. Często też przyczepiają się na przylepkę do samochodu parkującemu na miejscu dla niepełnosprawnych, bo jest trochę szersze ale po to bo niepełnosprawny może mieć wózek, kule, musi mieć więcej miejsca, ale do inteligentnych inaczej nic nie dociera. Im też zabrać dożywotnio.. 
 Bardzo wielu pozornie dobrych kierowców nie potrafi prawidłowo parkować, nie tylko, że parkują, tam, gdzie absolutnie nie można, ale potrafią tak podjechać pod drzwi kierowcy innego samochodu, że nie ma możliwości wejścia, jak tylko przez bagażnik. Często też przyczepiają się na przylepkę do samochodu parkującemu na miejscu dla niepełnosprawnych, bo jest trochę szersze ale po to bo niepełnosprawny może mieć wózek, kule, musi mieć więcej miejsca, ale do inteligentnych inaczej nic nie dociera. Im też zabrać dożywotnio..  rozwiń
Avatar
Uf / 8 sierpnia 2019 o 19:39
0
Wjazd na moją posesję jest w takim stanie, że nielada sztuką jest nie wylądować w rowie. Wszystkie wyjazdy należą do rejonu dróg publicznych, wkrótce będzie remontowany, ale póki co, trzeba się nieźle nagimnastykować, żeby wjechać tam, gdzie trzeba... 
Avatar
Amr / 8 sierpnia 2019 o 19:32
0
Nie wiadomo jak ten wjazd na posesję był oznakowany, czy nie był przypadkiem rozmyty przez wody deszczowe, czy nie był zarośnięte chaszczorami. Nie wiemy też, czy nie chciała wjechać tyłem. Łatwo osądzać, jak się nie wie, jak było. 
Avatar
Amr / 8 sierpnia 2019 o 19:20
-1
Przecież gotowanie zupy wymaga pewnych umiejętności, znacznie trudniejszych niż trafienie do wjazdu. W kuchni, to najlepiej sprawdzają się panowie
Avatar
Gość / 8 sierpnia 2019 o 19:16
+2
Lepiej zróbcie poprawnie i czytelnie oznaczenia zjazdów i wjazdów na obwodnicę lublina ! Wjazd na obwodnicę od strony Elizówki i oznaczenie na tablicy zaraz przy wjeździe , w prawo S12 Chełm , S17 Zamość , S12 Radom, S17 Warszawa !!! Za tablicą wjazd i nagle rozdzielenie na Dwa Nie Oznaczone !!! Ciężko wstawić tabliczki w prawo Chełm i Zamość ! Prosto i potem w prawo na pętle Radom i Warszawa ??? To samo z drugiej strony , dojazd do Elizówki od strony Biała Podlaska , zjazd w prawo Radom i Warszawa , mijasz zjazd zaczynają się barierki po prawej stronie i za nimi widzisz tabliczkę w Prawo Chełm, i Zamość !!! Wtedy jest już za Późno !!!! Ktoś od dróg w Lublinie nad tym panuje czy Dyrekcja Nie Ogarnia ???
Lepiej zróbcie poprawnie i czytelnie oznaczenia zjazdów i wjazdów na obwodnicę lublina ! Wjazd na obwodnicę od strony Elizówki i oznaczenie na tablicy zaraz przy wjeździe , w prawo S12 Chełm , S17 Zamość , S12 Radom, S17 Warszawa !!! Za tablicą wjazd i nagle rozdzielenie na Dwa Nie Oznaczone !!! Ciężko wstawić tabliczki w prawo Chełm i Zamość ! Prosto i potem w prawo na pętle Radom i Warszawa ??? To samo z drugiej strony , dojazd do Elizówki od strony Biała Podlaska , zjazd w prawo Radom i Warszawa , mijasz zjazd zaczynają się barierki p... rozwiń
Avatar
HI / 8 sierpnia 2019 o 16:48
+13
Żona przywaliła w futrynę drzwi od garażu. Mąż pyta: - kochanie, wstawiłaś już samochód do garażu? - Częściowo - odpowiada żona.
Avatar
gość / 8 sierpnia 2019 o 15:47
+2
Zachodzi pytanie kto dał jej prawo jazdy?
raczej czy za kope jaj czy dwie... bo nie sądze że za umiejętność prowadzenia pojazdów mechanicznych...
 teraz sie zdaje egzaminy za 500 plus
Avatar
gość / 8 sierpnia 2019 o 15:42
+1
Oby tylko trafiła do kuchni bo kto zupę ugotuje domownikom?
 ona ma zatrudnioną kucharkę z 500 plus
Avatar
kotlet schabowy / 8 sierpnia 2019 o 14:23
+9
Zachodzi pytanie kto dał jej prawo jazdy?
 raczej czy za kope jaj czy dwie... bo nie sądze że za umiejętność prowadzenia pojazdów mechanicznych...
Avatar
Gosc / 8 sierpnia 2019 o 14:19
+15
Na miejscu policjantów sprawdził bym w jakich okolicznościach kierująca zdobyła prawko. Po jej jeździe istnieje podejrzenie, że za śmietanę.
Zobacz wszystkie komentarze 22

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Legia Warszawa - Glasgow Rangers 0:0. Znowu zero z tyłu (wideo)
film

Legia Warszawa - Glasgow Rangers 0:0. Znowu zero z tyłu (wideo) 0 0

Legia Warszawa zremisowała bezbramkowo z Glasgow Rangers w pierwszy spotkaniu IV rundy eliminacji Ligi Europy.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego 23.08.2019

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego 23.08.2019 0 1

Lublin: Stancja czy akademik? W tych trzech dzielnicach studenci szukają najrzadziej

Lublin: Stancja czy akademik? W tych trzech dzielnicach studenci szukają najrzadziej 2 8

"Cześć, troje studentów szuka mieszkania, najlepiej blisko uczelni, z dobrym dojazdem do centrum". Takie ogłoszenia zasypują w wakacje internet

Zakaz wyrzucania jedzenia. Sklepy nie będą już marnować żywności

Zakaz wyrzucania jedzenia. Sklepy nie będą już marnować żywności 273 4

Od września sklepy powierzchni powyżej 400 mkw. będą miały obowiązek bezpłatnego przekazywania niesprzedanych, ale dobrych jakościowo artykułów spożywczych, organizacjom charytatywnym. Z czasem będą musiały to robić także mniejsze sklepy

Milionowe długi szpitala przy al. Kraśnickiej. Zlikwidują onkologię

Milionowe długi szpitala przy al. Kraśnickiej. Zlikwidują onkologię 232 35

30 września ma zostać zamknięta onkologia w szpitalu wojewódzkim przy al. Kraśnickiej w Lublinie. To jeden z efektów programu naprawczego, który ma pomóc lecznicy w wyjściu z wielomilionowych długów.

Były radny Piotr Dreher w spółce Motor Lublin

Były radny Piotr Dreher w spółce Motor Lublin 0 14

Piotr Dreher, były miejski radny PO, a obecnie dyrektor szpitala neuropsychiatrycznego przy ul. Abramowickiej został nowym członkiem rady nadzorczej spółki Motor Lublin, której większościowym udziałowcem (ponad 93 proc. głosów) jest miasto

Biała Podlaska: Prace w parku Radziwiłłowskim na finiszu

Biała Podlaska: Prace w parku Radziwiłłowskim na finiszu 8 1

Na terenie parku Radziwiłłowskiego większość prac jest już na finiszu. Amfiteatr z zadaszeniem zobaczymy jesienią.

Vintage w Wirydarzu Centrum Kultury w Lublinie
24 sierpnia 2019, 11:00

Vintage w Wirydarzu Centrum Kultury w Lublinie 0 0

Lubisz modę i sztukę? Czujesz, że czas odświeżyć garderobę? Już w sobotę o godz. 11 w Wirydarzu Centrum Kultury w Lublinie zacznie się pierwsza edycja targów Artmodes, na których nie zabraknie ciekawych i wyszukanych ubrań oraz dodatków

Afera w urzędzie miasta. Sprawa trafiła do prokuratury

Afera w urzędzie miasta. Sprawa trafiła do prokuratury 0 10

Niewykluczone, że prokurator będzie musiał przesłuchać m.in. wiceprezydenta, dyrektora departamentu, przewodniczącego związków i wizytatorów kuratorium. Wszystko przez wyciek z komisji konkursowej na dyrektorów szkół

"Czas zakończyć wojnę polsko–polską". Koalicja Obywatelska wystartowała z kampanią w Białej Podlaskiej

"Czas zakończyć wojnę polsko–polską". Koalicja Obywatelska wystartowała z kampanią w Białej Podlaskiej 14 17

– Czas zakończyć polsko –polską wojnę – tymi słowa poseł Stanisław Żmijan (PO) zainaugurował wraz innymi kandydatami z listy Koalicji Obywatelskiej kampanię wyborczą w Białej Podlaskiej.

Maciej Kołodziejczyk (LUK Politechnika Lublin): Nie będziemy kłaniać się w pas

Maciej Kołodziejczyk (LUK Politechnika Lublin): Nie będziemy kłaniać się w pas 0 0

Rozmowa z Maciejem Kołodziejczykiem, trenerem siatkarzy LUK Politechnika Lublin, beniaminka I ligi

Lublin: Wojsko wyprzedaje sprzęt z demobilu. Na liście są 173 pozycje

Lublin: Wojsko wyprzedaje sprzęt z demobilu. Na liście są 173 pozycje 8 0

Samochody, kosiarki, instrumenty muzyczne, pontony. 29 sierpnia Oddział Regionalny Agencji Mienia Wojskowego w Lublinie przeprowadzi pisemny przetarg na sprzedaż powojskowego mienia.

W Lublinie zaświecą nowe neony w ramach akcji NeonArt

W Lublinie zaświecą nowe neony w ramach akcji NeonArt 0 5

25 projektów neonów w ramach akcji NeonArt ma już Pracownia Sztuki Zaangażowanej Społecznie „Rewiry”.

Konkurs Urzędu Miejskiego na danie z... roślin chronionych. Autorka regulaminu tłumaczy

Konkurs Urzędu Miejskiego na danie z... roślin chronionych. Autorka regulaminu tłumaczy 0 4

Konkurs kulinarny na danie, które powstało na bazie roślin chronionych. Taki zapis znalazł się w regulaminie konkursu współorganizowanego przez Urząd Miejski w Poniatowej (powiat opolski). Burmistrz Poniatowej i autorka regulaminu wyjaśniają, że doszło do pomyłki. Została poprawiona po interwencji mediów

"Gramy dla Oli". Koncert charytatywny w Międzyrzecu Podlaskim
31 sierpnia 2019, 17:00

"Gramy dla Oli". Koncert charytatywny w Międzyrzecu Podlaskim 1 0

Zagrają dla Oli. Charytatywny koncert odbędzie się 31 sierpnia w Miejskim Ośrodku Kultury w Międzyrzecu Podlaskim. Na miejscu prowadzono będzie zbiórka na rzecz Aleksandry Włodarczyk, o której pisaliśmy w lipcu.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!