Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

30 listopada 2008 r.
20:40
Edytuj ten wpis

Chcieli ukamienować człowieka

0 18 A A

Przyłapał złodziei na kradzieży tablic rejestracyjnych. Wtedy go zaatakowali. Rzucili na ziemię i tłukli kamieniami po głowie. Bandziory są już za kratkami.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wczoraj, kiedy 22-letni Kamil W. oraz 20-letni Artur S. wytrzeźwieli, tłumaczyli się przed policją. Przyjechali do Kazimierza z gminy Raszyn (woj. mazowieckie). W piątek pili alkohol w swoim pokoju w pensjonacie przy ul. Lubelskiej. Około godz. 20.30 wybrali się na parking położony naprzeciwko pensjonatu. Zaczęli odrywać z samochodów tablice rejestracyjne. Wtedy interweniował właściciel posesji, na której znajdował się parking.

- Widziałem, jak ruszył w kierunku wandali - opowiada nam jeden ze świadków zdarzenia. - Wtedy oni się zatrzymali, niby po to, żeby oddać mu zerwane tablice. I wtedy zaatakowali. Kiedy mężczyzna upadł, jeden go kopał, a drugi podnosił z ziemi kamienie i ciskał w głowę ofiary.

Kiedy świadek ataku zaczął głośno wzywać pomocy, bandyci uciekli, zostawiając ofiarę w kałuży krwi. - Zaalarmował mnie sąsiad - opowiada żona pobitego Dorota Araucz. - Wybiegłam z domu i zobaczyłam leżącego męża. Ktoś przykrył go już kocem. Był cały zakrwawiony i miał rozbitą głowę. Uderzenia kamieniami były tak silne, że czaszka pękła mu w dwóch miejscach.
Mężczyznę przewieziono do szpitala w Puławach. - Lekarze powiedzieli, że na szczęście nie ma krwiaka, więc nie trzeba operować. Nie robili jeszcze dokładnych badań, ale mówią, że może mieć niedosłuch w jednym uchu - dodaje żona.

Po skatowaniu człowieka bandyci jak gdyby nigdy nic, wrócili do pensjonatu. Po dwóch godzinach, korzystając z pomocy świadków, do ich pokoju weszli policjanci. Wsadzili mężczyzn za kratki.
Przez całą niedzielę zatrzymani byli przesłuchiwani. Obaj usłyszeli zarzuty pobicia, jeden z użyciem niebezpiecznego narzędzia.

- Złożymy do sądu wniosek o areszt dla obu mężczyzn - powiedział nam Jacek Deptuś z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. Sprawcom pobicia grozi do 8 lat więzienia.

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
aaa / 15 kwietnia 2010 o 13:30
0
A dlaczego zasłania się im oczy? Ludzie powinni znać ich z twarzy i wiedzieć z kim maja do czynienia. Osądzony czy nie to jest nieważne. Jak będą mieli szmal to papugi ich wykręcą. I znowu wyjdą i tym razem zabiją na śmierć, bo będą rozzuchwaleni bezkarnością. Takich trzeba piętnować a na czole robić stosowne napisy kim są
Avatar
~gość~ / 15 kwietnia 2010 o 13:22
0
xMx napisał:
Nie bronie ich, ale znam i o jednym mogę powiedzieć bardzo wiele i nigdy w zyciu bym nie przyszpuszczała, ze mógłby w ten sposob zaatakowac cżłowieka. Byli pijani i nie wiadomo pod wpływem czego jeszcze, w takim stanie człowiek mysli inaczej lub w ogóle traci rozum. Nie macie prawa ich tak oczerniac po przez przeczytanie niejasnego artykułu i obejrzeniu zdjęcia. Ofiara napaści zyje, normalnie funkcjonuje. Wasze wypowiedzi są kompletnym prostactwem, az brak słow jak potrafi sie wypowiadac w sumie obcej sprawie cywilizowana społecznośc w naszym kraju.
Obrońca się znalazł.Czyżby aplikację adwokacką zrobił.
Obrońca się znalazł.Czyżby aplikację adwokacką zrobił. rozwiń
Avatar
~gość~ / 15 kwietnia 2010 o 13:21
0
xMx napisał:
Nie bronie ich, ale znam i o jednym mogę powiedzieć bardzo wiele i nigdy w zyciu bym nie przyszpuszczała, ze mógłby w ten sposob zaatakowac cżłowieka. Byli pijani i nie wiadomo pod wpływem czego jeszcze, w takim stanie człowiek mysli inaczej lub w ogóle traci rozum. Nie macie prawa ich tak oczerniac po przez przeczytanie niejasnego artykułu i obejrzeniu zdjęcia. Ofiara napaści zyje, normalnie funkcjonuje. Wasze wypowiedzi są kompletnym prostactwem, az brak słow jak potrafi sie wypowiadac w sumie obcej sprawie cywilizowana społecznośc w naszym kraju.
Różne tałatajstwo zjeżdża się w nasze strony.Mało rodzimych bandziorów to jeszcze przyjezdni.
Różne tałatajstwo zjeżdża się w nasze strony.Mało rodzimych bandziorów to jeszcze przyjezdni. rozwiń
Avatar
xMx / 15 kwietnia 2010 o 11:43
0
Nie bronie ich, ale znam i o jednym mogę powiedzieć bardzo wiele i nigdy w zyciu bym nie przyszpuszczała, ze mógłby w ten sposob zaatakowac cżłowieka. Byli pijani i nie wiadomo pod wpływem czego jeszcze, w takim stanie człowiek mysli inaczej lub w ogóle traci rozum. Nie macie prawa ich tak oczerniac po przez przeczytanie niejasnego artykułu i obejrzeniu zdjęcia. Ofiara napaści zyje, normalnie funkcjonuje. Wasze wypowiedzi są kompletnym prostactwem, az brak słow jak potrafi sie wypowiadac w sumie obcej sprawie cywilizowana społecznośc w naszym kraju.
Avatar
marduk / 1 grudnia 2008 o 17:13
0
Tępić bydło (przepraszam zwierzęta), bo tego barachła już dość się namnożyło. Jesli chodzi o wyroki sadów , to jest śmiech na sali ( grozi im 8 lat, ale zapewne tyle nie dostaną-- no może ze trzy lata odsiedzą). To ma być kara za usiłowanie zabójstwa ????????????????. KPINA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
KK / 1 grudnia 2008 o 15:40
0
PO CO TO BYDŁO ŻYJE NA TYM ŚWIECIE,A MOŻE MAJA USTAWIONYCH RODZICÓW I NAWET WŁOS IM Z GŁOWY NIE SPADNIE BO TATUŚ NA TEN PRZYKŁAD TO PROKURATOR ?
Avatar
Ruwny / 1 grudnia 2008 o 13:13
0
No inteligencja bije z ich twarzy
Avatar
STYX / 1 grudnia 2008 o 12:29
0
a wsadzić do paki na zawsze razem z ich kochanymi rodzicami !!!!!!!!! a po tygodniu starych wypuścić...a reszte też ale z dymem !
Avatar
dexter / 1 grudnia 2008 o 11:29
0
noniusz napisał:
Takich ziemia nie powinna nosić.Bandyci.Patrzcie na te mordy.Wyeliminować.Kula w łeb.Jak w Chinach.

Najlepiej wpieprzyć im tymi samymi kamieniami, ale skutecznie... Szkoda marnować pieniędzy podatników na ich utrzymanie!
Avatar
No ojczyzna polsczyzna / 1 grudnia 2008 o 11:05
0
Cos wspanialego, co napisal autor tego artykulu:

"opowiada żona pobitego Dorota Araucz. - Wybiegłam z domu i zobaczyłam leżącego męża. Ktoś przykrył go już kocem. Był cały zakrwawiony i miał rozbitą głowę. Uderzenia kamieniami były tak silne, że czaszka pękła mu w dwóch miejscach."

A co - ona ma rentgen w oczach ? Widzi faceta i wie w ilu miejscach ma polamana czaske ?
A co lekarze na to ? Bo widze, ze dziennik "był" w szpitalu (w co watpie) i nic sie nie dowiedział ?. Podobnie jak wiekszoac zdjec w dzienniku zrobione sa przez niewiadomo kogo a podpisane że dziennik wschodni albo nawet nazwiskami ich dziennikarzy, ktorych tam nigdy nie było.

"Po dwóch godzinach, korzystając z pomocy świadków, do ich pokoju weszli policjanci. Wsadzili mężczyzn za kratki."

Przeprasza, ale nie rozumiem. Swiadkowie zanieśli ich na rękach tam, czy w lektykach
kratki przynieśli policjanci czy swiadkowie także ze sobą i ich tam wsadzili ?

Męzczyzni mogli trafić za kratki, ale to dopiero po wyroku sadu a nie policjantow czy swiadkow. Policja najwyzej mogla ich zatrzymac i przekazać do dyspozycji prokuratury. Bądz wystapic do sadu z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie, wtedy trafili by "za kratki". Bo jak wynika za kratki trafili w swoim pokoju.

"Nie robili jeszcze dokładnych badań, ale mówią, że może mieć niedosłuch w jednym uchu - dodaje żona" - kto mówi-> policjanci, swiadkowie, czy dziennikarze GS ? Bo zona pomiimo że wzrokiem diagnozuje złamania tu samodzielnie sie tez nie wypowiada.
Cos wspanialego, co napisal autor tego artykulu:

"opowiada żona pobitego Dorota Araucz. - Wybiegłam z domu i zobaczyłam leżącego męża. Ktoś przykrył go już kocem. Był cały zakrwawiony i miał rozbitą głowę. Uderzenia kamieniami były tak silne, że czaszka pękła mu w dwóch miejscach."

A co - ona ma rentgen w oczach ? Widzi faceta i wie w ilu miejscach ma polamana czaske ?
A co lekarze na to ? Bo widze, ze dziennik "był" w szpitalu (w co watpie) i nic sie nie dowiedział ?. Podobnie jak wiekszo... rozwiń
Avatar
aaa / 15 kwietnia 2010 o 13:30
0
A dlaczego zasłania się im oczy? Ludzie powinni znać ich z twarzy i wiedzieć z kim maja do czynienia. Osądzony czy nie to jest nieważne. Jak będą mieli szmal to papugi ich wykręcą. I znowu wyjdą i tym razem zabiją na śmierć, bo będą rozzuchwaleni bezkarnością. Takich trzeba piętnować a na czole robić stosowne napisy kim są
Avatar
~gość~ / 15 kwietnia 2010 o 13:22
0
xMx napisał:
Nie bronie ich, ale znam i o jednym mogę powiedzieć bardzo wiele i nigdy w zyciu bym nie przyszpuszczała, ze mógłby w ten sposob zaatakowac cżłowieka. Byli pijani i nie wiadomo pod wpływem czego jeszcze, w takim stanie człowiek mysli inaczej lub w ogóle traci rozum. Nie macie prawa ich tak oczerniac po przez przeczytanie niejasnego artykułu i obejrzeniu zdjęcia. Ofiara napaści zyje, normalnie funkcjonuje. Wasze wypowiedzi są kompletnym prostactwem, az brak słow jak potrafi sie wypowiadac w sumie obcej sprawie cywilizowana społecznośc w naszym kraju.
Obrońca się znalazł.Czyżby aplikację adwokacką zrobił.
Obrońca się znalazł.Czyżby aplikację adwokacką zrobił. rozwiń
Avatar
~gość~ / 15 kwietnia 2010 o 13:21
0
xMx napisał:
Nie bronie ich, ale znam i o jednym mogę powiedzieć bardzo wiele i nigdy w zyciu bym nie przyszpuszczała, ze mógłby w ten sposob zaatakowac cżłowieka. Byli pijani i nie wiadomo pod wpływem czego jeszcze, w takim stanie człowiek mysli inaczej lub w ogóle traci rozum. Nie macie prawa ich tak oczerniac po przez przeczytanie niejasnego artykułu i obejrzeniu zdjęcia. Ofiara napaści zyje, normalnie funkcjonuje. Wasze wypowiedzi są kompletnym prostactwem, az brak słow jak potrafi sie wypowiadac w sumie obcej sprawie cywilizowana społecznośc w naszym kraju.
Różne tałatajstwo zjeżdża się w nasze strony.Mało rodzimych bandziorów to jeszcze przyjezdni.
Różne tałatajstwo zjeżdża się w nasze strony.Mało rodzimych bandziorów to jeszcze przyjezdni. rozwiń
Avatar
xMx / 15 kwietnia 2010 o 11:43
0
Nie bronie ich, ale znam i o jednym mogę powiedzieć bardzo wiele i nigdy w zyciu bym nie przyszpuszczała, ze mógłby w ten sposob zaatakowac cżłowieka. Byli pijani i nie wiadomo pod wpływem czego jeszcze, w takim stanie człowiek mysli inaczej lub w ogóle traci rozum. Nie macie prawa ich tak oczerniac po przez przeczytanie niejasnego artykułu i obejrzeniu zdjęcia. Ofiara napaści zyje, normalnie funkcjonuje. Wasze wypowiedzi są kompletnym prostactwem, az brak słow jak potrafi sie wypowiadac w sumie obcej sprawie cywilizowana społecznośc w naszym kraju.
Avatar
marduk / 1 grudnia 2008 o 17:13
0
Tępić bydło (przepraszam zwierzęta), bo tego barachła już dość się namnożyło. Jesli chodzi o wyroki sadów , to jest śmiech na sali ( grozi im 8 lat, ale zapewne tyle nie dostaną-- no może ze trzy lata odsiedzą). To ma być kara za usiłowanie zabójstwa ????????????????. KPINA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
KK / 1 grudnia 2008 o 15:40
0
PO CO TO BYDŁO ŻYJE NA TYM ŚWIECIE,A MOŻE MAJA USTAWIONYCH RODZICÓW I NAWET WŁOS IM Z GŁOWY NIE SPADNIE BO TATUŚ NA TEN PRZYKŁAD TO PROKURATOR ?
Avatar
Ruwny / 1 grudnia 2008 o 13:13
0
No inteligencja bije z ich twarzy
Avatar
STYX / 1 grudnia 2008 o 12:29
0
a wsadzić do paki na zawsze razem z ich kochanymi rodzicami !!!!!!!!! a po tygodniu starych wypuścić...a reszte też ale z dymem !
Avatar
dexter / 1 grudnia 2008 o 11:29
0
noniusz napisał:
Takich ziemia nie powinna nosić.Bandyci.Patrzcie na te mordy.Wyeliminować.Kula w łeb.Jak w Chinach.

Najlepiej wpieprzyć im tymi samymi kamieniami, ale skutecznie... Szkoda marnować pieniędzy podatników na ich utrzymanie!
Avatar
No ojczyzna polsczyzna / 1 grudnia 2008 o 11:05
0
Cos wspanialego, co napisal autor tego artykulu:

"opowiada żona pobitego Dorota Araucz. - Wybiegłam z domu i zobaczyłam leżącego męża. Ktoś przykrył go już kocem. Był cały zakrwawiony i miał rozbitą głowę. Uderzenia kamieniami były tak silne, że czaszka pękła mu w dwóch miejscach."

A co - ona ma rentgen w oczach ? Widzi faceta i wie w ilu miejscach ma polamana czaske ?
A co lekarze na to ? Bo widze, ze dziennik "był" w szpitalu (w co watpie) i nic sie nie dowiedział ?. Podobnie jak wiekszoac zdjec w dzienniku zrobione sa przez niewiadomo kogo a podpisane że dziennik wschodni albo nawet nazwiskami ich dziennikarzy, ktorych tam nigdy nie było.

"Po dwóch godzinach, korzystając z pomocy świadków, do ich pokoju weszli policjanci. Wsadzili mężczyzn za kratki."

Przeprasza, ale nie rozumiem. Swiadkowie zanieśli ich na rękach tam, czy w lektykach
kratki przynieśli policjanci czy swiadkowie także ze sobą i ich tam wsadzili ?

Męzczyzni mogli trafić za kratki, ale to dopiero po wyroku sadu a nie policjantow czy swiadkow. Policja najwyzej mogla ich zatrzymac i przekazać do dyspozycji prokuratury. Bądz wystapic do sadu z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie, wtedy trafili by "za kratki". Bo jak wynika za kratki trafili w swoim pokoju.

"Nie robili jeszcze dokładnych badań, ale mówią, że może mieć niedosłuch w jednym uchu - dodaje żona" - kto mówi-> policjanci, swiadkowie, czy dziennikarze GS ? Bo zona pomiimo że wzrokiem diagnozuje złamania tu samodzielnie sie tez nie wypowiada.
Cos wspanialego, co napisal autor tego artykulu:

"opowiada żona pobitego Dorota Araucz. - Wybiegłam z domu i zobaczyłam leżącego męża. Ktoś przykrył go już kocem. Był cały zakrwawiony i miał rozbitą głowę. Uderzenia kamieniami były tak silne, że czaszka pękła mu w dwóch miejscach."

A co - ona ma rentgen w oczach ? Widzi faceta i wie w ilu miejscach ma polamana czaske ?
A co lekarze na to ? Bo widze, ze dziennik "był" w szpitalu (w co watpie) i nic sie nie dowiedział ?. Podobnie jak wiekszo... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 18

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Miasto dołoży połowę do wymiany pieca. Jak zdobyć dofinansowanie?

Lublin: Miasto dołoży połowę do wymiany pieca. Jak zdobyć dofinansowanie? 2 9

1 mln zł zamierza wydać Ratusz na dotacje dla osób pozbywających się pieców oraz kotłów na węgiel. Urząd Miasta zapewnia, że każdemu zainteresowanemu zwróci połowę kwoty wydanej na wymianę pieca. W taki sposób samorząd chce się przyczynić do poprawy stanu powietrza, którym oddychamy

Pogoń Szczecin – MKS Perła Lublin 19:26. Teraz czas na Francuzki

Pogoń Szczecin – MKS Perła Lublin 19:26. Teraz czas na Francuzki 3 0

MKS Perła zdecydowanie pokonał Pogoń Szczecin. Teraz podopieczne Roberta Lisa koncentrują się już tylko na sobotniej rywalizacji z E.S. Besancon Feminin rozgrywanej w ramach trzeciej rundy kwalifikacyjnej Pucharu EHF

Farsa na stacji kolejowej w Chełmie. Pasażerowie musieli wchodzić do pociągu przez okno! [foto]
alarm24

Farsa na stacji kolejowej w Chełmie. Pasażerowie musieli wchodzić do pociągu przez okno! [foto] 103 14

Tego pasażerowie, którzy czekali na stacji Chełm Miasto na pociąg TLK „Ogiński”, się nie spodziewali. W poniedziałek przed południem na peronie zatrzymał się chyba najkrótszy w historii spółki PKP Intercity skład – lokomotywa z jednym wagonem

Lublin: Subway zniknął z deptaka. Już wiadomo, co powstanie po nim

Lublin: Subway zniknął z deptaka. Już wiadomo, co powstanie po nim 65 11

Znana nad Bałtykiem i na zachodzie Polski sieć franczyzowa Stara Pączkarnia trafi do nas. Pierwszych smakołyków będzie można spróbować pod koniec miesiąca  

Kierowca MPK Lublin nie patrzył na ulicę. Pasażer zrobił mu zdjęcie

Kierowca MPK Lublin nie patrzył na ulicę. Pasażer zrobił mu zdjęcie 65 16

Kierowca trolejbusu wiózł pasażerów wpatrzony w telefon komórkowy. Po skardze naszego Czytelnika trafił na dywanik. MPK zapewnia, że nie będzie tolerować takiej jazdy. W tym roku do Zarządu Transportu Miejskiego wpłynęło już 12 skarg na kierowców używających telefonów za kierownicą

Agnieszka Radwańska zakończyła karierę sportową
film

Agnieszka Radwańska zakończyła karierę sportową 0 3

Agnieszka Radwańska zakończyła karierę. Najlepsza polska tenisistka ostatnich lat poinformowała o swojej decyzji za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Problem z pracami na stadionie żużlowym w Lublinie. Wykonawca chce za dużo pieniędzy

Problem z pracami na stadionie żużlowym w Lublinie. Wykonawca chce za dużo pieniędzy 25 11

W środę unieważniony został przetarg na zaprojektowanie i wykonanie remontu odwodnienia toru żużlowego na stadionie przy Al. Zygmuntowskich.

Tribute To... Muzyczny hołd dla gwiazd w hali Globus w Lublinie
18 listopada 2018, 20:00

Tribute To... Muzyczny hołd dla gwiazd w hali Globus w Lublinie 5 0

Co Gdzie Kiedy. Podczas koncertu współcześni polscy wykonawcy złożą hołd takim wokalistom jak Prince, Michael Jackson, George Michael, Amy Winehouse, Whitney Houston, Joe Cocker, Freddie Mercury i John Lennon.

Monika Skinder zaliczyła rewelacyjny początek sezonu

Monika Skinder zaliczyła rewelacyjny początek sezonu 0 0

Monika Skinder zajęła piąte miejsce w biegu sprinterskim w Olos

Śmierć studentki z Białorusi w Lublinie. Jest śledztwo prokuratury

Śmierć studentki z Białorusi w Lublinie. Jest śledztwo prokuratury 19 14

Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie śmierci 17-latki z Białorusi. Ze wstępnych ustaleń wynika, że dziewczyna wyskoczyła z okna jednego z akademików.

Kieszonkowiec grasował w lubelskich autobusach. Takiego złodzieja mało kto się spodziewał

Kieszonkowiec grasował w lubelskich autobusach. Takiego złodzieja mało kto się spodziewał 16 3

55-latka z Lublina okradała pasażerów komunikacji miejskiej. Jej łupem padły dokumenty, karty bankomatowe, pieniądze i telefon. Kobieta została zatrzymana przez policjantów.

Gmina żydowska chce zwrotu kamienicy. Nie składa broni mimo porażki w sądzie

Gmina żydowska chce zwrotu kamienicy. Nie składa broni mimo porażki w sądzie 3 15

Gmina Wyznaniowa Żydowska dalej walczy o zwrot kamienicy przy placu Wolności w Białej Podlaskiej. Wniosła teraz skargę kasacyjną od wyroku Sądu Apelacyjnego w Lublinie.

Wjechał w słup galerii handlowej. Skończyło się tragicznie
film

Wjechał w słup galerii handlowej. Skończyło się tragicznie 0 5

Tarnów. Do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego doszło dziś przed południem na wysokości Galerii Tarnovia.

Górnik Łęczna wygrał z Orlętami Kielce 4:1, ale jeszcze nie świętuje awansu do CLJ

Górnik Łęczna wygrał z Orlętami Kielce 4:1, ale jeszcze nie świętuje awansu do CLJ 29 0

Solidną zaliczkę z Kielc przywieźli piłkarze Górnika Łęczna. Zielono-czarni pokonali w pierwszym meczu barażowym o awans do Centralnej Ligi Juniorów U-15 Orlęta 4:1. Rewanż zostanie rozegrany w najbliższą niedzielę o godz. 13

Chciała obronić córkę przed gwałtem, chwyciła za nóż. Grozi jej więzienie
galeria

Chciała obronić córkę przed gwałtem, chwyciła za nóż. Grozi jej więzienie 71 17

– Nie chciałam go zabić, tylko broniłam córkę przed zgwałceniem – tłumaczyła przed sądem Salomea Ż. Kobieta odpowiada za usiłowanie zabójstwa swojego partnera. Z akt sprawy wynika, że Andrzej C. od dawna napastował jej dorosłą córkę.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?