Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

30 listopada 2008 r.
20:40
Edytuj ten wpis

Chcieli ukamienować człowieka

0 18 A A

Przyłapał złodziei na kradzieży tablic rejestracyjnych. Wtedy go zaatakowali. Rzucili na ziemię i tłukli kamieniami po głowie. Bandziory są już za kratkami.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wczoraj, kiedy 22-letni Kamil W. oraz 20-letni Artur S. wytrzeźwieli, tłumaczyli się przed policją. Przyjechali do Kazimierza z gminy Raszyn (woj. mazowieckie). W piątek pili alkohol w swoim pokoju w pensjonacie przy ul. Lubelskiej. Około godz. 20.30 wybrali się na parking położony naprzeciwko pensjonatu. Zaczęli odrywać z samochodów tablice rejestracyjne. Wtedy interweniował właściciel posesji, na której znajdował się parking.

- Widziałem, jak ruszył w kierunku wandali - opowiada nam jeden ze świadków zdarzenia. - Wtedy oni się zatrzymali, niby po to, żeby oddać mu zerwane tablice. I wtedy zaatakowali. Kiedy mężczyzna upadł, jeden go kopał, a drugi podnosił z ziemi kamienie i ciskał w głowę ofiary.

Kiedy świadek ataku zaczął głośno wzywać pomocy, bandyci uciekli, zostawiając ofiarę w kałuży krwi. - Zaalarmował mnie sąsiad - opowiada żona pobitego Dorota Araucz. - Wybiegłam z domu i zobaczyłam leżącego męża. Ktoś przykrył go już kocem. Był cały zakrwawiony i miał rozbitą głowę. Uderzenia kamieniami były tak silne, że czaszka pękła mu w dwóch miejscach.
Mężczyznę przewieziono do szpitala w Puławach. - Lekarze powiedzieli, że na szczęście nie ma krwiaka, więc nie trzeba operować. Nie robili jeszcze dokładnych badań, ale mówią, że może mieć niedosłuch w jednym uchu - dodaje żona.

Po skatowaniu człowieka bandyci jak gdyby nigdy nic, wrócili do pensjonatu. Po dwóch godzinach, korzystając z pomocy świadków, do ich pokoju weszli policjanci. Wsadzili mężczyzn za kratki.
Przez całą niedzielę zatrzymani byli przesłuchiwani. Obaj usłyszeli zarzuty pobicia, jeden z użyciem niebezpiecznego narzędzia.

- Złożymy do sądu wniosek o areszt dla obu mężczyzn - powiedział nam Jacek Deptuś z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. Sprawcom pobicia grozi do 8 lat więzienia.

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
aaa / 15 kwietnia 2010 o 13:30
0
A dlaczego zasłania się im oczy? Ludzie powinni znać ich z twarzy i wiedzieć z kim maja do czynienia. Osądzony czy nie to jest nieważne. Jak będą mieli szmal to papugi ich wykręcą. I znowu wyjdą i tym razem zabiją na śmierć, bo będą rozzuchwaleni bezkarnością. Takich trzeba piętnować a na czole robić stosowne napisy kim są
Avatar
~gość~ / 15 kwietnia 2010 o 13:22
0
xMx napisał:
Nie bronie ich, ale znam i o jednym mogę powiedzieć bardzo wiele i nigdy w zyciu bym nie przyszpuszczała, ze mógłby w ten sposob zaatakowac cżłowieka. Byli pijani i nie wiadomo pod wpływem czego jeszcze, w takim stanie człowiek mysli inaczej lub w ogóle traci rozum. Nie macie prawa ich tak oczerniac po przez przeczytanie niejasnego artykułu i obejrzeniu zdjęcia. Ofiara napaści zyje, normalnie funkcjonuje. Wasze wypowiedzi są kompletnym prostactwem, az brak słow jak potrafi sie wypowiadac w sumie obcej sprawie cywilizowana społecznośc w naszym kraju.
Obrońca się znalazł.Czyżby aplikację adwokacką zrobił.
Obrońca się znalazł.Czyżby aplikację adwokacką zrobił. rozwiń
Avatar
~gość~ / 15 kwietnia 2010 o 13:21
0
xMx napisał:
Nie bronie ich, ale znam i o jednym mogę powiedzieć bardzo wiele i nigdy w zyciu bym nie przyszpuszczała, ze mógłby w ten sposob zaatakowac cżłowieka. Byli pijani i nie wiadomo pod wpływem czego jeszcze, w takim stanie człowiek mysli inaczej lub w ogóle traci rozum. Nie macie prawa ich tak oczerniac po przez przeczytanie niejasnego artykułu i obejrzeniu zdjęcia. Ofiara napaści zyje, normalnie funkcjonuje. Wasze wypowiedzi są kompletnym prostactwem, az brak słow jak potrafi sie wypowiadac w sumie obcej sprawie cywilizowana społecznośc w naszym kraju.
Różne tałatajstwo zjeżdża się w nasze strony.Mało rodzimych bandziorów to jeszcze przyjezdni.
Różne tałatajstwo zjeżdża się w nasze strony.Mało rodzimych bandziorów to jeszcze przyjezdni. rozwiń
Avatar
xMx / 15 kwietnia 2010 o 11:43
0
Nie bronie ich, ale znam i o jednym mogę powiedzieć bardzo wiele i nigdy w zyciu bym nie przyszpuszczała, ze mógłby w ten sposob zaatakowac cżłowieka. Byli pijani i nie wiadomo pod wpływem czego jeszcze, w takim stanie człowiek mysli inaczej lub w ogóle traci rozum. Nie macie prawa ich tak oczerniac po przez przeczytanie niejasnego artykułu i obejrzeniu zdjęcia. Ofiara napaści zyje, normalnie funkcjonuje. Wasze wypowiedzi są kompletnym prostactwem, az brak słow jak potrafi sie wypowiadac w sumie obcej sprawie cywilizowana społecznośc w naszym kraju.
Avatar
marduk / 1 grudnia 2008 o 17:13
0
Tępić bydło (przepraszam zwierzęta), bo tego barachła już dość się namnożyło. Jesli chodzi o wyroki sadów , to jest śmiech na sali ( grozi im 8 lat, ale zapewne tyle nie dostaną-- no może ze trzy lata odsiedzą). To ma być kara za usiłowanie zabójstwa ????????????????. KPINA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
KK / 1 grudnia 2008 o 15:40
0
PO CO TO BYDŁO ŻYJE NA TYM ŚWIECIE,A MOŻE MAJA USTAWIONYCH RODZICÓW I NAWET WŁOS IM Z GŁOWY NIE SPADNIE BO TATUŚ NA TEN PRZYKŁAD TO PROKURATOR ?
Avatar
Ruwny / 1 grudnia 2008 o 13:13
0
No inteligencja bije z ich twarzy
Avatar
STYX / 1 grudnia 2008 o 12:29
0
a wsadzić do paki na zawsze razem z ich kochanymi rodzicami !!!!!!!!! a po tygodniu starych wypuścić...a reszte też ale z dymem !
Avatar
dexter / 1 grudnia 2008 o 11:29
0
noniusz napisał:
Takich ziemia nie powinna nosić.Bandyci.Patrzcie na te mordy.Wyeliminować.Kula w łeb.Jak w Chinach.

Najlepiej wpieprzyć im tymi samymi kamieniami, ale skutecznie... Szkoda marnować pieniędzy podatników na ich utrzymanie!
Avatar
No ojczyzna polsczyzna / 1 grudnia 2008 o 11:05
0
Cos wspanialego, co napisal autor tego artykulu:

"opowiada żona pobitego Dorota Araucz. - Wybiegłam z domu i zobaczyłam leżącego męża. Ktoś przykrył go już kocem. Był cały zakrwawiony i miał rozbitą głowę. Uderzenia kamieniami były tak silne, że czaszka pękła mu w dwóch miejscach."

A co - ona ma rentgen w oczach ? Widzi faceta i wie w ilu miejscach ma polamana czaske ?
A co lekarze na to ? Bo widze, ze dziennik "był" w szpitalu (w co watpie) i nic sie nie dowiedział ?. Podobnie jak wiekszoac zdjec w dzienniku zrobione sa przez niewiadomo kogo a podpisane że dziennik wschodni albo nawet nazwiskami ich dziennikarzy, ktorych tam nigdy nie było.

"Po dwóch godzinach, korzystając z pomocy świadków, do ich pokoju weszli policjanci. Wsadzili mężczyzn za kratki."

Przeprasza, ale nie rozumiem. Swiadkowie zanieśli ich na rękach tam, czy w lektykach
kratki przynieśli policjanci czy swiadkowie także ze sobą i ich tam wsadzili ?

Męzczyzni mogli trafić za kratki, ale to dopiero po wyroku sadu a nie policjantow czy swiadkow. Policja najwyzej mogla ich zatrzymac i przekazać do dyspozycji prokuratury. Bądz wystapic do sadu z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie, wtedy trafili by "za kratki". Bo jak wynika za kratki trafili w swoim pokoju.

"Nie robili jeszcze dokładnych badań, ale mówią, że może mieć niedosłuch w jednym uchu - dodaje żona" - kto mówi-> policjanci, swiadkowie, czy dziennikarze GS ? Bo zona pomiimo że wzrokiem diagnozuje złamania tu samodzielnie sie tez nie wypowiada.
Cos wspanialego, co napisal autor tego artykulu:

"opowiada żona pobitego Dorota Araucz. - Wybiegłam z domu i zobaczyłam leżącego męża. Ktoś przykrył go już kocem. Był cały zakrwawiony i miał rozbitą głowę. Uderzenia kamieniami były tak silne, że czaszka pękła mu w dwóch miejscach."

A co - ona ma rentgen w oczach ? Widzi faceta i wie w ilu miejscach ma polamana czaske ?
A co lekarze na to ? Bo widze, ze dziennik "był" w szpitalu (w co watpie) i nic sie nie dowiedział ?. Podobnie jak wiekszo... rozwiń
Avatar
aaa / 15 kwietnia 2010 o 13:30
0
A dlaczego zasłania się im oczy? Ludzie powinni znać ich z twarzy i wiedzieć z kim maja do czynienia. Osądzony czy nie to jest nieważne. Jak będą mieli szmal to papugi ich wykręcą. I znowu wyjdą i tym razem zabiją na śmierć, bo będą rozzuchwaleni bezkarnością. Takich trzeba piętnować a na czole robić stosowne napisy kim są
Avatar
~gość~ / 15 kwietnia 2010 o 13:22
0
xMx napisał:
Nie bronie ich, ale znam i o jednym mogę powiedzieć bardzo wiele i nigdy w zyciu bym nie przyszpuszczała, ze mógłby w ten sposob zaatakowac cżłowieka. Byli pijani i nie wiadomo pod wpływem czego jeszcze, w takim stanie człowiek mysli inaczej lub w ogóle traci rozum. Nie macie prawa ich tak oczerniac po przez przeczytanie niejasnego artykułu i obejrzeniu zdjęcia. Ofiara napaści zyje, normalnie funkcjonuje. Wasze wypowiedzi są kompletnym prostactwem, az brak słow jak potrafi sie wypowiadac w sumie obcej sprawie cywilizowana społecznośc w naszym kraju.
Obrońca się znalazł.Czyżby aplikację adwokacką zrobił.
Obrońca się znalazł.Czyżby aplikację adwokacką zrobił. rozwiń
Avatar
~gość~ / 15 kwietnia 2010 o 13:21
0
xMx napisał:
Nie bronie ich, ale znam i o jednym mogę powiedzieć bardzo wiele i nigdy w zyciu bym nie przyszpuszczała, ze mógłby w ten sposob zaatakowac cżłowieka. Byli pijani i nie wiadomo pod wpływem czego jeszcze, w takim stanie człowiek mysli inaczej lub w ogóle traci rozum. Nie macie prawa ich tak oczerniac po przez przeczytanie niejasnego artykułu i obejrzeniu zdjęcia. Ofiara napaści zyje, normalnie funkcjonuje. Wasze wypowiedzi są kompletnym prostactwem, az brak słow jak potrafi sie wypowiadac w sumie obcej sprawie cywilizowana społecznośc w naszym kraju.
Różne tałatajstwo zjeżdża się w nasze strony.Mało rodzimych bandziorów to jeszcze przyjezdni.
Różne tałatajstwo zjeżdża się w nasze strony.Mało rodzimych bandziorów to jeszcze przyjezdni. rozwiń
Avatar
xMx / 15 kwietnia 2010 o 11:43
0
Nie bronie ich, ale znam i o jednym mogę powiedzieć bardzo wiele i nigdy w zyciu bym nie przyszpuszczała, ze mógłby w ten sposob zaatakowac cżłowieka. Byli pijani i nie wiadomo pod wpływem czego jeszcze, w takim stanie człowiek mysli inaczej lub w ogóle traci rozum. Nie macie prawa ich tak oczerniac po przez przeczytanie niejasnego artykułu i obejrzeniu zdjęcia. Ofiara napaści zyje, normalnie funkcjonuje. Wasze wypowiedzi są kompletnym prostactwem, az brak słow jak potrafi sie wypowiadac w sumie obcej sprawie cywilizowana społecznośc w naszym kraju.
Avatar
marduk / 1 grudnia 2008 o 17:13
0
Tępić bydło (przepraszam zwierzęta), bo tego barachła już dość się namnożyło. Jesli chodzi o wyroki sadów , to jest śmiech na sali ( grozi im 8 lat, ale zapewne tyle nie dostaną-- no może ze trzy lata odsiedzą). To ma być kara za usiłowanie zabójstwa ????????????????. KPINA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
KK / 1 grudnia 2008 o 15:40
0
PO CO TO BYDŁO ŻYJE NA TYM ŚWIECIE,A MOŻE MAJA USTAWIONYCH RODZICÓW I NAWET WŁOS IM Z GŁOWY NIE SPADNIE BO TATUŚ NA TEN PRZYKŁAD TO PROKURATOR ?
Avatar
Ruwny / 1 grudnia 2008 o 13:13
0
No inteligencja bije z ich twarzy
Avatar
STYX / 1 grudnia 2008 o 12:29
0
a wsadzić do paki na zawsze razem z ich kochanymi rodzicami !!!!!!!!! a po tygodniu starych wypuścić...a reszte też ale z dymem !
Avatar
dexter / 1 grudnia 2008 o 11:29
0
noniusz napisał:
Takich ziemia nie powinna nosić.Bandyci.Patrzcie na te mordy.Wyeliminować.Kula w łeb.Jak w Chinach.

Najlepiej wpieprzyć im tymi samymi kamieniami, ale skutecznie... Szkoda marnować pieniędzy podatników na ich utrzymanie!
Avatar
No ojczyzna polsczyzna / 1 grudnia 2008 o 11:05
0
Cos wspanialego, co napisal autor tego artykulu:

"opowiada żona pobitego Dorota Araucz. - Wybiegłam z domu i zobaczyłam leżącego męża. Ktoś przykrył go już kocem. Był cały zakrwawiony i miał rozbitą głowę. Uderzenia kamieniami były tak silne, że czaszka pękła mu w dwóch miejscach."

A co - ona ma rentgen w oczach ? Widzi faceta i wie w ilu miejscach ma polamana czaske ?
A co lekarze na to ? Bo widze, ze dziennik "był" w szpitalu (w co watpie) i nic sie nie dowiedział ?. Podobnie jak wiekszoac zdjec w dzienniku zrobione sa przez niewiadomo kogo a podpisane że dziennik wschodni albo nawet nazwiskami ich dziennikarzy, ktorych tam nigdy nie było.

"Po dwóch godzinach, korzystając z pomocy świadków, do ich pokoju weszli policjanci. Wsadzili mężczyzn za kratki."

Przeprasza, ale nie rozumiem. Swiadkowie zanieśli ich na rękach tam, czy w lektykach
kratki przynieśli policjanci czy swiadkowie także ze sobą i ich tam wsadzili ?

Męzczyzni mogli trafić za kratki, ale to dopiero po wyroku sadu a nie policjantow czy swiadkow. Policja najwyzej mogla ich zatrzymac i przekazać do dyspozycji prokuratury. Bądz wystapic do sadu z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie, wtedy trafili by "za kratki". Bo jak wynika za kratki trafili w swoim pokoju.

"Nie robili jeszcze dokładnych badań, ale mówią, że może mieć niedosłuch w jednym uchu - dodaje żona" - kto mówi-> policjanci, swiadkowie, czy dziennikarze GS ? Bo zona pomiimo że wzrokiem diagnozuje złamania tu samodzielnie sie tez nie wypowiada.
Cos wspanialego, co napisal autor tego artykulu:

"opowiada żona pobitego Dorota Araucz. - Wybiegłam z domu i zobaczyłam leżącego męża. Ktoś przykrył go już kocem. Był cały zakrwawiony i miał rozbitą głowę. Uderzenia kamieniami były tak silne, że czaszka pękła mu w dwóch miejscach."

A co - ona ma rentgen w oczach ? Widzi faceta i wie w ilu miejscach ma polamana czaske ?
A co lekarze na to ? Bo widze, ze dziennik "był" w szpitalu (w co watpie) i nic sie nie dowiedział ?. Podobnie jak wiekszo... rozwiń