Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

7 marca 2016 r.
8:09

Dyrektor Nałęczowskiego Ośrodka Kultury wybrany

Autor: Zdjęcie autora rs
0 13 A A
Nałęczowski Ośrodek Kultury (fot. Jacek Świerczyński / archiwum)
Nałęczowski Ośrodek Kultury (fot. Jacek Świerczyński / archiwum)

Wyrównana walka toczyła się o stanowisko dyrektora Nałęczowskiego Ośrodka Kultury.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W drugim etapie konkursu znaleźli się: Jadwiga Sawa-Bednarczyk, Dominik Mielko, Patryk Kuś, Krzysztof Kutarski, Janusz Rodak, Paweł Wądołowski, Ewa Rauner - Bułczyńska i Robert Sosik.

W oczach komisji rekrutacyjnej najlepiej wypadła dotychczasowa dyrektor ośrodka Jadwiga Sawa-Bednarczyk oraz nauczyciel muzyki z Niepublicznego Gimnazjum w Puławach Robert Sosik. Oboje uzyskali taką samą ilość punktów. Puławianin przegrał z uwagi na mniejsze doświadczenie.

– Komisja podkreśliła bardzo młody wiek kandydata i wiążące się z tym ryzyko, jednocześnie doceniając jego wartość, określiła, że jest dobrym kandydatem na zastępcę dyrektora – napisali w uzasadnieniu swojej decyzji członkowie komisji rekrutacyjnej. Za tymi ostatnimi słowami nie poszły jednak żadne propozycje ze strony Urzędu Miasta Nałęczów.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 10 marca 2016 o 12:46
0
Ależ kłamiesz :) To, że Ty nie wiesz, że Robert miał umowę to da się zrozumieć, ale żeby Karpiński nie wiedział to jest niemożliwe. Dlatego kłamiesz kolego :)
Avatar
gość / 9 marca 2016 o 20:54
0

aleś się synek nawypowiadał.... straszny z ciebie widzę znawca tematu, musiał ci nieźle ten robercik na odcisk nadepnąć ha ha może miałeś smaka na stanowisko asystenta posła a cię olali??? a może w gazetkach nikt o tobie nie chce pisać i gul skacze??? taki jesteś wszechstronnie poinformowany a boisz się podpisać? Wyraźnie Sosik ci odpisał (choć nie wiem czemu z takim "gościem" chce mu się dyskutować) a to on był stroną w tej sprawie, z czego jasno wynika że jednak kiepskich masz tych informatorów ty gumowe ucho...

Jeśli Karpiński to zły informator, to ja przepraszam. Ale nie znam lepszego w tym temacie

Jeśli Karpiński to zły informator, to ja przepraszam. Ale nie znam lepszego w tym temacie

rozwiń
Avatar
dorotka / 9 marca 2016 o 10:46
0

a ja tam pozdrawiam Sosika. Nie piszę Pana bo jesteś młody, fajny i ładnie śpiewasz:)

No i na pianinie grasz. Wszyscy zazdrośnicy to małomuzykalne pisiory:)

Avatar
dorotka / 9 marca 2016 o 10:41
0

a ja tam pozdrawiam Sosika. Nie piszę Pana bo jesteś młody, fajny i ładnie śpiewasz:)

No i na pianinie grasz. Wszyscy zazdrośnicy to małomuzykalne pisiory:)

Avatar
Gość / 8 marca 2016 o 14:20
0
Mamy urodzaj na nowych dyrektorów instytucji kultury w powiecie puławskim - dziś ogłoszono wyniki konkursu na dyrektora POK Dom Chemika, którym został wybrany Mariusz Płoszaj-Mazurek, dotychczasowy dyrektor podobnej placówki w Kazimierzu Dolnym. Aby patrzeć jak będzie nowy konkurs na szefa kazimierskiego ośrodka kultury. Malkontenci i krytycy Roberta jak i wszyscy zdolni, którzy nie mieli dotąd okazji wykazać się mile widziani na konkursie.
Avatar
Anka / 8 marca 2016 o 09:12
0

A ja znam zupełnie inną wersję i to od najbardziej sprawdzonego informatora z możliwych.  Kopiowanie materiałów i bieganie za Palikotem, czyli wówczas największym wrogiem posła Karpińskiego. A poza tym o jakiej umowie pan mówi, skoro figurował pan jako asystent społeczny posła? Naprawdę myśli pan, że ludzie w Puławach mają krótką pamięć?  W tym Nałęczowie chyba na głowę upadli, albo po prostu za mało o tobie wiedzą. Nazywają pana przecież Robercik gumowe ucho

aleś się synek nawypowiadał.... straszny z ciebie widzę znawca tematu, musiał ci nieźle ten robercik na odcisk nadepnąć ha ha może miałeś smaka na stanowisko asystenta posła a cię olali??? a może w gazetkach nikt o tobie nie chce pisać i gul skacze??? taki jesteś wszechstronnie poinformowany a boisz się podpisać? Wyraźnie Sosik ci odpisał (choć nie wiem czemu z takim "gościem" chce mu się dyskutować) a to on był stroną w tej sprawie, z czego jasno wynika że jednak kiepskich masz tych informatorów ty gumowe ucho...

aleś się synek nawypowiadał.... straszny z ciebie widzę znawca tematu, musiał ci nieźle ten robercik na odcisk nadepnąć ha ha może miałeś smaka na stanowisko asystenta posła a cię olali??? a może w gazetkach nikt o tobie nie chce pisać i gul skacze??? taki jesteś wszechstronnie poinformowany a boisz się podpisać? Wyraźnie Sosik ci odpisał (choć nie wiem czemu z takim "gościem" chce mu się dyskutować) a to on był stroną w tej sprawie, z czego jasno wynika że jednak kiepskich masz tych informatorów ty gumowe ucho...

rozwiń
Avatar
Platformiano Obywatelski / 8 marca 2016 o 01:09
0

Drogi Gościu, chętnie się wypowiem :) Odmówiłem Panu Posłowi Karpińskiemu kiedy zaproponował mi przedłużenie umowy, a nawet stanowisko Dyrektora Jego Biura Poselskiego. Odmówiłem z przyczyn osobistych, również dwukrotnie w ciągu pół roku później, kiedy ponawiał propozycję :) Ostatnią propozycję dostałem w sierpniu 2011 r. w dniu kiedy odebrał nominację na stanowisko Wiceministra MSWiA :) Wtedy byłem już zdecydowany na dzienne studia na kierunku nauczyciel języka angielskiego, a także miałem umowę na współpracę ze Szkołą Podstawową nr 3 w Puławach. Kwestia wyboru drogi zawodowej :) Pozdrawiam i życzę mniej hejtu, a więcej "sprawdzonych informatorów" :) Robert Sosik PS. Drugiemu gościowi dziękuję za miłe słowa pod moim adresem :) Pozdrawiam!

A ja znam zupełnie inną wersję i to od najbardziej sprawdzonego informatora z możliwych.  Kopiowanie materiałów i bieganie za Palikotem, czyli wówczas największym wrogiem posła Karpińskiego. A poza tym o jakiej umowie pan mówi, skoro figurował pan jako asystent społeczny posła? Naprawdę myśli pan, że ludzie w Puławach mają krótką pamięć?  W tym Nałęczowie chyba na głowę upadli, albo po prostu za mało o tobie wiedzą. Nazywają pana przecież Robercik gumowe ucho

A ja znam zupełnie inną wersję i to od najbardziej sprawdzonego informatora z możliwych.  Kopiowanie materiałów i bieganie za Palikotem, czyli wówczas największym wrogiem posła Karpińskiego. A poza tym o jakiej umowie pan mówi, skoro figurował pan jako asystent społeczny posła? Naprawdę myśli pan, że ludzie w Puławach mają krótką pamięć?  W tym Nałęczowie chyba na głowę upadli, albo po prostu za mało o tobie wiedzą. Nazywają pana przecież Robercik gumowe ucho

rozwiń
Avatar
M / 7 marca 2016 o 20:38
0

Panie Robercie, nie warto tu jakiemuś palantowi odpowiadać. Robi Pan wiele dobrego dla całego regionu i rozsławia Puławy. 

Avatar
zośka / 7 marca 2016 o 20:36
0

Cóż p. Sosik chciałby być " wszędzie". A może co niektórzy mają go dosyć? Zwyczajnie " znudził się" ludziom. Czasami wygląda to tak jakby oprócz p. Sosika nie było w Puławach żadnych utalentowanych , młodych osób. Pewnie są tylko nie mają parcia na rozgłos.


Z całą pewnością w Puławach jest dużo utalentowanych osób, tylko z różnych powodów nic nie robią. Więc nie lansują się, bo po prostu nawet gdyby coś w tym kierunku robili to i tak nie mając żadnego dorobku nie mieliby co pokazać. W Puławach nie lubi się ludzi, którzy coś pożytecznego robią, a jeszcze bardziej nie lubi się tych, którzy robią dużo i to nie hałasu wokół siebie tylko mają konkretne zauważane i w Puławach i poza nimi konkretne, wybitne osiągnięcia. Za to jest dużo takich ludzi, którzy nic nie robią, bo nie potrafią, bo im się nie chce, bo są mało zdolni, mało kreatywni, ale z lubością krytykują innych, bo niczego więcej nie potrafią. Więc piszcie sobie co chcecie na Roberta, a jego dokonania i tak same się obronią.


Z całą pewnością w Puławach jest dużo utalentowanych osób, tylko z różnych powodów nic nie robią. Więc nie lansują się, bo po prostu nawet gdyby coś w tym kierunku robili to i tak nie mając żadnego dorobku nie mieliby co pokazać. W Puławach nie lubi się ludzi, którzy coś pożytecznego robią, a jeszcze bardziej nie lubi się tych, którzy robią dużo i to nie hałasu wokół siebie tylko mają konkretne zauważane i w Puławach i poza nimi konkretne, wybitne osiągnięcia. Za to jest dużo takich ludzi, którzy nic nie robią, bo ... rozwiń

Avatar
Gość / 7 marca 2016 o 19:43
0
Cóż p. Sosik chciałby być " wszędzie". A może co niektórzy mają go dosyć? Zwyczajnie " znudził się" ludziom. Czasami wygląda to tak jakby oprócz p. Sosika nie było w Puławach żadnych utalentowanych , młodych osób. Pewnie są tylko nie mają parcia na rozgłos.
Avatar
Gość / 10 marca 2016 o 12:46
0
Ależ kłamiesz :) To, że Ty nie wiesz, że Robert miał umowę to da się zrozumieć, ale żeby Karpiński nie wiedział to jest niemożliwe. Dlatego kłamiesz kolego :)
Avatar
gość / 9 marca 2016 o 20:54
0

aleś się synek nawypowiadał.... straszny z ciebie widzę znawca tematu, musiał ci nieźle ten robercik na odcisk nadepnąć ha ha może miałeś smaka na stanowisko asystenta posła a cię olali??? a może w gazetkach nikt o tobie nie chce pisać i gul skacze??? taki jesteś wszechstronnie poinformowany a boisz się podpisać? Wyraźnie Sosik ci odpisał (choć nie wiem czemu z takim "gościem" chce mu się dyskutować) a to on był stroną w tej sprawie, z czego jasno wynika że jednak kiepskich masz tych informatorów ty gumowe ucho...

Jeśli Karpiński to zły informator, to ja przepraszam. Ale nie znam lepszego w tym temacie

Jeśli Karpiński to zły informator, to ja przepraszam. Ale nie znam lepszego w tym temacie

rozwiń
Avatar
dorotka / 9 marca 2016 o 10:46
0

a ja tam pozdrawiam Sosika. Nie piszę Pana bo jesteś młody, fajny i ładnie śpiewasz:)

No i na pianinie grasz. Wszyscy zazdrośnicy to małomuzykalne pisiory:)

Avatar
dorotka / 9 marca 2016 o 10:41
0

a ja tam pozdrawiam Sosika. Nie piszę Pana bo jesteś młody, fajny i ładnie śpiewasz:)

No i na pianinie grasz. Wszyscy zazdrośnicy to małomuzykalne pisiory:)

Avatar
Gość / 8 marca 2016 o 14:20
0
Mamy urodzaj na nowych dyrektorów instytucji kultury w powiecie puławskim - dziś ogłoszono wyniki konkursu na dyrektora POK Dom Chemika, którym został wybrany Mariusz Płoszaj-Mazurek, dotychczasowy dyrektor podobnej placówki w Kazimierzu Dolnym. Aby patrzeć jak będzie nowy konkurs na szefa kazimierskiego ośrodka kultury. Malkontenci i krytycy Roberta jak i wszyscy zdolni, którzy nie mieli dotąd okazji wykazać się mile widziani na konkursie.
Avatar
Anka / 8 marca 2016 o 09:12
0

A ja znam zupełnie inną wersję i to od najbardziej sprawdzonego informatora z możliwych.  Kopiowanie materiałów i bieganie za Palikotem, czyli wówczas największym wrogiem posła Karpińskiego. A poza tym o jakiej umowie pan mówi, skoro figurował pan jako asystent społeczny posła? Naprawdę myśli pan, że ludzie w Puławach mają krótką pamięć?  W tym Nałęczowie chyba na głowę upadli, albo po prostu za mało o tobie wiedzą. Nazywają pana przecież Robercik gumowe ucho

aleś się synek nawypowiadał.... straszny z ciebie widzę znawca tematu, musiał ci nieźle ten robercik na odcisk nadepnąć ha ha może miałeś smaka na stanowisko asystenta posła a cię olali??? a może w gazetkach nikt o tobie nie chce pisać i gul skacze??? taki jesteś wszechstronnie poinformowany a boisz się podpisać? Wyraźnie Sosik ci odpisał (choć nie wiem czemu z takim "gościem" chce mu się dyskutować) a to on był stroną w tej sprawie, z czego jasno wynika że jednak kiepskich masz tych informatorów ty gumowe ucho...

aleś się synek nawypowiadał.... straszny z ciebie widzę znawca tematu, musiał ci nieźle ten robercik na odcisk nadepnąć ha ha może miałeś smaka na stanowisko asystenta posła a cię olali??? a może w gazetkach nikt o tobie nie chce pisać i gul skacze??? taki jesteś wszechstronnie poinformowany a boisz się podpisać? Wyraźnie Sosik ci odpisał (choć nie wiem czemu z takim "gościem" chce mu się dyskutować) a to on był stroną w tej sprawie, z czego jasno wynika że jednak kiepskich masz tych informatorów ty gumowe ucho...

rozwiń
Avatar
Platformiano Obywatelski / 8 marca 2016 o 01:09
0

Drogi Gościu, chętnie się wypowiem :) Odmówiłem Panu Posłowi Karpińskiemu kiedy zaproponował mi przedłużenie umowy, a nawet stanowisko Dyrektora Jego Biura Poselskiego. Odmówiłem z przyczyn osobistych, również dwukrotnie w ciągu pół roku później, kiedy ponawiał propozycję :) Ostatnią propozycję dostałem w sierpniu 2011 r. w dniu kiedy odebrał nominację na stanowisko Wiceministra MSWiA :) Wtedy byłem już zdecydowany na dzienne studia na kierunku nauczyciel języka angielskiego, a także miałem umowę na współpracę ze Szkołą Podstawową nr 3 w Puławach. Kwestia wyboru drogi zawodowej :) Pozdrawiam i życzę mniej hejtu, a więcej "sprawdzonych informatorów" :) Robert Sosik PS. Drugiemu gościowi dziękuję za miłe słowa pod moim adresem :) Pozdrawiam!

A ja znam zupełnie inną wersję i to od najbardziej sprawdzonego informatora z możliwych.  Kopiowanie materiałów i bieganie za Palikotem, czyli wówczas największym wrogiem posła Karpińskiego. A poza tym o jakiej umowie pan mówi, skoro figurował pan jako asystent społeczny posła? Naprawdę myśli pan, że ludzie w Puławach mają krótką pamięć?  W tym Nałęczowie chyba na głowę upadli, albo po prostu za mało o tobie wiedzą. Nazywają pana przecież Robercik gumowe ucho

A ja znam zupełnie inną wersję i to od najbardziej sprawdzonego informatora z możliwych.  Kopiowanie materiałów i bieganie za Palikotem, czyli wówczas największym wrogiem posła Karpińskiego. A poza tym o jakiej umowie pan mówi, skoro figurował pan jako asystent społeczny posła? Naprawdę myśli pan, że ludzie w Puławach mają krótką pamięć?  W tym Nałęczowie chyba na głowę upadli, albo po prostu za mało o tobie wiedzą. Nazywają pana przecież Robercik gumowe ucho

rozwiń
Avatar
M / 7 marca 2016 o 20:38
0

Panie Robercie, nie warto tu jakiemuś palantowi odpowiadać. Robi Pan wiele dobrego dla całego regionu i rozsławia Puławy. 

Avatar
zośka / 7 marca 2016 o 20:36
0

Cóż p. Sosik chciałby być " wszędzie". A może co niektórzy mają go dosyć? Zwyczajnie " znudził się" ludziom. Czasami wygląda to tak jakby oprócz p. Sosika nie było w Puławach żadnych utalentowanych , młodych osób. Pewnie są tylko nie mają parcia na rozgłos.


Z całą pewnością w Puławach jest dużo utalentowanych osób, tylko z różnych powodów nic nie robią. Więc nie lansują się, bo po prostu nawet gdyby coś w tym kierunku robili to i tak nie mając żadnego dorobku nie mieliby co pokazać. W Puławach nie lubi się ludzi, którzy coś pożytecznego robią, a jeszcze bardziej nie lubi się tych, którzy robią dużo i to nie hałasu wokół siebie tylko mają konkretne zauważane i w Puławach i poza nimi konkretne, wybitne osiągnięcia. Za to jest dużo takich ludzi, którzy nic nie robią, bo nie potrafią, bo im się nie chce, bo są mało zdolni, mało kreatywni, ale z lubością krytykują innych, bo niczego więcej nie potrafią. Więc piszcie sobie co chcecie na Roberta, a jego dokonania i tak same się obronią.


Z całą pewnością w Puławach jest dużo utalentowanych osób, tylko z różnych powodów nic nie robią. Więc nie lansują się, bo po prostu nawet gdyby coś w tym kierunku robili to i tak nie mając żadnego dorobku nie mieliby co pokazać. W Puławach nie lubi się ludzi, którzy coś pożytecznego robią, a jeszcze bardziej nie lubi się tych, którzy robią dużo i to nie hałasu wokół siebie tylko mają konkretne zauważane i w Puławach i poza nimi konkretne, wybitne osiągnięcia. Za to jest dużo takich ludzi, którzy nic nie robią, bo ... rozwiń

Avatar
Gość / 7 marca 2016 o 19:43
0
Cóż p. Sosik chciałby być " wszędzie". A może co niektórzy mają go dosyć? Zwyczajnie " znudził się" ludziom. Czasami wygląda to tak jakby oprócz p. Sosika nie było w Puławach żadnych utalentowanych , młodych osób. Pewnie są tylko nie mają parcia na rozgłos.
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce. Są wiaty, będzie biurowiec
Tylko u nas

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce. Są wiaty, będzie biurowiec 0 0

Na terenie Lubelskiego Rynku Hurtowego ma powstać Centrum Obsługi Rolnictwa. – Chcemy sprowadzić do Elizówki jak najwięcej instytucji związanych z rolnictwem – zapowiada prezes największej rolno-spożywczej giełdy w regionie.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018 0 0

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 20 10

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 14 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 5

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego 0 3

W poniedziałek zacznie się kolejny etap przebudowy sieci gazowej w rejonie powstającej drogi, która pobiegnie od Kunickiego do Wrotkowskiej.

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim 496 45

Przy dźwiękach syren i okrzykach wściekłych rolników przemawiał w niedzielę w Kraśniku premier Mateusz Morawiecki. Uroczystość odsłonięcia pomnika smoleńskiego zamieniła się w antyrządowy protest przeciwko niskim cenom malin, agrestu, porzeczek i wiśni.

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018!
film

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018! 2 0

MUNDIAL 2018 Trójkolorowi wygrali w finale z Chorwacją 4:2 po kapitalnym spotkaniu na moskiewskich Łużnikach i zdobyli drugi w historii Puchar Świata. To ogromny sukces dla selekcjonera Didiera Deschampsa, który zdobył to trofeum zarówno jako piłkarz jak i trener

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków 8 0

Lubelscy policjanci szukają świadków dwóch wypadków drogowych, do których doszło na początku lipca.

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika
film

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika 18 10

Co znajdowało się na niewielkim wzgórzu zalanym podczas budowy Zalewu Zemborzyckiego?

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery 3 0

W piątkowe południe dyżurny łukowskiej komendy policji otrzymał telefoniczną informację o młodym mężczyźnie, którego zachowanie wskazywało, że chce ukraść rower. Zawiadamiający opisując jego wygląd, informował dyżurnego o trasie ucieczki młodzieńca.

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje 19 9

Rozpoczęła się przebudowa drogi Krężnica Jara - Strzeszkowice w powiecie lubelskim. To jedna z dwóch inwestycji, realizowanych przez samorząd powiatowy w ramach megaprojektu drogowego, w którym biorą udział także pozostałe powiaty ziemskie województwa lubelskiego.

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program]
16 lipca 2018, 17:30

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program] 2 1

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek w podróż po Lubelszczyźnie wyrusza Festiwal "Śladami Singera". W tym roku artyści zawitają do 12 miast i miejscowości. – Chcemy bawić, zachwycać, ale też skłaniać do refleksji – mówią organizatorzy. Słowo-klucz to pamięć lokalna.

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]
film

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] 6 4

W ostatnim meczu mistrzostw świata w Rosji Francja gra na Łużnikach z Moskwie z Chorwacją. Czy powtórzy wynik sprzed 20 lat, czy po raz pierwszy złoto zdobędzie zespół z Bałkanów?

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!