Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

20 września 2010 r.
17:17
Edytuj ten wpis

Groźny upadek motocyklisty szalejącego po obwodnicy Puław (wideo)

0 77 A A

Popisy jazdy na jednym kole skończyły się groźnym upadkiem. Filmik pokazujący kraksę motocyklisty pojawił się na portalu Youtube.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Film zatytułowany "Moja pierwsza dwunastka" został umieszczony na portalu Youtube zaledwie kilka dni temu. Nie wiadomo kiedy został nakręcony. Wiadomo tylko tyle, że akcja rozgrywa się w pobliżu nowego mostu na Wiśle w Puławach. Motocykliści jadą obwodnicą Puław od strony Zakładów Azotowych.

Kamera znajduje się na jednym motocyklu i filmuje motocyklistę jadącego obok. W pewnym momencie motocyklista stawia maszynę na koło. Jedzie tak przez chwilę, po czym motocykl staje całkowicie pionowo, zaczyna się kołysać i mężczyzna upada na bok.

Nie wiadomo, czy kierującemu stało się coś poważnego, bo chwilę później filmik się kończy. Na pewno jednak upadek był bolesny, bo motocykl jechał ze sporą prędkością.


Komentarze 77

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
twoja stara / 29 września 2010 o 10:22
0
[quote name='normalny motocyklista' date='23 wrzesień 2010 - 11:36 ' timestamp='1285234586' post='351538']
[...] Motocykl stał się popularnym środkiem lokomocji dostępnym praktycznie dla każdego. Aktualnie nie trzeba dysponować nie wiadomo jaką gotówką, żeby kupić pierwszego lepszego japońca. Dlatego na ulicach pojawiła się masa ludzi, którzy z motocyklizmem nie mają nic wspólnego, ale motocykla używają.
[/quote]

No w końcu. Krótko i na temat.
[quote name='normalny motocyklista' date='23 wrzesień 2010 - 11:36 ' timestamp='1285234586' post='351538']
[...] Motocykl stał się popularnym środkiem lokomocji dostępnym praktycznie dla każdego. Aktualnie nie trzeba dysponować nie wiadomo jaką gotówką, żeby kupić pierwszego lepszego japońca. Dlatego na ulicach pojawiła się masa ludzi, którzy z motocyklizmem nie mają nic wspólnego, ale motocykla używają.
[/quote]

No w końcu. Krótko i na temat. rozwiń
Avatar
TO JA / 25 września 2010 o 18:25
0
NIC MU SIĘ NIE STAŁO,ZNISZCZONE SPODNIE I DEKIEL SILNIKA,OT CO,K...WA WIELKA AFERA NA CAŁE MIASTO.

I DODAM,ŻE PRAWDZIWI FACECI JEŻDŻĄ NA MOTOCYKLACH RESZTA TO BABY.
Avatar
jAGA / 24 września 2010 o 13:15
0
[quote name='gosc' date='24 wrzesień 2010 - 12:00 ' timestamp='1285322447' post='351968']
A gdzie się ćwiczy, idiotko?
Na ulicy jak ten baran na motorze?

Ja też go pozdrawiam, niech następnym razem wywali się na Ciebie
[/quote]
IDIOTO do rajdów nie ćwiczy się na torze jazdy tak czy inaczej bęcwale jeden !Chyba ze takie lubelskie kmiotki co to myślą, że skocza kilka razy na tor NOTA BENE przeznaczony do kartingu a nie imprez samochodowych :D:D:D:D:D:D, i już cwaniakują jakie z nich nie loeby czy inne takie, śmiech na sali ! . A ten tekst ostatni- nie życz nikomu i tak dalej..ale mam nadzieje ze to co komus życzsz wróci do Ciebie .
[quote name='gosc' date='24 wrzesień 2010 - 12:00 ' timestamp='1285322447' post='351968']
A gdzie się ćwiczy, idiotko?
Na ulicy jak ten baran na motorze?

Ja też go pozdrawiam, niech następnym razem wywali się na Ciebie
[/quote]
IDIOTO do rajdów nie ćwiczy się na torze jazdy tak czy inaczej bęcwale jeden !Chyba ze takie lubelskie kmiotki co to myślą, że skocza kilka razy na tor NOTA BENE przeznaczony do kartingurozwiń
Avatar
gosc / 24 września 2010 o 12:00
0
[quote name='jaAGA' date='24 wrzesień 2010 - 09:30 ' timestamp='1285313458' post='351877']
A TY się może naucz że RAJD samochodowy nie odbywa się na TORZE! Na torze odbywa się WYŚCIG baranie jeden , ZNAFFCO z bożej łaski :D:D:D Co? pojechałeś jakąś rozwalającą się CORSĄ na jakiś Mini Maxik i już wielkiego rajdowca zgrywasz?? A motocyklista sie wywalił no i co z tego ? wielkie macyje Pozdrawiam i powrotu do stanu używalności
[/quote]
A gdzie się ćwiczy, idiotko?
Na ulicy jak ten baran na motorze?

Ja też go pozdrawiam, niech następnym razem wywali się na Ciebie
[quote name='jaAGA' date='24 wrzesień 2010 - 09:30 ' timestamp='1285313458' post='351877']
A TY się może naucz że RAJD samochodowy nie odbywa się na TORZE! Na torze odbywa się WYŚCIG baranie jeden , ZNAFFCO z bożej łaski :D:D:D Co? pojechałeś jakąś rozwalającą się CORSĄ na jakiś Mini Maxik i już wielkiego rajdowca zgrywasz?? A motocyklista sie wywalił no i co z tego ? wielkie macyje Pozdrawiam i powrotu do stanu używalności
[/quote]
A gdzie się ćwiczy, idiotko?
Na ulicy jak ten ... rozwiń
Avatar
jaAGA / 24 września 2010 o 09:30
0
[quote name='anonim' date='23 wrzesień 2010 - 23:04 ' timestamp='1285275863' post='351800']
Skąd wiesz, że nie robię nic szalonego? Można szaleć nie zagrażając innym. Tak się składa, że startuję w rajdach samochodowych. Jedź na tor, wyszalejesz się do woli i przy okazji nauczysz się, że ani samochód ani motor nie jest zabawką.

Jesteś tak ograniczona, że nie możesz tego pojąć to jeszcze raz powtarzam: nie przestrzeganie prawa przez innych nie usprawiedliwia Twojego nieprzestrzegania prawa.
[/quote]

A TY się może naucz że RAJD samochodowy nie odbywa się na TORZE! Na torze odbywa się WYŚCIG baranie jeden , ZNAFFCO z bożej łaski :D:D:D Co? pojechałeś jakąś rozwalającą się CORSĄ na jakiś Mini Maxik i już wielkiego rajdowca zgrywasz?? A motocyklista sie wywalił no i co z tego ? wielkie macyje Pozdrawiam i powrotu do stanu używalności
[quote name='anonim' date='23 wrzesień 2010 - 23:04 ' timestamp='1285275863' post='351800']
Skąd wiesz, że nie robię nic szalonego? Można szaleć nie zagrażając innym. Tak się składa, że startuję w rajdach samochodowych. Jedź na tor, wyszalejesz się do woli i przy okazji nauczysz się, że ani samochód ani motor nie jest zabawką.

Jesteś tak ograniczona, że nie możesz tego pojąć to jeszcze raz powtarzam: nie przestrzeganie prawa przez innych nie usprawiedliwia Twojego nieprzestrzegania prawa.rozwiń
Avatar
Mądry;) / 24 września 2010 o 00:15
0
http://demotywatory.pl/2073077/Brak-rozsadku

Tyle w temacie.
Avatar
anonim / 23 września 2010 o 23:04
0
[quote name='listopadowa' date='23 wrzesień 2010 - 13:28 ' timestamp='1285241303' post='351578']
Ty jeździsz zawsze 90 km/h w niezabudowanym i 50 km/h w zabudowanym?? Gratuluję. Nie chodzi mi o to, że stać na moto.... tylko nie stac na spontaniczność... na zrobienie czegoś nieszablonowego.... może i głupiego ale czegoś co odrobinę podniesie poziom adrenaliny we krwi. Na to nie stać komentującyh. Nie stac ich na zrobienie czegoś szalonego... dlatego są sfrustrowani i zazdroszczą innym:)
[/quote]
Skąd wiesz, że nie robię nic szalonego? Można szaleć nie zagrażając innym. Tak się składa, że startuję w rajdach samochodowych. Jedź na tor, wyszalejesz się do woli i przy okazji nauczysz się, że ani samochód ani motor nie jest zabawką.

Jesteś tak ograniczona, że nie możesz tego pojąć to jeszcze raz powtarzam: nie przestrzeganie prawa przez innych nie usprawiedliwia Twojego nieprzestrzegania prawa.
[quote name='listopadowa' date='23 wrzesień 2010 - 13:28 ' timestamp='1285241303' post='351578']
Ty jeździsz zawsze 90 km/h w niezabudowanym i 50 km/h w zabudowanym?? Gratuluję. Nie chodzi mi o to, że stać na moto.... tylko nie stac na spontaniczność... na zrobienie czegoś nieszablonowego.... może i głupiego ale czegoś co odrobinę podniesie poziom adrenaliny we krwi. Na to nie stać komentującyh. Nie stac ich na zrobienie czegoś szalonego... dlatego są sfrustrowani i zazdroszczą innym:)
[/quote]
rozwiń
Avatar
JAga / 23 września 2010 o 14:09
0
[quote name='rafał' date='20 wrzesień 2010 - 18:22 ' timestamp='1284999748' post='350243']
Jechałem trasą Lublin-Łęczna ok 70km/h w terenie zabudowanym.

ooo to się popisałeś ..w terenie zabudowanym jest 50 km/h wieśniaku jeden . Przyganiał kocioł garnkowi !i nie chwal się tym swoim evo srewo- z 95 roku używka pewnie jakaś z padającą turbiną ,hahaha. Zeby nie było, nie bronie motocyklistów- w ogóle mnie ten temat nie emocjonuje ..
Avatar
awo / 23 września 2010 o 13:33
0
[quote name='listopadowa' date='23 wrzesień 2010 - 13:28 ' timestamp='1285241303' post='351578']
Ty jeździsz zawsze 90 km/h w niezabudowanym i 50 km/h w zabudowanym?? Gratuluję. Nie chodzi mi o to, że stać na moto.... tylko nie stac na spontaniczność... na zrobienie czegoś nieszablonowego.... może i głupiego ale czegoś co odrobinę podniesie poziom adrenaliny we krwi. Na to nie stać komentującyh. Nie stac ich na zrobienie czegoś szalonego... dlatego są sfrustrowani i zazdroszczą innym:)
[/quote]

A jedyne do czego są zdolni to pokazywanie odwagi za klawiaturą komputera.... siedząc w domoym zaciszu i mając gwarancję anonimowości. Bohaterzy....
[quote name='listopadowa' date='23 wrzesień 2010 - 13:28 ' timestamp='1285241303' post='351578']
Ty jeździsz zawsze 90 km/h w niezabudowanym i 50 km/h w zabudowanym?? Gratuluję. Nie chodzi mi o to, że stać na moto.... tylko nie stac na spontaniczność... na zrobienie czegoś nieszablonowego.... może i głupiego ale czegoś co odrobinę podniesie poziom adrenaliny we krwi. Na to nie stać komentującyh. Nie stac ich na zrobienie czegoś szalonego... dlatego są sfrustrowani i zazdroszczą innym:)
[/quote]
rozwiń
Avatar
kol / 23 września 2010 o 13:31
0
[quote name='rafał' date='20 wrzesień 2010 - 18:22 ' timestamp='1284999748' post='350243']
Mam pytanie do motocyklistów..czy jazda na jednym kole na drodze publicznej w takim stroju tj. bluza z kapturem, jeansy i jakieś chodaki, bo nawet nie można tego nazwać "adidasami" to wg was normalne?? Do tego jadą obok niego dwa inne motocykle z trzema osobami i widać zwyczajne przyzwolenie wśród was na takie deb***IZMY. Sami później macie pretensje, że jesteście postrzegani tak, a nie inaczej. Czy nie potraficie eliminować z waszego grona takich IDIOTÓW jak ta czwórka?

Podam przykład z dzisiaj, z południa. Sam uwielbiam prędkość, adrenalinę i te sprawy, bo jeżdżę EVO i ilość KM w moim samochodzie można by podzielić na 5 zwykłych samochodów. Ale nie toleruję idiotów, którzy starają się popisywać w taki sposób, lub stwarzają zagrożenie na drodze.
Jechałem trasą Lublin-Łęczna ok 70km/h w terenie zabudowanym. Nagle z naprzeciwka wyskoczył zza kilku samochodów jakiś wariat w czarnym BMW wyprzedzając na raz 4 samochody i zmuszając mnie do nagłego zatrzymania się na swoim pasie (niestety nie było gdzie uciec). Przepuszczając wszystkie samochody zawróciłem i nie miałem problemu, żeby go dopaść. Zablokowałem oba pasy i gość dostał 3 sztuki. Dwie na dzień dobry i jedną za to że zapytał o co mi chodzi. Skończyło by się gorzej gdyby nie kursant i instruktor z łęczyńskiej L-ki (pozdrawiam).

No i gdzie się podziała wasza kultura? Przejechałem EVO już tyle km i widzę coraz większe chamstwo motocyklistów. Wiadomo, że nawet w swojej puszce nie mam polotu z większością moto i zjeżdżam kiedy tylko mogę i ile tylko mogę, choć nieraz nie patrzycie na przejścia, podwójne ciągłe zakręty i inne niebezpieczne miejsca i wyprzedzacie. Coraz rzadziej pojawia się "dziękuję", mignięcie, machnięcie ręką, nogą, czy cokolwiek.

Może mi ktoś tę sytuację jakoś wyjaśnić?

Pozdrawiam wszystkich normalnych motocyklistów choć jest ich naprawdę niewielu.
[/quote]

Nie masz o tym zielonego pojęcia. Ale wiedz, że kompletnie nic mu się nie stało! Słyszałeś o zbroi? Wiesz co miał pod ubraniem? Jak był przygotowany? Nie wiesz... chrzanisz głupoty opierając się na jakichś pozorach. Nie znasz się
[quote name='rafał' date='20 wrzesień 2010 - 18:22 ' timestamp='1284999748' post='350243']
Mam pytanie do motocyklistów..czy jazda na jednym kole na drodze publicznej w takim stroju tj. bluza z kapturem, jeansy i jakieś chodaki, bo nawet nie można tego nazwać "adidasami" to wg was normalne?? Do tego jadą obok niego dwa inne motocykle z trzema osobami i widać zwyczajne przyzwolenie wśród was na takie deb***IZMY. Sami później macie pretensje, że jesteście postrzegani tak, a nie inaczej. Czy nie p... rozwiń
Avatar
twoja stara / 29 września 2010 o 10:22
0
[quote name='normalny motocyklista' date='23 wrzesień 2010 - 11:36 ' timestamp='1285234586' post='351538']
[...] Motocykl stał się popularnym środkiem lokomocji dostępnym praktycznie dla każdego. Aktualnie nie trzeba dysponować nie wiadomo jaką gotówką, żeby kupić pierwszego lepszego japońca. Dlatego na ulicach pojawiła się masa ludzi, którzy z motocyklizmem nie mają nic wspólnego, ale motocykla używają.
[/quote]

No w końcu. Krótko i na temat.
[quote name='normalny motocyklista' date='23 wrzesień 2010 - 11:36 ' timestamp='1285234586' post='351538']
[...] Motocykl stał się popularnym środkiem lokomocji dostępnym praktycznie dla każdego. Aktualnie nie trzeba dysponować nie wiadomo jaką gotówką, żeby kupić pierwszego lepszego japońca. Dlatego na ulicach pojawiła się masa ludzi, którzy z motocyklizmem nie mają nic wspólnego, ale motocykla używają.
[/quote]

No w końcu. Krótko i na temat. rozwiń
Avatar
TO JA / 25 września 2010 o 18:25
0
NIC MU SIĘ NIE STAŁO,ZNISZCZONE SPODNIE I DEKIEL SILNIKA,OT CO,K...WA WIELKA AFERA NA CAŁE MIASTO.

I DODAM,ŻE PRAWDZIWI FACECI JEŻDŻĄ NA MOTOCYKLACH RESZTA TO BABY.
Avatar
jAGA / 24 września 2010 o 13:15
0
[quote name='gosc' date='24 wrzesień 2010 - 12:00 ' timestamp='1285322447' post='351968']
A gdzie się ćwiczy, idiotko?
Na ulicy jak ten baran na motorze?

Ja też go pozdrawiam, niech następnym razem wywali się na Ciebie
[/quote]
IDIOTO do rajdów nie ćwiczy się na torze jazdy tak czy inaczej bęcwale jeden !Chyba ze takie lubelskie kmiotki co to myślą, że skocza kilka razy na tor NOTA BENE przeznaczony do kartingu a nie imprez samochodowych :D:D:D:D:D:D, i już cwaniakują jakie z nich nie loeby czy inne takie, śmiech na sali ! . A ten tekst ostatni- nie życz nikomu i tak dalej..ale mam nadzieje ze to co komus życzsz wróci do Ciebie .
[quote name='gosc' date='24 wrzesień 2010 - 12:00 ' timestamp='1285322447' post='351968']
A gdzie się ćwiczy, idiotko?
Na ulicy jak ten baran na motorze?

Ja też go pozdrawiam, niech następnym razem wywali się na Ciebie
[/quote]
IDIOTO do rajdów nie ćwiczy się na torze jazdy tak czy inaczej bęcwale jeden !Chyba ze takie lubelskie kmiotki co to myślą, że skocza kilka razy na tor NOTA BENE przeznaczony do kartingurozwiń
Avatar
gosc / 24 września 2010 o 12:00
0
[quote name='jaAGA' date='24 wrzesień 2010 - 09:30 ' timestamp='1285313458' post='351877']
A TY się może naucz że RAJD samochodowy nie odbywa się na TORZE! Na torze odbywa się WYŚCIG baranie jeden , ZNAFFCO z bożej łaski :D:D:D Co? pojechałeś jakąś rozwalającą się CORSĄ na jakiś Mini Maxik i już wielkiego rajdowca zgrywasz?? A motocyklista sie wywalił no i co z tego ? wielkie macyje Pozdrawiam i powrotu do stanu używalności
[/quote]
A gdzie się ćwiczy, idiotko?
Na ulicy jak ten baran na motorze?

Ja też go pozdrawiam, niech następnym razem wywali się na Ciebie
[quote name='jaAGA' date='24 wrzesień 2010 - 09:30 ' timestamp='1285313458' post='351877']
A TY się może naucz że RAJD samochodowy nie odbywa się na TORZE! Na torze odbywa się WYŚCIG baranie jeden , ZNAFFCO z bożej łaski :D:D:D Co? pojechałeś jakąś rozwalającą się CORSĄ na jakiś Mini Maxik i już wielkiego rajdowca zgrywasz?? A motocyklista sie wywalił no i co z tego ? wielkie macyje Pozdrawiam i powrotu do stanu używalności
[/quote]
A gdzie się ćwiczy, idiotko?
Na ulicy jak ten ... rozwiń
Avatar
jaAGA / 24 września 2010 o 09:30
0
[quote name='anonim' date='23 wrzesień 2010 - 23:04 ' timestamp='1285275863' post='351800']
Skąd wiesz, że nie robię nic szalonego? Można szaleć nie zagrażając innym. Tak się składa, że startuję w rajdach samochodowych. Jedź na tor, wyszalejesz się do woli i przy okazji nauczysz się, że ani samochód ani motor nie jest zabawką.

Jesteś tak ograniczona, że nie możesz tego pojąć to jeszcze raz powtarzam: nie przestrzeganie prawa przez innych nie usprawiedliwia Twojego nieprzestrzegania prawa.
[/quote]

A TY się może naucz że RAJD samochodowy nie odbywa się na TORZE! Na torze odbywa się WYŚCIG baranie jeden , ZNAFFCO z bożej łaski :D:D:D Co? pojechałeś jakąś rozwalającą się CORSĄ na jakiś Mini Maxik i już wielkiego rajdowca zgrywasz?? A motocyklista sie wywalił no i co z tego ? wielkie macyje Pozdrawiam i powrotu do stanu używalności
[quote name='anonim' date='23 wrzesień 2010 - 23:04 ' timestamp='1285275863' post='351800']
Skąd wiesz, że nie robię nic szalonego? Można szaleć nie zagrażając innym. Tak się składa, że startuję w rajdach samochodowych. Jedź na tor, wyszalejesz się do woli i przy okazji nauczysz się, że ani samochód ani motor nie jest zabawką.

Jesteś tak ograniczona, że nie możesz tego pojąć to jeszcze raz powtarzam: nie przestrzeganie prawa przez innych nie usprawiedliwia Twojego nieprzestrzegania prawa.rozwiń
Avatar
Mądry;) / 24 września 2010 o 00:15
0
http://demotywatory.pl/2073077/Brak-rozsadku

Tyle w temacie.
Avatar
anonim / 23 września 2010 o 23:04
0
[quote name='listopadowa' date='23 wrzesień 2010 - 13:28 ' timestamp='1285241303' post='351578']
Ty jeździsz zawsze 90 km/h w niezabudowanym i 50 km/h w zabudowanym?? Gratuluję. Nie chodzi mi o to, że stać na moto.... tylko nie stac na spontaniczność... na zrobienie czegoś nieszablonowego.... może i głupiego ale czegoś co odrobinę podniesie poziom adrenaliny we krwi. Na to nie stać komentującyh. Nie stac ich na zrobienie czegoś szalonego... dlatego są sfrustrowani i zazdroszczą innym:)
[/quote]
Skąd wiesz, że nie robię nic szalonego? Można szaleć nie zagrażając innym. Tak się składa, że startuję w rajdach samochodowych. Jedź na tor, wyszalejesz się do woli i przy okazji nauczysz się, że ani samochód ani motor nie jest zabawką.

Jesteś tak ograniczona, że nie możesz tego pojąć to jeszcze raz powtarzam: nie przestrzeganie prawa przez innych nie usprawiedliwia Twojego nieprzestrzegania prawa.
[quote name='listopadowa' date='23 wrzesień 2010 - 13:28 ' timestamp='1285241303' post='351578']
Ty jeździsz zawsze 90 km/h w niezabudowanym i 50 km/h w zabudowanym?? Gratuluję. Nie chodzi mi o to, że stać na moto.... tylko nie stac na spontaniczność... na zrobienie czegoś nieszablonowego.... może i głupiego ale czegoś co odrobinę podniesie poziom adrenaliny we krwi. Na to nie stać komentującyh. Nie stac ich na zrobienie czegoś szalonego... dlatego są sfrustrowani i zazdroszczą innym:)
[/quote]
rozwiń
Avatar
JAga / 23 września 2010 o 14:09
0
[quote name='rafał' date='20 wrzesień 2010 - 18:22 ' timestamp='1284999748' post='350243']
Jechałem trasą Lublin-Łęczna ok 70km/h w terenie zabudowanym.

ooo to się popisałeś ..w terenie zabudowanym jest 50 km/h wieśniaku jeden . Przyganiał kocioł garnkowi !i nie chwal się tym swoim evo srewo- z 95 roku używka pewnie jakaś z padającą turbiną ,hahaha. Zeby nie było, nie bronie motocyklistów- w ogóle mnie ten temat nie emocjonuje ..
Avatar
awo / 23 września 2010 o 13:33
0
[quote name='listopadowa' date='23 wrzesień 2010 - 13:28 ' timestamp='1285241303' post='351578']
Ty jeździsz zawsze 90 km/h w niezabudowanym i 50 km/h w zabudowanym?? Gratuluję. Nie chodzi mi o to, że stać na moto.... tylko nie stac na spontaniczność... na zrobienie czegoś nieszablonowego.... może i głupiego ale czegoś co odrobinę podniesie poziom adrenaliny we krwi. Na to nie stać komentującyh. Nie stac ich na zrobienie czegoś szalonego... dlatego są sfrustrowani i zazdroszczą innym:)
[/quote]

A jedyne do czego są zdolni to pokazywanie odwagi za klawiaturą komputera.... siedząc w domoym zaciszu i mając gwarancję anonimowości. Bohaterzy....
[quote name='listopadowa' date='23 wrzesień 2010 - 13:28 ' timestamp='1285241303' post='351578']
Ty jeździsz zawsze 90 km/h w niezabudowanym i 50 km/h w zabudowanym?? Gratuluję. Nie chodzi mi o to, że stać na moto.... tylko nie stac na spontaniczność... na zrobienie czegoś nieszablonowego.... może i głupiego ale czegoś co odrobinę podniesie poziom adrenaliny we krwi. Na to nie stać komentującyh. Nie stac ich na zrobienie czegoś szalonego... dlatego są sfrustrowani i zazdroszczą innym:)
[/quote]
rozwiń
Avatar
kol / 23 września 2010 o 13:31
0
[quote name='rafał' date='20 wrzesień 2010 - 18:22 ' timestamp='1284999748' post='350243']
Mam pytanie do motocyklistów..czy jazda na jednym kole na drodze publicznej w takim stroju tj. bluza z kapturem, jeansy i jakieś chodaki, bo nawet nie można tego nazwać "adidasami" to wg was normalne?? Do tego jadą obok niego dwa inne motocykle z trzema osobami i widać zwyczajne przyzwolenie wśród was na takie deb***IZMY. Sami później macie pretensje, że jesteście postrzegani tak, a nie inaczej. Czy nie potraficie eliminować z waszego grona takich IDIOTÓW jak ta czwórka?

Podam przykład z dzisiaj, z południa. Sam uwielbiam prędkość, adrenalinę i te sprawy, bo jeżdżę EVO i ilość KM w moim samochodzie można by podzielić na 5 zwykłych samochodów. Ale nie toleruję idiotów, którzy starają się popisywać w taki sposób, lub stwarzają zagrożenie na drodze.
Jechałem trasą Lublin-Łęczna ok 70km/h w terenie zabudowanym. Nagle z naprzeciwka wyskoczył zza kilku samochodów jakiś wariat w czarnym BMW wyprzedzając na raz 4 samochody i zmuszając mnie do nagłego zatrzymania się na swoim pasie (niestety nie było gdzie uciec). Przepuszczając wszystkie samochody zawróciłem i nie miałem problemu, żeby go dopaść. Zablokowałem oba pasy i gość dostał 3 sztuki. Dwie na dzień dobry i jedną za to że zapytał o co mi chodzi. Skończyło by się gorzej gdyby nie kursant i instruktor z łęczyńskiej L-ki (pozdrawiam).

No i gdzie się podziała wasza kultura? Przejechałem EVO już tyle km i widzę coraz większe chamstwo motocyklistów. Wiadomo, że nawet w swojej puszce nie mam polotu z większością moto i zjeżdżam kiedy tylko mogę i ile tylko mogę, choć nieraz nie patrzycie na przejścia, podwójne ciągłe zakręty i inne niebezpieczne miejsca i wyprzedzacie. Coraz rzadziej pojawia się "dziękuję", mignięcie, machnięcie ręką, nogą, czy cokolwiek.

Może mi ktoś tę sytuację jakoś wyjaśnić?

Pozdrawiam wszystkich normalnych motocyklistów choć jest ich naprawdę niewielu.
[/quote]

Nie masz o tym zielonego pojęcia. Ale wiedz, że kompletnie nic mu się nie stało! Słyszałeś o zbroi? Wiesz co miał pod ubraniem? Jak był przygotowany? Nie wiesz... chrzanisz głupoty opierając się na jakichś pozorach. Nie znasz się
[quote name='rafał' date='20 wrzesień 2010 - 18:22 ' timestamp='1284999748' post='350243']
Mam pytanie do motocyklistów..czy jazda na jednym kole na drodze publicznej w takim stroju tj. bluza z kapturem, jeansy i jakieś chodaki, bo nawet nie można tego nazwać "adidasami" to wg was normalne?? Do tego jadą obok niego dwa inne motocykle z trzema osobami i widać zwyczajne przyzwolenie wśród was na takie deb***IZMY. Sami później macie pretensje, że jesteście postrzegani tak, a nie inaczej. Czy nie p... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 77

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r. 0 0

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele
galeria

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele 26 8

Z jednej strony mobilizacja do uczestnictwa w pikiecie i referendum strajkowym, z drugiej oskarżenia o działanie „godzące w dobre imię spółki”. Związki zawodowe w puławskich Azotach już dawno nie były ze sobą tak skłócone.

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie?
Alarm 24

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie? 8 2

Setki rejsów zostały odwołane z powodu strajku pilotów linii Ryanair. Chodzi także o loty z Polski i do Polski. Pechowi pasażerowie mają prawo do odszkodowania od linii lotniczych. Pieniędzy można żądać także wtedy, gdy lot opóźni się o co najmniej dwie godziny.

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje 24 1

Z powodu wysokiego stanu Wisły nie działa przeprawa promowa z Kazimierza Dolnego do Janowca.

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze
Zdjęcia
galeria

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze 145 16

Na samochody dla misjonarzy zbierano w niedzielę pieniądze w lubelskich kościołach, a obok nich można było poświęcić swój pojazd. Tak zaczął się 18. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa.

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo]
film

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo] 398 16

W związku z pożarami lasów w środkowej części Szwecji, polski rząd podjął decyzję o udzieleniu wsparcia. W sobotę ze Świnoujścia wyruszyła grupa prawie 140 strażaków, którzy mają pomóc szwedzkim ratownikom. Do Szwecji pojechał również 44 wozy ratowniczo-gaśnicze.

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin
27 lipca 2018, 19:00

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin 3 0

Co Gdzie Kiedy. Radio Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) zaprasza na koncert formacji Cheap Tobacco. Wydarzenie odbędzie się 27 lipca o godz. 19.

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia]
galeria

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia] 7 1

Po lubelskich dzielnicach krąży już Cyrk Podwórkowy, który co roku jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów.

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper
galeria

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper 25 10

Nie jedna, a dwie firmy zbudują razem pierwszą w Chełmie dużą galerię handlową. Prace budowlane mają się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze
27 lipca 2018, 20:00

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. 27 lipca o godz. 20 w klubie Plener (Park Ludowy) wystąpi popularny raper i wokalista Ten Typ Mes. Artysta rozkręci soundsystemową imprezę z udziałem producenta Stasiaka oraz DJ'ów Black Belta Grega i Raz Dwa.

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy
galeria
film

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy 8 4

W piątek zakończyły się wojewódzkie eliminacje do XVIII finału Kynologicznych Mistrzostw Policji Sułkowice 2018. Zwyciężył pies IBAR i jego przewodnik st. sierż. Artur Lipski z KMP w Zamościu.

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada
film

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada 0 3

Poseł Nowoczesnej Piotr Misiło zapowiada złożenie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez policję podczas piątkowej demonstracji przed Sejmem.

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach
galeria

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach 20 6

W niedzielę minęły 74 lata od ostatecznej likwidacji niemieckiego obozu koncentracyjnego Majdanek, który działał przez blisko trzy lata.

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury
25 lipca 2018, 21:00

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury 3 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatnie lipcowe spotkanie w ramach cyklu Miasto movie analogowo w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 25 lipca o godz. 21 w tamtejszej Próbie Cafe wyświetlony zostanie kultowy Terminator.

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie 0 0

Zawodniczka AZS UMCS Lublin Paulina Guba bez najmniejszych problemów wywalczyła złoty medal w pchnięciu kulą. Lubelska zawodniczka uzyskała rezultat 18.82 i nad drugą w klasyfikacji zawodniczką miała blisko dwa metry

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!