Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

23 stycznia 2015 r.
15:57
Edytuj ten wpis

Kobieta wyłowiona z Wisły prawdopodobnie została zamordowana

Autor: Zdjęcie autora jsz
74 11 A A

26-latka, której ciało wyłowiono z Wisły w Wólce Gołębskiej koło Puław najprawdopodobniej została zamordowana. Kobietę odnaleziono w czwartek przed południem. Dokładne okoliczności jej śmierci wyjaśnia puławska prokuratura.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Ciało kobiety odnaleziono w czwartek przed południem w Wólce Gołębskiej, niedaleko Puław. Unoszące się na wodzie zwłoki zauważył mężczyzna, zajmujący się konserwacją wiślanych wałów. Wezwani na miejsce policjanci zawiadomili strażaków, którzy wydobyli ciało z rzeki. Początkowa ocena lekarza sądowego wskazywała, że kobieta utonęła.

Okazało się, że to Bułgarka, mieszkająca w Lublinie. Jej ciało przewieziono do lubelskiego Zakładu Medycyny Sądowej.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że mamy do czynienia z zabójstwem - mówi Beata Syk-Jankowska, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie. - Przeprowadzono sekcję zwłok. Na obecnym etapie nie możemy przekazać nawet jej wstępnych wyników.

Nie wiadomo, w jakim stanie odnaleziono kobietę, ani jak długo mogła przebywać w wodzie. Z nieoficjalnych informacji wynika jednak, że miała na ciele obrażenia. Przed śmiercią mogła zostać pobita. Wyjaśni to Prokuratura Rejonowa w Puławach, która wszczęła stosowne śledztwo.

- Aktualnie nikt do tej sprawy nie jest zatrzymany - dodaje Syk-Jankowska.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że przesłuchano już pierwszych świadków, którzy mogą mieć związek ze śmiercią 26-latki. W piątek policjanci przeczesywali również parking i las w Żyrzynie. Popularne miejsce "urzędowania” prostytutek.

- Prowadziliśmy tam poszukiwania - przyznaje Marcin Koper, oficer prasowy puławskiej policji. - Zabezpieczono dowody. Jeśli będzie taka potrzeba, będziemy kontynuować czynności.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że w rejonie parkingu znaleziono przedmiot związany ze sprawą. Policjanci poprzez "działania operacyjne” ustalili, że najprawdopodobniej należał on do 26-latki.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ja / 27 stycznia 2015 o 11:30
0

nie złapią nikogo za to i nie zamkną zobaczycie że tak będzie

Avatar
taka prawda / 25 stycznia 2015 o 19:32
0

Peowsko-peeselowska rzeczywistość - "...wyginiecie jak dinozaury..." Przecież naszym obowiązkiem jest się ogarnąć, bo nam dzieci i wnuki nie wybaczą.

Rzeczywistość spod Żyrzyna stara jak świat.

Avatar
ocena / 24 stycznia 2015 o 10:03
0

Peowsko-peeselowska rzeczywistość - "...wyginiecie jak dinozaury..." Przecież naszym obowiązkiem jest się ogarnąć, bo nam dzieci i wnuki nie wybaczą.

Avatar
wiki / 24 stycznia 2015 o 00:45
0
Biedna dziewczyna... szkoda zycia...
Avatar
Smutek / 23 stycznia 2015 o 22:19
0

I najważniejsze - te dziewczyny stojące przy drogach rzadko kiedy dostają uczciwe pieniądze. To jest handel żywym towarem, który w cywilizowanym kraju powinien być surowo ścigany. tymczasem to kolejny dowód na to, że Polska to kraj barbarzyński - jak nie wyzysk bułgarskich prostytutek, to aborcje, jak nie aborcje, to znęcanie się nad zwierzętami, jak nie to, to znęcanie się nad polskimi pacjentami, małymi przedsiębiorcami, młodymi kobietami na śmieciówkach - lista długa. Przykro.

Wiem w którym to miejscu chyba, ostatnio miałam okazję tamtędy kilka razy przejeżdżać. Szkoda dziewczyny. Mam nadzieję, że sprawców złapią i posadzą. Swoją drogą, gdyby chłopy z usług tych pań niekorzystały, na pewno poszukałyby innej formy zarobkowania, bardziej godnej.

rozwiń
Avatar
Smutek / 23 stycznia 2015 o 22:14
0

Wiem w którym to miejscu chyba, ostatnio miałam okazję tamtędy kilka razy przejeżdżać. Szkoda dziewczyny. Mam nadzieję, że sprawców złapią i posadzą. Swoją drogą, gdyby chłopy z usług tych pań niekorzystały, na pewno poszukałyby innej formy zarobkowania, bardziej godnej.

Stała codziennie, deszcz, mróz, śnieg swiątek piątek przy trasie Żyrzyn - Puławy w lesie bałtowskim. Dziewczyna pewno sielanki w życiu nie miała a i koniec łatwy nie był. Chodziła na piechote z przystanku busów do tego parkingu na którym urzedowała ( ok 1 km), czesto jak bylo juz ciemno.Przyjezdzała przed 8.00 a wyjezdzała 16.45 busem w strone Lublina. Fakt jest taki, że jezdże codziennie tamtedy do pracy i od poniedziałku pojawiły sie nowe dziewczyny i ich nowe brudasy (czytaj alfonsy) . Rozbijali sie szrotami na parkingu  na rondzie w Żyrzynie a dzis nikogo nie było wiec może któryś jej pomógł. Jesli to faktycznie zabójstwo to szok, że stało sie to praktycznie pod nosem. Życze policji sukcesu w znalezieniu skur.....

rozwiń
Avatar
jed / 23 stycznia 2015 o 20:12
0

skkurwysyna zajebał bym własnymi rękami.

Avatar
kolo / 23 stycznia 2015 o 17:58
0

Stała codziennie, deszcz, mróz, śnieg swiątek piątek przy trasie Żyrzyn - Puławy w lesie bałtowskim. Dziewczyna pewno sielanki w życiu nie miała a i koniec łatwy nie był. Chodziła na piechote z przystanku busów do tego parkingu na którym urzedowała ( ok 1 km), czesto jak bylo juz ciemno.Przyjezdzała przed 8.00 a wyjezdzała 16.45 busem w strone Lublina. Fakt jest taki, że jezdże codziennie tamtedy do pracy i od poniedziałku pojawiły sie nowe dziewczyny i ich nowe brudasy (czytaj alfonsy) . Rozbijali sie szrotami na parkingu  na rondzie w Żyrzynie a dzis nikogo nie było wiec może któryś jej pomógł. Jesli to faktycznie zabójstwo to szok, że stało sie to praktycznie pod nosem. Życze policji sukcesu w znalezieniu skur.....

Stała codziennie, deszcz, mróz, śnieg swiątek piątek przy trasie Żyrzyn - Puławy w lesie bałtowskim. Dziewczyna pewno sielanki w życiu nie miała a i koniec łatwy nie był. Chodziła na piechote z przystanku busów do tego parkingu na którym urzedowała ( ok 1 km), czesto jak bylo juz ciemno.Przyjezdzała przed 8.00 a wyjezdzała 16.45 busem w strone Lublina. Fakt jest taki, że jezdże codziennie tamtedy do pracy i od poniedziałku pojawiły sie nowe dziewczyny i ich nowe brudasy (czytaj alfonsy) . Rozbijali sie szrotami na parkingu  na rondzi... rozwiń

Avatar
ryś / 23 stycznia 2015 o 16:57
0

Chyba Twoje kondony!!! kurw...iarzu

Avatar
qwerty / 23 stycznia 2015 o 16:47
0

W Polsce potrzebna jest kara śmierci!

Avatar
ja / 27 stycznia 2015 o 11:30
0

nie złapią nikogo za to i nie zamkną zobaczycie że tak będzie

Avatar
taka prawda / 25 stycznia 2015 o 19:32
0

Peowsko-peeselowska rzeczywistość - "...wyginiecie jak dinozaury..." Przecież naszym obowiązkiem jest się ogarnąć, bo nam dzieci i wnuki nie wybaczą.

Rzeczywistość spod Żyrzyna stara jak świat.

Avatar
ocena / 24 stycznia 2015 o 10:03
0

Peowsko-peeselowska rzeczywistość - "...wyginiecie jak dinozaury..." Przecież naszym obowiązkiem jest się ogarnąć, bo nam dzieci i wnuki nie wybaczą.

Avatar
wiki / 24 stycznia 2015 o 00:45
0
Biedna dziewczyna... szkoda zycia...
Avatar
Smutek / 23 stycznia 2015 o 22:19
0

I najważniejsze - te dziewczyny stojące przy drogach rzadko kiedy dostają uczciwe pieniądze. To jest handel żywym towarem, który w cywilizowanym kraju powinien być surowo ścigany. tymczasem to kolejny dowód na to, że Polska to kraj barbarzyński - jak nie wyzysk bułgarskich prostytutek, to aborcje, jak nie aborcje, to znęcanie się nad zwierzętami, jak nie to, to znęcanie się nad polskimi pacjentami, małymi przedsiębiorcami, młodymi kobietami na śmieciówkach - lista długa. Przykro.

Wiem w którym to miejscu chyba, ostatnio miałam okazję tamtędy kilka razy przejeżdżać. Szkoda dziewczyny. Mam nadzieję, że sprawców złapią i posadzą. Swoją drogą, gdyby chłopy z usług tych pań niekorzystały, na pewno poszukałyby innej formy zarobkowania, bardziej godnej.

rozwiń
Avatar
Smutek / 23 stycznia 2015 o 22:14
0

Wiem w którym to miejscu chyba, ostatnio miałam okazję tamtędy kilka razy przejeżdżać. Szkoda dziewczyny. Mam nadzieję, że sprawców złapią i posadzą. Swoją drogą, gdyby chłopy z usług tych pań niekorzystały, na pewno poszukałyby innej formy zarobkowania, bardziej godnej.

Stała codziennie, deszcz, mróz, śnieg swiątek piątek przy trasie Żyrzyn - Puławy w lesie bałtowskim. Dziewczyna pewno sielanki w życiu nie miała a i koniec łatwy nie był. Chodziła na piechote z przystanku busów do tego parkingu na którym urzedowała ( ok 1 km), czesto jak bylo juz ciemno.Przyjezdzała przed 8.00 a wyjezdzała 16.45 busem w strone Lublina. Fakt jest taki, że jezdże codziennie tamtedy do pracy i od poniedziałku pojawiły sie nowe dziewczyny i ich nowe brudasy (czytaj alfonsy) . Rozbijali sie szrotami na parkingu  na rondzie w Żyrzynie a dzis nikogo nie było wiec może któryś jej pomógł. Jesli to faktycznie zabójstwo to szok, że stało sie to praktycznie pod nosem. Życze policji sukcesu w znalezieniu skur.....

rozwiń
Avatar
jed / 23 stycznia 2015 o 20:12
0

skkurwysyna zajebał bym własnymi rękami.

Avatar
kolo / 23 stycznia 2015 o 17:58
0

Stała codziennie, deszcz, mróz, śnieg swiątek piątek przy trasie Żyrzyn - Puławy w lesie bałtowskim. Dziewczyna pewno sielanki w życiu nie miała a i koniec łatwy nie był. Chodziła na piechote z przystanku busów do tego parkingu na którym urzedowała ( ok 1 km), czesto jak bylo juz ciemno.Przyjezdzała przed 8.00 a wyjezdzała 16.45 busem w strone Lublina. Fakt jest taki, że jezdże codziennie tamtedy do pracy i od poniedziałku pojawiły sie nowe dziewczyny i ich nowe brudasy (czytaj alfonsy) . Rozbijali sie szrotami na parkingu  na rondzie w Żyrzynie a dzis nikogo nie było wiec może któryś jej pomógł. Jesli to faktycznie zabójstwo to szok, że stało sie to praktycznie pod nosem. Życze policji sukcesu w znalezieniu skur.....

Stała codziennie, deszcz, mróz, śnieg swiątek piątek przy trasie Żyrzyn - Puławy w lesie bałtowskim. Dziewczyna pewno sielanki w życiu nie miała a i koniec łatwy nie był. Chodziła na piechote z przystanku busów do tego parkingu na którym urzedowała ( ok 1 km), czesto jak bylo juz ciemno.Przyjezdzała przed 8.00 a wyjezdzała 16.45 busem w strone Lublina. Fakt jest taki, że jezdże codziennie tamtedy do pracy i od poniedziałku pojawiły sie nowe dziewczyny i ich nowe brudasy (czytaj alfonsy) . Rozbijali sie szrotami na parkingu  na rondzi... rozwiń

Avatar
ryś / 23 stycznia 2015 o 16:57
0

Chyba Twoje kondony!!! kurw...iarzu

Avatar
qwerty / 23 stycznia 2015 o 16:47
0

W Polsce potrzebna jest kara śmierci!

Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Ewakuowali prawie 150 harcerzy z obozów w lesie

Ewakuowali prawie 150 harcerzy z obozów w lesie 0 0

Blisko 150 harcerzy pochodzących z Lubelskiego zostało w środę ewakuowanych z dwóch obozów w lesie w pobliżu miejscowości Wiosna (województwo świętokrzyskie). Harcerze zostali przetransportowani m.in. do szkoły w Dziebałtowie.

Kiedy będą wybory samorządowe 2018? Nie ma już wolnych billboardów w Lublinie

Kiedy będą wybory samorządowe 2018? Nie ma już wolnych billboardów w Lublinie 2 0

Do 16 sierpnia premier Mateusz Morawiecki ma ogłosić datę jesiennych wyborów samorządowych. Wtedy formalnie ruszy kampania wyborcza. Kandydaci już się do niej szykują – wolnych billboardów już praktycznie nie ma.

AZS AWF Biała Podlaska stawia na młodzież

AZS AWF Biała Podlaska stawia na młodzież 1 0

Z zespołem rozstał się Łukasz Kandora, najbardziej doświadczony zawodnik

Uwaga na burze! IMGW wydał ostrzeżenie

Uwaga na burze! IMGW wydał ostrzeżenie 10 1

Meteorolodzy ostrzegają przed burzami z gradem, które w czwartek mogą pojawić się w naszym województwie.

Więcej miejsca na spacery. Miasto chce wydłużyć park w obie strony

Więcej miejsca na spacery. Miasto chce wydłużyć park w obie strony 0 9

Miasto ogłosiło przetarg na urządzenie nowego odcinka parku między ul. Jana Pawła II a Poznańską. Oznacza to, że od os. Górki będzie można się przespacerować, choć z jedną przeszkodą, aż do sklepów przy Orkana. W planach jest też przedłużenie parku Jana Pawła II w przeciwnym kierunku, do Nadbystrzyckiej.

Nieudany występ Kingi Kołosińskiej na zawodach w Szwajcarii

Nieudany występ Kingi Kołosińskiej na zawodach w Szwajcarii 1 0

Siatkówka plażowa Kinga Kołosińska i Katarzyna Kociołek zaliczyły nieudany turniej w Gstaad. Polki pożegnały się z imprezą już po fazie grupowej

Radny wywiózł śmieci z cmentarza pod las. "Zrobiłem to w dobrej wierze" [zdjęcia]
Alarm 24
galeria

Radny wywiózł śmieci z cmentarza pod las. "Zrobiłem to w dobrej wierze" [zdjęcia] 17 16

– Zrobiłem to w dobrej wierze – przekonuje Stanisław Sokół, radny gminy Borki w powiecie radzyńskim, który został przyłapany na wywożeniu odpadów z cmentarza w Woli Osowińskiej. Śmieci wysypał pod lasem i przysypał ziemią. – Widziałem taką potrzebę, bo to zwyczajnie śmierdziało – tłumaczy.

Kamil Janicki, „Epoka milczenia”

Kamil Janicki, „Epoka milczenia” 0 0

Szokujący jest obraz międzywojennej Polski w „Epoce milczenia”. Gwałty, pedofilia, handel żywym towarem, wreszcie „zwyczajne” bicie – to sytuacje znane z kronik kryminalnych także i dzisiaj. Szokuje jednak to, że w opisywanych przez Kamila Janickiego przypadkach role często się zamieniają. To ofiara jest stawiana w roli winnego. A jeśli nawet nie, to znikąd nie znajduje pomocy. To przestępca jest przez aparat ścigania tłumaczony, że został sprowokowany, że ofiara sama tego chciała. I choć wiele się w tych kwestiach zmieniło, i w wielu kręgach nie ma już przyzwolenia na takie zachowania, to wciąż zdarzają się sytuacje całkiem podobne. Właśnie dlatego – tłumaczy autor – powstała ta książka.

Piękne i pełne uzębienie, czyli sprawdzone sposoby na uzupełnienie braków zębowych.

Piękne i pełne uzębienie, czyli sprawdzone sposoby na uzupełnienie braków zębowych. 0 0

Z całą pewnością każdy z nas chciałby móc pochwalić się obezwładniającym, pięknym uśmiechem i zdrowymi zębami. Prawda jest jednak taka, że wciąż bardzo dużo osób ma problemy z uzębieniem, przez co niestety stosunkowo rzadko się uśmiechamy. Posiadanie kompletnego uzębienia jest ważne nie tylko pod względem estetycznym, ale również – a może przede wszystkim - z powodów zdrowotnych. Musimy wiedzieć, że nawet utrata jednego zęba wpływa negatywnie na nasz zgryz. Braki w uzębieniu sprawiają, że niemożliwe jest prawidłowe rozdrobnienie pokarmu, co może mieć niekorzystny wpływ na pracę naszego układu trawiennego. Każdy utracony ząb to również wolna przestrzeń pomiędzy zębami – zęby sąsiadujące od góry lub od dołu – nie napotykając na kontakt, mają tendencję do „wysuwania się”; zęby sąsiadujące w ramach szczęki czy żuchwy – mogą się przesuwać czy przemieszczać powodując przeróżne komplikacje, które często kończą się interwencją ortodonty.

Niska efektywność reklam billboardowych w Lublinie. Co w zamian?

Niska efektywność reklam billboardowych w Lublinie. Co w zamian? 2

Wydajna sprzedaż produktów i usług nie może istnieć bez efektywnej reklamy. Większość osób prowadzących firmy doskonale zdaje sobie z tego sprawę. Niestety, inwestycja w reklamę często okazuje się zupełnie nietrafiona, a człowiek zastanawia się - dlaczego? Co się stało, że pomimo sporych kosztów, poniesionych na rozpropagowanie marki, klientów wcale nie przybyło? Problem tkwi najprawdopodobniej w formie reklamy.

Granit Bychawa mocno rozpoczął przedsezonowe granie

Granit Bychawa mocno rozpoczął przedsezonowe granie 2 4

Podopieczni Łukasza Gieresza w pierwszym swoim sparingu w tym okresie przygotowawczym rozbili aż 7:1 beniaminka IV ligi Start Krasnystaw.

Zderzyły się czołowo i wypadły z drogi. Wśród poszkodowanych 5-letnie dziecko [zdjęcia]
galeria

Zderzyły się czołowo i wypadły z drogi. Wśród poszkodowanych 5-letnie dziecko [zdjęcia] 11 8

Groźny wypadek w miejscowości Krupe. Na prostym odcinku drogi zderzyły się czołowo dwa volkswageny.

Nie przyjęli go do szpitala, zmarł kilka dni później. Prokuratura zajmie się sprawą
Po naszej publikacji

Nie przyjęli go do szpitala, zmarł kilka dni później. Prokuratura zajmie się sprawą 64 7

Prokuratura zajmie się sprawą śmierci 26-latka z okolic Poniatowej. Kamil Gnaś mimo silnego bólu, gorączki i wymiotów nie został przyjęty do miejscowego szpitala. Zmarł po kilku dniach.

Traper przed Roztoczem i Tomasovią w turnieju oldbojów „Parkowa Cup”

Traper przed Roztoczem i Tomasovią w turnieju oldbojów „Parkowa Cup” 1 0

W Narolu został rozegrany IV Turniej Oldbojów 35+ „Parkowa Cup”. W zawodach triumfował zespół Traper Lubaczów, który pokonał w finale ekipę gospodarzy dopiero po rzutach karnych (3:2)

Prace zdobywczyni Oscara w Kazimierzu Dolnym. Wystawa Ewy Braun
28 lipca 2018, 15:00

Prace zdobywczyni Oscara w Kazimierzu Dolnym. Wystawa Ewy Braun 3 1

Co Gdzie Kiedy.Muzeum Nadwiślańskie w Kazimierzu Dolnym (Rynek 19) i Centrum Spotkania Kultur w Lublinie zapraszają na wernisaż wystawy Ewy Braun Odtwarzanie minionych światów... Otwarcie ekspozycji odbędzie się 28 lipca o godz. 15 i towarzyszyć będzie Festiwalowi Dwa Brzegi.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!