Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

26 lipca 2015 r.
10:04

Kradli telefony na basenie w Puławach. Wpadli po pościgu

Autor: Zdjęcie autora opr. dudi
0 12 A A

Trzej nastolatkowie kradli telefony na basenie w Puławach. Właściciele komórek oszacowali straty na 2 tys. zł.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Od 6 do 23 lipca puławscy policjanci zostali poinformowani o kilku kradzieżach na basenie. Złodzieje zabierali telefony komórkowe oraz wartościowe przedmioty.

Kryminalni ustalili sprawców tych kradzieży. Zatrzymano ich w czwartek wieczorem po wyjściu z kompleksu basenowego. Dwóch nieletnich na widok zbliżających się policjantów rzuciło się do ucieczki. W trakcie pościgu jeden z nich odrzucił dwa telefony.

- W trakcie pościgu jeden z policjantów skorzystał z roweru mieszkanki Puław, aby dogonić sprawcę kradzieży. Chłopak został zatrzymany na terenie szpitala - wyjaśnia Marcin Koper z puławskiej policji.

Obydwaj zatrzymani po poinformowaniu rodziców trafili do Policyjnej Izby Dziecka. To 15 i 16 letni puławianie. W piątek rano został zatrzymany ich 18-letni kompan, który trafił do policyjnego aresztu.

W trakcie przeszukań ich mieszkań policjanci odnaleźli 6 skradzionych telefonów. Właściciele oszacowali straty na ponad 2 tys. złotych. - Policjanci sprawdzają czy zatrzymani nie maja nic wspólnego z podobnymi kradzieżami na terenie miasta - dodaje Koper.

Nieletnimi sprawcami zajmie się Sąd Rodzinny, natomiast 18-latkowi grozi do 5 lat więzienia.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
DayWalker / 27 lipca 2015 o 10:38
0

To proszę w lokalu telefon przy du*** nosić.Na basenie niestety nie ma takiej możliwości!O co ci chodzi?Bardzo dobrze że złapali debili!

Zna Pan/i przysłowie: "Dziad o pałce, baba o gorzałce". Ja o czym innym Pan/i o czym innym innym. No ale trudno, odniosę się. To, że zostawiam telefon w kieszeni kurtki, nie znaczy, że daję innym pozwolenie na grzebanie w niej, tudzież przywłaszczanie mojej własności, nieprawdaż. Oczywiście, że okazja czyni złodzieja, ale w tym konkretnym przypadku, akurat nie o to chodziło. Pozdrawiam.

Zna Pan/i przysłowie: "Dziad o pałce, baba o gorzałce". Ja o czym innym Pan/i o czym innym innym. No ale trudno, odniosę się. To, że zostawiam telefon w kieszeni kurtki, nie znaczy, że daję innym pozwolenie na grzebanie w niej, tudzież przywłaszczanie mojej własności, nieprawdaż. Oczywiście, że okazja czyni złodzieja, ale w tym konkretnym przypadku, akurat nie o to chodziło. Pozdrawiam.

rozwiń
Avatar
obserwator / 26 lipca 2015 o 22:25
0

No niestety fakty są takie że te ulice to najgorsze skupiska patologii.

Niwa, Kołłątaja,Leśna,Niemcewicza,Sienkiewicza to oazy spokoju i bezpieczeństwa :)

To mało powiedziane!!!!!!!!!!...Ale są i normalni ludzie z tych ulic.Urząd miasta pomieszał patologię i normalnych.Żuli,alkoholików,ku***,cyganów,ćpunów itd...Ale ludzie normalni pracujący żyjący po "ludzku"a nie mający swojego "kąta"dostali tam mieszkania.Co mają zrobić?Żyją wśród tego skupiska patologii nie mają innego wyjścia.

Dokładnie patologię tworzy nasze państwo, chore przepisy i popaprani urzędnicy. Opieka Społeczna powinna być rozliczana za sponsorowania alergików na pracę.

Dokładnie patologię tworzy nasze państwo, chore przepisy i popaprani urzędnicy. Opieka Społeczna powinna być rozliczana za sponsorowania alergików na pracę.

rozwiń
Avatar
Gość / 26 lipca 2015 o 18:25
0

No niestety fakty są takie że te ulice to najgorsze skupiska patologii.

To mało powiedziane!!!!!!!!!!...Ale są i normalni ludzie z tych ulic.Urząd miasta pomieszał patologię i normalnych.Żuli,alkoholików,ku***,cyganów,ćpunów itd...Ale ludzie normalni pracujący żyjący po "ludzku"a nie mający swojego "kąta"dostali tam mieszkania.Co mają zrobić?Żyją wśród tego skupiska patologii nie mają innego wyjścia.

Avatar
Gość / 26 lipca 2015 o 18:17
0

A może redaktor poinformuje rzetelnie z jakiej ulicy byli sprawcy, jak to ma miejsce sprawców z ulicy Romów i Wólka. Chyba że w Puławach mamy dwie ulice?

No niestety fakty są takie że te ulice to najgorsze skupiska patologii.

Avatar
Gość / 26 lipca 2015 o 18:14
0

No proszę, jak ta nasza puławska policja sprawnie działa. A kiedy mi w tamtym roku skradziono telefon (wart wtedy jakieś 1200 PLN), w jednym z popularnych puławskich lokali, żaden policjant jakoś szczególnie się tym nie przejął. Ot, kradzież jak kradzież. A tu proszę jaka brawurowa akcja. Do pościgu za tymi "groźnymi przestępcami" musiał nawet zostać użyty rower :-)). Obława jak na "chłopców z Pruszkowa". Gratuluję policji. Spektakularny sukces :-)).

To proszę w lokalu telefon przy du*** nosić.Na basenie niestety nie ma takiej możliwości!O co ci chodzi?Bardzo dobrze że złapali debili! :angry:

To proszę w lokalu telefon przy du*** nosić.Na basenie niestety nie ma takiej możliwości!O co ci chodzi?Bardzo dobrze że złapali debili! :angry:

rozwiń
Avatar
Gość / 26 lipca 2015 o 13:07
0
obcinać łapy, nie zrobi tego więcej
Avatar
Gość / 26 lipca 2015 o 12:48
0
DOWALIĆ ŁOBUZOM PO 5-LAT I TO MINIMUM. MOŻE CZEGOŚ SIĘ NAUCZĄ A DLA INNYCH BĘDZIE PRZESTROGA.A W PRZYSZŁOŚCI PODAWAĆ NAZWISKA I ADRESY ZŁODZIEJI
Avatar
Gość / 26 lipca 2015 o 12:12
0
No proszę, jak ta nasza puławska policja sprawnie działa. A kiedy mi w tamtym roku skradziono telefon (wart wtedy jakieś 1200 PLN), w jednym z popularnych puławskich lokali, żaden policjant jakoś szczególnie się tym nie przejął. Ot, kradzież jak kradzież. A tu proszę jaka brawurowa akcja. Do pościgu za tymi "groźnymi przestępcami" musiał nawet zostać użyty rower :-)). Obława jak na "chłopców z Pruszkowa". Gratuluję policji. Spektakularny sukces :-)).
Avatar
Gość / 26 lipca 2015 o 12:02
0
A może redaktor poinformuje rzetelnie z jakiej ulicy byli sprawcy, jak to ma miejsce sprawców z ulicy Romów i Wólka. Chyba że w Puławach mamy dwie ulice?
Avatar
Gość / 26 lipca 2015 o 11:56
0
Te wykolejone s....wysyny okradały dzieci na basenie.Wnuczkowi zginęło 20zł.za które miał sobie kupić jedzenie.A właśnie jego kolegom poginęły telefony.Łapy poucinać,bo nic z nich nie będzie!
Avatar
DayWalker / 27 lipca 2015 o 10:38
0

To proszę w lokalu telefon przy du*** nosić.Na basenie niestety nie ma takiej możliwości!O co ci chodzi?Bardzo dobrze że złapali debili!

Zna Pan/i przysłowie: "Dziad o pałce, baba o gorzałce". Ja o czym innym Pan/i o czym innym innym. No ale trudno, odniosę się. To, że zostawiam telefon w kieszeni kurtki, nie znaczy, że daję innym pozwolenie na grzebanie w niej, tudzież przywłaszczanie mojej własności, nieprawdaż. Oczywiście, że okazja czyni złodzieja, ale w tym konkretnym przypadku, akurat nie o to chodziło. Pozdrawiam.

Zna Pan/i przysłowie: "Dziad o pałce, baba o gorzałce". Ja o czym innym Pan/i o czym innym innym. No ale trudno, odniosę się. To, że zostawiam telefon w kieszeni kurtki, nie znaczy, że daję innym pozwolenie na grzebanie w niej, tudzież przywłaszczanie mojej własności, nieprawdaż. Oczywiście, że okazja czyni złodzieja, ale w tym konkretnym przypadku, akurat nie o to chodziło. Pozdrawiam.

rozwiń
Avatar
obserwator / 26 lipca 2015 o 22:25
0

No niestety fakty są takie że te ulice to najgorsze skupiska patologii.

Niwa, Kołłątaja,Leśna,Niemcewicza,Sienkiewicza to oazy spokoju i bezpieczeństwa :)

To mało powiedziane!!!!!!!!!!...Ale są i normalni ludzie z tych ulic.Urząd miasta pomieszał patologię i normalnych.Żuli,alkoholików,ku***,cyganów,ćpunów itd...Ale ludzie normalni pracujący żyjący po "ludzku"a nie mający swojego "kąta"dostali tam mieszkania.Co mają zrobić?Żyją wśród tego skupiska patologii nie mają innego wyjścia.

Dokładnie patologię tworzy nasze państwo, chore przepisy i popaprani urzędnicy. Opieka Społeczna powinna być rozliczana za sponsorowania alergików na pracę.

Dokładnie patologię tworzy nasze państwo, chore przepisy i popaprani urzędnicy. Opieka Społeczna powinna być rozliczana za sponsorowania alergików na pracę.

rozwiń
Avatar
Gość / 26 lipca 2015 o 18:25
0

No niestety fakty są takie że te ulice to najgorsze skupiska patologii.

To mało powiedziane!!!!!!!!!!...Ale są i normalni ludzie z tych ulic.Urząd miasta pomieszał patologię i normalnych.Żuli,alkoholików,ku***,cyganów,ćpunów itd...Ale ludzie normalni pracujący żyjący po "ludzku"a nie mający swojego "kąta"dostali tam mieszkania.Co mają zrobić?Żyją wśród tego skupiska patologii nie mają innego wyjścia.

Avatar
Gość / 26 lipca 2015 o 18:17
0

A może redaktor poinformuje rzetelnie z jakiej ulicy byli sprawcy, jak to ma miejsce sprawców z ulicy Romów i Wólka. Chyba że w Puławach mamy dwie ulice?

No niestety fakty są takie że te ulice to najgorsze skupiska patologii.

Avatar
Gość / 26 lipca 2015 o 18:14
0

No proszę, jak ta nasza puławska policja sprawnie działa. A kiedy mi w tamtym roku skradziono telefon (wart wtedy jakieś 1200 PLN), w jednym z popularnych puławskich lokali, żaden policjant jakoś szczególnie się tym nie przejął. Ot, kradzież jak kradzież. A tu proszę jaka brawurowa akcja. Do pościgu za tymi "groźnymi przestępcami" musiał nawet zostać użyty rower :-)). Obława jak na "chłopców z Pruszkowa". Gratuluję policji. Spektakularny sukces :-)).

To proszę w lokalu telefon przy du*** nosić.Na basenie niestety nie ma takiej możliwości!O co ci chodzi?Bardzo dobrze że złapali debili! :angry:

To proszę w lokalu telefon przy du*** nosić.Na basenie niestety nie ma takiej możliwości!O co ci chodzi?Bardzo dobrze że złapali debili! :angry:

rozwiń
Avatar
Gość / 26 lipca 2015 o 13:07
0
obcinać łapy, nie zrobi tego więcej
Avatar
Gość / 26 lipca 2015 o 12:48
0
DOWALIĆ ŁOBUZOM PO 5-LAT I TO MINIMUM. MOŻE CZEGOŚ SIĘ NAUCZĄ A DLA INNYCH BĘDZIE PRZESTROGA.A W PRZYSZŁOŚCI PODAWAĆ NAZWISKA I ADRESY ZŁODZIEJI
Avatar
Gość / 26 lipca 2015 o 12:12
0
No proszę, jak ta nasza puławska policja sprawnie działa. A kiedy mi w tamtym roku skradziono telefon (wart wtedy jakieś 1200 PLN), w jednym z popularnych puławskich lokali, żaden policjant jakoś szczególnie się tym nie przejął. Ot, kradzież jak kradzież. A tu proszę jaka brawurowa akcja. Do pościgu za tymi "groźnymi przestępcami" musiał nawet zostać użyty rower :-)). Obława jak na "chłopców z Pruszkowa". Gratuluję policji. Spektakularny sukces :-)).
Avatar
Gość / 26 lipca 2015 o 12:02
0
A może redaktor poinformuje rzetelnie z jakiej ulicy byli sprawcy, jak to ma miejsce sprawców z ulicy Romów i Wólka. Chyba że w Puławach mamy dwie ulice?
Avatar
Gość / 26 lipca 2015 o 11:56
0
Te wykolejone s....wysyny okradały dzieci na basenie.Wnuczkowi zginęło 20zł.za które miał sobie kupić jedzenie.A właśnie jego kolegom poginęły telefony.Łapy poucinać,bo nic z nich nie będzie!
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

94 PZLA MP. Malwina Kopron z brązowym medalem

94 PZLA MP. Malwina Kopron z brązowym medalem 0 0

Zawodniczka AZS UMCS zajęła trzecie miejsce w niedzielnym konkursie rzutu młotem. Srebrny medal zdobyła Joanna Fiodorow, a złoto przypadło Anicie Włodarczyk, która była poza zasięgiem

Po kontroli NIK: Seniorzy bez opieki w 41 gminach woj. lubelskiego

Po kontroli NIK: Seniorzy bez opieki w 41 gminach woj. lubelskiego 0 0

41 gmin czyli 19 proc. wszystkich gmin w województwie lubelskim nie zapewnia seniorom opieki – wynika z najnowszego raportu Najwyższej Izby Kontroli. W skali kraju robi to zaledwie 20 proc. gmin, mimo że należy to do ich obowiązków i jest najmniej kosztowną dla samorządów formą pomocy seniorom.

Kontrola policji nad jez. Białym. Trzech nerwowych panów w seacie

Kontrola policji nad jez. Białym. Trzech nerwowych panów w seacie 15 3

W sobotę pełniący służbę w Okunince nad jeziorem Białym policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód seat leon, którym podróżowało trzech młodych mężczyzn z woj. mazowieckiego.

Tragedia podczas remontu. Znaleźli przy betoniarce syna i ojca
film

Tragedia podczas remontu. Znaleźli przy betoniarce syna i ojca 13 0

Grodków, woj. opolskie. 15-letni chłopak i jego ojciec zostali porażeni prądem w Grodkowie.

Dachowanie na prostym odcinku drogi. Kierująca i pasażerka w szpitalu
galeria

Dachowanie na prostym odcinku drogi. Kierująca i pasażerka w szpitalu 0 3

Do groźnego zdarzenia doszło w piątkowe południe w Dębowej Kłodzie (pow. parczewski).

Pomysł na biznes: 10 hektarów rodzinnej zabawy
Złota Setka

Pomysł na biznes: 10 hektarów rodzinnej zabawy 0 1

Na pomysł otworzenia tematycznego parku rozrywki trójka przedsiębiorców wpadła 8 lat temu. Dzisiaj to jedno z największych i najbardziej znanych miejsc tego typu w naszych kraju. Do Magicznych Ogródów koło Janowca w sezonie ściągają prawdziwe tłumy.

Awantura podczas festiwalu. Zaatakowali ochroniarza

Awantura podczas festiwalu. Zaatakowali ochroniarza 1 0

Do zdarzenia doszło w piątek wieczorem podczas festiwalu Kolory Muzyki w Parku Miejskim w Chełmie.

Zakupy po pijanemu z małym dzieckiem to zły pomysł. Przyjechał "Przyjazny Patrol"

Zakupy po pijanemu z małym dzieckiem to zły pomysł. Przyjechał "Przyjazny Patrol" 10 2

W sobotę przed godz. 20 dyżurny policji otrzymał zgłoszenie od pracowników jednego z marketów przy Al. Tysiąclecia w Lublinie. Z przekazanej informacji wynikało, że na zakupy z malutkim dzieckiem przyszła nietrzeźwa kobieta.

Upalny dzień w PRL. Dla ochłody napój dla imperialistów czy syfon z wodą sodową?
Magazyn

Upalny dzień w PRL. Dla ochłody napój dla imperialistów czy syfon z wodą sodową? 23 1

W PRL-u nie trzeba było baru czy restauracji, aby ugasić pragnienie. Coca-colę okrzyknięto w latach 50. napojem imperialistów. W sklepach królowała oranżada, a na ulicy popularna „gruźliczanka” - woda sodowa z sokiem (droższa) i bez soku (tańsza), sprzedawana z saturatorów.

Francuscy organiści w Puławach
23 lipca 2018, 19:00

Francuscy organiści w Puławach 6 0

W poniedziałek, 23 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta w Puławach wystąpi duet organistów z Francji - Eric Lebrun oraz Marie-Ange Leurent. Wydarzenie odbędzie się w ramach trwającego Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej.

Lewart Lubartów – Orlęta Łuków 3:3. Dużo goli i dużo testów

Lewart Lubartów – Orlęta Łuków 3:3. Dużo goli i dużo testów 1 0

Do przerwy w starciu Lewartu z Orlętami Łuków padła tylko jedna bramka. W drugiej połowie obie ekipy się rozstrzelały i ostatecznie zawody zakończyły się remisem 3:3. Zarówno Łukasz Mierzejewski, jak i Robert Różański mieli w składach wiele nowych twarzy

Obława na agresywnie jeżdżących kierowców w Lublinie. 90 kontroli, 60 wykroczeń

Obława na agresywnie jeżdżących kierowców w Lublinie. 90 kontroli, 60 wykroczeń 37 16

Lubelscy policjanci skontrowali blisko 90 pojazdów oraz ujawnili 60 wykroczeń w ruchu drogowym.

Nieruchomości w dwóch częściach Puław na sprzedaż. Co może tam powstać?

Nieruchomości w dwóch częściach Puław na sprzedaż. Co może tam powstać? 2 15

Grunty w dwóch częściach Puław chce sprzedać Urząd Miasta. Chodzi o trzy działki pod usługi przy ul. Sosnowej oraz jedną większą nieruchomość położoną w strefie ekonomicznej przy ul. Komunalnej.

Wieczorny maraton na rolkach po Lublinie. Tym razem w nietypowych strojach [zdjęcia]
galeria

Wieczorny maraton na rolkach po Lublinie. Tym razem w nietypowych strojach [zdjęcia] 16 3

To był już czwarty w tym roku przejazd rolkarzy przez Lublin. Tym razem część z nich pojawiła się w przebraniach zwierząt.

Żniwowanie w Muzeum Wsi Lubelskiej
22 lipca 2018, 11:00

Żniwowanie w Muzeum Wsi Lubelskiej 7 0

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Wsi Lubelskiej zaprasza na kolejną odsłonę wakacyjnych pokazów dawnego rzemiosła. W niedzielę, 22 lipca o godz. 11 w Skansenie rozpoczną się pokazy żniwowania.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!