Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

8 lipca 2009 r.
19:09
Edytuj ten wpis

Nie znieważyli flagi państwowej lecz cieszyli się z pisuarów

Autor: Zdjęcie autora (ER PAB)
0 15 A A

Nakręcony i wrzucony do Internetu przez uczniów I LO im. ks. A.J. Czartoryskiego w Puławach filmik z "otwarcia pisuarów” nie znieważa flagi państwowej - uznała prokuratura i umorzyła postępowanie w tej sprawie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
O licealistach z "Czartoryskiego” pisaliśmy w marcu tego roku. Uczniowie zorganizowali happening z okazji remontu jednej ze szkolnych ubikacji.

Podczas "uroczystości” jeden z uczniów wprowadził do ubikacji biało-czerwoną flagę. Inny wszystko sfilmował i zamieścił nagranie na portalu internetowym You Tube.

Właśnie tam znalazła go dyrektorka szkoły. Jak nam relacjonowała, na początku nawet jej się spodobał, bo był dość zabawny.

- Do czasu wprowadzenia flagi. Wtedy ze zdumienia otworzyłam usta - opowiadała nam Beata Trzcińska-Staszczyk.

Autorzy filmu, którymi okazali się uczniowie jednej z klas trzecich zostali ukarani naganami. Ale dyrekcja po konsultacji z prawnikami poinformowała o wszystkim również organy ścigania.

- Prokurator uznał, że był to tylko młodzieńczy wybryk. Uczniowie nie mieli na celu znieważenia flagi, a wyrażali jedynie radość z zamontowania nowych pisuarów - informuje Agnieszka Kępka Prokuratury Okręgowej w Lublinie.

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Sprawiedliwy / 30 czerwca 2013 o 17:08
0

Gość Ty głupi tłuku nie wiesz o co chodzi więc stul ryj. Filmik, który powstał miał za zadanie pokazać w szyderczy sposób w jakim kraju żyjemy. Otwierają 2 km autostrady przyjeżdża premier stado przydupasów ze wstęgami i śpiewają hymn i tym podobne sytuacje. Uczniowie wtedy otrzymali mnóstwo listów za obywatelską postawę i zaobserwowanie realiów Polski. Pani dyrektor ma ograniczony światopogląd na ten temat i to jest pokazane w tej wypowiedzi filmik nie rani uczuć narodowych, a jedynie pokazuje w dość prymitywny sposób w jakim kraju żyjemy! Dokąd idziesz POLSKO!!!??? I brawa dla uczniów jeszcze raz. A prymitywy uciszcie się;)

Gość Ty głupi tłuku nie wiesz o co chodzi więc stul ryj. Filmik, który powstał miał za zadanie pokazać w szyderczy sposób w jakim kraju żyjemy. Otwierają 2 km autostrady przyjeżdża premier stado przydupasów ze wstęgami i śpiewają hymn i tym podobne sytuacje. Uczniowie wtedy otrzymali mnóstwo listów za obywatelską postawę i zaobserwowanie realiów Polski. Pani dyrektor ma ograniczony światopogląd na ten temat i to jest pokazane w tej wypowiedzi filmik nie rani uczuć narodowych, a jedynie pokazuje w dość prymitywny sposób w jakim kraju żyjem... rozwiń

Avatar
Gość / 12 września 2009 o 12:56
0
Czartorych powinni zamknąć! Szkoła ta psuje wizerunek naszego miasta. Szkoda takiego budynku na szkole dla takich matolow, ktorych rozwój umysłowy zatrzymał sie w gimnazjum. Brakuje w puławach M1 mysle wiec ze miejsce to bylo by idealne na tak nowy obiekt m.in. rekracyjny. Zapytacie co z mlodzieza ktora tam chodzi, nic prostszego ktos przeciez musi sprzątać wiec mysle ze osoby znajace dobrze ta szkole byly by idealne, czesc tez zawsze moze wyspecjalizowac sie w budowaniu pisuarow skoro tak lubi takie nowosci. Powodzenia wszystkim uczniom nie chodzącym do czartorycha w unikaniu tych ludzi. Niestety, nic więcej nie da się z nimi zrobić.
Czartorych powinni zamknąć! Szkoła ta psuje wizerunek naszego miasta. Szkoda takiego budynku na szkole dla takich matolow, ktorych rozwój umysłowy zatrzymał sie w gimnazjum. Brakuje w puławach M1 mysle wiec ze miejsce to bylo by idealne na tak nowy obiekt m.in. rekracyjny. Zapytacie co z mlodzieza ktora tam chodzi, nic prostszego ktos przeciez musi sprzątać wiec mysle ze osoby znajace dobrze ta szkole byly by idealne, czesc tez zawsze moze wyspecjalizowac sie w budowaniu pisuarow skoro tak lubi takie nowosci. Powodzenia wszystkim ucznio... rozwiń
Avatar
~gość~ / 12 lipca 2009 o 12:25
0
Teraz te tzw."mądre głowy" nie mają odwagi stwierdzić,że chamstwo jest chamstwem.A tym właśnie popisali się ci uczniowie.A sąd w czasach chamstwa jest też na usługach błazeństwa.Nie popisali się ci "nowocześni" przedstawiciele "prawa"!
Avatar
kiki / 10 lipca 2009 o 08:12
0
aaj napisał:
HAHAHA! jestem pod wrażeniem... naprawdę :| za bardzo się nie ukrywasz ze swoimi ograniczonymi poglądami i uprzedzeniami. Po sformułowaniu zdań można wnioskować, że jesteś uczniem lub absolwentem 9. Co więcej należysz do grona ludzi, którzy wywołują jakieś wojny pomiędzy Czartorychem a Waszą szkołą. Na szczęście należy to już do wymarłej rzadkości.
Przede wszystkim filmik, o którym piszesz to czołówka nakręcona przed studniówką. Można ją obejrzeć na płycie, którą otrzymali uczniowie jednej z klas. Dlatego radzę wcześniej sprawdzić informację zanim zaczniesz je publikować dalej. Naprawdę mi przykro jeśli nie zrozumiałaś/eś scenariusza. A filmik nie został usunięty żeby go ukryć. Wręcz przeciwnie jest publicznie dostępny dla każdego kto wykaże trochę inicjatywy aby zdobyć płytę DVD. Co do wizyty Prezydenta to w Twoich słowach wyczuwam przejawy zazdrości. Heh... chyba jednak nie ma o co.

Nie jestem absolwentką 9. Nie jest moim zamiarem wywoływanie wojny. Jako dorosła osoba, mająca o życiu większe pojęcie od Ciebie, mam swoje poglądy i zdanie na temat szmiry, którą oglądałam i zapisałam na dysku (przyjdzie czas na wykorzystanie). To co się dzieje w LO jest obrazą dla absolwentów, którzy pracowali nad renomą tej szkoły... a nie bezczelnie wykorzystywali jej tradycje, charakter i siłę. Nie spinaj się, bo jeżeli ktoś sra w swoje gniazdo i nazywa to sztuką jest zwykłym dupkiem. Życzę Ci nabycia umiejętności oddzielania ziarna od plew... powodzenia

Nie jestem absolwentką 9. Nie jest moim zamiarem wywoływanie wojny. Jako dorosła osoba, mająca o życiu większe pojęcie od Ciebie, mam swoje poglądy i zdanie na temat szmiry, którą oglądałam i zapisałam na dysku (przyjdzie czas na wykorzystanie). To co się dzieje w LO jest obrazą dla absolwentów, którzy pracowali nad renomą tej szkoły... a nie bezczelnie wykorzystywali jej tradycje, charakter i siłę. Nie spinaj się, bo jeżeli ktoś sra w swoje gniazdo i nazywa to sztuką jest zwykłym dupkiem. Życzę Ci nabycia umiejętności o... rozwiń
Avatar
aaj / 9 lipca 2009 o 18:15
0
kiki napisał:
To co się dzieje w Czartorychu to Skandal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie wszyscy wiedza, że był jeszcze jeden film, pokazujący jak młodzież z tej szkoły odbiera matury. Filmik nakręcony w kontekście przemocy, bijatyki i popapranych wizji scenariusza- a wszystko w na korytarzach szkoły, trwał ok. 7 min. Jak rozpętała się afera z pisuarami to ten filmik usunięto. Ponadto w nagrodę za obrażę symboli państwowych, jest nagroda - Przyjeżdża Prezydent RP i chwali młodzież, a przecież ani wynik matur, ani osiągnięcia do piet nie dorastają LO 9. Ale jak to zawsze w Polsce były, kto bliżej władzy ten korzysta. Demokracja... polsko- białoruska demokracja.... Absolwentka tej szkoły....




HAHAHA! jestem pod wrażeniem... naprawdę :| za bardzo się nie ukrywasz ze swoimi ograniczonymi poglądami i uprzedzeniami. Po sformułowaniu zdań można wnioskować, że jesteś uczniem lub absolwentem 9. Co więcej należysz do grona ludzi, którzy wywołują jakieś wojny pomiędzy Czartorychem a Waszą szkołą. Na szczęście należy to już do wymarłej rzadkości.
Przede wszystkim filmik, o którym piszesz to czołówka nakręcona przed studniówką. Można ją obejrzeć na płycie, którą otrzymali uczniowie jednej z klas. Dlatego radzę wcześniej sprawdzić informację zanim zaczniesz je publikować dalej. Naprawdę mi przykro jeśli nie zrozumiałaś/eś scenariusza. A filmik nie został usunięty żeby go ukryć. Wręcz przeciwnie jest publicznie dostępny dla każdego kto wykaże trochę inicjatywy aby zdobyć płytę DVD. Co do wizyty Prezydenta to w Twoich słowach wyczuwam przejawy zazdrości. Heh... chyba jednak nie ma o co.




HAHAHA! jestem pod wrażeniem... naprawdę :| za bardzo się nie ukrywasz ze swoimi ograniczonymi poglądami i uprzedzeniami. Po sformułowaniu zdań można wnioskować, że jesteś uczniem lub absolwentem 9. Co więcej należysz do grona ludzi, którzy wywołują jakieś wojny pomiędzy Czartorychem a Waszą szkołą. Na szczęście należy to już do wymarłej rzadkości.
Przede wszystkim filmik, o którym piszesz to czołówka nakręcona przed studniówką. Można ją obejrzeć na płycie, którą otrzymali uczniowie jednej z... rozwiń
Avatar
jacek placek / 9 lipca 2009 o 13:58
0
Ta młodzież nie zrobiła nic więcej jak tylko jota w jotę naśladowała dorosłych, tylko wystarczy dobrze się rozejrzeć.
Młodzi tak naprawdę to nie wiele wymyślają większość to naśladowani dorosłych. Jestem pewny że nie upłynie wiele lat jak niejeden z uczestników tego hapeningu wykaże się postępowaniem jak pani dyrektor, taka kolej rzeczy. Najbardziej bezwzględni finansiści, rekiny biznesu, itp to byli hipisi.
I jak mało kiedy prokuratura postąpiła słusznie.
Lechu za młodu sikał do kropielnicy- i co zobaczcie wyrósł na bohatera narodowego
Avatar
puławiak / 9 lipca 2009 o 08:27
0
Prokurator uznał, że (...) uczniowie nie mieli na celu znieważenia flagi, a wyrażali jedynie radość z zamontowania nowych pisuarów ....

Jaja wy sobie robicie w tej całej nieszczęsnej prokuraturze???? Co wy macie opinię publiczną za deb***a???? Róbcie tak dalej, a młodzież sobie zakoduje we łbach, że na flagę można nasrać, a i tak uznają, że cieszyli się z nowych klozetów.

Żenada.

Polska = kraj dla przestępców
(bo kary tutaj żadnej nie ma).
Avatar
kiki / 9 lipca 2009 o 08:12
0
To co się dzieje w Czartorychu to Skandal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie wszyscy wiedza, że był jeszcze jeden film, pokazujący jak młodzież z tej szkoły odbiera matury. Filmik nakręcony w kontekście przemocy, bijatyki i popapranych wizji scenariusza- a wszystko w na korytarzach szkoły, trwał ok. 7 min. Jak rozpętała się afera z pisuarami to ten filmik usunięto. Ponadto w nagrodę za obrażę symboli państwowych, jest nagroda - Przyjeżdża Prezydent RP i chwali młodzież, a przecież ani wynik matur, ani osiągnięcia do piet nie dorastają LO 9. Ale jak to zawsze w Polsce były, kto bliżej władzy ten korzysta. Demokracja... polsko- białoruska demokracja.... Absolwentka tej szkoły....
To co się dzieje w Czartorychu to Skandal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie wszyscy wiedza, że był jeszcze jeden film, pokazujący jak młodzież z tej szkoły odbiera matury. Filmik nakręcony w kontekście przemocy, bijatyki i popapranych wizji scenariusza- a wszystko w na korytarzach szkoły, trwał ok. 7 min. Jak rozpętała się afera z pisuarami to ten filmik usunięto. Ponadto w nagrodę za obrażę symboli państwowych, jest nagroda - Przyjeżdża Prezydent RP i chwal... rozwiń
Avatar
kośba / 9 lipca 2009 o 01:05
0
jacek napisał:
Pani dyrektor Czarta nie tylko, że nie ma poczucia humoru, ale zero wyczucia sytuacji, zero inetligencji, zero wspólnoty ze społecznością szkolną. Trzy ZERA to trochę za dużo jak na dyrektora szkoły z takimi tradycjami. Za czasów dyrektora Chromińskiego gości relegowaliby ze szkoły, ale na nieszczęście poprzedniego ustroju i na szczęści naszych dzieci doczekaliśmy się demokracji, która daje możliwość swobodnej wypowiedzi w racjonalnych granicach, a te nie zostały przekroczone. Brawo prokuratrura, wstyd prawnicy pani dyrektor. Mam nadzieję, że to nie byli absolwenci Czarta...

WEDŁUG CIEBIE ,MOŻE PANI DYREKTOR POWINNA DRZEWCE TEJ FLAGI ZATKNĄĆ W MISCE KLOZETOWEJ?Nie zastanowiłeś się nad tym ,że demokracja dla takich ludzi jak ty jest nieszczęściem,.Panie Dyrektorze Chromiński nie znam Pana ale chylę przed Panem czoła taka decyzja by była jedyna i sprawiedliwa bo dla bydła odpowiednia jest obora a nie szkoła

WEDŁUG CIEBIE ,MOŻE PANI DYREKTOR POWINNA DRZEWCE TEJ FLAGI ZATKNĄĆ W MISCE KLOZETOWEJ?Nie zastanowiłeś się nad tym ,że demokracja dla takich ludzi jak ty jest nieszczęściem,.Panie Dyrektorze Chromiński nie znam Pana ale chylę przed Panem czoła taka decyzja by była jedyna i sprawiedliwa bo dla bydła odpowiednia jest obora a nie szkoła rozwiń
Avatar
Chłop Polski / 9 lipca 2009 o 00:43
0
janko muzykant napisał:
Pani dyrektor Czarta jest hu.ja warta chciała dupy podlizac ale jej zdeka nie wyszło co za baba zwolnic ja w cholere jak nie umie pełnic powierzonych funkcji co z niej za pedagog??? Ona pewnie byla swietojebliwa w mlodosci i nigdy nic nie zrobila glupiego ???

TAKI JEST REZULTAT UZASADNIENIA SĄDU ,TYLKO PATRZEĆ JAK W TYM GIMNAZJUM KONSTYTUCJA ZAWIŚNIE W MIEJSCU PAPIERU TOALETOWEGO -no ale cóż to będzie tylko kolejny wybryk.
Avatar
Sprawiedliwy / 30 czerwca 2013 o 17:08
0

Gość Ty głupi tłuku nie wiesz o co chodzi więc stul ryj. Filmik, który powstał miał za zadanie pokazać w szyderczy sposób w jakim kraju żyjemy. Otwierają 2 km autostrady przyjeżdża premier stado przydupasów ze wstęgami i śpiewają hymn i tym podobne sytuacje. Uczniowie wtedy otrzymali mnóstwo listów za obywatelską postawę i zaobserwowanie realiów Polski. Pani dyrektor ma ograniczony światopogląd na ten temat i to jest pokazane w tej wypowiedzi filmik nie rani uczuć narodowych, a jedynie pokazuje w dość prymitywny sposób w jakim kraju żyjemy! Dokąd idziesz POLSKO!!!??? I brawa dla uczniów jeszcze raz. A prymitywy uciszcie się;)

Gość Ty głupi tłuku nie wiesz o co chodzi więc stul ryj. Filmik, który powstał miał za zadanie pokazać w szyderczy sposób w jakim kraju żyjemy. Otwierają 2 km autostrady przyjeżdża premier stado przydupasów ze wstęgami i śpiewają hymn i tym podobne sytuacje. Uczniowie wtedy otrzymali mnóstwo listów za obywatelską postawę i zaobserwowanie realiów Polski. Pani dyrektor ma ograniczony światopogląd na ten temat i to jest pokazane w tej wypowiedzi filmik nie rani uczuć narodowych, a jedynie pokazuje w dość prymitywny sposób w jakim kraju żyjem... rozwiń

Avatar
Gość / 12 września 2009 o 12:56
0
Czartorych powinni zamknąć! Szkoła ta psuje wizerunek naszego miasta. Szkoda takiego budynku na szkole dla takich matolow, ktorych rozwój umysłowy zatrzymał sie w gimnazjum. Brakuje w puławach M1 mysle wiec ze miejsce to bylo by idealne na tak nowy obiekt m.in. rekracyjny. Zapytacie co z mlodzieza ktora tam chodzi, nic prostszego ktos przeciez musi sprzątać wiec mysle ze osoby znajace dobrze ta szkole byly by idealne, czesc tez zawsze moze wyspecjalizowac sie w budowaniu pisuarow skoro tak lubi takie nowosci. Powodzenia wszystkim uczniom nie chodzącym do czartorycha w unikaniu tych ludzi. Niestety, nic więcej nie da się z nimi zrobić.
Czartorych powinni zamknąć! Szkoła ta psuje wizerunek naszego miasta. Szkoda takiego budynku na szkole dla takich matolow, ktorych rozwój umysłowy zatrzymał sie w gimnazjum. Brakuje w puławach M1 mysle wiec ze miejsce to bylo by idealne na tak nowy obiekt m.in. rekracyjny. Zapytacie co z mlodzieza ktora tam chodzi, nic prostszego ktos przeciez musi sprzątać wiec mysle ze osoby znajace dobrze ta szkole byly by idealne, czesc tez zawsze moze wyspecjalizowac sie w budowaniu pisuarow skoro tak lubi takie nowosci. Powodzenia wszystkim ucznio... rozwiń
Avatar
~gość~ / 12 lipca 2009 o 12:25
0
Teraz te tzw."mądre głowy" nie mają odwagi stwierdzić,że chamstwo jest chamstwem.A tym właśnie popisali się ci uczniowie.A sąd w czasach chamstwa jest też na usługach błazeństwa.Nie popisali się ci "nowocześni" przedstawiciele "prawa"!
Avatar
kiki / 10 lipca 2009 o 08:12
0
aaj napisał:
HAHAHA! jestem pod wrażeniem... naprawdę :| za bardzo się nie ukrywasz ze swoimi ograniczonymi poglądami i uprzedzeniami. Po sformułowaniu zdań można wnioskować, że jesteś uczniem lub absolwentem 9. Co więcej należysz do grona ludzi, którzy wywołują jakieś wojny pomiędzy Czartorychem a Waszą szkołą. Na szczęście należy to już do wymarłej rzadkości.
Przede wszystkim filmik, o którym piszesz to czołówka nakręcona przed studniówką. Można ją obejrzeć na płycie, którą otrzymali uczniowie jednej z klas. Dlatego radzę wcześniej sprawdzić informację zanim zaczniesz je publikować dalej. Naprawdę mi przykro jeśli nie zrozumiałaś/eś scenariusza. A filmik nie został usunięty żeby go ukryć. Wręcz przeciwnie jest publicznie dostępny dla każdego kto wykaże trochę inicjatywy aby zdobyć płytę DVD. Co do wizyty Prezydenta to w Twoich słowach wyczuwam przejawy zazdrości. Heh... chyba jednak nie ma o co.

Nie jestem absolwentką 9. Nie jest moim zamiarem wywoływanie wojny. Jako dorosła osoba, mająca o życiu większe pojęcie od Ciebie, mam swoje poglądy i zdanie na temat szmiry, którą oglądałam i zapisałam na dysku (przyjdzie czas na wykorzystanie). To co się dzieje w LO jest obrazą dla absolwentów, którzy pracowali nad renomą tej szkoły... a nie bezczelnie wykorzystywali jej tradycje, charakter i siłę. Nie spinaj się, bo jeżeli ktoś sra w swoje gniazdo i nazywa to sztuką jest zwykłym dupkiem. Życzę Ci nabycia umiejętności oddzielania ziarna od plew... powodzenia

Nie jestem absolwentką 9. Nie jest moim zamiarem wywoływanie wojny. Jako dorosła osoba, mająca o życiu większe pojęcie od Ciebie, mam swoje poglądy i zdanie na temat szmiry, którą oglądałam i zapisałam na dysku (przyjdzie czas na wykorzystanie). To co się dzieje w LO jest obrazą dla absolwentów, którzy pracowali nad renomą tej szkoły... a nie bezczelnie wykorzystywali jej tradycje, charakter i siłę. Nie spinaj się, bo jeżeli ktoś sra w swoje gniazdo i nazywa to sztuką jest zwykłym dupkiem. Życzę Ci nabycia umiejętności o... rozwiń
Avatar
aaj / 9 lipca 2009 o 18:15
0
kiki napisał:
To co się dzieje w Czartorychu to Skandal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie wszyscy wiedza, że był jeszcze jeden film, pokazujący jak młodzież z tej szkoły odbiera matury. Filmik nakręcony w kontekście przemocy, bijatyki i popapranych wizji scenariusza- a wszystko w na korytarzach szkoły, trwał ok. 7 min. Jak rozpętała się afera z pisuarami to ten filmik usunięto. Ponadto w nagrodę za obrażę symboli państwowych, jest nagroda - Przyjeżdża Prezydent RP i chwali młodzież, a przecież ani wynik matur, ani osiągnięcia do piet nie dorastają LO 9. Ale jak to zawsze w Polsce były, kto bliżej władzy ten korzysta. Demokracja... polsko- białoruska demokracja.... Absolwentka tej szkoły....




HAHAHA! jestem pod wrażeniem... naprawdę :| za bardzo się nie ukrywasz ze swoimi ograniczonymi poglądami i uprzedzeniami. Po sformułowaniu zdań można wnioskować, że jesteś uczniem lub absolwentem 9. Co więcej należysz do grona ludzi, którzy wywołują jakieś wojny pomiędzy Czartorychem a Waszą szkołą. Na szczęście należy to już do wymarłej rzadkości.
Przede wszystkim filmik, o którym piszesz to czołówka nakręcona przed studniówką. Można ją obejrzeć na płycie, którą otrzymali uczniowie jednej z klas. Dlatego radzę wcześniej sprawdzić informację zanim zaczniesz je publikować dalej. Naprawdę mi przykro jeśli nie zrozumiałaś/eś scenariusza. A filmik nie został usunięty żeby go ukryć. Wręcz przeciwnie jest publicznie dostępny dla każdego kto wykaże trochę inicjatywy aby zdobyć płytę DVD. Co do wizyty Prezydenta to w Twoich słowach wyczuwam przejawy zazdrości. Heh... chyba jednak nie ma o co.




HAHAHA! jestem pod wrażeniem... naprawdę :| za bardzo się nie ukrywasz ze swoimi ograniczonymi poglądami i uprzedzeniami. Po sformułowaniu zdań można wnioskować, że jesteś uczniem lub absolwentem 9. Co więcej należysz do grona ludzi, którzy wywołują jakieś wojny pomiędzy Czartorychem a Waszą szkołą. Na szczęście należy to już do wymarłej rzadkości.
Przede wszystkim filmik, o którym piszesz to czołówka nakręcona przed studniówką. Można ją obejrzeć na płycie, którą otrzymali uczniowie jednej z... rozwiń
Avatar
jacek placek / 9 lipca 2009 o 13:58
0
Ta młodzież nie zrobiła nic więcej jak tylko jota w jotę naśladowała dorosłych, tylko wystarczy dobrze się rozejrzeć.
Młodzi tak naprawdę to nie wiele wymyślają większość to naśladowani dorosłych. Jestem pewny że nie upłynie wiele lat jak niejeden z uczestników tego hapeningu wykaże się postępowaniem jak pani dyrektor, taka kolej rzeczy. Najbardziej bezwzględni finansiści, rekiny biznesu, itp to byli hipisi.
I jak mało kiedy prokuratura postąpiła słusznie.
Lechu za młodu sikał do kropielnicy- i co zobaczcie wyrósł na bohatera narodowego
Avatar
puławiak / 9 lipca 2009 o 08:27
0
Prokurator uznał, że (...) uczniowie nie mieli na celu znieważenia flagi, a wyrażali jedynie radość z zamontowania nowych pisuarów ....

Jaja wy sobie robicie w tej całej nieszczęsnej prokuraturze???? Co wy macie opinię publiczną za deb***a???? Róbcie tak dalej, a młodzież sobie zakoduje we łbach, że na flagę można nasrać, a i tak uznają, że cieszyli się z nowych klozetów.

Żenada.

Polska = kraj dla przestępców
(bo kary tutaj żadnej nie ma).
Avatar
kiki / 9 lipca 2009 o 08:12
0
To co się dzieje w Czartorychu to Skandal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie wszyscy wiedza, że był jeszcze jeden film, pokazujący jak młodzież z tej szkoły odbiera matury. Filmik nakręcony w kontekście przemocy, bijatyki i popapranych wizji scenariusza- a wszystko w na korytarzach szkoły, trwał ok. 7 min. Jak rozpętała się afera z pisuarami to ten filmik usunięto. Ponadto w nagrodę za obrażę symboli państwowych, jest nagroda - Przyjeżdża Prezydent RP i chwali młodzież, a przecież ani wynik matur, ani osiągnięcia do piet nie dorastają LO 9. Ale jak to zawsze w Polsce były, kto bliżej władzy ten korzysta. Demokracja... polsko- białoruska demokracja.... Absolwentka tej szkoły....
To co się dzieje w Czartorychu to Skandal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie wszyscy wiedza, że był jeszcze jeden film, pokazujący jak młodzież z tej szkoły odbiera matury. Filmik nakręcony w kontekście przemocy, bijatyki i popapranych wizji scenariusza- a wszystko w na korytarzach szkoły, trwał ok. 7 min. Jak rozpętała się afera z pisuarami to ten filmik usunięto. Ponadto w nagrodę za obrażę symboli państwowych, jest nagroda - Przyjeżdża Prezydent RP i chwal... rozwiń
Avatar
kośba / 9 lipca 2009 o 01:05
0
jacek napisał:
Pani dyrektor Czarta nie tylko, że nie ma poczucia humoru, ale zero wyczucia sytuacji, zero inetligencji, zero wspólnoty ze społecznością szkolną. Trzy ZERA to trochę za dużo jak na dyrektora szkoły z takimi tradycjami. Za czasów dyrektora Chromińskiego gości relegowaliby ze szkoły, ale na nieszczęście poprzedniego ustroju i na szczęści naszych dzieci doczekaliśmy się demokracji, która daje możliwość swobodnej wypowiedzi w racjonalnych granicach, a te nie zostały przekroczone. Brawo prokuratrura, wstyd prawnicy pani dyrektor. Mam nadzieję, że to nie byli absolwenci Czarta...

WEDŁUG CIEBIE ,MOŻE PANI DYREKTOR POWINNA DRZEWCE TEJ FLAGI ZATKNĄĆ W MISCE KLOZETOWEJ?Nie zastanowiłeś się nad tym ,że demokracja dla takich ludzi jak ty jest nieszczęściem,.Panie Dyrektorze Chromiński nie znam Pana ale chylę przed Panem czoła taka decyzja by była jedyna i sprawiedliwa bo dla bydła odpowiednia jest obora a nie szkoła

WEDŁUG CIEBIE ,MOŻE PANI DYREKTOR POWINNA DRZEWCE TEJ FLAGI ZATKNĄĆ W MISCE KLOZETOWEJ?Nie zastanowiłeś się nad tym ,że demokracja dla takich ludzi jak ty jest nieszczęściem,.Panie Dyrektorze Chromiński nie znam Pana ale chylę przed Panem czoła taka decyzja by była jedyna i sprawiedliwa bo dla bydła odpowiednia jest obora a nie szkoła rozwiń
Avatar
Chłop Polski / 9 lipca 2009 o 00:43
0
janko muzykant napisał:
Pani dyrektor Czarta jest hu.ja warta chciała dupy podlizac ale jej zdeka nie wyszło co za baba zwolnic ja w cholere jak nie umie pełnic powierzonych funkcji co z niej za pedagog??? Ona pewnie byla swietojebliwa w mlodosci i nigdy nic nie zrobila glupiego ???

TAKI JEST REZULTAT UZASADNIENIA SĄDU ,TYLKO PATRZEĆ JAK W TYM GIMNAZJUM KONSTYTUCJA ZAWIŚNIE W MIEJSCU PAPIERU TOALETOWEGO -no ale cóż to będzie tylko kolejny wybryk.
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

„Smak Świata” według Kazimierza Kasprzaka. Wystawa w CSK
galeria

„Smak Świata” według Kazimierza Kasprzaka. Wystawa w CSK 0 0

Co Gdzie Kiedy. W Centrum Spotkania Kultur można oglądać wystawę fotografii Kazimierza Kasprzaka, byłego dziennikarza Dziennika Wschodniego, podróżnika.

Papież i patriarcha aleksandryjski i całej Afryki w niedzielę w Lublinie

Papież i patriarcha aleksandryjski i całej Afryki w niedzielę w Lublinie 0 1

Prawosławny duchowny Teodor II, papież i patriarcha aleksandryjski i całej Afryki, w niedzielę przyjedzie do Lublina.

Siedem zawodniczek MKS Perła zostało powołanych na turniej Golden League w Danii

Siedem zawodniczek MKS Perła zostało powołanych na turniej Golden League w Danii 0 0

Leszek Krowicki zdecydował się wysłać nominacje do Weroniki Gawlik, Anety Łabudy, Kingi Achruk, Aleksandry Rosiak, Ewy Urtnowskiej, Joanny Szarawagi i Sylwii Matuszczyk

Koncert zespołu Rezerwat w Radiu Lublin
28 września 2018, 19:00

Koncert zespołu Rezerwat w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. 28 września o godz. 19 w Radiu Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi formacja Rezerwat. Koncert będzie transmitowany na stronie internetowej rozgłośni.

Rozmawiała z politykami jako dziennikarka TVP Lublin. Teraz znów startuje w wyborach z listy PiS
Tylko u nas
galeria

Rozmawiała z politykami jako dziennikarka TVP Lublin. Teraz znów startuje w wyborach z listy PiS 9 14

Dziennikarka TVP Lublin Bogna Bender-Motyka ubiega się o mandat radnej sejmiku województwa z listy Prawa i Sprawiedliwości. Zgodnie z wytycznymi Zasad Etyki Dziennikarskiej w Telewizji Polskiej, na czas kampanii wzięła bezpłatny urlop. Ale według naszych informacji, pracuje przy jednym z programów.

Powiat puławski: 11 kilometrów nowego asfaltu

Powiat puławski: 11 kilometrów nowego asfaltu 4 0

Dzięki środkom z UE podróże z Żyrzyna przez Baranów i dalej do Woli Czołnowskiej stały się przyjemniejsze. Na całym, ponad 11-kilometrowym odcinku położono nową nawierzchnię. Trwają ostatnie prace wykończeniowe. Prace kosztowały prawie 6,7 mln złotych.

Obietnice dla Kraśnika: Bezpłatna komunikacja, 500 miejsc pracy i obiady za 1 zł
film

Obietnice dla Kraśnika: Bezpłatna komunikacja, 500 miejsc pracy i obiady za 1 zł 1 7

Minimum 500 nowych miejsc pracy i obiad za złotówkę w miejskich szkołach. Takie deklaracje składa mieszkańcom Kraśnika komitet wyborczy Porozumienie i Rozwój, którego kandydatem na burmistrza jest poseł Wojciech Wilk (PO). Komitet wystawia 29 kandydatów do Rady Miasta.

Znowu problem z odbieraniem odpadów w 10 dzielnicach Lublina

Znowu problem z odbieraniem odpadów w 10 dzielnicach Lublina 8 10

Wczoraj powtórzył się problem z wyborem firm mających wywozić śmieci od mieszkańców dziesięciu dzielnic Lublina. Chętne firmy chcą, ale są za drogie. Oferta każdej z nich przekracza kwotę, którą zarezerwowali miejscy urzędnicy. Różnice idą w miliony złotych.

Liga Mistrzów. Real ogrywa Romę, Ronaldo wylatuje z boiska

Liga Mistrzów. Real ogrywa Romę, Ronaldo wylatuje z boiska 0 0

„Królewscy” udanie zainaugurowali walkę o obronę tytuły najlepszej drużyny w Europie i pokonali na swoim stadionie AS Romę 3:0. Łupem bramkowym podzielili się: Isco, Gareth Bale i Mariano Diaz. Natomiast o swoim debiucie w barwach Juventusu w europejskich rozgrywkach będzie chciał zapomnieć Cristiano Ronaldo

Możesz zacząć biznes w Nevadzie. Są pieniądze dla firm z woj. lubelskiego

Możesz zacząć biznes w Nevadzie. Są pieniądze dla firm z woj. lubelskiego 3 16