Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

8 lipca 2009 r.
19:09
Edytuj ten wpis

Nie znieważyli flagi państwowej lecz cieszyli się z pisuarów

Autor: Zdjęcie autora (ER PAB)
0 15 A A

Nakręcony i wrzucony do Internetu przez uczniów I LO im. ks. A.J. Czartoryskiego w Puławach filmik z "otwarcia pisuarów” nie znieważa flagi państwowej - uznała prokuratura i umorzyła postępowanie w tej sprawie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
O licealistach z "Czartoryskiego” pisaliśmy w marcu tego roku. Uczniowie zorganizowali happening z okazji remontu jednej ze szkolnych ubikacji.

Podczas "uroczystości” jeden z uczniów wprowadził do ubikacji biało-czerwoną flagę. Inny wszystko sfilmował i zamieścił nagranie na portalu internetowym You Tube.

Właśnie tam znalazła go dyrektorka szkoły. Jak nam relacjonowała, na początku nawet jej się spodobał, bo był dość zabawny.

- Do czasu wprowadzenia flagi. Wtedy ze zdumienia otworzyłam usta - opowiadała nam Beata Trzcińska-Staszczyk.

Autorzy filmu, którymi okazali się uczniowie jednej z klas trzecich zostali ukarani naganami. Ale dyrekcja po konsultacji z prawnikami poinformowała o wszystkim również organy ścigania.

- Prokurator uznał, że był to tylko młodzieńczy wybryk. Uczniowie nie mieli na celu znieważenia flagi, a wyrażali jedynie radość z zamontowania nowych pisuarów - informuje Agnieszka Kępka Prokuratury Okręgowej w Lublinie.

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Sprawiedliwy / 30 czerwca 2013 o 17:08
0

Gość Ty głupi tłuku nie wiesz o co chodzi więc stul ryj. Filmik, który powstał miał za zadanie pokazać w szyderczy sposób w jakim kraju żyjemy. Otwierają 2 km autostrady przyjeżdża premier stado przydupasów ze wstęgami i śpiewają hymn i tym podobne sytuacje. Uczniowie wtedy otrzymali mnóstwo listów za obywatelską postawę i zaobserwowanie realiów Polski. Pani dyrektor ma ograniczony światopogląd na ten temat i to jest pokazane w tej wypowiedzi filmik nie rani uczuć narodowych, a jedynie pokazuje w dość prymitywny sposób w jakim kraju żyjemy! Dokąd idziesz POLSKO!!!??? I brawa dla uczniów jeszcze raz. A prymitywy uciszcie się;)

Gość Ty głupi tłuku nie wiesz o co chodzi więc stul ryj. Filmik, który powstał miał za zadanie pokazać w szyderczy sposób w jakim kraju żyjemy. Otwierają 2 km autostrady przyjeżdża premier stado przydupasów ze wstęgami i śpiewają hymn i tym podobne sytuacje. Uczniowie wtedy otrzymali mnóstwo listów za obywatelską postawę i zaobserwowanie realiów Polski. Pani dyrektor ma ograniczony światopogląd na ten temat i to jest pokazane w tej wypowiedzi filmik nie rani uczuć narodowych, a jedynie pokazuje w dość prymitywny sposób w jakim kraju żyjem... rozwiń

Avatar
Gość / 12 września 2009 o 12:56
0
Czartorych powinni zamknąć! Szkoła ta psuje wizerunek naszego miasta. Szkoda takiego budynku na szkole dla takich matolow, ktorych rozwój umysłowy zatrzymał sie w gimnazjum. Brakuje w puławach M1 mysle wiec ze miejsce to bylo by idealne na tak nowy obiekt m.in. rekracyjny. Zapytacie co z mlodzieza ktora tam chodzi, nic prostszego ktos przeciez musi sprzątać wiec mysle ze osoby znajace dobrze ta szkole byly by idealne, czesc tez zawsze moze wyspecjalizowac sie w budowaniu pisuarow skoro tak lubi takie nowosci. Powodzenia wszystkim uczniom nie chodzącym do czartorycha w unikaniu tych ludzi. Niestety, nic więcej nie da się z nimi zrobić.
Czartorych powinni zamknąć! Szkoła ta psuje wizerunek naszego miasta. Szkoda takiego budynku na szkole dla takich matolow, ktorych rozwój umysłowy zatrzymał sie w gimnazjum. Brakuje w puławach M1 mysle wiec ze miejsce to bylo by idealne na tak nowy obiekt m.in. rekracyjny. Zapytacie co z mlodzieza ktora tam chodzi, nic prostszego ktos przeciez musi sprzątać wiec mysle ze osoby znajace dobrze ta szkole byly by idealne, czesc tez zawsze moze wyspecjalizowac sie w budowaniu pisuarow skoro tak lubi takie nowosci. Powodzenia wszystkim ucznio... rozwiń
Avatar
~gość~ / 12 lipca 2009 o 12:25
0
Teraz te tzw."mądre głowy" nie mają odwagi stwierdzić,że chamstwo jest chamstwem.A tym właśnie popisali się ci uczniowie.A sąd w czasach chamstwa jest też na usługach błazeństwa.Nie popisali się ci "nowocześni" przedstawiciele "prawa"!
Avatar
kiki / 10 lipca 2009 o 08:12
0
aaj napisał:
HAHAHA! jestem pod wrażeniem... naprawdę :| za bardzo się nie ukrywasz ze swoimi ograniczonymi poglądami i uprzedzeniami. Po sformułowaniu zdań można wnioskować, że jesteś uczniem lub absolwentem 9. Co więcej należysz do grona ludzi, którzy wywołują jakieś wojny pomiędzy Czartorychem a Waszą szkołą. Na szczęście należy to już do wymarłej rzadkości.
Przede wszystkim filmik, o którym piszesz to czołówka nakręcona przed studniówką. Można ją obejrzeć na płycie, którą otrzymali uczniowie jednej z klas. Dlatego radzę wcześniej sprawdzić informację zanim zaczniesz je publikować dalej. Naprawdę mi przykro jeśli nie zrozumiałaś/eś scenariusza. A filmik nie został usunięty żeby go ukryć. Wręcz przeciwnie jest publicznie dostępny dla każdego kto wykaże trochę inicjatywy aby zdobyć płytę DVD. Co do wizyty Prezydenta to w Twoich słowach wyczuwam przejawy zazdrości. Heh... chyba jednak nie ma o co.

Nie jestem absolwentką 9. Nie jest moim zamiarem wywoływanie wojny. Jako dorosła osoba, mająca o życiu większe pojęcie od Ciebie, mam swoje poglądy i zdanie na temat szmiry, którą oglądałam i zapisałam na dysku (przyjdzie czas na wykorzystanie). To co się dzieje w LO jest obrazą dla absolwentów, którzy pracowali nad renomą tej szkoły... a nie bezczelnie wykorzystywali jej tradycje, charakter i siłę. Nie spinaj się, bo jeżeli ktoś sra w swoje gniazdo i nazywa to sztuką jest zwykłym dupkiem. Życzę Ci nabycia umiejętności oddzielania ziarna od plew... powodzenia

Nie jestem absolwentką 9. Nie jest moim zamiarem wywoływanie wojny. Jako dorosła osoba, mająca o życiu większe pojęcie od Ciebie, mam swoje poglądy i zdanie na temat szmiry, którą oglądałam i zapisałam na dysku (przyjdzie czas na wykorzystanie). To co się dzieje w LO jest obrazą dla absolwentów, którzy pracowali nad renomą tej szkoły... a nie bezczelnie wykorzystywali jej tradycje, charakter i siłę. Nie spinaj się, bo jeżeli ktoś sra w swoje gniazdo i nazywa to sztuką jest zwykłym dupkiem. Życzę Ci nabycia umiejętności o... rozwiń
Avatar
aaj / 9 lipca 2009 o 18:15
0
kiki napisał:
To co się dzieje w Czartorychu to Skandal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie wszyscy wiedza, że był jeszcze jeden film, pokazujący jak młodzież z tej szkoły odbiera matury. Filmik nakręcony w kontekście przemocy, bijatyki i popapranych wizji scenariusza- a wszystko w na korytarzach szkoły, trwał ok. 7 min. Jak rozpętała się afera z pisuarami to ten filmik usunięto. Ponadto w nagrodę za obrażę symboli państwowych, jest nagroda - Przyjeżdża Prezydent RP i chwali młodzież, a przecież ani wynik matur, ani osiągnięcia do piet nie dorastają LO 9. Ale jak to zawsze w Polsce były, kto bliżej władzy ten korzysta. Demokracja... polsko- białoruska demokracja.... Absolwentka tej szkoły....




HAHAHA! jestem pod wrażeniem... naprawdę :| za bardzo się nie ukrywasz ze swoimi ograniczonymi poglądami i uprzedzeniami. Po sformułowaniu zdań można wnioskować, że jesteś uczniem lub absolwentem 9. Co więcej należysz do grona ludzi, którzy wywołują jakieś wojny pomiędzy Czartorychem a Waszą szkołą. Na szczęście należy to już do wymarłej rzadkości.
Przede wszystkim filmik, o którym piszesz to czołówka nakręcona przed studniówką. Można ją obejrzeć na płycie, którą otrzymali uczniowie jednej z klas. Dlatego radzę wcześniej sprawdzić informację zanim zaczniesz je publikować dalej. Naprawdę mi przykro jeśli nie zrozumiałaś/eś scenariusza. A filmik nie został usunięty żeby go ukryć. Wręcz przeciwnie jest publicznie dostępny dla każdego kto wykaże trochę inicjatywy aby zdobyć płytę DVD. Co do wizyty Prezydenta to w Twoich słowach wyczuwam przejawy zazdrości. Heh... chyba jednak nie ma o co.




HAHAHA! jestem pod wrażeniem... naprawdę :| za bardzo się nie ukrywasz ze swoimi ograniczonymi poglądami i uprzedzeniami. Po sformułowaniu zdań można wnioskować, że jesteś uczniem lub absolwentem 9. Co więcej należysz do grona ludzi, którzy wywołują jakieś wojny pomiędzy Czartorychem a Waszą szkołą. Na szczęście należy to już do wymarłej rzadkości.
Przede wszystkim filmik, o którym piszesz to czołówka nakręcona przed studniówką. Można ją obejrzeć na płycie, którą otrzymali uczniowie jednej z... rozwiń
Avatar
jacek placek / 9 lipca 2009 o 13:58
0
Ta młodzież nie zrobiła nic więcej jak tylko jota w jotę naśladowała dorosłych, tylko wystarczy dobrze się rozejrzeć.
Młodzi tak naprawdę to nie wiele wymyślają większość to naśladowani dorosłych. Jestem pewny że nie upłynie wiele lat jak niejeden z uczestników tego hapeningu wykaże się postępowaniem jak pani dyrektor, taka kolej rzeczy. Najbardziej bezwzględni finansiści, rekiny biznesu, itp to byli hipisi.
I jak mało kiedy prokuratura postąpiła słusznie.
Lechu za młodu sikał do kropielnicy- i co zobaczcie wyrósł na bohatera narodowego
Avatar
puławiak / 9 lipca 2009 o 08:27
0
Prokurator uznał, że (...) uczniowie nie mieli na celu znieważenia flagi, a wyrażali jedynie radość z zamontowania nowych pisuarów ....

Jaja wy sobie robicie w tej całej nieszczęsnej prokuraturze???? Co wy macie opinię publiczną za deb***a???? Róbcie tak dalej, a młodzież sobie zakoduje we łbach, że na flagę można nasrać, a i tak uznają, że cieszyli się z nowych klozetów.

Żenada.

Polska = kraj dla przestępców
(bo kary tutaj żadnej nie ma).
Avatar
kiki / 9 lipca 2009 o 08:12
0
To co się dzieje w Czartorychu to Skandal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie wszyscy wiedza, że był jeszcze jeden film, pokazujący jak młodzież z tej szkoły odbiera matury. Filmik nakręcony w kontekście przemocy, bijatyki i popapranych wizji scenariusza- a wszystko w na korytarzach szkoły, trwał ok. 7 min. Jak rozpętała się afera z pisuarami to ten filmik usunięto. Ponadto w nagrodę za obrażę symboli państwowych, jest nagroda - Przyjeżdża Prezydent RP i chwali młodzież, a przecież ani wynik matur, ani osiągnięcia do piet nie dorastają LO 9. Ale jak to zawsze w Polsce były, kto bliżej władzy ten korzysta. Demokracja... polsko- białoruska demokracja.... Absolwentka tej szkoły....
To co się dzieje w Czartorychu to Skandal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie wszyscy wiedza, że był jeszcze jeden film, pokazujący jak młodzież z tej szkoły odbiera matury. Filmik nakręcony w kontekście przemocy, bijatyki i popapranych wizji scenariusza- a wszystko w na korytarzach szkoły, trwał ok. 7 min. Jak rozpętała się afera z pisuarami to ten filmik usunięto. Ponadto w nagrodę za obrażę symboli państwowych, jest nagroda - Przyjeżdża Prezydent RP i chwal... rozwiń
Avatar
kośba / 9 lipca 2009 o 01:05
0
jacek napisał:
Pani dyrektor Czarta nie tylko, że nie ma poczucia humoru, ale zero wyczucia sytuacji, zero inetligencji, zero wspólnoty ze społecznością szkolną. Trzy ZERA to trochę za dużo jak na dyrektora szkoły z takimi tradycjami. Za czasów dyrektora Chromińskiego gości relegowaliby ze szkoły, ale na nieszczęście poprzedniego ustroju i na szczęści naszych dzieci doczekaliśmy się demokracji, która daje możliwość swobodnej wypowiedzi w racjonalnych granicach, a te nie zostały przekroczone. Brawo prokuratrura, wstyd prawnicy pani dyrektor. Mam nadzieję, że to nie byli absolwenci Czarta...

WEDŁUG CIEBIE ,MOŻE PANI DYREKTOR POWINNA DRZEWCE TEJ FLAGI ZATKNĄĆ W MISCE KLOZETOWEJ?Nie zastanowiłeś się nad tym ,że demokracja dla takich ludzi jak ty jest nieszczęściem,.Panie Dyrektorze Chromiński nie znam Pana ale chylę przed Panem czoła taka decyzja by była jedyna i sprawiedliwa bo dla bydła odpowiednia jest obora a nie szkoła

WEDŁUG CIEBIE ,MOŻE PANI DYREKTOR POWINNA DRZEWCE TEJ FLAGI ZATKNĄĆ W MISCE KLOZETOWEJ?Nie zastanowiłeś się nad tym ,że demokracja dla takich ludzi jak ty jest nieszczęściem,.Panie Dyrektorze Chromiński nie znam Pana ale chylę przed Panem czoła taka decyzja by była jedyna i sprawiedliwa bo dla bydła odpowiednia jest obora a nie szkoła rozwiń
Avatar
Chłop Polski / 9 lipca 2009 o 00:43
0
janko muzykant napisał:
Pani dyrektor Czarta jest hu.ja warta chciała dupy podlizac ale jej zdeka nie wyszło co za baba zwolnic ja w cholere jak nie umie pełnic powierzonych funkcji co z niej za pedagog??? Ona pewnie byla swietojebliwa w mlodosci i nigdy nic nie zrobila glupiego ???

TAKI JEST REZULTAT UZASADNIENIA SĄDU ,TYLKO PATRZEĆ JAK W TYM GIMNAZJUM KONSTYTUCJA ZAWIŚNIE W MIEJSCU PAPIERU TOALETOWEGO -no ale cóż to będzie tylko kolejny wybryk.
Avatar
Sprawiedliwy / 30 czerwca 2013 o 17:08
0

Gość Ty głupi tłuku nie wiesz o co chodzi więc stul ryj. Filmik, który powstał miał za zadanie pokazać w szyderczy sposób w jakim kraju żyjemy. Otwierają 2 km autostrady przyjeżdża premier stado przydupasów ze wstęgami i śpiewają hymn i tym podobne sytuacje. Uczniowie wtedy otrzymali mnóstwo listów za obywatelską postawę i zaobserwowanie realiów Polski. Pani dyrektor ma ograniczony światopogląd na ten temat i to jest pokazane w tej wypowiedzi filmik nie rani uczuć narodowych, a jedynie pokazuje w dość prymitywny sposób w jakim kraju żyjemy! Dokąd idziesz POLSKO!!!??? I brawa dla uczniów jeszcze raz. A prymitywy uciszcie się;)

Gość Ty głupi tłuku nie wiesz o co chodzi więc stul ryj. Filmik, który powstał miał za zadanie pokazać w szyderczy sposób w jakim kraju żyjemy. Otwierają 2 km autostrady przyjeżdża premier stado przydupasów ze wstęgami i śpiewają hymn i tym podobne sytuacje. Uczniowie wtedy otrzymali mnóstwo listów za obywatelską postawę i zaobserwowanie realiów Polski. Pani dyrektor ma ograniczony światopogląd na ten temat i to jest pokazane w tej wypowiedzi filmik nie rani uczuć narodowych, a jedynie pokazuje w dość prymitywny sposób w jakim kraju żyjem... rozwiń

Avatar
Gość / 12 września 2009 o 12:56
0
Czartorych powinni zamknąć! Szkoła ta psuje wizerunek naszego miasta. Szkoda takiego budynku na szkole dla takich matolow, ktorych rozwój umysłowy zatrzymał sie w gimnazjum. Brakuje w puławach M1 mysle wiec ze miejsce to bylo by idealne na tak nowy obiekt m.in. rekracyjny. Zapytacie co z mlodzieza ktora tam chodzi, nic prostszego ktos przeciez musi sprzątać wiec mysle ze osoby znajace dobrze ta szkole byly by idealne, czesc tez zawsze moze wyspecjalizowac sie w budowaniu pisuarow skoro tak lubi takie nowosci. Powodzenia wszystkim uczniom nie chodzącym do czartorycha w unikaniu tych ludzi. Niestety, nic więcej nie da się z nimi zrobić.
Czartorych powinni zamknąć! Szkoła ta psuje wizerunek naszego miasta. Szkoda takiego budynku na szkole dla takich matolow, ktorych rozwój umysłowy zatrzymał sie w gimnazjum. Brakuje w puławach M1 mysle wiec ze miejsce to bylo by idealne na tak nowy obiekt m.in. rekracyjny. Zapytacie co z mlodzieza ktora tam chodzi, nic prostszego ktos przeciez musi sprzątać wiec mysle ze osoby znajace dobrze ta szkole byly by idealne, czesc tez zawsze moze wyspecjalizowac sie w budowaniu pisuarow skoro tak lubi takie nowosci. Powodzenia wszystkim ucznio... rozwiń
Avatar
~gość~ / 12 lipca 2009 o 12:25
0
Teraz te tzw."mądre głowy" nie mają odwagi stwierdzić,że chamstwo jest chamstwem.A tym właśnie popisali się ci uczniowie.A sąd w czasach chamstwa jest też na usługach błazeństwa.Nie popisali się ci "nowocześni" przedstawiciele "prawa"!
Avatar
kiki / 10 lipca 2009 o 08:12
0
aaj napisał:
HAHAHA! jestem pod wrażeniem... naprawdę :| za bardzo się nie ukrywasz ze swoimi ograniczonymi poglądami i uprzedzeniami. Po sformułowaniu zdań można wnioskować, że jesteś uczniem lub absolwentem 9. Co więcej należysz do grona ludzi, którzy wywołują jakieś wojny pomiędzy Czartorychem a Waszą szkołą. Na szczęście należy to już do wymarłej rzadkości.
Przede wszystkim filmik, o którym piszesz to czołówka nakręcona przed studniówką. Można ją obejrzeć na płycie, którą otrzymali uczniowie jednej z klas. Dlatego radzę wcześniej sprawdzić informację zanim zaczniesz je publikować dalej. Naprawdę mi przykro jeśli nie zrozumiałaś/eś scenariusza. A filmik nie został usunięty żeby go ukryć. Wręcz przeciwnie jest publicznie dostępny dla każdego kto wykaże trochę inicjatywy aby zdobyć płytę DVD. Co do wizyty Prezydenta to w Twoich słowach wyczuwam przejawy zazdrości. Heh... chyba jednak nie ma o co.

Nie jestem absolwentką 9. Nie jest moim zamiarem wywoływanie wojny. Jako dorosła osoba, mająca o życiu większe pojęcie od Ciebie, mam swoje poglądy i zdanie na temat szmiry, którą oglądałam i zapisałam na dysku (przyjdzie czas na wykorzystanie). To co się dzieje w LO jest obrazą dla absolwentów, którzy pracowali nad renomą tej szkoły... a nie bezczelnie wykorzystywali jej tradycje, charakter i siłę. Nie spinaj się, bo jeżeli ktoś sra w swoje gniazdo i nazywa to sztuką jest zwykłym dupkiem. Życzę Ci nabycia umiejętności oddzielania ziarna od plew... powodzenia

Nie jestem absolwentką 9. Nie jest moim zamiarem wywoływanie wojny. Jako dorosła osoba, mająca o życiu większe pojęcie od Ciebie, mam swoje poglądy i zdanie na temat szmiry, którą oglądałam i zapisałam na dysku (przyjdzie czas na wykorzystanie). To co się dzieje w LO jest obrazą dla absolwentów, którzy pracowali nad renomą tej szkoły... a nie bezczelnie wykorzystywali jej tradycje, charakter i siłę. Nie spinaj się, bo jeżeli ktoś sra w swoje gniazdo i nazywa to sztuką jest zwykłym dupkiem. Życzę Ci nabycia umiejętności o... rozwiń
Avatar
aaj / 9 lipca 2009 o 18:15
0
kiki napisał:
To co się dzieje w Czartorychu to Skandal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie wszyscy wiedza, że był jeszcze jeden film, pokazujący jak młodzież z tej szkoły odbiera matury. Filmik nakręcony w kontekście przemocy, bijatyki i popapranych wizji scenariusza- a wszystko w na korytarzach szkoły, trwał ok. 7 min. Jak rozpętała się afera z pisuarami to ten filmik usunięto. Ponadto w nagrodę za obrażę symboli państwowych, jest nagroda - Przyjeżdża Prezydent RP i chwali młodzież, a przecież ani wynik matur, ani osiągnięcia do piet nie dorastają LO 9. Ale jak to zawsze w Polsce były, kto bliżej władzy ten korzysta. Demokracja... polsko- białoruska demokracja.... Absolwentka tej szkoły....




HAHAHA! jestem pod wrażeniem... naprawdę :| za bardzo się nie ukrywasz ze swoimi ograniczonymi poglądami i uprzedzeniami. Po sformułowaniu zdań można wnioskować, że jesteś uczniem lub absolwentem 9. Co więcej należysz do grona ludzi, którzy wywołują jakieś wojny pomiędzy Czartorychem a Waszą szkołą. Na szczęście należy to już do wymarłej rzadkości.
Przede wszystkim filmik, o którym piszesz to czołówka nakręcona przed studniówką. Można ją obejrzeć na płycie, którą otrzymali uczniowie jednej z klas. Dlatego radzę wcześniej sprawdzić informację zanim zaczniesz je publikować dalej. Naprawdę mi przykro jeśli nie zrozumiałaś/eś scenariusza. A filmik nie został usunięty żeby go ukryć. Wręcz przeciwnie jest publicznie dostępny dla każdego kto wykaże trochę inicjatywy aby zdobyć płytę DVD. Co do wizyty Prezydenta to w Twoich słowach wyczuwam przejawy zazdrości. Heh... chyba jednak nie ma o co.




HAHAHA! jestem pod wrażeniem... naprawdę :| za bardzo się nie ukrywasz ze swoimi ograniczonymi poglądami i uprzedzeniami. Po sformułowaniu zdań można wnioskować, że jesteś uczniem lub absolwentem 9. Co więcej należysz do grona ludzi, którzy wywołują jakieś wojny pomiędzy Czartorychem a Waszą szkołą. Na szczęście należy to już do wymarłej rzadkości.
Przede wszystkim filmik, o którym piszesz to czołówka nakręcona przed studniówką. Można ją obejrzeć na płycie, którą otrzymali uczniowie jednej z... rozwiń
Avatar
jacek placek / 9 lipca 2009 o 13:58
0
Ta młodzież nie zrobiła nic więcej jak tylko jota w jotę naśladowała dorosłych, tylko wystarczy dobrze się rozejrzeć.
Młodzi tak naprawdę to nie wiele wymyślają większość to naśladowani dorosłych. Jestem pewny że nie upłynie wiele lat jak niejeden z uczestników tego hapeningu wykaże się postępowaniem jak pani dyrektor, taka kolej rzeczy. Najbardziej bezwzględni finansiści, rekiny biznesu, itp to byli hipisi.
I jak mało kiedy prokuratura postąpiła słusznie.
Lechu za młodu sikał do kropielnicy- i co zobaczcie wyrósł na bohatera narodowego
Avatar
puławiak / 9 lipca 2009 o 08:27
0
Prokurator uznał, że (...) uczniowie nie mieli na celu znieważenia flagi, a wyrażali jedynie radość z zamontowania nowych pisuarów ....

Jaja wy sobie robicie w tej całej nieszczęsnej prokuraturze???? Co wy macie opinię publiczną za deb***a???? Róbcie tak dalej, a młodzież sobie zakoduje we łbach, że na flagę można nasrać, a i tak uznają, że cieszyli się z nowych klozetów.

Żenada.

Polska = kraj dla przestępców
(bo kary tutaj żadnej nie ma).
Avatar
kiki / 9 lipca 2009 o 08:12
0
To co się dzieje w Czartorychu to Skandal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie wszyscy wiedza, że był jeszcze jeden film, pokazujący jak młodzież z tej szkoły odbiera matury. Filmik nakręcony w kontekście przemocy, bijatyki i popapranych wizji scenariusza- a wszystko w na korytarzach szkoły, trwał ok. 7 min. Jak rozpętała się afera z pisuarami to ten filmik usunięto. Ponadto w nagrodę za obrażę symboli państwowych, jest nagroda - Przyjeżdża Prezydent RP i chwali młodzież, a przecież ani wynik matur, ani osiągnięcia do piet nie dorastają LO 9. Ale jak to zawsze w Polsce były, kto bliżej władzy ten korzysta. Demokracja... polsko- białoruska demokracja.... Absolwentka tej szkoły....
To co się dzieje w Czartorychu to Skandal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie wszyscy wiedza, że był jeszcze jeden film, pokazujący jak młodzież z tej szkoły odbiera matury. Filmik nakręcony w kontekście przemocy, bijatyki i popapranych wizji scenariusza- a wszystko w na korytarzach szkoły, trwał ok. 7 min. Jak rozpętała się afera z pisuarami to ten filmik usunięto. Ponadto w nagrodę za obrażę symboli państwowych, jest nagroda - Przyjeżdża Prezydent RP i chwal... rozwiń
Avatar
kośba / 9 lipca 2009 o 01:05
0
jacek napisał:
Pani dyrektor Czarta nie tylko, że nie ma poczucia humoru, ale zero wyczucia sytuacji, zero inetligencji, zero wspólnoty ze społecznością szkolną. Trzy ZERA to trochę za dużo jak na dyrektora szkoły z takimi tradycjami. Za czasów dyrektora Chromińskiego gości relegowaliby ze szkoły, ale na nieszczęście poprzedniego ustroju i na szczęści naszych dzieci doczekaliśmy się demokracji, która daje możliwość swobodnej wypowiedzi w racjonalnych granicach, a te nie zostały przekroczone. Brawo prokuratrura, wstyd prawnicy pani dyrektor. Mam nadzieję, że to nie byli absolwenci Czarta...

WEDŁUG CIEBIE ,MOŻE PANI DYREKTOR POWINNA DRZEWCE TEJ FLAGI ZATKNĄĆ W MISCE KLOZETOWEJ?Nie zastanowiłeś się nad tym ,że demokracja dla takich ludzi jak ty jest nieszczęściem,.Panie Dyrektorze Chromiński nie znam Pana ale chylę przed Panem czoła taka decyzja by była jedyna i sprawiedliwa bo dla bydła odpowiednia jest obora a nie szkoła

WEDŁUG CIEBIE ,MOŻE PANI DYREKTOR POWINNA DRZEWCE TEJ FLAGI ZATKNĄĆ W MISCE KLOZETOWEJ?Nie zastanowiłeś się nad tym ,że demokracja dla takich ludzi jak ty jest nieszczęściem,.Panie Dyrektorze Chromiński nie znam Pana ale chylę przed Panem czoła taka decyzja by była jedyna i sprawiedliwa bo dla bydła odpowiednia jest obora a nie szkoła rozwiń
Avatar
Chłop Polski / 9 lipca 2009 o 00:43
0
janko muzykant napisał:
Pani dyrektor Czarta jest hu.ja warta chciała dupy podlizac ale jej zdeka nie wyszło co za baba zwolnic ja w cholere jak nie umie pełnic powierzonych funkcji co z niej za pedagog??? Ona pewnie byla swietojebliwa w mlodosci i nigdy nic nie zrobila glupiego ???

TAKI JEST REZULTAT UZASADNIENIA SĄDU ,TYLKO PATRZEĆ JAK W TYM GIMNAZJUM KONSTYTUCJA ZAWIŚNIE W MIEJSCU PAPIERU TOALETOWEGO -no ale cóż to będzie tylko kolejny wybryk.
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 listopada 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 listopada 2018 0 0

Black Friday 2018. Jakie promocje na nas czekają? Jak nie wpaść w pułapkę? Ekspert radzi

Black Friday 2018. Jakie promocje na nas czekają? Jak nie wpaść w pułapkę? Ekspert radzi 22 1

Już w tym tygodniu wielkie święto łowców okazji, czyli Black Friday (Czarny Piątek). Kto nie zdąży zrobić zakupów będzie miał drugą szansę już trzy dni później – w Cyber Monday. Sprawdziliśmy, czy rzeczywiście warto w tym czasie wybrać się na zakupy i co zrobić, by w ferworze zakupów nie dokonać niewłaściwych wyborów.

Targi Lublin zamieniły się w zagrodę ze zwierzętami [zdjęcia]
galeria

Targi Lublin zamieniły się w zagrodę ze zwierzętami [zdjęcia] 0 1

W weekend Targi Lublin zmieniły się w zagrodę z kucykami, krowami i koziołkami. Gośćmi specjalnymi wydarzenia „Rewia Zwierzaki z Zagrody” były Alpaki. 

Kontrowersyjne słowa profesora z KUL o Żydach. Uczelnia odcina się od poglądów wykładowcy

Kontrowersyjne słowa profesora z KUL o Żydach. Uczelnia odcina się od poglądów wykładowcy 0 15

Był apel, jest reakcja. Polska Rada Chrześcijan i Żydów krytykuje publiczne wypowiedzi wykładowcy KUL ks. prof. Tadeusza Guza dotyczące żydowskich mordów rytualnych i prosi o „stosowną interwencję” przełożonych duchownego. Władze KUL i Archidiecezji Lubelskiej odcinają się od poglądów wykładowcy. Podkreślają, że są one nieprawdziwe i niedopuszczalne.

Włodawa: 100 dawców na 100. lecie niepodległości

Włodawa: 100 dawców na 100. lecie niepodległości 0 0

Miejscowi krwiodawcy postanowili włączyć się w obchody 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji 7 grudnia organizują akcję poboru krwi pod hasłem „100 dawców na 100. lecie niepodległości”.

Ten szpital wygląda, jak luksusowy hotel. Ikardia w nowej siedzibie [zdjęcia]
galeria

Ten szpital wygląda, jak luksusowy hotel. Ikardia w nowej siedzibie [zdjęcia] 72 1

Szpital Kardiologii Inwazyjnej "Ikardia" ma nową siedzibę, która w piątek został oficjalnie otwarta przy ul. Górskiego 9 w Nałęczowie

Linkin Park Night - Phedora w Graffiti
6 grudnia 2018, 20:00

Linkin Park Night - Phedora w Graffiti 1 0

Co Gdzie Kiedy. Już 6 grudnia o godz. 20 na scenie klubu Graffiti wystąpi zespół Phedora. Po koncercie odbędzie się tradycyjna klubowa rockoteka.

Nowa zastępczyni prezydenta Krzysztofa Żuka

Nowa zastępczyni prezydenta Krzysztofa Żuka 3 45

To już pewne, chociaż nadal nieoficjalne: Beata Stepaniuk-Kuśmierzak zostanie nowym zastępcą prezydenta Lublina ds. kultury, sportu i relacji zewnętrznych.

Orion Niedrzwica spędzi zimę w fotelu lidera

Orion Niedrzwica spędzi zimę w fotelu lidera 0 6

Orion Niedrzwica spędzi zimę w fotelu lidera. Podopieczni Jacka Paździora muszą jednak pamiętać, że to jeszcze nie gwarantuje awansu do czwartej ligi

Sejmik. "Prezesowi się nie odmawia". Kto miał decydujący wpływ na obsadę stanowisk?

Sejmik. "Prezesowi się nie odmawia". Kto miał decydujący wpływ na obsadę stanowisk? 3 16

Czy wskazanie Jarosława Stawiarskiego jako kandydata na nowego marszałka to porażka szefa PiS w Lubelskim? W partii trwa dyskusja o tym, czyje wpływy na obsadę nowego zarządu województwa lubelskiego okazały się silniejsze w Warszawie

Unia Hrubieszów najlepsza na półmetku rozgrywek

Unia Hrubieszów najlepsza na półmetku rozgrywek 3 1

Runda jesienna w zamojskiej klasie okręgowej dobiegła końca. Po 15 kolejkach najwięcej powodów do zadowolenia mają w Hrubieszowie, Różańcu i Zawadzie, a ekipy z Bełżca i Sitna wiosną czeka niezwykle ciężka batalia o utrzymanie

Zmarł Andrzej Wiczyński ps. "Antek"
film

Zmarł Andrzej Wiczyński ps. "Antek" 0 1

W wieku 92 lat zmarł Andrzej Wiczyński ps. "Antek". Dowodził plutonem w trakcie Powstania Warszawskiego, był jeńcem niemieckich obozów

Targi ślubne w Lublinie. Biżuteria, suknie i pokazy mody [zdjęcia]
galeria

Targi ślubne w Lublinie. Biżuteria, suknie i pokazy mody [zdjęcia] 14 4

Wernisaż Ślubny odbył się w hotelu In Between w Lublinie. W hotelowych wnętrzach czekały firmy, które specjalizują się w perfekcyjnej organizacji najważniejszego dnia w życiu. Na liście wystawców były salony sukien ślubnych i mody męskiej, projektanci papeterii, biżuterii oraz jubilerzy, floryści, fryzjerzy, fotografowie, cukiernicy i wielu innych.

Nagrody im. prof. Z. Hołdy wręczone niepełnosprawnym, którzy protestowali w Sejmie [zdjęcia]
galeria

Nagrody im. prof. Z. Hołdy wręczone niepełnosprawnym, którzy protestowali w Sejmie [zdjęcia] 1 19

Laureatami VII Nagrody im. Prof. Zbigniewa Hołdy w 2018 roku zostali Adrian Glinka i Jakub Hartwich, którzy przez 40 dni protestowali w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej.