Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

3 lutego 2010 r.
19:35
Edytuj ten wpis

Parafianie: Kazano nam płacić na kościół po 1,6 tys. zł. Proboszcz: To oszczerstwo

Autor: Zdjęcie autora Aldona Iwon
0 443 A A

1600 zł w ratach ma rzekomo wpłacić każda rodzina na budowę kościoła na puławskiej Niwie. Taką informację parafianie przekazują sobie z ust do ust. Tymczasem proboszcz twierdzi, że to oszczerstwo.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Budowa kościoła pw. świętej Rodziny nabiera rumieńców. Obecnie trwają prace wykończeniowe. Według obliczeń ks. Henryka Olecha, proboszcza parafii, roboty w ubiegłym roku kosztowały blisko 3 mln zł. Całość ma kosztować 4 mln 250 tys. zł.

Na budowę trzeba było zaciągnąć kredyt. W listopadzie ub. r. proboszcz wyliczył, że zadłużenie z tytułu budowy kościoła wynosi – w przeliczeniu na jedną parafialną rodzinę – 161 zł. I o taką kwotę poprosił z ambony – by ludzie wpłacali, gdy księża będą chodzić po kolędzie.

Ten właśnie komunikat stał się tematem do rozmów, potem plotek. Przekazywana sobie z ust do ust kwota, jakiej miał zażądać proboszcz, urosła dziesięciokrotnie, do 1600 zł na rodzinę, rozłożonych na raty.

Proboszcz o plotce dowiedział się od nas. Nie krył zaskoczenia. – To oszczerstwo – powiedział ks. Henryk Olech. – Mówiłem jedynie, że zadłużenie na statystyczną rodzinę wynosi 161 zł.
 Ksiądz proboszcz zapewnia, że księża chodzący po kolędzie nie nalegają, aby taka właśnie kwota znalazła się w kopercie.

– Tzw. koperta, dawana księdzu podczas kolędy, nie jest żadnym obowiązkiem parafian, a gestem dobrej woli – podkreśla ksiądz Olech. – Bezrobotni dają po 10 zł, ale są i takie rodziny, gdzie ofiara liczy się w setkach złotych – dodaje ksiądz i cieszy się, że w ten sposób ludzie wspierają budowę świątyni.

Budowa kościoła na Niwie od samego początku wzbudzała kontrowersje wśród mieszkańców Puław. Podzieliła parafian na zwolenników budowy i na tych, którzy uważają, że istniejąca kaplica w zupełności wystarczy. Do tych drugich należał m.in. poprzedni proboszcz, który został przeniesiony do Żyrzyna.

Budowa kościoła stała się najważniejszym zadaniem powołanego na proboszcza w 2002 r. ks. Henryka Olecha. Podejście "zbuntowanych parafian” zmieniło się w 20. rocznicę pontyfikatu Jana Pawła II, kiedy Rada Miasta przekazała plac pod kościelną inwestycję. Pięć lat później Watykan przesłał kamień węgielny i w ten sposób budowa została uznana jako dzieło na cześć papieża Polaka.

Przy okazji naszej rozmowy, proboszcz dementuje inną plotkę – że dom parafialny będzie ośrodkiem dla emerytowanych księży.

Komentarze 443

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
zong / 4 września 2016 o 07:39
0
widzieliscie jaki palac stawia sobie nasz proboszcz
Avatar
Maciekclem / 4 czerwca 2016 o 13:03
0
Witam, zastanawia mnie czy faktycznie panele solarne to tania energia i czy ma to sens dla firm, domostw, czy przynosi zwroty inwestycji? To moja strona ekopolandia.pl gdzie przedstawiam taki rzut na sprawy ze swojej perspektywy. Jakie macie odczucie, ma to zastosowanie i branie w Polsce?
Avatar
elke / 21 maja 2016 o 14:16
0
Podstawka wporownaniu z obecnym Zenonem itym niedorozwojem Jerzym to pikus
Avatar
kors / 2 listopada 2011 o 22:14
0
[quote name='CHŁOP POLSKI' timestamp='1265279080' post='228487']
ZAPISZ JUŻ DZISIAJ W SWOIM TESTAMENCIE I PODPISZ KRWIĄ,ŻE NA SWOIM GROBIE NIE CHCESZ KRZYŻA ANI ANI NAPISU ZACZYNAJĄCEGO SIĘ OD Śp. ZDEPONUJ GO U SWOICH DZIECI I NAJBLIŻSZEJ PARAFII,JAKO AKT WŁASNEJ WOLI.NIE ZROBISZ TEGO BO JESTEŚ ZWYKŁYM TCHÓRZEM ODWAŻNYM JEDYNIE ANONIMOWO ZA KLAWIATURĄ KOMPUTERA.
DZISIEJSI 18-TO,45-CIO LATKOWIE ZA KILKANAŚCIE LAT BĘDZIECIE SKOMLEĆ ZE ZŁOŻONYMI RĘKAMI O MIŁOSIERDZIE ŁASKI BOŻEJ.
ZNAŁEM AUTENTYCZNYCH ATEISTÓW KTÓRYCH BARDZO SZANOWAŁEM...I TY TEŻ,CHOCIAŻBY PROF.RELIGA -ALE CI NIE POPISYWALI SIĘ TAKIMI IDIOTYZMAMI JAK TY.
[/quote]
Bla bla bla bla bla Bla bla bla bla blaBla bla bla bla bla A jak będziesz umierał nadstaw odbytnicy wielebnemu
[quote name='CHŁOP POLSKI' timestamp='1265279080' post='228487']
ZAPISZ JUŻ DZISIAJ W SWOIM TESTAMENCIE I PODPISZ KRWIĄ,ŻE NA SWOIM GROBIE NIE CHCESZ KRZYŻA ANI ANI NAPISU ZACZYNAJĄCEGO SIĘ OD Śp. ZDEPONUJ GO U SWOICH DZIECI I NAJBLIŻSZEJ PARAFII,JAKO AKT WŁASNEJ WOLI.NIE ZROBISZ TEGO BO JESTEŚ ZWYKŁYM TCHÓRZEM ODWAŻNYM JEDYNIE ANONIMOWO ZA KLAWIATURĄ KOMPUTERA.
DZISIEJSI 18-TO,45-CIO LATKOWIE ZA KILKANAŚCIE LAT BĘDZIECIE SKOMLEĆ ZE ZŁOŻONYMI RĘKAMI O MIŁOSIERDZIE ŁASKI BOŻEJ.
ZNAŁEM AUTENTYCZNYCH AT... rozwiń
Avatar
kacper / 1 listopada 2011 o 18:17
0
wykajstrować go
Avatar
gte / 30 lipca 2011 o 18:51
0
LENARTOWICZ

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem społecznym w tym biurze jest pani Małgorzata Górska Lenartowicz.

Małgorzata Górska Lenartowicz, Jerzy Lenartowicz oraz Józef Sidoruk są to osoby które w latach 1990-2010 zajmowały sie kierowaniem zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa ta w latach 1990-2010 sfałszowała od 50 tys do 100 tys podpisów na listach różnych komitetów wyborczych. Fałszowano podpisy zarówno dla komitetów ze skrajnej lewicy i skrajnej prawicy. Przestępcy czerpali z tego tytułu korzysci materialne.

W mieszkaniu tych osób policja przeprowadziła rewizję w poszukiwaniu dowodów na przestępczą działalnosć w latach 1990-2010 związaną z wykradaniem danych osobowych oraz komercyjnym fałszowaniem podpisów dla różnych komitetów wyborczych będę systematycznie przekazywał mediom oraz wszystkim posłom na Sejm RP, ze wszystkich Klubów i Kół poselskich.

Mam nadzieję, że moja działalnosć pomoże w oczyszczeniu sceny wyborczej z różnego typu szumowin społecznych i osób jakie dopusciły się przestępstw przeciwko wyborom oraz przeciwko Polskiemu Państwu.

Uprzejmie informuję, że Poseł Jarosław Żaczek od wrzesnia 2006 wielokrotnie informowany był o fakcie, że wobec Jego najbliżsych współpracowników policja i prokuratura prowadzi dochodzenie o czyny kryminalne. Posłowi Jarosławowi Żaczkowi fakt ten wcale nie przeszkadzał w tym aby osoby te prowadziły w Jego imieniu działalnosć pod szyldem Prawa i Sprawiedliwosci.

A co na to partia która na swoje sztandary wypisała szczytne hasło "Prawo i Sprawiedliwosć"?
LENARTOWICZ

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem społecznym w tym biurze jest pani Małgorzata Górska Lenartowicz.

Małgorzata Gó... rozwiń
Avatar
matt / 12 lipca 2011 o 23:11
0
Kochani kosciół to dno!!! zboczki w sukienkach, biznesmeni zatrudniający na czarno - np organistów, okradają , traktują jak gówno... a jak juz organista wygra w sądzie to jest na czarnej liście...znam wiele takich przypadków...
prawda jest taka ze księzniczki wiećej zła wyrządzają niż dobra...
państwo sie powinno za nich wziąć i ukrócić te machloje które robią...
organiści weźcie sie ogarnijcie i do sądów ze złodziejami.. ja juz 3 procesy wygrałem.. bo powiedziałęm ze nie dam się pomiatac...jak coś to pomagam ...markiorg@wp.pl
Avatar
Czesław / 9 lipca 2011 o 10:26
0
[quote name='CHŁOP POLSKI' timestamp='1265279080' post='228487']
ZAPISZ JUŻ DZISIAJ W SWOIM TESTAMENCIE I PODPISZ KRWIĄ,ŻE NA SWOIM GROBIE NIE CHCESZ KRZYŻA ANI ANI NAPISU ZACZYNAJĄCEGO SIĘ OD Śp. ZDEPONUJ GO U SWOICH DZIECI I NAJBLIŻSZEJ PARAFII,JAKO AKT WŁASNEJ WOLI.NIE ZROBISZ TEGO BO JESTEŚ ZWYKŁYM TCHÓRZEM ODWAŻNYM JEDYNIE ANONIMOWO ZA KLAWIATURĄ KOMPUTERA.
DZISIEJSI 18-TO,45-CIO LATKOWIE ZA KILKANAŚCIE LAT BĘDZIECIE SKOMLEĆ ZE ZŁOŻONYMI RĘKAMI O MIŁOSIERDZIE ŁASKI BOŻEJ.
ZNAŁEM AUTENTYCZNYCH ATEISTÓW KTÓRYCH BARDZO SZANOWAŁEM...I TY TEŻ,CHOCIAŻBY PROF.RELIGA -ALE CI NIE POPISYWALI SIĘ TAKIMI IDIOTYZMAMI JAK TY.
[/quote]
Ale ksiądz im powiedział do wiwatu!
[quote name='CHŁOP POLSKI' timestamp='1265279080' post='228487']
ZAPISZ JUŻ DZISIAJ W SWOIM TESTAMENCIE I PODPISZ KRWIĄ,ŻE NA SWOIM GROBIE NIE CHCESZ KRZYŻA ANI ANI NAPISU ZACZYNAJĄCEGO SIĘ OD Śp. ZDEPONUJ GO U SWOICH DZIECI I NAJBLIŻSZEJ PARAFII,JAKO AKT WŁASNEJ WOLI.NIE ZROBISZ TEGO BO JESTEŚ ZWYKŁYM TCHÓRZEM ODWAŻNYM JEDYNIE ANONIMOWO ZA KLAWIATURĄ KOMPUTERA.
DZISIEJSI 18-TO,45-CIO LATKOWIE ZA KILKANAŚCIE LAT BĘDZIECIE SKOMLEĆ ZE ZŁOŻONYMI RĘKAMI O MIŁOSIERDZIE ŁASKI BOŻEJ.
ZNAŁEM AUTENTYCZNYCH AT... rozwiń
Avatar
gość / 7 lipca 2011 o 18:44
0
[quote name='klaudynkkaa' timestamp='1307377229' post='486369']
To jest nie do pomyślenia aby ksiądz się tak zachowywał. Pierwsze jego słowo z ambony było aby odrazu dawac kase na kościół.. I takie było jego przywitanie..... a wiadome było że brał te pieniąndze do siebie
dobrze że mamy nowego i lepszego księdza niż tamten ZBOCZENIEC I PEDERASTA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Z POWAŻANIEM anonim;*
[/quote]

Powstrzymaj się od oceny obecnego księdza. Nie sądzisz,że za wcześnie na wydawanie opinii.Nowe sitko na kołeczek...
[quote name='klaudynkkaa' timestamp='1307377229' post='486369']
To jest nie do pomyślenia aby ksiądz się tak zachowywał. Pierwsze jego słowo z ambony było aby odrazu dawac kase na kościół.. I takie było jego przywitanie..... a wiadome było że brał te pieniąndze do siebie
dobrze że mamy nowego i lepszego księdza niż tamten ZBOCZENIEC I PEDERASTA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Z POWAŻANIEM ... rozwiń
Avatar
adek / 7 lipca 2011 o 00:14
0
I dlaczego nie w pudle jak każdy inny za takie przestępstwo tylko będzie nauczał moralności innych ????????
Avatar
zong / 4 września 2016 o 07:39
0
widzieliscie jaki palac stawia sobie nasz proboszcz
Avatar
Maciekclem / 4 czerwca 2016 o 13:03
0
Witam, zastanawia mnie czy faktycznie panele solarne to tania energia i czy ma to sens dla firm, domostw, czy przynosi zwroty inwestycji? To moja strona ekopolandia.pl gdzie przedstawiam taki rzut na sprawy ze swojej perspektywy. Jakie macie odczucie, ma to zastosowanie i branie w Polsce?
Avatar
elke / 21 maja 2016 o 14:16
0
Podstawka wporownaniu z obecnym Zenonem itym niedorozwojem Jerzym to pikus
Avatar
kors / 2 listopada 2011 o 22:14
0
[quote name='CHŁOP POLSKI' timestamp='1265279080' post='228487']
ZAPISZ JUŻ DZISIAJ W SWOIM TESTAMENCIE I PODPISZ KRWIĄ,ŻE NA SWOIM GROBIE NIE CHCESZ KRZYŻA ANI ANI NAPISU ZACZYNAJĄCEGO SIĘ OD Śp. ZDEPONUJ GO U SWOICH DZIECI I NAJBLIŻSZEJ PARAFII,JAKO AKT WŁASNEJ WOLI.NIE ZROBISZ TEGO BO JESTEŚ ZWYKŁYM TCHÓRZEM ODWAŻNYM JEDYNIE ANONIMOWO ZA KLAWIATURĄ KOMPUTERA.
DZISIEJSI 18-TO,45-CIO LATKOWIE ZA KILKANAŚCIE LAT BĘDZIECIE SKOMLEĆ ZE ZŁOŻONYMI RĘKAMI O MIŁOSIERDZIE ŁASKI BOŻEJ.
ZNAŁEM AUTENTYCZNYCH ATEISTÓW KTÓRYCH BARDZO SZANOWAŁEM...I TY TEŻ,CHOCIAŻBY PROF.RELIGA -ALE CI NIE POPISYWALI SIĘ TAKIMI IDIOTYZMAMI JAK TY.
[/quote]
Bla bla bla bla bla Bla bla bla bla blaBla bla bla bla bla A jak będziesz umierał nadstaw odbytnicy wielebnemu
[quote name='CHŁOP POLSKI' timestamp='1265279080' post='228487']
ZAPISZ JUŻ DZISIAJ W SWOIM TESTAMENCIE I PODPISZ KRWIĄ,ŻE NA SWOIM GROBIE NIE CHCESZ KRZYŻA ANI ANI NAPISU ZACZYNAJĄCEGO SIĘ OD Śp. ZDEPONUJ GO U SWOICH DZIECI I NAJBLIŻSZEJ PARAFII,JAKO AKT WŁASNEJ WOLI.NIE ZROBISZ TEGO BO JESTEŚ ZWYKŁYM TCHÓRZEM ODWAŻNYM JEDYNIE ANONIMOWO ZA KLAWIATURĄ KOMPUTERA.
DZISIEJSI 18-TO,45-CIO LATKOWIE ZA KILKANAŚCIE LAT BĘDZIECIE SKOMLEĆ ZE ZŁOŻONYMI RĘKAMI O MIŁOSIERDZIE ŁASKI BOŻEJ.
ZNAŁEM AUTENTYCZNYCH AT... rozwiń
Avatar
kacper / 1 listopada 2011 o 18:17
0
wykajstrować go
Avatar
gte / 30 lipca 2011 o 18:51
0
LENARTOWICZ

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem społecznym w tym biurze jest pani Małgorzata Górska Lenartowicz.

Małgorzata Górska Lenartowicz, Jerzy Lenartowicz oraz Józef Sidoruk są to osoby które w latach 1990-2010 zajmowały sie kierowaniem zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa ta w latach 1990-2010 sfałszowała od 50 tys do 100 tys podpisów na listach różnych komitetów wyborczych. Fałszowano podpisy zarówno dla komitetów ze skrajnej lewicy i skrajnej prawicy. Przestępcy czerpali z tego tytułu korzysci materialne.

W mieszkaniu tych osób policja przeprowadziła rewizję w poszukiwaniu dowodów na przestępczą działalnosć w latach 1990-2010 związaną z wykradaniem danych osobowych oraz komercyjnym fałszowaniem podpisów dla różnych komitetów wyborczych będę systematycznie przekazywał mediom oraz wszystkim posłom na Sejm RP, ze wszystkich Klubów i Kół poselskich.

Mam nadzieję, że moja działalnosć pomoże w oczyszczeniu sceny wyborczej z różnego typu szumowin społecznych i osób jakie dopusciły się przestępstw przeciwko wyborom oraz przeciwko Polskiemu Państwu.

Uprzejmie informuję, że Poseł Jarosław Żaczek od wrzesnia 2006 wielokrotnie informowany był o fakcie, że wobec Jego najbliżsych współpracowników policja i prokuratura prowadzi dochodzenie o czyny kryminalne. Posłowi Jarosławowi Żaczkowi fakt ten wcale nie przeszkadzał w tym aby osoby te prowadziły w Jego imieniu działalnosć pod szyldem Prawa i Sprawiedliwosci.

A co na to partia która na swoje sztandary wypisała szczytne hasło "Prawo i Sprawiedliwosć"?
LENARTOWICZ

Rewizja policji w mieszkaniu
towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u

www.lenartowicz-pzpr.cba.pl

Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem społecznym w tym biurze jest pani Małgorzata Górska Lenartowicz.

Małgorzata Gó... rozwiń
Avatar
matt / 12 lipca 2011 o 23:11
0
Kochani kosciół to dno!!! zboczki w sukienkach, biznesmeni zatrudniający na czarno - np organistów, okradają , traktują jak gówno... a jak juz organista wygra w sądzie to jest na czarnej liście...znam wiele takich przypadków...
prawda jest taka ze księzniczki wiećej zła wyrządzają niż dobra...
państwo sie powinno za nich wziąć i ukrócić te machloje które robią...
organiści weźcie sie ogarnijcie i do sądów ze złodziejami.. ja juz 3 procesy wygrałem.. bo powiedziałęm ze nie dam się pomiatac...jak coś to pomagam ...markiorg@wp.pl
Avatar
Czesław / 9 lipca 2011 o 10:26
0
[quote name='CHŁOP POLSKI' timestamp='1265279080' post='228487']
ZAPISZ JUŻ DZISIAJ W SWOIM TESTAMENCIE I PODPISZ KRWIĄ,ŻE NA SWOIM GROBIE NIE CHCESZ KRZYŻA ANI ANI NAPISU ZACZYNAJĄCEGO SIĘ OD Śp. ZDEPONUJ GO U SWOICH DZIECI I NAJBLIŻSZEJ PARAFII,JAKO AKT WŁASNEJ WOLI.NIE ZROBISZ TEGO BO JESTEŚ ZWYKŁYM TCHÓRZEM ODWAŻNYM JEDYNIE ANONIMOWO ZA KLAWIATURĄ KOMPUTERA.
DZISIEJSI 18-TO,45-CIO LATKOWIE ZA KILKANAŚCIE LAT BĘDZIECIE SKOMLEĆ ZE ZŁOŻONYMI RĘKAMI O MIŁOSIERDZIE ŁASKI BOŻEJ.
ZNAŁEM AUTENTYCZNYCH ATEISTÓW KTÓRYCH BARDZO SZANOWAŁEM...I TY TEŻ,CHOCIAŻBY PROF.RELIGA -ALE CI NIE POPISYWALI SIĘ TAKIMI IDIOTYZMAMI JAK TY.
[/quote]
Ale ksiądz im powiedział do wiwatu!
[quote name='CHŁOP POLSKI' timestamp='1265279080' post='228487']
ZAPISZ JUŻ DZISIAJ W SWOIM TESTAMENCIE I PODPISZ KRWIĄ,ŻE NA SWOIM GROBIE NIE CHCESZ KRZYŻA ANI ANI NAPISU ZACZYNAJĄCEGO SIĘ OD Śp. ZDEPONUJ GO U SWOICH DZIECI I NAJBLIŻSZEJ PARAFII,JAKO AKT WŁASNEJ WOLI.NIE ZROBISZ TEGO BO JESTEŚ ZWYKŁYM TCHÓRZEM ODWAŻNYM JEDYNIE ANONIMOWO ZA KLAWIATURĄ KOMPUTERA.
DZISIEJSI 18-TO,45-CIO LATKOWIE ZA KILKANAŚCIE LAT BĘDZIECIE SKOMLEĆ ZE ZŁOŻONYMI RĘKAMI O MIŁOSIERDZIE ŁASKI BOŻEJ.
ZNAŁEM AUTENTYCZNYCH AT... rozwiń
Avatar
gość / 7 lipca 2011 o 18:44
0
[quote name='klaudynkkaa' timestamp='1307377229' post='486369']
To jest nie do pomyślenia aby ksiądz się tak zachowywał. Pierwsze jego słowo z ambony było aby odrazu dawac kase na kościół.. I takie było jego przywitanie..... a wiadome było że brał te pieniąndze do siebie
dobrze że mamy nowego i lepszego księdza niż tamten ZBOCZENIEC I PEDERASTA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Z POWAŻANIEM anonim;*
[/quote]

Powstrzymaj się od oceny obecnego księdza. Nie sądzisz,że za wcześnie na wydawanie opinii.Nowe sitko na kołeczek...
[quote name='klaudynkkaa' timestamp='1307377229' post='486369']
To jest nie do pomyślenia aby ksiądz się tak zachowywał. Pierwsze jego słowo z ambony było aby odrazu dawac kase na kościół.. I takie było jego przywitanie..... a wiadome było że brał te pieniąndze do siebie
dobrze że mamy nowego i lepszego księdza niż tamten ZBOCZENIEC I PEDERASTA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Z POWAŻANIEM ... rozwiń
Avatar
adek / 7 lipca 2011 o 00:14
0
I dlaczego nie w pudle jak każdy inny za takie przestępstwo tylko będzie nauczał moralności innych ????????
Zobacz wszystkie komentarze 443

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Piłkarki AZS PSW Biała Podlaska wróciły do treningów

Piłkarki AZS PSW Biała Podlaska wróciły do treningów 1 0

AZS PSW Biała Podlaska wraca do treningów. W składzie akademiczek będzie kilka zmian

Nowy zalew powstanie w woj. lubelskim. W planach kąpielisko i plaża na wysepkach

Nowy zalew powstanie w woj. lubelskim. W planach kąpielisko i plaża na wysepkach 1 2

Za dwa lata będzie gotowy projekt zalewu w Piaskach. Będzie też wiadomo, ile ta inwestycja będzie kosztowała.

Lublin: Z galerii handlowej zniknęła droga biżuteria. Szukają tych mężczyzn [zdjęcia]
galeria

Lublin: Z galerii handlowej zniknęła droga biżuteria. Szukają tych mężczyzn [zdjęcia] 5 2

Policjanci z I komisariatu w Lublinie poszukują dwóch sprawców kradzieży w galerii handlowej.

XXII Międzynarodowy Festiwal i Kurs Pianistyczny w Nałęczowie
18 lipca 2018, 19:00

XXII Międzynarodowy Festiwal i Kurs Pianistyczny w Nałęczowie 0 0

Wielkimi krokami zbliża się 22. edycja Międzynarodowego Festiwalu i Kursu Pianistycznego w Nałęczowie. W dniach 18-27 lipca do miasta zawitają wybitni artyści z kraju i zagranicy, m.in. Kazimierz Brzozowski i Tomoko Mack-Brzozowska.

Kolej dodatkowym środkiem komunikacji miejskiej w Lublinie? Pomysł "wyciągnięty z szafy"

Kolej dodatkowym środkiem komunikacji miejskiej w Lublinie? Pomysł "wyciągnięty z szafy" 35 8

Nową-starą koncepcję Lubelskiej Kolei Aglomeracyjnej pokazał w poniedziałek pełnomocnik wojewody lubelskiego. Jest to odświeżona wersja planów sprzed ośmiu lat. Zakłada budowę nowych przystanków kolejowych w Lublinie, Kraśniku i obok wiaduktu w Konopnicy. Nie ma na razie konkretnych projektów ani funduszy na budowę.

„Sen o mieście” w sierpniu na zamku. Bilety po 2 zł

„Sen o mieście” w sierpniu na zamku. Bilety po 2 zł 0 0

„Sen o mieście” wraca na dziedziniec lubelskiego zamku. Widowisko w reżyserii Janusza Opryńskiego zobaczymy 4, 5, 10, 11 sierpnia, godz. 21. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów.

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka
galeria

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka 65 42

Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej czy Rzeczypospolitej Polskiej? Na napisie umieszczonym na odsłoniętym w niedzielę pomniku smoleńskim w Kraśniku z postacią prezydenta Lecha Kaczyńskiego jest ta pierwsza wersja. Zdaniem językoznawcy prof. Jerzego Bralczyka obie formy są dopuszczalne, choć w sytuacjach uroczystych lepiej jest odmienić obydwa człony.

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia]
galeria
film

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia] 14 5

Pierwsza odkryta pływalnia w mieście już otwarta. Obiekt powstał przy Państwowej Szkole Wyższej. Pierwszy do wody wskoczył rektor prof. Józef Bergier.

Wypadek na al. Witosa w Lublinie. Chevrolet po zderzeniu z busem rozpadł się na kawałki
Zdjęcia
galeria

Wypadek na al. Witosa w Lublinie. Chevrolet po zderzeniu z busem rozpadł się na kawałki 32 9

Na al. Witosa w Lublinie doszło do zderzenia chevroleta z busem pasażerskim. Kilka osób jest rannych.

Lubelskie: Śmiertelny wypadek na drodze nr 12. Kierowca i pasażerka peugeota wypadli przez szybę
galeria

Lubelskie: Śmiertelny wypadek na drodze nr 12. Kierowca i pasażerka peugeota wypadli przez szybę 8 12

Tragiczny wypadek w miejscowości Leokadiów (gm. Puławy) na drodze krajowej nr 12. Nie żyją dwie osoby.

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem 15 3

11-letnie dziecko zostało porażone prądem w wesołym miasteczku w Okunince.

"Wystaw to!" w Labiryncie
20 lipca 2018, 19:00

"Wystaw to!" w Labiryncie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt 2 (ul. Grodzka 3) zaprasza na wernisaż ekspozycji Wystaw to!. Otwarcie wystawy odbędzie się 20 lipca o godz. 19.

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi 37 14

Ze Straży Miejskiej odchodzi co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy – alarmują kontrolerzy z Ratusza. Komendant odpowiada, że zarobki są nieatrakcyjne, a fundusz płac zależy od tego, ile pieniędzy przekaże mu Ratusz. Czy w miejskiej kasie znajdą się pieniądze na podwyżki dla strażników?

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać 0 0

Podawał się za szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na operację córki. Wyłudził od kobiety ponad tysiąc złotych.

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie 2 0

Zawodniczki Górnika Łęczna wracają ze zgrupowania z zaledwie jednym zwycięstwem. Podopiecznym Piotra Mazurkiewicza udało się pokonać białoruski FK Mińsk

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!