Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

23 lutego 2010 r.
14:26
Edytuj ten wpis

Policjant roztrzaskał radiowóz w centrum Puław

Autor: Zdjęcie autora (bk)
0 28 A A

Tuż przed godziną 13 na skrzyżowaniu ulicy Wojska Polskiego i Lubelskiej w Puławach policyjny radiowóz zderzył się fiatem.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Policjant z Nałęczowa jechał radiowozem ulicą Lubelską. Kiedy zamierzał skręcić w lewo w ul. Wojska Polskiego wymusił pierwszeństwo przejazdu na kierowcy fiata. Samochody się zderzyły.

Policjantowi ani mieszkańcowi podpuławskiej miejscowości nic się nie stało. Obydwaj uczestnicy kolizji byli trzeźwi.

Chwilę później na tym samym skrzyżowaniu kierujący volvo prawdopodobnie się zagapił i uderzył w przód samochodu wyjeżdżającego z ul. Wojska Polskiego.

Komentarze 28

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Rzeczoznawca / 16 maja 2010 o 22:24
0
Widząc po uszkodzeniach, jestem przekonany, że gość z tego czerwonego rzęcha już dłuższy czas czychał na taką okazję, aby ktoś się pomylił na drodze, aby wyrwać parę groszy z czyjegoś ubezpieczenia i zezłomować grata.
Avatar
ng / 27 lutego 2010 o 08:33
0
Lewoskręt z Lubelskiej w Wojska Polskiego to zwyczajny lewoskręt w dodatku jest sygnalizacja świetlna. Nie tu upatrywałbym problemu. Policjant "nawet" z Nałęczowa na pewno miał taki manewr w przysłowiowym małym palcu. Z kolizjami jest tak, że nie chodzi o to, że lewoskręt był trudny... To są inne czynniki. Zadzwonił telefon, rozmowa przez CB-Radio, zamyślenie, zerknięcie akurat na radio aby zmienić stację/głośność/basy... cokolwiek. Sam jeżdżę niewiele, około 10 000 km/rok w tym wypadam czasem na Warszawę i Lublin. Moje wrażenia są takie, że Lublin jest w większości bardzo prosty, tzn. mam na myśli bardzo dobre sterowanie ruchem. Na każdym większym skrzyżowaniu jest nie tylko sygnalizacja świetlna, ale są też osobne pasy do zjazdu w lewo i prawo z sygnalizacją kierunkową. To już naprawdę ukłon w stronę kierowcy. Co do Warszawy to jest nieco gorzej ale w innym temacie. Oznaczenia skrzyżowań są jak dla mnie OK, ale zachowanie innych kierowców bywa "dziwne" i trzeba mieć oczy dookoła głowy. Zdarzyło mi się kiedyś, że jadąc około 70 akurat lewym pasem (wszystkie były zajęte a odcinek jednokierunkowy) ktoś nagle wyjeżdża mi tyłem z "parkingu płatnego" prosto na mój pas. Czas na reakcję na pewno nie więcej niż sekunda, rzut okiem przez prawe ramię czy się wślizgnę chociaż częściowo na prawy pas i udało mi się gościa wyminąć. Nie czepiajcie się tego policjanta, każdemu to się mogło zdarzyć. Sam też nie specjalnie lubię policję, bo już miałem z nimi do czynienia jako winowajca niestety (przejście na czerwonym, picie piwa pod parkiem...) ale mimo wszystko wydaje mi się, że jakby policji nie było to dopiero byłaby dżungla..........
Lewoskręt z Lubelskiej w Wojska Polskiego to zwyczajny lewoskręt w dodatku jest sygnalizacja świetlna. Nie tu upatrywałbym problemu. Policjant "nawet" z Nałęczowa na pewno miał taki manewr w przysłowiowym małym palcu. Z kolizjami jest tak, że nie chodzi o to, że lewoskręt był trudny... To są inne czynniki. Zadzwonił telefon, rozmowa przez CB-Radio, zamyślenie, zerknięcie akurat na radio aby zmienić stację/głośność/basy... cokolwiek. Sam jeżdżę niewiele, około 10 000 km/rok w tym wypadam czasem na Warszawę i Lublin. Moje wrażenia są... rozwiń
Avatar
azotowiec / 26 lutego 2010 o 16:53
0
najlepiej to od razu się pozabijajcie, bo jakiś policjant miał wypadek i był sprawcą, jeszcze azoty zostały do tego wmieszane, a jak tak dalej pójdzie to kościół będzie winny oraz wszyscy politycy, a trzeba tylko jeździć ostrożnie i rozważnie, co nie znaczy, że uchroni nas to przed stłuczką
pozdrawiam
Avatar
abs / 26 lutego 2010 o 06:44
0
pablo napisał:
Pies to nie człowiek. Ale widzę że masz jakiegoś znajomego lub sam nim jesteś. Po co im samochody, do łapania pijanych rowerzystów są przecież nie potrzebne. Do niczego innego się nie nadają, zresztą teraz słychać dużo o ich interwencjach w telewizji.


A ciekawe czy dałbyś radę wyjść wieczorem z domu gdyby ich nie było? No chyba, że jesteś jednym z tych przestępców. Jak tak jest, to życzę wygodnej pryczy w Zakładzie Karnym w Opolu Lubelskim, będzie cię miała bliżej mamusia odwiedzać.


A ciekawe czy dałbyś radę wyjść wieczorem z domu gdyby ich nie było? No chyba, że jesteś jednym z tych przestępców. Jak tak jest, to życzę wygodnej pryczy w Zakładzie Karnym w Opolu Lubelskim, będzie cię miała bliżej mamusia odwiedzać. rozwiń
Avatar
pablo / 25 lutego 2010 o 22:16
0
belfer napisał:
dobrrrre, popieram:) czepili się policjantów, jak zwykle, może niech się czepią lekarzy, albo nauczycieli, też będzie ciekawie:) ciekawe, w jakiej branży sami robią, tam pewnie święci wszyscy:P co za ludzieeee...


Pies to nie człowiek. Ale widzę że masz jakiegoś znajomego lub sam nim jesteś. Po co im samochody, do łapania pijanych rowerzystów są przecież nie potrzebne. Do niczego innego się nie nadają, zresztą teraz słychać dużo o ich interwencjach w telewizji.


Pies to nie człowiek. Ale widzę że masz jakiegoś znajomego lub sam nim jesteś. Po co im samochody, do łapania pijanych rowerzystów są przecież nie potrzebne. Do niczego innego się nie nadają, zresztą teraz słychać dużo o ich interwencjach w telewizji. rozwiń
Avatar
~xyz~ / 24 lutego 2010 o 23:08
0
Gocha napisał:
No No...W Z.A-Puławy dużo takich pracuje...Chłopków małorolnych.Ale ten,o dziwo mało błędów robi!!!

HA,HA,HA!!!!!!-Najwięcej-LR....
Avatar
Gocha / 24 lutego 2010 o 23:03
0
Stefan napisał:
chłopak z sąsiedztwa jak sama nazwa wskazuje ma tablice LOP albo LRY złapał robotę w ZA Pw-y na pakowaniu worków i wielki kur.. kozak z wioski. Fachura od siedmiu boleści.

No No...W Z.A-Puławy dużo takich pracuje...Chłopków małorolnych.Ale ten,o dziwo mało błędów robi!!!
Avatar
Doktor / 24 lutego 2010 o 17:42
0
E ja tam jeżdżę pod prąd i żyje, te znów przepisowo i głąby zderzyły co za pech.Policja tak ma ,nie znają się i dlatego są wypadki na drogach w Puławach !. Ech ......
Avatar
Stefan / 24 lutego 2010 o 11:10
0
chłopak z sąsiedztwa jak sama nazwa wskazuje ma tablice LOP albo LRY złapał robotę w ZA Pw-y na pakowaniu worków i wielki kur.. kozak z wioski. Fachura od siedmiu boleści.
Avatar
specjalista d.s. (.......) / 24 lutego 2010 o 08:10
0
Rzeczywiście temat do dyskusji. Każdemu może się zdarzyć...jak zawsze w podobnych tematach trzeba pisać "policjant też człowiek" czy to coś wielkiego że wymusił. Nagle podnieta po to policjant ehhhhhh..... wiadomo że jest w lepszej sytuacji niż ten drugi, ale fakt jest faktem...świadkowie pewnie byli lub sam się przyznał tak wiec mandat go nie ominie skoro przyjechali koledzy z puławskiej drogówki to musi wszystko być wyjaśnione... Lepszy temat do dyskusji to strajki pielęgniarek....zawsze im mało a nie zarabiają najmniej....nawet ich minimalną chciałoby mieć dużo ludzi a nie bidne 1tyś zeta jak zarobią to się cieszą bo dobre i to ....a to tylko pielęgniarka...ehhhh
Rzeczywiście temat do dyskusji. Każdemu może się zdarzyć...jak zawsze w podobnych tematach trzeba pisać "policjant też człowiek" czy to coś wielkiego że wymusił. Nagle podnieta po to policjant ehhhhhh..... wiadomo że jest w lepszej sytuacji niż ten drugi, ale fakt jest faktem...świadkowie pewnie byli lub sam się przyznał tak wiec mandat go nie ominie skoro przyjechali koledzy z puławskiej drogówki to musi wszystko być wyjaśnione... Lepszy temat do dyskusji to strajki pielęgniarek....zawsze im mało a nie zarabiają najmniej....nawet ... rozwiń
Avatar
Rzeczoznawca / 16 maja 2010 o 22:24
0
Widząc po uszkodzeniach, jestem przekonany, że gość z tego czerwonego rzęcha już dłuższy czas czychał na taką okazję, aby ktoś się pomylił na drodze, aby wyrwać parę groszy z czyjegoś ubezpieczenia i zezłomować grata.
Avatar
ng / 27 lutego 2010 o 08:33
0
Lewoskręt z Lubelskiej w Wojska Polskiego to zwyczajny lewoskręt w dodatku jest sygnalizacja świetlna. Nie tu upatrywałbym problemu. Policjant "nawet" z Nałęczowa na pewno miał taki manewr w przysłowiowym małym palcu. Z kolizjami jest tak, że nie chodzi o to, że lewoskręt był trudny... To są inne czynniki. Zadzwonił telefon, rozmowa przez CB-Radio, zamyślenie, zerknięcie akurat na radio aby zmienić stację/głośność/basy... cokolwiek. Sam jeżdżę niewiele, około 10 000 km/rok w tym wypadam czasem na Warszawę i Lublin. Moje wrażenia są takie, że Lublin jest w większości bardzo prosty, tzn. mam na myśli bardzo dobre sterowanie ruchem. Na każdym większym skrzyżowaniu jest nie tylko sygnalizacja świetlna, ale są też osobne pasy do zjazdu w lewo i prawo z sygnalizacją kierunkową. To już naprawdę ukłon w stronę kierowcy. Co do Warszawy to jest nieco gorzej ale w innym temacie. Oznaczenia skrzyżowań są jak dla mnie OK, ale zachowanie innych kierowców bywa "dziwne" i trzeba mieć oczy dookoła głowy. Zdarzyło mi się kiedyś, że jadąc około 70 akurat lewym pasem (wszystkie były zajęte a odcinek jednokierunkowy) ktoś nagle wyjeżdża mi tyłem z "parkingu płatnego" prosto na mój pas. Czas na reakcję na pewno nie więcej niż sekunda, rzut okiem przez prawe ramię czy się wślizgnę chociaż częściowo na prawy pas i udało mi się gościa wyminąć. Nie czepiajcie się tego policjanta, każdemu to się mogło zdarzyć. Sam też nie specjalnie lubię policję, bo już miałem z nimi do czynienia jako winowajca niestety (przejście na czerwonym, picie piwa pod parkiem...) ale mimo wszystko wydaje mi się, że jakby policji nie było to dopiero byłaby dżungla..........
Lewoskręt z Lubelskiej w Wojska Polskiego to zwyczajny lewoskręt w dodatku jest sygnalizacja świetlna. Nie tu upatrywałbym problemu. Policjant "nawet" z Nałęczowa na pewno miał taki manewr w przysłowiowym małym palcu. Z kolizjami jest tak, że nie chodzi o to, że lewoskręt był trudny... To są inne czynniki. Zadzwonił telefon, rozmowa przez CB-Radio, zamyślenie, zerknięcie akurat na radio aby zmienić stację/głośność/basy... cokolwiek. Sam jeżdżę niewiele, około 10 000 km/rok w tym wypadam czasem na Warszawę i Lublin. Moje wrażenia są... rozwiń
Avatar
azotowiec / 26 lutego 2010 o 16:53
0
najlepiej to od razu się pozabijajcie, bo jakiś policjant miał wypadek i był sprawcą, jeszcze azoty zostały do tego wmieszane, a jak tak dalej pójdzie to kościół będzie winny oraz wszyscy politycy, a trzeba tylko jeździć ostrożnie i rozważnie, co nie znaczy, że uchroni nas to przed stłuczką
pozdrawiam
Avatar
abs / 26 lutego 2010 o 06:44
0
pablo napisał:
Pies to nie człowiek. Ale widzę że masz jakiegoś znajomego lub sam nim jesteś. Po co im samochody, do łapania pijanych rowerzystów są przecież nie potrzebne. Do niczego innego się nie nadają, zresztą teraz słychać dużo o ich interwencjach w telewizji.


A ciekawe czy dałbyś radę wyjść wieczorem z domu gdyby ich nie było? No chyba, że jesteś jednym z tych przestępców. Jak tak jest, to życzę wygodnej pryczy w Zakładzie Karnym w Opolu Lubelskim, będzie cię miała bliżej mamusia odwiedzać.


A ciekawe czy dałbyś radę wyjść wieczorem z domu gdyby ich nie było? No chyba, że jesteś jednym z tych przestępców. Jak tak jest, to życzę wygodnej pryczy w Zakładzie Karnym w Opolu Lubelskim, będzie cię miała bliżej mamusia odwiedzać. rozwiń
Avatar
pablo / 25 lutego 2010 o 22:16
0
belfer napisał:
dobrrrre, popieram:) czepili się policjantów, jak zwykle, może niech się czepią lekarzy, albo nauczycieli, też będzie ciekawie:) ciekawe, w jakiej branży sami robią, tam pewnie święci wszyscy:P co za ludzieeee...


Pies to nie człowiek. Ale widzę że masz jakiegoś znajomego lub sam nim jesteś. Po co im samochody, do łapania pijanych rowerzystów są przecież nie potrzebne. Do niczego innego się nie nadają, zresztą teraz słychać dużo o ich interwencjach w telewizji.


Pies to nie człowiek. Ale widzę że masz jakiegoś znajomego lub sam nim jesteś. Po co im samochody, do łapania pijanych rowerzystów są przecież nie potrzebne. Do niczego innego się nie nadają, zresztą teraz słychać dużo o ich interwencjach w telewizji. rozwiń
Avatar
~xyz~ / 24 lutego 2010 o 23:08
0
Gocha napisał:
No No...W Z.A-Puławy dużo takich pracuje...Chłopków małorolnych.Ale ten,o dziwo mało błędów robi!!!

HA,HA,HA!!!!!!-Najwięcej-LR....
Avatar
Gocha / 24 lutego 2010 o 23:03
0
Stefan napisał:
chłopak z sąsiedztwa jak sama nazwa wskazuje ma tablice LOP albo LRY złapał robotę w ZA Pw-y na pakowaniu worków i wielki kur.. kozak z wioski. Fachura od siedmiu boleści.

No No...W Z.A-Puławy dużo takich pracuje...Chłopków małorolnych.Ale ten,o dziwo mało błędów robi!!!
Avatar
Doktor / 24 lutego 2010 o 17:42
0
E ja tam jeżdżę pod prąd i żyje, te znów przepisowo i głąby zderzyły co za pech.Policja tak ma ,nie znają się i dlatego są wypadki na drogach w Puławach !. Ech ......
Avatar
Stefan / 24 lutego 2010 o 11:10
0
chłopak z sąsiedztwa jak sama nazwa wskazuje ma tablice LOP albo LRY złapał robotę w ZA Pw-y na pakowaniu worków i wielki kur.. kozak z wioski. Fachura od siedmiu boleści.
Avatar
specjalista d.s. (.......) / 24 lutego 2010 o 08:10
0
Rzeczywiście temat do dyskusji. Każdemu może się zdarzyć...jak zawsze w podobnych tematach trzeba pisać "policjant też człowiek" czy to coś wielkiego że wymusił. Nagle podnieta po to policjant ehhhhhh..... wiadomo że jest w lepszej sytuacji niż ten drugi, ale fakt jest faktem...świadkowie pewnie byli lub sam się przyznał tak wiec mandat go nie ominie skoro przyjechali koledzy z puławskiej drogówki to musi wszystko być wyjaśnione... Lepszy temat do dyskusji to strajki pielęgniarek....zawsze im mało a nie zarabiają najmniej....nawet ich minimalną chciałoby mieć dużo ludzi a nie bidne 1tyś zeta jak zarobią to się cieszą bo dobre i to ....a to tylko pielęgniarka...ehhhh
Rzeczywiście temat do dyskusji. Każdemu może się zdarzyć...jak zawsze w podobnych tematach trzeba pisać "policjant też człowiek" czy to coś wielkiego że wymusił. Nagle podnieta po to policjant ehhhhhh..... wiadomo że jest w lepszej sytuacji niż ten drugi, ale fakt jest faktem...świadkowie pewnie byli lub sam się przyznał tak wiec mandat go nie ominie skoro przyjechali koledzy z puławskiej drogówki to musi wszystko być wyjaśnione... Lepszy temat do dyskusji to strajki pielęgniarek....zawsze im mało a nie zarabiają najmniej....nawet ... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 28

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018 0 0

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu
20 lipca 2018, 20:30

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu 1 0

W piątek, 20 lipca o godz. 20.30 na Zamku w Kazimierzu Dolnym odbędzie się koncert Sound'n'Grace & Filip Lato.

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo]
film

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo] 9 1

Pani Anna ma 30 lat. W internecie funkcjonuje jako 14-latka i od półtora roku odpowiada na ogłoszenia mężczyzn, oferujących dzieciom seks. Dzięki niej, policja zatrzymała już 40 pedofili.

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej"

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej" 31 26

Setki tysięcy przydrożnych drzew w całym kraju może pójść pod topór. Szykuje się zmiana w prawie ułatwiająca wycinkę. Ekolodzy protestują, a fachowcy od bezpieczeństwa na drogach są w tej sprawie podzieleni.

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc 54 2

6-letni Michałek z Jedlanki urodził się z wadą genetyczną lewej nogi. Chłopczyk marzy aby we wrześniu pójść do zerówki. Będzie to możliwe, jeżeli dziecko przejdzie operację ratującą staw kolanowy i wyskakujące biodro. Ale potrzeba na to 176 tys. zł

Lublin: Zamkną ul. Staszica

Lublin: Zamkną ul. Staszica 0 0

Z powodu awarii kanalizacji burzowej zamknięty dla ruchu będzie we wtorek fragment ul. Staszica.

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada
galeria
film

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada 103 20

Postać Lecha Kaczyńskiego z pomnika smoleńskiego w Kraśniku zdaniem internautów i specjalistów przypomina raczej Maliniaka z „Czterdziestolatka” albo hobbita z trylogii Tolkiena niż tragicznie zmarłego prezydenta. Niektórzy wskazują też, że umieszczony na monumencie napis jest błędny.

Wege Festiwal znów w Lublinie
21 lipca 2018, 12:00

Wege Festiwal znów w Lublinie 4 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Radość (ul. Bernardyńska 15) zaprasza na wakacyjną odsłonę Wege Festiwalu. Wydarzenie odbędzie się 21 lipca o godz. 12.

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża
film

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża 43 1

Po ulewie jaka przeszła w poniedziałek nad Lublinem tylko w jednym miejscu aż kilkunastu kierowców zgubiło tablice rejestracyjne.

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL 70 107

Lubelski Rynek Hurtowy w Elizówce chce wydzierżawiać zakład produkcyjny w Poniatowej i jak najszybciej rozpocząć skup interwencyjny oraz produkcję. Ma to pomóc w fatalnej sytuacji na rynku owoców miękkich.

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie
19 lipca 2018, 21:00

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie 2 1

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu filmowego Najlepsze z najgorszych w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) będzie można zobaczyć film Turecki Rambo. Projekcja odbędzie się 19 lipca o godz. 21.

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu 0 2

Hrabia Guillaume de Louvencourt Poniatowski, potomek królewskiego rodu Poniatowskich od ponad dziesięciu lat odwiedza Polskę. Ostatnio był na południowym Podlasiu. Uczestniczył we mszy świętej w Sanktuarium Matki Bożej Leśniańskiej w Leśnej Podlaskiej.

Udane starty lubelskich żużlowców

Udane starty lubelskich żużlowców 1 0

Zawodnik lubelskiego Speed Car Motoru Robert Lambert wygrał II rundę Tauron SEC

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców 20 23

Związkowcy zakładowej Solidarności zapowiadają ogólnopolską pikietę przed siedzibą Zakładów Azotowych Puławy. Zamierzają protestować przeciwko łamaniu swoich praw. Jednocześnie narasta konflikt między organizacjami działającymi w firmie.

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach 7 10

W niedzielę wieczorem policjanci z VII komisariatu w Lublinie otrzymali zgłoszenie o zaginięciu nastolatki.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!