Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

5 sierpnia 2015 r.
21:25

Pomniki i ulice upamiętniające PRL mają się dobrze. Nie wszyscy chcą zmian

0 38 A A

W Kurowie jedna z ulic nosi nazwę 35-lecia Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej. W Rykach komuniści są patronami trzech ulic, a centrum Puław zdobi monument upamiętniający żołnierzy radzieckich. Zmian raczej nie będzie – nie chcą ich mieszkańcy

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Na początku lat 90. samorządy w całym kraju masowo zmieniały nazwy ulic i placów, nadając im często niedozwolonych w poprzednim systemie patronów. W miastach i miasteczkach zaroiło się od ulic Jana Pawła II, Józefa Piłsudskiego, Solidarności czy Armii Krajowej. Dzisiaj, mimo że od przemian ustrojowych minęło już 26 lat, nie jest trudno znaleźć przykłady komunistycznych pozostałości.

W Kurowie jedna z ulic nosi nazwę 35-lecia Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej. – Osobiście nie miałbym nic przeciwko zmianie nazwy tej ulicy, ale nie chcemy działać wbrew mieszkańcom. Zdecydowana większość z nich opowiedziała się za jej pozostawieniem – mówi Stanisław Wójcicki, wójt gminy Kurów.

Do przemianowania ulicy, nazwanej tak w 1979 r. na pamiątkę powstania PKWN, lokalne władze przymierzały się w latach 2006-2010. Zdecydowano wtedy, że taka decyzja powinna zostać poprzedzona konsultacjami społecznymi. Do każdego domu przy ul. 35-lecia PRL w Kurowie pukał sołtys, który roznosił ankiety. Wynik był zaskakujący.

– Już dobrze nie pamiętam, ale 80 lub nawet 90 proc. mieszkańców była przeciwko zmianie nazwy – mówi wójt. Jak podkreśla, wcale jednak nie chodziło o sentyment do poprzedniego ustroju, ale o kwestie techniczne. Zmiana adresu oznacza konieczność wymiany wielu dokumentów, m.in. dowodów osobistych, praw jazdy czy aktualizacji danych przedsiębiorstw.

W Opolu Lubelskim funkcjonuje ulica Hanki Sawickiej. Ta komunistyczna działaczka swoją ulicę ma także w Rykach. W tym samym mieście znajdziemy także ulice Jana Krasickiego i gen. Karola Świerczewskiego.

– Kilkanaście lat temu dostaliśmy wniosek o zmianę tych nazw. Złożyło go Koło Żołnierzy AK, ale jak dotąd nie wszczęliśmy procedury w tej sprawie – przyznaje Stanisław Ciesielski z Urzędu Miejskiego w Rykach.

Ciesielski zapewnia, że udało się przemianować kilka innych ulic. – Ulicę 22 Lipca zmieniliśmy na Karola Wojtyły, a XXX-lecia PRL-u na Jana Pawła II. Ponadto dwa lata temu ze zbiegu ul. Słowackiego i Warszawskiej zniknął nielubiany pomnik „utrwalaczy władzy ludowej”.

Z podobnym pomnikiem jak dotąd nie poradzono sobie w Puławach. W centrum stoi monument poświęcony „polsko-radzieckiemu braterstwu broni”. Spór dotyczący jego usunięcia toczy się od lat, ale wysokie koszty rozbiórki nie zachęcają władz do podejmowania decyzji w tej sprawie.

Część historyków uważa, że pomnik należy zostawić, bo jest on świadectwem historii miasta. Historii, o której warto pamiętać bez względu na ideologię.

Czytaj więcej o:

Komentarze 38

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
stary belfer ... / 8 sierpnia 2015 o 13:42
0

....ucieczka od naszej wspólnej historii jest śmieszna, a nawet upokarzająco niesmaczna!

Nie należy oczywiście grzebać w niej zbyt głęboko, a szczególnie już nie wyszukiwać różnych zdjęć i filmów dokumentujących tamten okres.... Wielu młodych byłoby zaskoczonych, jak licznie i entuzjastycznie "słuszną drogę" wspierało niepoliczalne wręcz grono dzisiejszych aktywistów PiS! Obrońców najdziwniejszych krzyży i orędowników stawiania pomników najwymyślniejszym dziwakom. Tylko w Lublinie znam kilkunastu takich ....

Prawda o okresie powojennym, często okrutna i bolesna, jest na zawsze wpisana w karty dziejów całego narodu.   

....ucieczka od naszej wspólnej historii jest śmieszna, a nawet upokarzająco niesmaczna!

Nie należy oczywiście grzebać w niej zbyt głęboko, a szczególnie już nie wyszukiwać różnych zdjęć i filmów dokumentujących tamten okres.... Wielu młodych byłoby zaskoczonych, jak licznie i entuzjastycznie "słuszną drogę" wspierało niepoliczalne wręcz grono dzisiejszych aktywistów PiS! Obrońców najdziwniejszych krzyży i orędowników stawiania pomników najwymyślniejszym dziwakom. Tylko w Lublinie znam kilkunastu ... rozwiń

Avatar
Gość / 8 sierpnia 2015 o 12:06
0
Autor zapadł na nieuleczalną chorobę umysłową. Wymazanie nazw i pamięci faktów nie zmieni historii. A tu o pamięć właśnie chodzi (dobrą i złą)
Avatar
Gość / 8 sierpnia 2015 o 10:27
0

a co moze nazywac ul kaczyńskiego ipn wie o byłych mardercach i nic nie robi

Spieprzaj dziadu.

Avatar
Gość / 8 sierpnia 2015 o 09:39
0
a co moze nazywac ul kaczyńskiego ipn wie o byłych mardercach i nic nie robi
Avatar
Gość / 7 sierpnia 2015 o 17:42
0

NO pewnie!

Ruscy nie chcą naszych produktów, a pamięttek z PRL-u opowiadajacych o BRATERSTWIE POLSKO _RUSKIM od cholery:

Ul. Pocztowa, targ POCZTOWA!,

a kto to był Pocztow? może jakiś z KGB?

 ul. LIPOWA! - kto to był LIPOW?

ul. Tulipanowa - kot to był TULIPANOW?

ul. Okopowa - kto to był OKPOW?...

i tak se można robić pamiątki z PRL-u!

Avatar
Gość / 7 sierpnia 2015 o 08:27
0
Do Anny B. Mam dokładnie takie samo zdanie jak Pani. Podpisuję się pod komentarzem obiema rękami. Dokładnie tak było i pełne nienawiści komentarze tego nie zmienią. Pamiętam naszą rzeczywistość za PRL i teraz. Tamten system był o wiele bardziej sprawiedliwy społecznie!
Avatar
Gość / 7 sierpnia 2015 o 07:57
0
a co z pomnikami upamiętniającymi UPA? To was nie przeraża?
Avatar
Anna B. / 6 sierpnia 2015 o 23:30
0

Dzięki tym czasom  /PRL-u/  wielu biednych ludzi mieszka dziś w ludzkich warunkach .Bloki z wielkiej płyty dla milionów obywateli wówczas zostały zbudowane.Zakłady Azotowe , inne fabryki szkoły, przedszkola piękne kościoły to kiedy zbudowano ???? Młodzi ludzie wówczas po wyzwoleniu potrafili cieszyć się grą w piłke na błotnistej ulicy. Finanse były nie najgorzej

prowadzone. Nikt nie myślał jak przezyć następny miesiąc bo pracy nie brakowało dla wszystkich którzy chcieli pracować.A co dziś .Co dziś się proponuje ludziom młodym,Plecak

wygodne buty i marsz  z kraju za chlebem ??? Jeden rolnik na polskiej wsi na 25-ciu jest się

w stanie utrzymać z własnej pracy???. Co z innymi ??? O taką demokrację nam chodziło ???

Słusznie więc nie zmienia się nazw ulic. O tamtej historii też należy pamiętać !!!!

Dzięki tym czasom  /PRL-u/  wielu biednych ludzi mieszka dziś w ludzkich warunkach .Bloki z wielkiej płyty dla milionów obywateli wówczas zostały zbudowane.Zakłady Azotowe , inne fabryki szkoły, przedszkola piękne kościoły to kiedy zbudowano ???? Młodzi ludzie wówczas po wyzwoleniu potrafili cieszyć się grą w piłke na błotnistej ulicy. Finanse były nie najgorzej

prowadzone. Nikt nie myślał jak przezyć następny miesiąc bo pracy nie brakowało dla wszystkich którzy chcieli pracować.A co dziś .Co dziś się proponuje ludziom mł... rozwiń

Avatar
Gość / 6 sierpnia 2015 o 21:23
0
co imienia, hańba,im. tych komunistycznych zbrodniarzy,,morderców,gwałcicieli,złodziei,sadystów, psychopatów-zmienić natychmiast
Avatar
Gość / 6 sierpnia 2015 o 15:01
0
Do redaktora Szczęcha Pan nie wychodzi przed szereg. Miłujący historię i prawdę jedyną IPN wie, że roboty przed nim multum. Demokracja może sobie być ale ulice mają się nazywać słusznie. O wypowiedzi Pana Stanisława Ciesielskiego z UM w Rykach to wyraźnie ten Pan się boi, że inkwizycja historyczna IPN wywali go z roboty za niewykonanie planu. Ciągle ulice Świerczewskiego, Krasickiego Janka (a nie biskupa) i Sawickiej i tylko dwie ulice Jana Pawła II i Karola Wojtyły? A gdzie aleja świętego i trasa błogosławionego, że ronda prymasowskiego nie wspomnę. Do gościa z 8:36 AM, który pyta po co zmieniać nazwy ulic bo historii nie da się wymazać. Szanowny komentujący da się, zwłaszcza najnowszą, którą piszą fanatyczni zwycięzcy (zauważył to już Napoleon i jest piękny rysunek Mleczki Andrzeja o masakrze, która zapewnia strony w podręczniku do historii w liceum) , by historycy mogli odkrywać fakty i procesy na zimno po 100-200 latach. I na koniec jeszcze raz do Pana Szczęcha: w Lubartowie "komuchy" też trzymają się mocno: Fornalskiej, Sawickiej, Findera, Armii Ludowej. A w Puławach stoi pomnik "pierwszego komunisty w Polsce" Ludwika Waryńskiego co był oblewany "z miłości" czerwoną farbą. Do czynu redaktorze do czynu. PS. A w Lublinie umawiają się na spotkanie na ul. Hanki Świętoduskiej ;-)
Do redaktora Szczęcha Pan nie wychodzi przed szereg. Miłujący historię i prawdę jedyną IPN wie, że roboty przed nim multum. Demokracja może sobie być ale ulice mają się nazywać słusznie. O wypowiedzi Pana Stanisława Ciesielskiego z UM w Rykach to wyraźnie ten Pan się boi, że inkwizycja historyczna IPN wywali go z roboty za niewykonanie planu. Ciągle ulice Świerczewskiego, Krasickiego Janka (a nie biskupa) i Sawickiej i tylko dwie ulice Jana Pawła II i Karola Wojtyły? A gdzie aleja świętego i trasa błogosławionego, że ronda prymasowskiego nie... rozwiń
Avatar
stary belfer ... / 8 sierpnia 2015 o 13:42
0

....ucieczka od naszej wspólnej historii jest śmieszna, a nawet upokarzająco niesmaczna!

Nie należy oczywiście grzebać w niej zbyt głęboko, a szczególnie już nie wyszukiwać różnych zdjęć i filmów dokumentujących tamten okres.... Wielu młodych byłoby zaskoczonych, jak licznie i entuzjastycznie "słuszną drogę" wspierało niepoliczalne wręcz grono dzisiejszych aktywistów PiS! Obrońców najdziwniejszych krzyży i orędowników stawiania pomników najwymyślniejszym dziwakom. Tylko w Lublinie znam kilkunastu takich ....

Prawda o okresie powojennym, często okrutna i bolesna, jest na zawsze wpisana w karty dziejów całego narodu.   

....ucieczka od naszej wspólnej historii jest śmieszna, a nawet upokarzająco niesmaczna!

Nie należy oczywiście grzebać w niej zbyt głęboko, a szczególnie już nie wyszukiwać różnych zdjęć i filmów dokumentujących tamten okres.... Wielu młodych byłoby zaskoczonych, jak licznie i entuzjastycznie "słuszną drogę" wspierało niepoliczalne wręcz grono dzisiejszych aktywistów PiS! Obrońców najdziwniejszych krzyży i orędowników stawiania pomników najwymyślniejszym dziwakom. Tylko w Lublinie znam kilkunastu ... rozwiń

Avatar
Gość / 8 sierpnia 2015 o 12:06
0
Autor zapadł na nieuleczalną chorobę umysłową. Wymazanie nazw i pamięci faktów nie zmieni historii. A tu o pamięć właśnie chodzi (dobrą i złą)
Avatar
Gość / 8 sierpnia 2015 o 10:27
0

a co moze nazywac ul kaczyńskiego ipn wie o byłych mardercach i nic nie robi

Spieprzaj dziadu.

Avatar
Gość / 8 sierpnia 2015 o 09:39
0
a co moze nazywac ul kaczyńskiego ipn wie o byłych mardercach i nic nie robi
Avatar
Gość / 7 sierpnia 2015 o 17:42
0

NO pewnie!

Ruscy nie chcą naszych produktów, a pamięttek z PRL-u opowiadajacych o BRATERSTWIE POLSKO _RUSKIM od cholery:

Ul. Pocztowa, targ POCZTOWA!,

a kto to był Pocztow? może jakiś z KGB?

 ul. LIPOWA! - kto to był LIPOW?

ul. Tulipanowa - kot to był TULIPANOW?

ul. Okopowa - kto to był OKPOW?...

i tak se można robić pamiątki z PRL-u!

Avatar
Gość / 7 sierpnia 2015 o 08:27
0
Do Anny B. Mam dokładnie takie samo zdanie jak Pani. Podpisuję się pod komentarzem obiema rękami. Dokładnie tak było i pełne nienawiści komentarze tego nie zmienią. Pamiętam naszą rzeczywistość za PRL i teraz. Tamten system był o wiele bardziej sprawiedliwy społecznie!
Avatar
Gość / 7 sierpnia 2015 o 07:57
0
a co z pomnikami upamiętniającymi UPA? To was nie przeraża?
Avatar
Anna B. / 6 sierpnia 2015 o 23:30
0

Dzięki tym czasom  /PRL-u/  wielu biednych ludzi mieszka dziś w ludzkich warunkach .Bloki z wielkiej płyty dla milionów obywateli wówczas zostały zbudowane.Zakłady Azotowe , inne fabryki szkoły, przedszkola piękne kościoły to kiedy zbudowano ???? Młodzi ludzie wówczas po wyzwoleniu potrafili cieszyć się grą w piłke na błotnistej ulicy. Finanse były nie najgorzej

prowadzone. Nikt nie myślał jak przezyć następny miesiąc bo pracy nie brakowało dla wszystkich którzy chcieli pracować.A co dziś .Co dziś się proponuje ludziom młodym,Plecak

wygodne buty i marsz  z kraju za chlebem ??? Jeden rolnik na polskiej wsi na 25-ciu jest się

w stanie utrzymać z własnej pracy???. Co z innymi ??? O taką demokrację nam chodziło ???

Słusznie więc nie zmienia się nazw ulic. O tamtej historii też należy pamiętać !!!!

Dzięki tym czasom  /PRL-u/  wielu biednych ludzi mieszka dziś w ludzkich warunkach .Bloki z wielkiej płyty dla milionów obywateli wówczas zostały zbudowane.Zakłady Azotowe , inne fabryki szkoły, przedszkola piękne kościoły to kiedy zbudowano ???? Młodzi ludzie wówczas po wyzwoleniu potrafili cieszyć się grą w piłke na błotnistej ulicy. Finanse były nie najgorzej

prowadzone. Nikt nie myślał jak przezyć następny miesiąc bo pracy nie brakowało dla wszystkich którzy chcieli pracować.A co dziś .Co dziś się proponuje ludziom mł... rozwiń

Avatar
Gość / 6 sierpnia 2015 o 21:23
0
co imienia, hańba,im. tych komunistycznych zbrodniarzy,,morderców,gwałcicieli,złodziei,sadystów, psychopatów-zmienić natychmiast
Avatar
Gość / 6 sierpnia 2015 o 15:01
0
Do redaktora Szczęcha Pan nie wychodzi przed szereg. Miłujący historię i prawdę jedyną IPN wie, że roboty przed nim multum. Demokracja może sobie być ale ulice mają się nazywać słusznie. O wypowiedzi Pana Stanisława Ciesielskiego z UM w Rykach to wyraźnie ten Pan się boi, że inkwizycja historyczna IPN wywali go z roboty za niewykonanie planu. Ciągle ulice Świerczewskiego, Krasickiego Janka (a nie biskupa) i Sawickiej i tylko dwie ulice Jana Pawła II i Karola Wojtyły? A gdzie aleja świętego i trasa błogosławionego, że ronda prymasowskiego nie wspomnę. Do gościa z 8:36 AM, który pyta po co zmieniać nazwy ulic bo historii nie da się wymazać. Szanowny komentujący da się, zwłaszcza najnowszą, którą piszą fanatyczni zwycięzcy (zauważył to już Napoleon i jest piękny rysunek Mleczki Andrzeja o masakrze, która zapewnia strony w podręczniku do historii w liceum) , by historycy mogli odkrywać fakty i procesy na zimno po 100-200 latach. I na koniec jeszcze raz do Pana Szczęcha: w Lubartowie "komuchy" też trzymają się mocno: Fornalskiej, Sawickiej, Findera, Armii Ludowej. A w Puławach stoi pomnik "pierwszego komunisty w Polsce" Ludwika Waryńskiego co był oblewany "z miłości" czerwoną farbą. Do czynu redaktorze do czynu. PS. A w Lublinie umawiają się na spotkanie na ul. Hanki Świętoduskiej ;-)
Do redaktora Szczęcha Pan nie wychodzi przed szereg. Miłujący historię i prawdę jedyną IPN wie, że roboty przed nim multum. Demokracja może sobie być ale ulice mają się nazywać słusznie. O wypowiedzi Pana Stanisława Ciesielskiego z UM w Rykach to wyraźnie ten Pan się boi, że inkwizycja historyczna IPN wywali go z roboty za niewykonanie planu. Ciągle ulice Świerczewskiego, Krasickiego Janka (a nie biskupa) i Sawickiej i tylko dwie ulice Jana Pawła II i Karola Wojtyły? A gdzie aleja świętego i trasa błogosławionego, że ronda prymasowskiego nie... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 38

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Gorące lato wróciło i na razie z nami zostanie. Jest tylko jedno ale

Gorące lato wróciło i na razie z nami zostanie. Jest tylko jedno ale 15 0

Lato wróciło. W przyszłym tygodniu możemy spodziewać się słońca, ale i opadów oraz burz z deszczem.

94 PZLA MP. Efektowny konkurs skoków o tyczce
galeria

94 PZLA MP. Efektowny konkurs skoków o tyczce 0 0

Zawody w skoku o tyczce pań miały zostać rozegrane w piątek, ale ze względu na niekorzystną aurę zostały przeniesione na sobotnie przedpołudnie. Pierwsze miejsce z wynikiem 4.50 m zdobyła Justyna Śmietanka

Słowiańskie Podpłomyki - święto chleba w Lublinie
28 lipca 2018, 11:00

Słowiańskie Podpłomyki - święto chleba w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Fundacja Atoli zaprasza na Słomiany Rynek (plac zieleni między ul. Towarowa i Kalinowszczyna), na wspólne świętowanie pierwszego chleba czyli Słowiańskich Podpłomyków. Wydarzenie obędzie się 28 lipca o godz. 11.

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją

Próbował wyłudzić 50 tys. zł z banku. Ukrywał się przed policją 2 1

27-latek, który miał trafić do więzienia ukrywał się przed mundurowymi. W piątek zauważył go policjant.

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim

Gdzie na szaszłyk, gdzie na kiełbasę? 7 grill barów w woj. lubelskim 13 2

7 grill barów w Lublinie i okolicy - podpowiadamy, gdzie warto podjechać, żeby dobrze lub bardzo dobrze zjeść. W Lublinie i regionie. Podpowiadamy 7 adresów, które osobiście sprawdziliśmy

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti
4 września 2018, 19:00

Vader i Marduk wystąpią w Graffiti 2 0

Co Gdzie Kiedy. 4 września o godz. 19 na scenie klubu Graffiti (al. Piłsudskiego 13) wystąpią zespoły Vader, Marduk i goście.

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom

Szczęśliwy finał poszukiwań chorego 81-latka. Żona dziękuje policjantom 8 6

Poważnie chory 81-latek wyszedł z domu i nie wrócił. Policjanci przeczesywali miasto i las. W końcu udało się go znaleźć.

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu

Zderzenie aut. 11-letnia dziewczynka w szpitalu 0 5

11-letnia dziewczynka trafiła do szpitala po tym jak w auto w którym jechała uderzył inny samochód.

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami
film

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami 27 9

- Czy w ruinie, gdzie dykta zastępuje szyby, a dziury w ścianach mają wielkość pięści, montowanie kamer to najpilniejsza potrzeba? - pytają oburzeni mieszkańcy bloku socjalnego w Płocku.

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia]
galeria

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia] 44 17

W piątek można było premierowo zobaczyć nowe widowisko „Anioły lubelskie” w fontannie na pl. Litewskim.

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter 1 6

Rozmowa Z Rafałem Wójcikiem, trenerem Górnika Łęczna

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki?

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki? 9 28

Drogi są jak tętnice: dziurawe i pozapychane szybko prowadzą do zawału. Czy grozi nam wizyta u auto-kardiologa? Chyba nie, bo w naszym regionie inwestycje są realizowane na każdej kategorii dróg: od krajowych do gminnych. Wciąż jednak daleko nam do Śląska czy Wielkopolski, gdzie infrastruktura drogowa jest już na poziomie europejskim.

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia
zdjęcia
galeria

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia 7 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Dominik Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 8

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 10 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!