Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

30 sierpnia 2015 r.
20:37

Puławy: Już leją asfalt na ul. Ceglanej. Kierowców wpuszczą jesienią

Autor: Zdjęcie autora rs
0 11 A A
(fot. Radosław Szczęch)
(fot. Radosław Szczęch)

Kolejny etap budowy ulic Ceglanej i Zabłockiego w Puławach.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W tym tygodniu pojawiła się już pierwsza warstwa asfaltu. Na skrzyżowaniu z ul. Sosnową działa już także sygnalizacja świetlna, która uwzględnia przedłużenie ulicy Skowieszyńskiej.

Kierowcy na korzystanie z nowych dróg będą musieli jednak jeszcze trochę poczekać. Inwestycję realizuje PRD Zwoleń, które już w sierpniu zapowiadało, że prawdopodobnie budowa zakończy się wcześniej, niż zakładano. Jeśli pogoda dopisze, nowymi ulicami pojedziemy pod koniec września, lub na początku października.

Ulicą Ceglaną będzie można pojechać na południe w kierunku nowego ronda, które po skręcie w prawo w ul. Zabłockiego zaprowadzi nas na Włostowice. W przyszłości ul. Ceglana będzie częścią alternatywnej obwodnicy miasta.

Czytaj więcej o:

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 8 września 2015 o 21:23
0
albo rozwój miasta albo sto lat za murzynami.
Avatar
Gość / 4 września 2015 o 19:47
0
Bardzo mądre Puławskiej urzędniki! Teraz będzie ruch pod szkołą na Zabłockiego kiego
Avatar
Gość / 1 września 2015 o 15:02
0
Mam nadzieje ze wewnetrznych nie wyasfaltuja
Avatar
Gość / 1 września 2015 o 15:01
0
Ta ulica to porazka.. bylo sobie zielono i milo a teraz jest gowniano i asfaltowo..... osiedle wsrod zieleni zamienia sie na osiedle asfaltowe... do dupy. Po co robic tu droge..
Avatar
Gość / 1 września 2015 o 02:05
0
Super droga a najciekawsze są granitowe krawęzniki na odludziu.
Avatar
Gość / 31 sierpnia 2015 o 11:58
0
Alternatywna obwodnica miasta? To znaczy że będzie alternatywa dla czegoś co już istnieje. Jest jakaś ukryta południowa obwodnica Puław? A na serio: fajnie by było byśmy nie utknęli na lata na 1 etapie tej budowy jak to jest z obwodnicą DK12. Sens Ceglanej jest tylko jak doleci do Piasecznicy i do drogi na Kazimierz. I wtedy stanie się ALTERNATYWĄ dla istniejącej drogi.
Avatar
Gość / 31 sierpnia 2015 o 09:28
0
Bez sensu. Asfalt na ulicy Ceglanej.
Avatar
olo / 31 sierpnia 2015 o 06:28
0

Redaktorku, wykonując warstwy konstrukcyjne drogi, asfaltu się nie leje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To się nazywa: wbudowanie mieszanki mineralno-bitumicznej.

Jezu... WYLUZUJ. To nie jest forum fachowców i każdy i tak wie o co kaman...

Avatar
Gość / 31 sierpnia 2015 o 06:27
0
Dla mnie ta ulica to jakaś pomyłka jak na razie, bo z tego co pisaliście wcześniej ona ma mieć kilkaset metrów i dalej ... pole. Sens to by miało gdyby ulicę ta przedłużyć od razu gdzieś np. do Parchatki z pominięciem tych poronionych pagórków (policjantów) na Włostowicach.
Avatar
Gość / 30 sierpnia 2015 o 22:23
0
Redaktorku, wykonując warstwy konstrukcyjne drogi, asfaltu się nie leje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To się nazywa: wbudowanie mieszanki mineralno-bitumicznej.
Avatar
Gość / 8 września 2015 o 21:23
0
albo rozwój miasta albo sto lat za murzynami.
Avatar
Gość / 4 września 2015 o 19:47
0
Bardzo mądre Puławskiej urzędniki! Teraz będzie ruch pod szkołą na Zabłockiego kiego
Avatar
Gość / 1 września 2015 o 15:02
0
Mam nadzieje ze wewnetrznych nie wyasfaltuja
Avatar
Gość / 1 września 2015 o 15:01
0
Ta ulica to porazka.. bylo sobie zielono i milo a teraz jest gowniano i asfaltowo..... osiedle wsrod zieleni zamienia sie na osiedle asfaltowe... do dupy. Po co robic tu droge..
Avatar
Gość / 1 września 2015 o 02:05
0
Super droga a najciekawsze są granitowe krawęzniki na odludziu.
Avatar
Gość / 31 sierpnia 2015 o 11:58
0
Alternatywna obwodnica miasta? To znaczy że będzie alternatywa dla czegoś co już istnieje. Jest jakaś ukryta południowa obwodnica Puław? A na serio: fajnie by było byśmy nie utknęli na lata na 1 etapie tej budowy jak to jest z obwodnicą DK12. Sens Ceglanej jest tylko jak doleci do Piasecznicy i do drogi na Kazimierz. I wtedy stanie się ALTERNATYWĄ dla istniejącej drogi.
Avatar
Gość / 31 sierpnia 2015 o 09:28
0
Bez sensu. Asfalt na ulicy Ceglanej.
Avatar
olo / 31 sierpnia 2015 o 06:28
0

Redaktorku, wykonując warstwy konstrukcyjne drogi, asfaltu się nie leje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To się nazywa: wbudowanie mieszanki mineralno-bitumicznej.

Jezu... WYLUZUJ. To nie jest forum fachowców i każdy i tak wie o co kaman...

Avatar
Gość / 31 sierpnia 2015 o 06:27
0
Dla mnie ta ulica to jakaś pomyłka jak na razie, bo z tego co pisaliście wcześniej ona ma mieć kilkaset metrów i dalej ... pole. Sens to by miało gdyby ulicę ta przedłużyć od razu gdzieś np. do Parchatki z pominięciem tych poronionych pagórków (policjantów) na Włostowicach.
Avatar
Gość / 30 sierpnia 2015 o 22:23
0
Redaktorku, wykonując warstwy konstrukcyjne drogi, asfaltu się nie leje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To się nazywa: wbudowanie mieszanki mineralno-bitumicznej.
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL 0 1

Lubelski Rynek Hurtowy w Elizówce chce wydzierżawiać zakład produkcyjny w Poniatowej i jak najszybciej rozpocząć skup interwencyjny oraz produkcję. Ma to pomóc w fatalnej sytuacji na rynku owoców miękkich.

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie
19 lipca 2018, 21:00

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie 2 0

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu filmowego Najlepsze z najgorszych w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) będzie można zobaczyć film Turecki Rambo. Projekcja odbędzie się 19 lipca o godz. 21.

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu 0 0

Hrabia Guillaume de Louvencourt Poniatowski, potomek królewskiego rodu Poniatowskich od ponad dziesięciu lat odwiedza Polskę. Ostatnio był na południowym Podlasiu. Uczestniczył we mszy świętej w Sanktuarium Matki Bożej Leśniańskiej w Leśnej Podlaskiej.

Udane starty lubelskich żużlowców

Udane starty lubelskich żużlowców 1 0

Zawodnik lubelskiego Speed Car Motoru Robert Lambert wygrał II rundę Tauron SEC

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców 7 8

Związkowcy zakładowej Solidarności zapowiadają ogólnopolską pikietę przed siedzibą Zakładów Azotowych Puławy. Zamierzają protestować przeciwko łamaniu swoich praw. Jednocześnie narasta konflikt między organizacjami działającymi w firmie.

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach 3 2

W niedzielę wieczorem policjanci z VII komisariatu w Lublinie otrzymali zgłoszenie o zaginięciu nastolatki.

Dachowanie volkswagena w Kolonii Trębaczów. Kobieta ranna
galeria

Dachowanie volkswagena w Kolonii Trębaczów. Kobieta ranna 0 0

Do wypadku doszło w poniedziałek przed godziną 2 w nocy na drodze krajowej nr 82, w miejscowości Kolonia Trębaczów (gm. Łęczna).

Gdzie są jeszcze wolne miejsca na studia w Lublinie?

Gdzie są jeszcze wolne miejsca na studia w Lublinie? 0 0

Publiczne szkoły wyższe z Lublina zakończyły pierwszy etap rekrutacji i sukcesywnie ogłaszają kolejne listy przyjętych na studia. Wolne miejsca są jeszcze m.in. na ośmiu kierunkach na Politechnice Lubelskiej.

Gmina Puławy: Gdzie wymieniają oświetlenie uliczne?

Gmina Puławy: Gdzie wymieniają oświetlenie uliczne? 2 0

Przyspiesza montaż nowego oświetlenia ulicznego w gminie Puław. Nowe lampy w tym roku otrzymał Dobrosławów, następna w kolejce jest Góra Puławska oraz szereg innych miejscowości.

Piłkarki AZS PSW Biała Podlaska wróciły do treningów

Piłkarki AZS PSW Biała Podlaska wróciły do treningów 3 0

AZS PSW Biała Podlaska wraca do treningów. W składzie akademiczek będzie kilka zmian

Nowy zalew powstanie w woj. lubelskim. W planach kąpielisko i plaża na wysepkach

Nowy zalew powstanie w woj. lubelskim. W planach kąpielisko i plaża na wysepkach 37 8

Za dwa lata będzie gotowy projekt zalewu w Piaskach. Będzie też wiadomo, ile ta inwestycja będzie kosztowała.

Lublin: Z galerii handlowej zniknęła droga biżuteria. Szukają tych mężczyzn [zdjęcia]
galeria

Lublin: Z galerii handlowej zniknęła droga biżuteria. Szukają tych mężczyzn [zdjęcia] 30 4

Policjanci z I komisariatu w Lublinie poszukują dwóch sprawców kradzieży w galerii handlowej.

XXII Międzynarodowy Festiwal i Kurs Pianistyczny w Nałęczowie
18 lipca 2018, 19:00

XXII Międzynarodowy Festiwal i Kurs Pianistyczny w Nałęczowie 0 0

Wielkimi krokami zbliża się 22. edycja Międzynarodowego Festiwalu i Kursu Pianistycznego w Nałęczowie. W dniach 18-27 lipca do miasta zawitają wybitni artyści z kraju i zagranicy, m.in. Kazimierz Brzozowski i Tomoko Mack-Brzozowska.

Kolej dodatkowym środkiem komunikacji miejskiej w Lublinie? Pomysł "wyciągnięty z szafy"

Kolej dodatkowym środkiem komunikacji miejskiej w Lublinie? Pomysł "wyciągnięty z szafy" 47 12

Nową-starą koncepcję Lubelskiej Kolei Aglomeracyjnej pokazał w poniedziałek pełnomocnik wojewody lubelskiego. Jest to odświeżona wersja planów sprzed ośmiu lat. Zakłada budowę nowych przystanków kolejowych w Lublinie, Kraśniku i obok wiaduktu w Konopnicy. Nie ma na razie konkretnych projektów ani funduszy na budowę.

„Sen o mieście” w sierpniu na Zamku Lubelskim. Bilety po 2 zł

„Sen o mieście” w sierpniu na Zamku Lubelskim. Bilety po 2 zł 0 0

„Sen o mieście” wraca na dziedziniec lubelskiego zamku. Widowisko w reżyserii Janusza Opryńskiego zobaczymy 4, 5, 10, 11 sierpnia, godz. 21. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!