Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

30 maja 2008 r.
20:30
Edytuj ten wpis

Sadłowice: Grys na drodze przyczyną wypadków?

0 7 A A

Kierująca Audi straciła panowanie nad pojazdem. Auto dachowało. Do zdarzenia doszło w miejscowości Sadłowice kol. Góra Puławska.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Auto utknęło do góry kołami kilkanaście centymetrów od pobliskiego drzewa w rowie. Przyczyną zdarzenia był pozostawiony na jezdni grys.

Z relacji świadków tego zdarzenia wynika, że na odcinku drogi w Sadłowicach prowadzone były prace remontowe, po których drogowcy pozostawili rozsypany na jezdni grysik. Po zakończonych pracach nie ustawili ani jednego znaku ostrzegawczego.

- Wracałam z Janowca, to prosta droga i zawsze dobrze mi się tędy jechało. Tam na wysokości przystanku stoi znak ograniczający dozwoloną prędkość do 70 km/h. Zwolniłam, i już wchodząc w zakręt zaczęło mną rzucać. Samochód kierował się na drzewo, ale jakimś cudem udało mi się go wyprowadzić na prostą - opowiada kierująca pojazdem. Kobieta wpadła niestety w poślizg. Samochód dachował. - Jestem potłuczona i obolała, ale na szczęście nic mi się nie stało - dodaje kierująca Audi.

18-latka z tego zdarzenia wyszła cało, tylko dlatego, że miała zapięte pasy bezpieczeństwa. To uratowało jej życie.

- Prace drogowe na tym odcinku jezdni wykonywała firma Fedro z Osiecka, która wygrała przetarg. Były to prace cząstkowe, poprawianie poboczy i łatanie dziur. Po takich pracach wysypuje się w te miejsca grys, który musi pozostać na jezdni przez 48 godziny, po czym nadmiar tego grysu zamiata się z jezdni - mówi Andrzej Chmielewski, kierownik Rejonu Dróg Wojewódzkich w Puławach.

- Nie wiem dlaczego drogowcy nie zabezpieczyli tego odcinka jezdni. Powinni ustawić ostrzegawcze znaki drogowe, które jasno i wyraźnie ostrzegają o odcinku drogi pokrytej żwirem lub grysem, który może być wyrzucany spod kół jadących samochodów. Powinien być także znak ograniczający dozwoloną prędkość na tym odcinku drogi - dodaje Chmielewski.

- Sprawą już się zajęliśmy. Właśnie trwa usuwanie grysu, który tam zalega. Firma uporządkuje to miejsce, i zaraz zostaną ustawione znaki ostrzegawcze - dodaje kierownik Chmielewski.

Faktycznie, kiedy pojechaliśmy na miejsce zdarzenia robotnicy ostro zabierali się do pracy, policja kierowała ruchem. Wszystko odbywało się tak, jak odbywać się powinna. Jednak o kilkanaście godzin za późno, bo takie czynności powinny być już zrobione dużo wcześniej.

Jak udało nam się ustalić, w czwartek, dzień po remoncie drogi po godzinie 17, na tym samym odcinku doszło również do kolizji.

- W Sadłowicach zderzyły się dwa samochody osobowe marki Nissan i Renault Megane. Przyczyną tego zdarzenia było niedostosowanie prędkości jazdy do panujących warunków drogowych. Kierujący byli trzeźwi, jeden z nich został ukarany mandatem karnym w wysokości 200 zł - powiedział Roman Maruszak, rzecznik prasowy KPP w Puławach. - Czy przyczyna tej kolizji była taka sama jak w przypadku kierującej samochodem Audi 80, tego nie jestem w stanie dziś powiedzieć. Być może w obydwu przypadkach powodem kolizji był zalegający na jezdni grys.

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Nati / 3 czerwca 2008 o 18:30
0
Ja sie nie oburzam wiem że może jeszcze nie przejeżdziłam aż tylu kilometrów żeby umieć manewrować tak by nikomu nic sie nie stało.Mam nadzieje,że więcej nie powtórzy sie taka sytuacja z mojej strony i tak jak mówicie trzeba miećswojąwyobraźnie i nie wierzyćznakom i dobrze oriętować sie co leży na drodze szanuje ludzi którzy wypowiadają się szczerze dziękuje też za wiele dobrtych rad.Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam za wybuch złości wczoraj
Avatar
Gość / 3 czerwca 2008 o 11:10
0
Nati napisał:
Ciekawe czy ty był byś taki mądry jak byś jechał tym samochodem.Tak apropo to jechałam dozwoloną prędkością 60 km/h i mi nie mów że mnie to czegoś nauczy bo ja nie łamie przepisów bo chce jeszcze pożyć ciekawe co byś ty zrobił cwaniaku.Może ty jeżdzisz niedozwolonymi prętkościami ale nie ja nie znasz mnie więc nie wiesz jak jeżdze i nie wypowiadaj sie na ten temat.

Co do cwaniakowania... Ciekawe czy jak by było ograniczenie do 120km/h to jechałabyś 120? Nie chodzi o to aby patrzyć ślepo na znaki, ale znając własny wóz i mając doświadczenie w kierowaniu, dostosować się do panujących warunków na drodze. Ważna jest też widoczność i obserwacja tego co zalega na asfalcie... umiejętne "manewrowanie" pedałem gazu, sprzęgła i hamulca. Łatwo można wpaść w poślisg robiąc to "nerwowo"....
Oprócz znaków trzeba samemu ocenić sytuację na drodze... tym bardziej, że absurdy są. Nie ma co się unosić. Brak doświadczenia Cię zawiódł. Szczęście w nieszczęściu, że kierowca wyszedł cało.

Co do cwaniakowania... Ciekawe czy jak by było ograniczenie do 120km/h to jechałabyś 120? Nie chodzi o to aby patrzyć ślepo na znaki, ale znając własny wóz i mając doświadczenie w kierowaniu, dostosować się do panujących warunków na drodze. Ważna jest też widoczność i obserwacja tego co zalega na asfalcie... umiejętne "manewrowanie" pedałem gazu, sprzęgła i hamulca. Łatwo można wpaść w poślisg robiąc to "nerwowo"....
Oprócz znaków trzeba samemu ocenić sytuację na drodze... tym bardziej, że absurd... rozwiń
Avatar
puławianin / 3 czerwca 2008 o 07:44
0
przede wszystkim to trzeba zaznaczyć i powtórzyć wypowiedź Pana Chmielewskiego, że ten "zalegający" żwir to nie jest niczyjyje widzi mi się. taka jest technologia cząśtkowego remontu nawierzchni drogowych i wykonuje się ją w ten sam sposób w całej Polsce.
Pani Natalia, która zapewne odebrała prawo jazdy nie dawno, i na pewno nie miała wystarczająco doświadczenia aby potrafić zachować się na drodze o słabszej przyczepności. I może Pani się oburzać i zapewniać nas, że jast Pani świetnym kierowcą ale jest Pani w błędzie. jeszcze dużo kilometrów musi Pani przejachać abyśmy mogli uwierzyć w to, że Pani umiejętności są tak dobre jak próbuje nam Pani wmówić. ja jeżdżę tą drogą często i często z większymi prędkościami i nigdy (odpukać!) nic mi się tam nie stało. chociaż ta droga zawsze była niebezpieczna. jednak jako kierowca z dużo większym stażem wiem jak należy się zachować na drodze i kiedy zdjąć nogę z gazu, nawet jak nie ma znaków, ponieważ dobry kierowca to przede wszystkim sam musi potrafić ocenić sytuację na drodzę, a nie opierać się tylko i wyłącznie na znakach. więc Pani Natalio proszę sobie wziąść moją konkluzję do serca i nie zrzucać winy na znaki, czy drogowców.
na przyszłość życzę Pani więcej samokrytyki i prostych dróg.
pzdr.
przede wszystkim to trzeba zaznaczyć i powtórzyć wypowiedź Pana Chmielewskiego, że ten "zalegający" żwir to nie jest niczyjyje widzi mi się. taka jest technologia cząśtkowego remontu nawierzchni drogowych i wykonuje się ją w ten sam sposób w całej Polsce.
Pani Natalia, która zapewne odebrała prawo jazdy nie dawno, i na pewno nie miała wystarczająco doświadczenia aby potrafić zachować się na drodze o słabszej przyczepności. I może Pani się oburzać i zapewniać nas, że jast Pani świetnym kierowcą ale jest Pani w błędzie. jeszcze... rozwiń
Avatar
Nati / 2 czerwca 2008 o 20:08
0
Ciekawe czy ty był byś taki mądry jak byś jechał tym samochodem.Tak apropo to jechałam dozwoloną prędkością 60 km/h i mi nie mów że mnie to czegoś nauczy bo ja nie łamie przepisów bo chce jeszcze pożyć ciekawe co byś ty zrobił cwaniaku.Może ty jeżdzisz niedozwolonymi prętkościami ale nie ja nie znasz mnie więc nie wiesz jak jeżdze i nie wypowiadaj sie na ten temat.
Avatar
olo / 2 czerwca 2008 o 06:21
0
Mogę się założyć, że nawet gdyby to ograniczenie było wczwśniej, to też by fajtnęła dachem do dołu. Polscy kierowcy - znaki czy nie znaki - i tak jeżdżą jak chcą. Sam widziałem jak w zasadzie zawsze nie przestrzega się ograniczeń. Jest 40km/h jadą 80km/h, jest 50 jadą też więcej... może ją to czego nauczy... to prawdziwy Polski ABSURD.
Avatar
Kalin / 1 czerwca 2008 o 18:29
0
Tak super tylko teraz pol km wczesniej postawili znak ograniczenia predkosci do 40km/h.
Jak dzis jechalem to nawet zwolnilem do tych 40stu ... porażka.
Ciekawe ile teraz bedzie tam stal jak juz kamyczki uprzatnięte ....
Jak w polsce mozna jezdzic przepisowo jak jest tyle absurdów ...
Avatar
Gość / 30 maja 2008 o 22:38
0
BRAWO DLA AUTORA DZIENNIKA WSCHODNIEGO
Wcześniej napisaliście,
Reno[/quote] ale za to teraz już lepiej[quote]Renaul Megane.

Już wam podpowiem jak się pisze żebyście na przyszłość wiedzieli RENAULT

Ja się dziwię jak widzę błędy w komentarzach czytelników, ale od nas nie ma co dużo wymagać. Ale wy, dziennikarze wykonujący swój zawód i robiący takie błędy, to naprawdę przykre.
/>
Ja się dziwię jak widzę błędy w komentarzach czytelników, ale od nas nie ma co dużo wymagać. Ale wy, dziennikarze wykonujący swój zawód i robiący takie błędy, to naprawdę przykre. rozwiń
Avatar
Nati / 3 czerwca 2008 o 18:30
0
Ja sie nie oburzam wiem że może jeszcze nie przejeżdziłam aż tylu kilometrów żeby umieć manewrować tak by nikomu nic sie nie stało.Mam nadzieje,że więcej nie powtórzy sie taka sytuacja z mojej strony i tak jak mówicie trzeba miećswojąwyobraźnie i nie wierzyćznakom i dobrze oriętować sie co leży na drodze szanuje ludzi którzy wypowiadają się szczerze dziękuje też za wiele dobrtych rad.Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam za wybuch złości wczoraj
Avatar
Gość / 3 czerwca 2008 o 11:10
0
Nati napisał:
Ciekawe czy ty był byś taki mądry jak byś jechał tym samochodem.Tak apropo to jechałam dozwoloną prędkością 60 km/h i mi nie mów że mnie to czegoś nauczy bo ja nie łamie przepisów bo chce jeszcze pożyć ciekawe co byś ty zrobił cwaniaku.Może ty jeżdzisz niedozwolonymi prętkościami ale nie ja nie znasz mnie więc nie wiesz jak jeżdze i nie wypowiadaj sie na ten temat.

Co do cwaniakowania... Ciekawe czy jak by było ograniczenie do 120km/h to jechałabyś 120? Nie chodzi o to aby patrzyć ślepo na znaki, ale znając własny wóz i mając doświadczenie w kierowaniu, dostosować się do panujących warunków na drodze. Ważna jest też widoczność i obserwacja tego co zalega na asfalcie... umiejętne "manewrowanie" pedałem gazu, sprzęgła i hamulca. Łatwo można wpaść w poślisg robiąc to "nerwowo"....
Oprócz znaków trzeba samemu ocenić sytuację na drodze... tym bardziej, że absurdy są. Nie ma co się unosić. Brak doświadczenia Cię zawiódł. Szczęście w nieszczęściu, że kierowca wyszedł cało.

Co do cwaniakowania... Ciekawe czy jak by było ograniczenie do 120km/h to jechałabyś 120? Nie chodzi o to aby patrzyć ślepo na znaki, ale znając własny wóz i mając doświadczenie w kierowaniu, dostosować się do panujących warunków na drodze. Ważna jest też widoczność i obserwacja tego co zalega na asfalcie... umiejętne "manewrowanie" pedałem gazu, sprzęgła i hamulca. Łatwo można wpaść w poślisg robiąc to "nerwowo"....
Oprócz znaków trzeba samemu ocenić sytuację na drodze... tym bardziej, że absurd... rozwiń
Avatar
puławianin / 3 czerwca 2008 o 07:44
0
przede wszystkim to trzeba zaznaczyć i powtórzyć wypowiedź Pana Chmielewskiego, że ten "zalegający" żwir to nie jest niczyjyje widzi mi się. taka jest technologia cząśtkowego remontu nawierzchni drogowych i wykonuje się ją w ten sam sposób w całej Polsce.
Pani Natalia, która zapewne odebrała prawo jazdy nie dawno, i na pewno nie miała wystarczająco doświadczenia aby potrafić zachować się na drodze o słabszej przyczepności. I może Pani się oburzać i zapewniać nas, że jast Pani świetnym kierowcą ale jest Pani w błędzie. jeszcze dużo kilometrów musi Pani przejachać abyśmy mogli uwierzyć w to, że Pani umiejętności są tak dobre jak próbuje nam Pani wmówić. ja jeżdżę tą drogą często i często z większymi prędkościami i nigdy (odpukać!) nic mi się tam nie stało. chociaż ta droga zawsze była niebezpieczna. jednak jako kierowca z dużo większym stażem wiem jak należy się zachować na drodze i kiedy zdjąć nogę z gazu, nawet jak nie ma znaków, ponieważ dobry kierowca to przede wszystkim sam musi potrafić ocenić sytuację na drodzę, a nie opierać się tylko i wyłącznie na znakach. więc Pani Natalio proszę sobie wziąść moją konkluzję do serca i nie zrzucać winy na znaki, czy drogowców.
na przyszłość życzę Pani więcej samokrytyki i prostych dróg.
pzdr.
przede wszystkim to trzeba zaznaczyć i powtórzyć wypowiedź Pana Chmielewskiego, że ten "zalegający" żwir to nie jest niczyjyje widzi mi się. taka jest technologia cząśtkowego remontu nawierzchni drogowych i wykonuje się ją w ten sam sposób w całej Polsce.
Pani Natalia, która zapewne odebrała prawo jazdy nie dawno, i na pewno nie miała wystarczająco doświadczenia aby potrafić zachować się na drodze o słabszej przyczepności. I może Pani się oburzać i zapewniać nas, że jast Pani świetnym kierowcą ale jest Pani w błędzie. jeszcze... rozwiń
Avatar
Nati / 2 czerwca 2008 o 20:08
0
Ciekawe czy ty był byś taki mądry jak byś jechał tym samochodem.Tak apropo to jechałam dozwoloną prędkością 60 km/h i mi nie mów że mnie to czegoś nauczy bo ja nie łamie przepisów bo chce jeszcze pożyć ciekawe co byś ty zrobił cwaniaku.Może ty jeżdzisz niedozwolonymi prętkościami ale nie ja nie znasz mnie więc nie wiesz jak jeżdze i nie wypowiadaj sie na ten temat.
Avatar
olo / 2 czerwca 2008 o 06:21
0
Mogę się założyć, że nawet gdyby to ograniczenie było wczwśniej, to też by fajtnęła dachem do dołu. Polscy kierowcy - znaki czy nie znaki - i tak jeżdżą jak chcą. Sam widziałem jak w zasadzie zawsze nie przestrzega się ograniczeń. Jest 40km/h jadą 80km/h, jest 50 jadą też więcej... może ją to czego nauczy... to prawdziwy Polski ABSURD.
Avatar
Kalin / 1 czerwca 2008 o 18:29
0
Tak super tylko teraz pol km wczesniej postawili znak ograniczenia predkosci do 40km/h.
Jak dzis jechalem to nawet zwolnilem do tych 40stu ... porażka.
Ciekawe ile teraz bedzie tam stal jak juz kamyczki uprzatnięte ....
Jak w polsce mozna jezdzic przepisowo jak jest tyle absurdów ...
Avatar
Gość / 30 maja 2008 o 22:38
0
BRAWO DLA AUTORA DZIENNIKA WSCHODNIEGO
Wcześniej napisaliście,
Reno[/quote] ale za to teraz już lepiej[quote]Renaul Megane.

Już wam podpowiem jak się pisze żebyście na przyszłość wiedzieli RENAULT

Ja się dziwię jak widzę błędy w komentarzach czytelników, ale od nas nie ma co dużo wymagać. Ale wy, dziennikarze wykonujący swój zawód i robiący takie błędy, to naprawdę przykre.
/>
Ja się dziwię jak widzę błędy w komentarzach czytelników, ale od nas nie ma co dużo wymagać. Ale wy, dziennikarze wykonujący swój zawód i robiący takie błędy, to naprawdę przykre. rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

"Nowa jakość w urzędzie". Nowa władza w Białej Podlaskiej
galeria

"Nowa jakość w urzędzie". Nowa władza w Białej Podlaskiej 0 0

Nową jakość w urzędzie miasta i większą dostępność dla mieszkańców zapowiada nowy prezydent Białej Podlaskiej Michał Litwiniuk. We wtorek został już oficjalnie zaprzysiężony na ten urząd.

Trener polskich skoczków zadowolony z przygotowań do sezonu. "Każdy zrobił progres w porównaniu do zeszłego roku" [wideo]
film

Trener polskich skoczków zadowolony z przygotowań do sezonu. "Każdy zrobił progres w porównaniu do zeszłego roku" [wideo] 0 0

W inauguracyjnych zawodach Pucharu Świata w Wiśle polscy skoczkowie wygrali konkurs drużynowy. Trzech z nich uplasowało się w najlepszej dziesiątce konkursu indywidualnego. - Przygotowania były bardzo dobre, plany treningowe udało nam się zrealizować w stu procentach. Myślę, że każdy ze skoczków zrobił progres w porównaniu do zeszłego roku - zapewnił trener biało-czerwonej kadry Stefan Horngacher.

Dźwięki [Domu] Słów - koncert Mateusza Franczaka
23 listopada 2018, 19:00
film

Dźwięki [Domu] Słów - koncert Mateusza Franczaka 0 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 23 listopada o godz. 19 w Domu Słów (ul. Królewska 17) odbędzie się koncert Mateusza Franczaka.

Lubelskie: Kolej nie rozpieszcza. Nowy rozkład jazdy nie jest powodem do zadowolenia

Lubelskie: Kolej nie rozpieszcza. Nowy rozkład jazdy nie jest powodem do zadowolenia 0 3

Znany jest już nowy rozkład jazdy pociągów, który ma obowiązywać od niedzieli, 9 grudnia.

Urząd Skarbowy rozliczy za nas deklaracje podatkowe

Urząd Skarbowy rozliczy za nas deklaracje podatkowe 0 0

W przyszłym roku Urząd Skarbowy przejmuje obowiązki rozliczenia osób składających PIT za 2018 r. E-PIT będzie przeznaczony dla tych, którzy są zatrudnieni na umowę zlecenie lub umowę o pracę. Nic nie trzeba będzie robić, bo system automatycznie nas rozliczy. To praktycznie oznacza koniec kar za nie złożenie deklaracji podatkowej.

Ważna zmiana w sprawie przyszłych emerytur. Prezydent podpisał ustawę

Ważna zmiana w sprawie przyszłych emerytur. Prezydent podpisał ustawę 0 2

Prezydent Andrzej Duda podpisał wczoraj ustawę o Pracowniczych Planach Kapitałowych. Ma ona polegać na utworzeniu prywatnego, dobrowolnego systemu gromadzenia oszczędności emerytalnych.

Black Weekend w Tarasach Zamkowych
23 listopada 2018, 0:00
galeria

Black Weekend w Tarasach Zamkowych 0

Dlaczego raz w roku sklepy obniżają ceny produktów nawet o 70%? I co z tym wszystkim mają wspólnego Indianie z plemienia Wampanoagów? Koniec listopada to początek sezonu zakupowego przed Bożym Narodzeniem, a także atrakcyjne wyprzedaże podczas popularnego Black Friday. Tarasy Zamkowe przygotowały z tej okazji przedłużoną wersję dnia wyjątkowych promocji i rabatów – Black Weekend. W dniach 23 - 25 listopada na wszystkich klientów centrum handlowego czekać będą niecodzienne przeceny i zniżki.

James Rodriguez trafi do Arsenalu? (wideo)
film

James Rodriguez trafi do Arsenalu? (wideo) 0 0

James Rodriguez może zamienić Bayern Monachium na Arsenal. Jak informuje hiszpańskie czasopismo „Don Balon” Kolumbijczyk może wkrótce zmienić barwy klubowe.

APORIA 11: Wyjście awaryjne – Rafał Matyja
22 listopada 2018, 19:00

APORIA 11: Wyjście awaryjne – Rafał Matyja 0

22.11.18 (czwartek) 19:00 / Sala Kinowa Centrum Kultury w Lublinie / Wstęp wolny

Kradł we Włoszech, a wpadł w Polsce. Sąd zadecyduje o ekstradycji

Kradł we Włoszech, a wpadł w Polsce. Sąd zadecyduje o ekstradycji 0 0

Zamojscy policjanci zatrzymali w Szczebrzeszynie mężczyznę poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania. 43-latek wszedł w konflikt z włoskim wymiarem sprawiedliwości, ale miał też na swoim koncie przestępstwa popełnione w Polsce

II liga piłkarzy ręcznych: Tylko rezerwy Azotów nie zawiodły

II liga piłkarzy ręcznych: Tylko rezerwy Azotów nie zawiodły 1 0

W 10. kolejce grupy trzeciej A komplet punktów zdobyły Azoty II. Swoje mecze przegrały za to: AZS UMCS i Olimpia

Nagły zwrot akcji w sądowej sprawie prezydenta Żuka. Sędzia upomniała prezydenckiego prawnika
pilne

Nagły zwrot akcji w sądowej sprawie prezydenta Żuka. Sędzia upomniała prezydenckiego prawnika 7 20

Zaskakujący przebieg miała dzisiejsza rozprawa sądowa w sprawie prezydenta Lublina. Sąd miał stwierdzić, czy Krzysztof Żuk złamał prawo będąc zarazem prezydentem i członkiem rady nadzorczej PZU Życie. Miał także ocenić, czy wojewoda słusznie próbował usunąć za to Żuka ze stanowiska

Pomnik też człowiek i zasługuje na ciepłą czapkę. Akcja aktywistek z Bombardowania Włóczką

Pomnik też człowiek i zasługuje na ciepłą czapkę. Akcja aktywistek z Bombardowania Włóczką 2 5

Dziewczęta (i chłopaki), czapki na głowy! Bo główka się przeziębi. Pomnik też człowiek, czapkę mieć musi – uważają aktywistki z Bombardowania Włóczką, które wczoraj zadbały o zdrowie i look kamiennych dziewczynek.

Black Friday w Lublinie 2018. Czym kuszą sklepy i galerie handlowe? [lista ofert]
artykuł aktualizowany

Black Friday w Lublinie 2018. Czym kuszą sklepy i galerie handlowe? [lista ofert] 0 2

Zbliża się Black Friday. Lubelskie galerie handlowe i sklepy kuszą rabatami nawet w wysokości 70 proc.

Rasiści nadal atakują "Złotą Piramidę". Jeden z pracowników uciekł z miasta

Rasiści nadal atakują "Złotą Piramidę". Jeden z pracowników uciekł z miasta 57 21

Egipcjanie prowadzący bar w Krasnymstawie nadal słyszą rasistowskie wyzwiska i groźby. Jeden w końcu się poddał i uciekł z miasta

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!