Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

2 września 2012 r.
8:14
Edytuj ten wpis

Stara Wieś: Tragiczny wypadek koło Końskowoli. Samochód wjechał pod rozpędzony pociąg (zdjęcia)

Autor: Zdjęcie autora łm
0 90 A A
Wypadek na przejeździe kolejowym w Starej Wsi (Waldemar Mrozek)
Wypadek na przejeździe kolejowym w Starej Wsi (Waldemar Mrozek)

Do tragicznego wypadku doszło na przejeździe kolejowym w miejscowości Stara Wieś w gminie Końskowola. Kierowca osobowego mercedesa ominął rogatki i wjechał na tory pod koła nadjeżdżającego pociągu.

Do zdarzenia doszło około godz. 1:40.

Mercedes ominął opuszczoną zaporę na przejeździe kolejowym i wjechał na tory wprost pod rozpędzony pociąg towarowy relacji Jaszczów - Sitkówka Nowiny. Auto zostało zmiażdżone. Maszyna ciągnęła je przez około 100 metrów.

W akcji ratowniczej udział brała policja i 26 strażaków, ale kierowcy nie udało się uratować. 29-letni mieszkaniec gminy Końskowola zginął na miejscu.

Ruch pociągów na tym odcinku odbywa się jednym torem. - Normalny ruch przywrócony będzie dopiero w godzinach 16-17. Utrudnienia spowodowane są wymianą słupa trakcyjnego - informuje Piotr Stefaniuk, rzecznik prasowy Komendy Regionalnej Straży Ochrony Kolei w Lublinie.

Droga dla samochodów jest przejezdna.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do zdarzenia doszło w miejscowości Stara Wieś w powiecie puławskim około godz. 1:40.

Kierowca osobowego mercedesa ominął opuszczoną zaporę na przejeździe kolejowym i wjechał na tory wprost pod rozpędzony pociąg towarowy. Auto zostało zmiażdżone. Maszyna ciągnęła je przez około 350 metrów.

Kierujący, 29-letni mieszkaniec gminy Końskowola zginął na miejscu.

W akcji ratowniczej udział brała policja i 26 strażaków. Zniszczone są słupy trakcji elektrycznej.

Ruch pociągów na tym odcinku odbywa się jednym torem, ale droga dla samochodów jest przejezdna.

Utrudnienia potrwają co najmniej do godz. 18.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 90

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ukasz / 1 listopada 2015 r. o 06:00
0

....oraz z blachami LKR....
Świdniczanie też nie lepsi

a LOP sam się przekonałem

Avatar
anlex / 8 września 2012 r. o 15:43
0
Odszkodowania powypadkowe [url="http://www.kancelariaanlex.pl/"]http://www.kancelariaanlex.pl/[/url] tel. 721 401 000
Avatar
NO NIE!!!! / 8 września 2012 r. o 14:19
0
[quote name='igor' timestamp='1346682010' post='670028']
znam go!! to był cwel!!
[/quote]Ty chamie z puławskiej wsi!!!Kryminalisto!!!Pewnie ty jesteś cwelem albo pederastą,a tu się na forum wyładowujesz bo inaczej nie umiesz.Tu jesteś prawie anonimowy(prawie świnio).
Avatar
Gość / 8 września 2012 r. o 14:12
0
[quote name='123' timestamp='1346660590' post='669892']
Jeśli to było samobójstwo to deb***ne. Mógł zabić ludzi w pociągu.
[/quote]TO BYŁ POCIĄG TOWAROWY!!!
Avatar
Znajomy / 8 września 2012 r. o 14:08
0
[quote name='Marcel' timestamp='1346616248' post='669815']
Kupił sobie cham ze wsi 18 letniego mercedesa. Powiedział do miejscowych chamów w bmw i golfach 3 - jestem od was lepszy bo mam mesia i możecie mi teraz, ja jestem królem wiejskich szos. Skończyło się jak się skończyło.
[/quote]deb***U...CO PISZESZ...???
Avatar
Gość / 8 września 2012 r. o 14:05
0
[quote name='Joker 354' timestamp='1346597151' post='669730']
LUDZIE CO WY PISZECIE ANDRZEJ BYL WSPANIALYM CZLOWIEKIEM ZNAM GO JUZ DLUGO I PROSZE NIE PISZCIE TAKICH ZECZY TO PRZYKRE !!! ALE POWIEM WAM JEDNO ZYCZE ABY WAS SPOTKALA TAKA TRAGEDIA MOZE SIE CZEGOS NAUCZYCIE
ANDRZEJ NIECH CI ZIEMIA LEKKA BEDZIE!! [img]http://forum.gs24.pl/public/style_emoticons/default/sad.png[/img]Ile jeszcze takich samych wpisów ?
[/quote] JAKI ANDRZEJ???NA IMIĘ MIAŁ ŁUKASZ...COŚ CI SIĘ POCHRZANIŁO!!!
[quote name='Joker 354' timestamp='1346597151' post='669730']
LUDZIE CO WY PISZECIE ANDRZEJ BYL WSPANIALYM CZLOWIEKIEM ZNAM GO JUZ DLUGO I PROSZE NIE PISZCIE TAKICH ZECZY TO PRZYKRE !!! ALE POWIEM WAM JEDNO ZYCZE ABY WAS SPOTKALA TAKA TRAGEDIA MOZE SIE CZEGOS NAUCZYCIE
ANDRZEJ NIECH CI ZIEMIA LEKKA BEDZIE!! [img]http://forum.gs24.pl/public/style_emoticons/default/sad.png[/img]Ile jeszcze t... rozwiń
Avatar
Student / 4 września 2012 r. o 12:27
0
Witam!
Proszę o wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej województwa Lubelskiego.
Ankieta jest anonimowa i służy celom badawczym.
Z góry dziękuję za poświęcony przez Państwa czas [img]https://s-static.ak.facebook.com/images/blank.gif[/img]
[url="http://www.surveymonkey.com/s/lubelskie"]http://www.surveymonkey.com/s/lubelskie[/url]
Avatar
ka / 3 września 2012 r. o 20:59
0
ja pier***e ludzie zanim coś napiszecie zastanówcie się nad tym pare razy !!! pewnie nawet nie znaliście człowieka i wypowiadacie się na jego temat kolega popełnił samobójstwo, a nie jak piszecie że skracał drogę do domu po h** to pisać!!! niech spoczywa w pokoju [*]
Avatar
KIA / 3 września 2012 r. o 18:48
0
znałem łukasza,niewięrzę że to było samobójstwo-chyba że naprawdę mial problem ze sobą
Avatar
kasia / 3 września 2012 r. o 18:39
0
[quote name='Marcin' timestamp='1346587346' post='669699']
Rodzina tego idioty powinna być obciążona kosztami naprawy taboru. A on sam dostał to, na co zasłużył
[/quote] wsadź sobie w tyłek tę usmiechniętą buźkę !
Avatar
ukasz / 1 listopada 2015 r. o 06:00
0

....oraz z blachami LKR....
Świdniczanie też nie lepsi

a LOP sam się przekonałem

Avatar
anlex / 8 września 2012 r. o 15:43
0
Odszkodowania powypadkowe [url="http://www.kancelariaanlex.pl/"]http://www.kancelariaanlex.pl/[/url] tel. 721 401 000
Avatar
NO NIE!!!! / 8 września 2012 r. o 14:19
0
[quote name='igor' timestamp='1346682010' post='670028']
znam go!! to był cwel!!
[/quote]Ty chamie z puławskiej wsi!!!Kryminalisto!!!Pewnie ty jesteś cwelem albo pederastą,a tu się na forum wyładowujesz bo inaczej nie umiesz.Tu jesteś prawie anonimowy(prawie świnio).
Avatar
Gość / 8 września 2012 r. o 14:12
0
[quote name='123' timestamp='1346660590' post='669892']
Jeśli to było samobójstwo to deb***ne. Mógł zabić ludzi w pociągu.
[/quote]TO BYŁ POCIĄG TOWAROWY!!!
Avatar
Znajomy / 8 września 2012 r. o 14:08
0
[quote name='Marcel' timestamp='1346616248' post='669815']
Kupił sobie cham ze wsi 18 letniego mercedesa. Powiedział do miejscowych chamów w bmw i golfach 3 - jestem od was lepszy bo mam mesia i możecie mi teraz, ja jestem królem wiejskich szos. Skończyło się jak się skończyło.
[/quote]deb***U...CO PISZESZ...???
Avatar
Gość / 8 września 2012 r. o 14:05
0
[quote name='Joker 354' timestamp='1346597151' post='669730']
LUDZIE CO WY PISZECIE ANDRZEJ BYL WSPANIALYM CZLOWIEKIEM ZNAM GO JUZ DLUGO I PROSZE NIE PISZCIE TAKICH ZECZY TO PRZYKRE !!! ALE POWIEM WAM JEDNO ZYCZE ABY WAS SPOTKALA TAKA TRAGEDIA MOZE SIE CZEGOS NAUCZYCIE
ANDRZEJ NIECH CI ZIEMIA LEKKA BEDZIE!! [img]http://forum.gs24.pl/public/style_emoticons/default/sad.png[/img]Ile jeszcze takich samych wpisów ?
[/quote] JAKI ANDRZEJ???NA IMIĘ MIAŁ ŁUKASZ...COŚ CI SIĘ POCHRZANIŁO!!!
[quote name='Joker 354' timestamp='1346597151' post='669730']
LUDZIE CO WY PISZECIE ANDRZEJ BYL WSPANIALYM CZLOWIEKIEM ZNAM GO JUZ DLUGO I PROSZE NIE PISZCIE TAKICH ZECZY TO PRZYKRE !!! ALE POWIEM WAM JEDNO ZYCZE ABY WAS SPOTKALA TAKA TRAGEDIA MOZE SIE CZEGOS NAUCZYCIE
ANDRZEJ NIECH CI ZIEMIA LEKKA BEDZIE!! [img]http://forum.gs24.pl/public/style_emoticons/default/sad.png[/img]Ile jeszcze t... rozwiń
Avatar
Student / 4 września 2012 r. o 12:27
0
Witam!
Proszę o wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej województwa Lubelskiego.
Ankieta jest anonimowa i służy celom badawczym.
Z góry dziękuję za poświęcony przez Państwa czas [img]https://s-static.ak.facebook.com/images/blank.gif[/img]
[url="http://www.surveymonkey.com/s/lubelskie"]http://www.surveymonkey.com/s/lubelskie[/url]
Avatar
ka / 3 września 2012 r. o 20:59
0
ja pier***e ludzie zanim coś napiszecie zastanówcie się nad tym pare razy !!! pewnie nawet nie znaliście człowieka i wypowiadacie się na jego temat kolega popełnił samobójstwo, a nie jak piszecie że skracał drogę do domu po h** to pisać!!! niech spoczywa w pokoju [*]
Avatar
KIA / 3 września 2012 r. o 18:48
0
znałem łukasza,niewięrzę że to było samobójstwo-chyba że naprawdę mial problem ze sobą
Avatar
kasia / 3 września 2012 r. o 18:39
0
[quote name='Marcin' timestamp='1346587346' post='669699']
Rodzina tego idioty powinna być obciążona kosztami naprawy taboru. A on sam dostał to, na co zasłużył
[/quote] wsadź sobie w tyłek tę usmiechniętą buźkę !
Zobacz wszystkie komentarze 90

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Poszerza się grono faworytów "świdnickiej halówki"

Poszerza się grono faworytów "świdnickiej halówki"

W IBRA Liga Open o czołowe lokaty włączyło się Pokolenie J.P.II. W Olimp Lidze Oldbojów prowadzi Kaladi Sport

Wszyscy samorządowcy zarobią więcej. Ale nie burmistrz tego miasta

Wszyscy samorządowcy zarobią więcej. Ale nie burmistrz tego miasta

W całym kraju samorządowcy dostają podwyżki. To wymóg zmian w prawie, ale jest miasto, które ta fala ominęła. Radni Łęcznej burmistrzowi nie chcą dać zarobić więcej.

COVID-19 na fermie norek w Polsce. 25 tys. zwierząt

COVID-19 na fermie norek w Polsce. 25 tys. zwierząt

Trzecie ognisko SARS-CoV-2 u norek w Polsce, stwierdzono w gospodarstwie w powiecie nakielskim (województwo kujawsko-pomorskie), w którym znajdowało się ok. 25 tys. norek - poinformował w środę Główny Lekarz Weterynarii.

Nawet 2 lata więzienia za postrącane krzyże w okolicach Ryk
zdjęcia
galeria

Nawet 2 lata więzienia za postrącane krzyże w okolicach Ryk

Policja ujęła mężczyznę, który zniszczył kilka przydrożnych kapliczek. Grozi mu do dwóch lat więzienia.

Protest antyłowiecki w Lublinie. Niemal równo rok temu myśliwy zastrzelił 16-latka
zdjęcia
galeria

Protest antyłowiecki w Lublinie. Niemal równo rok temu myśliwy zastrzelił 16-latka

„Wariaci z gnatami biegają lasami” albo „Pomyliłem z dzikiem”. Z takimi hasłami na transparentach ulicami Lublina przeszedł antyłowiecki marsz. Na tydzień przed kolejną rozprawą byłego już myśliwego, który zastrzelił nastolatka.

Jak wybrać laptopa w 2021 roku? - Doradzamy przed zakupem!

Jak wybrać laptopa w 2021 roku? - Doradzamy przed zakupem!

W dzisiejszych czasach laptop jest nieodłącznym elementem naszego życia. Swoje zastosowanie znajduje w pracy, jak i w zwykłej codzienności. Dzięki mobilności pozwala na pracę w podróży, nie obciążając zbytnio naszego bagażu. Wybór sprzętu dla wielu jest nie lada wyzwaniem. Sklepy oferują naprawdę szeroką gammę produktów i osoba nieznająca się na sprzęcie może dostać zawrotu głowy. Nie wiesz jaki laptop będzie odpowiedni do pracy? Chcesz się dowiedzieć, na co zwrócić uwagę? Ten artykuł rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości. Czytaj dalej!

Więzienie nic go nie nauczyło. Dusił, kopał i przystawiał nóż do szyi

Więzienie nic go nie nauczyło. Dusił, kopał i przystawiał nóż do szyi

Na dwa miesiące do aresztu trafił 63-letni mieszkaniec gminy Nałęczów, który rzucił się z nożem na dwie kobiety. Obydwie straszył pozbawieniem życia, a jedną z nich dusił i kopał, powodując obrażenia ciała. Recydywiście grozi powrót do więzienia.

465 mln zł dla lubelskich emerytów i rencistów

465 mln zł dla lubelskich emerytów i rencistów

ZUS policzył, ile wydał na tzw. 14-tki, czyli dodatkowe emerytury i renty. W województwie lubelskim wyszedł spory rachunek.

W Kraśniku szykuje się podwyżka opłat. Decyzja za kilka dni

W Kraśniku szykuje się podwyżka opłat. Decyzja za kilka dni

27 złotych od osoby za miesiąc. Taką nową stawkę „podstawową” za odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych zaproponował Urzędu Miasta Kraśnik. Jeśli na podwyżkę zgodzą się radni, to wyższa od 10 zł od obecnej stawka, zacznie ona obowiązywać od stycznia 2022 roku

Mikołajki w VIVO! Lublin
4 grudnia 2021, 12:00

Mikołajki w VIVO! Lublin

4 i 6 grudnia VIVO! Lublin odwiedzi Święty Mikołaj wraz z elfimi pomocnikami. Wszystkie mikołajkowe atrakcje zaplanowano w godz. 12.00-18.00.

Lublin. Najlepiej wyszedł deweloper. A co z pieniędzmi na stadion?

Lublin. Najlepiej wyszedł deweloper. A co z pieniędzmi na stadion?

Niemal 6,6 mln zł zarobiło miasto sprzedając jednemu z deweloperów działkę przy al. Długosza. Pieniądze z transakcji miały zostać przeznaczone na remont stadionu Lublinianki. Większość pieniędzy została już wydana. Czy na stadion?

Sukces Szymona Szymonowicza na zawodach zapaśniczych w Iranie

Sukces Szymona Szymonowicza na zawodach zapaśniczych w Iranie

Szymon Szymonowicz z Cementu-Gryfa Chełm wywalczył srebrny medal podczas rozegranych w Iranie wojskowych mistrzostwach świata

World of Tanks: Arnold Schwarzenegger zaprasza na święta (wideo)
film

World of Tanks: Arnold Schwarzenegger zaprasza na święta (wideo)

Rok temu był Chuck Norris, teraz będzie Arnold Schwarzenegger. Nadchodzą Operacje Świąteczne w grze World of Tanks na PC.

Ile kosztują psy popularnych ras? Pomerianian, york, labrador?

Ile kosztują psy popularnych ras? Pomerianian, york, labrador?

Rodowodowe szczeniaki czystej krwi potrafią kosztować od kilku do nawet kilkunastu tysięcy złotych. Ich cena zależna jest od renomy danej hodowli, a także od unikalności i elitarności konkretnej rasy.

Kobieta musiała uciekać do sąsiadki. Mąż rzucił się na nią z nożem

Kobieta musiała uciekać do sąsiadki. Mąż rzucił się na nią z nożem

Policjanci zatrzymali 61-latka, który z nożem rzucił się na żonę. Mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!