Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

6 kwietnia 2009 r.
7:10
Edytuj ten wpis

Strzyżowice: Dwóch pieszych zginęło pod kołami citroena

0 21 A A

Dwaj mężczyźni prawdopodobnie przebiegali przez jednię kiedy potrącił ich samochód. Piesi nie przeżyli wypadku. Do tragedii doszło w nocy w miejscowości Strzyżowice w powiecie puławskim na trasie krajowej nr 17.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Około godz. 21.45 na trasie między Moszczanką a Żyrzynem kierujący citroenem 53-letni Paweł N. potrącił dwóch mężczyzn - 22-letniego Łukasza G. i 25-letniego Andrzeja S. Jeden z mężczyzn zmarł na miejscu, drugi podczas reanimacji.

Piesi prawdopodobnie przebiegali przez drogę.

Kierowca citroena był trzeźwy.

Policja wyjaśnia okoliczności wypadku.

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Wiktor / 25 lutego 2011 o 13:51
0
FAŁSZOWANIE PODPISÓW W PUŁAWACH
W Puławach w latach 1990-2010 działała zorganizowana grupa przestępcza która zajmowała się wykradaniem danych osobowych i fałszowaniem podpisów na listach wyborczych.

Grupą kierowało małżeństwo: Jerzy Lenartowicz (były działacz PZPR) oraz Małgorzata Górska- Lenartowicz. W fałszowaniu podpisów uczestniczył także ich współpracownik Józef Sidoruk z Pulawa.

Fałszowano podpisy dla różnych komitetów wyborczych, zarówno prawicowych jak i lewicowych.

Z tytułu fałszowania podpisów na listach poparcia przestępcy czerpali korzysci materialne.

Jako lokal do fałszowania podpisów wykorzystywano Miejskie Przedszkole Nr 10 w Puławach. Dyrektorką tego przedszkola jest pani Małgorzata Górska- Lenartowicz.

Grupa przestępcza w latach 1990-2010 sfałszowała ponad 50 tysięcy podpisów.

Do chwili obecnej nikt z wyżej wymienionych oszustów nie poniósł konsekwencji karnych z tytułu tego przestępczego procederu.
FAŁSZOWANIE PODPISÓW W PUŁAWACH
W Puławach w latach 1990-2010 działała zorganizowana grupa przestępcza która zajmowała się wykradaniem danych osobowych i fałszowaniem podpisów na listach wyborczych.

Grupą kierowało małżeństwo: Jerzy Lenartowicz (były działacz PZPR) oraz Małgorzata Górska- Lenartowicz. W fałszowaniu podpisów uczestniczył także ich współpracownik Józef Sidoruk z Pulawa.

Fałszowano podpisy dla różnych komitetów wyborczych, zarówno prawicowych jak i lewicowych.

Z tytułu fałszowania p... rozwiń
Avatar
czarnula / 4 października 2010 o 17:26
0
[*] pamiętamy....
Avatar
Aksedo / 16 maja 2009 o 13:11
0
[color="#0000FF"]MIAŁEŚ WYPADEK, DOZNAŁEŚ OBRAŻEŃ CIAŁA JAKO PASAŻER, KIEROWCA, PIESZY, ROWERZYSTA, LUB STRACIŁEŚ W WYPADKU KOGOŚ BLISKIEGO SPRAWDŹ CZY NALEŻY CI SIĘ ODSZKODOWANIE.

ZADZWOŃ DO NAS, UDZIELIMY PORADY, POMOŻEMY W DOCHODZENIU ODSZKODOWANIA.

BEZ ŻADNYCH OPŁAT WSTĘPNYCH!!!! [/color]

[color="#FF0000"]STANDARDOWA PROWIZJA 15 % + VAT[/color]


KONTAKT:
wypadek@aksedo.pl
660 450 000
022 498 06 56/57
[url="######"]######[/url]
Avatar
~XXXXX~ / 13 maja 2009 o 11:31
0
Jakie barany licz się ze słowami...Dla mnie wine ponosi kierowca bo z jaką prędkością musiał jechać żeby chłopaki mieli takie obrażenia, w niedziele o tej porze każdy pruje na Warszawe i nie patrzy na ograniczenia ani na przejścia dla pieszych a tam ograniczenie jest do 70, spokojnie jechał 150 jak nie więcej...Może i byli pijani ale szli poboczem i wcale nie wtargneli pod samochód, każdy sprawca takiego wypadku w ten sposób się tłumaczy. Jest tam linia ciągła więc z jakiej racji kierowca zjechał na pobocze, z tego co wiem jakis samochód skręcał do Kośmina a tamten go omijał i wiechał prosto w chłopaków, gdyby jechał wolniej i ostrożniej to może do tego by nie doszło albo przynajmniej może by żyli...I to nie jest ten samochód, byłem tam i widziałem więc nie wiem po co ta szopka!!!
Jakie barany licz się ze słowami...Dla mnie wine ponosi kierowca bo z jaką prędkością musiał jechać żeby chłopaki mieli takie obrażenia, w niedziele o tej porze każdy pruje na Warszawe i nie patrzy na ograniczenia ani na przejścia dla pieszych a tam ograniczenie jest do 70, spokojnie jechał 150 jak nie więcej...Może i byli pijani ale szli poboczem i wcale nie wtargneli pod samochód, każdy sprawca takiego wypadku w ten sposób się tłumaczy. Jest tam linia ciągła więc z jakiej racji kierowca zjechał na pobocze, z tego co wiem jakis samochód skr... rozwiń
Avatar
XXX345 / 14 kwietnia 2009 o 15:45
0
może to jest troche i wina kierowcy ale jak by te dwa barany nie byli naje***i to jestem przekonany że by żyli!!!!!!!!!
Avatar
arek19rososz / 12 kwietnia 2009 o 00:44
0
KURDE LUDZIE TU NIE MA CO SIĘ TU TERAZ OBWINIAĆ KTO JEST WINNY A KTO NIE. TAERAZ IM TO ŻYCIA NIE PRZYWRUCI. MOZNA MIEĆ TAERAZ TYLKO PROŻBY DO WŁADZ gm. ŻYRZYN ŻEBY COŚ ZROBIŁA W KIERUNKU POPRAWY BEZPIECZEŃSTWA NA TEJ DRODZE BO O ILE WIADO MO MI TO NIE JEST PIERWSZY TAKI WYPADEK LUDZIE WEŚCIE SIĘ ZA ROBOTE
Avatar
back / 11 kwietnia 2009 o 17:55
0
jeden z chlopakow mial sie zenic cos kolo wakacji a drugi mial 4 letniego syna ktory zostal z matka,. a dodam ze nikt sie nie zainteresowal zeby dla syna dac jakakolwiek "pamiatke" lancuszek, dowod ojca lub cokolwiek z nim zwiazane.. najbardziej szkoda mi malego bo bedzie bez ojca...
Avatar
~ktos~ / 7 kwietnia 2009 o 12:30
0
co wy tu ludzie wypisujecie w tej gazecie !!!!!!! ten samochod nie bral udzialu w zadnym wypadku dwojga ludzi tylko zderzyl sie z motorem na wlostowicach w Pulawach !!!!!!!1 wiem bo tam bylem i widzialem na wlasne oczy !! po co ludziom wode z mozgu robicie !!! ???? ???????????/
Avatar
jaro / 7 kwietnia 2009 o 11:53
0
te ,,barany,, jak napisala sprawiedliwa wcale nie wbiegli pod auto tylko kierowca jechl jak szalony. pisze jeszcze ze kierowca i jego rodzina bedzie miala pieklo na ziemi ,a co maja powiedziec rodziny zabitych chlopakow , ze co nie dosc ze oni byli mlodzi i mieli cale zycie przed soba to rodziny maja byc szczensliwe z tego powodu ???? to bylo chor stwierdzenie ze strony niby ,,sprawiedliwej,, zastanow sie zanim znow cos takiego napiszesz...
Avatar
Gość / 6 kwietnia 2009 o 22:54
0
Ale jakie barany? I jakie wbiegły? W miejscu wypadku była barierka, a za barierką ostry spadek. Chłopaki widać szli poboczem i mieli wielkiego pecha, bo kierowca zjechał, na to pobocze i ich nie widział - jak to w nocy, prrzy dużej prędkosci i oślepiających światłach z przodu. Tam nie było żadnego przejścia. A oni nie powinni iść tym poboczem. Podejrzewam że nawet jakby jechał 50 km/h to też by ich wbił w tą barierkę. Każdy tu był winny. I kierowca - bo po nocy się nie jeździ po wsiach poboczami. I chłopaki. Bo w nocy nie łazi się poboczem jak się nie jest dobrze oświetlonym. Przykra sprawa. Wypadek był masakryczny. Jeden z chłopaków był porozrywany na kawałki, drugi przeleciał za barierkę. Zderzak tego czarnego citroena to z 50 metrow przy tych barierkach się ciągnął, tak był rozwalony na kawałki. Siła uderzenia musiała być bardzo duża. Wielka tragedia, współczuję wszystkim.
Ale jakie barany? I jakie wbiegły? W miejscu wypadku była barierka, a za barierką ostry spadek. Chłopaki widać szli poboczem i mieli wielkiego pecha, bo kierowca zjechał, na to pobocze i ich nie widział - jak to w nocy, prrzy dużej prędkosci i oślepiających światłach z przodu. Tam nie było żadnego przejścia. A oni nie powinni iść tym poboczem. Podejrzewam że nawet jakby jechał 50 km/h to też by ich wbił w tą barierkę. Każdy tu był winny. I kierowca - bo po nocy się nie jeździ po wsiach poboczami. I chłopaki. Bo w nocy nie łazi się poboczem j... rozwiń
Avatar
Wiktor / 25 lutego 2011 o 13:51
0
FAŁSZOWANIE PODPISÓW W PUŁAWACH
W Puławach w latach 1990-2010 działała zorganizowana grupa przestępcza która zajmowała się wykradaniem danych osobowych i fałszowaniem podpisów na listach wyborczych.

Grupą kierowało małżeństwo: Jerzy Lenartowicz (były działacz PZPR) oraz Małgorzata Górska- Lenartowicz. W fałszowaniu podpisów uczestniczył także ich współpracownik Józef Sidoruk z Pulawa.

Fałszowano podpisy dla różnych komitetów wyborczych, zarówno prawicowych jak i lewicowych.

Z tytułu fałszowania podpisów na listach poparcia przestępcy czerpali korzysci materialne.

Jako lokal do fałszowania podpisów wykorzystywano Miejskie Przedszkole Nr 10 w Puławach. Dyrektorką tego przedszkola jest pani Małgorzata Górska- Lenartowicz.

Grupa przestępcza w latach 1990-2010 sfałszowała ponad 50 tysięcy podpisów.

Do chwili obecnej nikt z wyżej wymienionych oszustów nie poniósł konsekwencji karnych z tytułu tego przestępczego procederu.
FAŁSZOWANIE PODPISÓW W PUŁAWACH
W Puławach w latach 1990-2010 działała zorganizowana grupa przestępcza która zajmowała się wykradaniem danych osobowych i fałszowaniem podpisów na listach wyborczych.

Grupą kierowało małżeństwo: Jerzy Lenartowicz (były działacz PZPR) oraz Małgorzata Górska- Lenartowicz. W fałszowaniu podpisów uczestniczył także ich współpracownik Józef Sidoruk z Pulawa.

Fałszowano podpisy dla różnych komitetów wyborczych, zarówno prawicowych jak i lewicowych.

Z tytułu fałszowania p... rozwiń
Avatar
czarnula / 4 października 2010 o 17:26
0
[*] pamiętamy....
Avatar
Aksedo / 16 maja 2009 o 13:11
0
[color="#0000FF"]MIAŁEŚ WYPADEK, DOZNAŁEŚ OBRAŻEŃ CIAŁA JAKO PASAŻER, KIEROWCA, PIESZY, ROWERZYSTA, LUB STRACIŁEŚ W WYPADKU KOGOŚ BLISKIEGO SPRAWDŹ CZY NALEŻY CI SIĘ ODSZKODOWANIE.

ZADZWOŃ DO NAS, UDZIELIMY PORADY, POMOŻEMY W DOCHODZENIU ODSZKODOWANIA.

BEZ ŻADNYCH OPŁAT WSTĘPNYCH!!!! [/color]

[color="#FF0000"]STANDARDOWA PROWIZJA 15 % + VAT[/color]


KONTAKT:
wypadek@aksedo.pl
660 450 000
022 498 06 56/57
[url="######"]######[/url]
Avatar
~XXXXX~ / 13 maja 2009 o 11:31
0
Jakie barany licz się ze słowami...Dla mnie wine ponosi kierowca bo z jaką prędkością musiał jechać żeby chłopaki mieli takie obrażenia, w niedziele o tej porze każdy pruje na Warszawe i nie patrzy na ograniczenia ani na przejścia dla pieszych a tam ograniczenie jest do 70, spokojnie jechał 150 jak nie więcej...Może i byli pijani ale szli poboczem i wcale nie wtargneli pod samochód, każdy sprawca takiego wypadku w ten sposób się tłumaczy. Jest tam linia ciągła więc z jakiej racji kierowca zjechał na pobocze, z tego co wiem jakis samochód skręcał do Kośmina a tamten go omijał i wiechał prosto w chłopaków, gdyby jechał wolniej i ostrożniej to może do tego by nie doszło albo przynajmniej może by żyli...I to nie jest ten samochód, byłem tam i widziałem więc nie wiem po co ta szopka!!!
Jakie barany licz się ze słowami...Dla mnie wine ponosi kierowca bo z jaką prędkością musiał jechać żeby chłopaki mieli takie obrażenia, w niedziele o tej porze każdy pruje na Warszawe i nie patrzy na ograniczenia ani na przejścia dla pieszych a tam ograniczenie jest do 70, spokojnie jechał 150 jak nie więcej...Może i byli pijani ale szli poboczem i wcale nie wtargneli pod samochód, każdy sprawca takiego wypadku w ten sposób się tłumaczy. Jest tam linia ciągła więc z jakiej racji kierowca zjechał na pobocze, z tego co wiem jakis samochód skr... rozwiń
Avatar
XXX345 / 14 kwietnia 2009 o 15:45
0
może to jest troche i wina kierowcy ale jak by te dwa barany nie byli naje***i to jestem przekonany że by żyli!!!!!!!!!
Avatar
arek19rososz / 12 kwietnia 2009 o 00:44
0
KURDE LUDZIE TU NIE MA CO SIĘ TU TERAZ OBWINIAĆ KTO JEST WINNY A KTO NIE. TAERAZ IM TO ŻYCIA NIE PRZYWRUCI. MOZNA MIEĆ TAERAZ TYLKO PROŻBY DO WŁADZ gm. ŻYRZYN ŻEBY COŚ ZROBIŁA W KIERUNKU POPRAWY BEZPIECZEŃSTWA NA TEJ DRODZE BO O ILE WIADO MO MI TO NIE JEST PIERWSZY TAKI WYPADEK LUDZIE WEŚCIE SIĘ ZA ROBOTE
Avatar
back / 11 kwietnia 2009 o 17:55
0
jeden z chlopakow mial sie zenic cos kolo wakacji a drugi mial 4 letniego syna ktory zostal z matka,. a dodam ze nikt sie nie zainteresowal zeby dla syna dac jakakolwiek "pamiatke" lancuszek, dowod ojca lub cokolwiek z nim zwiazane.. najbardziej szkoda mi malego bo bedzie bez ojca...
Avatar
~ktos~ / 7 kwietnia 2009 o 12:30
0
co wy tu ludzie wypisujecie w tej gazecie !!!!!!! ten samochod nie bral udzialu w zadnym wypadku dwojga ludzi tylko zderzyl sie z motorem na wlostowicach w Pulawach !!!!!!!1 wiem bo tam bylem i widzialem na wlasne oczy !! po co ludziom wode z mozgu robicie !!! ???? ???????????/
Avatar
jaro / 7 kwietnia 2009 o 11:53
0
te ,,barany,, jak napisala sprawiedliwa wcale nie wbiegli pod auto tylko kierowca jechl jak szalony. pisze jeszcze ze kierowca i jego rodzina bedzie miala pieklo na ziemi ,a co maja powiedziec rodziny zabitych chlopakow , ze co nie dosc ze oni byli mlodzi i mieli cale zycie przed soba to rodziny maja byc szczensliwe z tego powodu ???? to bylo chor stwierdzenie ze strony niby ,,sprawiedliwej,, zastanow sie zanim znow cos takiego napiszesz...
Avatar
Gość / 6 kwietnia 2009 o 22:54
0
Ale jakie barany? I jakie wbiegły? W miejscu wypadku była barierka, a za barierką ostry spadek. Chłopaki widać szli poboczem i mieli wielkiego pecha, bo kierowca zjechał, na to pobocze i ich nie widział - jak to w nocy, prrzy dużej prędkosci i oślepiających światłach z przodu. Tam nie było żadnego przejścia. A oni nie powinni iść tym poboczem. Podejrzewam że nawet jakby jechał 50 km/h to też by ich wbił w tą barierkę. Każdy tu był winny. I kierowca - bo po nocy się nie jeździ po wsiach poboczami. I chłopaki. Bo w nocy nie łazi się poboczem jak się nie jest dobrze oświetlonym. Przykra sprawa. Wypadek był masakryczny. Jeden z chłopaków był porozrywany na kawałki, drugi przeleciał za barierkę. Zderzak tego czarnego citroena to z 50 metrow przy tych barierkach się ciągnął, tak był rozwalony na kawałki. Siła uderzenia musiała być bardzo duża. Wielka tragedia, współczuję wszystkim.
Ale jakie barany? I jakie wbiegły? W miejscu wypadku była barierka, a za barierką ostry spadek. Chłopaki widać szli poboczem i mieli wielkiego pecha, bo kierowca zjechał, na to pobocze i ich nie widział - jak to w nocy, prrzy dużej prędkosci i oślepiających światłach z przodu. Tam nie było żadnego przejścia. A oni nie powinni iść tym poboczem. Podejrzewam że nawet jakby jechał 50 km/h to też by ich wbił w tą barierkę. Każdy tu był winny. I kierowca - bo po nocy się nie jeździ po wsiach poboczami. I chłopaki. Bo w nocy nie łazi się poboczem j... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia]
galeria

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia] 0 0

Wernisaż wystawy "Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina" odbył się w środę w Centrum Historii Sportu w Lublinie.

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia]
galeria

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia] 10 4

Tarpany, ciężarówki star z chłodniami i inne wojskowe skarby czekają na chętnych w ostatnim w te wakacje przetargu Agencji Mienia Wojskowego, która zarabia w ten sposób na modernizację polskiej armii.

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi 0 1

Janusz Kobyłka jedzie dookoła Polski dla chorej Bianki. W trasę wyruszył z Lubartowa 30 czerwca. Wczoraj był już Lubuskiem. Do domu wróci w połowie sierpnia

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"?
galeria
film

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"? 15 9

Przed Bramą Krakowską zaczęły się prace przy zabezpieczaniu studni odkrytej podczas wymiany nawierzchni pl. Łokietka. Betonowy krąg ma wzmocnić konstrukcję i umożliwić późniejsze zamontowanie „okna czasu”, przez które zajrzymy w 22-metrową otchłań. Już w czwartek możemy poznać szczegóły tej nowej atrakcji.

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony 6 7

Po wtorkowej blokadzie rolników, inspekcja weterynaryjna wstrzymała akcję wybijania świń w miejscowości Dawidy (gm. Jabłoń).

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018 1 0

Co Gdzie Kiedy. Można już kupić bilety na wydarzenia 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się 28 lipca.

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem 28 12

Z białego sera ciekła granatowa serwatka, obiecywane przez jadłospis masło leżało w magazynie, a na talerzach lądowała margaryna, zaś żółty ser wcale nie był serem. Na takie ciekawostki natknęli się kontrolerzy w firmach dostarczających posiłki m.in. do szkół, przedszkoli, żłobków oraz szpitala.

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1 7 0

Wisła Puławy wygrała w środę z Chełmianką 2:1. W sobotę podopieczni Jacka Magnuszewskiego zagrają w Kozienicach z tamtejszą Energią. Mecz rozpocznie się o godz. 11

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku 19 4

Emperia, czyli właściciel ogólnopolskiej sieci supermarketów Stokrotka, nie musi płacić około 200 milionów złotych podatku – uznał we wtorek Wojewódzki Sądu Administracyjny w Warszawie i uchylił decyzję Dyrektora Izby Administracji Skarbowej.

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki?

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki? 3 0

Piłkarze ze Świdnika mają za sobą mecz kontrolny z kolejnym mocnym rywalem. W sobotę przegrali z Radomiakiem 0:2, a w środę zremisowali bezbramkowo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej
9 września 2018, 19:00

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej 3 0

Co Gdzie Kiedy. 9 września o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej - Urszula Dudziak. Artystka wystąpi z koncertem pt. Wyśpiewam wam więcej.

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia]
galeria

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia] 13 2

Karolina Wojtiuk, która została pierwszą wicemiss Lubelszczyzny 2018, będzie reprezentować nasze województwo podczas gali finałowej Miss Polski 2018. Impreza odbędzie się w grudniu w Krynicy Zdroju.

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny 0 1

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny. Władze miasta udzieliły już pozwolenia na budowę.

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy 19 0

3 lipca w Kocku (pow. lubartowski) zaginęła Maria Krystyna Nowicka.

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać 16 2

We wtorek wieczorem w miejscowości Podhorce (pow. tomaszowski) ciągnik rolniczy zderzył się z motorowerem.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!