Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

3 marca 2016 r.
7:05

Trzech kandydatów na stanowisko dyrektora Domu Chemika

Autor: Zdjęcie autora rs
0 49 A A

Aleksandra Kozak-Kotowska nie będzie już kierować Puławskim Ośrodkiem Kultury. Jej miejsce zajmie jeden z trzech kandydatów na to stanowisko: Zbigniew Śliwiński, Mariusz Płoszaj-Mazurek lub Krzysztof Kutarski.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Konkurs na stanowisko dyrektora Domu Chemika wchodzi w swoją decydującą fazę. W środę miały się odbyć przesłuchania kandydatów, którzy przebrnęli przez formalną weryfikację dokumentów (m.in. pisemnej koncepcji funkcjonowania ośrodka). Kandydaci mieli odpowiadać na pytania komisji, której przewodniczy Ewa Wójcik, wiceprezydent Puław. Czekały ich także testy jednokrotnego wyboru ze znajomości miejskich uchwał oraz test psychologiczny.

Umowa z nowym dyrektorem może zostać zawarta na okres od 3 do 7 lat. Kadencja dotychczasowej dyrektor, Aleksandry Kozak-Kotowskiej dobiega końca 10 marca.

Kandydatów na nowego dyrektora jest trzech. Jednym z nich jest wice przewodniczący puławskiej rady miasta, dyrektor Szkoły Podstawowej w Skowieszynie, związany z Katolickim Stowarzyszeniem Młodzieży „Miłość” Zbigniew Śliwiński. W grze są także Mariusz Płoszaj-Mazurek, artysta malarz, dyrektor Kazimierskiego Ośrodka Kultury, Promocji i Turystyki oraz Krzysztof Kutarski, były dyrektor Teatru Muzycznego w Lublinie.

Gdyby dyrektorem POK został Śliwiński, to musiałby zrezygnować z mandatu radnego. To z kolei oznaczałoby organizację wyborów uzupełniających.

Komentarze 49

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Rozżalona mama / 8 marca 2016 o 00:28
0

Mam chęć i boję się.

Nikt nie wspomniał że ów radny-bezradny ma jeszcze inną funkcję-

Dyrektora Szkoły w Skowieszynie. Dodajmy iż Stowarzyszeniowej na którego przewodniczącego powołał się sam za mruczącą zgodą zakochanych w nich mam dzieci.

Niektórym miłość szybko przeszła, innym różowe okulary zaczynają fioletowieć. Co zatem by było, będzie ze szkołą jeśli zostanie Dyrektorem Chemika?

a tak obiecywał że szkoły nie opuści do końca, pytanie czyjego?

Avatar
gość / 6 marca 2016 o 20:13
0

ku***... !! Zadałem pytanie - jakież to cenne inicjatywy podejmuje Śliwiński?
Doczekam się odpowiedzi, czy dyskusja z radnymi kończy się na rzucaniu pustych frazesów?
Jak zarzucasz kobieto temu całemu Józiowi, że nie podejmuje cennych inicjatyw, to rozumiem że Śliwiński jest przykładem przeciwstawnego typu człowieka. Więc dawaj te przykłady jego aktywności, albo nie bierz udziału w dyskusji jak masz zamiar rzucać puste frazesy i pisać jakieś pierdy o czyjejś urodzie, jakby miała ona jakiekolwiek znaczenie...

Proszę bardzo - inicjatywy Z. Śliwińskiego. Gdy pracował w szkole we Włostowicach robił festyny integrujące Polaków z Romami. Brały w tym udział setki mieszkańców. Doroczny festiwal piosenki wakacyjnej dla dzieci, festiwal kolęd w kościele włostowickim, pięknie promujący Puławy festiwal Kolęd w Domu Chemika, na który przyjeżdżają setki uczestników całej Polski, doroczny konkurs wiedzy dla młodzież o Bracie Albercie - patronie miasta, reaktywacja Teatru Amatora, powołanie do życia Młodzieżowej Rady Miasta i wreszcie coś bardzo potrzebnego - pomoc ubogim rodzinom w walce o mieszkania socjalne. Mało kto wie, ile pan Zbyszek zrobił dla ludzi, którzy nie mieli żadnych szans na własny kąt. Tak - działa głównie w sferze kultury, bo to jego pasja, ale też zawsze potrafi pomóc w sprawach trudnych. A teraz proszę o inicjatywy pana Świszcza. znam jedną - nie wpuścić muzułmanów do Puław. O ile pamiętam - akcja panu Świszczowi nie wyszła

Proszę bardzo - inicjatywy Z. Śliwińskiego. Gdy pracował w szkole we Włostowicach robił festyny integrujące Polaków z Romami. Brały w tym udział setki mieszkańców. Doroczny festiwal piosenki wakacyjnej dla dzieci, festiwal kolęd w kościele włostowickim, pięknie promujący Puławy festiwal Kolęd w Domu Chemika, na który przyjeżdżają setki uczestników całej Polski, doroczny konkurs wiedzy dla młodzież o Bracie Albercie - patronie miasta, reaktywacja Teatru Amatora, powołanie do życia Młodzieżowej Rady Miasta i wreszcie coś bardz... rozwiń

Avatar
też_chce_być_radnym / 4 marca 2016 o 17:33
0

 Żadnych cennych inicjatyw też pan nie podejmuje. 

... że pozwolę sobie zapyta - jakie cenne inicjatywy podejmuje Pan Śliwiński?

ku***... !! Zadałem pytanie - jakież to cenne inicjatywy podejmuje Śliwiński?
Doczekam się odpowiedzi, czy dyskusja z radnymi kończy się na rzucaniu pustych frazesów?
Jak zarzucasz kobieto temu całemu Józiowi, że nie podejmuje cennych inicjatyw, to rozumiem że Śliwiński jest przykładem przeciwstawnego typu człowieka. Więc dawaj te przykłady jego aktywności, albo nie bierz udziału w dyskusji jak masz zamiar rzucać puste frazesy i pisać jakieś pierdy o czyjejś urodzie, jakby miała ona jakiekolwiek znaczenie...

ku***... !! Zadałem pytanie - jakież to cenne inicjatywy podejmuje Śliwiński?
Doczekam się odpowiedzi, czy dyskusja z radnymi kończy się na rzucaniu pustych frazesów?
Jak zarzucasz kobieto temu całemu Józiowi, że nie podejmuje cennych inicjatyw, to rozumiem że Śliwiński jest przykładem przeciwstawnego typu człowieka. Więc dawaj te przykłady jego aktywności, albo nie bierz udziału w dyskusji jak masz zamiar rzucać puste frazesy i pisać jakieś pierdy o czyjejś urodzie, jakby miała ona jakiekolwiek znaczenie...

rozwiń
Avatar
karol / 4 marca 2016 o 12:36
0

No i gdzie te wyniki? Miejmy to już w końcu za sobą! Psy będą szczekać a karawana i tak już jedzie i pojedzie dalej mimo tego całego ujadania. Trzeba było pójść do wyborów i właściwie wybrać a nie oddać pole dzisiejszej koalicji i jeszcze krytykować tych, którzy dziś mogą sobie wybierać kogo chcą i jak chcą na dyrektora DCH, inwestycji, wodociągów czy PNT.

Chyba nie rozumiesz zasad demokracji. To nie tylko mozliwość wrzucenia karty do urny, ale również kontroli naszych przedstawicieli. Ci ludzie nie sa wyjeci spod prawa i krytyki przez te 4 lata.


Rozumiem doskonale zasady demokracji. Rolą opozycji jest baczne przyglądanie się koalicji rządzącej i poddawanie jej konstruktywnej krytyce, tylko że dziś w opozycji, jak w każdej opozycji się tak dzieje, są ci którzy nie zorganizowali się dobrze przed wyborami i nie doprowadzili do dobrej zmiany dając wygrać komuś z bardzo krótką pamięcią, kto szybko zapomniał po co zasiadał w ławach samorządu. I teraz mamy tak, że ci którzy wcześniej byli w opozycji do rządzących, świetnie dogadują się z nimi, a dzisiejsza opozycja może sobie co najwyżej poużywać na forum. Folwark zwierzęcy Orwella wiecznie żywy.

miem doskonale zasady demokracji. Rolą opozycji jest baczne przyglądanie się koalicji rządzącej i poddawanie jej konstruktywnej krytyce, tylko że dziś w opozycji, jak w każdej opozycji się tak dzieje, są ci którzy nie zorganizowali się dobrze przed wyborami i nie doprowadzili do dobrej zmiany dając wygrać komuś z bardzo krótką pamięcią, kto szybko zapomniał po co zasiadał w ławach samorządu. I teraz mamy tak, że ci którzy wcześniej byli w opozycji do rządzących, świetnie dogadują się z nimi, a dzisiejsza opozycja może sobie co najwyżej ... rozwiń
Avatar
Gość / 4 marca 2016 o 11:52
0

No i gdzie te wyniki? Miejmy to już w końcu za sobą! Psy będą szczekać a karawana i tak już jedzie i pojedzie dalej mimo tego całego ujadania. Trzeba było pójść do wyborów i właściwie wybrać a nie oddać pole dzisiejszej koalicji i jeszcze krytykować tych, którzy dziś mogą sobie wybierać kogo chcą i jak chcą na dyrektora DCH, inwestycji, wodociągów czy PNT.

Chyba nie rozumiesz zasad demokracji. To nie tylko mozliwość wrzucenia karty do urny, ale również kontroli naszych przedstawicieli. Ci ludzie nie sa wyjeci spod prawa i krytyki przez te 4 lata.

Chyba nie rozumiesz zasad demokracji. To nie tylko mozliwość wrzucenia karty do urny, ale również kontroli naszych przedstawicieli. Ci ludzie nie sa wyjeci spod prawa i krytyki przez te 4 lata.

rozwiń
Avatar
Gość / 4 marca 2016 o 09:48
0
No i gdzie te wyniki? Miejmy to już w końcu za sobą! Psy będą szczekać a karawana i tak już jedzie i pojedzie dalej mimo tego całego ujadania. Trzeba było pójść do wyborów i właściwie wybrać a nie oddać pole dzisiejszej koalicji i jeszcze krytykować tych, którzy dziś mogą sobie wybierać kogo chcą i jak chcą na dyrektora DCH, inwestycji, wodociągów czy PNT.
Avatar
też_chcę_być_radnym / 3 marca 2016 o 22:19
0

Żadnych cennych inicjatyw też pan nie podejmuje. 

... że pozwolę sobie zapyta - jakie cenne inicjatywy podejmuje Pan Śliwiński?

Avatar
Gość / 3 marca 2016 o 22:11
0
To kiedy poznamy wyniki?
Avatar
gość / 3 marca 2016 o 21:44
0

pani Krygier? ;)
Jak widac informacje miały bardzo dobre, bo mowiliśmy o kandydowani Śliwińskiego już ponad tydzień temu.
A co do reszty wypowiedzi, mieszkam w okręgu Śliwińskiego i nie widzę jego działań, moze w przypadku przedszkola pomógł? ;) Tez jakoś nie pamietam
Co do samej końcowki...no to owszem może pani zdaniem nie jestem najpiekniejszy ale czy to jest konkurs mister roku? Zreszta tym sposobem tylko mnie pani rozbawi, wcale nie wkurzy bo mam do tego dystans conajmniej kilometrowy;) Ale i tak delikatnie sie Pani ośmieszyła bo styl bycia...to nie wygląd ;) tylko styl droga pani. Styl podstarzałego rockmana to...długa historia. Jednak nie o tym mowa. Mowa o tym, ze Puławy sa zdominowane przez bande marnych ludzi siedzacych na swoich stanowiskach i klepiących się po tyłkach. Doskonałym dowodem tego jest postaw PiS w RM. Dawna opozycja(sic) wynosi dziś Grobla i jego przydupasów pod niebiosa.
A jeszcze...Narodowe Pulawy wszystko co robia robia za swoje, nie za publiczne jak wyżej wymienieni, więc jeszcze duuużo wam do nas brakuje.

No jasne. Przecież panie Świszcz pan też startował w wyborach i ile pan dostał głosów? Tak mi się kojarzy coś koło 17. Faktycznie bardzo pana cenią w rodzimym okręgu. Dla porównania Sliwiński dostał 400 - najwięcej ze wszystkich radnych. Pan nie musi wiedzieć co on robi, bo pan w ogóle nie interesuje się pracą samorządu. Raz pan był na sesji i krzyczał głupoty. Szybko się panu znudziło. Żadnych cennych inicjatyw też pan nie podejmuje. A prawda jest taka, że nawet pisać pan nie potrafi sądząc po ilości błędów, mówić zresztą też nie, co jasno wynika z filmiku, który jest w necie.

No jasne. Przecież panie Świszcz pan też startował w wyborach i ile pan dostał głosów? Tak mi się kojarzy coś koło 17. Faktycznie bardzo pana cenią w rodzimym okręgu. Dla porównania Sliwiński dostał 400 - najwięcej ze wszystkich radnych. Pan nie musi wiedzieć co on robi, bo pan w ogóle nie interesuje się pracą samorządu. Raz pan był na sesji i krzyczał głupoty. Szybko się panu znudziło. Żadnych cennych inicjatyw też pan nie podejmuje. A prawda jest taka, że nawet pisać pan nie potrafi sądząc po ilości błędów, mówić zresztą t... rozwiń

Avatar
GOSC / 3 marca 2016 o 20:38
0

No to zobaczycie jak będzie po konkursie. Jeżeli faktycznie wybiorą Śliwińskiego to z DCH zrobi taki kościół jakiego Puławy jeszcze nigdy nie miały. Druga sprawa, to dlaczego z Olą Kozak - Kotowską Urząd Miasta nie chce przedłużyć umowy o pracę? Przypomną tylko, że była dyrektor DCH Renata Siedlaczek zajmowała to stanowisko XXX lat. Dlaczego jedna mogła pracować latami a drugą usuwa się bo co - niewygodna, nie swoja????? Oj będzie się działo, bowiem Święta Wielkanocne za pasem i Śliwinski pewnie już ma przygotowany plan pracy z księżmi. Boże widzisz a nie grzmisz.  

No to zobaczycie jak będzie po konkursie. Jeżeli faktycznie wybiorą Śliwińskiego to z DCH zrobi taki kościół jakiego Puławy jeszcze nigdy nie miały. Druga sprawa, to dlaczego z Olą Kozak - Kotowską Urząd Miasta nie chce przedłużyć umowy o pracę? Przypomną tylko, że była dyrektor DCH Renata Siedlaczek zajmowała to stanowisko XXX lat. Dlaczego jedna mogła pracować latami a drugą usuwa się bo co - niewygodna, nie swoja????? Oj będzie się działo, bowiem Święta Wielkanocne za pasem i Śliwinski pewnie już ma przygotowany plan pracy z księżmi. B... rozwiń

Avatar
Rozżalona mama / 8 marca 2016 o 00:28
0

Mam chęć i boję się.

Nikt nie wspomniał że ów radny-bezradny ma jeszcze inną funkcję-

Dyrektora Szkoły w Skowieszynie. Dodajmy iż Stowarzyszeniowej na którego przewodniczącego powołał się sam za mruczącą zgodą zakochanych w nich mam dzieci.

Niektórym miłość szybko przeszła, innym różowe okulary zaczynają fioletowieć. Co zatem by było, będzie ze szkołą jeśli zostanie Dyrektorem Chemika?

a tak obiecywał że szkoły nie opuści do końca, pytanie czyjego?

Avatar
gość / 6 marca 2016 o 20:13
0

ku***... !! Zadałem pytanie - jakież to cenne inicjatywy podejmuje Śliwiński?
Doczekam się odpowiedzi, czy dyskusja z radnymi kończy się na rzucaniu pustych frazesów?
Jak zarzucasz kobieto temu całemu Józiowi, że nie podejmuje cennych inicjatyw, to rozumiem że Śliwiński jest przykładem przeciwstawnego typu człowieka. Więc dawaj te przykłady jego aktywności, albo nie bierz udziału w dyskusji jak masz zamiar rzucać puste frazesy i pisać jakieś pierdy o czyjejś urodzie, jakby miała ona jakiekolwiek znaczenie...

Proszę bardzo - inicjatywy Z. Śliwińskiego. Gdy pracował w szkole we Włostowicach robił festyny integrujące Polaków z Romami. Brały w tym udział setki mieszkańców. Doroczny festiwal piosenki wakacyjnej dla dzieci, festiwal kolęd w kościele włostowickim, pięknie promujący Puławy festiwal Kolęd w Domu Chemika, na który przyjeżdżają setki uczestników całej Polski, doroczny konkurs wiedzy dla młodzież o Bracie Albercie - patronie miasta, reaktywacja Teatru Amatora, powołanie do życia Młodzieżowej Rady Miasta i wreszcie coś bardzo potrzebnego - pomoc ubogim rodzinom w walce o mieszkania socjalne. Mało kto wie, ile pan Zbyszek zrobił dla ludzi, którzy nie mieli żadnych szans na własny kąt. Tak - działa głównie w sferze kultury, bo to jego pasja, ale też zawsze potrafi pomóc w sprawach trudnych. A teraz proszę o inicjatywy pana Świszcza. znam jedną - nie wpuścić muzułmanów do Puław. O ile pamiętam - akcja panu Świszczowi nie wyszła

Proszę bardzo - inicjatywy Z. Śliwińskiego. Gdy pracował w szkole we Włostowicach robił festyny integrujące Polaków z Romami. Brały w tym udział setki mieszkańców. Doroczny festiwal piosenki wakacyjnej dla dzieci, festiwal kolęd w kościele włostowickim, pięknie promujący Puławy festiwal Kolęd w Domu Chemika, na który przyjeżdżają setki uczestników całej Polski, doroczny konkurs wiedzy dla młodzież o Bracie Albercie - patronie miasta, reaktywacja Teatru Amatora, powołanie do życia Młodzieżowej Rady Miasta i wreszcie coś bardz... rozwiń

Avatar
też_chce_być_radnym / 4 marca 2016 o 17:33
0

 Żadnych cennych inicjatyw też pan nie podejmuje. 

... że pozwolę sobie zapyta - jakie cenne inicjatywy podejmuje Pan Śliwiński?

ku***... !! Zadałem pytanie - jakież to cenne inicjatywy podejmuje Śliwiński?
Doczekam się odpowiedzi, czy dyskusja z radnymi kończy się na rzucaniu pustych frazesów?
Jak zarzucasz kobieto temu całemu Józiowi, że nie podejmuje cennych inicjatyw, to rozumiem że Śliwiński jest przykładem przeciwstawnego typu człowieka. Więc dawaj te przykłady jego aktywności, albo nie bierz udziału w dyskusji jak masz zamiar rzucać puste frazesy i pisać jakieś pierdy o czyjejś urodzie, jakby miała ona jakiekolwiek znaczenie...

ku***... !! Zadałem pytanie - jakież to cenne inicjatywy podejmuje Śliwiński?
Doczekam się odpowiedzi, czy dyskusja z radnymi kończy się na rzucaniu pustych frazesów?
Jak zarzucasz kobieto temu całemu Józiowi, że nie podejmuje cennych inicjatyw, to rozumiem że Śliwiński jest przykładem przeciwstawnego typu człowieka. Więc dawaj te przykłady jego aktywności, albo nie bierz udziału w dyskusji jak masz zamiar rzucać puste frazesy i pisać jakieś pierdy o czyjejś urodzie, jakby miała ona jakiekolwiek znaczenie...

rozwiń
Avatar
karol / 4 marca 2016 o 12:36
0

No i gdzie te wyniki? Miejmy to już w końcu za sobą! Psy będą szczekać a karawana i tak już jedzie i pojedzie dalej mimo tego całego ujadania. Trzeba było pójść do wyborów i właściwie wybrać a nie oddać pole dzisiejszej koalicji i jeszcze krytykować tych, którzy dziś mogą sobie wybierać kogo chcą i jak chcą na dyrektora DCH, inwestycji, wodociągów czy PNT.

Chyba nie rozumiesz zasad demokracji. To nie tylko mozliwość wrzucenia karty do urny, ale również kontroli naszych przedstawicieli. Ci ludzie nie sa wyjeci spod prawa i krytyki przez te 4 lata.


Rozumiem doskonale zasady demokracji. Rolą opozycji jest baczne przyglądanie się koalicji rządzącej i poddawanie jej konstruktywnej krytyce, tylko że dziś w opozycji, jak w każdej opozycji się tak dzieje, są ci którzy nie zorganizowali się dobrze przed wyborami i nie doprowadzili do dobrej zmiany dając wygrać komuś z bardzo krótką pamięcią, kto szybko zapomniał po co zasiadał w ławach samorządu. I teraz mamy tak, że ci którzy wcześniej byli w opozycji do rządzących, świetnie dogadują się z nimi, a dzisiejsza opozycja może sobie co najwyżej poużywać na forum. Folwark zwierzęcy Orwella wiecznie żywy.

miem doskonale zasady demokracji. Rolą opozycji jest baczne przyglądanie się koalicji rządzącej i poddawanie jej konstruktywnej krytyce, tylko że dziś w opozycji, jak w każdej opozycji się tak dzieje, są ci którzy nie zorganizowali się dobrze przed wyborami i nie doprowadzili do dobrej zmiany dając wygrać komuś z bardzo krótką pamięcią, kto szybko zapomniał po co zasiadał w ławach samorządu. I teraz mamy tak, że ci którzy wcześniej byli w opozycji do rządzących, świetnie dogadują się z nimi, a dzisiejsza opozycja może sobie co najwyżej ... rozwiń
Avatar
Gość / 4 marca 2016 o 11:52
0

No i gdzie te wyniki? Miejmy to już w końcu za sobą! Psy będą szczekać a karawana i tak już jedzie i pojedzie dalej mimo tego całego ujadania. Trzeba było pójść do wyborów i właściwie wybrać a nie oddać pole dzisiejszej koalicji i jeszcze krytykować tych, którzy dziś mogą sobie wybierać kogo chcą i jak chcą na dyrektora DCH, inwestycji, wodociągów czy PNT.

Chyba nie rozumiesz zasad demokracji. To nie tylko mozliwość wrzucenia karty do urny, ale również kontroli naszych przedstawicieli. Ci ludzie nie sa wyjeci spod prawa i krytyki przez te 4 lata.

Chyba nie rozumiesz zasad demokracji. To nie tylko mozliwość wrzucenia karty do urny, ale również kontroli naszych przedstawicieli. Ci ludzie nie sa wyjeci spod prawa i krytyki przez te 4 lata.

rozwiń
Avatar
Gość / 4 marca 2016 o 09:48
0
No i gdzie te wyniki? Miejmy to już w końcu za sobą! Psy będą szczekać a karawana i tak już jedzie i pojedzie dalej mimo tego całego ujadania. Trzeba było pójść do wyborów i właściwie wybrać a nie oddać pole dzisiejszej koalicji i jeszcze krytykować tych, którzy dziś mogą sobie wybierać kogo chcą i jak chcą na dyrektora DCH, inwestycji, wodociągów czy PNT.
Avatar
też_chcę_być_radnym / 3 marca 2016 o 22:19
0

Żadnych cennych inicjatyw też pan nie podejmuje. 

... że pozwolę sobie zapyta - jakie cenne inicjatywy podejmuje Pan Śliwiński?

Avatar
Gość / 3 marca 2016 o 22:11
0
To kiedy poznamy wyniki?
Avatar
gość / 3 marca 2016 o 21:44
0

pani Krygier? ;)
Jak widac informacje miały bardzo dobre, bo mowiliśmy o kandydowani Śliwińskiego już ponad tydzień temu.
A co do reszty wypowiedzi, mieszkam w okręgu Śliwińskiego i nie widzę jego działań, moze w przypadku przedszkola pomógł? ;) Tez jakoś nie pamietam
Co do samej końcowki...no to owszem może pani zdaniem nie jestem najpiekniejszy ale czy to jest konkurs mister roku? Zreszta tym sposobem tylko mnie pani rozbawi, wcale nie wkurzy bo mam do tego dystans conajmniej kilometrowy;) Ale i tak delikatnie sie Pani ośmieszyła bo styl bycia...to nie wygląd ;) tylko styl droga pani. Styl podstarzałego rockmana to...długa historia. Jednak nie o tym mowa. Mowa o tym, ze Puławy sa zdominowane przez bande marnych ludzi siedzacych na swoich stanowiskach i klepiących się po tyłkach. Doskonałym dowodem tego jest postaw PiS w RM. Dawna opozycja(sic) wynosi dziś Grobla i jego przydupasów pod niebiosa.
A jeszcze...Narodowe Pulawy wszystko co robia robia za swoje, nie za publiczne jak wyżej wymienieni, więc jeszcze duuużo wam do nas brakuje.

No jasne. Przecież panie Świszcz pan też startował w wyborach i ile pan dostał głosów? Tak mi się kojarzy coś koło 17. Faktycznie bardzo pana cenią w rodzimym okręgu. Dla porównania Sliwiński dostał 400 - najwięcej ze wszystkich radnych. Pan nie musi wiedzieć co on robi, bo pan w ogóle nie interesuje się pracą samorządu. Raz pan był na sesji i krzyczał głupoty. Szybko się panu znudziło. Żadnych cennych inicjatyw też pan nie podejmuje. A prawda jest taka, że nawet pisać pan nie potrafi sądząc po ilości błędów, mówić zresztą też nie, co jasno wynika z filmiku, który jest w necie.

No jasne. Przecież panie Świszcz pan też startował w wyborach i ile pan dostał głosów? Tak mi się kojarzy coś koło 17. Faktycznie bardzo pana cenią w rodzimym okręgu. Dla porównania Sliwiński dostał 400 - najwięcej ze wszystkich radnych. Pan nie musi wiedzieć co on robi, bo pan w ogóle nie interesuje się pracą samorządu. Raz pan był na sesji i krzyczał głupoty. Szybko się panu znudziło. Żadnych cennych inicjatyw też pan nie podejmuje. A prawda jest taka, że nawet pisać pan nie potrafi sądząc po ilości błędów, mówić zresztą t... rozwiń

Avatar
GOSC / 3 marca 2016 o 20:38
0

No to zobaczycie jak będzie po konkursie. Jeżeli faktycznie wybiorą Śliwińskiego to z DCH zrobi taki kościół jakiego Puławy jeszcze nigdy nie miały. Druga sprawa, to dlaczego z Olą Kozak - Kotowską Urząd Miasta nie chce przedłużyć umowy o pracę? Przypomną tylko, że była dyrektor DCH Renata Siedlaczek zajmowała to stanowisko XXX lat. Dlaczego jedna mogła pracować latami a drugą usuwa się bo co - niewygodna, nie swoja????? Oj będzie się działo, bowiem Święta Wielkanocne za pasem i Śliwinski pewnie już ma przygotowany plan pracy z księżmi. Boże widzisz a nie grzmisz.  

No to zobaczycie jak będzie po konkursie. Jeżeli faktycznie wybiorą Śliwińskiego to z DCH zrobi taki kościół jakiego Puławy jeszcze nigdy nie miały. Druga sprawa, to dlaczego z Olą Kozak - Kotowską Urząd Miasta nie chce przedłużyć umowy o pracę? Przypomną tylko, że była dyrektor DCH Renata Siedlaczek zajmowała to stanowisko XXX lat. Dlaczego jedna mogła pracować latami a drugą usuwa się bo co - niewygodna, nie swoja????? Oj będzie się działo, bowiem Święta Wielkanocne za pasem i Śliwinski pewnie już ma przygotowany plan pracy z księżmi. B... rozwiń

Zobacz wszystkie komentarze 49

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Ciężarówka wjechała w samochód osobowy. Dwie osoby nie żyją
PILNE

Ciężarówka wjechała w samochód osobowy. Dwie osoby nie żyją 2 3

Tragiczny wypadek w miejscowości Leokadiów na trasie DK-12. Nie żyją dwie osoby,

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem 9 1

11-letnie dziecko zostało porażone prądem w wesołym miasteczku w Okunince.

"Wystaw to!" w Labiryncie
20 lipca 2018, 19:00

"Wystaw to!" w Labiryncie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt 2 (ul. Grodzka 3) zaprasza na wernisaż ekspozycji Wystaw to!. Otwarcie wystawy odbędzie się 20 lipca o godz. 19.

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi 29 11

Ze Straży Miejskiej odchodzi co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy – alarmują kontrolerzy z Ratusza. Komendant odpowiada, że zarobki są nieatrakcyjne, a fundusz płac zależy od tego, ile pieniędzy przekaże mu Ratusz. Czy w miejskiej kasie znajdą się pieniądze na podwyżki dla strażników?

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać 0 0

Podawał się za szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na operację córki. Wyłudził od kobiety ponad tysiąc złotych.

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie 2 0

Zawodniczki Górnika Łęczna wracają ze zgrupowania z zaledwie jednym zwycięstwem. Podopiecznym Piotra Mazurkiewicza udało się pokonać białoruski FK Mińsk

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje]
galeria

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje] 0 0

Będzie kolejny etap inwestycji przy ul. Parkowej w Lubartowie. Do końca września ma powstać budynek szatniowo-sanitarny z pełną infrastrukturą, a do lipca przyszłego roku: pełnowymiarowe boisko z naturalną nawierzchnią

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki
Od Czytelnika
galeria

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki 36 18

W niedzielę podczas finału Mistrzostw Świata nie było chętnych na wspólne kibicowanie w Strefie Kibica w Lublinie

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni?

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni? 7 1

Cały tydzień ma być deszczowy. Dzisiaj możemy spodziewać się również burz. IMGW wydał ostrzeżenie

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce 0 3

Na 400 zł została ustalona stawka za jedno miejsce pod wózek gastronomiczny na odnowionym deptaku.

MKS Perła Lublin wraca do treningów

MKS Perła Lublin wraca do treningów 0 3

MKS Lublin dzisiaj wraca do treningów. Zespół mistrzyń Polski wzmocniło aż pięć nowych zawodniczek

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce