Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

6 marca 2018 r.
11:36

W oplu pękła opona. Groźny wypadek na S17

Autor: Zdjęcie autora gr
0 23 A A

Poważny wypadek w Olempinie (pow. puławski) na drodze S17. W jednym z aut pękła opona.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do zdarzenia doszło wczoraj.

Kierowca opla jechał w kierunku Warszawy, gdy w pewnym momencie w jego aucie pękła opona. Opel zjechał na pas zieleni, odbił się od bariery energochłonnej i uderzył w volkswagena.

Na miejscu interweniował helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który zabrał pasażerkę opla do szpitala w Lublinie. Ranni zostali też pasażerowie volkswagena, w tym dwuletnie dziecko.

Kierowcy byli trzeźwi. Nie odnieśli obrażeń.

 

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 23

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 11 marca 2018 r. o 20:20
lewy przód jazda bez trzymanki na dojazdówce GRTULACJE DLA RAJDOWCA
Avatar
dżesika / 11 marca 2018 r. o 18:40
undefined napisał:
Ja bym na miejscu właściciela podał do sądu producęta tej opony, Z dobrym papugą duże odszkodowanie jak w banku!
 Zwłaszcza jak udowodni że założł zdognie z przesnaczeniem, nie na oś skrętną...
Avatar
opel / 7 marca 2018 r. o 15:08
undefined napisał:
opona dobiegała dziesięciu lat co najmniej ... dobre opony same z siebie nie pękają. szkoda VW bo on był przypadkowym uczestnikiem głupoty i sknerstwa kierowcy opla.
 Popieram. Opony po 10 latach nie nadają się do jazdy-bezpieczeństwo dla wszystkich uczestników ruchu jest ważniejsze. Już miałem zamiar wymieniać takie dwie starsze opony ale włożyłem je na tył i  Jedna wysiadła bez widocznej przyczyny. Na szczęście bezkolizyjnie- a gdyby była na przodzie???
Avatar
Gość / 7 marca 2018 r. o 01:09
Czyli nie pękła opona, lecz dojazdówka. Z drugiej strony sam nie wiedziałem, że jest limit na dojazdówce. Ja mam w Oplu opony do 180kmh. Maksymalnie jadę 140-150.
Avatar
xxx / 6 marca 2018 r. o 22:23
pewnie na separator najaechał..
Avatar
Gość / 6 marca 2018 r. o 20:53
Ja bym na miejscu właściciela podał do sądu producęta tej opony, Z dobrym papugą duże odszkodowanie jak w banku!
Avatar
dżesika / 6 marca 2018 r. o 20:28
holowczyc napisał:
ja ***e.. i znowu fachowcy rozkminili przyczyny wypadku.. *** ludzie. dajcie spokój .
  MAasz rację, te żółte naklejki 60, nie zakładać na przednią oś, są dla frajerów !! To i tak wian drogowców !!
Avatar
holowczyc / 6 marca 2018 r. o 19:52
ja ***e.. i znowu fachowcy rozkminili przyczyny wypadku.. *** ludzie. dajcie spokój . 
Avatar
Misio / 6 marca 2018 r. o 18:07
Szkoda że nie był to konus stara morda która pluje jadem i wyzywa innych od bandyckie mord
Avatar
Nie jestem robotem / 6 marca 2018 r. o 16:46
undefined napisał:
Dodatkowo nikt mu pewnie nie powiedział że dojazdówki w aucie z przednim napędem nie zakłada się na przednią oś ,bo z reguły ma mniejszą średnicę i można rozwalić mechanizm różnicowy.
 Ciekawe... Chyba tylko przy zaspawanym dyfrze.
Avatar
Gość / 11 marca 2018 r. o 20:20
lewy przód jazda bez trzymanki na dojazdówce GRTULACJE DLA RAJDOWCA
Avatar
dżesika / 11 marca 2018 r. o 18:40
undefined napisał:
Ja bym na miejscu właściciela podał do sądu producęta tej opony, Z dobrym papugą duże odszkodowanie jak w banku!
 Zwłaszcza jak udowodni że założł zdognie z przesnaczeniem, nie na oś skrętną...
Avatar
opel / 7 marca 2018 r. o 15:08
undefined napisał:
opona dobiegała dziesięciu lat co najmniej ... dobre opony same z siebie nie pękają. szkoda VW bo on był przypadkowym uczestnikiem głupoty i sknerstwa kierowcy opla.
 Popieram. Opony po 10 latach nie nadają się do jazdy-bezpieczeństwo dla wszystkich uczestników ruchu jest ważniejsze. Już miałem zamiar wymieniać takie dwie starsze opony ale włożyłem je na tył i  Jedna wysiadła bez widocznej przyczyny. Na szczęście bezkolizyjnie- a gdyby była na przodzie???
Avatar
Gość / 7 marca 2018 r. o 01:09
Czyli nie pękła opona, lecz dojazdówka. Z drugiej strony sam nie wiedziałem, że jest limit na dojazdówce. Ja mam w Oplu opony do 180kmh. Maksymalnie jadę 140-150.
Avatar
xxx / 6 marca 2018 r. o 22:23
pewnie na separator najaechał..
Avatar
Gość / 6 marca 2018 r. o 20:53
Ja bym na miejscu właściciela podał do sądu producęta tej opony, Z dobrym papugą duże odszkodowanie jak w banku!
Avatar
dżesika / 6 marca 2018 r. o 20:28
holowczyc napisał:
ja ***e.. i znowu fachowcy rozkminili przyczyny wypadku.. *** ludzie. dajcie spokój .
  MAasz rację, te żółte naklejki 60, nie zakładać na przednią oś, są dla frajerów !! To i tak wian drogowców !!
Avatar
holowczyc / 6 marca 2018 r. o 19:52
ja ***e.. i znowu fachowcy rozkminili przyczyny wypadku.. *** ludzie. dajcie spokój . 
Avatar
Misio / 6 marca 2018 r. o 18:07
Szkoda że nie był to konus stara morda która pluje jadem i wyzywa innych od bandyckie mord
Avatar
Nie jestem robotem / 6 marca 2018 r. o 16:46
undefined napisał:
Dodatkowo nikt mu pewnie nie powiedział że dojazdówki w aucie z przednim napędem nie zakłada się na przednią oś ,bo z reguły ma mniejszą średnicę i można rozwalić mechanizm różnicowy.
 Ciekawe... Chyba tylko przy zaspawanym dyfrze.
Zobacz wszystkie komentarze 23

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Chciał zarobić na handlu kryptowalutami. Dorobili się tylko oszuści

Chciał zarobić na handlu kryptowalutami. Dorobili się tylko oszuści

65-letni mieszkaniec Lublina namawiany przez „doradcę” zainstalował na swoim komputerze tzw. zdalny pulpit. Dzięki temu oszust wyprowadził z jego bankowego rachunku wszystkie oszczędności.

Dwa sparingi, dwa zwycięstwa i sześć goli Motoru

Dwa sparingi, dwa zwycięstwa i sześć goli Motoru

Piłkarze Motoru mają za sobą kolejne mecze kontrolne. W piątek podopieczni Goncalo Feio znowu pojawili się na boisku dwa razy. Tym razem sprawdzili formę na tle trzecioligowców z grupy czwartej. Najpierw pokonali Chełmiankę 3:0, a następnie wbili trzy bramki KS Wiązownica.

Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu "Lubelszczyzna miała kluczowe znaczenie"

Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu "Lubelszczyzna miała kluczowe znaczenie"

Rozmowa z dr hab. Adamem Kopciowskim, prof. UMCS, p.o. Kierownika Pracowni Kultury i Historii Żydów w Instytucie Kulturoznawstwa UMCS.

Pożegnanie ferii 2023. Superfajna „Pchła Szachrajka” – to dopiero była bajka!
galeria

Pożegnanie ferii 2023. Superfajna „Pchła Szachrajka” – to dopiero była bajka!

Na pożegnanie ferii w Domu Kultury LSM odbyła się premiera bajki Jana Brzechwy „Pchła Szachrajka”. To wyczekiwane wydarzenie przyciągnęło na widownię tłumy, a przede wszystkim: mamusie i tatusiów, babcie i dziadków aktorów animujących kukiełki oraz dzieci z pobliskiego przedszkola.

Poszukiwany za narkotyki wpadł z narkotykami

Poszukiwany za narkotyki wpadł z narkotykami

39-letni mieszkaniec Świdnika ukrywał się nie chcąc trafić do więzienia. Wpadł w czwartek. W jego mieszkaniu policjanci znaleźli narkotyki.

Zderzenie między Piaskami a Krasnymstawem

Zderzenie między Piaskami a Krasnymstawem

Policjanci wyjaśniają okoliczności zderzenia Mercedesa z samochodem ciężarowym, do którego doszło w piątek po południu w Łopienniku Górnym na DK 17.

Kobieta była na torach. Właśnie nadjeżdżał pociąg

Kobieta była na torach. Właśnie nadjeżdżał pociąg

W czwartek po południu wzdłuż torowiska na stacji kolejowej w Świdniku szła kobieta. Z przeciwnego kierunku przejeżdżał pociąg.

"Optima Forma" - stand-up w Zamościu
1 lutego 2023, 19:00

"Optima Forma" - stand-up w Zamościu

Już 1 lutego o godz. 19 w restauracji Brama Spotkań w Zamościu (ul. Królowej Jadwigi 2) wystąpi popularny komiks Sebastian Rejent. Autor wykona swój najnowszy program "Optima Forma".

Teren przy Prochowni będzie nie do poznania. Altana i miniaturowy ogród

Teren przy Prochowni będzie nie do poznania. Altana i miniaturowy ogród

Miejskie targowisko w Terespolu zmieni się nie do poznania. Za pieniądze z Polskiego Ładu przy ulicy Granicznej powstanie też altana rekreacyjna i ogród w stylu XVIII–wiecznym.

Rzuciła się na męża z nożyczkami. Wcześniej miała się nad nim znęcać

Rzuciła się na męża z nożyczkami. Wcześniej miała się nad nim znęcać

Policjanci ze Świdnika zatrzymali 50-latkę, która zraniła swojego męża nożyczkami. Kobieta wcześniej miała się też nad nim znęcać psychicznie i fizycznie.

Piszczac będzie się starał o prawa miejskie

Piszczac będzie się starał o prawa miejskie

Piszczac w powiecie bialskim może starać się o status miasta. Ale najpierw władze gminy spytają o zdanie mieszkańców.

Polski Cukier Start zagra w Sopocie z Treflem. Kluczowy moment sezonu

Polski Cukier Start zagra w Sopocie z Treflem. Kluczowy moment sezonu

Przed drużyną z Lublina seria bardzo ważnych meczów. Za kilka tygodni powinniśmy już poznać odpowiedź na pytanie: na co w tym sezonie stać Polski Cukier Start? Na początek już w sobotę drużyna Artura Gronka postara się o niespodziankę w Sopocie, gdzie zmierzy się z tamtejszym Treflem (godz. 19.30).

14-latka zmanipulowana przez byłego kryminalistę. "Mam nadzieję, że pójdzie do więzienia za to, co jej zrobił"
film

14-latka zmanipulowana przez byłego kryminalistę. "Mam nadzieję, że pójdzie do więzienia za to, co jej zrobił"

14-letna Alicja po miesiącu poszukiwań odnalazła się na terenie Niemiec, w towarzystwie 33-letniego byłego kryminalisty. Zakochana nastolatka, po tygodniu spędzonym w domu dziecka, znowu uciekła i przez dwa tygodnie ukrywała się z Dawidem R. Czy organy ścigania wystarczająco chroniły autystyczną nastolatkę?

Spora suma do podziału. Miasto dopłaca do wymiany pieców

Spora suma do podziału. Miasto dopłaca do wymiany pieców

Ponad 1,8 mln zł wydało miasto Zamość od 2016 przyznając mieszkańcom i lokalnym przedsiębiorstwom dotacje na wymianę starych pieców węglowych na ekologiczne. W tym roku do rozdysponowania jest kolejnych 360 tys. zł. Nabór wniosków ruszy za kilka dni.

Spektakl "Przepis na Cohena" wraca do Centrum Kultury
10 lutego 2023, 19:00

Spektakl "Przepis na Cohena" wraca do Centrum Kultury

Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) zaprasza na pokazy spektaklu muzycznego Łukasza Witt-Michałowskiego - "Przepis na Cohena". Sztukę będzie można zobaczyć 10 i 11 lutego o godz. 19.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!