Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

2 lutego 2010 r.
12:53
Edytuj ten wpis

Wpadka pięciu włamywaczy. Ukradli dwa szampony do włosów

0 49 A A

Mężczyźni włamali się do mieszkania na Wólce Profeckiej. Dzięki anonimowemu informatorowi po chwili na miejscu była policja. Cała piątka czeka na zarzuty w policyjnym areszcie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wszystko wydarzyło się około godz. 3 w nocy z poniedziałku na wtorek. Anonimowy rozmówca powiadomił dyżurnego policji w Puławach o dziwnych odgłosach dochodzących z jednego z mieszkań na Wólce Profeckiej. Chwilę później pod wskazany adres został wysłany policyjny patrol.

Kiedy mundurowi podjechali w okolice bloku, zauważyli jak dwóch ludzi wynosi pralkę. Chwilą później na widok policjantów jeden z mężczyzn wyskoczył z okna na pierwszym piętrze.

– Wpadł prosto w ręce policjantów – relacjonuje Marcin Koper, rzecznik puławskiej policji. – Kolejnych dwóch uciekło do sąsiedniego mieszkania, ale to na nic się zdało.

Kilka minut później mundurowi mieli już w radiowozie pięciu włamywaczy. Siedzą już w policyjnym areszcie.

Wszyscy są mieszkańcami Puław. Policjanci doskonale ich znają. Maja na sumieniu wcześniejsze kradzieże z włamaniem, pobicia i inne wykroczenia.

Zatrzymani mężczyźni to 30-letini Marcin J., 23-letni Łukasz O., 18-latkowie Damian D., i Denis R., oraz 20-letni Bartłomiej R. Ten ostatni okazał się być sąsiadem pokrzywdzonej.

– Mieszkanie, do którego włamali się sprawcy nie było zamieszkane przez właścicielkę. Kobieta przebywa za granicą. Włamując się tam, sprawcy byli pewni, że nikogo nie zastaną – dodaje Koper.

Czterej mężczyźni w chwili zatrzymania byli pijani, mieli około 1 promila alkoholu w organizmie. – Przez cały czas zatrzymani zachowywali się agresywnie i wulgarnie w stosunku do interweniujących – dodaje Koper.

Podczas przeszukania Damiana D., policjanci znaleźli przy nim dwa szampony do włosów.

Kiedy włamywacze wytrzeźwieją usłyszą zarzuty. Zgodnie z kodeksem karnym za kradzież z włamaniem grozi im kara pozbawienia wolności do lat 10.

Komentarze 49

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
zigi / 7 lutego 2010 o 14:34
0
T-2 napisał:
Po co ryje zasłaniać, niech ludzie wiedzą na kogo zwracać szczególną uwagę, gdy kręci się w okolicy...
Ja osobiście wychłostałbym po gołych dupach tych prostych buraków... na mrozie. Od razu odechce im się kraść.

A patrząc na twarze widać jakie są wśród nich szczyle. Naprawdę, w głowie się nie mieści, jak spadła średnia wieku złodziei.



No niestety Polska to taki kraj który lubi płacić dużą kasę za siedzenie pseudo bandziorów w więzieniach,a jeszcze lepiej ich wypuszczać dając za karę dziwne dozory, a przecież lepiej i taniej było by ich publicznie wychłostać przed Urzędem Miasta - to by prędzej do nich dotarło.



No niestety Polska to taki kraj który lubi płacić dużą kasę za siedzenie pseudo bandziorów w więzieniach,a jeszcze lepiej ich wypuszczać dając za karę dziwne dozory, a przecież lepiej i taniej było by ich publicznie wychłostać przed Urzędem Miasta - to by prędzej do nich dotarło. rozwiń
Avatar
Gocha / 7 lutego 2010 o 11:36
0
pff napisał:
to umow sie z ktoryms na solo frajerze!!!! tylko nie za ostro bo jesczze chlopaki sie w gacie posraja buahaha dobre usmialam sie! jebal pies takich jak ty spoleczniaku a pisze się "wziąć" a nie "wziąść" ;/ i jesczze ta ksywa 'ziomal' pfff ŻENADA!

Noooo właśnie!Jestem tego samego zdania!Ziomal-poje***iec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Noooo właśnie!Jestem tego samego zdania!Ziomal-poje***iec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! rozwiń
Avatar
pff / 6 lutego 2010 o 11:31
0
ziomal napisał:
Przeczytałem wszystkie 40 komentarzy i ręce mi opadły.Złodzieje jeden z drugim jeszcze śmią straszyć piszących na forum.Silni jesteście w pięciu ale pojedynczo posralibyście się w gacie gdyby wam przyszło spotkać się na solo z którymś z piszących.Gęby Wasze powinny być pokazywane i nazwiska publikowane,żeby społeczeństwo miało świadomość z kim ma do czynienia.Gdybym zrobił coś takiego jak Wy ze wstydu bym się spalił a Wy jeszcze głos podnosicie.ŻENADA.Młodzi ludzie zamiast wziąść sie za jakąś robotę żeby zdobyć kasę na życie idą okraść sąsiadkę.To tak jakbyś okradł kumpla.Frajerstwo.Ktoś napisał,że to dobrzy chłopcy.Jebał pies takich chłopców i taką dobroć.Pozdro.


to umow sie z ktoryms na solo frajerze!!!! tylko nie za ostro bo jesczze chlopaki sie w gacie posraja buahaha dobre usmialam sie! jebal pies takich jak ty spoleczniaku a pisze się "wziąć" a nie "wziąść" ;/ i jesczze ta ksywa 'ziomal' pfff ŻENADA!


to umow sie z ktoryms na solo frajerze!!!! tylko nie za ostro bo jesczze chlopaki sie w gacie posraja buahaha dobre usmialam sie! jebal pies takich jak ty spoleczniaku a pisze się "wziąć" a nie "wziąść" ;/ i jesczze ta ksywa 'ziomal' pfff ŻENADA! rozwiń
Avatar
Małgośka / 5 lutego 2010 o 22:02
0
ziomal napisał:
Przeczytałem wszystkie 40 komentarzy i ręce mi opadły.Złodzieje jeden z drugim jeszcze śmią straszyć piszących na forum.Silni jesteście w pięciu ale pojedynczo posralibyście się w gacie gdyby wam przyszło spotkać się na solo z którymś z piszących.Gęby Wasze powinny być pokazywane i nazwiska publikowane,żeby społeczeństwo miało świadomość z kim ma do czynienia.Gdybym zrobił coś takiego jak Wy ze wstydu bym się spalił a Wy jeszcze głos podnosicie.ŻENADA.Młodzi ludzie zamiast wziąść sie za jakąś robotę żeby zdobyć kasę na życie idą okraść sąsiadkę.To tak jakbyś okradł kumpla.Frajerstwo.Ktoś napisał,że to dobrzy chłopcy.Jebał pies takich chłopców i taką dobroć.Pozdro.

Goń się pajacu!A ty to pracujesz?Raczej nie.Pewnie pasożyt bo po nocy siedzi!A tylko udajesz porządnego,bo to anonim.

Goń się pajacu!A ty to pracujesz?Raczej nie.Pewnie pasożyt bo po nocy siedzi!A tylko udajesz porządnego,bo to anonim. rozwiń
Avatar
guzik / 5 lutego 2010 o 21:48
0
ziomal napisał:
Przeczytałem wszystkie 40 komentarzy i ręce mi opadły.Złodzieje jeden z drugim jeszcze śmią straszyć piszących na forum.Silni jesteście w pięciu ale pojedynczo posralibyście się w gacie gdyby wam przyszło spotkać się na solo z którymś z piszących.Gęby Wasze powinny być pokazywane i nazwiska publikowane,żeby społeczeństwo miało świadomość z kim ma do czynienia.Gdybym zrobił coś takiego jak Wy ze wstydu bym się spalił a Wy jeszcze głos podnosicie.ŻENADA.Młodzi ludzie zamiast wziąść sie za jakąś robotę żeby zdobyć kasę na życie idą okraść sąsiadkę.To tak jakbyś okradł kumpla.Frajerstwo.Ktoś napisał,że to dobrzy chłopcy.Jebał pies takich chłopców i taką dobroć.Pozdro.

A ten co?????Spać nie może???Głupoty wypisuje???To umów się na solo z którymś z nich!!!Podaj namiary.Ha,ha,ha...

A ten co?????Spać nie może???Głupoty wypisuje???To umów się na solo z którymś z nich!!!Podaj namiary.Ha,ha,ha... rozwiń
Avatar
xxxxxxxxxx / 5 lutego 2010 o 21:39
0
ziomal napisał:
Przeczytałem wszystkie 40 komentarzy i ręce mi opadły.Złodzieje jeden z drugim jeszcze śmią straszyć piszących na forum.Silni jesteście w pięciu ale pojedynczo posralibyście się w gacie gdyby wam przyszło spotkać się na solo z którymś z piszących.Gęby Wasze powinny być pokazywane i nazwiska publikowane,żeby społeczeństwo miało świadomość z kim ma do czynienia.Gdybym zrobił coś takiego jak Wy ze wstydu bym się spalił a Wy jeszcze głos podnosicie.ŻENADA.Młodzi ludzie zamiast wziąść sie za jakąś robotę żeby zdobyć kasę na życie idą okraść sąsiadkę.To tak jakbyś okradł kumpla.Frajerstwo.Ktoś napisał,że to dobrzy chłopcy.Jebał pies takich chłopców i taką dobroć.Pozdro.

Ziomal....Smieszne!!!Ciekawe czyj?Kto kogo straszy?Ale jak się podaje dane osobowe na forum to nie fajne!!!Ja nie jestem żadnym z nich.A sprałbym ryja takiemu fr......i

Ziomal....Smieszne!!!Ciekawe czyj?Kto kogo straszy?Ale jak się podaje dane osobowe na forum to nie fajne!!!Ja nie jestem żadnym z nich.A sprałbym ryja takiemu fr......i rozwiń
Avatar
xxxxxxxxxx / 5 lutego 2010 o 21:29
0
*21 napisał:
Taa.. czekają w areszcie :/ z jeden z nich jechał dziś tym samym autobusem co ja.. Nie do pomyślenia. Zamknąć kretynów

Jak jechał z tobą autobusem to było go w du.. pocałować z głośnym cmoknięciem!!!!!
Avatar
damian / 5 lutego 2010 o 21:02
0
ziomal napisał:
Przeczytałem wszystkie 40 komentarzy i ręce mi opadły.Złodzieje jeden z drugim jeszcze śmią straszyć piszących na forum.Silni jesteście w pięciu ale pojedynczo posralibyście się w gacie gdyby wam przyszło spotkać się na solo z którymś z piszących.Gęby Wasze powinny być pokazywane i nazwiska publikowane,żeby społeczeństwo miało świadomość z kim ma do czynienia.Gdybym zrobił coś takiego jak Wy ze wstydu bym się spalił a Wy jeszcze głos podnosicie.ŻENADA.Młodzi ludzie zamiast wziąść sie za jakąś robotę żeby zdobyć kasę na życie idą okraść sąsiadkę.To tak jakbyś okradł kumpla.Frajerstwo.Ktoś napisał,że to dobrzy chłopcy.Jebał pies takich chłopców i taką dobroć.Pozdro.

powiedz mi to w twarz..

powiedz mi to w twarz.. rozwiń
Avatar
ziomal / 5 lutego 2010 o 01:50
0
Przeczytałem wszystkie 40 komentarzy i ręce mi opadły.Złodzieje jeden z drugim jeszcze śmią straszyć piszących na forum.Silni jesteście w pięciu ale pojedynczo posralibyście się w gacie gdyby wam przyszło spotkać się na solo z którymś z piszących.Gęby Wasze powinny być pokazywane i nazwiska publikowane,żeby społeczeństwo miało świadomość z kim ma do czynienia.Gdybym zrobił coś takiego jak Wy ze wstydu bym się spalił a Wy jeszcze głos podnosicie.ŻENADA.Młodzi ludzie zamiast wziąść sie za jakąś robotę żeby zdobyć kasę na życie idą okraść sąsiadkę.To tak jakbyś okradł kumpla.Frajerstwo.Ktoś napisał,że to dobrzy chłopcy.Jebał pies takich chłopców i taką dobroć.Pozdro.
Przeczytałem wszystkie 40 komentarzy i ręce mi opadły.Złodzieje jeden z drugim jeszcze śmią straszyć piszących na forum.Silni jesteście w pięciu ale pojedynczo posralibyście się w gacie gdyby wam przyszło spotkać się na solo z którymś z piszących.Gęby Wasze powinny być pokazywane i nazwiska publikowane,żeby społeczeństwo miało świadomość z kim ma do czynienia.Gdybym zrobił coś takiego jak Wy ze wstydu bym się spalił a Wy jeszcze głos podnosicie.ŻENADA.Młodzi ludzie zamiast wziąść sie za jakąś robotę żeby zdobyć kasę na życie idą okraść sąsia... rozwiń
Avatar
... / 4 lutego 2010 o 23:44
0
*21 napisał:
Taa.. czekają w areszcie :/ z jeden z nich jechał dziś tym samym autobusem co ja.. Nie do pomyślenia. Zamknąć kretynów


jak jechałem z tobą autobusem to dla czego nie powiedziałeś mi prosto w oczy że jestem kretynem, tylko wypisujesz pzdury na internecie! Zamknąć to powinni ciebie za to że sie tu wypowiadasz pajacu! he
Avatar
zigi / 7 lutego 2010 o 14:34
0
T-2 napisał:
Po co ryje zasłaniać, niech ludzie wiedzą na kogo zwracać szczególną uwagę, gdy kręci się w okolicy...
Ja osobiście wychłostałbym po gołych dupach tych prostych buraków... na mrozie. Od razu odechce im się kraść.

A patrząc na twarze widać jakie są wśród nich szczyle. Naprawdę, w głowie się nie mieści, jak spadła średnia wieku złodziei.



No niestety Polska to taki kraj który lubi płacić dużą kasę za siedzenie pseudo bandziorów w więzieniach,a jeszcze lepiej ich wypuszczać dając za karę dziwne dozory, a przecież lepiej i taniej było by ich publicznie wychłostać przed Urzędem Miasta - to by prędzej do nich dotarło.



No niestety Polska to taki kraj który lubi płacić dużą kasę za siedzenie pseudo bandziorów w więzieniach,a jeszcze lepiej ich wypuszczać dając za karę dziwne dozory, a przecież lepiej i taniej było by ich publicznie wychłostać przed Urzędem Miasta - to by prędzej do nich dotarło. rozwiń
Avatar
Gocha / 7 lutego 2010 o 11:36
0
pff napisał:
to umow sie z ktoryms na solo frajerze!!!! tylko nie za ostro bo jesczze chlopaki sie w gacie posraja buahaha dobre usmialam sie! jebal pies takich jak ty spoleczniaku a pisze się "wziąć" a nie "wziąść" ;/ i jesczze ta ksywa 'ziomal' pfff ŻENADA!

Noooo właśnie!Jestem tego samego zdania!Ziomal-poje***iec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Noooo właśnie!Jestem tego samego zdania!Ziomal-poje***iec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! rozwiń
Avatar
pff / 6 lutego 2010 o 11:31
0
ziomal napisał:
Przeczytałem wszystkie 40 komentarzy i ręce mi opadły.Złodzieje jeden z drugim jeszcze śmią straszyć piszących na forum.Silni jesteście w pięciu ale pojedynczo posralibyście się w gacie gdyby wam przyszło spotkać się na solo z którymś z piszących.Gęby Wasze powinny być pokazywane i nazwiska publikowane,żeby społeczeństwo miało świadomość z kim ma do czynienia.Gdybym zrobił coś takiego jak Wy ze wstydu bym się spalił a Wy jeszcze głos podnosicie.ŻENADA.Młodzi ludzie zamiast wziąść sie za jakąś robotę żeby zdobyć kasę na życie idą okraść sąsiadkę.To tak jakbyś okradł kumpla.Frajerstwo.Ktoś napisał,że to dobrzy chłopcy.Jebał pies takich chłopców i taką dobroć.Pozdro.


to umow sie z ktoryms na solo frajerze!!!! tylko nie za ostro bo jesczze chlopaki sie w gacie posraja buahaha dobre usmialam sie! jebal pies takich jak ty spoleczniaku a pisze się "wziąć" a nie "wziąść" ;/ i jesczze ta ksywa 'ziomal' pfff ŻENADA!


to umow sie z ktoryms na solo frajerze!!!! tylko nie za ostro bo jesczze chlopaki sie w gacie posraja buahaha dobre usmialam sie! jebal pies takich jak ty spoleczniaku a pisze się "wziąć" a nie "wziąść" ;/ i jesczze ta ksywa 'ziomal' pfff ŻENADA! rozwiń
Avatar
Małgośka / 5 lutego 2010 o 22:02
0
ziomal napisał:
Przeczytałem wszystkie 40 komentarzy i ręce mi opadły.Złodzieje jeden z drugim jeszcze śmią straszyć piszących na forum.Silni jesteście w pięciu ale pojedynczo posralibyście się w gacie gdyby wam przyszło spotkać się na solo z którymś z piszących.Gęby Wasze powinny być pokazywane i nazwiska publikowane,żeby społeczeństwo miało świadomość z kim ma do czynienia.Gdybym zrobił coś takiego jak Wy ze wstydu bym się spalił a Wy jeszcze głos podnosicie.ŻENADA.Młodzi ludzie zamiast wziąść sie za jakąś robotę żeby zdobyć kasę na życie idą okraść sąsiadkę.To tak jakbyś okradł kumpla.Frajerstwo.Ktoś napisał,że to dobrzy chłopcy.Jebał pies takich chłopców i taką dobroć.Pozdro.

Goń się pajacu!A ty to pracujesz?Raczej nie.Pewnie pasożyt bo po nocy siedzi!A tylko udajesz porządnego,bo to anonim.

Goń się pajacu!A ty to pracujesz?Raczej nie.Pewnie pasożyt bo po nocy siedzi!A tylko udajesz porządnego,bo to anonim. rozwiń
Avatar
guzik / 5 lutego 2010 o 21:48
0
ziomal napisał:
Przeczytałem wszystkie 40 komentarzy i ręce mi opadły.Złodzieje jeden z drugim jeszcze śmią straszyć piszących na forum.Silni jesteście w pięciu ale pojedynczo posralibyście się w gacie gdyby wam przyszło spotkać się na solo z którymś z piszących.Gęby Wasze powinny być pokazywane i nazwiska publikowane,żeby społeczeństwo miało świadomość z kim ma do czynienia.Gdybym zrobił coś takiego jak Wy ze wstydu bym się spalił a Wy jeszcze głos podnosicie.ŻENADA.Młodzi ludzie zamiast wziąść sie za jakąś robotę żeby zdobyć kasę na życie idą okraść sąsiadkę.To tak jakbyś okradł kumpla.Frajerstwo.Ktoś napisał,że to dobrzy chłopcy.Jebał pies takich chłopców i taką dobroć.Pozdro.

A ten co?????Spać nie może???Głupoty wypisuje???To umów się na solo z którymś z nich!!!Podaj namiary.Ha,ha,ha...

A ten co?????Spać nie może???Głupoty wypisuje???To umów się na solo z którymś z nich!!!Podaj namiary.Ha,ha,ha... rozwiń
Avatar
xxxxxxxxxx / 5 lutego 2010 o 21:39
0
ziomal napisał:
Przeczytałem wszystkie 40 komentarzy i ręce mi opadły.Złodzieje jeden z drugim jeszcze śmią straszyć piszących na forum.Silni jesteście w pięciu ale pojedynczo posralibyście się w gacie gdyby wam przyszło spotkać się na solo z którymś z piszących.Gęby Wasze powinny być pokazywane i nazwiska publikowane,żeby społeczeństwo miało świadomość z kim ma do czynienia.Gdybym zrobił coś takiego jak Wy ze wstydu bym się spalił a Wy jeszcze głos podnosicie.ŻENADA.Młodzi ludzie zamiast wziąść sie za jakąś robotę żeby zdobyć kasę na życie idą okraść sąsiadkę.To tak jakbyś okradł kumpla.Frajerstwo.Ktoś napisał,że to dobrzy chłopcy.Jebał pies takich chłopców i taką dobroć.Pozdro.

Ziomal....Smieszne!!!Ciekawe czyj?Kto kogo straszy?Ale jak się podaje dane osobowe na forum to nie fajne!!!Ja nie jestem żadnym z nich.A sprałbym ryja takiemu fr......i

Ziomal....Smieszne!!!Ciekawe czyj?Kto kogo straszy?Ale jak się podaje dane osobowe na forum to nie fajne!!!Ja nie jestem żadnym z nich.A sprałbym ryja takiemu fr......i rozwiń
Avatar
xxxxxxxxxx / 5 lutego 2010 o 21:29
0
*21 napisał:
Taa.. czekają w areszcie :/ z jeden z nich jechał dziś tym samym autobusem co ja.. Nie do pomyślenia. Zamknąć kretynów

Jak jechał z tobą autobusem to było go w du.. pocałować z głośnym cmoknięciem!!!!!
Avatar
damian / 5 lutego 2010 o 21:02
0
ziomal napisał:
Przeczytałem wszystkie 40 komentarzy i ręce mi opadły.Złodzieje jeden z drugim jeszcze śmią straszyć piszących na forum.Silni jesteście w pięciu ale pojedynczo posralibyście się w gacie gdyby wam przyszło spotkać się na solo z którymś z piszących.Gęby Wasze powinny być pokazywane i nazwiska publikowane,żeby społeczeństwo miało świadomość z kim ma do czynienia.Gdybym zrobił coś takiego jak Wy ze wstydu bym się spalił a Wy jeszcze głos podnosicie.ŻENADA.Młodzi ludzie zamiast wziąść sie za jakąś robotę żeby zdobyć kasę na życie idą okraść sąsiadkę.To tak jakbyś okradł kumpla.Frajerstwo.Ktoś napisał,że to dobrzy chłopcy.Jebał pies takich chłopców i taką dobroć.Pozdro.

powiedz mi to w twarz..

powiedz mi to w twarz.. rozwiń
Avatar
ziomal / 5 lutego 2010 o 01:50
0
Przeczytałem wszystkie 40 komentarzy i ręce mi opadły.Złodzieje jeden z drugim jeszcze śmią straszyć piszących na forum.Silni jesteście w pięciu ale pojedynczo posralibyście się w gacie gdyby wam przyszło spotkać się na solo z którymś z piszących.Gęby Wasze powinny być pokazywane i nazwiska publikowane,żeby społeczeństwo miało świadomość z kim ma do czynienia.Gdybym zrobił coś takiego jak Wy ze wstydu bym się spalił a Wy jeszcze głos podnosicie.ŻENADA.Młodzi ludzie zamiast wziąść sie za jakąś robotę żeby zdobyć kasę na życie idą okraść sąsiadkę.To tak jakbyś okradł kumpla.Frajerstwo.Ktoś napisał,że to dobrzy chłopcy.Jebał pies takich chłopców i taką dobroć.Pozdro.
Przeczytałem wszystkie 40 komentarzy i ręce mi opadły.Złodzieje jeden z drugim jeszcze śmią straszyć piszących na forum.Silni jesteście w pięciu ale pojedynczo posralibyście się w gacie gdyby wam przyszło spotkać się na solo z którymś z piszących.Gęby Wasze powinny być pokazywane i nazwiska publikowane,żeby społeczeństwo miało świadomość z kim ma do czynienia.Gdybym zrobił coś takiego jak Wy ze wstydu bym się spalił a Wy jeszcze głos podnosicie.ŻENADA.Młodzi ludzie zamiast wziąść sie za jakąś robotę żeby zdobyć kasę na życie idą okraść sąsia... rozwiń
Avatar
... / 4 lutego 2010 o 23:44
0
*21 napisał:
Taa.. czekają w areszcie :/ z jeden z nich jechał dziś tym samym autobusem co ja.. Nie do pomyślenia. Zamknąć kretynów


jak jechałem z tobą autobusem to dla czego nie powiedziałeś mi prosto w oczy że jestem kretynem, tylko wypisujesz pzdury na internecie! Zamknąć to powinni ciebie za to że sie tu wypowiadasz pajacu! he
Zobacz wszystkie komentarze 49

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wraca Puławskie Kino Samochodowe
27 lipca 2018, 0:00

Wraca Puławskie Kino Samochodowe 3 0

Co Gdzie Kiedy. Gratka dla miłośników kina w Puławach. W dniach 27-29 lipca odbędzie się kolejna już edycja Puławskiego Kina Samochodowego, nawiązującego do amerykańskiej tradycji seansów.

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia]
galeria
film

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia] 34 2

W Lublinie trwa koncert Siła Kobiet. Na scenie występują: Paulina Przybysz, Monika Brodka, Katarzyna Nosowska i Kayah. Na plac Zamkowy przyszły tłumy

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje
kraj
film

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje 3 0

Radomyśl (woj. wielkopolskie). Na trasie Wschowa-Radomyśl samochód osobowy uderzył w dwie nastolatki jadące na rowerach. Młodsza z dziewcząt, 13-latka, zginęła na miejscu. Jej rok starsza koleżanka została przewieziona do szpitala. Przyczyny wypadku bada prokuratura.

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
2 sierpnia 2018, 17:00

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek 2 0

Co Gdzie Kiedy. Popularny spektakl Centrum Kultury - Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek będzie można zobaczyć bezpłatnie w ramach wakacyjnego projektu Lato na Placu Litewskim. Pokaz odbędzie się dwukrotnie - w czwartek, 2 sierpnia i piątek, 3 sierpnia o godz. 17 przy pomniku Unii Lubelskiej.

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić?
galeria

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić? 9 1

Żeby obejrzeć wszystkie występy, najlepiej zacząć w czwartek. Dlatego już dziś przedstawiamy program festiwalu, choć najwięcej spektakli będzie dopiero za tydzień. Jak zwykle warto zarezerwować dużo czasu, dobrze zaplanować dzień i zatroszczyć się o wygodne obuwie

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle!
film

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle! 0 0

Podczas inauguracyjnego konkursu Letniego Grand Prix 2018 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle reprezentacja Polski zajęła pierwsze miejsce osiągając rekordową przewagę 71,3 punktu nad drugimi w klasyfikacji Niemcami. Trzecie miejsce przypadło Norwegom

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty 15 2

Przebudowany po drugim spadku z rzędu zespół z Łęcznej w pierwszym meczu nowego sezonu wywalczył punkt w Wejherowie chociaż po niespełna pół godzinie gry przegrywał 0:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2 3 0

Po sparingu Stali z Tomasovią zdecydowanie lepsze humory panują w obozie czwartoligowca. Drużyna Pawła Babiarza ograła beniaminka III ligi 4:2

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów 2 0

Zawodnik Agrosu Zamość w piątek został mistrzem Polski w biegu na 100 metrów, a w sobotę zapewnił sobie awans do finałowego biegu na dwa razy dłuższym dystansie.

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę?

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę? 0 3

Pierwszy wyjazd do pracy za granicą może wiązać się z dużym stresem. Podpowiadamy, jak się do niego przygotować, by uniknąć niepotrzebnych nerwów.

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0 0 4

Piłkarze Rafała Borysiuka ostro postrzelali przy okazji sobotniego meczu kontrolnego z Włodawianką. Zawody zakończyły się zwycięstwem trzecioligowca 7:0. Rywale pod okiem Marka Droba ćwiczą jednak dopiero od tygodnia i tak naprawdę budują nową drużynę

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia
28 lipca 2018, 0:00

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia 1 0

Co Gdzie Kiedy. 28 lipca odbędzie się pierwsza w historii letnia edycja Botanicznej Piątki na terenie Ogrodu Botanicznego UMCS w Lublinie.

Chełmianka na piątkę w meczu z Sokołem Konopnica

Chełmianka na piątkę w meczu z Sokołem Konopnica 6 1

Piłkarze Artura Bożyka wysoko pokonali w sobotnim meczu kontrolnym Sokoła Konopnica. Trzecioligowiec zaaplikował rywa-lom pięć goli. Biało-zieloni mieli jednak znacznie więcej sytuacji, pudłowali zwłaszcza w pierwszej połowie. Wiadomo już także, że do klubu z Chełma trafi Aleks Aftyka, który został wypożyczony na rok z Górnika Łęczna. Na obóz do Zwierzyńca z drużyną poje-dzie także Jakub Gołąb (Eko Różanka).

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!