Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

20 czerwca 2008 r.
18:57
Edytuj ten wpis

Wykuli dziurę, by czmychnąć z internatu

0 18 A A

Mieszkańców internatu I LO w Puławach przebijających się do podziemia zdradziły miarowe odgłosy stukania.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Chłopcy w trybie dyscyplinarnym pożegnali się z internatem.

I LO im. ks. A.J. Czartoryskiego to jedna z najlepszych szkół na Lubelszczyźnie. Uczą się tu młodzi ludzie nie tylko z Puław i okolic, ale z oddalonych o wiele kilometrów miejscowości.

To dla nich tuż obok szkoły działa internat. Każdy, kto tu mieszka musi wrócić do budynku najpóźniej przed godz. 22. Wokół obiektu jest mnóstwo kamer, dlatego ciężko wydostać się stąd niepostrzeżenie, np. przez okno.

Ostatnio wychowawcy zwrócili uwagę na dochodzące popołudniami miarowe stuki. Zaczęli namierzać źródło odgłosów. - Kiedy już wiedzieliśmy skąd dobiegają, odwiedziliśmy mieszkańców pokoju - relacjonuje Grzegorz Paciorek, kierownik internatu.

W rogu, pod łóżkiem i wykładziną wychowawcy znaleźli ukrytą w podłodze dziurę. Chłopcy wydrążyli ją za pomocą przyniesionych do internatu młotków. Dziura odsłoniła tunel, którym biegną rury centralnego ogrzewania.

Powodów kopania można się tylko domyślać. Rodzice uczniów nie zgodzili się, żebyśmy z nimi porozmawiali. - Ale gdyby chcieli przecisnąć się tą dziurą, musieliby być postury przedszkolaka. Poza tym tunel nie prowadzi na zewnątrz budynku. Dlatego podejrzewam, że bardziej chodziło o poszukiwanie skarbów - żartuje G. Paciorek.

Potwierdza to znajomy chłopaków. - Po prostu chcieli sobie zrobić żart - opowiada uczeń z internatu.

Młodzi "górnicy” byli tak zaskoczeni nalotem wychowawców, że nie próbowali się tłumaczyć. - Wcześniej mieliśmy już z nimi pewne kłopoty, dlatego decyzją grona pedagogicznego za zniszczenie mienia zostali usunięci z internatu. Ich rodzice pokryją koszty naprawy podłogi - mówi Paciorek.

Na szczęście dla młodych "górników” innych sankcji nie będzie. - Odbyłam z nimi mało przyjemną rozmowę, ale na tym koniec - zapowiada Beata Staszczyk - Trzcińska, dyrektorka I LO w Puławach.

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
LOL / 23 września 2013 o 21:37
0

chlopaki nadają się na AGH,... plan był dobry ino wykonanie jak zwykle kiepskie.

Avatar
Anka / 22 września 2013 o 01:05
0

Ach ta dzisiejsza młodzież. :)

Avatar
Poola / 2 czerwca 2010 o 16:50
0
Drogi kolego o pseudonimie ,,walic internat''
Sorowie to są tylko normalni ludzie i im też czasami nerwy puszczają!!!
A jeżeli Ciebie wywalili dyscyplinarnie to znaczy, że z tobą było coś nie tak!!!
A sor P. to najlepszy nauczyciel i dzięki niemu ten internat jeszcze stoi!!!
Zanim zaczniesz oceniać innych popatrz najpierw na siebie!!!
Avatar
harun / 5 grudnia 2008 o 23:16
0
iwa napisał:
Chciałam tylko napisać że ta szkoła wcale taka święta nie jest a to ze o 22 muszą być to śmiech ponieważ wiem że zarzywają narkotyki a pozatym dziewczyny puszczają się z kim popadnie taki jest czartorych a każdy uważa że to idealna szkoła raczej to burdel na kółkach!!!!!!!!!!!!!!!



co ty w ogole wygadujesz?? ;| jakie narkotyki <lol2> haha nie no poprostu niektore osoby mnie dobijaja. wez idz sobie zazyj psychotropy bo nei jest z toba najlepiej. nie obrazaj tez dziewczyn bo sama pewnie puszczasz sie na lewo i prawo albo nikt cie nie chce i zazdroscisz tym ladnym i inteligentnym dziewczynom ktore chodza do Czarta!



co ty w ogole wygadujesz?? ;| jakie narkotyki <lol2> haha nie no poprostu niektore osoby mnie dobijaja. wez idz sobie zazyj psychotropy bo nei jest z toba najlepiej. nie obrazaj tez dziewczyn bo sama pewnie puszczasz sie na lewo i prawo albo nikt cie nie chce i zazdroscisz tym ladnym i inteligentnym dziewczynom ktore chodza do Czarta! rozwiń
Avatar
czarny jak smola:];p / 6 lipca 2008 o 18:33
0
JEBAC INTERNAT!!!!!!!!!!! CHWDI!!!!
Avatar
walic internat / 6 lipca 2008 o 18:29
0
Internat to popieprzona instytucja, a sorowie nie maja kompetencji zeby wychowywac uczniow, jedna jest slepa, druga patrzy na czlowieka jakby chciala sie z nim przespac, trzecia i czwarta piluje ryja za nic a "koralik": to chyba jest tam po to zeby jesc obiadki z dyrka:/... ja osobiscie tez bylem " usuniety dyscyplinarnie" z tej obory i w sumie ciesze sie z tego bo nie musialem byc na lasce glupich soreczek ktorym wydawalo sie ze sa tam niewiadomo kim i ze im wszystko wolno... dla mnie szperanie w szafkach pod moja nieobecnosc i jakies falszywe domysly nie sa oznaka profesjonalnego przygotowania do pelnionej przez nich roli... no i najgorsze - konfidenci - czy w kazdym roczniku musza byc ludzie ktoprzy dla wiekszych luzow sa zdolni strzelac z dupy swoich kolegow????
Internat to popieprzona instytucja, a sorowie nie maja kompetencji zeby wychowywac uczniow, jedna jest slepa, druga patrzy na czlowieka jakby chciala sie z nim przespac, trzecia i czwarta piluje ryja za nic a "koralik": to chyba jest tam po to zeby jesc obiadki z dyrka:/... ja osobiscie tez bylem " usuniety dyscyplinarnie" z tej obory i w sumie ciesze sie z tego bo nie musialem byc na lasce glupich soreczek ktorym wydawalo sie ze sa tam niewiadomo kim i ze im wszystko wolno... dla mnie szperanie w szafkach pod moja nieobe... rozwiń
Avatar
mazialena / 3 lipca 2008 o 21:25
0
iva sama chyba taka jestes skoro sie na ten temat wypowiadasz... mieszkalam w tym internacie i mile go wspominam, mimo zlego zarcia i niekomfortowych warunkow ale widze ze ty obracalas sie w takim towarzystwie skoro twierdzisz ze w moim, naszym internacie tak bylo. a moze tam mieszkałas i sama robilas to o co oskarzasz bogu ducha winna mlodzies.byly takie przypadki nie przecze ale zeby odrazu uogólniac. zastanow sie troszeczke to moze zmadrzejesz....
Avatar
ehehe / 1 lipca 2008 o 12:55
0
ehhehe nie ma jak internat:] to wszystko przez to ze teraz nie ma w ogole prywatnosci. a Ty iwa chyba pomylilas szkoly bo u nas sa super super ludzie a ze czasem sie cos zdarzy to swiadczy tylko o tym ze wyjątek nie potwierdza reguły. mieszkalem przy I L.O. i to jedne z lepszych lat w moim zyciu. a jakie tajne imprezy byly zanim te kamery nam wstawili. no i co z tego ze chcielismy sie od czasu do czasu rozerwac? jestesmy prawie dorosli. i te wyjscia.. ble wszedzie sie trzeba zwalniac. wg mnie po 18 roku zycia to powinnismy wynajmowac pokoje jak ludzie z zewnatrz czyli ze sorowie nie ponoszą za nas odpowiedzialnosci i by wszystko bylo super. pozdrawiam. gratulacje dla RZYT'a CEBULA i METALA xD
ehhehe nie ma jak internat:] to wszystko przez to ze teraz nie ma w ogole prywatnosci. a Ty iwa chyba pomylilas szkoly bo u nas sa super super ludzie a ze czasem sie cos zdarzy to swiadczy tylko o tym ze wyjątek nie potwierdza reguły. mieszkalem przy I L.O. i to jedne z lepszych lat w moim zyciu. a jakie tajne imprezy byly zanim te kamery nam wstawili. no i co z tego ze chcielismy sie od czasu do czasu rozerwac? jestesmy prawie dorosli. i te wyjscia.. ble wszedzie sie trzeba zwalniac. wg mnie po 18 roku zycia to powinnismy wynajmowac pokoje ... rozwiń
Avatar
/ 26 czerwca 2008 o 19:29
0
Ty iwa to masz burdel w głowie, choć w sumie jeżeli Ty puszczałas sie z kim popadnie to nie dziwne, że masz takie zdanie... Idio...
Avatar
iwa / 26 czerwca 2008 o 08:49
0
Chciałam tylko napisać że ta szkoła wcale taka święta nie jest a to ze o 22 muszą być to śmiech ponieważ wiem że zarzywają narkotyki a pozatym dziewczyny puszczają się z kim popadnie taki jest czartorych a każdy uważa że to idealna szkoła raczej to burdel na kółkach!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
LOL / 23 września 2013 o 21:37
0

chlopaki nadają się na AGH,... plan był dobry ino wykonanie jak zwykle kiepskie.

Avatar
Anka / 22 września 2013 o 01:05
0

Ach ta dzisiejsza młodzież. :)

Avatar
Poola / 2 czerwca 2010 o 16:50
0
Drogi kolego o pseudonimie ,,walic internat''
Sorowie to są tylko normalni ludzie i im też czasami nerwy puszczają!!!
A jeżeli Ciebie wywalili dyscyplinarnie to znaczy, że z tobą było coś nie tak!!!
A sor P. to najlepszy nauczyciel i dzięki niemu ten internat jeszcze stoi!!!
Zanim zaczniesz oceniać innych popatrz najpierw na siebie!!!
Avatar
harun / 5 grudnia 2008 o 23:16
0
iwa napisał:
Chciałam tylko napisać że ta szkoła wcale taka święta nie jest a to ze o 22 muszą być to śmiech ponieważ wiem że zarzywają narkotyki a pozatym dziewczyny puszczają się z kim popadnie taki jest czartorych a każdy uważa że to idealna szkoła raczej to burdel na kółkach!!!!!!!!!!!!!!!



co ty w ogole wygadujesz?? ;| jakie narkotyki <lol2> haha nie no poprostu niektore osoby mnie dobijaja. wez idz sobie zazyj psychotropy bo nei jest z toba najlepiej. nie obrazaj tez dziewczyn bo sama pewnie puszczasz sie na lewo i prawo albo nikt cie nie chce i zazdroscisz tym ladnym i inteligentnym dziewczynom ktore chodza do Czarta!



co ty w ogole wygadujesz?? ;| jakie narkotyki <lol2> haha nie no poprostu niektore osoby mnie dobijaja. wez idz sobie zazyj psychotropy bo nei jest z toba najlepiej. nie obrazaj tez dziewczyn bo sama pewnie puszczasz sie na lewo i prawo albo nikt cie nie chce i zazdroscisz tym ladnym i inteligentnym dziewczynom ktore chodza do Czarta! rozwiń
Avatar
czarny jak smola:];p / 6 lipca 2008 o 18:33
0
JEBAC INTERNAT!!!!!!!!!!! CHWDI!!!!
Avatar
walic internat / 6 lipca 2008 o 18:29
0
Internat to popieprzona instytucja, a sorowie nie maja kompetencji zeby wychowywac uczniow, jedna jest slepa, druga patrzy na czlowieka jakby chciala sie z nim przespac, trzecia i czwarta piluje ryja za nic a "koralik": to chyba jest tam po to zeby jesc obiadki z dyrka:/... ja osobiscie tez bylem " usuniety dyscyplinarnie" z tej obory i w sumie ciesze sie z tego bo nie musialem byc na lasce glupich soreczek ktorym wydawalo sie ze sa tam niewiadomo kim i ze im wszystko wolno... dla mnie szperanie w szafkach pod moja nieobecnosc i jakies falszywe domysly nie sa oznaka profesjonalnego przygotowania do pelnionej przez nich roli... no i najgorsze - konfidenci - czy w kazdym roczniku musza byc ludzie ktoprzy dla wiekszych luzow sa zdolni strzelac z dupy swoich kolegow????
Internat to popieprzona instytucja, a sorowie nie maja kompetencji zeby wychowywac uczniow, jedna jest slepa, druga patrzy na czlowieka jakby chciala sie z nim przespac, trzecia i czwarta piluje ryja za nic a "koralik": to chyba jest tam po to zeby jesc obiadki z dyrka:/... ja osobiscie tez bylem " usuniety dyscyplinarnie" z tej obory i w sumie ciesze sie z tego bo nie musialem byc na lasce glupich soreczek ktorym wydawalo sie ze sa tam niewiadomo kim i ze im wszystko wolno... dla mnie szperanie w szafkach pod moja nieobe... rozwiń
Avatar
mazialena / 3 lipca 2008 o 21:25
0
iva sama chyba taka jestes skoro sie na ten temat wypowiadasz... mieszkalam w tym internacie i mile go wspominam, mimo zlego zarcia i niekomfortowych warunkow ale widze ze ty obracalas sie w takim towarzystwie skoro twierdzisz ze w moim, naszym internacie tak bylo. a moze tam mieszkałas i sama robilas to o co oskarzasz bogu ducha winna mlodzies.byly takie przypadki nie przecze ale zeby odrazu uogólniac. zastanow sie troszeczke to moze zmadrzejesz....
Avatar
ehehe / 1 lipca 2008 o 12:55
0
ehhehe nie ma jak internat:] to wszystko przez to ze teraz nie ma w ogole prywatnosci. a Ty iwa chyba pomylilas szkoly bo u nas sa super super ludzie a ze czasem sie cos zdarzy to swiadczy tylko o tym ze wyjątek nie potwierdza reguły. mieszkalem przy I L.O. i to jedne z lepszych lat w moim zyciu. a jakie tajne imprezy byly zanim te kamery nam wstawili. no i co z tego ze chcielismy sie od czasu do czasu rozerwac? jestesmy prawie dorosli. i te wyjscia.. ble wszedzie sie trzeba zwalniac. wg mnie po 18 roku zycia to powinnismy wynajmowac pokoje jak ludzie z zewnatrz czyli ze sorowie nie ponoszą za nas odpowiedzialnosci i by wszystko bylo super. pozdrawiam. gratulacje dla RZYT'a CEBULA i METALA xD
ehhehe nie ma jak internat:] to wszystko przez to ze teraz nie ma w ogole prywatnosci. a Ty iwa chyba pomylilas szkoly bo u nas sa super super ludzie a ze czasem sie cos zdarzy to swiadczy tylko o tym ze wyjątek nie potwierdza reguły. mieszkalem przy I L.O. i to jedne z lepszych lat w moim zyciu. a jakie tajne imprezy byly zanim te kamery nam wstawili. no i co z tego ze chcielismy sie od czasu do czasu rozerwac? jestesmy prawie dorosli. i te wyjscia.. ble wszedzie sie trzeba zwalniac. wg mnie po 18 roku zycia to powinnismy wynajmowac pokoje ... rozwiń
Avatar
/ 26 czerwca 2008 o 19:29
0
Ty iwa to masz burdel w głowie, choć w sumie jeżeli Ty puszczałas sie z kim popadnie to nie dziwne, że masz takie zdanie... Idio...
Avatar
iwa / 26 czerwca 2008 o 08:49
0
Chciałam tylko napisać że ta szkoła wcale taka święta nie jest a to ze o 22 muszą być to śmiech ponieważ wiem że zarzywają narkotyki a pozatym dziewczyny puszczają się z kim popadnie taki jest czartorych a każdy uważa że to idealna szkoła raczej to burdel na kółkach!!!!!!!!!!!!!!!