Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Radzyń Podlaski

25 stycznia 2017 r.
17:46

Ciężarówka potrąciła pieszego na przejściu. 73-latek nie żyje

Autor: Zdjęcie autora dudi
0 10 A A
Fot. Policja
Fot. Policja

Tragiczny wypadek na obwodnicy Radzynia Podlaskiego. Kierowca ciężarówki śmiertelnie potrącił 73-latka.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do zdarzenia doszło w środę ok. godz. 10:50 na obwodnicy Radzynia Podlaskiego (droga K-19). Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem ciężarowym marki Iveco, 23-latek z gm. Kodeń, jadąc w stronę Lublina, potrącił pieszego, który był na przejściu.

Pomimo reanimacji, 73-letni mieszkaniec Radzynia Podlaskiego zmarł na miejscu zdarzenia. W chwili wypadku kierujący pojazdem był trzeźwy.

Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności wypadku.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
tcy / 26 stycznia 2017 r. o 06:22
+1
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Glupe, niedouczony itp. Nie wiemy jak bylo na prawde, a po przedmowcy widac ze pojecia nie ma o tym co pisze bo patrzac na zdjecia od razu widac ze ciezarowka nie jest 50 tonowa, po za tym w wieku 23 lat mozna miec znacznie wieksze doswiadczenie niz nie jeden przeswiadczony o posoadaniu takiego starszy pan co zatrzymal sie ze znajomoscia przepisow prawa o ruchu drogowym gdzies w polowoe lat 80-tych. "Doswiadczeni" 75-cio latkowie sa lepsi?
Co się czepiłeś tonażu. Ile by nie było taki samochód ciężarowy i to jeszcze z przyczepą ważn o wiele więcej niż osobówka. Zbliżając się do przejść, trzeba zachować szczególną ostrożność i zdjąć nogę z gazu z o wiele większym wyprzedzeniem, niż w przypadku małych autek. Tyle w temacie. A nie będziesz się tu mądrzył z 50-cioma tonami. I co tu piszesz o doświadczeniu - gdyby takie było, to by nie było śmierci.
Co się czepiłeś tonażu. Ile by nie było taki samochód ciężarowy i to jeszcze z przyczepą ważn o wiele więcej niż osobówka. Zbliżając się do przejść, trzeba zachować szczególną ostrożność i zdjąć nogę z gazu z o wiele większym wyprzedzeniem, niż w przypadku małych autek. Tyle w temacie. A nie będziesz się tu mądrzył z 50-cioma tonami. I co tu piszesz o doświadczeniu - gdyby takie było, to by nie było śmierci. rozwiń
Avatar
oszukany / 26 stycznia 2017 r. o 19:41
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
rodzinie  zmarłego należy się zadośćuczynienie za stratę bliskiej osoby więcej info euco@onet.pl 513 996555
uwaga - firma oszukukuje i naciąga, zamiast dostać kase jeszcze stracicie!!!
Avatar
aaaaaaaaaaa / 26 stycznia 2017 r. o 11:44
0
zostawie to bez komentarza. 
Avatar
Uwaga / 26 stycznia 2017 r. o 11:41
0
spadaj nie jesteś tutaj mile widziany Twoja firma to banda oszustów
Avatar
Gość / 26 stycznia 2017 r. o 06:19
0
23 latek.... no taaa.... młodszym nie dajecie takich wielkich pojazdów? Trzeba mieć trochę pojęcia, że jak się jedzie takim wielkotonowcem to droga hamowania w obrębie przejść dla pieszych nie jest taka jak BMW czy golfik, które zostawili pod blokiem....
Avatar
Gość / 25 stycznia 2017 r. o 21:18
0
Glupe, niedouczony itp. Nie wiemy jak bylo na prawde, a po przedmowcy widac ze pojecia nie ma o tym co pisze bo patrzac na zdjecia od razu widac ze ciezarowka nie jest 50 tonowa, po za tym w wieku 23 lat mozna miec znacznie wieksze doswiadczenie niz nie jeden przeswiadczony o posoadaniu takiego starszy pan co zatrzymal sie ze znajomoscia przepisow prawa o ruchu drogowym gdzies w polowoe lat 80-tych. "Doswiadczeni" 75-cio latkowie sa lepsi?
Avatar
Gość / 25 stycznia 2017 r. o 20:49
0
Wlasnie,skoro na motocykle wprowadzono podzial na pojemnosc i wiek wymagany aby dana kategorie posiadsc yo moze tak samo z tonazem dla kierowcow zrobic,zeby na wyzsze kategorie dopiero po jakims stazu za kolkiem mogli sie ubiegac.
Avatar
Gość / 25 stycznia 2017 r. o 19:16
0
rodzinie zmarłego należy się zadośćuczynienie za stratę bliskiej osoby więcej info euco@onet.pl 513 996555
Avatar
Gość / 25 stycznia 2017 r. o 18:56
0
TAK JEST JAK GÓWNIARSTWO BEZ PRAKTYKI SIADA NA 50 TONOWY SPRZĘT - GŁUPEK NIE KIEROWCA - PRAWKO POWINNI MU ZABRAĆ DOŻYWOTNIO - NIE ZA WYPADEK LECZ ZA BRAK MYŚLENIA I BRAK ZDOLNOŚCI PRZEWIDYWANIA CO SIĘ MOŻE WYDARZYĆ - KIEDYŚ TEGO UCZONO - TAK OTO GŁUPI NIEDOUCZONY 23 LATEK STAŁ SIĘ MORDERCĄ
Avatar
Gość / 26 stycznia 2017 r. o 06:57
-1
Zazdrościcie nam kierowcom ciężarówek ,że zarabiamy ponad 5 tys. złotych miesięcznie. Szef firmy przewozowej płaci mi najniższą krajową a resztę dorzuca pod stołem , kasa bez podatku i oszukiwanie państwa he he he he . Ale i ja szefa też oszukuję na paliwie ha ha ha ha . Ale najlepsze w naszym zawodzie kierowcy ciężarówki są " Tirówki" Tyle tego stoi na poboczach drogi że aż człowiek nie może się napatrzeć na te zgrabne dziewczyny. Mija żona myśli , że ja jestem jej wierny a ja co tydzień inną dziewczynę mam w kabinie ciężarówki. Mojej żonie mówię , że ja wierny jestem , że ja nie z tych co korzystają z "Tirówek " a ona durna mi wierzy ha ha ha ha . Koledzy kierowcy też prawie na każdym wyjeździe zabawiają się z takimi panienkami a żonom mówią że nie he he he he . Tak że róbcie sobie prawko , dobrze zarobicie, i niezłe panienki sobie pobzykacie a żony nic nie będą wiedziały he he he .
Zazdrościcie nam kierowcom ciężarówek ,że zarabiamy ponad 5 tys. złotych miesięcznie. Szef firmy przewozowej płaci mi najniższą krajową a resztę dorzuca pod stołem , kasa bez podatku i oszukiwanie państwa he he he he . Ale i ja szefa też oszukuję na paliwie ha ha ha ha . Ale najlepsze w naszym zawodzie kierowcy ciężarówki są " Tirówki" Tyle tego stoi na poboczach drogi że aż człowiek nie może się napatrzeć na te zgrabne dziewczyny. Mija żona myśli , że ja jestem jej wierny a ja co tydzień inną dziewczynę mam w kabinie ciężarówki. M... rozwiń
Avatar
oszukany / 26 stycznia 2017 r. o 19:41
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
rodzinie  zmarłego należy się zadośćuczynienie za stratę bliskiej osoby więcej info euco@onet.pl 513 996555
uwaga - firma oszukukuje i naciąga, zamiast dostać kase jeszcze stracicie!!!
Avatar
aaaaaaaaaaa / 26 stycznia 2017 r. o 11:44
0
zostawie to bez komentarza. 
Avatar
Uwaga / 26 stycznia 2017 r. o 11:41
0
spadaj nie jesteś tutaj mile widziany Twoja firma to banda oszustów
Avatar
Gość / 26 stycznia 2017 r. o 06:57
-1
Zazdrościcie nam kierowcom ciężarówek ,że zarabiamy ponad 5 tys. złotych miesięcznie. Szef firmy przewozowej płaci mi najniższą krajową a resztę dorzuca pod stołem , kasa bez podatku i oszukiwanie państwa he he he he . Ale i ja szefa też oszukuję na paliwie ha ha ha ha . Ale najlepsze w naszym zawodzie kierowcy ciężarówki są " Tirówki" Tyle tego stoi na poboczach drogi że aż człowiek nie może się napatrzeć na te zgrabne dziewczyny. Mija żona myśli , że ja jestem jej wierny a ja co tydzień inną dziewczynę mam w kabinie ciężarówki. Mojej żonie mówię , że ja wierny jestem , że ja nie z tych co korzystają z "Tirówek " a ona durna mi wierzy ha ha ha ha . Koledzy kierowcy też prawie na każdym wyjeździe zabawiają się z takimi panienkami a żonom mówią że nie he he he he . Tak że róbcie sobie prawko , dobrze zarobicie, i niezłe panienki sobie pobzykacie a żony nic nie będą wiedziały he he he .
Zazdrościcie nam kierowcom ciężarówek ,że zarabiamy ponad 5 tys. złotych miesięcznie. Szef firmy przewozowej płaci mi najniższą krajową a resztę dorzuca pod stołem , kasa bez podatku i oszukiwanie państwa he he he he . Ale i ja szefa też oszukuję na paliwie ha ha ha ha . Ale najlepsze w naszym zawodzie kierowcy ciężarówki są " Tirówki" Tyle tego stoi na poboczach drogi że aż człowiek nie może się napatrzeć na te zgrabne dziewczyny. Mija żona myśli , że ja jestem jej wierny a ja co tydzień inną dziewczynę mam w kabinie ciężarówki. M... rozwiń
Avatar
tcy / 26 stycznia 2017 r. o 06:22
+1
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Glupe, niedouczony itp. Nie wiemy jak bylo na prawde, a po przedmowcy widac ze pojecia nie ma o tym co pisze bo patrzac na zdjecia od razu widac ze ciezarowka nie jest 50 tonowa, po za tym w wieku 23 lat mozna miec znacznie wieksze doswiadczenie niz nie jeden przeswiadczony o posoadaniu takiego starszy pan co zatrzymal sie ze znajomoscia przepisow prawa o ruchu drogowym gdzies w polowoe lat 80-tych. "Doswiadczeni" 75-cio latkowie sa lepsi?
Co się czepiłeś tonażu. Ile by nie było taki samochód ciężarowy i to jeszcze z przyczepą ważn o wiele więcej niż osobówka. Zbliżając się do przejść, trzeba zachować szczególną ostrożność i zdjąć nogę z gazu z o wiele większym wyprzedzeniem, niż w przypadku małych autek. Tyle w temacie. A nie będziesz się tu mądrzył z 50-cioma tonami. I co tu piszesz o doświadczeniu - gdyby takie było, to by nie było śmierci.
Co się czepiłeś tonażu. Ile by nie było taki samochód ciężarowy i to jeszcze z przyczepą ważn o wiele więcej niż osobówka. Zbliżając się do przejść, trzeba zachować szczególną ostrożność i zdjąć nogę z gazu z o wiele większym wyprzedzeniem, niż w przypadku małych autek. Tyle w temacie. A nie będziesz się tu mądrzył z 50-cioma tonami. I co tu piszesz o doświadczeniu - gdyby takie było, to by nie było śmierci. rozwiń
Avatar
Gość / 26 stycznia 2017 r. o 06:19
0
23 latek.... no taaa.... młodszym nie dajecie takich wielkich pojazdów? Trzeba mieć trochę pojęcia, że jak się jedzie takim wielkotonowcem to droga hamowania w obrębie przejść dla pieszych nie jest taka jak BMW czy golfik, które zostawili pod blokiem....
Avatar
Gość / 25 stycznia 2017 r. o 21:18
0
Glupe, niedouczony itp. Nie wiemy jak bylo na prawde, a po przedmowcy widac ze pojecia nie ma o tym co pisze bo patrzac na zdjecia od razu widac ze ciezarowka nie jest 50 tonowa, po za tym w wieku 23 lat mozna miec znacznie wieksze doswiadczenie niz nie jeden przeswiadczony o posoadaniu takiego starszy pan co zatrzymal sie ze znajomoscia przepisow prawa o ruchu drogowym gdzies w polowoe lat 80-tych. "Doswiadczeni" 75-cio latkowie sa lepsi?
Avatar
Gość / 25 stycznia 2017 r. o 20:49
0
Wlasnie,skoro na motocykle wprowadzono podzial na pojemnosc i wiek wymagany aby dana kategorie posiadsc yo moze tak samo z tonazem dla kierowcow zrobic,zeby na wyzsze kategorie dopiero po jakims stazu za kolkiem mogli sie ubiegac.
Avatar
Gość / 25 stycznia 2017 r. o 19:16
0
rodzinie zmarłego należy się zadośćuczynienie za stratę bliskiej osoby więcej info euco@onet.pl 513 996555
Avatar
Gość / 25 stycznia 2017 r. o 18:56
0
TAK JEST JAK GÓWNIARSTWO BEZ PRAKTYKI SIADA NA 50 TONOWY SPRZĘT - GŁUPEK NIE KIEROWCA - PRAWKO POWINNI MU ZABRAĆ DOŻYWOTNIO - NIE ZA WYPADEK LECZ ZA BRAK MYŚLENIA I BRAK ZDOLNOŚCI PRZEWIDYWANIA CO SIĘ MOŻE WYDARZYĆ - KIEDYŚ TEGO UCZONO - TAK OTO GŁUPI NIEDOUCZONY 23 LATEK STAŁ SIĘ MORDERCĄ
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 30 lipca 2021 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 30 lipca 2021 roku

Jeźdźcy sprawiedliwości nawiedzą Kazimierz Dolny. Startuje święto kina
galeria

Jeźdźcy sprawiedliwości nawiedzą Kazimierz Dolny. Startuje święto kina

Już w sobotę w Kazimierzu Dolnym zaczyna się 15. Festiwal Sztuki i Filmu Dwa Brzegi. Do 19 sierpnia na gości będzie tu czekać duża porcja dobrego kina, w tym aż 19 premier. Pierwsza z nich to film duńskiego reżysera Andersa Thomasa Jensena „Jeźdźcy sprawiedliwości”.

Lublin. Wypadek na rondzie i ogromne korki
zdjęcia

Lublin. Wypadek na rondzie i ogromne korki

Częściowo zablokowany jest przejazd przez skrzyżowanie ul. Jana Pawła II z ul. Filaretów. Samochód osobowy zderzył się tu z autobusem komunikacji miejskiej.

To już nie są żarty. Komisja Europejska ostrzega lubelskiego marszałka

To już nie są żarty. Komisja Europejska ostrzega lubelskiego marszałka

O „równości płci i braku dyskryminacji osób ze środowiska LGBT+” przypomina władzom urzędniczka Komisji Europejskiej. Tak rozpoczęły się konsultacje w sprawie unijnych funduszy dla Lubelskiego na lata 2021-2027.

Lublin. Wychodził na balkon i się onanizował. Sąsiedzi w końcu nie wytrzymali

Lublin. Wychodził na balkon i się onanizował. Sąsiedzi w końcu nie wytrzymali

Dwa surowe mandaty i trudna rozmowa z dzielnicowym – tak zakończyły się wybryki mieszkańca Lublina, który wychodził nago na balkon, gdzie onanizował się na oczach sąsiadów.

Puławy. Przeciekający basen do remontu

Puławy. Przeciekający basen do remontu

Dwudziestopięciometrowy basen w Szkole Podstawowej nr 11 im. H. Sienkiewicza czeka poważny remont. Z powodu nieszczelności i wynikających z niej przecieków, konieczna będzie wymiana izolacji. Do czasu zakończenia robót pływalnia będzie nieczynna.

Lubelskie. Fotopułapka w gęstym polu. Nie była tam przypadkowo
zdjęcia, wideo
galeria
film

Lubelskie. Fotopułapka w gęstym polu. Nie była tam przypadkowo

Policja i pogranicznicy zlikwidowali sporą plantacje mariuhuany. W mieszkaniu jej właściciela znaleziono specjalistyczny sprzęt.

Lublin. Schował się przed policją i wybrał bardzo ciasną kryjówkę

Lublin. Schował się przed policją i wybrał bardzo ciasną kryjówkę

Policjanci nie mieli problemu z namierzeniem kryjówki. Siedział w niej skulony mężczyzna.

Tokio 2020: Laura Bernat z AZS UMCS w półfinale na 200 m stylem grzbietowym

Tokio 2020: Laura Bernat z AZS UMCS w półfinale na 200 m stylem grzbietowym

Najmłodsza reprezentantka Polski na XXXII Igrzyska Olimpijskie w Tokio wystartowała w czwartek na swoim koronnym dystansie. Laura Bernat z AZS UMCS Lublin spisała się znakomicie i awansowała do półfinału na 200 m stylem grzbietowym z 13 czasem.

Samochód wjechał w busy drogowców. Zginęły dwie osoby
wideo
film

Samochód wjechał w busy drogowców. Zginęły dwie osoby

Kórnik (woj. wielkopolskie). Samochód uderzył w busy z pracownikami drogowymi na drodze ekspresowej S11 w pobliżu Kórnika pod Poznaniem.

Międzyrzec Podlaski. Potańcówki przy muzyce na żywo. Zbierają na dechy

Międzyrzec Podlaski. Potańcówki przy muzyce na żywo. Zbierają na dechy

Tańczą obertasy i poleczki przy akompaniamencie muzyki tradycyjnej. Aby potańcówki nabrały jeszcze większej oprawy, potrzebują drewnianej podłogi. Stowarzyszenie „Idziemy w kulturę” właśnie uruchomiło zbiórkę na ten cel.

Gwiazdy w Ogrodzie Saskim. Daria Zawiałow, Ralph Kaminski, Mery Spolsky
3 września 2021, 20:00

Gwiazdy w Ogrodzie Saskim. Daria Zawiałow, Ralph Kaminski, Mery Spolsky

To nowa inicjatywa kulturalna w Lublinie. We wrześniu odbędzie się pierwsza edycja organizowanego przez Dzielnicowy Dom Kultury Bronowice festiwalu Lublin Youth. W Muszli Koncertowej Ogrodu Saskiego wystąpią cztery muzyczne gwiazdy: Ralph Kaminski, Mery Spolsky, Daria Zawiałow i Janek Traczyk.

1 sierpnia. Co się tego dnia będzie działo w Lublinie
galeria

1 sierpnia. Co się tego dnia będzie działo w Lublinie

W niedzielę będziemy obchodzić 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego i akcji „Burza” na Lubelszczyźnie.

Damian Jeszke (Pszczółka Start Lublin): Na końcu zawsze liczy się wynik zespołu

Damian Jeszke (Pszczółka Start Lublin): Na końcu zawsze liczy się wynik zespołu

Rozmowa z Damianem Jeszke, koszykarzem Pszczółki Start Lublin

Związkowcy jasno. Są przeciwko obowiązkowym szczepieniom

Związkowcy jasno. Są przeciwko obowiązkowym szczepieniom

Jesteśmy przeciwnikami wprowadzenia przymusu szczepień przeciw COVID-19 - powiedział Sławomir Wittkowicz z Forum Związków Zawodowych odnosząc się do wypowiedzi przewodniczącego Rady Medycznej przy premierze prof. Andrzeja Horbana na temat obowiązkowych szczepień.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!