Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

27 listopada 2011 r.
19:05
Edytuj ten wpis

Dokąd polecimy ze Świdnika? Czekamy na propozycje

Autor: Zdjęcie autora (mag)
0 206 A A
Trwa budowa lotniska w Świdniku (Bartłomiej Żurawski)
Trwa budowa lotniska w Świdniku (Bartłomiej Żurawski)

Spółka Wizz Air jest najpoważniejszym kandydatem do obsługi tanich lotów ze Świdnika, a Port Lotniczy Lublin ustala właśnie z przewoźnikiem sieć planowanych połączeń z Europą.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do dyskusji na temat kierunków lotów, które byłyby najbardziej pożądane, włączyliśmy naszych Czytelników. I mamy już pierwsze głosy.

"Piszę w sprawie połączeń lotniczych ze Świdnika. Pochodzę z Lublina, ale mieszkam za granicą i często latam do Polski. Najlepszym połączeniem dla mnie i setek Polaków mieszkających w Anglii byłby przelot na trasie Liverpool–Świdnik. Bardzo ułatwiłoby nam to życie i pewnie częściej moglibyśmy odwiedzać swoje rodziny” – napisała do nas pani Katarzyna.

Dokąd jeszcze chcecie latać ze Świdnika? Piszcie do nas, a my wszystkie glosy przekażemy spółce Port Lotniczy Lublin. – Głos społeczny jest dla nas ważny, to przecież będzie nasze wspólne lotnisko – mówi Piotr Jankowski, rzecznik PLL. – Choć oczywiście nie możemy zagwarantować, że wszystkie oczekiwania zaspokoimy. To będzie zależało od wielu czynników. Ale chętnie wysłuchamy wszystkich sugestii.

Londyn, Paryż, Barcelona? Piszcie, gdzie chcecie odlecieć z lotniska w Świdniku na ares bozko@dziennikwschodni.pl i w komentarzach do tego artykułu. Wszystkie głosy będziemy publikować.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 206

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 15 kwietnia 2016 r. o 20:08
Momachium !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
wojcieszek / 20 grudnia 2012 r. o 17:37
Do Krużewnik
Avatar
aaaaa / 20 grudnia 2012 r. o 09:31
Monachium
Avatar
andrzej / 18 grudnia 2012 r. o 20:51
wrocław,paryż
Avatar
Sysa / 18 grudnia 2012 r. o 20:02
Frankfurt nad menem albo co lepsza FRANKFURT HAHN poniewaz loty do frankfurtu zostaly zlikwidowane z rzeszowa, wiec nie watpliwie te trasy beda oblegane!!!!!!!!!!!!!!!!

a tu tylko anglia i oslo ;/ eh
Avatar
Leszek / 12 października 2012 r. o 19:50
Anglia ma nie tylko londyńskie lotniska. Mnie potrzebne jest Southampton, by nie tłuc się 2 dni
autobusem za 320 zł.
Avatar
Palina / 10 października 2012 r. o 16:32
À My jak idioci Mozemy sobie pisac à i tak bezmyslni decydenci zrobia polaczenia tam gdzie im .posmaruja.pieniadz mowi swoim jezykiem
Avatar
Annalena / 10 października 2012 r. o 16:26
Szwecja -skavsta jest ciagle pomijana.Do Polski lata b.duzo ludzi z okregu sztokholmskiego.Proponuje Swidnik-Skavsta
Avatar
Annalena / 10 października 2012 r. o 16:18
Szwecja -skavsta jest ciagle pomijana.Do Polski lata b.duzo ludzi z okregu sztokholmskiego.Proponuje Swidnik-Skavsta
Avatar
adam / 3 sierpnia 2012 r. o 20:31
Bristol - Świdnik bylby strzałem w dziesiątke podrożowałbym bardzo czesto ponieważ pracuje niedaleko.
Avatar
Gość / 15 kwietnia 2016 r. o 20:08
Momachium !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
wojcieszek / 20 grudnia 2012 r. o 17:37
Do Krużewnik
Avatar
aaaaa / 20 grudnia 2012 r. o 09:31
Monachium
Avatar
andrzej / 18 grudnia 2012 r. o 20:51
wrocław,paryż
Avatar
Sysa / 18 grudnia 2012 r. o 20:02
Frankfurt nad menem albo co lepsza FRANKFURT HAHN poniewaz loty do frankfurtu zostaly zlikwidowane z rzeszowa, wiec nie watpliwie te trasy beda oblegane!!!!!!!!!!!!!!!!

a tu tylko anglia i oslo ;/ eh
Avatar
Leszek / 12 października 2012 r. o 19:50
Anglia ma nie tylko londyńskie lotniska. Mnie potrzebne jest Southampton, by nie tłuc się 2 dni
autobusem za 320 zł.
Avatar
Palina / 10 października 2012 r. o 16:32
À My jak idioci Mozemy sobie pisac à i tak bezmyslni decydenci zrobia polaczenia tam gdzie im .posmaruja.pieniadz mowi swoim jezykiem
Avatar
Annalena / 10 października 2012 r. o 16:26
Szwecja -skavsta jest ciagle pomijana.Do Polski lata b.duzo ludzi z okregu sztokholmskiego.Proponuje Swidnik-Skavsta
Avatar
Annalena / 10 października 2012 r. o 16:18
Szwecja -skavsta jest ciagle pomijana.Do Polski lata b.duzo ludzi z okregu sztokholmskiego.Proponuje Swidnik-Skavsta
Avatar
adam / 3 sierpnia 2012 r. o 20:31
Bristol - Świdnik bylby strzałem w dziesiątke podrożowałbym bardzo czesto ponieważ pracuje niedaleko.
Zobacz wszystkie komentarze 206

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Co popłynęło do Bystrzycy? Będą sprawdzać skąd wzięła się piana
Alarm 24
galeria

Co popłynęło do Bystrzycy? Będą sprawdzać skąd wzięła się piana

Urzędnicy od rzek i kanalizacji będą wyjaśniać, skąd wzięła się piana, którą zaobserwowano wczoraj na Bystrzycy w rejonie wylotu kolektorów burzowych niedaleko mostu 700-lecia Lublina (przeprawa przez rzekę w ciągu ul. Muzycznej).

Ojciec nawet nie widział, że przejechał swojego 2-letniego synka. Już poniósł najwyższą karę

Ojciec nawet nie widział, że przejechał swojego 2-letniego synka. Już poniósł najwyższą karę

Był 15 czerwca tego roku. Franciszek B. ze swoją partnerką i ich dwuletnim synkiem przyjechali w odwiedziny do rodziców kobiety w gminie Kock.

Dworzec PKP w Łukowie od kilku lat jest nieczynny. Jest ważna decyzja

Dworzec PKP w Łukowie od kilku lat jest nieczynny. Jest ważna decyzja

To już pewne. W grudniu Łuków podpisze umowę z PKP na remont dworca. W budynku ma się znaleźć miejska sala widowiskowa.

WIR zagra Nalepę w DDK Czechów
9 grudnia 2022, 19:00

WIR zagra Nalepę w DDK Czechów

W piątek, 9 grudnia o godz. 19 w Dzielnicowym Domu Kultury Czechów (ul. Kiepury 5a) odbędzie się koncert zespołu WIR.

Rodzinne pamiątki składają się na naszą wspólną historię. Dzięki temu miejscu pamięć może przetrwać

Rodzinne pamiątki składają się na naszą wspólną historię. Dzięki temu miejscu pamięć może przetrwać

Zdecydowali się przekazać zdjęcia wykonane przez swoich przodków, ich dyplomy i świadectwa do państwowego zbioru. Dzieląc się rodzinnymi historiami nie pozwolili by zaginęły w mrokach historii. Wczoraj był czas na podziękowania.

Wiedział jakie ma psy, nie ochronił sąsiadów. Zaatakowany Mariusz K. wykrwawił się na śmierć

Wiedział jakie ma psy, nie ochronił sąsiadów. Zaatakowany Mariusz K. wykrwawił się na śmierć

Śledczy uznali, że Jerzy B. „szedł w zaparte” wypierając się posiadania psów, bo była to jego linia obrony, do której miał prawo. Mężczyzna przyznał się dopiero, gdy przedstawiono mu twarde dowody. Teraz stanie przed sądem, gdzie grozić będą mu trzy lata więzienia.

Ambasador USA podczas spotkania na UMCS w Lublinie: Będziemy bronić Polski
galeria

Ambasador USA podczas spotkania na UMCS w Lublinie: Będziemy bronić Polski

Polska jest bezpieczna – zapewniał podczas wizyty w Lublinie ambasador Stanów Zjednoczonych w Warszawie Mark Brzezinski. Dyplomata wczoraj był gościem Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej.

Biała Podlaska. Dlaczego „Babski rynek” nie będzie gotowy w tym roku?
galeria

Biała Podlaska. Dlaczego „Babski rynek” nie będzie gotowy w tym roku?

Remont popularnego wśród mieszkańców targowiska „Babski rynek” przedłuży się o kilka miesięcy. Konieczne są dodatkowe prace, ale obecne warunki atmosferyczne uniemożliwiają ich realizację.

Ksiądz odprawiał niedzielną mszę. Nawet nie wiedział, co się dzieje na plebanii

Ksiądz odprawiał niedzielną mszę. Nawet nie wiedział, co się dzieje na plebanii

W trakcie niedzielnej mszy w kościele w Klementowicach w powiecie puławskim nieznani sprawcy włamali się na plebanię. Gdy wierni modlili się w świątyni, złodzieje wynieśli z budynku pieniądze. Nikt ich nie zauważył.

Moow mi Janek - koncert w Radiu Lublin
9 grudnia 2022, 19:00

Moow mi Janek - koncert w Radiu Lublin

Radio Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) zaprasza na koncert zespołu Moow mi Janek, który zaplanowano na 9 grudnia o godz. 19.

Szpital przełącza się na zasilanie awaryjne. Poważna awaria sieci ciepłowniczej w Puławach

Szpital przełącza się na zasilanie awaryjne. Poważna awaria sieci ciepłowniczej w Puławach

Mieszkańcy kilkunastu ulic dzisiaj o północy stracą dostęp do ciepłej wody i ogrzewania. Prace mają zakończyć się w piątek rano. Skutki awarii odczuje m.in. IUNG, Dom Chemika i Zespół Szkół nr 2. Szpital przełączono na zasilanie awaryjne.

Zuchwała kradzież z kościoła. Stolik był wart więcej niż zawartość kasetki z pieniędzmi

Zuchwała kradzież z kościoła. Stolik był wart więcej niż zawartość kasetki z pieniędzmi

Skarbonka była przymocowana do stolika. To ukradli też stolik.

Spotkanie autorskie z Anną Wylegałą w Bramie Grodzkiej
12 grudnia 2022, 18:00

Spotkanie autorskie z Anną Wylegałą w Bramie Grodzkiej

Ośrodek Brama Grodzka - Teatr NN (ul. Grodzka 21) zaprasza na spotkanie wokół książki Anny Wylegały "Był dwór, nie ma dworu. Reforma rolna w Polsce". Wydarzenie odbędzie się 12 grudnia o godz. 18.

Bezwzględne dożywocie i konfiskata aut pijanych kierowców. Karniści: ta nowelizacja „cofa polskie prawo karne do czasów PRL”

Bezwzględne dożywocie i konfiskata aut pijanych kierowców. Karniści: ta nowelizacja „cofa polskie prawo karne do czasów PRL”

Prezydent Andrzej Duda podpisał reformę Kodeksu karnego, zaostrzającą m.in. kary za najcięższe przestępstwa. Część zmian, jak wprowadzenie tzw. bezwzględnego dożywocia czy konfiskatę aut nietrzeźwych kierowców krytykowali przedstawiciele środowiska prawniczego.

Kuratorium traci cierpliwość i wdraża "twarde" środki. Dyrektor szkoły straci stanowisko?

Kuratorium traci cierpliwość i wdraża "twarde" środki. Dyrektor szkoły straci stanowisko?

To z pozoru proste: na wicedyrektora trzeba powołać osobę spełniającą wymagania. A jednak mimo upływu wielu miesięcy, dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Werbkowicach nie był w stanie tego zrobić. Jeśli nie wykorzysta ostatniej danej mu przez kuratorium szansy, sam straci stanowisko.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!