Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

12 kwietnia 2019 r.
21:04

"Miłość to miłość". Tęczowy baner LGBT pojawi się m.in. w Świdniku

Autor: Zdjęcie autora aa
0 113 A A

We wtorek baner z hasłem "Miłość to miłość" i tęczowym tłem będzie można zobaczyć w centrum Świdnika, w pobliżu ronda z helikopterem. Będzie prezentowany przez 2 tygodnie. Podobne znajdą się również w Puławach i Urzędowie, czyli w miastach, których radni przegłosowali deklarację "Samorząd wolny od ideologii LGBT".

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– To nasz protest przeciwko temu co robi Prawo i Sprawiedliwość – walce z „ideologią LGBT”. Pod tym hasłem na pewno nie kryje się żadna walka z ideologią tylko walka z ludźmi – mówi Bartosz Staszewski, organizator zbiórki „Miłość to miłość” na portalu Pomagam.pl. Staszewski był też organizatorem Marszu Równości w Lublinie. – PiS w tej sposób upowszechnia stereotypy i kłamliwe opinie na temat osób LGBT.

Lubelskie środowisko LGBT poprzez prezentację baneru chce pokazać, że solidaryzuje się z osobami LGBT, które mieszkają w Świdniku. – Chcemy dodać im otuchy. Podkreślić, że nie są żadnymi potworami tylko normalnymi ludźmi– zaznacza Staszewski.

W Świdniku zarówno Rada Miasta jak i Rada Powiatu podjęła stanowisko ws. powstrzymania ideologii LGBT.

Zbiórka „Miłość to miłość” na pomagam.pl będzie prowadzona do niedzieli. Do dzisiaj zebrano już ponad 3 tysiące złotych. To dwa razy więcej niż zaplanowano.

e-Wydanie

Komentarze 113

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
xxx / 12 kwietnia 2019 o 21:39
+36
Jeżeli facet lubi mieć penisa w odbycie to jego prywatna sprawa - nie musi się z tym obnosić i nakłaniać do tego dzieci!!!!!!!
Avatar
salon / 12 kwietnia 2019 o 23:39
+28
Da to tylko odwrotny efekt. Wszyscy co do tej pory byli obojętni i jakieś LGBT czyli LesbyGejeBiseksualiciTransy im nie przeszkadzali, teraz są co raz bardziej wku**ieni na to zboczonne środowisko. Wszystko przez tą natarczywość, nachalność. Geje byli zawsze i nie było z tym problemu, była tolerancja, natomiast jak zaczęły się te parady, jakieś dziwne akcje, filmy, narzucanie się normalnej większości, atakowanie Kościoła i nazywanie zwykłych ludzi chodzących do kościoła katolami zauważyłem narastającą niechęć i wkurzenie tych zwykłych ludzi. Sami skazujecie się na takie a nie inne traktowanie, to wygląda wręcz jakbyście tego chcieli, jakbyście chcieli żeby wszyscy w koło patrzyli na was "spodełba", z odrazą i złością. Gratuluję.
Da to tylko odwrotny efekt. Wszyscy co do tej pory byli obojętni i jakieś LGBT czyli LesbyGejeBiseksualiciTransy im nie przeszkadzali, teraz są co raz bardziej wku**ieni na to zboczonne środowisko. Wszystko przez tą natarczywość, nachalność. Geje byli zawsze i nie było z tym problemu, była tolerancja, natomiast jak zaczęły się te parady, jakieś dziwne akcje, filmy, narzucanie się normalnej większości, atakowanie Kościoła i nazywanie zwykłych ludzi chodzących do kościoła katolami zauważyłem narastającą niechęć i wkurzenie tych zwykłych ludzi... rozwiń
Avatar
Mamba wschodnia / 12 kwietnia 2019 o 21:45
+27
Zboczeńcy, oddajcie dzieciom tęczę.
Avatar
Gość / 12 kwietnia 2019 o 21:11
+27
ZBOCZENIE TO ZBOCZENIE
Avatar
Gość / 12 kwietnia 2019 o 21:26
+26
Dlaczego ludzie z LGBT koniecznie i na wszelkie sposoby ogłaszają się, manifestują swoje prywatne skłonności. Czy każdy LGBTek to jednocześnie ekshibicjonista?
Avatar
Roman / 13 kwietnia 2019 o 07:21
+24
Posłuchajcie moje biedne baranki z LGBT, które domagają się tolerancji. Nikt was że społeczeństwa nie ruguje, to wy chce cię dzielić, kategoryzować. Stajecie naprzeciw prawom natury i chcecie , żeby to uznać za normę. Sorry jest mnóstwo łysych, garbatych, niskich, za wysokich, za wąskich, za grubych i nie przystających do kanonu przystojnego faceta lub kobiety. Mogliby się teraz domagać, żeby byli tak samo traktowani przez społeczeństwo jak ci piękni. Żeby mieli takie samo powodzenie wśród płci przeciwnej, najlepiej reglamentować po równo partnerów seksualnych. Tak nie będzie - bo taki jest urok natury, że coś jest lepsze coś gorsze, nie ma równości ale jest różnorodność i wszystko co z niej wynika. Wy chcecie zniszczyć różnorodność i stworzyć równość. Robicie dokładnie odwrotnie niż głosicie. Skoro traktujecie człowieka jako kolejny etap ewolucji małpy, to bądźcie konsekwentni....wszyscy jesteśmy częścią natury i jej praw nie da się zmienić, one zawsze trwają. Zagłuszane i ograniczone wybuchają że zdwojoną siłą.
Posłuchajcie moje biedne baranki z LGBT, które domagają się tolerancji. Nikt was że społeczeństwa nie ruguje, to wy chce cię dzielić, kategoryzować. Stajecie naprzeciw prawom natury i chcecie , żeby to uznać za normę. Sorry jest mnóstwo łysych, garbatych, niskich, za wysokich, za wąskich, za grubych i nie przystających do kanonu przystojnego faceta lub kobiety. Mogliby się teraz domagać, żeby byli tak samo traktowani przez społeczeństwo jak ci piękni. Żeby mieli takie samo powodzenie wśród płci przeciwnej, najlepiej reglamentować po równo pa... rozwiń
Avatar
Aldo / 13 kwietnia 2019 o 05:31
+21
Lesbijki, geje, biseksualiści, transseksualiści (LGBT) czyli dewianci seksualni próbują -jako marginalna cześć spoleczenstwa- narzucić zdecydowanej większości swoje wynaturzenia pod przykrywką tolerancji. Mam nadzieję, że nigdy to się im nie uda. Ich preferencje nie są normalne, nikt z nich nie urodził się z miłości w związku homoseksualnym więc niech skończą z tą homopropagandą. Zawsze byli i są nadal tolerowani więc nie chodzi tutaj o tolerancję tylko o stworzenie im przywilejów większych niż ma normalna część społeczeństwa. Na to nie można pozwolić. Niby nie ma tolerancji a prezydentem Słupska był gej a wiceprezydentem Warszawy też jest gej. Tylko teraz chcą jeszcze więcej np. adopcja dzieci i porównują wychowanie dziecka w związku homoseksualnym do wychowywania dziecka przez matkę i babcię! Czy naprawdę normalny człowiek nie dostrzega różnicy?
Lesbijki, geje, biseksualiści, transseksualiści (LGBT) czyli dewianci seksualni próbują -jako marginalna cześć spoleczenstwa- narzucić zdecydowanej większości swoje wynaturzenia pod przykrywką tolerancji. Mam nadzieję, że nigdy to się im nie uda. Ich preferencje nie są normalne, nikt z nich nie urodził się z miłości w związku homoseksualnym więc niech skończą z tą homopropagandą. Zawsze byli i są nadal tolerowani więc nie chodzi tutaj o tolerancję tylko o stworzenie im przywilejów większych niż ma normalna część społeczeństwa. Na to nie możn... rozwiń
Avatar
Gość / 14 kwietnia 2019 o 02:34
+17
Wiele osób tu sensownie pisze - bo przecież każdy wybiera sam kogo będzie kochał. Związek powstaje za zgodą obu stron, a że dziewczyna woli dziewczynę i się w niej kocha, to co innym ludziom do tego? Niektóre tu osoby na widok tęczy to mają jakieś chore i zboczone myśli. W ogóle nie merytoryczne. Tylko o sexie mówią, a nie wiedzą chyba co to jest miłość. Wszystko im się kojarzy ze zboczonymi rzeczami, więc ja nie wiem z kim tu się coś nienormalnego dzieje...
Avatar
Kukson / 12 kwietnia 2019 o 22:51
+17
Przychodzi homoseksualista do lekarza i mówi: - Mam HIV panie doktorze. - Dwa kilo grochu,pół litra soku ze śliwek , cztery banany i to wszystko powtarzać przez tydzień po dwa razy dziennie. - A to pomoże? - pyta homoseksualista - Nie, ale nauczy pana do czego służy dupa.
Avatar
życzliwy / 12 kwietnia 2019 o 22:23
+17
Robimy zakłady jak długo postoi ten banner ?
Avatar
Monia / 5 dni temu o 16:34
0
Jest w Puławach
Avatar
Monia / 5 dni temu o 16:26
0
W Puławach już jest!!:/
Avatar
Teraz / 25 kwietnia 2019 o 19:11
0
W Puławach nie ma i nie bedzie. Dziennik Wschodni sie zagalopowal. Przeciaz to nie portal plotkarski.
Avatar
anomalia nie normalna / 18 kwietnia 2019 o 15:29
-1
Niepotrzebne i nienormalne jest to, i to dosłowne jak widać, afiszowanie się ze swoim seksupodobaniami. Póki tego homo nie zrozumieją, trudno oczekiwać, że będą normalnie traktowani. Bo nikt normalny z tym nie obnosi się.
Avatar
Ivo / 18 kwietnia 2019 o 09:59
+2
POCHYTAŁO kogoś mniejszość rządzi większością!
Avatar
eee / 17 kwietnia 2019 o 10:14
0
Seksualność jest sprawą prywatną. Nie powinno się z nią obnosić. Parady równości są pokazami zboczeń i nie powinny być publiczne.
Avatar
Gość / 16 kwietnia 2019 o 23:14
0
To nie chodzi o baner tylko o afiszowanie się ze swoją hmm...seksualnością. Teraz banery, plakaty, pochody i manifestacje tranzwestytów, a co będzie następne. Będą bzykać się na środku ulicy żeby pokazać jakie ich homo jest fajne...??? Będą dzieci namawiać do masturbacji. Zechcą obniżenia wieku do legalnego współżycia z dziećmi z 16 do ilu?!!! 10 lat? 9?! Jak to wnioskowano kiedyś w Holandii. Nie mam nic do homoseksualistów, ale tolerancja też ma swoje granice. Sorry, ale wg mnie najgłośniej z poparciem LGBT czy jak ich tam, krzyczą ci, którzy z takiego zaścianka się wywodzą, żeby pokazać jacy to są "nowocześni" i postępowi. Chyba tylko po to aby się dowartościować.
To nie chodzi o baner tylko o afiszowanie się ze swoją hmm...seksualnością. Teraz banery, plakaty, pochody i manifestacje tranzwestytów, a co będzie następne. Będą bzykać się na środku ulicy żeby pokazać jakie ich homo jest fajne...??? Będą dzieci namawiać do masturbacji. Zechcą obniżenia wieku do legalnego współżycia z dziećmi z 16 do ilu?!!! 10 lat? 9?! Jak to wnioskowano kiedyś w Holandii. Nie mam nic do homoseksualistów, ale tolerancja też ma swoje granice. Sorry, ale wg mnie najgłośniej z poparciem LGBT czy jak ich tam, krzyczą ci, któr... rozwiń
Avatar
Alex J. / 16 kwietnia 2019 o 21:50
+6
Odnoszę wrażenie, że mieszkańcy Świdnika okropnie się zafiksowali na punkcie odbytu. Aż dziw że w ogóle rodzą się tam jakieś dzieci.
Avatar
Alex J. / 16 kwietnia 2019 o 21:36
-6
Świdnik - miasto hamów, burków i .... pedałów? Nieeee, nie wierzę w to! No chamów z pewnością. A psów się nie czekaj. :)
Avatar
onufry / 16 kwietnia 2019 o 14:57
-6
Wiele osób tu sensownie pisze - bo przecież każdy wybiera sam kogo będzie kochał. Związek powstaje za zgodą obu stron, a że dziewczyna woli dziewczynę i się w niej kocha, to co innym ludziom do tego? Niektóre tu osoby na widok tęczy to mają jakieś chore i zboczone myśli. W ogóle nie merytoryczne. Tylko o sexie mówią, a nie wiedzą chyba co to jest miłość. Wszystko im się kojarzy ze zboczonymi rzeczami, więc ja nie wiem z kim tu się coś nienormalnego dzieje... ale mnie to nie przeszkadza ale skończcie z obnoszeniem się ze swoja zboczona innością, dymajcie się w domu i nie tłumaczcie dzieciakom że jest to normalne
Wiele osób tu sensownie pisze - bo przecież każdy wybiera sam kogo będzie kochał. Związek powstaje za zgodą obu stron, a że dziewczyna woli dziewczynę i się w niej kocha, to co innym ludziom do tego? Niektóre tu osoby na widok tęczy to mają jakieś chore i zboczone myśli. W ogóle nie merytoryczne. Tylko o sexie mówią, a nie wiedzą chyba co to jest miłość. Wszystko im się kojarzy ze zboczonymi rzeczami, więc ja nie wiem z kim tu się coś nienormalnego dzieje... ale mnie to nie przeszkadza ale skończcie z obnoszeniem się ze swoja zboczona inno... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 113

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Trąba powietrzna w woj. lubelskim. Pozrywane dachy, zniszczone domy [zdjęcia]
Alarm24@dziennikwschodni.pl
galeria

Trąba powietrzna w woj. lubelskim. Pozrywane dachy, zniszczone domy [zdjęcia] 72 4

Trąba powietrzna przeszła przez gminę Wojciechów i pozrywała dachy w domach i budynkach gospodarczych. Na razie nie wiadomo jednak, jak duże są straty.

Zawsze klasyka: "Kameralnie" w DDK Węglin
23 maja 2019, 19:00

Zawsze klasyka: "Kameralnie" w DDK Węglin 0 0

Przed nami kolejna odsłona cyklu "Zawsze klasyka" w DDK Węglin (ul. Judyma 2a). 23 maja o godz. 19 odbędzie się koncert "Kameralnie" ukazujący twórczość Stanisława Moniuszki.

LUK Politechnika Lublin ma nowego zawodnika

LUK Politechnika Lublin ma nowego zawodnika 0 0

Lubelski beniaminek kompletuje skład na sezon 2019/2020. Nowym zawodnikiem będzie przyjmujący Lechii Tomaszów Mazowiecki 27-leni Paweł Rusin

Furiat z siekierą rzucił się na policjantów. Wcześniej rozbił szyby w aucie, zniszczył mieszkanie
galeria

Furiat z siekierą rzucił się na policjantów. Wcześniej rozbił szyby w aucie, zniszczył mieszkanie 8 4

Pijany mężczyzna rzucił się z siekierą na mundurowych. Wcześniej jeździł samochodem i uszkodził ciężarówkę sąsiada.

Wybory 2019: Kto trafi do Parlamentu Europejskiego? Prognoza wyników
Prognoza

Wybory 2019: Kto trafi do Parlamentu Europejskiego? Prognoza wyników 1 9

Najwięcej mandatów otrzyma Koalicja Europejska, drugie w kolejności będzie Prawo i Sprawiedliwość, a podium zamknie Wiosna Roberta Biedronia – wynika z prognozy wyników wyborów do Parlamentu Europejskiego przygotowanej przez portal stanpolityki.pl.

Czy dzisiaj znowu będzie padać? Aktualny stan pogodowy na Lubelszczyźnie

Czy dzisiaj znowu będzie padać? Aktualny stan pogodowy na Lubelszczyźnie 6 1

Od godz. 11 ponownie możemy się spodziewać burz z opadami deszczu - ostrzega Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Miejscami może także sypać grad.

Lubelskie inwestuje w najmłodszych

Lubelskie inwestuje w najmłodszych 0 0

Nowoczesne sale, pomoce naukowe i program dostosowany do potrzeb najmłodszych to przyszłość lubelskich przedszkoli. Edukacja dzieci jest jednym z priorytetów władz województwa, dlatego inwestycje zakrojono na szeroką skalę. W ramach działania 12.1 Edukacja przedszkolna Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego ogłoszono dotychczas 3 konkursy, w których na realizację projektów przeznaczono ponad 100 milionów złotych. Blisko 2040 placówek a w nich przeszło 4,2 tys. dzieci zostało objętych wsparciem. W kwietniu podpisano 25 umów na dofinansowania, dzięki którym w kolejnych miejscowościach przedszkola zmienią się na lepsze.

Nagi 18-latek biegał po rynku, a potem jeździł rowerem. Założył się o...

Nagi 18-latek biegał po rynku, a potem jeździł rowerem. Założył się o... 8 15

Nagi i pijany 18-latek biegał po zamojskim rynku. Wsiadł również na rower i jeździł nim po płycie. Okazało się, że zrobił to by wygrać skrzynkę piwa.

Zderzenie trzech samochodów. Pięć osób trafiło do szpitala

Zderzenie trzech samochodów. Pięć osób trafiło do szpitala 5 0

Pięć osób trafiło do szpitala po zderzeniu trzech aut w miejscowości Tuligłowy (pow. krasnostawski).

Rewolucja w TBV Starcie Lublin?

Rewolucja w TBV Starcie Lublin? 0 4

W TBV Starcie Lublin może dojść do sporych zmian. Zagrożona jest m.in. posada trenera Davida Dedka na miejsce którego przymierzany jest Artur Gronek

Lublin: Ten lokal nie miał szczęścia do wynajmujących. Teraz będzie tu "Spiżarnia smaku"

Lublin: Ten lokal nie miał szczęścia do wynajmujących. Teraz będzie tu "Spiżarnia smaku" 57 1

Lokal przy ul. Dominikańskiej 5 nie miał szczęścia do wynajmujących. Restauratorzy zmieniali się regularnie. Teraz adres upodobały sobie dwie przedsiębiorcze kobiety, które chcą zadbać o wyborny smak tego miejsca

Odszkodowania od Kościoła dla ofiar pedofilii wśród duchownych? Sondaż IBRiS

Odszkodowania od Kościoła dla ofiar pedofilii wśród duchownych? Sondaż IBRiS 0 17

Aż 70% Polaków jest za wypłacaniem przez Kościół odszkodowań dla ofiar księży-pedofilii – wynika z sondażu przeprowadzonego przez Instytut Badań Rynkowych i Społecznych IBRiS na zlecenie RMF FM i Dziennika Gazeta Prawna.

Janusz Radwański i Maciej Melecki w Dosłownej
23 maja 2019, 19:00

Janusz Radwański i Maciej Melecki w Dosłownej 0 0

Księgarnia Dosłowna (ul. Peowiaków 12) zaprasza na spotkanie autorskie z poetami Januszem Radwańskim i Maciejem Meleckim. Wydarzenie będzie miało miejsce 23 maja o godz. 19.

To pierwszy taki przypadek w Polsce. Zdarza się raz na 4,7 mld ciąż na świecie
film

To pierwszy taki przypadek w Polsce. Zdarza się raz na 4,7 mld ciąż na świecie 15 4

Kraków. W Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie na świat przyszły sześcioraczki. Niemowlęta urodziły się przez cesarskie cięcie. To pierwszy taki przypadek w Polsce.

Piaskownica gnije, drabinki pleśnieją, a dzieci się bawią
alarm24

Piaskownica gnije, drabinki pleśnieją, a dzieci się bawią 0 7

W ciągu miesiąca 15 placów zabaw w gminie Lubycza Królewska zostanie wyremontowanych. Burmistrz obiecuje, że natychmiast zajmie się sprawą, chociaż gminna kasa świeci pustkami

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!