Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

30 grudnia 2016 r.
8:12

Samochód CBŚP trafi do Straży Miejskiej

Autor: Zdjęcie autora aa
0 10 A A

Samochód osobowy marki Kia zakończył służbę w Centralnym Biurze Śledczym Policji w Lublinie. Teraz będzie pomagać w pracy naszym strażnikom miejskim

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Będzie to drugi samochód na stanie Straży Miejskiej w Świdniku. Samochód przekazany przez CBŚP jest już w Świdniku. Auto jest używane.

– Samochód jest sprawny, przeszedł już badania – mówi Janusz Wójtowicz, komendant Straży Miejskiej w Świdniku. – Będzie nam służyć do wyjazdów na kontrole i interwencje jak też do przewozu odłowionych na terenie miasta zwierząt.

Obecnie Straż Miejska w Świdniku ma dwa samochody. – Staramy się o eko-patrol. Samochód chcemy kupić w przyszłym roku – dodaje komendant Straży Miejskiej w Świdniku. Dodatkowy, trzeci samochód będzie służyć do monitorowania zanieczyszczeń powietrza.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 6 stycznia 2017 r. o 11:44
U tego laktacja w dalszym ciągu jest bardzo rzadka.
Avatar
Gość / 2 stycznia 2017 r. o 10:32
zamiast dawać czarnuchom złomy za bez cen, lepiej wyjdziecie na tym jak zlikwidujecie tą zasraną straż, która tak naprawdę nie jest nikomu do niczego potrzebna... zainwestujcie w infrastukturę bo nie ma gdzie samochodu zaparkować... A później jeżdżą te bezmózgi i walą mandaty za to że nie ma gdzie auta zaparkować.... STRAŻ MIEJSKA DO LIKWIDACJI!!!
Avatar
Gość / 31 grudnia 2016 r. o 12:38
Dostali wysłużony złom i się cieszą.
Avatar
Gość / 30 grudnia 2016 r. o 15:27
bu ha ha takie jaja to tylko w Swidniku!
Avatar
Gość / 30 grudnia 2016 r. o 15:12
kupi mojego passata w kombi z motorem niezawodnym tdi? Naprawde warto!
Avatar
Gość / 30 grudnia 2016 r. o 14:03
Gratulacje Panie Komediancie! To wielka wiadomość dla naszej lokalnej społeczności. A jak tam ze stolcami u Pana Komedianta?
Avatar
Gość / 30 grudnia 2016 r. o 10:29
mam wrażenie ze prawdziwym celem zakupu tego sam. do monitorowania zanieczyszczeń to chec stworzenia 2 dodatkowych etatów. kolejne osoby zyjące z podatków mieszkanców. warto zobaczyć kogo rodzina w***y na te etaty.
Avatar
Gość / 30 grudnia 2016 r. o 09:05
Toż to news tygodnia, dodam, że moje auto będzie od jutra użytkowała moja synowa
Avatar
Gość / 30 grudnia 2016 r. o 08:47
Panie Komendancie Wójtowicz - przed rozpoczęciem użytkowania samochodu PROPONUJĘ - PODSŁUCHY z niego zdemontować i ukryte kamery.
Avatar
Gość / 30 grudnia 2016 r. o 08:39
A w Radzyniu podlaskim wczoraj zlikwidowali tą formację
Avatar
Gość / 6 stycznia 2017 r. o 11:44
U tego laktacja w dalszym ciągu jest bardzo rzadka.
Avatar
Gość / 2 stycznia 2017 r. o 10:32
zamiast dawać czarnuchom złomy za bez cen, lepiej wyjdziecie na tym jak zlikwidujecie tą zasraną straż, która tak naprawdę nie jest nikomu do niczego potrzebna... zainwestujcie w infrastukturę bo nie ma gdzie samochodu zaparkować... A później jeżdżą te bezmózgi i walą mandaty za to że nie ma gdzie auta zaparkować.... STRAŻ MIEJSKA DO LIKWIDACJI!!!
Avatar
Gość / 31 grudnia 2016 r. o 12:38
Dostali wysłużony złom i się cieszą.
Avatar
Gość / 30 grudnia 2016 r. o 15:27
bu ha ha takie jaja to tylko w Swidniku!
Avatar
Gość / 30 grudnia 2016 r. o 15:12
kupi mojego passata w kombi z motorem niezawodnym tdi? Naprawde warto!
Avatar
Gość / 30 grudnia 2016 r. o 14:03
Gratulacje Panie Komediancie! To wielka wiadomość dla naszej lokalnej społeczności. A jak tam ze stolcami u Pana Komedianta?
Avatar
Gość / 30 grudnia 2016 r. o 10:29
mam wrażenie ze prawdziwym celem zakupu tego sam. do monitorowania zanieczyszczeń to chec stworzenia 2 dodatkowych etatów. kolejne osoby zyjące z podatków mieszkanców. warto zobaczyć kogo rodzina w***y na te etaty.
Avatar
Gość / 30 grudnia 2016 r. o 09:05
Toż to news tygodnia, dodam, że moje auto będzie od jutra użytkowała moja synowa
Avatar
Gość / 30 grudnia 2016 r. o 08:47
Panie Komendancie Wójtowicz - przed rozpoczęciem użytkowania samochodu PROPONUJĘ - PODSŁUCHY z niego zdemontować i ukryte kamery.
Avatar
Gość / 30 grudnia 2016 r. o 08:39
A w Radzyniu podlaskim wczoraj zlikwidowali tą formację
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

 Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 30 listopada 2022 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 30 listopada 2022 r.

Mundial 2022: Walia – Anglia 0:3, USA lepsze od Iranu

Mundial 2022: Walia – Anglia 0:3, USA lepsze od Iranu

Ostatnie mecze w grupie B zakończyły się bez niespodzianki. Dalej grają Anglia i USA. Pierwsza z ekip bez większych problemów ograła Walię 3:0. Drugie spotkanie pomiędzy Amerykanami i Iranem zakończyło się wynikiem 1:0, a „złotego” gola zdobył Christian Pulisić.

Zmiana warty u lubelskich terytorialsów
zdjęcia
galeria

Zmiana warty u lubelskich terytorialsów

Po ponad sześciu latach płk Tadeusz Nastarowicz pożegnał się z funkcją dowódcy 2. Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Od 1 grudnia będzie dowodził słynną 21. Brygadą Strzelców Podhalańskich.

Nagrody gospodarcze Lublina przyznane. W tym roku ukłony za pomoc uchodźcom z Ukrainy. Zdjęcia
Zdjęcia
galeria

Nagrody gospodarcze Lublina przyznane. W tym roku ukłony za pomoc uchodźcom z Ukrainy. Zdjęcia

Poznaliśmy tegorocznych laureatów Nagród Gospodarczych Prezydenta Miasta Lublin, które rozdano już po raz czternasty.

Brat wicepremiera wejdzie do Sejmu. Leszek Kowalczyk przyjmie mandat posła

Brat wicepremiera wejdzie do Sejmu. Leszek Kowalczyk przyjmie mandat posła

Leszek Kowalczyk z Prawa i Sprawiedliwości zostanie nowym posłem z województwa lubelskiego. Dotychczasowy radny sejmiku województwa ślubowanie złoży podczas środowego posiedzenia Sejmu.

Lublin. Złapał szczeniaczka, uderzył o framugę, skakał po Koksie

Lublin. Złapał szczeniaczka, uderzył o framugę, skakał po Koksie

Maciej Z. stanie przed sądem i będzie odpowiadał za wydarzenia z jesieni 2019 roku. Wtedy właśnie rzucił się na szczeniaka o imieniu Koks.

Nie żyje Magdalena Czarkowska, dyrektor lubelskiego oddziału NFZ

Nie żyje Magdalena Czarkowska, dyrektor lubelskiego oddziału NFZ

Zmarła Magdalena Czarkowska, dyrektor lubelskiego oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia – poinformował NFZ.

Mundial 2022: Holandia i Senegal grają dalej

Mundial 2022: Holandia i Senegal grają dalej

W każdym meczu fazy grupowej Holandia nie zachwyciła. Tak samo było we wtorek przy okazji starcia z Katarem. „Pomarańczowi” wygrali 2:0, ale nie ma chyba w tym momencie kibica, który wierzy, że drużyna Louisa van Gaala nadal jest w gronie faworytów mundialu.

Przestrzenie Sztuki w Centrum Kultury. Tym razem „Blisko”

Przestrzenie Sztuki w Centrum Kultury. Tym razem „Blisko”

Różne rodzaje bliskości — to temat przewodni spektaklu w choreografii Tomka Ciesielskiego. „Blisko”. Opowiada o tym, jak obecność drugiego człowieka wpływa na życie każdego z nas i jak ważną rolę w bliskości odgrywa czas.

Prezydent Maj chciał podwyżki, ale radni nie chcą droższych śmieci w Puławach. Jest decyzja

Prezydent Maj chciał podwyżki, ale radni nie chcą droższych śmieci w Puławach. Jest decyzja

Nadal nie wiemy, ile będzie wynosić nowa opłata za wywóz i zagospodarowanie odpadów. Podczas ostatniej sesji radni odrzucili dwa projekty uchwał przygotowane przez prezydenta, krytykując brak przedstawienia im wyliczeń tłumaczących skalę podwyżki.

Zamość. Bajkowe mikołajki w CKF Stylowy
6 grudnia 2022, 15:00

Zamość. Bajkowe mikołajki w CKF Stylowy

Kino w Zamościu szykuje specjalny mikołajkowy repertuar. 6 grudnia na ekranie Centrum Kultury Filmowej w Zamościu do obejrzenia będą aż cztery filmy adresowane do najmłodszych.

Trzy damy polskiego malarstwa już na Zamku. Te obrazy kosztowały ponad 1 mln zł. Zdjęcia
zdjęcia
galeria

Trzy damy polskiego malarstwa już na Zamku. Te obrazy kosztowały ponad 1 mln zł. Zdjęcia

Cztery obrazy trzech polskich artystek z przełomu XIX i XX wieku nabyło Muzeum Narodowe w Lublinie. Najnowsze zakupy, warte ponad milion złotych, można już oglądać w muzealnej ekspozycji.

80. rocznica wysiedleń Zamojszczyzny. Zaczęło się w Skierbieszowie, skończyło w Zamościu
zdjęcia
galeria

80. rocznica wysiedleń Zamojszczyzny. Zaczęło się w Skierbieszowie, skończyło w Zamościu

Uroczystościami zorganizowanymi w poniedziałek w Zamościu zakończyły się tegoroczne, trzydniowe obchody 80. rocznicy wysiedleń Zamojszczyzny.

Prosta sprawa. Dzieci zatroszczyły się o jeże i zrobiły im domki na zimę

Prosta sprawa. Dzieci zatroszczyły się o jeże i zrobiły im domki na zimę

Specjalne kopce dla śpiących jeży powstały przy niemal 30 miejskich przedszkolach na terenie Lublina. Za usypywanie kopców zabrały się same dzieci.

Portal with RTX: Kiedy premiera i jakie są wymagania sprzętowe? (wideo)
film

Portal with RTX: Kiedy premiera i jakie są wymagania sprzętowe? (wideo)

Dobre wiadomości: Portal with RTX będzie darmowy dla sporej liczby graczy, a premiera już lada tydzień. Zła wiadomość: żeby w ogóle zagrać będziemy potrzebowali karty graficznej RTX 3060.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!