Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Świdnik

17 grudnia 2011 r.
21:42
Edytuj ten wpis

Świdnik: Potrącenie pieszego na ul. Niepodleglości

Autor: Zdjęcie autora (aa)
0 13 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

Na ul. Niepodległości w Świdniku doszło do potrącenie pieszego. Informację otrzymaliśmy na alarm24. Do wypadku doszło po godz. 20.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- W Świdniku na ulicy Niepodległości około godziny 20.10 został potrącony mężczyzna – napisał do nas internauta Adrian. – Przybyłe na miejsce pogotowie ratunkowe zabrało mężczyznę do szpitala. Przyczyny wypadku bada policja. Nie ma utrudnień w ruchu.

Bardzo dziękujemy za informację.

Policja potwierdza, że miało miejsce potrącenie pieszego przez kierującego samochodem marki Skoda Felicia. Nie podaje jednak szczegółów zdarzenia, ponieważ potrącona osoba jest badana przez lekarza.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
oc / 20 grudnia 2011 o 22:47
0
[quote name='VAREA' timestamp='1324328184' post='572892']
no i jest sygnalizacja, ale co z tego? patrz wyzej


[/quote]
no masz racje:-(
to co miasteczko niewidomych czy ułomnych skoro tak łażą po autach?
Avatar
GOŚĆ / 19 grudnia 2011 o 22:00
0
na Niepodległości jest 40km/h
wiec przy takiej predkosci nie ma tam problemow
a przynajmniej ja nie mam
Avatar
VAREA / 19 grudnia 2011 o 21:56
0
[quote name='oc' timestamp='1324328101' post='572891']
jak uszczknąć coś z polisy to śmiało do Swidnika statystyki potrąconych pieszych są niezłe!
Może warto obowiązkowe badania wzroku trzeba przeprowadzić w Świdniku albo po prostu sygnalizacje świetlną założyć!!
[/quote]


no i jest sygnalizacja, ale co z tego? patrz wyzej
[quote name='oc' timestamp='1324328101' post='572891']
jak uszczknąć coś z polisy to śmiało do Swidnika statystyki potrąconych pieszych są niezłe!
Może warto obowiązkowe badania wzroku trzeba przeprowadzić w Świdniku albo po prostu sygnalizacje świetlną założyć!!
[/quote]


no i jest sygnalizacja, ale co z tego? patrz wyzej rozwiń
Avatar
oc / 19 grudnia 2011 o 21:55
0
jak uszczknąć coś z polisy to śmiało do Swidnika statystyki potrąconych pieszych są niezłe!
Może warto obowiązkowe badania wzroku trzeba przeprowadzić w Świdniku albo po prostu sygnalizacje świetlną założyć!!
Avatar
juziu / 19 grudnia 2011 o 21:49
0
[quote name='bambo75' timestamp='1324230143' post='572236']
Przez około 3 miesiące -z powodu korków między Kalinówką a Piaskami- "skracałem" sobie drogę do Cycowa lub nad jeziora przez: Zadębie,Świdnik,Mełgiew -i muszę przyznać,że ul.Niepodległości w Świdniku to niedługi,ale chyba najbardziej koszmarny odcinek mego "skrótu". Jest tam ciasno i niebezpiecznie,pełno przejść dla pieszych-a i tak piesi przechodzą przez jezdnię gdzie popadnie; w dodatku pełno zaparkowanych aut przy ulicy i nie bardzo wiadomo "kto kiedy zacznie wyjeżdżać autem na jezdnię"...
[/quote]
[quote name='bambo75' timestamp='1324230143' post='572236']
Przez około 3 miesiące -z powodu korków między Kalinówką a Piaskami- "skracałem" sobie drogę do Cycowa lub nad jeziora przez: Zadębie,Świdnik,Mełgiew -i muszę przyznać,że ul.Niepodległości w Świdniku to niedługi,ale chyba najbardziej koszmarny odcinek mego "skrótu". Jest tam ciasno i niebezpiecznie,pełno przejść dla pieszych-a i tak piesi przechodzą przez jezdnię gdzie popadnie; w dodatku pełno zaparkowanych aut przy ulicy i nie bard... rozwiń
Avatar
bambo75 / 18 grudnia 2011 o 18:42
0
Przez około 3 miesiące -z powodu korków między Kalinówką a Piaskami- "skracałem" sobie drogę do Cycowa lub nad jeziora przez: Zadębie,Świdnik,Mełgiew -i muszę przyznać,że ul.Niepodległości w Świdniku to niedługi,ale chyba najbardziej koszmarny odcinek mego "skrótu". Jest tam ciasno i niebezpiecznie,pełno przejść dla pieszych-a i tak piesi przechodzą przez jezdnię gdzie popadnie; w dodatku pełno zaparkowanych aut przy ulicy i nie bardzo wiadomo "kto kiedy zacznie wyjeżdżać autem na jezdnię"...
Przez około 3 miesiące -z powodu korków między Kalinówką a Piaskami- "skracałem" sobie drogę do Cycowa lub nad jeziora przez: Zadębie,Świdnik,Mełgiew -i muszę przyznać,że ul.Niepodległości w Świdniku to niedługi,ale chyba najbardziej koszmarny odcinek mego "skrótu". Jest tam ciasno i niebezpiecznie,pełno przejść dla pieszych-a i tak piesi przechodzą przez jezdnię gdzie popadnie; w dodatku pełno zaparkowanych aut przy ulicy i nie bardzo wiadomo "kto kiedy zacznie wyjeżdżać autem na jezdnię"... rozwiń
Avatar
jan / 18 grudnia 2011 o 17:47
0
jeżdżę trochę i stwierdzam, że nigdzie piesi nie wchodzą tak "swobodnie" na jezdnię jak w Świdniku. Nieważne czy przejście czy nie, czy jadą auta czy też nie.
Avatar
ktos / 18 grudnia 2011 o 16:02
0
powinni porozjeżdżać wszystkich co się w tym hamburgu wpieprzają pod maskę, miastowicze pieprzone.
Avatar
:) / 18 grudnia 2011 o 02:15
0
Dobrze piszesz wolno jechał bo też widziałem, ale jechał bliżej środka jezdni i pieszego "zgarną" na środku przejścia więc nie wtargną i nie szedł jak "święta krowa" po prostu jakiś nie rozgarnięty kierowca.
Avatar
_______Ferdek / 18 grudnia 2011 o 01:12
0
Masz święta racje chłopaczyno , siedzą przy komputerze takie burole jak ty i piszą co chcą
Avatar
oc / 20 grudnia 2011 o 22:47
0
[quote name='VAREA' timestamp='1324328184' post='572892']
no i jest sygnalizacja, ale co z tego? patrz wyzej


[/quote]
no masz racje:-(
to co miasteczko niewidomych czy ułomnych skoro tak łażą po autach?
Avatar
GOŚĆ / 19 grudnia 2011 o 22:00
0
na Niepodległości jest 40km/h
wiec przy takiej predkosci nie ma tam problemow
a przynajmniej ja nie mam
Avatar
VAREA / 19 grudnia 2011 o 21:56
0
[quote name='oc' timestamp='1324328101' post='572891']
jak uszczknąć coś z polisy to śmiało do Swidnika statystyki potrąconych pieszych są niezłe!
Może warto obowiązkowe badania wzroku trzeba przeprowadzić w Świdniku albo po prostu sygnalizacje świetlną założyć!!
[/quote]


no i jest sygnalizacja, ale co z tego? patrz wyzej
[quote name='oc' timestamp='1324328101' post='572891']
jak uszczknąć coś z polisy to śmiało do Swidnika statystyki potrąconych pieszych są niezłe!
Może warto obowiązkowe badania wzroku trzeba przeprowadzić w Świdniku albo po prostu sygnalizacje świetlną założyć!!
[/quote]


no i jest sygnalizacja, ale co z tego? patrz wyzej rozwiń
Avatar
oc / 19 grudnia 2011 o 21:55
0
jak uszczknąć coś z polisy to śmiało do Swidnika statystyki potrąconych pieszych są niezłe!
Może warto obowiązkowe badania wzroku trzeba przeprowadzić w Świdniku albo po prostu sygnalizacje świetlną założyć!!
Avatar
juziu / 19 grudnia 2011 o 21:49
0
[quote name='bambo75' timestamp='1324230143' post='572236']
Przez około 3 miesiące -z powodu korków między Kalinówką a Piaskami- "skracałem" sobie drogę do Cycowa lub nad jeziora przez: Zadębie,Świdnik,Mełgiew -i muszę przyznać,że ul.Niepodległości w Świdniku to niedługi,ale chyba najbardziej koszmarny odcinek mego "skrótu". Jest tam ciasno i niebezpiecznie,pełno przejść dla pieszych-a i tak piesi przechodzą przez jezdnię gdzie popadnie; w dodatku pełno zaparkowanych aut przy ulicy i nie bardzo wiadomo "kto kiedy zacznie wyjeżdżać autem na jezdnię"...
[/quote]
[quote name='bambo75' timestamp='1324230143' post='572236']
Przez około 3 miesiące -z powodu korków między Kalinówką a Piaskami- "skracałem" sobie drogę do Cycowa lub nad jeziora przez: Zadębie,Świdnik,Mełgiew -i muszę przyznać,że ul.Niepodległości w Świdniku to niedługi,ale chyba najbardziej koszmarny odcinek mego "skrótu". Jest tam ciasno i niebezpiecznie,pełno przejść dla pieszych-a i tak piesi przechodzą przez jezdnię gdzie popadnie; w dodatku pełno zaparkowanych aut przy ulicy i nie bard... rozwiń
Avatar
bambo75 / 18 grudnia 2011 o 18:42
0
Przez około 3 miesiące -z powodu korków między Kalinówką a Piaskami- "skracałem" sobie drogę do Cycowa lub nad jeziora przez: Zadębie,Świdnik,Mełgiew -i muszę przyznać,że ul.Niepodległości w Świdniku to niedługi,ale chyba najbardziej koszmarny odcinek mego "skrótu". Jest tam ciasno i niebezpiecznie,pełno przejść dla pieszych-a i tak piesi przechodzą przez jezdnię gdzie popadnie; w dodatku pełno zaparkowanych aut przy ulicy i nie bardzo wiadomo "kto kiedy zacznie wyjeżdżać autem na jezdnię"...
Przez około 3 miesiące -z powodu korków między Kalinówką a Piaskami- "skracałem" sobie drogę do Cycowa lub nad jeziora przez: Zadębie,Świdnik,Mełgiew -i muszę przyznać,że ul.Niepodległości w Świdniku to niedługi,ale chyba najbardziej koszmarny odcinek mego "skrótu". Jest tam ciasno i niebezpiecznie,pełno przejść dla pieszych-a i tak piesi przechodzą przez jezdnię gdzie popadnie; w dodatku pełno zaparkowanych aut przy ulicy i nie bardzo wiadomo "kto kiedy zacznie wyjeżdżać autem na jezdnię"... rozwiń
Avatar
jan / 18 grudnia 2011 o 17:47
0
jeżdżę trochę i stwierdzam, że nigdzie piesi nie wchodzą tak "swobodnie" na jezdnię jak w Świdniku. Nieważne czy przejście czy nie, czy jadą auta czy też nie.
Avatar
ktos / 18 grudnia 2011 o 16:02
0
powinni porozjeżdżać wszystkich co się w tym hamburgu wpieprzają pod maskę, miastowicze pieprzone.
Avatar
:) / 18 grudnia 2011 o 02:15
0
Dobrze piszesz wolno jechał bo też widziałem, ale jechał bliżej środka jezdni i pieszego "zgarną" na środku przejścia więc nie wtargną i nie szedł jak "święta krowa" po prostu jakiś nie rozgarnięty kierowca.
Avatar
_______Ferdek / 18 grudnia 2011 o 01:12
0
Masz święta racje chłopaczyno , siedzą przy komputerze takie burole jak ty i piszą co chcą
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Ukraina w Centrum Lublina - Festiwal Kultury Ukraińskiej
14 listopada 2019, 8:00

Ukraina w Centrum Lublina - Festiwal Kultury Ukraińskiej 0 0

W dniach 14-17 listopada w różnych częściach miasta odbędą się wydarzenia w ramach tegorocznej edycji Festiwalu Ukraina w Centrum Lublina. To już 12. odsłona festiwalu.

Polska - Hiszpania. Dzisiaj Biało-Czerwone zagrają na Arenie Lublin

Polska - Hiszpania. Dzisiaj Biało-Czerwone zagrają na Arenie Lublin 0 0

Dzisiaj o godz. 18 na Arenie Lublin odbędzie się mecz Polska – Hiszpania. To spotkanie dla Biało-Czerwonych będzie inauguracją eliminacji mistrzostw Europy

Ranking miast dla młodych ludzi. Lublin wypadł słabo. W czym przegrywamy z innymi?
Raport

Ranking miast dla młodych ludzi. Lublin wypadł słabo. W czym przegrywamy z innymi? 1 22

Lublin znalazł się poza pierwszą dziesiątką miast najbardziej przyjaznych młodym ludziom. Ranking objął wszystkie miasta na prawach powiatu, a jest ich 66. Jak wypadli inni przedstawiciele naszego regionu? Zamość znalazł się na 19. miejscu, Biała Podlaska na 41., zaś Chełm jest dopiero piąty od końca.

"Magia starego kina" w Filharmonii
22 listopada 2019, 19:00

"Magia starego kina" w Filharmonii 0 0

Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na wyjątkowy koncert symfoniczny polskich przebojów muzyki filmowej "Magia starego kina". Wydarzenie będzie miało miejsce 22 listopada o godz. 19.

Park Jana Pawła II w Lublinie już jest dłuższy. A będzie znacznie ciekawszy

Park Jana Pawła II w Lublinie już jest dłuższy. A będzie znacznie ciekawszy 15 10

Jeszcze w tym miesiącu powinno się zakończyć urządzanie nowej części parku Jana Pawła II wzdłuż os. Górki.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 12 listopada 2019 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 12 listopada 2019 r. 0 0

Puławy: Stokrotka już otwarta, wkrótce nowy Lidl

Puławy: Stokrotka już otwarta, wkrótce nowy Lidl 42 14

Koniec roku przynosi mieszkańcom Puław wzrost liczby supermarketów. W minionym tygodniu otwarto nową Stokrotkę na osiedlu Włostowice. A już w najbliższym otwarcie planuje natomiast Lidl przy ul. Wróblewskiego.

Lubelskie szpitale ograniczają przyjęcia pacjentów. Na leczenie? W przyszłym roku

Lubelskie szpitale ograniczają przyjęcia pacjentów. Na leczenie? W przyszłym roku 14 14

Szpitale ograniczają przyjęcia pacjentów i zapisują ich dopiero na przyszły rok. Niektóre przesuwają nawet wcześniej wyznaczone terminy.

Początek dużych zmian urbanistycznych w starej części Kraśnika

Początek dużych zmian urbanistycznych w starej części Kraśnika 0 12

Firma z Szastarki „DACH-MUR” przebuduje zespół budynków przy ul. Kościuszki. Burmistrz miasta Wojciech Wilk podpisał już umowę z wykonawcą. – To początek dużych zmian urbanistycznych w starej części miasta – zapowiadają władze.

23. Międzynarodowe Spotkania Teatrów Tańca od wtorku w Lublinie
galeria

23. Międzynarodowe Spotkania Teatrów Tańca od wtorku w Lublinie 0 0

23. Międzynarodowe Spotkania Teatrów Tańca od wtorku w Lublinie. Pierwszym spektaklem jaki zobaczymy jest premiera organizatorów wydarzenia.

Start Lublin – PGE Spójnia Stargard 82:73. Triumf heroizmu [zdjęcia]
galeria

Start Lublin – PGE Spójnia Stargard 82:73. Triumf heroizmu [zdjęcia] 0 7

MKS Start Lublin z piątym zwycięstwem w tym sezonie. „Czerwono-czarni” wygrali, chociaż przez większość spotkania musieli radzić sobie w siedmiu

Chińczycy kupili działkę w Lubartowie. Zbudują fabrykę, zatrudnią 150 osób

Chińczycy kupili działkę w Lubartowie. Zbudują fabrykę, zatrudnią 150 osób 159 21

Inwestycja za 50 milionów złotych i do 150 nowych miejsc pracy – Chińczycy wybudują w Lubartowie fabrykę. Za nim mają przyjść kolejni inwestorzy z Azji.

Koncert "Ta nasza młodość" w Puławach
13 listopada 2019, 18:00

Koncert "Ta nasza młodość" w Puławach 0 2

W środę, 13 listopada o godz. 18 w Puławskiej Galerii Sztuki (Dom Chemika, ul. Wojska Polskiego 4) odbędzie się koncert "Ta nasza młodość" w wykonaniu Zespołu Reprezentacyjnego Geriatrii.

Biegi Niepodległości w Puławach. Patriotyczne bieganie już od 30 lat [zdjęcia]
galeria

Biegi Niepodległości w Puławach. Patriotyczne bieganie już od 30 lat [zdjęcia] 0 2

Od najmłodszych po seniorów - puławskie Biegi Niepodległości co roku przyciągają miłośników aktywności z całego województwa. W poniedziałek 11 listopada impreza odbyła się już po raz trzydziesty. Od początku organizuje ją Puławskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej.

Narodowe Święto Niepodległości. Biało-czerwona iluminacja na CSK [zdjęcia]
galeria

Narodowe Święto Niepodległości. Biało-czerwona iluminacja na CSK [zdjęcia] 384 8

Specjalna biało-czerwona iluminacja zdobi dziś wieczorem front Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!